hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 10:14   #3271
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Mi jest na prawdę obojetne, mogę rezygnować, mogę poczekać
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:20   #3272
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

ok, to jakby coś, to ja chętnie oddam Kamykowi moje 3 baroki- gdybyście jednak czekały na nie (bo ja jak widać powyżej wolalabym się ich pozbyc )
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:53   #3273
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

No ja jednak czekam na Goldeny-Kamyk ma rację
I mogę przygarnąć też crystale jak ktoś chce zrezygnować żaden problem.
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:11   #3274
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

dziewczyny to może zrobimy tak, że Te które chcą czekać wezmą na siebie koszty trzeciej przesyłki z silvexu i przygarną te crystale, z których zrezygnują inne osoby. Ja też mogę poczekać jeśli będę mogła przygarnąć więcej niz te moje dwa, a jakby jeszcze biconki się znalazły to będę bardzo zadowolona. na dwie sztuki i osobną przesyłkę to mi się nie widzi czekanie.
Wtedy by trzeba w tabelce zrobić poprawki, żeby była jasność sytuacji. Kto czeka, a kto rezygnuje i ile zostało do przygarnięcia. Czy to brzmi rozsądnie?
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:17   #3275
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez Aga em Pokaż wiadomość
szybkie podsumowanie sprawy baroków i bicone'ów

Baroki zamawiali:
Aga em 3- OK na wersje A
BZet 2szt- brak info
Dora 6szt- zgadza sie na wersje A
Joanna 2 szt- brak info
Karmazynowy Kamyk 4 szt- brak info
Lilnut 7szt- zgadza sie na wersje A
Marisella- 16szt- czeka na opinie
101 Milka 2 szt i zgadza sie na wersje A
nagaLy 3 szt i zgadza sie na wersje A

Bicony golden Shadow zamawiali:
iwogg 10szt
javarem 234 szt
KKamyk 6szt
Lilnut 20szt (zgadza sie na wersje A)
Loquacee 30szt
Marisella 50 szt
Tyśka 10szt

dziewczyny, które są "wytłuszczone"- jak zajrzycie do wątku, to napiszcie jakie jest wasze zdanie, to Mari będzie mogła zadziałać w tę albo...


i jeszcze jedna sprawa- Mari- czy mogę liczyć na fakturę w czerwcu? (tj. do 5 lipca, żebym do księgowej miała czas zanieść) przydałaby mi się, dlatego też tak troszkę prę aby zakończyć już to zamówienie, otrzymać wsio i oddać papiery księgowej...
Wielkie dzięki za podsumowanie

Ogólnie z tego wszystkiego wynika że na bicony 6 mm golden i tak poczekam, ale to już ja, javarem i kamyk, chyba że ktos jeszcze będzie chciał. Dziewczyny które nie chcą nan ie czekać nie muszą, bo my przygarniemy ich przydział i jakoś się już podzielimy

Trzeba tylko zdecydować co w takim razie z barokami - ja więcej niż te 16 nie wezmę raczej. Dziewczyny rezygnują jesli dobrze liczę z 21 sztuk póki co łącznie, więc pytanie - czy te czekające te 21 sztuk między siebie rozdzielą, czy wolą zrezygnować też ze swoich. Ja jeszcze napiszę dziś do Silveksu czy możemy po prostu zmienić ilość - wzięłybyśmy wtedy najwyżej nie paczkę, tylko 2 listki (24 sztuki) i to by sie już jakos zagospodarowało (ja 14-16, Kamyk 4-10, ew. możemy wziąć 3 listki, jeśli Joanna i B.Zet będą chciały Swoje, a i Javarem będzie się chciała załapać )
Aha, tylko w listkach wyjdzie nas ciut drożej, ale w sumie niewiele (paręnaście groszy), więc to chyba nie problem?

Mam jeszcze jedną zagwozdkę i chciałam Was zapytać o zdanie. Chciałam dziś w związku z rozstrzygnięciami barokowo-goldenowymi prosić Silvex o proformę na te 3 produkty czekające, ale nie wiem czy to robić - srebro stoi na 2,15, dość wysoko, i przez to takie na przykład gałązki wyjdą jakoś po ok. 2,20 zł a nie 2,07 zł... Co Wy na to? Brać za tyle i mieć już z głowy czy wolicie poczekać aż cena (może) ciut zleci?

Dzis przed 13tą i tak bym proformy nie dostała, więc poczekam dziś ogólnie na Wasze zdanie i jutro bezwzględnie w razie czego płacę, wtedy na czwartek dojdzie i może jeszcze w czwartek uda mi się puścić ostateczne paczki do Was Żeby na piątek były Może tak być?
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:22   #3276
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Ogólnie z tego wszystkiego wynika że na bicony 6 mm golden i tak poczekam, ale to już ja, javarem i kamyk, chyba że ktos jeszcze będzie chciał. Dziewczyny które nie chcą nan ie czekać nie muszą, bo my przygarniemy ich przydział i jakoś się już podzielimy

Mam jeszcze jedną zagwozdkę i chciałam Was zapytać o zdanie. Chciałam dziś w związku z rozstrzygnięciami barokowo-goldenowymi prosić Silvex o proformę na te 3 produkty czekające, ale nie wiem czy to robić - srebro stoi na 2,15, dość wysoko, i przez to takie na przykład gałązki wyjdą jakoś po ok. 2,20 zł a nie 2,07 zł... Co Wy na to? Brać za tyle i mieć już z głowy czy wolicie poczekać aż cena (może) ciut zleci?
Co do tych biconów, to może i więcej bym wzięła...? Jakoś się już w 3 dogadamy komu ile...

Co do drugiej sprawy, to ja się dostosuję...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:23   #3277
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
dziewczyny to może zrobimy tak, że Te które chcą czekać wezmą na siebie koszty trzeciej przesyłki z silvexu i przygarną te crystale, z których zrezygnują inne osoby. Ja też mogę poczekać jeśli będę mogła przygarnąć więcej niz te moje dwa, a jakby jeszcze biconki się znalazły to będę bardzo zadowolona. na dwie sztuki i osobną przesyłkę to mi się nie widzi czekanie.
Wtedy by trzeba w tabelce zrobić poprawki, żeby była jasność sytuacji. Kto czeka, a kto rezygnuje i ile zostało do przygarnięcia. Czy to brzmi rozsądnie?
Te osoby będą musiały wziąć na siebie koszt czwartej przesyłki (bo trzecia pójdzie teraz) ale to drobiazg Reszta brzmi więcej niż rozsądnie. Skoro Ja biorę baroków 16, kamyk może wziąć nawet 10 z tego co pisała, Javarem też coś może wziąć, więc z 6-8 bym jej pewnie wcisnęła , Ty byś ze swoich 2ch nie rezygnowała, a do tego chętna byś była wziąć więcej (ze 4 dodatkowe bym Ci wcisnęła?) to rozeszłoby się jakieś ok. 40 sztuk. Trzebaby więc chętnych jeszcze na jakieś 8, czyli zupełnie moim zdaniem wykonalne W razie czego j te 8 wezmę i lunę na Allegro albo coś...
No to ja nie będę jednak mącić w Silveksie i zostawiam wszystko tak jak jest, tylko wieczorem spróbuję tablekę ogarnąć jakoś graficznie tak, żeby wszsytko było czytelniejsze. No to , zbliżamy się ku końcowi
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 11:25   #3278
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Te osoby będą musiały wziąć na siebie koszt czwartej przesyłki (bo trzecia pójdzie teraz) ale to drobiazg Reszta brzmi więcej niż rozsądnie. Skoro Ja biorę baroków 16, kamyk może wziąć nawet 10 z tego co pisała, Javarem też coś może wziąć, więc z 6-8 bym jej pewnie wcisnęła , Ty byś ze swoich 2ch nie rezygnowała, a do tego chętna byś była wziąć więcej (ze 4 dodatkowe bym Ci wcisnęła?) to rozeszłoby się jakieś ok. 40 sztuk. Trzebaby więc chętnych jeszcze na jakieś 8, czyli zupełnie moim zdaniem wykonalne W razie czego j te 8 wezmę i lunę na Allegro albo coś...
No to ja nie będę jednak mącić w Silveksie i zostawiam wszystko tak jak jest, tylko wieczorem spróbuję tablekę ogarnąć jakoś graficznie tak, żeby wszsytko było czytelniejsze. No to , zbliżamy się ku końcowi
To ja mogę jeszcze z 4 przygarnąć...
Bo ja bardzo lubię Baroque...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:39   #3279
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Bicony i jestem za dodatkowe 4 baroki
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:46   #3280
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

zdecydowanie jestem za uaktualnieniem tabelki, bo zdjęte ode mnie baroki zapłacą mi za przesyłkę (albo chociaż część )
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:58   #3281
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

OK, zajmę się tym jak tylko odgruzuję się ze spraw na dziś najpilniejszych, to jest wysyłek, kupna prezentu imieninowego dla TŻ (jak zwykle na ostatnią chwilę, ale przynajmniej od dawna już wiem co, wiec ten kłopot mi odpadł ) i takich tam
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 12:09   #3282
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Jak dla mnie to możesz proformę brać teraz, mnie tam groszowe sprawy obojętne.
A jak reszta osób - niech się wypowie.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 12:47   #3283
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

ja srebra nie mam w zamówieniu, więc mnie to niebardzo cyba dotyczy (no chyba ze kurs euro, ale nawet się w to nie bede bawić)
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 13:15   #3284
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

ok,piszę w wielkiej konspiracji z pracy .Co do baroków-mam 2 sztuki i chętnie bym się ich pozbyła,żeby w końcu dostać przesyłkę,ale jeżeli mielibyśmy coś domawiać ze swarków (np. w kolorze lawendy), to mogę je przygarnąć i czekać. Co do ceny gałązek to wielkie buuu.Na początku była atrakcyjna, a teraz

edit:
ale żeby nie było z gałązek nie rezygnuję
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 14:52   #3285
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Jeśli mielibyśmy zamawiać coś dodatkowego to ja też z chęcią poczekam (nie wiem jak B.Zet, z którą dzielę przesyłkę)
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 15:00   #3286
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Jeśli mielibyśmy zamawiać coś dodatkowego to ja też z chęcią poczekam (nie wiem jak B.Zet, z którą dzielę przesyłkę)
Domawiać?? a cooooo???

Mari, ja mam taki pytanko. Mniej więcej kiedy będzie wysyłana 2 tura?? Tak się pytam czy czekać, czy kombinować naszyjnik z tego co mam ;] kroi mi się kolejne zdjęciowanie na przyszły tydzień i nie wiem Oczywiście, jeśli wysyłanie paczek planujesz na później, to nic nie szkodzi, ja poczekam. Pytam się tylko tak,żeby nie było że uklepię coś ( bo mam resztki srebra) a tu na drugi dzień przyjdą moje ukochane niebieskie navetki
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 15:15   #3287
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Boję się powiedzieć co, bo Mari mnie roztopioną czekoladą wysmaruje Z orzeczkami "on top"
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 15:17   #3288
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Domawiać?? a cooooo???

Mari, ja mam taki pytanko. Mniej więcej kiedy będzie wysyłana 2 tura?? Tak się pytam czy czekać, czy kombinować naszyjnik z tego co mam ;] kroi mi się kolejne zdjęciowanie na przyszły tydzień i nie wiem Oczywiście, jeśli wysyłanie paczek planujesz na później, to nic nie szkodzi, ja poczekam. Pytam się tylko tak,żeby nie było że uklepię coś ( bo mam resztki srebra) a tu na drugi dzień przyjdą moje ukochane niebieskie navetki
te rzeczy które są oznaczone jako gotowe do wysylki mogą dotrzeć do Mari na czwartek i byc rozesłane i w piatek u nas byc (jesli wszystko dobrze pojdzie)- tak jest napisane kilka postów wyżej przynajmniej
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 15:23   #3289
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Ja nadal obstaję za barokami- ile mi Mari przydzieli to wezmę
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 15:25   #3290
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez Aga em Pokaż wiadomość
te rzeczy które są oznaczone jako gotowe do wysylki mogą dotrzeć do Mari na czwartek i byc rozesłane i w piatek u nas byc (jesli wszystko dobrze pojdzie)- tak jest napisane kilka postów wyżej przynajmniej
Dzięki ;] Kurde, nie wiem jak ja czytałam,że tego nie widziałam
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 15:36   #3291
Dora47
Rozeznanie
 
Avatar Dora47
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 771
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Te osoby będą musiały wziąć na siebie koszt czwartej przesyłki (bo trzecia pójdzie teraz) ale to drobiazg Reszta brzmi więcej niż rozsądnie. Skoro Ja biorę baroków 16, kamyk może wziąć nawet 10 z tego co pisała, Javarem też coś może wziąć, więc z 6-8 bym jej pewnie wcisnęła , Ty byś ze swoich 2ch nie rezygnowała, a do tego chętna byś była wziąć więcej (ze 4 dodatkowe bym Ci wcisnęła?) to rozeszłoby się jakieś ok. 40 sztuk. Trzebaby więc chętnych jeszcze na jakieś 8, czyli zupełnie moim zdaniem wykonalne W razie czego j te 8 wezmę i lunę na Allegro albo coś...
No to ja nie będę jednak mącić w Silveksie i zostawiam wszystko tak jak jest, tylko wieczorem spróbuję tablekę ogarnąć jakoś graficznie tak, żeby wszsytko było czytelniejsze. No to , zbliżamy się ku końcowi
Mari kochana to jak Wy czekacie na te baroki to ja na moje 6 szt. też cierpliwie czekam napisałam, że mogę zrezygnować gdyby była taka potrzeba, ale jak jest nadzieja to ja wezmę nawet więcej ( gdyby zostało )
Dora47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 18:40   #3292
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Dziewczynki zacznijmy dyskusję o nowych zamówieniach jak już Mari wyśle teraz to co ma. Może wtedy nas nie zabije , bo i ja nie ukrywam, że mam kilka pomysłów na swarki i takie tam
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:06   #3293
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Kobietki a może teraz zrezygnujecie z baroków i biconów, niech przyjdzie to co jest i jako biedne pokrzywdzone kobietki bez problemu namówicie Mari na kolejne zamówienie A tam baroków zamówimy ile się da

I co? Dobry plan ?

Ale jeśli bardzo nalegacie to ja poczekam
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:12   #3294
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

no właśnie o tym mówię, poczekajmy a przecież te brakujące mozemy potraktować jako zaczątek nowego zamówienia _MARI NIE BIJ_
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:38   #3295
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Dziewczyny tylko się nie bulwersujcie ale moim zdaniem idą wakacje a Wy snujecie niecne plany pogrążenia Mari w kolejne zamówienie dajcie no biduli odsapnąć
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:42   #3296
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
Kobietki a może teraz zrezygnujecie z baroków i biconów, niech przyjdzie to co jest i jako biedne pokrzywdzone kobietki bez problemu namówicie Mari na kolejne zamówienie A tam baroków zamówimy ile się da
Ale baroki i bicony sobie z Mari zostawiamy na 4 turę...
A teraz dajmy Mari chwilę oddechu, bo się bidulka zakopie naszymi zamówieniami, a przecież ona jeszcze musi na psy i koty zarobić...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 21:05   #3297
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez Aga em Pokaż wiadomość
te rzeczy które są oznaczone jako gotowe do wysylki mogą dotrzeć do Mari na czwartek i byc rozesłane i w piatek u nas byc (jesli wszystko dobrze pojdzie)- tak jest napisane kilka postów wyżej przynajmniej
Zakładają, że Mari nie będzie miała nic innego do roboty, jak kolejne dzielenie Silvexu..

A propos - głosowałyście już dziś?
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 22:43   #3298
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez skidblandir Pokaż wiadomość
A propos - głosowałyście już dziś?
Głosuję codziennie
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 08:25   #3299
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Dzis przed 13tą i tak bym proformy nie dostała, więc poczekam dziś ogólnie na Wasze zdanie i jutro bezwzględnie w razie czego płacę, wtedy na czwartek dojdzie i może jeszcze w czwartek uda mi się puścić ostateczne paczki do Was Żeby na piątek były Może tak być?

Ja sie jedynie odnosiłam do tego co napisała Mari kilka postów wyżej (jak zacytowane powyżej) a nie starałam się zakładać że Mari nic do roboty nie ma tylko zamówieniem się zajmować.
może mam dziś zły dzień, ale Twój komentarz Skidblandir był nie do końca miły, żebyś chociaż dodała uśmiech na końcu, to bym wiedziała, że nie masz nic złego na mysli...
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 08:35   #3300
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Dziewczyny myślę, że i tak trzeba poczekać cierpliwie na to co powie Mari. On wie, że szykujemy zamach. Tak więc proponuję się uzbroić w cierpliwość. Myślę, że jeśli i tak będziemy czekać na baroki to coś tam będzie można domówić tylko dużo mniej niż teraz było.
Tak sobie pomyślałam, że pisząc na Wizażu musimy pamiętać, że nie widać naszej mimiki, i gestykulacji, nie słychać tonu wypowiedzi, i dlatego czasem nasze wypowiedzi robią nieprzyjemne wrażenie mimo że nie miałyśmy zamiaru byś nieprzyjemne.
a tu na poprawę humoru
http://docs.google.com/fileview?id=1...thkey=CJna1cYE
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września

Edytowane przez 101Milka
Czas edycji: 2010-06-30 o 08:40
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.