Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 22:32   #4261
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dlaczego mam straszny wysyp pryszczy po mieralach?

mieralocholiczki

Przez okolo 10 lat meczylam sie nieziemsko z tradzikiem, od dwoch lat, dzieki kwasom i diacenalowi powoli pozbywalam sie problemu, bylo jak na moja cere super, od okolo 3miesiecy uzywam tylko mineralow, mialam nadzieje, ze dzieki temu juz na zawsze pozbede sie pryszczy, ale niestety koszmar powrocil, moja cera wyglada strasznie, przez jakis czas mialam nadzieje, ze to purging, ale czy to mozliwe zeby trwal tak dlugo?
Wygladam strasznie, masa nowych pryszczy codziennie, okropne czerwone plamy, maluje sie godzine zeby to zakryc, ale i tak mam wystajace gule (duze), nie wiem co robic, odstawic mineraly? wrocic do normalnych fluidow? Nie wyjde z domu bez podkladu, nie moge zupelnie odstawic makijazu, wiec co zrobic, naprawde lubie mineraly, ale ta reakcja?
Dodam jeszcze, ze nie uzywam zadnego pedzla wiecej niz raz i piore je w delikatnum zelu do mycia twarzy.

Dzieki za wszytkie rady, juz mam dosyc
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 08:56   #4262
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Dlaczego mam straszny wysyp pryszczy po mieralach?

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
mieralocholiczki

Przez okolo 10 lat meczylam sie nieziemsko z tradzikiem, od dwoch lat, dzieki kwasom i diacenalowi powoli pozbywalam sie problemu, bylo jak na moja cere super, od okolo 3miesiecy uzywam tylko mineralow, mialam nadzieje, ze dzieki temu juz na zawsze pozbede sie pryszczy, ale niestety koszmar powrocil, moja cera wyglada strasznie, przez jakis czas mialam nadzieje, ze to purging, ale czy to mozliwe zeby trwal tak dlugo?
Wygladam strasznie, masa nowych pryszczy codziennie, okropne czerwone plamy, maluje sie godzine zeby to zakryc, ale i tak mam wystajace gule (duze), nie wiem co robic, odstawic mineraly? wrocic do normalnych fluidow? Nie wyjde z domu bez podkladu, nie moge zupelnie odstawic makijazu, wiec co zrobic, naprawde lubie mineraly, ale ta reakcja?
Dodam jeszcze, ze nie uzywam zadnego pedzla wiecej niz raz i piore je w delikatnum zelu do mycia twarzy.

Dzieki za wszytkie rady, juz mam dosyc

po pierwsze prosze nie zakladaj dwoch nowych watkow na ten temat.

to co opisujesz kwalifikuje sie na wizyte u dermatologa, byc moze podlozem sa zmiany hormonalne albo cos zupelnie nie zwiazanego z mieralami, nigdy wczesniej nie spotkalam sie z przypadkiem, kiedy samo uzywanie mineralow spowodowalo nawrot tradziku. Moze zmienilas cos z pielegnacji? Zapraszam rowniez na biochemie oraz dermatologie.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:32   #4263
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mam podklad Buff i Babyface z PureLuxe i hmm wg strony, ten Buff to neutralny kolor ale jest totalnie żółty, wiec lipa.. ale Babyface wygląda OBIECUJĄCO Jutro test!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:21   #4264
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mam podklad Buff i Babyface z PureLuxe i hmm wg strony, ten Buff to neutralny kolor ale jest totalnie żółty, wiec lipa.. ale Babyface wygląda OBIECUJĄCO Jutro test!
To ja w takim razie czekam na relacje .

Anecko, jak sie ma Twoim zdaniem odcien Babyface do FLN EDM? Bo szukam alternatywy i nie moge znalezc.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:46   #4265
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
To ja w takim razie czekam na relacje .

Anecko, jak sie ma Twoim zdaniem odcien Babyface do FLN EDM? Bo szukam alternatywy i nie moge znalezc.
Myszi, nie wiem jak sie ma do FLN, bo ja z EDM mialam tylko Perfect, Peach i Multitasking, ale to bylo ponad pol roku temu

Babyface po nalozeniu okazal sie prawie (?) strzalem w 10 dla mojej cery (kolorytu). Jest to kolor neutralny, nie ma żółci, oliwki i różu. Takiego odcienia szukalam od zawsze (Perfect EDM byl za jasny i rozowy, Multitasking jasniejszy, Peach to w ogole rozowy byl).
Tyle ze bardzo słabo kryje. Nalozylam 3 (!!!!!) warstwy i niestety bez korektora sie nie obejdzie.

Zrobilam swatche cieni, ktore nie wyszly super, bo nie mam pedzla do cieni, wiec nakladalam palcem.

Eraser w kremie - daje aksamitne wykonczenie, nie wiem dokladnie co on ma dawać, musze doczytac na stronie PL Tzn dał takie wlasnie wykonczenie co poskutkowalo lepsiejszym nakladaniem podkladu.

Calamine Bar - niby w skladzie same "oil" a poteznie mnie to mydelko wysuszyło, choc cere mam tłustą acz odwodnioną Nie pieni się, ale czuć ze swietnie myje!

Blyszczyk do ust czy tam pomadka "Prima Donna" - smierdzi wazelina czy czyms takim, ale tylko jak sie naklada. Dla mnie stanowczo za jasny kolor na ustach, choc na stronie i w sloiczku wydaje sie ciemny. Szminka jak cienie - mieniąca się, ale jednak wole jak już to kolory takie jak moje usta badz ciemniejsze.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-11-25 o 12:47
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:24   #4266
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Myszi, nie wiem jak sie ma do FLN, bo ja z EDM mialam tylko Perfect, Peach i Multitasking, ale to bylo ponad pol roku temu
Upss, cos mi sie ubzduralo, ze Twoj kolor to FLN - nie wiem czemu.

Ale skoro mowisz, ze slabe krycie, to pewnie od razu dam sobie spokoj.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:13   #4267
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziewczyny czytam ten wątek i chyba musze wyrzucic te wszytskie "minerały" mary kay, oriflame, rimmel itd

mam dosc jasno buźkę, ale nie porcelanową, kupuje pudry ivory/light i tak sie zastanawiam jaki odcien powinnam wziasc podkładu mineralnego rhea? ten fair czy medium?

i na taki podkład bez efektu maski nałoze ten?
http://www.allegro.pl/item813909932_...jacy_rhea.html

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

no chyba ze polecicie mi cos innego nie droższego i dostępnego na allegro
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 19:24   #4268
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny czytam ten wątek i chyba musze wyrzucic te wszytskie "minerały" mary kay, oriflame, rimmel itd

mam dosc jasno buźkę, ale nie porcelanową, kupuje pudry ivory/light i tak sie zastanawiam jaki odcien powinnam wziasc podkładu mineralnego rhea? ten fair czy medium?

i na taki podkład bez efektu maski nałoze ten?
http://www.allegro.pl/item813909932_...jacy_rhea.html

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

no chyba ze polecicie mi cos innego nie droższego i dostępnego na allegro
nie znam ich...ale cenowo to większość wychodzi taniej. np EDM jest podobny pojemnością i przy zniżce 6,6$...EGM 18$ ale jest więcej (oczywiście plus przesyłka)
do matowania ja no stosuję krzemionkę, edm ma kaolin powder....dużo tego jest ...niestety
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:40   #4269
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
nie znam ich...ale cenowo to większość wychodzi taniej. np EDM jest podobny pojemnością i przy zniżce 6,6$...EGM 18$ ale jest więcej (oczywiście plus przesyłka)
do matowania ja no stosuję krzemionkę, edm ma kaolin powder....dużo tego jest ...niestety
ale to co mi polecasz jest niedostępne na all, a ja nigdy nie zamawiałam z stron zagranicznych, jedyna opcja jaka wchodzi w gre to paypal choc i tak an tym tez sie nie znam

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
nie znam ich...ale cenowo to większość wychodzi taniej. np EDM jest podobny pojemnością i przy zniżce 6,6$...EGM 18$ ale jest więcej (oczywiście plus przesyłka)
do matowania ja no stosuję krzemionkę, edm ma kaolin powder....dużo tego jest ...niestety
na all znalazłam tylko very day minerals, ale słaby wybór
a krzemionka to co...?

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

pogrzebałam i na allegro jest jednak spory wybór tych kosmetyków i są niedrogie...
najchętniej jzu bym je zamówiła, bo niecierpliwa jestem, a wszytskie moje pudry doprowadzaja mnie do szału... tylko niewiem co zamówic, stosujecie oprócz podkładu jeszcze korektory, rozswietlacze?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:40   #4270
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ale to co mi polecasz jest niedostępne na all, a ja nigdy nie zamawiałam z stron zagranicznych, jedyna opcja jaka wchodzi w gre to paypal choc i tak an tym tez sie nie znam
Na allegro świat się nie kończy. Jeśli nie radzisz sobie z samodzielnymi zakupami zagranicznymi, zawsze możesz skorzystać z uprzejmości organizatorek wspólnych zakupów mineralnych. Zapoznaj się z regulaminem podforum, zasadami zakupów i kupuj A na początek koniecznie rozejrzyj się po wątkach interesujących cię firm, są prawdziwymi kopalniami wiedzy.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:52   #4271
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Na allegro świat się nie kończy. Jeśli nie radzisz sobie z samodzielnymi zakupami zagranicznymi, zawsze możesz skorzystać z uprzejmości organizatorek wspólnych zakupów mineralnych. Zapoznaj się z regulaminem podforum, zasadami zakupów i kupuj A na początek koniecznie rozejrzyj się po wątkach interesujących cię firm, są prawdziwymi kopalniami wiedzy.
ok dziekuję, widze ze to będzie długa lektura
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 22:10   #4272
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ok dziekuję, widze ze to będzie długa lektura

Masz krzemionkę w polskim sklepie: kolorowka.com
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:29   #4273
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Masz krzemionkę w polskim sklepie: kolorowka.com
wy ją stosujecie solo po nałożeniu podkładu czy mieszacie z podkładem i dopiero nakładacie?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:54   #4274
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
wy ją stosujecie solo po nałożeniu podkładu czy mieszacie z podkładem i dopiero nakładacie?
ja dodalam krzemionki do primera pod podklad
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:09   #4275
Yoshika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nienack
Wiadomości: 32
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cześć,
Jakiś czas temu trafiłam na to forum i dziś przyszły mi pierwsze próbki Jako że uwielbiam cienie, to poszły na pierwszy ogień. Po testach stwierdzam, że same są takie sobie (przynajmniej testowane Joppa). Przeczytałam watek o prasowaniu i tam przewinął się pomysł użycia płynu do soczewek. Prasowańca nie robiłam, ale cienie nakładane pędzelkiem zmoczonym kroplą płynu do soczewek wyglądają rewelacyjnie. Zmienia się trochę kolor, ale chyba na lepsze. I są zdecydowanie trwalsze. Ot, tak się chciałam z Wami podzielić moim spostrzeżeniem
__________________
Może jutro się uda?
Yoshika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 18:34   #4276
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kurcze, napiszcie mi co mam zrobic zeby miec tak intensywny cien jak na zdjeciu?

Zrobilam screena z YT a po lewej stronie moj swatch.

Cien Phantom :/

Przeciez jak ktos robil swatcha na reku, to bez bazy (?) Doslownie powątpiewam w soczystosc moich cieni na oczach.
Kupilam pedzelek do cieni, wiec moze on cos pomoże :/

Dzis pomalowalam sie Chocomintem z PureLuxe i nie dosc ze kolor slaby u mnie na powiece, to po paru godzinach sie zrolowal. Na jedno oko dalam gliceryne z wodą, ale ona sie wogole nie wchlonela, wiec po tym cien sie mazal.. no nie wiem co mam zrobic :/ Widzialam na YT opcje taka zeby kupic sobie jakis tani korektor w sztyfcie i tym sztyftem po powiece a na to cienie. Mam w domu jakis stary korektor Bell, to moze sprobuje :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:31   #4277
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kurcze, napiszcie mi co mam zrobic zeby miec tak intensywny cien jak na zdjeciu?

Zrobilam screena z YT a po lewej stronie moj swatch.

Cien Phantom :/

Przeciez jak ktos robil swatcha na reku, to bez bazy (?) Doslownie powątpiewam w soczystosc moich cieni na oczach.
Kupilam pedzelek do cieni, wiec moze on cos pomoże :/

Dzis pomalowalam sie Chocomintem z PureLuxe i nie dosc ze kolor slaby u mnie na powiece, to po paru godzinach sie zrolowal. Na jedno oko dalam gliceryne z wodą, ale ona sie wogole nie wchlonela, wiec po tym cien sie mazal.. no nie wiem co mam zrobic :/ Widzialam na YT opcje taka zeby kupic sobie jakis tani korektor w sztyfcie i tym sztyftem po powiece a na to cienie. Mam w domu jakis stary korektor Bell, to moze sprobuje :/
Anecka - mi ten swatch wygląda na robiony na mokro, z mixing medium albo z bazą i nie rozcierany.
A co do intensywności - próbowałaś metodę pac pac pac zamiast rozcierania cieni? (ja większości nawet nie próbuję rozcierać na powiece pędzelkiem przy nakładaniu, bo tylko poświata koloru zostaje).
I poszukaj jednak bazy dla swoich powiek (wybór jest naprawdę spory i nie ma uniwersalnej, ale z pewnością gdzieś tam jest taka, która na Twoich powiekach się sprawdzi)
A chocomint z PL jest fajny, ale tylko na bazie i pac pac pac Żadnego rozcierania...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:02   #4278
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kupie baze o ile nie sa drogie bo juz mi malo kasy zostalo

ja przewaznie nakladam metoda "pac pac", ale wtedy sie niezle osypuje (na suchej powiece nic sie nie trzyma) , choc nakladam malo na pacynke. Jutro sprobuje jeszcze raz dzieki
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:13   #4279
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecko mam jakas baze z Joko? za okolo dyche
ale jak kiedys robilam makijaze, to zwlaszcza na te weselne, sylwestrowe, studniowkowe i koncertowe sprawdzona metoda byl korektor na powiece albo chocby odrobina podkladu w plynie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 20:19   #4280
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kupie baze o ile nie sa drogie bo juz mi malo kasy zostalo

ja przewaznie nakladam metoda "pac pac", ale wtedy sie niezle osypuje (na suchej powiece nic sie nie trzyma) , choc nakladam malo na pacynke. Jutro sprobuje jeszcze raz dzieki
bazy - w zaleznosci od marki - Joko chyba najtansza (ale u mnie się nie spisała - pokazywałam na blogu, co mi z cieniami zrobiła).
wiesz co? mi się rzadko osypuje, więc może to wina pacynki? albo nieodpowiedniego pędzelka? (ja na pokrywkę od cienia wysypuję go odrobinę i wgniatam w pędzelek, a potem na powiece właśnie pac pac pac miejsce przy miejscu pomału i na ogól jest ok
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 09:30   #4281
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecka na tym filmie z YouTube swatche sa robione na mokro, pisalo to na poczatku filmu Taka intensywnosc koloru osiagniesz tez dzieki domowemu MM Cathy.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-11-27 o 09:38
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 10:46   #4282
Tasmanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

post edytowany przez moderatora

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-11-27 o 11:00
Tasmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 19:47   #4283
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Anecka na tym filmie z YouTube swatche sa robione na mokro, pisalo to na poczatku filmu Taka intensywnosc koloru osiagniesz tez dzieki domowemu MM Cathy.
Robilam MM, ale jak daje na powieke, to nie chce mi to zastygnac/wchlonac i cien sie mazia po tym. Odczekuje zawsze kolo 10 minut, ale to nic nie daje. No dobra, ale mam stary fluid wiec sprobuje, a tym pedzelkiem z rossmana.. czysta przyjemnosc nakladania cienia na powiekę! Jestem zadowolona.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 01:34   #4284
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecko spróbuj więc może delikatnie zwilżać pędzel mixing medium? Wtedy to będzie metoda mokro-glicerynowa
Ja czasami robię tak, że nakładam cienie pędzelkiem zwilżonym mm na bazę, bo nie mogę się zdecydować z którym z tych środków cienie dłużej wytrzymają, i makijaż ładnie przetrzymuje cały dzień
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:05   #4285
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kurcze no cos musze pokminić, poniewaz dzis to w ogole klapa. Nalozylam fluid na powieke, na to cienie i wytrzymalo krocej niz bez fluidu

No a z Lumiere nie bede kupowac duzego podkladu, bo tak naprawde nie wiem czy formula VV dalej bedzie sie ladnie zachowywac na mojej cerze, no i problem z doborem koloru. Light Med Cool VV jest za jasny a Med Cool VV duzo za ciemny..

Mialam zas Light Med Cool w formule Cashmere, to kolor byl idealny chyba, ale nie bylo krycia.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:23   #4286
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

edit:

Nie czytam Was wiecej!!! Zamowilam duzy podklad z Lumiere w ciemno

Jeny jeny.. a mialam odkladac kase

Dobranoc
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 09:06   #4287
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

hej dawno mnie tu nie było

Zajrzałam bo w moim wątku makijażowym pewna Wizażanka napisała coś takiego http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=81 z czym się nie zgadzam zupełnie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 10:33   #4288
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
mieralocholiczki

Przez okolo 10 lat meczylam sie nieziemsko z tradzikiem, od dwoch lat, dzieki kwasom i diacenalowi powoli pozbywalam sie problemu, bylo jak na moja cere super, od okolo 3miesiecy uzywam tylko mineralow, mialam nadzieje, ze dzieki temu juz na zawsze pozbede sie pryszczy, ale niestety koszmar powrocil, moja cera wyglada strasznie, przez jakis czas mialam nadzieje, ze to purging, ale czy to mozliwe zeby trwal tak dlugo?
Wygladam strasznie, masa nowych pryszczy codziennie, okropne czerwone plamy, maluje sie godzine zeby to zakryc, ale i tak mam wystajace gule (duze), nie wiem co robic, odstawic mineraly? wrocic do normalnych fluidow? Nie wyjde z domu bez podkladu, nie moge zupelnie odstawic makijazu, wiec co zrobic, naprawde lubie mineraly, ale ta reakcja?
Dodam jeszcze, ze nie uzywam zadnego pedzla wiecej niz raz i piore je w delikatnum zelu do mycia twarzy.

Dzieki za wszytkie rady, juz mam dosyc
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej dawno mnie tu nie było

Zajrzałam bo w moim wątku makijażowym pewna Wizażanka napisała coś takiego http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=81 z czym się nie zgadzam zupełnie.
Alkaxy

No wlasnie mi tez sie cera pogorszyla po mineralach.
Do dermatologa nie moge sie wybrac, nie jestem w PL, a w Anglii nie ma takiej mozliwosci.

Teraz mysle ze to puder mnie chyba najbardziej zapycha, pielegnacja u mnie to avene, sluzy mi juz trzy lata, wiec to nie to. Pudry uzywalam rozne, bo mam pelno probek, ale wlasnie mialam sie zdecydowac na duze opakowanie Lauress - Ultimate Finish,
myslicie, ze on mnie bedzie zapychal?
A moze zrezygnowac z primera?

Wogole pomio tych strasznych problemow nie chce rezygnowac z mineralow, mam zamiar dzisiaj zamowic duze opakowania, tez mnie kusi promocja w lumiere, ale chyba nie bede w ciemno kupowac, jedynie duzy puder mnie kusi bardzo, ale jak pisalalm wyzej boje sie ze mnie zapcha.

Musze sie zdecydowac na podklad albo Lauress Etheral kolor Pure Petal (chyba), albo EGM CM Rachel, no i nie wiem, a roz zdecydowanie EGM Romance - jest super.
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2009-11-29 o 10:38
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 11:27   #4289
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

U mnie zdecydowaie gorzej wypada tradycyjna kolorowka - zwykly puder potrafi mnie zagruntowac zaskornikami juz po godzinie, a mineraly nie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 13:52   #4290
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cześć.
Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z minerałami. Chciałabym zakupić korektor. Tylko nie wiem zbytnio jaki. Z EDMa miałam próbki podkładów i najlepiej stapiał się z moją skórą "Fair neutral". Dodam, że nadal walczę z trądzikiem. Nadal pozostaje kilka przebarwień potrądzikowych :/. Przeglądając aukcje na allegro i znalazłam podkład mint i pearl mint. Czy mint rzeczywiście dobrze maskuje ? Czy lepiej wziąć pearl minta rozświetlającego ?
I mam jeszcze jedno pytanie : jaki róż / brązer byłby odpowiedni dla cery beżowej ? (chodzi mi o odcień)
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.