Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 16:34   #1051
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Efekty są. Włosy szybciej rosną (na nogach też )
Hehe, u mnie po Belissie wzmocnily mi sie wlosy nie tylko na glowie ale takze na nogach i rekach
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 16:48   #1052
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

no na rękach u mnie tez się jakieś długaśne kikuty zrobily :P
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 16:56   #1053
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

U mnie mocniejsze i ciemniejsze (a jestem blondynka) Dobrze bo wlasnie robie 2 miesieczna przerwe, wiec powinno wszystko wrocic do normy
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 20:03   #1054
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny łykała ktoras silice ? Jak tak to jakie efekty?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 20:27   #1055
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja wpadlam zrecenzowac Merz Special po miesiacu stosowania Zaczne moze od tego, ze biegne jutro do apteki po kolejne opakowanie...To pierwsze tego typu tabletki, ktore nie wywoluja zadnych niepozadanych reakcji organizmu. Polecam wszystkim zoladkowym wrazliwcom Na temat wplywu na wlosy wypowiem sie za jakis czas, bo na razie jeszcze za wczesnie. Na pewno swietnie wplywa na paznokcie, na cere chyba rowniez...Choc ciezko mi stwierdzic, bo zazywam tez inne tabletki. Owlosienie innych partii ciala rosnie znacznie, znaaaaaacznie szybciej - ku mojemu zmartwieniu. No ale to pozytywny objaw.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:11   #1056
Paula1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
GG do Paula1983
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Dziewczyny łykała ktoras silice ? Jak tak to jakie efekty?
Ja łykałam, ale nie zauważyłam poprawy kondycji włosów
Paula1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:47   #1057
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mi po Silice wlosy przestały wypadać, dlatego zazywalam ja w okresie przesileń wiosennych i jesiennych.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 14:31   #1058
jola777
Przyczajenie
 
Avatar jola777
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a moim numerem 1 jest belissa naprawde przerobilam juz wiele różności typu skrzypowita, silica, vitapil, humavit i tylko belissa tak szybko podziałała na moje wypadające włosy
jola777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:27   #1059
lucyna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja też od niedawna zażywam belisse i jestem zadowolona, cera mi się poprawiła i wzmocniły mi się pazurki a na tym mi najbardziej zależało, bo włosy mam zdrowe i ładne. Ale jak to wszystko czytałam to zastanawiam się nad zakupem tabletek silica, może ktoś doradzi mi które będą lepsze jeżeli zależy mi na poprawie wyglądu skóry i paznokci? balissa czy silica?
pozdrawiam.
lucyna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:34   #1060
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

jola777, dokładnie, tak jak piszesz - Belissa wzmocniła moje włosy, przestały wypadać, nie rozdwajają się końcówki.

Fryzjerka była zachwycona poprawą stanu moich włosów
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2008-04-29 o 21:07 Powód: dopisek
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:26   #1061
gagaton89
Raczkowanie
 
Avatar gagaton89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 38
GG do gagaton89
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czy któras z Was uzywała tabletek"piękne i lśniące włosy"?kupiłam je po porównaniu składników-zawartości z innymi tabsami...i wypadły w tym porównaniu rewelacyjnie. 10 dniowa kuracja kosztuje ok 10zł więc tanio...tylko zastanawiam się czy spełnia swoje zadanie...może juz któraś używała ?hmmm? proszeczki maja w sobie:wit:B1,B2.B2,B5,B6, E, miedz ,cynk, kwas foliowy, biotyne-wit.H, beta-karoten, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy, l-cysteinę i glicynę...dla mnie super tylko ciekawe ile bedę musiała czekac buy włosy zaczeły odrastac...i czy to jest w ogóle możliwe bu cebulki "odżyły:i zaczeły "produkowac" włosy...ech...
gagaton89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 14:01   #1062
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
czy któras z Was uzywała tabletek"piękne i lśniące włosy"?kupiłam je po porównaniu składników-zawartości z innymi tabsami...i wypadły w tym porównaniu rewelacyjnie. 10 dniowa kuracja kosztuje ok 10zł więc tanio...tylko zastanawiam się czy spełnia swoje zadanie...może juz któraś używała ?hmmm? proszeczki maja w sobie:wit:B1,B2.B2,B5,B6, E, miedz ,cynk, kwas foliowy, biotyne-wit.H, beta-karoten, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy, l-cysteinę i glicynę...dla mnie super tylko ciekawe ile bedę musiała czekac buy włosy zaczeły odrastac...i czy to jest w ogóle możliwe bu cebulki "odżyły:i zaczeły "produkowac" włosy...ech...
Ważne są jeszcze ilości tych wszystkich cudownych składników. I szkoda, że nie ma żelaza
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:25   #1063
gagaton89
Raczkowanie
 
Avatar gagaton89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 38
GG do gagaton89
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

wyciąg ze skrzypu 600mg, z pokrzywy 300mg, l-cysteina 100mg glicyna100mg a reszta-witaminki itd które wcześniej podałam w 2 tabletkach(zalecana dawka dzienna-2tabsy)to 100%dziennego zapotrzebowania. wiec wydaje mi się iż powinny zdac egzamin jeszcze biore do tego odzielnie tableteczki z wit H i krzemem.
gagaton89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:54   #1064
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny stosowała może któraś Capivit Piękne włosy? Czy to jest nowość, czy ja jestem ślepa i wcześniej nie zauważyłam tych tabletek?

Wklejam skład, może ktoś powie, czy warto? Byłabym wdzięczna

Skład:
Kwas askorbinowy, niacyna, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), fosforan sodowy ryboflawiny (witamina B2), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas foliowy, D-biotyna, cjanokobalamina (witamina B12). Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), kwas stearynowy, talk (subst. przeciwzbrylające), żywica naturalna, hydroksypropyloceluloza (subt. powlekające), glicerol (subst. utrzymująca wilgotność), fosforan potasu (regilator kwasowości). Składniki otoczki: żelatyna (zawiera dwutlenek siarki), barwniki: żółty telenk żelaza, dwutlenek tytanu, błękit patentowy V, błękit brylantowy FCF, lecytyna sojowa.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:53   #1065
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
wyciąg ze skrzypu 600mg, z pokrzywy 300mg, l-cysteina 100mg glicyna100mg a reszta-witaminki itd które wcześniej podałam w 2 tabletkach(zalecana dawka dzienna-2tabsy)to 100%dziennego zapotrzebowania. wiec wydaje mi się iż powinny zdac egzamin jeszcze biore do tego odzielnie tableteczki z wit H i krzemem.
a jakim sensie zdac egzamin? przyspieszyc porost wlosow, zapobiec wypadaniu, przetluszczaniu, lamaniu sie wlosow? powody stosowania suplementow moga byc rozne

mysle, ze powinnas sobie darowac dodatkowe tabletki z krzemem, skoro w tych podstawowych jest juz wyciag ze skrzypu i pokrzywy, co za duzo to niezdrowo

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosowała może któraś Capivit Piękne włosy? Czy to jest nowość, czy ja jestem ślepa i wcześniej nie zauważyłam tych tabletek?

Wklejam skład, może ktoś powie, czy warto? Byłabym wdzięczna

Skład:
Kwas askorbinowy, niacyna, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), fosforan sodowy ryboflawiny (witamina B2), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas foliowy, D-biotyna, cjanokobalamina (witamina B12). Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), kwas stearynowy, talk (subst. przeciwzbrylające), żywica naturalna, hydroksypropyloceluloza (subt. powlekające), glicerol (subst. utrzymująca wilgotność), fosforan potasu (regilator kwasowości). Składniki otoczki: żelatyna (zawiera dwutlenek siarki), barwniki: żółty telenk żelaza, dwutlenek tytanu, błękit patentowy V, błękit brylantowy FCF, lecytyna sojowa.
jak dla mnie standardowy sklad tabletek poprawiajacych kondycje wlosow, jezeli biotyna nie jest w mikroskopijnej dawce to calkiem niezle.

chociaz i tak na cuda bym nie liczyla- wg mnie lepiej kupic Revalid lub jakis jego odpowiednik
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:20   #1066
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jak dla mnie standardowy sklad tabletek poprawiajacych kondycje wlosow, jezeli biotyna nie jest w mikroskopijnej dawce to calkiem niezle.

chociaz i tak na cuda bym nie liczyla- wg mnie lepiej kupic Revalid lub jakis jego odpowiednik
Dziękuję za odpowiedź W takim razie, po skończeniu obecnego opakowania belissy, kupię Revalid
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:23   #1067
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a jak jestes zadowolona z belissy?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:25   #1068
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź W takim razie, po skończeniu obecnego opakowania belissy, kupię Revalid
w sumie Biosilica albo SKrzyp MAX wychodza taniej, a maja taka sama zawartosc aminokwasow. jak mi sie skonczy Salfazin to chyba tez przetestuje, ktorys z tych preparatow
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 21:12   #1069
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
a jak jestes zadowolona z belissy?
Szczerze mówiąc, kończę drugie opakowanie i nie widzę efektów.. Dlatego chcę zmienić. Najbardziej zależy mi na poprawie kondycji włosów, ale przy braniu merz special, vitapilu i innych tym podobnych preparatów miałam zawsze widocznie wzmocnione paznokcie. Teraz prawie 2 miesiące biorę belisse a paznokcie strasznie mi się rozdwajają

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
w sumie Biosilica albo SKrzyp MAX wychodza taniej, a maja taka sama zawartosc aminokwasow. jak mi sie skonczy Salfazin to chyba tez przetestuje, ktorys z tych preparatow
Jak poczytałam o revalidzie, to dużo tego trzeba brać wg instrukcji (Dawkowanie:
Zwykle stosuje się 1 kapsułkę 3 razy na dobę.
W przypadkach zaawansowanych schorzeń włosów lub paznokci zaleca się rozpoczęcie leczenia większymi dawkami: 3 razy na dobę po 2 kapsułki przez jeden miesiąc, a następnie 3 razy na dobę po 1 kapsułce.)

Ja i tak muszę brać 5 tabletek z powodu innych problemów zdrowotnych, więc nie chcę za bardzo obciążać wątroby..
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 23:21   #1070
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Xyoko, masz rację, bezsensem jest branie tak duzych ilości tabletek, jesli inne tabletki są tak skomponowane, że bierzesz np. 1 dziennie...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:48   #1071
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
w sumie Biosilica albo SKrzyp MAX wychodza taniej, a maja taka sama zawartosc aminokwasow. jak mi sie skonczy Salfazin to chyba tez przetestuje, ktorys z tych preparatow
Truskawko, pisząc o Bio Silice masz na myśli tą z Olimpu? Właśnie też poszukuję następcy Belissy, a podobnie jak Xyoko zależy mi na jak najmniejszej liczbie tabletek przeznaczonych do zażywania. Tak poczytałam o Bio Silice to w dwóch kapsułkach jest zawarta prawie 100% realizacji zalecanego dziennego spożycia przez porcję. Nie mogę tylko nic znaleźć odnośnie Skrzyp Maxu? Myślisz, że warto się pokusić na Bio silicę?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:20   #1072
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Truskawko, pisząc o Bio Silice masz na myśli tą z Olimpu? Właśnie też poszukuję następcy Belissy, a podobnie jak Xyoko zależy mi na jak najmniejszej liczbie tabletek przeznaczonych do zażywania. Tak poczytałam o Bio Silice to w dwóch kapsułkach jest zawarta prawie 100% realizacji zalecanego dziennego spożycia przez porcję. Nie mogę tylko nic znaleźć odnośnie Skrzyp Maxu? Myślisz, że warto się pokusić na Bio silicę?
Odnośnie skrzypu max ja znalazłam to:

Skład
Suchy wyciąg za skrzypu 100,0 mg Niacyna 6,0 mg Witamina E 3,0 mg Pantotenian wapnia 2,0 mg Witamina B6 0,65 mg Ryboflawina (witamina B2) 0,5 mg Tiamina (witamina B1) 0,45 mg Witamina A 75 mcg Biotyna 50 mcg Metionina 100,0 mg Cystyna 50,0 mg Glukonian cynku 20,91 mg (eqv. 3 mg Zn)
PABA ( kwas p-aminobenzoesowy) 20,0 mg Fumaran żelaza 6,084 mg (eqv. 2 mg Fe)

Dawkowanie
Dorośli: doustnie 1-2 kapsułki dziennie pomiędzy posiłkami.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 16:25   #1073
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny a czy ta belissa jest w formie kapsułek, czy proszków, które mozna rozgryżć?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 16:37   #1074
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jest w formie podłużnych tabletek, do połknięcia w całości.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 16:42   #1075
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hmm, to odpada, nie umiem połykać
A czy mogłabyś mi polecić jakieś które można pogryżć?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:24   #1076
angela__
Rozeznanie
 
Avatar angela__
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 569
GG do angela__
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ale belisse możesz pogryżć i połknąć
wygląda podobnie jak tabl. apap ale jest cienka
angela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 20:58   #1077
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
hmm, to odpada, nie umiem połykać
A czy mogłabyś mi polecić jakieś które można pogryżć?
mam ten sam problem. belisse sobie ćwiartuję zębami i harat.
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:35   #1078
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Aha, to świetnie Kupię napewno i przetestuję.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:37   #1079
arabeska73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
GG do arabeska73 Send a message via Skype™ to arabeska73
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

PREPARATY ZIOŁOWE ,WIELOWITAMINOWE Z MIKROELEMENTAMI NA WŁOSY,
PAZNOKCIE ORAZ NA SKÓRĘ

http://www.mojageneracja.pl/grupy/10...1482dc1d80174b

arabeska73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:48   #1080
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hmm i które tu wybrac
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.