Atrederm - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 20:36   #2371
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ostatnio zaczęłam stosować atrederm na twarz i chciałam się łuszczącej skóry pozbyć za pomocą szmatki z mikrofibry i chyba za mocno tarłam w niektórych miejscach , bo jak później nakładałam krem to aż mnie paliło .
Tak w ogóle myślicie ,że to dobry pomysł używać takiej szmatki do tego celu ale delikatnie czy nie bardzo?
Nie bardzo, podrażnisz sobie twarz. Lepiej używać peelingu enzymatycznego albo masować twarz oliwką ("ściera" skórki).

Cytat:
Napisane przez TOFUSIA07 Pokaż wiadomość
tak właśnie zrobie....

ja to robie patyczkiem do uszu, nasączam i pocieram czoło

słyszałam ze tego można używać na rozstępy, ale nie sprawdzone info


a i jak skóra bedzie mi obłaziła to moge czym nwilzajacym smarowac?? masc witaminona albo krem nwilzajacy??
Można używać na rozstępy
A smarować czymś wręcz trzeba. Można nawet maścią witaminową Wiele osób przy używaniu Atredermu przestaje mieć skłonności do zapychania, także można poszaleć
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 23:04   #2372
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Atrederm

ooo to ja uzywam tego leku tyle czasu a sie taki rzeczy dowiaduje no no super

jak smaruje moj nos bez skóry kremem to wszystko wypija i jest suchy, czolo podobnie.

Hej a jak to jest z policzkami, nie mam na nich tradziku, ale sporadycznie cos tam wyskoczy i widze czasem ze siedzi cos pod skóra, sa one raczej suche i mocno unaczynione. Moge nalozyz atrederm na policzki tak bardzo malo i jeden raz zeby miec nowa ladna skórke?? czy to moze zbyt mnie podraznic?? w koncu zluszczac trzeba calosc a nie po kawalku
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 07:50   #2373
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie bardzo, podrażnisz sobie twarz. Lepiej używać peelingu enzymatycznego albo masować twarz oliwką ("ściera" skórki).
Tak, szmatki lepiej nie będę używała Wczoraj się wkurzyłam bo przez te tarcie sobie 2 czerwone placki na policzku zrobiłam
Mam teraz nauczkę , więcej tego nie zrobię

Mam jeszcze pytanie. Czy jest sens / i czy w ogóle można stosować retinoidy na bliznę po oparzeniu?. Blizna wygląda jak przebarwienie i mam ja na brzuchu. Jest dość , duża i ma dobrych kilka lat.
Bo bardzo chętnie bym jej sie pozbyła, albo chociaż rozjaśniła
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 21:01   #2374
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Tak, szmatki lepiej nie będę używała Wczoraj się wkurzyłam bo przez te tarcie sobie 2 czerwone placki na policzku zrobiłam
Mam teraz nauczkę , więcej tego nie zrobię

Mam jeszcze pytanie. Czy jest sens / i czy w ogóle można stosować retinoidy na bliznę po oparzeniu?. Blizna wygląda jak przebarwienie i mam ja na brzuchu. Jest dość , duża i ma dobrych kilka lat.
Bo bardzo chętnie bym jej sie pozbyła, albo chociaż rozjaśniła
Ja na temat Atredermu i blizn po oparzeniach akurat nic nie wiem, ale czytałam dawno, że bardzo dobrze działa okład z żelu silikonowego (jest taki produkt, który nazywa się "żel silikonowy na blizny" Taki sam, jak żele za stówę, a tańszy). Najlepiej całą dobę nosić taki okład, po paru miesiącach blizna powinna się zmniejszyć.

Cytat:
Napisane przez TOFUSIA07 Pokaż wiadomość
ooo to ja uzywam tego leku tyle czasu a sie taki rzeczy dowiaduje no no super

jak smaruje moj nos bez skóry kremem to wszystko wypija i jest suchy, czolo podobnie.

Hej a jak to jest z policzkami, nie mam na nich tradziku, ale sporadycznie cos tam wyskoczy i widze czasem ze siedzi cos pod skóra, sa one raczej suche i mocno unaczynione. Moge nalozyz atrederm na policzki tak bardzo malo i jeden raz zeby miec nowa ladna skórke?? czy to moze zbyt mnie podraznic?? w koncu zluszczac trzeba calosc a nie po kawalku
Podrażnić policzki niestety może Ale ja i tak można spróbować. Uzbrój się w jakąś tłustą maść, a Atrederm zawsze można zmyć np. po godzinie, wtedy powinien słabiej zadziałać.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 09:23   #2375
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja na temat Atredermu i blizn po oparzeniach akurat nic nie wiem, ale czytałam dawno, że bardzo dobrze działa okład z żelu silikonowego (jest taki produkt, który nazywa się "żel silikonowy na blizny" Taki sam, jak żele za stówę, a tańszy). Najlepiej całą dobę nosić taki okład, po paru miesiącach blizna powinna się zmniejszyć.
.
Dziękuje za odpowiedz. Właśnie kiedyś sporo czytałam o różnych maściach tego typu miałam w planach coś kupić , ale ostatecznie tego nie zrobiłam chyba dlatego ,że te maści z reguły pomagają na świeże blizny .
No nic może jednak spróbuje z reinoidami. Mam nadzieje ,że mi brzucha nie wypali jak coś
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 14:29   #2376
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Ale jestem głupia
Wpadłam na ,,genialny,, pomysł ,że usunę swój wąsik woskiem.
I zdarłam sobie skóre w 4 miejscach wygląda to masakrycznie
Moja głupota nie zna granic.
Jestem wściekła na siebie
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 23:31   #2377
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ale jestem głupia
Wpadłam na ,,genialny,, pomysł ,że usunę swój wąsik woskiem.
I zdarłam sobie skóre w 4 miejscach wygląda to masakrycznie
Moja głupota nie zna granic.
Jestem wściekła na siebie
Też to kiedyś przeżyłam, współczuję. (teraz stwierdziłam, że meszek widoczny tylko dla mnie nie jest taki zły )
Natłuszczaj, nie gmeraj przy tym i będzie dobrze.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 09:41   #2378
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, a słyszałyście o toniku aspirynowym (lub maseczce) , która podobno działa na przebarwienia i pozostałości po pryszczach? Ja już po tych 2 tygodniach mam w miare gładką skórę po wysypie, ale plamki po pryszczach z którymi się borykałam ciągle są - co wygląda właściwie jakbym dalej miała pryszcze Słyszałam że ta aspiryna świetnie rozjaśnia, próbowałyście?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:17   #2379
klaudiks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Atrederm

Kilka dni temu miałam robiony peeling kwasem TCA(20%), wcześniej stosowałam Atrederm i teraz pytanie... Ile czasu musi upłynąć żebym mogła znowu wrócić do Atre ?
klaudiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:16   #2380
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

Używam go już prawie 2 miesiące i trochę się martwie...
Może ktoś ma lub miał podobny przypadek i mnie trochę pocieszy
Nigdy nie miałam "pryszczy" (dużych z białym czubkiem) Stosuję atre na zaskórniki i maleńkie blizny po wyciskaniu. W zasadzie od poczatku stosowania zaczeły wychodzić mi te duże "pryszcze". Myślałam że to efekt uboczny i szybko przejdzie ale to nie ustaje... Od dwóch miesięcy mam to na całej twarzy i boje się, że to już nigdy nie przejdzie. W dodatku nie ma mnie w Polsce i nie mogę pójść do lekarza:/ Nie wiem co robić...
Pomocy!
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:03   #2381
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
Używam go już prawie 2 miesiące i trochę się martwie...
Może ktoś ma lub miał podobny przypadek i mnie trochę pocieszy
Nigdy nie miałam "pryszczy" (dużych z białym czubkiem) Stosuję atre na zaskórniki i maleńkie blizny po wyciskaniu. W zasadzie od poczatku stosowania zaczeły wychodzić mi te duże "pryszcze". Myślałam że to efekt uboczny i szybko przejdzie ale to nie ustaje... Od dwóch miesięcy mam to na całej twarzy i boje się, że to już nigdy nie przejdzie. W dodatku nie ma mnie w Polsce i nie mogę pójść do lekarza:/ Nie wiem co robić...
Pomocy!
Czekaj, stosuj dalej, nie wyciskaj. To ile 'oczyszczanie' trwa zależy od skóry.
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 09:53   #2382
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Wiem, co czujesz... Podobno retinoidy są najskuteczniejsze w walce z trądzikiem, tylko że ja jeszcze nie zauważyłam jakichkolwiek efektów. Leczyłam się od stycznia , najpierw Locacidem, potem Atre. Moja skóra pogarszała się z każdym dniem. Dochodziło do wysypów w liczbie np 20 pryszczy. Plus nie były to kilkudiowe, płytkie wypryski ale głębokie, bolące gule i twarde, bardzo bolące 'kaszki' na policzkach. Do tej pory w zasadzie mam regularne , duże wysypy a 4 miesięczną kuracje skończyłam przed tym jak zaczęło być upalnie. Szczerze mówiąc to nie widze pozytywnych efektów tych leków, ale wierze mojemu dermatologowi, że są bardzo skuteczne - wygląda na to, że własnie tak mają działać, przebudowują skórę, oczyszczają ją od środka. Mam nadzieje, że niebawem moja skóra wróci do równowagi i zobacze efekty tej 4 miesięcznej, trudnej do zniesienia kuracji
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:11   #2383
neeonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Atrederm

ja też stosuje atrederm i chciałam się dowiedzieć, czy można po nałożeniu niego stosować np maść z witaminą a żeby złagodzić łuszczenie się skóry?
neeonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:46   #2384
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez neeonek Pokaż wiadomość
ja też stosuje atrederm i chciałam się dowiedzieć, czy można po nałożeniu niego stosować np maść z witaminą a żeby złagodzić łuszczenie się skóry?
Można
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:04   #2385
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Atrederm

Dawno mnie tu nie było, ale puki co znikneło cholerstwo
Jezeli chcecie zobaczyc to wejdzcie na mojego bloga
http://brudnopis-anianki.blogspot.com/
Jezeli macie swoje blogi i ochote to dodajcie mnie
buziaki
anianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:32   #2386
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, ale puki co znikneło cholerstwo
Jezeli chcecie zobaczyc to wejdzcie na mojego bloga
http://brudnopis-anianki.blogspot.com/
Jezeli macie swoje blogi i ochote to dodajcie mnie
buziaki
Dzięki
Poddałam się miesiąc temu po 2 miesiącach stosowania ale jak widzę poprawe Twojej cery to się podbudowałam zacznę od nowa
Możesz mi tylko powiedzieć jak długo i często stosowałaś i czy miałam wysypy w postaci dużych "pryszczy" ?

Edytowane przez pyskotka
Czas edycji: 2012-08-08 o 18:51
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:57   #2387
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Cool Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, ale puki co znikneło cholerstwo
Jezeli chcecie zobaczyc to wejdzcie na mojego bloga
http://brudnopis-anianki.blogspot.com/
Jezeli macie swoje blogi i ochote to dodajcie mnie
buziaki
Ale ci zazdroszcze... u mnie po okrągłym roku leczenia nie widać najmniejszej poprawy ;(
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:38   #2388
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
Dzięki
Poddałam się miesiąc temu po 2 miesiącach stosowania ale jak widzę poprawe Twojej cery to się podbudowałam zacznę od nowa
Możesz mi tylko powiedzieć jak długo i często stosowałaś i czy miałam wysypy w postaci dużych "pryszczy" ?

Wiesz co ja atrederm malo co stosowałam ,zadko bo zlazila mi skóra i wkurzało mnie to łuszczyłam się jak nie wiem co, jeszcze w czasie gdy chodzilam do kosmetyczki odstawilam atrederm bo nie chcialam podrazniac i wysuszac skory, podstawa w leczeniu nie jest wysuszanie lecz odwrotnie nawilzanie i mowie wam z wlasnego doswiadczenia !
Kupilam plyn micelarny z Vichy normaderm z pompką 400ml dalam jakos 40 cos zł i ten plyn tez mi pomogl bo nawilzyl buzie jak juz widzialam poprawe po kosmetyczce tzn juz ostatnie zabiegi - kwasy to zaczelam uzywac Vichy i nawet rano jak wstawalam przemylam buzie woda nie zelami, i rano byl plyn micelarny a na wieczor zel do mycia twarzy zeby oczyscic skore po calym dniu wiadomo.
moglabym pisac i pisac :P
Ja na poczatku chodzenia do kosmetyczki i uzywania tego WSZYSTKIEGO myslalam boze tyle kasy i nadal nie ma roznicy
Ale nie poddalam sie ! bralam antybiotyk tetralysal z 3 miechy i Diane 35 na buzie oraz mialam problem z hormonami , no i tak jak widzicie jest efekt mam nadzieje ze nie powroci !
Teraz myje buzie żelem w Iwostinu bo akurat taki mam, peeling z sorai z kwasem salicylowym który niedawno zakupiłam i po tym przemywam buzie Vichy normaderm Micelem, no i ide spac :P
Jedynie jak coś widze to tam posmaruje jakimiś mazidlami ale już dawno tego nie robiłam Jak cos piszcie to wam odpowiem bo moglabym chyba ksiazke napisac :P

Co do pryszczy ja mialam stany zapalne ropne wlaśnie i czasem bolące góle :/

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Ale ci zazdroszcze... u mnie po okrągłym roku leczenia nie widać najmniejszej poprawy ;(

Kochana nie poddawaj się !
Może hormony bierz?
Ja brałam bo musiałam i to mi też pomogło, plus kosmetyczka też jak dla mnie dużo zdziałała ale nie trzeba sie poddawac
3 mam za was kciuki !
Ja dziewczyny malo uzywalam atrederm
u mnie sprawdzilo się oczyszczanie przez pol roku manualne twarzy u kosmetyczki i antybiotyk tetralysal, diane 35 i kwasy u kosmetyczki po zniknieciu stanow zapalnych i pielegnacja. Tyle chyba
anianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 17:46   #2389
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Atrederm

Hej dziweuszki, mam problem z tym lekiem!
na policzkach chcialam go uzywac mniej i tak robie. W strefie T uzywam normalnie Atre używam raz na tydzien i jestem juz po dwóch miesiącach kuracji.

Najgorsze jest to ze mam troche naczynek na nosie i policzakach, gdy swieci slonce, albo sie zmecze, zgrzeje, umyje twarz ciepla wodą mam w tych miejscach silny rumien, który przechodzi po jakims czasie. Nigdy czegoś takiego nie mialam... co z tym zrobic?? spotkałyście sie z takikmi efektami ubocznymi??

Może nakładac atre tylko na czolo i brode?? troche to nie tak bo i na nosie mam nieciekawą sytuacje??
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 09:45   #2390
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

No niestety to jest efekt używania silnego retinoidu. Podczas mojej kuracji kolor mojej skóry można było określić jako bordowy...Moja rodzina myślała, że się opaliłam tak bardzo było to widać. Po kuracji jednak skóra jaśnienie więc to tylko przejściowy stan. Trzeba przeczekać.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 09:30   #2391
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Atrederm

aj to dobrze! juz myślalam żerumień nigdy mi nie minie.

Mam nadzieje, ze po kuracji wszystko wróci do normy
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:03   #2392
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

Tak wyglądam po 3 miesiecznej kuracji:/ w nastepnym poscie pokaze Wam jak wygladałam 3 miesiace temu - zanim zaczęłam to stosowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0704.jpg (94,9 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0705.jpg (101,2 KB, 162 załadowań)

Edytowane przez pyskotka
Czas edycji: 2012-08-14 o 20:09
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:06   #2393
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

a tak wygladałam 3 miesiące temu...
IMAG0426.jpg

Moja skóra pokorszyła się o 2000% :/
Jak na razie tylko mi zaszkodził i nie wydaje mi się żeby bylo lepiej.
Właśnie zaczęłam korzystać z pomocy kosmetyczki bo straciłam cierpliwość...
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:27   #2394
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
a tak wygladałam 3 miesiące temu...
Załącznik 4825265

Moja skóra pokorszyła się o 2000% :/
Jak na razie tylko mi zaszkodził i nie wydaje mi się żeby bylo lepiej.
Właśnie zaczęłam korzystać z pomocy kosmetyczki bo straciłam cierpliwość...
Odstaw to !
Ja miałam buzie potem hm jakbym opalila sie festi pieklo nawet jak krem nakladalam !
Nie wysuszaj buzi jeszcze bardziej bo beda bardziej ci syfy wyskakiwac zainwestuj w plyn micelarny i dobry krem nawlzajacy z Uriage sa fajnie tylko cena tez niezla ale w superpharmie sa promocje czesto, ja mam plyn micelarny z VIchy Normaderm400 ml tez mozna dostac za 40 zl to nie duzo naprawde a na bank ci powinno pomoc, uzywaj czegos do nawilzania nic wysuszajacego bo bedzie gorzej wiem po sobie
anianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:34   #2395
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Atrederm

a dlaczego tak ci się zrobiło??

jestem w szoku....
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:40   #2396
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
a tak wygladałam 3 miesiące temu...
Załącznik 4825265

Moja skóra pokorszyła się o 2000% :/
Jak na razie tylko mi zaszkodził i nie wydaje mi się żeby bylo lepiej.
Właśnie zaczęłam korzystać z pomocy kosmetyczki bo straciłam cierpliwość...
Czemu zaczęłaś używać Atredermu? Przecież nie miałaś trądzika
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 14:11   #2397
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
Załącznik 4825256

Załącznik 4825257

Tak wyglądam po 3 miesiecznej kuracji tym gów***m :/ w nastepnym poscie pokaze Wam jak wygladałam 3 miesiace temu - zanim zaczęłam stosować Atre...
Też jestem w szoku ,że wystąpiło u Ciebie aż takie pogorszenie.
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 16:23   #2398
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

nigdy nie miałam trądziku. Zaczęłam stosować na grudki... czasem miałam ich bardzo dużo, a także na te maleńkie blizny które widać na zdjęciu. To co stało sie później już same widzicie...
Dodam że nie przesuszałam skóry w trakcie stosowania atre. Wręcz przeciwnie... ale to nie powstrzymało wysypów.. codziennie dochodziło około 5 wielkich pryszczy! Same pękały a efekcie to!
Hehe... śmiać mi się chce chciałam mieć "piękną" buzie...
Teraz chodzę na lasery... dodam zdjęcia jak mi sie uda tego pozbyć
Pozdrawiam i uważajcie..
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:13   #2399
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

A co na to twój dermatolog?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:27   #2400
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Napisz koniecznie jaki dermatolog zrobil ci taką krzywde wypisując najsilniejszy retinoid na takie drobne zmiany skórne
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.