Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 16:14   #1831
tysia8315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Juz nie wiem na ktory watek mam pisac wczesniej bylam na innym topiku ale tam wiekszosc zaciazonaa moj problem jak kazdej z was.juz 16dni mi sie spoznia kilka dni temu robilam test i wyszedl negatywny...a potem jeszcze 2 i tez negatywne..na poczatku pobolewaly mnie jajniki potem ciagnelo mnie w srodku i objawy niby mam z tego co czytalam ti i owdzie mdlosci zapachy i sutki wrazliwe...ale zastanawiam sie co zrobic dalej wiem ze badanie krwi..ale nie jestem w polsce wiec nie wiem gdzie mam isc i czy czekac jeszcze..wczesniej cykle mialam regularne 32-34 i nie wiem juz co myslec baaaaardzo chcialabym dzidzieale nie wiem czy jest jaka kolwiek szansa nie mozliwe chyba zeby test byl negatywny????
tysia8315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:15   #1832
Anetka102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam to znów ja. Niestety nie przekonaliście zbytnio mojej dziewczyny.. ciągle się martwi ponieważ okres wypada jej w czwartek, a nie boli ją brzuch ani nie ma go twardego. Czy to może być z nerwów czy jednak jest jakieś prawdopodobieństwo?
Anetka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:27   #1833
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Anetka102 Pokaż wiadomość
Witam to znów ja. Niestety nie przekonaliście zbytnio mojej dziewczyny.. ciągle się martwi ponieważ okres wypada jej w czwartek, a nie boli ją brzuch ani nie ma go twardego. Czy to może być z nerwów czy jednak jest jakieś prawdopodobieństwo?
nie jest
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:29   #1834
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez tysia8315 Pokaż wiadomość
Juz nie wiem na ktory watek mam pisac wczesniej bylam na innym topiku ale tam wiekszosc zaciazonaa moj problem jak kazdej z was.juz 16dni mi sie spoznia kilka dni temu robilam test i wyszedl negatywny...a potem jeszcze 2 i tez negatywne..na poczatku pobolewaly mnie jajniki potem ciagnelo mnie w srodku i objawy niby mam z tego co czytalam ti i owdzie mdlosci zapachy i sutki wrazliwe...ale zastanawiam sie co zrobic dalej wiem ze badanie krwi..ale nie jestem w polsce wiec nie wiem gdzie mam isc i czy czekac jeszcze..wczesniej cykle mialam regularne 32-34 i nie wiem juz co myslec baaaaardzo chcialabym dzidzieale nie wiem czy jest jaka kolwiek szansa nie mozliwe chyba zeby test byl negatywny????
Skoro test robiłaś parę dni temu i wyszedł ci negatywny więc jest możliwe żeby test wyszedł negatywny
Jedyna rada: powtórz test
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 18:30   #1835
agnes198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

dziewczyny pomocy zapomnialam zaczac nowy blister tabletki yaz biore od pol roku tabletke 1 z 1 tygodnia wzielam po 15 godz a wspolzylam 9 dni po tym czy jestem zabezpieczona lekarz mowil tak ale mam watpliwosci
agnes198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 19:10   #1836
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Tak, jestes
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 22:05   #1837
PIOTRNIEPEWWNY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam. Mam pewien problem.. Piesciłem sie z dziewczyna.. robilismy 69... chwile piesciła mnie reką.. stwierdziłem ze załoze prezerwatywe i dojdziemy do czesci głownej.. zakładajac założyłem tylko na żołędzia i zorientowałem sie ze zakładam ja odwrotnie.. zniechęciłem sie i stwierdziłem ze nici z sexu.. ale moja dziewczyna stwierdziła ze chce i założyła mi ją odwrotnie.. kochaliśmy sie.. potem skonczyłem jej w buzi.. czy mozliwe ze na prezerwatywie mogł byc ten płyn precośtam?? jest mozliwość ciąży? pozdrawiam(

Edytowane przez PIOTRNIEPEWWNY
Czas edycji: 2010-01-26 o 23:37
PIOTRNIEPEWWNY jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 23:42   #1838
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

mozliwosc jest, ale bardzo mala. nie przejmuj sie.
ogolnie zdania sa podzielone na temat obecnosci plemnikow w plynie preejakulacyjnym, jednak przewazaja opinie ze ich tam nie ma albo ze sa niezdolne do zaplodnienia.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 00:37   #1839
PIOTRNIEPEWWNY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

No ja mam nadzieje ze ich tam nie ma a jesli to sa niezdolne do niczego to teraz tylko czekać na okres.. ponad dwa tygodnie a i jeszcze.. czy jest możliwe zajście w ciąże i wystepowanie normalnej miesiaczki?
a tobie ojejka89 serdecznie dziekuje całuje rączki
PIOTRNIEPEWWNY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 00:57   #1840
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

normalnej miesiączki nie. możliwe jest krwawienie, ale będzie mało obfite i nie będzie w nim skrzepów.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 07:38   #1841
dorka1234
Raczkowanie
 
Avatar dorka1234
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 332
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Ja też nadal nie mam okresu a ostatni byl 13 grudnia. Jesli zrobie test dzisiaj wieczorem to wynik bedzie wiarygodny? Czy lepiej rano?
__________________
WYMIANA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=33186270 #post33186270


Zapraszam
dorka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 08:28   #1842
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

lepiej zrob rano, ale ten wieczorny tez juz powinien byc wiarygodny
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 08:54   #1843
dziewuszka27
Raczkowanie
 
Avatar dziewuszka27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Dziewczyny.. Mam podobny problem. Mianowicie ostatnią miesiączkę miałam 30 grudnia. Ok 15 stycznia (czyli okolice owulacji ) chłopak włożył penisa we mnie ale nie było wytrysku, on nastąpił tak do 20 min może. Boję się,że coś mogło wylecieć?;/ Teraz powinien zbliżać się okres, czuję ból. Byłam parę dni temu u ginekologa i mam podejrzenie torbieli na lewym jajniku i antybiotyki już od soboty.. Brzuch mimo wszystko boli.. czy to oznaka zbliżającego się okresu? Czy brzuch może boleć w wyniku zapłodnienia po takim czasie? 15 stycznia mogło dojść.. Proszę o radę.
dziewuszka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 08:55   #1844
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Jesli robisz test po spodziewanej @ to obojetnie czy zrobisz rano i wieczorem. Mi wieczorem wyszedl pozytywny.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:43   #1845
ewa_180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

no i niestety sie nie udalo, wlasnie wrocilam od lekarza i nie jestem w ciazy.
dotalam tabletki na wywolanie okresu i teraz czekamy.
zycze wam powodzenia
ewa_180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:41   #1846
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez dziewuszka27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. Mam podobny problem. Mianowicie ostatnią miesiączkę miałam 30 grudnia. Ok 15 stycznia (czyli okolice owulacji ) chłopak włożył penisa we mnie ale nie było wytrysku, on nastąpił tak do 20 min może. Boję się,że coś mogło wylecieć?;/ Teraz powinien zbliżać się okres, czuję ból. Byłam parę dni temu u ginekologa i mam podejrzenie torbieli na lewym jajniku i antybiotyki już od soboty.. Brzuch mimo wszystko boli.. czy to oznaka zbliżającego się okresu? Czy brzuch może boleć w wyniku zapłodnienia po takim czasie? 15 stycznia mogło dojść.. Proszę o radę.
na 99% nie doszlo do zaplodnienia, a bol moze byc spowodowany wlasnie torbielami lub zblizajaca sie miesiaczka. Nie stresuj sie, bo to na pewno opozni krwawienie
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:41   #1847
zalamana strasznie
Raczkowanie
 
Avatar zalamana strasznie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 121
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

hymm nie wiem od czego zaczać;] a wiec biore tabletki anty w sb kochałam sie a w niedziele dostałąm krwawienia z odstawienia bylo by wszystko ok tylko.. wczoraj strasznie glowa mnie bolała wziełam 2tabletki a mianowicie GRYPOSTOP (z tego co czytałam z ulotki nie powinno wpłynac na tabletki) ale po ok godzi od zarzycia wymiotowałąm yyy a głowa nadal bolała udało mi sie usnać rano wstałąm i bylo wszytsko ok i czy moze być duze prawdopodoniensko ciazy??(moim zadaniem nie;| ) bo do lekarza jestem zapisana na piatek a nowe opakowanie mam zarzyc od czwartku.. a test jakby co nie ebdzie wiarygodny.. (myśle o sobocie) co byście zrobiły?? brały normalnie?? ;]
__________________
zalamana strasznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:07   #1848
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Dziewczyny, dzisiaj jest 44 dzień cyklu, jestem po 5 dniowym zażywaniu Luteiny, wczoraj robiłam test "jedna kreska" ginekolog kazał jeszcze czekać. A ja dostaje już szału bo bym chciała być pewna.
Badania z krwi odpadają (godziny pracy nie pozwalają mi na to)
Dzisiaj dostałam bóle takie jak na miesiączkę ale trochę mniejsze i po ok. 2 minutach przeszły. Co sądzicie?
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:08   #1849
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez zalamana strasznie Pokaż wiadomość
hymm nie wiem od czego zaczać;] a wiec biore tabletki anty w sb kochałam sie a w niedziele dostałąm krwawienia z odstawienia bylo by wszystko ok tylko.. wczoraj strasznie glowa mnie bolała wziełam 2tabletki a mianowicie GRYPOSTOP (z tego co czytałam z ulotki nie powinno wpłynac na tabletki) ale po ok godzi od zarzycia wymiotowałąm yyy a głowa nadal bolała udało mi sie usnać rano wstałąm i bylo wszytsko ok i czy moze być duze prawdopodoniensko ciazy??(moim zadaniem nie;| ) bo do lekarza jestem zapisana na piatek a nowe opakowanie mam zarzyc od czwartku.. a test jakby co nie ebdzie wiarygodny.. (myśle o sobocie) co byście zrobiły?? brały normalnie?? ;]
Miałaś wymioty od grypostopu, tak? A co to ma do Twoich tabletek antykoncepcyjnych?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 13:46   #1850
zalamana strasznie
Raczkowanie
 
Avatar zalamana strasznie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 121
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Miałaś wymioty od grypostopu, tak? A co to ma do Twoich tabletek antykoncepcyjnych?
no własnie.. to chyba nic nie ma do tabletek..;] bo miałam normalne krwawienie wiec ciąże wykluczam czyli w czwartek zaczne nowe opakowanie.. ( zwariowane to bo wymioty kojarza mi sie z ciążą he;] predzej przyjmowałam ten lek i nie mialam problemu hymm)
__________________
zalamana strasznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:02   #1851
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez zalamana strasznie Pokaż wiadomość
no własnie.. to chyba nic nie ma do tabletek..;] bo miałam normalne krwawienie wiec ciąże wykluczam czyli w czwartek zaczne nowe opakowanie.. ( zwariowane to bo wymioty kojarza mi sie z ciążą he;] predzej przyjmowałam ten lek i nie mialam problemu hymm)
Ostatnio wchodzę rzadko na Wizaz ale co wejde to Ty masz jakiś problem. Albo seks nie jest dla Ciebie albo przeanalizuj działanie tabletek i wyluzuj.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:14   #1852
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ostatnio wchodzę rzadko na Wizaz ale co wejde to Ty masz jakiś problem. Albo seks nie jest dla Ciebie albo przeanalizuj działanie tabletek i wyluzuj.
wiedziałam, że jakoś mi ten różowy avatar za często miga..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:21   #1853
zalamana strasznie
Raczkowanie
 
Avatar zalamana strasznie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 121
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ostatnio wchodzę rzadko na Wizaz ale co wejde to Ty masz jakiś problem. Albo seks nie jest dla Ciebie albo przeanalizuj działanie tabletek i wyluzuj.
chyba po to jets forum zeby sie zapytac jesli sie czegos nie wie a jeżeli chcesz stwarzac jakeis niezadowolenie to w ogole nie odpisuj na post a na marginesie tez od wielu tyg nie wchodziłam na wizaż ;| wiec albo Fora nie sa dla Ciebie , albo przeanalizuj bo jeżeli masz tak odpisywać to w ogole nie reaguj na moje zapytania! PROSTE
__________________
zalamana strasznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:49   #1854
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Dziewczyny, dzisiaj jest 44 dzień cyklu, jestem po 5 dniowym zażywaniu Luteiny, wczoraj robiłam test "jedna kreska" ginekolog kazał jeszcze czekać. A ja dostaje już szału bo bym chciała być pewna.
Badania z krwi odpadają (godziny pracy nie pozwalają mi na to)
Dzisiaj dostałam bóle takie jak na miesiączkę ale trochę mniejsze i po ok. 2 minutach przeszły. Co sądzicie?
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:22   #1855
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Możecie mi powiedzieć, skąd wzięła się moda, na pisanie swoich problemów (typu "czy jestem w ciazy?" w prywatnych wiadomościach? Kolejny raz dostałam taką "prośbę o pomoc" od kogoś, kogo kompletnie nijak nie kojarze i ma małą ilość widomości na forum..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:13   #1856
serdusko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 101
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam ) Staralismy sie pol roku temu przez okres 8 miesiecy o bobaska no i nic wiec odpuscilismy z mezem od tego cyklu czyli od 6 stycznia przestalismy sie zabezpieczac ;-p jednakze trwalo to do 11 dnia cyklu gdyz wynikly pewne problemy rodzinne i zawodowe cykle mam 28-30 dniowe.... co kobietki sądzicie mogło dojśc do zapłodnienia??? dodam ze zawsze tydzien przed okresem do pieri mnie tak bolaly ze lezec na brzuchu nie moglam a teraz nic....
__________________
Ofiarowanie życia jest drogą do radości...

http://www.przewodnikmp.pl/img-150820090310.png
serdusko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 19:01   #1857
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez zalamana strasznie Pokaż wiadomość
chyba po to jets forum zeby sie zapytac jesli sie czegos nie wie a jeżeli chcesz stwarzac jakeis niezadowolenie to w ogole nie odpisuj na post a na marginesie tez od wielu tyg nie wchodziłam na wizaż ;| wiec albo Fora nie sa dla Ciebie , albo przeanalizuj bo jeżeli masz tak odpisywać to w ogole nie reaguj na moje zapytania! PROSTE
Masz ten sam problem co miesiąc co nie trudno sprawdzic dlatego wnioski wyciągam dobre.Jeśli moje odpowiedzi Ci nie odpowiadają to zgłoś ZP i koniec.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć, skąd wzięła się moda, na pisanie swoich problemów (typu "czy jestem w ciazy?" w prywatnych wiadomościach? Kolejny raz dostałam taką "prośbę o pomoc" od kogoś, kogo kompletnie nijak nie kojarze i ma małą ilość widomości na forum..
Też dostałam. Nie wiem skąd moda ale to jest wkurzające.
Cytat:
Napisane przez serdusko Pokaż wiadomość
Witam ) Staralismy sie pol roku temu przez okres 8 miesiecy o bobaska no i nic wiec odpuscilismy z mezem od tego cyklu czyli od 6 stycznia przestalismy sie zabezpieczac ;-p jednakze trwalo to do 11 dnia cyklu gdyz wynikly pewne problemy rodzinne i zawodowe cykle mam 28-30 dniowe.... co kobietki sądzicie mogło dojśc do zapłodnienia??? dodam ze zawsze tydzien przed okresem do pieri mnie tak bolaly ze lezec na brzuchu nie moglam a teraz nic....
Skąd mamy to wiedziec? Zrób test, już mineło duzo czasu
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 20:32   #1858
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć, skąd wzięła się moda, na pisanie swoich problemów (typu "czy jestem w ciazy?" w prywatnych wiadomościach? Kolejny raz dostałam taką "prośbę o pomoc" od kogoś, kogo kompletnie nijak nie kojarze i ma małą ilość widomości na forum..
Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Masz ten sam problem co miesiąc co nie trudno sprawdzic dlatego wnioski wyciągam dobre.Jeśli moje odpowiedzi Ci nie odpowiadają to zgłoś ZP i koniec.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------


Też dostałam. Nie wiem skąd moda ale to jest wkurzające.


Skąd mamy to wiedziec? Zrób test, już mineło duzo czasu
Dziewczyny, po prostu wyglądamy na wróżki!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 23:22   #1859
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez zalamana strasznie Pokaż wiadomość
chyba po to jets forum zeby sie zapytac jesli sie czegos nie wie a jeżeli chcesz stwarzac jakeis niezadowolenie to w ogole nie odpisuj na post a na marginesie tez od wielu tyg nie wchodziłam na wizaż ;| wiec albo Fora nie sa dla Ciebie , albo przeanalizuj bo jeżeli masz tak odpisywać to w ogole nie reaguj na moje zapytania! PROSTE
och jak ja kocham takie oburzalskie
skoro na forum mozna pisac co sie chce (dopoki nie naruszy to regulaminu) to wybacz ale nie zabronisz ani jej ani innym osobom odpowiadania na Twoje posty ani nie wymusisz na nas w jaki sposob mamy to robic... to nie jest nasz problem;p a kolezanka dobra rade Ci dala.
Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć, skąd wzięła się moda, na pisanie swoich problemów (typu "czy jestem w ciazy?" w prywatnych wiadomościach? Kolejny raz dostałam taką "prośbę o pomoc" od kogoś, kogo kompletnie nijak nie kojarze i ma małą ilość widomości na forum..
do mnie kiedys na gg ktos napisal z wizazu w tej sprawie...

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2010-01-27 o 23:23
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 23:56   #1860
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Na gg? to już przesada :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.