taniec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-24, 15:54   #1
Aghata
Raczkowanie
 
Avatar Aghata
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez ICQ do Aghata

taniec


hello!!! nie wiem czy to odpowiednie forum ale no musze się dowiedzieć czegoś. więc szukam jakiego dobrego klubu tanecznego w Poznaniu (najlepiej gdyby styl taneczny to był hip hop)!! z góry dzięki za pomoc!!
__________________
I'm looking for love. Real love. Ridiculous, inconvenient, consuming, can't-live-without-each-other love...
Aghata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 16:13   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: taniec

Ja też szukałam w Poznaniu, może nie tyle klubu tanecznego, co jakichś lekcji tańca, kursów, zajęć - czegoś w tym stylu. W internecie nic szczególnego nie znalazłam, więc jakoś zaprzestałam poszukiwań. Może dlatego, ze uzmysłowiłam sobie również że nigdy nie miałam talentu tanecznego i że ruszam się jakbym kij połknęła Ale może własnie dlatego takie zajęcia by mi się przydały. Paradoksalnie - uwielbiam tańczyć. Dla mnie to jest coś cudownego, samo uczucie zapomnienia. Liczy się tylko muzyka, rytm... kocham to I to uczucie po kilku godzinach tańczenia jest po prostu niesamowite... zawsze czuje sie wtedy uwolniona od wszystkiego co mnie dręczyło... po prostu unoszę się nad sprawami codziennymi, jestem ponad nimi aaach,rozmażyłam się
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 10:01   #3
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: taniec

Już pisałam w innym wątku: kurs tańca towarzyskiego zaczyna się dziś na Politechnice Poznańskiej o 20:00 w DS1. Jak nie zdążycie się załapac na dziś to jet jeszcze szansa na najbliższą środę o 20:00 w akumulatorach i jeszcze przyszłą niedzielę o 20:00 na Polibudzie.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.