hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;) - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 09:10   #3301
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Hyyyhyyyy a ja bym chciała dostać cokolwiek z tego zamówienia....a Wy już o kolejnym myślicie....:haha ha:
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:11   #3302
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez Aga em Pokaż wiadomość
może mam dziś zły dzień, ale Twój komentarz Skidblandir był nie do końca miły, żebyś chociaż dodała uśmiech na końcu, to bym wiedziała, że nie masz nic złego na mysli...
Aga, ja Ci ZARĘCZAM, że Skidi nic złego na myśli nie miała i jestem tego bardziej pewna niż tego, że mam dwie ręce, dwie nogi i burdel w domu

W ogóle myślę, że tam brakło literki i miało być "ZakładająC, że", a to pewnie dlatego, że nikt lepiej niż Skidi nie wie jak to u mnie - że planuję, planuję, a potem coś wypadnie i myk, wszsytkie plany szlag trafia. Tak było na przykład i z wczorajszymi planami, i z dzisiejszymi też już widzę że tak będzie :/

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że pisząc na Wizażu musimy pamiętać, że nie widać naszej mimiki, i gestykulacji, nie słychać tonu wypowiedzi, i dlatego czasem nasze wypowiedzi robią nieprzyjemne wrażenie mimo że nie miałyśmy zamiaru byś nieprzyjemne.
Dobrze gada, wódki jej

A Wy dziewczyny dwie jak sobie ręki nie podacie wirtualnie na zgodę, to nie wyślę Wam zamówień. Znaczy Skidi nie dam do ręki, a Adze nie wyślę i już. O! Ale mam nadziędzie szantażu, sia la la la la la...

Co do zamówienia/domówienia - naprodukuję się tu za moment, jak się ogarnę lekko porannie No i dalej nie wiem co z tą proformą na gałązki, bo jedna osoba napisała, że jej nie robi różnicy, a druga - że teraz drożej się nie opłaca (tak z pamieci streszczam ) i nie wiem jaka ogólnie jest decyzja. Ale jak do powiedzmy 11.00 nie pojawią się tu głośne i wyraźne sprzeciwy na temat, to ja proszę o proformę, płacę i kała banga. Bo takto utkniemy jak w jakimś tańcu chocholim
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:18   #3303
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Mi to bez różnicy czy gałązki będą płacone teraz czy później. W końcu nie są to nie wiadomo jakie ilości srebra by wyszły nam ogromne różnice. A nie wiadomo czy srebro potanieje, wręcz przeciwnie - może podrożeć :/
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:24   #3304
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

ok , ok
ja chyba dziś lewą nogą wstałam i tak jak coś ma być dwuznaczne, to przyjmę, że jest złosliwe
więc już sie nikogo i niczego nie czepiam, grzecznie się kłaniam i
tylko cierpliwie czekam
(na tyle cierpliwie, na ile to w moim wypadku mozliwe, a niestety to oznacza baaaardzo niecierpliwie )
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 09:25   #3305
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Mi to bez różnicy czy gałązki będą płacone teraz czy później. W końcu nie są to nie wiadomo jakie ilości srebra by wyszły nam ogromne różnice. A nie wiadomo czy srebro potanieje, wręcz przeciwnie - może podrożeć :/
Tak jest masz rację
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 10:58   #3306
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Mari, myślę, żeby jednak zamawiać proformę! :p Coby do przodu iść.

Joanno_K, w sumie nie mamy pewności, że cena srebra spadnie... ale nie mamy też pewności, że nie wzrośnie. Gdybyśmy miały gwarację, że cena zleci to widziałabym sens w czekaniu. no ale to przecież jest różnica kilkunastu groszy na sztuce... Jeśli to Ci pomoże w podjęciu decyzji to mogę Ci zabrać gałązkę / dwie / trzy - ile tam chcesz
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:12   #3307
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Dzień dobry,

Ja tak tylko przelotem, żeby powiadomić, że "w piz**... i cały misterny plan też w piz**" Nie no, dobra, nie ma śmiania. Tak jak ostrzegalam, o 11 komiska w składzie jednoosobowym zadecydowała, że proformę trzeba i poprosiła, ale proforma niestety się nie doczołgala do 13, w związku z tym nie mogłam do 13 zrobić przelewu i przesłać potwierdzenia, ergo - nasza paka ruszy pewno dopiero jutro. Bleh :/ A tak się cieszyłam jak produkty z panelu szybciutko poznikały...

Dobra, idę się dalej odgruzowywać z roboty na tydzień temu, bo mi zaraz goniec po paczki przyjdzie (zatrudniłam se gońca pocztowego na okres wakacji za piątaka dziennie - fajnie nie? ) a tu paczki normalnie jeszcze nie wyszły z fazy wczesnych planów

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2010-06-30 o 12:49
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 12:30   #3308
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

ja tez liczyłam na piątkowy zachwyt przesyłkowy
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:49   #3309
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Mari, zauważyłam, że chyba wypadałoby dopłacić, co uczyniłam. U mnie sie zatem całośc chyba zamknie, więc proszę o info ile jeszcze do uregulowania.

Kochane, strony w wątku mnożą się jak szalone... i już mi przed oczami skaczą literki , a próbuję znaleźć link do formularza faktury.
Może jakaś życzliwa dusza podrzuci?
I link do zamówienia też mi wsiąkł...
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 17:36   #3310
Wirella
Rozeznanie
 
Avatar Wirella
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 873
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

W tabelce http://spreadsheets.google.com/ccc?k...wb%201E&hl=pl# pisze, że to Stara wersja - czyżbym coś przegapiła i jest jakaś nowsza?
Wirella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 18:00   #3311
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

http://spreadsheets.google.com/ccc?k...1E&hl=pl#gid=0
to jest właściwa tabelka moim zdaniem
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 18:02   #3312
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Jak przeglądam tę waszą tabelkę, to aż mnie skręca z zazdrości i złości . Jak ja mogłam to przegapić ???!!!
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 21:31   #3313
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
A teraz dajmy Mari chwilę oddechu, bo się bidulka zakopie naszymi zamówieniami, a przecież ona jeszcze musi na psy i koty zarobić...
Coś jest na rzeczy To znaczy tak: ja nie mam nic przeciwko i możemy jakieś zamówionko/domówionko kolejne zrobić, żaden problem, ale:

a) z pewnością musiałoby być mniejsze, no chyba że ktoś inny się podejmie organizacji To zamówienie na te 14 tysięcy i na 35 osób było dobijające, w dużej mierze też dlatego, że większość towaru przyszło na raz. Wiecie, towaru za taką kasę trochę jest i po prawdzie nawet fizycznie się z tym trudno było uporać. Miliony woreczków, masa miejsca, nie było się z tym nawet jak porządnie rozłożyć, pomimo tego, że mam biurko 2,40x1,20 metra, a i biurko TŻa zaanektowałyśmy (mniejsze od mojego o połowę, ale nadal ogromne)
Jesli zmieścimy się w jakichś 5-6 tysiącach to ja nie mam nic przeciw

A z tego dzielenia Wam kiedyś wkleję zdjęcia, to zobaczycie o co mi chodzi

b) trzeba wcześniej domknąć sprawy tego zamówienia czyli ostatecznie się porozliczać, pofakturować i tak dalej dopiero potem zaczynać nową tabelkę (i baroki + bicony potraktować jako jej początek lub jako koniec tej )

c) nie wiem czy jest sens teraz zamawiać srebro bo ceny są dzikie i pewne rzeczy da się w detalu taniej kupić, niż po nowych cenach hurtowych...

d) jeśli o mnie idzie - optowałabym za zamawianiem za jakiś drobny czas, własnie dlatego, że muszę mieć chwilę na posprzedawanie tego co mam choć w części i zarobienie na kolejne świcidełka

e) ja pod koniec lipca mam zaplanowane wakacje - jedziemy na rowery nad morze, mamy zamiar powtórzyć trasę Świnoujście->Hel z namiotami na plecach Więc nie wiem czy by to nie było dla Was przeszkodą.
Wprawdzie jeśli naszej Belli się nie polepszy, to pewnie z wakacji będą nici, bo przecież jej nie zostawimy tak chorej. No i zostaje kwestia Klonów, ale to już inna bajka...
W kazdym razie może być tak, że może mnie nie być jakieś 8-10 dni na przełomie lipca i sierpnia....

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Głosuję codziennie



Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Ale mam nadziędzie szantażu
Nadziędzie mam... powiało grozą
Ja jak już coś walnę to


Cytat:
Napisane przez Aga em Pokaż wiadomość
więc już sie nikogo i niczego nie czepiam, grzecznie się kłaniam i
tylko cierpliwie czekam
Wiedziałam, że groźba zatrzymania Silveksu w Krakowie podziała

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
ja tez liczyłam na piątkowy zachwyt przesyłkowy
No właśnie - dobra wiadomość Zamówienie wygląda na to, że jednak zostało dziś wysłane i dojdzie jutro Proforma wprawdzie dopełzła do mojej skrzynki dopiero koło 14tej, ale opłaciłam od razu z mbanku, zeby kasa przepłynęła natychmiastowo, naprzykrzyłam się lekko w temacie i paka w drodze Czyli jak mi się uda wszsytko jutro zapakować to puszczę to dalej w świat.

Czyli kto chce, żeby jego przesyłka jutro ode mnie wyszła - proszony jest o wysłanie mi mailem adresu. Mój mail jest prosty - najpierw się wpisuje "marisella", potem daje małpę, a dalej "gazeta.pl" Adres Poppy mam, a reszty chyba nie, no chyba że z pierwszej tury wysyłkowej, ale wtedy i tak proszę o maila z preferowanym sposobem wysyłki Jutro nie dam tylko rady puścić nic kurierem, bo muszę mu dać 4-godzinne widełki na przyjazd (najpóżniej 14-18), a ja na 15tą muszę być u dentysty, więc nijak tego nie zgram. Kuriera mogę nadać w piątek

Cytat:
Napisane przez lunamin Pokaż wiadomość
Kochane, strony w wątku mnożą się jak szalone... i już mi przed oczami skaczą literki , a próbuję znaleźć link do formularza faktury.
Może jakaś życzliwa dusza podrzuci?
I link do zamówienia też mi wsiąkł...
Tu jest tableka jedyna słuszna:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...1E&hl=pl#gid=0

a tu tableka fakturowa w .xls:
http://docs.google.com/fileview?id=0...ZjgzNWEy&hl=pl


Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Jak przeglądam tę waszą tabelkę, to aż mnie skręca z zazdrości i złości . Jak ja mogłam to przegapić ???!!!
No? Jak mogłaś?

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Ach, jeszcze mi się przypomniało...

Czy któraś z Was nie ma ochoty na łezkę/łezki Oceanblue? Zamówiłam sobie cały listek bo różnica w cenie jest znaczna w porównianiu do kupowania na sztuki, ale w sumie cały mi nie potrzebny i mogę się pozbyć jakichś 4 czy 6 sztuk
Te łezki wychodzą po 14,16 zł za sztukę netto, czyli 17,27 zł brutto.
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 21:37   #3314
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

No moja droga lae długaśny post. Ja jestem za tym by baroki i bicony stanowiły zaczątek nowej tabelki, Jak już zaczniemy sięzastanawiać to zdecydujemy czy co i ile tam wpuścimy. Teraz kończmy to zamówienie i damy Ci ciut odpocząć
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 23:16   #3315
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was nie ma ochoty na łezkę/łezki Oceanblue? Zamówiłam sobie cały listek bo różnica w cenie jest znaczna w porównianiu do kupowania na sztuki, ale w sumie cały mi nie potrzebny i mogę się pozbyć jakichś 4 czy 6 sztuk
Te łezki wychodzą po 14,16 zł za sztukę netto, czyli 17,27 zł brutto.
Ja chcę dwie...
A wysyłka standardowo do Javarem.

Edit: I znowu zalegam Ci z jakimiś płatnościami...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 23:47   #3316
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Ja też mogę chcieć dwie łezki oceanblue. Potrąć mi Mari z tej nadwyżki ktra została po wpłacie.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 03:10   #3317
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

A mi z tego calkiem z glowy wylecialo napisac...

Moje drogie Warszawianki - moj TZ byl po koniec zeszlego tygodnia w Krakowie i widząc się z Mari dosłownie chwilę dokonali "wymianki".
Cały jego wyjazd był planowany dosłownie w ciągu chwili (gdzie Mari okazala się nieoceniona pomoca - dziękuję!) i Janek dostarczając Mari jej zakupy odebrał przy okazji moje 2 czy 3 silvexowe pozycje.
Paczka dla Was może iść znów do mnie, niemniej odkąd skończyło się postojowe u mnie w pracy odpada tak szybka możliwość odbioru jak ostatnio - może Aga weźmie przesyłkę do siebie?
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 09:02   #3318
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
A mi z tego calkiem z glowy wylecialo napisac...

Moje drogie Warszawianki - moj TZ byl po koniec zeszlego tygodnia w Krakowie i widząc się z Mari dosłownie chwilę dokonali "wymianki".
Cały jego wyjazd był planowany dosłownie w ciągu chwili (gdzie Mari okazala się nieoceniona pomoca - dziękuję!) i Janek dostarczając Mari jej zakupy odebrał przy okazji moje 2 czy 3 silvexowe pozycje.
Paczka dla Was może iść znów do mnie, niemniej odkąd skończyło się postojowe u mnie w pracy odpada tak szybka możliwość odbioru jak ostatnio - może Aga weźmie przesyłkę do siebie?
nie ma problemu,
ja mogę prejąć przesyłke- a spotkać się w celu przekazania mogę byle blisko metra


Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość

Ach, jeszcze mi się przypomniało...

Czy któraś z Was nie ma ochoty na łezkę/łezki Oceanblue? Zamówiłam sobie cały listek bo różnica w cenie jest znaczna w porównianiu do kupowania na sztuki, ale w sumie cały mi nie potrzebny i mogę się pozbyć jakichś 4 czy 6 sztuk
Te łezki wychodzą po 14,16 zł za sztukę netto, czyli 17,27 zł brutto.
ja mogę dwie dobrać też, jeśli jeszcze coś zostało
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 09:14   #3319
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
W razie czego, mi można ująć więcej tak żeby Hani wysłać cały metr
Dziękuję Monia
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 09:54   #3320
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Dziewczyny, próbuję sobie uporządkować tu wszystko, żeby poszło sprawnie i wychodzi mi że tak:

- faktury chcą dziewczyny, kóre w tablece zaznaczyłam nie na żółto, tylko ciemniej (jakiś taki bezyk? brązik?) Zgadza się? czy jest ktoś jeszcze, kto chce fakturę, a jest jasnożółty? Po głowie kołacze mi się jeszcze Joanka, Nagaly, B.Zet i Piechotka, że one chyba potrzebują, ale może się mylę i mi się zdaje? Muszę sobie to pozaznaczać, bo resztę muszę wreszcie powbijać na paragony a chciałabym uniknąć potem korekt i wystawiania faktur na podstawie paragonów

- adresy do wysyłki dostałam od Wirelli, Hanki2501, Roxy, Tolinki, Lunamin i Poppy - czy tylko tym osobom mam dziś wysyłać?

Poppy - od Ciebie nie mam jeszcze tableki fakturowe - czy to znaczy, że mam Ci nadać paczkę później z fv w środku czy że fv chcesz mailem czy że teraz nadać Ci paczkę, a fv potem listem?

Zuterio - czy dobrze pamietam, że Tobie mam puścić samą fakturę listem? Dziś postaram się nie zapomnieć, a jak zapomnę to bij

I jeszcze jedna rzecz - czy ja miałam komuś wysłać coś dodatkowo? Coś od siebie, coś niebiżuteryjnego albo cokolwiek? (poza łezkami oceanblue, bo o tym pamiętam)
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 10:11   #3321
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Tak mnie miałaś wysłać coś dodatkowo i już się nie mogę doczekać, a mój adres też mailem poszedł, więc go masz czy mam jeszcze raz na priv wysłać? No i dalej nie wiem ile dopłacić
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 10:11   #3322
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Poppy - od Ciebie nie mam jeszcze tableki fakturowe - czy to znaczy, że mam Ci nadać paczkę później z fv w środku czy że fv chcesz mailem czy że teraz nadać Ci paczkę, a fv potem listem?
Ekhmmmm Mariiii bo ja odnosnie faktur to zadałam CI pytanie na maila....i czekam cierpliwie na odpowiedz
No nic....to uzupelnie za chwile jak mlodego podkarmie i Ci przesle
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 10:18   #3323
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Jeśli chodzi o mnie, nie spieszy się z wysyłką, a liczę, że może w końcu uda mi się odebrać te listki osobiście (jak wreszcie wybierzesz się do mnie, albo ja będę w Krakowie ). Co do fakturki, to sprawę chyba mamy zamkniętą, prawda?
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:56   #3324
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Milka, nasze nie przyszło jeszcze Buuu Muszę zrobić na poczcie rozróbę :/ Adres mam więc podawać nie musisz

Poppy - dzięki za tableke, faktycznie jest tak jak mówisz, ale w razie czego ja tam skoryguję wszsytko co trzeba

Kulkam, jak to się stało, że ja Ci tego jeszcze nie wysłałam, tego co u mnie jest? Ja byłam pewna, że słałam... kurczę. No nic, wyślę wszsytko cuzamen do kupy

A teraz zgarniam paczki i spadam bo na 15 jestem umówówiona do dentysty a jeszcze przez całe centrum Krakowa będę się musiała w tym celu przebić... :/ Mam wyliczone tak, żeby jeszcze koło dentysty zdążyć paczki nadać, mam nadzieję, że wszsytko pójdzie zgodnie z planem

Warszawska paka wyjdzie wieczorem lub jutro, bo za późno dostałam adres i nie zdążyłam spakować. OK?
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 13:07   #3325
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość

Warszawska paka wyjdzie wieczorem lub jutro, bo za późno dostałam adres i nie zdążyłam spakować. OK?
moja wina, moja wina, moja bardzo wielka....

jasne ze OK, nie mialam jak wysłać adresu wcześniej niestety
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 13:14   #3326
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Mari, tamte rzeczy już dawno do mnie dotarły (przy okazji raz jeszcze bardzo dziękuję ) - więc u Ciebie zostały (a właściwie zostaną) tylko te nowe zawieszki, z tej tury A moje "w końcu" dotyczyło tych wszystkich nieudanych prób spotkania
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 13:47   #3327
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

buuuuuuuuuuuu
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 16:21   #3328
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Ja odpadam ze wspólnej warszawiankowej przesyłki bo w tej chwili nie jestem już warszawianką będę dopiero w październiku a nie wiem czy tyle wytrzymam w oczekiwaniu na navetki
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:21   #3329
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Dziewczyny, własnie wróciłam paręnaście minut temu od dentystki i ledwo żyję. Paczek nie zdążyłam nadać, bijcie, bijcie smiało, bo kurdę, cały ten nasz popierdzielony Kraków to jest jeden wielki niekończący się remont i wszsytko jeździ jak chce, a na dodatek po zmienionych trasach i ja oczywiście na głupi rynek podgórski jechałam z pięcioma (pięcioma!!!) przesiadkami i zajechałam za minutę trzecia i padłam na fotel zmachana i zziajana. A potem jak wstalam to już mi się wlączył w mózgu program "byle do domu" i o paczkach sobie przypomnialam jak zaczęłam przy biurku plecak rozpakowywać.
Wybaczcie

W każdym razie własnie miałam z nimi wypędzać, ale przyszły mi dodatkowe adresy i pomyślałam, że zaadresuję jeszcze to co doszło i wyslę od razu, zawsze mogę podjechać na pocztę czynną do 21ej. Ale potem sie zastanowiłam jaki jest sens gnać o dziewiatej na pocztę, jak paczki i tak dojdą na poniedziałek, no bo nie ma szans żeby doszły przez noc chyba... I tka myślę - sądzicie, że mogłabym po prostu wszsytko cuzamen do kupy nadać jutro rano? Nie pogniewałybyście się?

Myślałam, że się uda pocztę załątwić przed dentystą gładko, a tu taki zonk. Jedyne co mnie przy tym wszsytkim utrzymuje nadal w dobrym nastroju to to, że jednak dobrze zrobiłam, że sobie nie dałam kiedyś "robić" kanałowo prawie połowy zębów, które mam w paszczęce, z jedynkami górnymi na czele (ponoć tyle ich wymagało leczenia i wszystkie kanałowego!) bo się okazuje, że mnie poprzednia dentystka w trąbę robiła i ubytki mam dosłownie dwa małe z tyłu, i to bynajmniej nie do kanałowego robienia. Masakra. Miałam ochotę wysiąść po drodze i poprzedniej dentystce przysolić w łeb tak, że już na pewno by zawodu nie mogła wykonywać. Co za....
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 22:21   #3330
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek wędrujących navetek :)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, własnie wróciłam paręnaście minut temu od dentystki i ledwo żyję. Paczek nie zdążyłam nadać, bijcie, bijcie smiało, bo kurdę, cały ten nasz popierdzielony Kraków to jest jeden wielki niekończący się remont i wszsytko jeździ jak chce, a na dodatek po zmienionych trasach i ja oczywiście na głupi rynek podgórski jechałam z pięcioma (pięcioma!!!) przesiadkami i zajechałam za minutę trzecia i padłam na fotel zmachana i zziajana. A potem jak wstalam to już mi się wlączył w mózgu program "byle do domu" i o paczkach sobie przypomnialam jak zaczęłam przy biurku plecak rozpakowywać.
Wybaczcie

W każdym razie własnie miałam z nimi wypędzać, ale przyszły mi dodatkowe adresy i pomyślałam, że zaadresuję jeszcze to co doszło i wyslę od razu, zawsze mogę podjechać na pocztę czynną do 21ej. Ale potem sie zastanowiłam jaki jest sens gnać o dziewiatej na pocztę, jak paczki i tak dojdą na poniedziałek, no bo nie ma szans żeby doszły przez noc chyba... I tka myślę - sądzicie, że mogłabym po prostu wszsytko cuzamen do kupy nadać jutro rano? Nie pogniewałybyście się?

Myślałam, że się uda pocztę załątwić przed dentystą gładko, a tu taki zonk. Jedyne co mnie przy tym wszsytkim utrzymuje nadal w dobrym nastroju to to, że jednak dobrze zrobiłam, że sobie nie dałam kiedyś "robić" kanałowo prawie połowy zębów, które mam w paszczęce, z jedynkami górnymi na czele (ponoć tyle ich wymagało leczenia i wszystkie kanałowego!) bo się okazuje, że mnie poprzednia dentystka w trąbę robiła i ubytki mam dosłownie dwa małe z tyłu, i to bynajmniej nie do kanałowego robienia. Masakra. Miałam ochotę wysiąść po drodze i poprzedniej dentystce przysolić w łeb tak, że już na pewno by zawodu nie mogła wykonywać. Co za....

biedna, ja wczoraj 2 razy pomyliła drogę z nawigacją!!! takie są korki i objazdy... kraków + auto = masakra, ale po tej wycieczce już nie będe narzekać na nasze małe koreczki w moim małym miasteczku...
Mari dla mnie wszystko jedno. mam czas do września
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.