pajączki i żylaki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 12:31   #91
Kyoko2
Raczkowanie
 
Avatar Kyoko2
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
ja zużyłam całe opakowanie i niestety na mnie nie działa kompletnie
... no to trochę mnie to zdołowało... ale mimo to będę się tym smarować - może nie będą powstawać nowe pająki
__________________
I'd be crazy not to follow
Follow where you lead
Your eyes
They turn me

Uczę się chińskiego!!!
Kyoko2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 22:52   #92
bombayia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 97
Dot.: pajączki i żylaki

a ja myslalam ze to tylko moj problem... z tylu kolana, tzn w zgieciu nogi (na obu nogach) mam wielkie widoczne zyly, nie wiem czy to juz zylaki, ale sa juz prawie czarne! a jeszcze kiedys byly niebieskie...czesto mnie bola, czuje jakby pieczenie, szczegolnie wieczorem.
mam 20 lat, troche pale(tak z 1 paczke na tydzien, staram sie mocno ograniczac), biore pigulki antykoncepcyjne, czasem sie opalam, ale tak zwyczajnie, na wakacjach tylko, poza tym mam na prawie calych udach pajaczki, ktore kiedys jeszcze byly czerwone a teraz sa niebiesko-fioletowe... w spodniczkach juz prawie nie chodze, czy jeszcze ktoras z was moze przestala brac pigulki? bo czytalam wyzej, ze ktos przestal ale to wcale nie pomoglo... ja jestem juz tak zdesperowana, ze moge nawet to poswiecic!
poza tym powaznie zastanawiam sie nad jakims zabiegiem, nie wiem, jak musze zalozyc spodniczke to tak sie wstydze! mam wrazenie ze wszyscy to widza, a jak ja patrze na nogi innych dziewczyn, to naprawde malo ktora ma jakiekolwiek zylki! HELP
bombayia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 23:16   #93
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez bombayia Pokaż wiadomość
a ja myslalam ze to tylko moj problem... z tylu kolana, tzn w zgieciu nogi (na obu nogach) mam wielkie widoczne zyly, nie wiem czy to juz zylaki, ale sa juz prawie czarne! a jeszcze kiedys byly niebieskie...czesto mnie bola, czuje jakby pieczenie, szczegolnie wieczorem.
mam 20 lat, troche pale(tak z 1 paczke na tydzien, staram sie mocno ograniczac), biore pigulki antykoncepcyjne, czasem sie opalam, ale tak zwyczajnie, na wakacjach tylko, poza tym mam na prawie calych udach pajaczki, ktore kiedys jeszcze byly czerwone a teraz sa niebiesko-fioletowe... w spodniczkach juz prawie nie chodze, czy jeszcze ktoras z was moze przestala brac pigulki? bo czytalam wyzej, ze ktos przestal ale to wcale nie pomoglo... ja jestem juz tak zdesperowana, ze moge nawet to poswiecic!
poza tym powaznie zastanawiam sie nad jakims zabiegiem, nie wiem, jak musze zalozyc spodniczke to tak sie wstydze! mam wrazenie ze wszyscy to widza, a jak ja patrze na nogi innych dziewczyn, to naprawde malo ktora ma jakiekolwiek zylki! HELP
Ja mam dokladnie ten sam problem z tym ze pajaczki mam tylko na udach (poki co), za to robi sie ich z dnia na dzien coraz wiecej. Zaczelo mi sie to od niedawna, od paru miesiecy biore Yasminelle i podjerzewam ze to moze byc glowna przyczyna (wczesniej bralam inne tabsy i nie mialam problemu z naczynkami). Opalam sie malo, pale srednio (5-10 dziennie), czesto nosze obcasy i przewaznie musze stac w pracy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 06:18   #94
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: pajączki i żylaki

A ja dziewczyny czuje małą poprawe. oczywiscie pajączki jak byly tak są ale nie czuje już bólu w nogach. codziennie staram sie z 15 min leżec z nogami w górze, (tak wysoko jak tylko się da) dla moich nóżek to naprawde wielka ulga. Jestem pod koniec stosowania drugiego opakowania Hirudoidu i wydaje mi sie że minimalnie cos tam pomaga. niestety w pracy też jestem zmuszona do stania i wogóle moja kondycja jest zerowa.
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 09:01   #95
nana85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez bombayia Pokaż wiadomość
a ja myslalam ze to tylko moj problem... z tylu kolana, tzn w zgieciu nogi (na obu nogach) mam wielkie widoczne zyly, nie wiem czy to juz zylaki, ale sa juz prawie czarne! a jeszcze kiedys byly niebieskie...czesto mnie bola, czuje jakby pieczenie, szczegolnie wieczorem.
mam 20 lat, troche pale(tak z 1 paczke na tydzien, staram sie mocno ograniczac), biore pigulki antykoncepcyjne, czasem sie opalam, ale tak zwyczajnie, na wakacjach tylko, poza tym mam na prawie calych udach pajaczki, ktore kiedys jeszcze byly czerwone a teraz sa niebiesko-fioletowe... w spodniczkach juz prawie nie chodze, czy jeszcze ktoras z was moze przestala brac pigulki? bo czytalam wyzej, ze ktos przestal ale to wcale nie pomoglo... ja jestem juz tak zdesperowana, ze moge nawet to poswiecic!
poza tym powaznie zastanawiam sie nad jakims zabiegiem, nie wiem, jak musze zalozyc spodniczke to tak sie wstydze! mam wrazenie ze wszyscy to widza, a jak ja patrze na nogi innych dziewczyn, to naprawde malo ktora ma jakiekolwiek zylki! HELP
Hej! ja przestałam brać niedawno tabletki... zrobiło mi się mnóstwo pajączków i bardzo bolały mnie nogi... mam nadzieję, że teraz trochę mi się wszystko przyhamuje...jak na razie mniej bolą mnie nogi, chociaż kiedy jest gorąco, pod koniec dnia moje nogi umierają...
U mnie decyzja o odstawieniu tabletek zapadła za namową pani ginekolog... Wiadomo, tabletki są najbezpieczniejsze, ale myślę, że gdybym je nadal brała, po kilku latach byłaby z moimi nogami tragedia...
A poza tym nie przejmuj się! Na prawdę nie jesteś sama z tym problemem...
nana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 09:52   #96
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: pajączki i żylaki

Ja nigdy nie palilam, nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych, kiedyś często nosiłam obcasy , ale od 5 lat to sie zmienilo, kiedys opalalam sie często ale od 8 lat wogóle tzn tylko tyle co słońce złapie. I mimo tego pajączki mi popękały no a teraz w ciazy to już wogóle pękają i to głównie na prawej nodze tzn tam gdzie mam żylaka ;( teraz z tym nic nie mogę zrobić , muszę czekać.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:28   #97
uknow
Wtajemniczenie
 
Avatar uknow
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 2 249
Dot.: pajączki i żylaki

niestety prawda jest smutna.. naczynek nie da sie zlikwidowac/wyleczyc! mozna tylko spowolnic reakcje lancuchowa, bo jak zaczely sie robic to juz beda, bo to znaczy ze mamy kruche naczynka krwionosne i koniec
jedyny sposob na zlikwidowanie to ich zamykanie laserem, ale i to na kazdego nie dziala a jest tez nieco kosztowne.
wiem , bo sama mam ten problem, i nie jest to kilka naczynek a spoooro nie tylko na nogach ale i na twarzy ( to dziedziczne)

przede wszystkim aby dalej nie pekaly nalezy:
brac duuuzo witamin, glownie C
rzucic palnie
zero solarium czy slonca!
zero peelingow zwlaszcza tych gruboziarnistych
zero goracych kapieli, mozna zapomniec o saugnie czy jazzuzi
lato, zima- kremy ochronne
specjalne kosmetyki pielegnacyjne do skory z takimi problemami
zero twardej wody
nie powinno sie pic kawy, mocnej herbaty, jesc ostrych potraw, goracych tez nie

pewnie zapomnialam o czyms bo jest tego sporo ale co zrobic
__________________
Nowa Szafa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post10151347


sama, lecz nigdy samotna
uknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 18:57   #98
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: pajączki i żylaki

Hey dziewczyny wyczytalam dzis w urodzie ze kapsulki bio-omega 3 zapobiegaja pekaniu naczynek wie ktos cos o tym ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:20   #99
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez marta10 Pokaż wiadomość
Jestem pod koniec stosowania drugiego opakowania Hirudoidu i wydaje mi sie że minimalnie cos tam pomaga.
Marto, a ja jestem zszokowana, gdyz zauwazylam ze na obszarze, ktory smarowalam Hirudoidem, przybylo pajaczkow!!! dlaczego tak sie stalo??? mialam moze z 4 pajaczki obok siebie na lewej lydce a teraz pojawilo sie w ciagu ostatniego miesiaca (jak zaczelam smarowac) mnostwo dookola czy Hirudoid mogl to wywolac?
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:29   #100
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: pajączki i żylaki

ja sobie dzis kupilam Venescin zel+tabletki, uzywala ktoras z Was?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:21   #101
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość
Marto, a ja jestem zszokowana, gdyz zauwazylam ze na obszarze, ktory smarowalam Hirudoidem, przybylo pajaczkow!!! dlaczego tak sie stalo??? mialam moze z 4 pajaczki obok siebie na lewej lydce a teraz pojawilo sie w ciagu ostatniego miesiaca (jak zaczelam smarowac) mnostwo dookola czy Hirudoid mogl to wywolac?
raczej nie
chyba ze w jakis sposob podraznia twoja skore. u mnie wlasnie dzieki niej nie przybywa nowych pajaczkow i nie czuje bólu w nogach. moze jestes uczulona na ktorys ze skladnikow. najlepszym rozwiazaniem bedzie odstawienie masci na jakis czas, zeby sprawdzic czy to jej wina.
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 18:20   #102
Makaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 212
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
ja sobie dzis kupilam Venescin zel+tabletki, uzywala ktoras z Was?
Użyłam tego leku po raz pierwszy ok. 1,5 roku temu. Zbyt dużej poprawy nie zauważyłam, aczkolwiek dzięki maści odczuwałam pewną ulgę, zwłaszcza po całym dniu siedzącej pracy.
Makaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 21:04   #103
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: pajączki i żylaki

Mnie Vitaleg daje uczucie ulgi po całym dniu. Ale żyły wciąż widoczne
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 06:50   #104
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: pajączki i żylaki

Ja chciałam Was zapytac te zyły przeswitujace przez skore to z nich bedzie zylak ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 07:25   #105
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Ja chciałam Was zapytac te zyły przeswitujace przez skore to z nich bedzie zylak ?
niekoniecznie ja mam dużo takich żył, bo mam cienką skórę i raczej lekarze nie przewidują w przyszłości w tym miejscu u mnie żylaków.

zaczęłam stosować krem Ava, podobno po 6 tyg. ma nastąpić skuteczna poprawa. zobaczymy...
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:19   #106
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: pajączki i żylaki

A czy KAZDE tabletki antykoncepcyjne powodują pękanie naczynek? Czy są moze takie które tego nie powodują?
Od roku biorę Cyprest, stan moich nóg znacnzie sie pogorszył, ale nie chcę i powiedziałabym że nawet nie mogę rezygnować z antykoncepcji hormonalnej....
Chciałabym zmienić tabletki na "lepsze", takie które nie pogorszą stanu nóg....
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:42   #107
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
A czy KAZDE tabletki antykoncepcyjne powodują pękanie naczynek? Czy są moze takie które tego nie powodują?
Od roku biorę Cyprest, stan moich nóg znacnzie sie pogorszył, ale nie chcę i powiedziałabym że nawet nie mogę rezygnować z antykoncepcji hormonalnej....
Chciałabym zmienić tabletki na "lepsze", takie które nie pogorszą stanu nóg....
najnowsze i podobno najmniej inwazyjne - yasminelle - powodują. ponadto yasmin i diane35, cilest. co do reszty to nie wiem.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:42   #108
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: pajączki i żylaki

U mnie wlasnie Yasminelle spowodowaly wysyp pajaczkow w bardzo krotkim czasie, wczesniej bralam Diane, Cilest i Microgynon i nic zlego sie nie dzialo
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:05   #109
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
niekoniecznie ja mam dużo takich żył, bo mam cienką skórę i raczej lekarze nie przewidują w przyszłości w tym miejscu u mnie żylaków.

zaczęłam stosować krem Ava, podobno po 6 tyg. ma nastąpić skuteczna poprawa. zobaczymy...
Dzieki bo też mam duzo takich miejsc a da się jakos ''polepszyc'' te miejsca? kremami? tabletkami ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 12:10   #110
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Dzieki bo też mam duzo takich miejsc a da się jakos ''polepszyc'' te miejsca? kremami? tabletkami ?
myślę, że dobrze byłoby gdybyś łykała ruthinoscorbin i smarowała się od czasu do czasu maścią z kasztanowcem. na pewno nie zaszkodzi
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:24   #111
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
myślę, że dobrze byłoby gdybyś łykała ruthinoscorbin i smarowała się od czasu do czasu maścią z kasztanowcem. na pewno nie zaszkodzi
Łykam od dawna obecnie uzywam lioton 1000 myslalam o czyms silniejszym ? I wie ktos cos o tym aby omega3 pomagalo na naczynka ? bo w necie nic nieznalazlam
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 16:11   #112
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Łykam od dawna obecnie uzywam lioton 1000 myslalam o czyms silniejszym ? I wie ktos cos o tym aby omega3 pomagalo na naczynka ? bo w necie nic nieznalazlam
Ja też mam takie żyły. Teraz smaruję Vitalegem bo ma wyciąg z kasztanowca.
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:11   #113
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: pajączki i żylaki

ja też mam problem z nogami.. mam 18 lat, jakieś 1,5 roku temu zaczęły mi się robić na nogach takie malutkie pajaczki pod skórą, a teraz zauważyłam już jakiś czas temu takie prześwitujące niebieskie żyły na obu nogach w pobliżu pajączków moja mama ma ogrooomne żylaki, mój dziadek miał jeszcze wieksze, a teraz ma też siostra (ma 27 lat) dlatego boję się, że z tych żył powstaną niedługo żylaki co mam zrobić, żeby im zapobiec? staram się czasem jak mam czas trzymać nogi wysoko i tak raz na tydzień smaruję żelem Lioton 1000.. nie chcę w tak młodym wieku chodzić w lecie w długich spodniach
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 13:15   #114
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: pajączki i żylaki

może ktoś odpowie?
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 15:48   #115
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez Faneczka Pokaż wiadomość
Ja też mam takie żyły. Teraz smaruję Vitalegem bo ma wyciąg z kasztanowca.
pomaga Ci cos? czy ten zel zawiera alkohol?

jamboa, jesli masz sklonnosci, to mozesz tylko dzieki stosowaniu odp zeli, unoszeniem nog w gore, odpowiedniemu stylowi zycia (unikanie alkoholu, miesa, papierosow, tabletek anty) zmniejszyc ilosc ewenetualnych zylakow, ale tak zupelnie im nie zapobiegniesz:/
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 22:26   #116
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: pajączki i żylaki

Na razie zauważyłam że przynosi ulgę po ciężkim dniu.
Jamboa właśnie lekarka powiedziała, że mogę smarować jakimiś żelami i najważniejsze to tego nie pogarszać, tzn. prowadzić zdrowi tryb życia, nie dopuścić do nadwagi.
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 09:24   #117
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: pajączki i żylaki

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość

jamboa, jesli masz sklonnosci, to mozesz tylko dzieki stosowaniu odp zeli, unoszeniem nog w gore, odpowiedniemu stylowi zycia (unikanie alkoholu, miesa, papierosow, tabletek anty) zmniejszyc ilosc ewenetualnych zylakow, ale tak zupelnie im nie zapobiegniesz:/

Unikanie mięsa zapobiega pajaczkom? Dobrze zrozumialam?
Nie jem miesa w ogóle od 6 lat a pajaczki zaczeły pojawiać sie u mnie własnie od tego czasu...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 18:52   #118
diana17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 25
Dot.: pajączki i żylaki

witam
Czy zna któraś z was dobrego flebologa w Krakowie????
diana17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 22:56   #119
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Unhappy Dot.: pajączki i żylaki

A mnie ostatnio na udzie wyskoczyły takie dwie ciemne plamki. Myślałam, że siniaki ale nie bolą...

A na drugim takie ciemne miejsca przy niektórych żyłach. I rozstępów w cholerę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06198.jpg (20,6 KB, 79 załadowań)
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 11:13   #120
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: pajączki i żylaki

Ja nigdy nie miałam problemów z naczynkiami ani żyłami.
A jednak... Mam 25 lat, od niedawna moje naczynka na twarzy zaczęły gwałtownie się rozszeżać powodując rumień (czyli początki trądzika różowatego), a nogach widać każdą żyłke
Jem cerutin, witamine B2, Venscin (a teraz Esceven) oraz odpowiednik Detralexu (30 zł)- Diosminex (20 zł).
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 17:51:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.