"Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" :O - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 11:30   #1
gemusia
Raczkowanie
 
Avatar gemusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
Question

"Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?


Wczoraj ( w niedzielę) o 23.00 na Discovery wyemitowali program pt. "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy".
Czy któraś z Was go może widziała?

Bynajmniej nie był o paniach kształtów rubensowskich, tylko o 350 kilowych Amerykankach. Wytrzymałam 10 minut. Nie ze względu na to jak strasznie wyglądały te kobiety tylko dlatego że facet jednej z nich miał bzika (pewnie fetysz) na punkcie otyłych kobiet. Gdy jego żona schudła 50 kg on się z nią rozstał. Wrócił gdy znowu ważyła ponad 200 i cały czas namawiał ją do tycia (bo on uwielbia otyłe kobiety).

Po prostu się zdenerwowałam, bo ten facet dla jakiejs swojej chorej przyjemności okalecza kobietę. Przecież przy wadze 350 kg ona może w kazdej prawie chwili umrzec na zawał, albo kręgosłup jej nie wytrzyma... myślę że mozliwości jest niestety wiele.

Co myślicie o takim uwielbieniu otyłości ?
i czy któraś z Was obejrzała ten program do końca?...
__________________
and i quote the bible cause that's where it's written:
"if ye loveth jesus ye must kill a kitten"

gemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 11:47   #2
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

to jes jakieś chore. Wiem ze gdzieś w afryce im kobieta grubsza tym sexowniejsza i bogatsza dla lokalnej ludności ale to sa jakieś dewiacje
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 11:56   #3
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

ja ogladalam go do konca
masakra jedna kobieta musiala wezwac policje zeby ja uratowali bo facet ja wiezil i przynosil pelno jedzenia zeby tyla, nie umiala nawet wstac z lozka, musieli rozwalac sciany zeby ja wydostac z tamtad.

na koncu byl przypadek kobiety ktora pobila rekord swiata wazyla ponad 400kg ale potem schudla tak ze mogla sie poruszac. jej maz ja bardzo kochal i mial manie na punkcie grubosci i rozstepow ale nie zmuszal jej do tycia, cieszyl sie jak jadla i przynosil jej co chciala, mial nagrane na video jak byla tak gruba ze wazyla ponad 400 i ogladal sobie to i sie podniecal przy tym bardzo. ale jak schudla to nie kazal jej przytyc znowu - bardzo ja kochal, ale mial straszne zboczenie na punkcie tej grubosci

to jest ochydne i nienormalne
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 11:57   #4
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Widziałam podobny program kilka lat temu, obejrzałam do końca, chociaż z przerażeniem. Panowie ci noszą miano "Wypasaczy", ponieważ bez umiaru tuczą swoje wybranki. Idealna kobieta Wypasacza jest tak ogromna, że z przyczyn czysto fizycznych nie może samodzielnie się poruszać, nie może nawet sama się umyć. Ma potworne deformacje skóry i tkanki tłuszczowej, jej ciało przypomina w pewnych miejscach skórę żółwia, jest dosłownie czarne i pomarszczone. Wypasacz poświęca na pielęgnację swojej kobiety wiele godzin, głównie myje ją (z ogromną rozkoszą) i wciąż dokarmia; jest niezbędny przy wszystkich czynnościach. Sex w takich związkach istnieje i owszem, ale ze zrozumiałych przyczyn jest dość nietypowy. Przy tym Wypasacz z pozoru wygląda zupełnie normalnie... Kobiety w takich związkach często balansuję na granicy życia i śmierci, właśnie z powodu przeogromnej tuszy; poza tym, są całkowicie uzależnione od swoich "opiekunów".
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 12:08   #5
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Ja też to oglądałam... żal mi tych kobiet, które dla chorej przyjemności swoich facetów, z rozpaczliwej potrzeby akceptacji, poświęcają własne zdrowie i życie. Swoją drogą zboczenie tych "Dokarmiaczy" jest ohydne i wręcz przerażające... Nie ma nic złego w tym, że komuś podobają się bardzo puszyste babki, ale takie coś to już horror!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 12:12   #6
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

we wczorajszym programie nazywano ich "dokarmiaczami"
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 12:26   #7
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Łoł to mnie zaskoczyło
Myślałam, że w dobie mody na anorektyczne 'kształty' takie rzeczy się nie zdarzają... To choroba, jak każda inna. Przecież to można porównać do tego, jakby ktoś namawiał do samobójstwa. To nie jest już przecież nadwaga, a nawet mała otyłość - to jest monstrualna waga szkodząca przede wszystkim zdrowiu.
Szok
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 12:40   #8
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
we wczorajszym programie nazywano ich "dokarmiaczami"
Ewidentne nadużycie (lub delikatność) tłumacza - dokarmiać to można gołębie pod Sukiennicami lub wróbelki na parapecie...
__________________
Mona Lisa

Edytowane przez Mona Lisa
Czas edycji: 2006-10-23 o 13:15
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:05   #9
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Ooo ogladąłam ten program wczoraj z narzeczonym leżąc już w lóżku i jego reakcja była taka:fuuuuuuujjjjjjj Ogladalismy tylko kawałek.A ten facet to faktycznie fetysz,nawet tak skomentowałam,że są właśnie tacy,którzy lubią takie otyłe kobiety
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:50   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Nie ogladlam programu ale z tego co czytam to zakrawa na chorobe i kobiety i faceta .

Natomiast w Indiach (?) Afryce(?)nie pamietam tuczy sie mlode dziewczynki bo tylko gruba ma szanse na wyjscie za maz ,niby juz sie tego nie robi ale jednak gdzies jest to zakorzenione w kulturze tamtejszej iz grube= piekne.

Dziewczynkom ok 8-10 daje sie do picia tluste mleko ,jesli nie chce pic wylamuje palce,nie wypuszcza domu aby sie nie ruszala bo musi przytyc.

Niestety pokazywali tez skutki takiego zachowanie , grube kbiety po 100-150 kg w wieku lay 30 nie moga chodzic-obciazone stawy nie wytrzymuja,maja problemy z krązeniem ,sercem ,ciązą nie wiem tez czy posiadaja męza skoro nic nie moga zrobic to zapewne sa samotne.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:58   #11
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Hmm... ze mezczyzna jest chory i lubi kobiety... duze potrafie zrozumiec.
Ale tego, ze one sie na to zgadzaja juz nie
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 15:47   #12
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Najwidoczniej musieli powtórzyć ten program bo oglądałam go na Discovery kilka miesięcy temu. Najgorsze jest to, że "Dokarmiacze" mają swoje strony internetowe, gdzie wymieniają się doświadczeniami jak najlepiej spaść (upasić) swoją kobietę, m.in. poprzez wlewanie rozpuszczonego tłuszczu prosto do gradła przez taki lejek. Pokazywali nawet zdjęcia jak to się odbywa, skojarzyło mi się to z pasieniem gęsi lub kaczek, na pasztet. Okropieństwo. Zanim nie obejrzałam tego programu nie zdawałam sobie sprawy z tego, że takie zboczenie istnieje...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 15:58   #13
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Natomiast w Indiach (?) Afryce(?)nie pamietam tuczy sie mlode dziewczynki bo tylko gruba ma szanse na wyjscie za maz ,niby juz sie tego nie robi ale jednak gdzies jest to zakorzenione w kulturze tamtejszej iz grube= piekne.

Dziewczynkom ok 8-10 daje sie do picia tluste mleko ,jesli nie chce pic wylamuje palce,nie wypuszcza domu aby sie nie ruszala bo musi przytyc.
Ten program jakiś czas temu też leciał.Oglądałam i byłam przerażona,że takie małe dziewczynki,zmusza się do picia tłustego mleka.Jak dziennikarka na osobności rozmawiała z jakaś dziewczynką,to ta mała przyznała się,że czasami wsadzała poprostu place do gardła i wymiotuje.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 16:15   #14
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Najwidoczniej musieli powtórzyć ten program bo oglądałam go na Discovery kilka miesięcy temu. Najgorsze jest to, że "Dokarmiacze" mają swoje strony internetowe, gdzie wymieniają się doświadczeniami jak najlepiej spaść (upasić) swoją kobietę, m.in. poprzez wlewanie rozpuszczonego tłuszczu prosto do gradła przez taki lejek. Pokazywali nawet zdjęcia jak to się odbywa, skojarzyło mi się to z pasieniem gęsi lub kaczek, na pasztet. Okropieństwo. Zanim nie obejrzałam tego programu nie zdawałam sobie sprawy z tego, że takie zboczenie istnieje...
olej do gardła przez lejek?
zastanawiam się tylko, dlaczego te kobiety się na to godzą? stają się całkowicie uzależnione od jakiegoś chorego mężczyzny. po jakimś czasie nie mogą już mu się nawet przeciwstawić..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 16:24   #15
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Nie widziałam tego programu, ale z tego co piszecie to musiało być okropne
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 16:33   #16
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Widzialam
Jedno co moge powiedziec, to jest to przykre. Szkoda ze faceci tylko patrza na te kobiety jak na obiekt pozadania, a nie jak na osoby ktore musza byc szczuplejsze dla ZDROWIA. To jest egoizm i brak myslenia z ich strony
Ale takie cos tez idzie w druga strone... Czyli dziewczyny sie odchudzaja, wpadaja w anoreksje, bulimie, a ich faceci nie widza problemu choroby, tylko problem, ze ich kobieta WCIAZ jest ZA GRUBA.
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 20:48   #17
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
olej do gardła przez lejek?
zastanawiam się tylko, dlaczego te kobiety się na to godzą? stają się całkowicie uzależnione od jakiegoś chorego mężczyzny. po jakimś czasie nie mogą już mu się nawet przeciwstawić..
Zgadza się, to najlepszy i najprostrzy sposób żeby przytyć. A te kobiety są z nimi dlatego że że oni postrezgają je jako "atrakcyjne" a każda kobieta potrzebuje zainteresowania mężczyzny. Najgorsze jest to, ze kiedy postanawiały schudnąc oni wtedy im mówili, ze jak to zrobią to z nimi koniec. Ze strachu przed samotnością godziły się być nadal grubymi. Pamietam, jak mąz jednej z nich wybrał się na wypad po jedzenie dla swojej żonki, obleciał wszelkie mozliwe bary typu fast food i przyniósł jej w siatach równe 10 kg jedzenia
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 04:01   #18
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Ja widziałam ten program dwukrotnie i za każdym razem byłam mocno zniesmaczona, żeby nie powiedzieć, że wstrząsnięta. Jestem w stanie zrozumieć, że kobieta jest otyła z powodu jakiejś choroby i jej mąż ją w pełni akceptuje, ale dokarmianie 250 kilowego monstrum, żeby było jeszcze tłuściejsze i jeszcze bardziej odbiegało od przyjętych norm..i to kosztem zdrowia tej kobiety??!! To jest dla mnie chore, zboczone i nadaje się do leczenia.
Fat lovers, bo tak nazywa się grupa ludzi, których podnieca tłuszcz, mają nawet swoje "świerszczyki" i swoje sex gwiazdy. Im grubsza i bardziej zdeformowana tym piękniejsza. W programie, który oglądałam te tłuste baby wręcz marzyły o zostaniu dziewczyną miesiąca. Podobno są zasypywane listami od zakochanych wielbicieli i to je mobilizuje do dalszego tycia!!!
A ci faceci, Boże, dla nich normalna, zdrowa dziewczyna ma ODRAŻĄJCE, niedożywione ciało. Figura J.LO to dla nich ostatnie stadium anoreksjii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg łee.jpg (107,9 KB, 375 załadowań)
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:37   #19
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie ogladlam programu ale z tego co czytam to zakrawa na chorobe i kobiety i faceta .

Natomiast w Indiach (?) Afryce(?)nie pamietam tuczy sie mlode dziewczynki bo tylko gruba ma szanse na wyjscie za maz ,niby juz sie tego nie robi ale jednak gdzies jest to zakorzenione w kulturze tamtejszej iz grube= piekne.

Dziewczynkom ok 8-10 daje sie do picia tluste mleko ,jesli nie chce pic wylamuje palce,nie wypuszcza domu aby sie nie ruszala bo musi przytyc.

Niestety pokazywali tez skutki takiego zachowanie , grube kbiety po 100-150 kg w wieku lay 30 nie moga chodzic-obciazone stawy nie wytrzymuja,maja problemy z krązeniem ,sercem ,ciązą nie wiem tez czy posiadaja męza skoro nic nie moga zrobic to zapewne sa samotne.
I wszystkie poprzednie wypowiedzi i tą Twoją czytam z przerażeniem. Tak naprawdę niebezpieczne jest przesadzanie w jedną i druga stronę. Pomijając kwestie zdrowotne, wszystko to jest dosyć obrzydliwe ,nie uważacie tak?
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 09:53   #20
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

dziewczyny no co wy......kurcze one wyglądają okropnie. nie oglądałam tego programu.nie wyobrazam sobie ze mozna tak wyglądać..no az nie wiem co napisac.to jest chore
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:13   #21
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

chyba wiem o czym mowicie...kilka lat temu widzialam taki program...byla nawet scena ze "wypasiacz" non stop dawal kobiecie swojej same tuczace rzeczy: czekolade, chipsy a pozniej zachwycal sie jaka ona tlusta...a ta kobieta nawet nie miala sily wstac umyc sie. nic wokol siebie zrobic....
OKROPIE NSTWO........i tacy faceci zyja sobie bezkarnie...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 19:36   #22
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Straszne kiedy przeczytałam ten wątek zrobiło mi się słabo - to jest naprawdę okropne. Nie wiedziałam nawet,ze takie żeczy dzieją się współcześnie.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
i tacy faceci zyja sobie bezkarnie...
Otóż to - jeśli uważają,ze otyły człoweik jest taki seksowny to niech sami się utuczą i popijają płynny tuszcz przez lejek. Swoją drogą dziwię się, tym kobietą... ale w końcu może one są szczęśliwe ważąc kilkaset kilo?
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 23:10   #23
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

chyba dobrze ze jednak tego nie ogladałam.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 23:15   #24
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Straszne kiedy przeczytałam ten wątek zrobiło mi się słabo - to jest naprawdę okropne. Nie wiedziałam nawet,ze takie żeczy dzieją się współcześnie.



Otóż to - jeśli uważają,ze otyły człoweik jest taki seksowny to niech sami się utuczą i popijają płynny tuszcz przez lejek. Swoją drogą dziwię się, tym kobietą... ale w końcu może one są szczęśliwe ważąc kilkaset kilo?
One nie są szczęśliwe - pewien psycholog tłumaczył ową " chorą" więź, która łączy dokarmiacza i jego ofiarę - on ma całkiem spaczony umysł i daje kobiecie dużo ciepła, troski i czułej opieki "w zamian" za to, że ta będzie tyć... to rodzaj niepisanej umowy - ja o Ciebie dbam, kocham Cię i opiekuję się Tobą ale pod pewnymi warunkami...Ofiarami dokarmiaczy padają najczęściej kobiety samotne, po przejściach, zakompleksione, te które nie wierzą że może je spotkać coś dobrego,a szczególnie- wzbudzenie zainteresowania u mężczyzny...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 09:15   #25
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

zastanawiam się.. czy ich organizm się nie buntuje? przecież odruch wymiotny po wypiciu oleju albo 10-tym hamburgerze to chyba normalne?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 09:23   #26
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Może sami poddaliby się takiej "kuracji" jakimi raczą swoje żony, ciekawe było to, że żaden z nich nie był otyły.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 13:04   #27
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Wątek na Plotkowe.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 13:37   #28
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

nie oglądałam tego programu i nie żałuje
już samo zdjęcie, które zamieściła Spray jest na tyle odrażające że mi wystarczy na 100 lat takiego widoku
jak to w ogóle jest możliwe: mieć tyle sadła na sobie i żyć
w głowie mi się nie miesci
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:39   #29
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Szkoda mi tych kobiet. To się w głowie nie mieści. Nie potrafię tego zrozumieć
heleane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 20:29   #30
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - widziałyście?

Także jestem w szoku.
Ci mężczyźni nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzają tym kobietom. tak są zapatrzeni w swoje własne zachcianki.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.