Bardzo głębokie blizny na twarzy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 19:01   #1
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Unhappy

Bardzo głębokie blizny na twarzy...


Co na blizny po trądziku?

Edytowane przez alex-no
Czas edycji: 2010-11-08 o 20:03 Powód: prywatne wynurzenia odbijające się czkawką po latach;)
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:58   #2
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Prawda jestes mlodziutka ale to nie powod zeby sie nasmiewac.Po prostu do zlego lekarza zadzwonilas.Ja mialam ten sam problem ale w jakims procencie go wyleczylam.Teraz wygladam znacznie lepiej.Mialam konsultacje u wielu dermatologow i kazdy polecal mi co innego.W sumie to mialam wszystko.
Musisz pierw zaleczyc tradzik a pozniej zabrac sie za blizny.Tez sa delikatne kwasy ktore sie zajmuja tym i tym-to kwas pirogronowy.Wykonuje sie go u dermatologa.Kosztuje ok.150zl.ale jeden zabieg nie wystarczy.Zaczniej od tego a pozniej przejdz na mocniejsze kwasy ale to juz dermatolog Ci doradzi.
Najwazniejsze jest jednak leczenie wewnetrzne bo jakas musi byc przyczyna wychodzenia przyszcze...ja milalam za duzo hormonu-testosteronu.Wyleczylam to na szczescie.
Wiem ze sa tabletki bardzo silne ,,Raccudan''sa drogie ale skuteczne.Pozbylabys sie na stale traciku.Polecam
Wiem ze jest forum na ten temat ale nie na wizazu.Poszukaj w googlach a najlepiej to skonsultuj sie z dermatologiem.Jak Ci jednen nie bedzie chcial przepisac to idz do 2 ja tak robilam.To dziala.

Pozdrawiam Serdecznie
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 16:38   #3
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Wielkie dzięki za odpowiedź!
A czy inwazyjny zabieg, jak np dermabrazja czy blue peel mógłby jeszcze bardziej sytuacje pogorszyć, tzn zostawić nowe blizny?

Edytowane przez alex-no
Czas edycji: 2010-11-08 o 20:04
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 12:24   #4
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Up, up
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 20:21   #5
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Przyłączam się do pytania - mam bardzo podobny problem - blizny, jakby to nazwać "wgłębne". Są tylko na czole (na szczęście)
Próbowałam zniwelować je Cepanem, ale po około 3-4 miesiącach stosowania nie zauważyłam żadnych zmian
Teraz wykonują dwa razy w tygodniu mikrodermbrazję domową preparatem z Avonu - oczywiście na dzień krem z filtrami
Mam nadzieję, że będzie choć drobna róznica na plus, zresztą zobaczymy
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 20:50   #6
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Nie polecam kwasow, peelingow ziolowych ani tymbardziej mikrodermoabrazji w przypadku wlasnie tego problemu jakim sa blizny. Owszem skora bedzie ladniejsza, delikatniejsza, zdrowsza, ale tego problemu nie usunie.
Laser erbowo-jagowy rowniez skreslam. O wypelniaczach niewiele wiem, jednak nie ma takich na cale zycie, wstrzykiwanie trzeba powtarzac a to wiadomo kosztuje.
Polecam strone www.acne.org angielskie forum. USA jest do przodu z wszelkimi nowosciami. Sukcesem pozbycia sie tych blizn jest pobudzanie w miejscu zaglebienia produkcji kolagenu. Do tego uzywaja kwasu TCA np.100% ktory ma wlasciwosci wrecz zrace, niszczy tkanke, pobudza kolagen i dziura zaczyna sie zapelniac. Ale potrzeba czasu! Polecam dostepny w polskich aptekach ZORAC rowniez wspomaga kolagen, retinoid, na recepte, coraz powszechniej uzywany.
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:38   #7
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Alex!
Ja tez mialam straszny ale w tej chwili nie mam zadnych wypryskow a uwierz mialam ich sporo.Jest jeden Bardzo Dobry lek na problemy skorne:Raccudanem.Jednak jak go sie zazywa to nie mozna przez 2 lata zajsc w ciaze...ale dzieki niemu pozbylabys sie traciku na stale
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 20:43   #8
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Alex! ja mialam wiele eksperymentow z twarza i doszlam do wniosku ze pierw trzeba odkryc jego przyczyne a pozniej zaleczac blizny.Ja mam problemy z hormonami.Teraz juz na szczescie wiem jak sobie z tym radzic.Nie tylko mialam tracik ale tez wieksze owlosienie...czasami czulam sie jak facet.Duzo wlosow na nogach a malo na glowie.Teraz juz nie mam z tym problemow.Gole sie woskiem a mam w planach usowanie wloskow na stale.
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:46   #9
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Moja kolezanka w przyszlym tygodniu bedzie miala zabieg kosmetyczny na blizny.Podobno jest sprawdzony.Kosztuje 1000zl.ale wystarczy tylko jeden . To sie oplaca.Jak zobacze u niej jakies efekty to dam Wam znac.

Pozdrawiam Serdecznie Angela
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 16:54   #10
LeeNi
Przyczajenie
 
Avatar LeeNi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 19
GG do LeeNi
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Cytat:
Napisane przez angelap Pokaż wiadomość
Moja kolezanka w przyszlym tygodniu bedzie miala zabieg kosmetyczny na blizny.Podobno jest sprawdzony.Kosztuje 1000zl.ale wystarczy tylko jeden . To sie oplaca.Jak zobacze u niej jakies efekty to dam Wam znac.

Pozdrawiam Serdecznie Angela
... jestem bardzo ciekawa czy to da dobre efekty ponieważ też mam problem z bliznami i nic nie pomaga więc 3mam kciuki za koleżankę i czekam na namiary
LeeNi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:31   #11
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Dzieczyny

Niestety jeszcze kolezanka nie zrobila sobie tego zabie☠☠☠☠☠☠ go robic dopiero tak za 2 tygodnie.
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 12:58   #12
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Przepraszam Dziewczyny ze tak dlugo sie nie odzywalam ale moja kolezanka zmienila zdanie co do zabiego bo slyszala o wielu minusach
Teraz zastanawia sie nad silnymi kwasami.Jak cos zrobi to dam znac czy jej skora ulegla zmianie bo jak na razie jest w strasznym stanie

Pozdrawiam Serdecznie
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 08:59   #13
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

KOBIETKI

Moja kolezanka w koncu zaczela dzialac ale kwasami i widze u niej rezyltatymiala na poczatku 2 slabsze a pozniej jakis silniejszy-TLC - cos takiego.Robila to u dermatologa.Kwas kosztuje ok 100-150 zlotych.
Kosmetyki dobre to La Roche-POLECAM . Ja osobiscie zaczelam stosowac Vich Nor....i na dzien jest taki sobie bo ciezko po nim sie rozsmarowuje puder ale za to na noc jest SWIETNYWazne sa kremy na twarz sama sie o tym przekonalam bo jak bylam mlodsza to wolalam sobie kupic ciuszki i tanszy krem a teraz wole odwrotnie bo skora jest najwazniejsza.W sumie to latka robia swoje

Pozdrawiam Serdecznie Angela
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 00:49   #14
^Kocurek^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Moze sie komus przyda:
http://www.aquamid.pl/home.php
^Kocurek^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 10:55   #15
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Bardzo głębokie blizny na twarzy...

Myślę ,że w przypadku takich blizn najlepszy byłby zabieg laserowego usówania lub najbardziej skuteczny zabieg operacji plastycznej.
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.