Scent Bar LII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-09, 12:14   #2461
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Tak



Maja


Jeśli rodzice uważają,że powinnaś kupić drogi prezent i jeszcze wrzucić kasę w kopertę, to nie ma sprawy. Powiedz im,że tak zrobisz, tylko muszą Ci dać tą kasę do kopert i kupić ten wypasny prezent. No bo skoro nie dadzą/nie kupią to Ty kupisz to na co Cię stać. Czyli ten tani obciachowy zegarek i przyniesies wstyd rodzinie. Bo nie pracujesz i na więcej Cię nie stać. Tylko im to spokojnie powiedz, bez nerw , złości itd. I zignoruj próby przekonywania cz czegokolwiek. Po prostu nie wdaj się w dyskusję, bo to nie ma sensu skkoro nie rozumieją Twoich argumentow. A jak im pomysl nie przypadnie do gustu, to poprostu olej...

Siostrze powiedz, jesli nie masz ochoty jej pomoc sprzątać, że nie pomorzesz bo nie . I tyle. Nie zmusi Cię. No chyba że masz ochotę pomóc.
A kucharka...no tu akurat bym nie poszla na Twoim miejscu...powinna sobie tak zorganizować prace, żeby się wyrobić ze wszystkim. Albo sama zorganizować sobie pomocnicę, a nie wciągać innych....

.


Bosz. to u mnie zawsze mówia żebym tylko sie z prezentami nie wygłupiała, bo nie mam kasy, bo coś tam, coś tam
Na sprzątanie nie ma u nas ciśnienia. ani na gotowanie.
Tydzień temu sprzątać skończyłyśmy z mamą. Zajęło rónwo tydzień . znow robi się bajzel
Al;e wiesz z takimi ludźmi ciężko jest rozmawiac spokojnie bo ja usłyszałam że przeciez od roku wiem że komunia będzie i powinnam odkładac na prezent
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:25   #2462
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Al;e wiesz z takimi ludźmi ciężko jest rozmawiac spokojnie bo ja usłyszałam że przeciez od roku wiem że komunia będzie i powinnam odkładac na prezent
skąd ja takie teksty znam
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:28   #2463
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
skąd ja takie teksty znam
To może napijmy się
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:36   #2464
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

o jak ja nienawidzę świąt, wesel, komunii i wszystkich wymuszonych imprez rodzinnych i całęj komerchy
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
To może napijmy się
ja tylko bezalkoholowym
bo zaraz prowadzę

Tata się pakuje, zawiozę go do szpitala i jutro czekamy na info czy już po zabiegu i wszystko ok. Trochę nerwa mam
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:37   #2465
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
o jak ja nienawidzę świąt, wesel, komunii i wszystkich wymuszonych imprez rodzinnych i całęj komerchy

ja tylko bezalkoholowym
bo zaraz prowadzę

Tata się pakuje, zawiozę go do szpitala i jutro czekamy na info czy już po zabiegu i wszystko ok. Trochę nerwa mam
Trzymam zatem kciukasy no i bezalkoholowe

neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:38   #2466
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LII

Maju będzie dobrze
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:56   #2467
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Maja:
Od samego czytania mózg mi się zlasował.
Po przeczytaniu wszystkiego zaczynam rozumieć twego chupa.
(U mnie w rodzinie szykuje sie ślub w sierpniu. Tam jest za to odwrotnie Imprezy nie będzie bo to kosztuje, ale po kościele łapkę wyciągną by im zrobić "wrzuć many". Wypięłam sie du.sz.ą na nich bo ja nie będę zap...ać 7 godzin samochodem po to by im wręczyć kopertę "nie mniej niż 500" a w zamian nawet na głupi obiad mnie nie zaproszą)


A szopka z komunia: w lokalu, a kucharkami, kelnerkami itp. to dla mnie totalna abstrakcja.


Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
A u nas właśnie jest na odwrót. Kiedyś kupiłam jej 2-pak bluzek w Lidlu, ubrała się w jedną bluzkę i jak wróciła z przedszkola to mówi, że jakaś tam miała taką samą bluzkę i że ona nie chce w tej bluzce chodzić, bo wszyscy mają takie same
W większości zamawiam jej ubrania z c&a i nabywam stacjonarnie w h&m, rzadko w Reserved, bo jakość marna, a ceny wysokie

A jak już jesteśmy przy ubraniach, Eenax gdzie kupujesz swej Didce buty? Np sandały? Czy kozaki? Ja w zeszłym roku kupowałam sandały w Deichmannie z tej serii Elephanten, ale chyba dla mej Didki już się rozmiarówka skończyła


O Bosh, to w tym Waszym przedszkolu dzieci już zwracają uwagę na marki?


Jesteśmy na etapie wybierania materaca do sypialni i powiem Wam, że nie jest to łatwe Możecie coś doradzić/odradzić?
Sprawa jest bardziej skomplikowana.
Nie chodzi o identyczny ciuszek a podobny. Akurat młoda sobie upodobała R. Laurena i Lacoste (zaczęło się od moich flaszek z zapachami bo ciekawe z zwierzątkami a skończyło się na ciuchach).

Buty młodej kupuję różnie.
Jak maja służyć dłużnej czyli takie w których chodzi codziennie to kupuję sandały lub półbuty Lasockiego lub Ecco (od moje siostry co roku na wiosnę dostaje trampki). Do szurania na podwórku jakieś tenisówki w CCC (bo wiem ze wyjdzie kilka razy i tak je poprzeciera na hulajnodze). I na wielkie wyjście jakieś balerinki w CCC. Akurat pod nosem mam galerię z CCC. Kozaków dawno nie kupowałam bo w zeszłej i minionej zimy miała nieprzemakalne sniegowce.

I zwracają i nie. Jest kilka wiodących elegantek w starszakach i maja nasladowniczki. Wśród chłopaków tez jest "trend" np. na buty Nike.
A dzieciaki są nie ukrywam ciut rozpieszczone bo maja wszelkie nowości zabawkowe nowości rynkowe a na wycieczkach całodniowych iPady by im sie nie nudziło.


W kwestii materaca nie pomogę. Tez szukam jakiegoś do sypialni bo na obecnym jakoś sie nie wysypiam i czesto sie budze w nocy. Wydaje mi sie ze jest dla mnie za miekki
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 13:38   #2468
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Jesteśmy na etapie wybierania materaca do sypialni i powiem Wam, że nie jest to łatwe Możecie coś doradzić/odradzić?
I czy jest na sali Redzia?
Jest, czyta ale coś nie ma siły pisać. Na materacach się nie znam
Osochozi?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 13:58   #2469
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Trzymam zatem kciukasy no i bezalkoholowe


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Maju będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Maja:
Od samego czytania mózg mi się zlasował.
Po przeczytaniu wszystkiego zaczynam rozumieć twego chupa.


no tak, ale mówiłam mu już miesiąc temu, że jest zaproszony, a dopiero teraz zaczął się bulgotać. kurde ja jako chrzestna na komunię iśc muszę, a chłop zamiast mi pomóc znieść ten wkufiający dzień, to się na mnie wypiął i zostawił samą z wariatami

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
(U mnie w rodzinie szykuje sie ślub w sierpniu. Tam jest za to odwrotnie Imprezy nie będzie bo to kosztuje, ale po kościele łapkę wyciągną by im zrobić "wrzuć many". Wypięłam sie du.sz.ą na nich bo ja nie będę zap...ać 7 godzin samochodem po to by im wręczyć kopertę "nie mniej niż 500" a w zamian nawet na głupi obiad mnie nie zaproszą)
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
no co za bezczelność
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 14:08   #2470
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Maja: Ja Twego chuopa rozumiem co nie znaczy ze popieram jego zachowanie (nie ogarniam tego obrażenia się). Sadze ze raz na rok to można się "poświęcić".

Są imprezy których ja nie lubię ale P. wypada na nich być wiec z nim idę i nawet się wbijam w stosowna kieckę. Ot najwyżej siedze w kącie i sie bawie z didką z premedytacją nie właczajac sie w grupke dorosłych.

Matulciu jeszcze 4 godziny siedzenia. I pewnie o 16 neta mi rozłączą. Nie ogarniam tego co im szkodzi ze pracownik sobie z neta po godzinach skorzysta.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 14:10   #2471
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Maja: Ja Twego chuopa rozumiem co nie znaczy ze popieram jego zachowanie (nie ogarniam tego obrażenia się). Sadze ze raz na rok to można się "poświęcić".
obrażanie się jest o co innego, ale się nie obraził, tylko zniósł co mu wygarnęłam, bo na to zasłużył
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 14:12   #2472
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość



no tak, ale mówiłam mu już miesiąc temu, że jest zaproszony, a dopiero teraz zaczął się bulgotać. kurde ja jako chrzestna na komunię iśc muszę, a chłop zamiast mi pomóc znieść ten wkufiający dzień, to się na mnie wypiął i zostawił samą z wariatami

[COLOR=White]
no co za bezczelność
Maja, podobnie jak Eenax od tej mentalnej szopki i zaściankowości jest mi słabo, nawet nie komentuję, bo szkoda słów.

Ale ważna rzecz - odnośnie chuopa. On sie zagotował Ty też, emocje, wiadoma sprawa, konflikt etc. Się mu nie dziwię no bo litooości. ALE. Jest jedno ale, jeśli jest mężczyzną z honorem i traktuje Cię poważnie, to powinien przy Tobie być, tworzyć z Tobą team, trwać przy Tobie, nie tylko jak jest pięknie miło i wygodnie. I skoro nie wpadł na to sam jeszcze, to polecam Ci wytłumaczyć mu to na spokojnie. Totalnie na spokojnie, że partner to jest ktoś u boku, zawsze. Chyba że tylko partnerujecie sobie w miłych sprawach. Na koniec zapytałabym, jak to widzi? Czemu tchórzy, wycofuje się jak jest niewygodnie, zostawiając Ciebie na lodzie. Jasne, że nikt go nei zmusza, jasne, że każdy ma wolny wybór, jasne, że nie jest Twoim mężem, ale do cholery pokazłby po prostu klasę, gdyby był przy Tobie w tym całym cyrku. I to też możesz mu powtórzyć. Czym innym są rodzinne niesnaski u ludzi na lini teście - dzieci, kiedy ktoś komuś ewidentnie zawinił, upokorzył, obraził, etc etc i jedna ze stron zaniechała wskutek tego kontaktów. Ale u Ciebie takiej sytuacji nie ma. Kluczem jednak jest spokojna rozmowa o tym, na czym Tobie i jemu zależy. Że jeśli ma być między Wami ok, to jedno drugiego nie może zawodzić. Możesz dodać, że w kupie siła, jak będzie Was dwoje, to jesteście silniejsi, łatwiej znieść wszystko, choć pewnie w TAKIM gronie bez głupiego jasia się nie obejdzie


Ogólnie śpię na siedziąco

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-04-09 o 14:14
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 14:37   #2473
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


Jak Tż dwa razy ich widział i już wie, że ich tak bardzo nie lubi? I to co ciekawe wszystkich
A siostra to powinna spytać czy MOŻESZ przyjechać i pomóc, a nie kazać


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
To chyba jednak nie do mnie

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Na sprzątanie nie ma u nas ciśnienia. ani na gotowanie.
Tydzień temu sprzątać skończyłyśmy z mamą. Zajęło rónwo tydzień . znow robi się bajzel
No właśnie o to chodzi, że do świąt jeszcze się kilka razy będzie sprzątać



I podsumowując- w niektórych przypadkach (nie napiszę, że w wielu, choć może tak jest) co niektórzy zapominają po co jest Komunia czy Sakrament Małżeństwa Komunia powinna inaczej wyglądać, a nie robi się z tego to co robi I prześciganie się kto dostał na komunię eee samochód Amsakreska
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 15:05   #2474
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość

I podsumowując- w niektórych przypadkach (nie napiszę, że w wielu, choć może tak jest) co niektórzy zapominają po co jest Komunia czy Sakrament Małżeństwa Komunia powinna inaczej wyglądać, a nie robi się z tego to co robi I prześciganie się kto dostał na komunię eee samochód Amsakreska
O, tak.
NIe nadrobię

Dużo sił dla Majuty
A z chłopem spróbuj jeszcze pogadać
(zerknęłam tylko na tę stronę).

Pachnącego popołudnia kochane!
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 15:31   #2475
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
I podsumowując- w niektórych przypadkach (nie napiszę, że w wielu, choć może tak jest) co niektórzy zapominają po co jest Komunia czy Sakrament Małżeństwa
Przecież wiadomo, że dzień ślubu to Dzień Autopromocji Panny Młodej. Dlatego wszystko powinno być idealnie bo to Jej Wielki Dzień Najważniejszy w Życiu i dlatego właśnie gościom nie wolno ubrać się na biało czy czarno bo ją przyćmią albo będzie jej przykro
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 16:07   #2476
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość


Wiecie co tak się zastanawiam ... Wizażanki sprzedają swoje zbiory na all
Jak odszukać te aukcje?
Chyab tylko po nikach z wizażu,albo po perelkowych aukcjach, tam gdzie dopisek od wizażanki
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
[COLOR=White]


No właśnie o to chodzi, że do świąt jeszcze się kilka razy będzie sprzątać
:

Fcale nie
Okna umyte, pajęczyny odkurzone, następne przed Bozym Narodzeniem
Teraz tylko takie normalne, bierzące sprzątanie
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przecież wiadomo, że dzień ślubu to Dzień Autopromocji Panny Młodej. Dlatego wszystko powinno być idealnie bo to Jej Wielki Dzień Najważniejszy w Życiu i dlatego właśnie gościom nie wolno ubrać się na biało czy czarno bo ją przyćmią albo będzie jej przykro
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 17:27   #2477
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
o, ja też się zawsze oczytam, napalam i w końcu nie kupuję
Ha, czyli nie tylko ja tak mam

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
z ledżinsami się poddałam, wszystkie albo za krótkie albo rozciągają się w udach albo mechacą
Nie pomagasz

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Dzień dobry... Oświadczam, iż człowiek, który śpi po 7 godzin, jest bardziej zmęczony od tego, który śpi po 5...
A żeby jeszcze dłużej spać to już w ogóle sobie nie wyobrażam

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dziś koło 15stej ma być jakaś wiążąca odpowiedź z Działu Egzekucji
Dziękuję Wam, kochane jesteście
Dam znać
I jak, i jak?
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Wogle przejrzalam wczoraj wloczki w necie i zglupialam, tyle tego jest..metry, gramy, ...musze obmacać na żywo ...
A cenowo nie wyjdzie Cię drożej zrobienie?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Eeeee. Zniesmaczyło mnie to trochę.
Nie jestem pruderyjna ale to idiotyczna reklama

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
edit: no i jeszcze właśnie był telefon ze szpitala, że tata jutro ma zabieg, pozostaje trzymać kciuki, żeby wszystko się udało


Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ja będę znów skrzynki kwiatowe malować na balkonie, ale to jak będzie letnio
Zazdraszczam ale........się też wyżyję bo okno z kuchni do łazienki jeszcze
jest drzewniane wiec se pomaluję
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi, że do świąt jeszcze się kilka razy będzie sprzątać

I podsumowując- w niektórych przypadkach (nie napiszę, że w wielu, choć może tak jest) co niektórzy zapominają po co jest Komunia czy Sakrament Małżeństwa Komunia powinna inaczej wyglądać, a nie robi się z tego to co robi I prześciganie się kto dostał na komunię eee samochód Amsakreska
U mnie to samo, gadanie, wypominanie że sąsiad ma już okna pomyte ale nie w tym roku na razie nic nie robię po panowie dziurę załatali ale my musimy resztę robić. Więc szlifowanie będziedlatego teraz nie sprzatama jak nietopsz bedzie się rzucał to się wkurzę, posprzatam ale nie pozwolę na kończenie remontu i będzie miała nową wannę w pokoju na Święta

Co do prezentów.......zastaw się, żryj trawę przez pól roku ale postaw się, kup wypaśny prezent bo co rodzina pomyśli! no i nie ić w starej sukience bo..........nie wypada ja się teraz śmieje ale mam podobnie z moją rodzinką
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2014-04-09 o 17:29
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:07   #2478
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Na starożytnych bogów, co za dzień... Od rana ekipa się nie stawiała, ciotka do mnie dzwoniła, czy coś wiem, ja na szkoleniu, wychodzę, dzwonię do ekipy, a oni telefony wyłączone... To ja do kolegi -ich sąsiada, czy może u nich jakieś złe rzeczy się dzieją, bo dziecko chorowało... Kolega, że nie wie, bo go w kraju nie ma, ale się dowie... Zanim coś się udało ustalić, przyjechali, ale po 10.
Ciotka mówi, że ciągle znikali, niby coś robili, ale praca w miejscu... To za którymś razem, jak wyszli wynieść śmieci i nie było ich pół godziny, ciotka wyszła i zamknęła drzwi... Wróciła, już byli. Opie....liła ich -jak to sama ujęła, to się przyznali, że nie przyszli, bo zapili i jednego żona z domu wywaliła, ale przysięgać zaczęli,że do piątku skończą...
I na to wszystko, jak już poszli, ciotka dzwoni, że chyba zabrali klucz, bo nie ma. Ja za telefon i do nich -nie mają... A drzwi jakieś dziwne, co to bez zezwolenia klucza nie można dorobić itp. Ciotka, jak jest twarda, jak skała, w płacz... My z roboty, na sygnale do domu, bo ona ma straszne problemy z ciśnieniem. Po drodze szukamy kogoś, kto nam drzwi zrobi. Po 2 godzinach znalazł się ktoś, kto potrafi, ale za 400 zł...
Trudno, zamawiamy, jedzie. I co? I się okazało, że panowie powiesili klucz ze swoimi rzeczami,.. Na szczęście zdążyłam odwołać pogotowie kluczowe, ale mam już serio dość remontu.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:16   #2479
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Na starożytnych bogów, co za dzień... Od rana ekipa się nie stawiała, ciotka do mnie dzwoniła, czy coś wiem, ja na szkoleniu, wychodzę, dzwonię do ekipy, a oni telefony wyłączone... To ja do kolegi -ich sąsiada, czy może u nich jakieś złe rzeczy się dzieją, bo dziecko chorowało... Kolega, że nie wie, bo go w kraju nie ma, ale się dowie... Zanim coś się udało ustalić, przyjechali, ale po 10.
Ciotka mówi, że ciągle znikali, niby coś robili, ale praca w miejscu... To za którymś razem, jak wyszli wynieść śmieci i nie było ich pół godziny, ciotka wyszła i zamknęła drzwi... Wróciła, już byli. Opie....liła ich -jak to sama ujęła, to się przyznali, że nie przyszli, bo zapili i jednego żona z domu wywaliła, ale przysięgać zaczęli,że do piątku skończą...
I na to wszystko, jak już poszli, ciotka dzwoni, że chyba zabrali klucz, bo nie ma. Ja za telefon i do nich -nie mają... A drzwi jakieś dziwne, co to bez zezwolenia klucza nie można dorobić itp. Ciotka, jak jest twarda, jak skała, w płacz... My z roboty, na sygnale do domu, bo ona ma straszne problemy z ciśnieniem. Po drodze szukamy kogoś, kto nam drzwi zrobi. Po 2 godzinach znalazł się ktoś, kto potrafi, ale za 400 zł...
Trudno, zamawiamy, jedzie. I co? I się okazało, że panowie powiesili klucz ze swoimi rzeczami,.. Na szczęście zdążyłam odwołać pogotowie kluczowe, ale mam już serio dość remontu.
Tak to sobie skurczynkoty klientów lekceważą, dobrze wiedzą, że nikomu się nie będzie chciało w połowie robót zwalniać ekipy bo zapiła. Gnoje. Po fakcie proponuję zrobić im szczerą reklamę
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 18:18   #2480
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Tak to sobie skurczynkoty klientów lekceważą, dobrze wiedzą, że nikomu się nie będzie chciało w połowie robót zwalniać ekipy bo zapiła. Gnoje. Po fakcie proponuję zrobić im szczerą reklamę
Taki mam plan...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:29   #2481
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Na starożytnych bogów, co za dzień... Od rana ekipa się nie stawiała, ciotka do mnie dzwoniła, czy coś wiem, ja na szkoleniu, wychodzę, dzwonię do ekipy, a oni telefony wyłączone... To ja do kolegi -ich sąsiada, czy może u nich jakieś złe rzeczy się dzieją, bo dziecko chorowało... Kolega, że nie wie, bo go w kraju nie ma, ale się dowie... Zanim coś się udało ustalić, przyjechali, ale po 10.
Ciotka mówi, że ciągle znikali, niby coś robili, ale praca w miejscu... To za którymś razem, jak wyszli wynieść śmieci i nie było ich pół godziny, ciotka wyszła i zamknęła drzwi... Wróciła, już byli. Opie....liła ich -jak to sama ujęła, to się przyznali, że nie przyszli, bo zapili i jednego żona z domu wywaliła, ale przysięgać zaczęli,że do piątku skończą...
I na to wszystko, jak już poszli, ciotka dzwoni, że chyba zabrali klucz, bo nie ma. Ja za telefon i do nich -nie mają... A drzwi jakieś dziwne, co to bez zezwolenia klucza nie można dorobić itp. Ciotka, jak jest twarda, jak skała, w płacz... My z roboty, na sygnale do domu, bo ona ma straszne problemy z ciśnieniem. Po drodze szukamy kogoś, kto nam drzwi zrobi. Po 2 godzinach znalazł się ktoś, kto potrafi, ale za 400 zł...
Trudno, zamawiamy, jedzie. I co? I się okazało, że panowie powiesili klucz ze swoimi rzeczami,.. Na szczęście zdążyłam odwołać pogotowie kluczowe, ale mam już serio dość remontu.
Nie dorabiaj klucza wymień zamki koniecznie!!!!!

ufff doczytałam może sami się zorientowali że dorobią ... Albo kurrna dorobili....

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
[COLOR=White]J



To chyba jednak nie do mnie



No właśnie o to chodzi, że do świąt jeszcze się kilka razy będzie sprzątać

Kurdebele przez te białe pomyl;iło mi się pisałam do Mai

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Chyab tylko po nikach z wizażu,albo po perelkowych aukcjach, tam gdzie dopisek od wizażanki
Acha rozumiem bo byłam ciekawa.
Srobiłam sobie półeczkę na fragrantice

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Tak to sobie skurczynkoty klientów lekceważą, dobrze wiedzą, że nikomu się nie będzie chciało w połowie robót zwalniać ekipy bo zapiła. Gnoje. Po fakcie proponuję zrobić im szczerą reklamę
A może to nie jest zły pomysł żeby ich zwolnić i samemu dokończyć robotę

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przecież wiadomo, że dzień ślubu to Dzień Autopromocji Panny Młodej. Dlatego wszystko powinno być idealnie bo to Jej Wielki Dzień Najważniejszy w Życiu i dlatego właśnie gościom nie wolno ubrać się na biało czy czarno bo ją przyćmią albo będzie jej przykro
W sumie zaczynam się nad tym zastanawiać skoro panna młoda ma w d jak ja się czuję to może i ja tak samo ...

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Maja, podobnie jak Eenax od tej mentalnej szopki i zaściankowości jest mi słabo, nawet nie komentuję, bo szkoda słów.

Ale ważna rzecz - odnośnie chuopa. On sie zagotował Ty też, emocje, wiadoma sprawa, konflikt etc. Się mu nie dziwię no bo litooości. ALE. Jest jedno ale, jeśli jest mężczyzną z honorem i traktuje Cię poważnie, to powinien przy Tobie być, tworzyć z Tobą team, trwać przy Tobie, nie tylko jak jest pięknie miło i wygodnie. I skoro nie wpadł na to sam jeszcze, to polecam Ci wytłumaczyć mu to na spokojnie. Totalnie na spokojnie, że partner to jest ktoś u boku, zawsze. Chyba że tylko partnerujecie sobie w miłych sprawach. Na koniec zapytałabym, jak to widzi? Czemu tchórzy, wycofuje się jak jest niewygodnie, zostawiając Ciebie na lodzie. Jasne, że nikt go nei zmusza, jasne, że każdy ma wolny wybór, jasne, że nie jest Twoim mężem, ale do cholery pokazłby po prostu klasę, gdyby był przy Tobie w tym całym cyrku. I to też możesz mu powtórzyć. Czym innym są rodzinne niesnaski u ludzi na lini teście - dzieci, kiedy ktoś komuś ewidentnie zawinił, upokorzył, obraził, etc etc i jedna ze stron zaniechała wskutek tego kontaktów. Ale u Ciebie takiej sytuacji nie ma. Kluczem jednak jest spokojna rozmowa o tym, na czym Tobie i jemu zależy. Że jeśli ma być między Wami ok, to jedno drugiego nie może zawodzić. Możesz dodać, że w kupie siła, jak będzie Was dwoje, to jesteście silniejsi, łatwiej znieść wszystko, choć pewnie w TAKIM gronie bez głupiego jasia się nie obejdzie


Ogólnie śpię na siedziąco

Pewnie że tak dogadają się Nerwy ich poniosły ...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:43   #2482
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Maja - trzymam za jutro

U mnie an pociechę Yankee Candle jednak zuamauam się

Niestety frezjii niet

Ale Siostra Win miała rację - Beachwood jest niekiepski
Pokochałam też Under the Palms
lubię też Ręczniki i inne bawełniane

Za radą Flo mam też Forget me not ale się trochę boję, jeszcze nie palone
No i uwaga uwaga klikłam Midnight Jasmine
Oraz Honeysuckle

Tylko ja samplery, bo mam do nich świeczniki, babranie się z łamaniem wosków to nie dla mnie

Przy okzaji, po chyba pół roku znalazłam te samplery Rumiankowej Herbatki co je szukałam dla Win. Były w białej pościeli zakopane. Tzn w szafie Jest sens się z 3 samplerami na wymiankowy YC pchać?
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:44   #2483
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dziś koło 15stej ma być jakaś wiążąca odpowiedź z Działu Egzekucji
Dziękuję Wam, kochane jesteście
Dam znać
i jak poszło?
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

znad dołka
pogoda mnie wkurza, mam zakwasy w rękach i plecach po wczorajszym cięciu, starzy mnie wkurzają, bo się srają świętami i komunią, chłop mnie wkurza, bo jest ostatnio bardzo upierdliwy i czepliwy i się znów z nim pocięłam...

edit: no i jeszcze właśnie był telefon ze szpitala, że tata jutro ma zabieg, pozostaje trzymać kciuki, żeby wszystko się udało
i
współczuję nerwowej atmosfery
ja mam za 2 tygodnie w jeden weekend wesele (w mojej rodzinie) i chrzciny (w rodzinie TŻa) i nikt tematu nie porusza i doopy nie truje

a w sprawach związkowych zgadzam sie z Rejcz
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość

Chyba siknę?



Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przecież wiadomo, że dzień ślubu to Dzień Autopromocji Panny Młodej. Dlatego wszystko powinno być idealnie bo to Jej Wielki Dzień Najważniejszy w Życiu i dlatego właśnie gościom nie wolno ubrać się na biało czy czarno bo ją przyćmią albo będzie jej przykro


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Na starożytnych bogów, co za dzień... Od rana ekipa się nie stawiała, ciotka do mnie dzwoniła, czy coś wiem, ja na szkoleniu, wychodzę, dzwonię do ekipy, a oni telefony wyłączone... To ja do kolegi -ich sąsiada, czy może u nich jakieś złe rzeczy się dzieją, bo dziecko chorowało... Kolega, że nie wie, bo go w kraju nie ma, ale się dowie... Zanim coś się udało ustalić, przyjechali, ale po 10.
Ciotka mówi, że ciągle znikali, niby coś robili, ale praca w miejscu... To za którymś razem, jak wyszli wynieść śmieci i nie było ich pół godziny, ciotka wyszła i zamknęła drzwi... Wróciła, już byli. Opie....liła ich -jak to sama ujęła, to się przyznali, że nie przyszli, bo zapili i jednego żona z domu wywaliła, ale przysięgać zaczęli,że do piątku skończą...
I na to wszystko, jak już poszli, ciotka dzwoni, że chyba zabrali klucz, bo nie ma. Ja za telefon i do nich -nie mają... A drzwi jakieś dziwne, co to bez zezwolenia klucza nie można dorobić itp. Ciotka, jak jest twarda, jak skała, w płacz... My z roboty, na sygnale do domu, bo ona ma straszne problemy z ciśnieniem. Po drodze szukamy kogoś, kto nam drzwi zrobi. Po 2 godzinach znalazł się ktoś, kto potrafi, ale za 400 zł...
Trudno, zamawiamy, jedzie. I co? I się okazało, że panowie powiesili klucz ze swoimi rzeczami,.. Na szczęście zdążyłam odwołać pogotowie kluczowe, ale mam już serio dość remontu.


Normalnie co o remoncie słyszę od kogoś (czy też jak sama miałam remont) to podobne akcje wychodzą... ja nie wiem czy "fachowcy" jakoś tak specjalnie mózgi skonstruowane mają czy jak
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 19:45   #2484
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość


A szopka z komunia: w lokalu, a kucharkami, kelnerkami itp. to dla mnie totalna abstrakcja.





no bez przesady znowu, dla mnie komunia w mieszkaniu w bloku to abstrakcja, było 14 osób-i jak przyjechali to sie nie mogli zmiescic nawet na stojącą .
pozatym ja jestem nie gotujaca, krzesłą miałam wtedy 2 i nie mialam nawet stołu.
pozatym nawet gdybym miala warunki to nie chcialam spedzic tego dnia na lataniu miedzy kuchnią a salonem i serwowaniu dań, chcialam na luzie pobyć z dzieckiem i pogadać z rodziną którą widzę raz na ruski rok bo jesteśmy wyjechani z rodzinnego miasta.

robiłam wiec komunie w restauracji i nie wiem czemu to miałoby byc postrzegane jako szopka czy jakis szpan

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

a fogle to cos was podarło dzis z tym pisaniem na biało ,

a wasze rozmowy na temat ciuchów w szkolach i przedszkolach nastroiły mnie do niewesołych mysli
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:56   #2485
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

robiłam wiec komunie w restauracji i nie wiem czemu to miałoby byc postrzegane jako szopka czy jakis szpan

no raczej nie w takich przypadkach jak Twój
tylko w tych komuniach ala weselicho, gdzie tylko karocy w białe rumaki zaprzężonej brakuje



Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a fogle to cos was podarło dzis z tym pisaniem na biało ,
to samo pomyślałam

aaa właśnie, czy aby, pisanego na biało, wg forumowego bon tonu,
nie powinno się nie cytować????? (uwielbiam podwójne zaprzeczenia w j p)


niemniej Majek straaasznie Ci współczuję tego ☠☠☠☠☠☠☠nika weselnokomuniowoświąteczn ego trzymaj się, przetrwaj



bry wieczór

neska nie, Dachówka nie, bo już była (kotha pracująca u P. w firmie, niestety zaginęła 5 października zeszłego roku)


i się pochwalę, bo w końcu mam tsh na poziomie 1,030
za tydzień, tak na wszelki powtórzę badanie, ale dziś się cieszę, bardzo schudnę może
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017

Edytowane przez Florens
Czas edycji: 2014-04-09 o 20:58
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:17   #2486
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
no raczej nie w takich przypadkach jak Twój
tylko w tych komuniach ala weselicho, gdzie tylko karocy w białe rumaki zaprzężonej brakuje

to samo chciałam napisać


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

i się pochwalę, bo w końcu mam tsh na poziomie 1,030
za tydzień, tak na wszelki powtórzę badanie, ale dziś się cieszę, bardzo schudnę może
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:42   #2487
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LII

Maju


U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 23:59   #2488
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

i się pochwalę, bo w końcu mam tsh na poziomie 1,030
za tydzień, tak na wszelki powtórzę badanie, ale dziś się cieszę, bardzo schudnę może
klask i:
To mne skłania do wreszcie umówienia się u endo
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Maju


U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!


Justyno - takie sytuacje przywracają mi wiarę w dobre zakończenia, w ich realność
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 05:15   #2489
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Flo -super! Bardzo się cieszę

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Maju


U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!
Super, czyli wczoraj był niezły dzień Znaczy mój był paskudny, ale bilans wyszedł na zero, więc się godzę z losem

Dziś cholera się nie da ogarnąć komunikacji w Warszawie... Już wszędzie informacje są, że "w związku z organizacją zgromadzenia pod Pałacem Prezydenckim"... Bym poszła ich wszystkich wodą oblać! Choć już chyba ktoś o tym pomyślał, bo pada
A ja się dziś na Gierymskiego wybieram
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 06:20   #2490
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Maju


U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!



Znad kawy i spadam
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.