Szczoteczka elektryczna czy soniczna - doradźcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 11:48   #31
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez Aeterna
- Czytać umiem (kupię przez allegro, bo w sklepach są dużo droższe rzeczy, więc na real się nie zgadzam) - ale - jaka jest zasadnicza róznica między tymi szczoteczkami?
Różnica jest taka, że ta wybrana przez ciebie ma bardzo dużą ilość obrotów na minutę, do tego ruchy pulsacyjne, czyli po prostu efektywniejsza w czyszczeniu.
Cytat:
Napisane przez Aeterna
- Jesteście zadowolone ze swoich, koszt koło 100, ta kosztuje ponad 200 - warto wydać więcej pieniędzy? Jak myślicie? Czy 200 to dużo na szczoteczkę? Zawsze myslałam, że nie. Więc pytam.
Ta szczoteczka posłuży ci przez lata, więc biorąc pod uwagę wszystkie zalety takiej szczotki, myślę, że to nie tak znowu dużo.
Cytat:
Napisane przez Aeterna
- Czy jednej szczoteczki (noooo, nie końcówki - rzeczywiście może używać kilka osób? Dwie np.?
Chodzi mi o to, że jak to się sprawdza w praktyce? Pytam, bo myślałam, że to oczywiste, ale widzę, że chyba każda z Was ma swoją własną (stację dokującą ), i TZ czy mamy - mają dodatkową, drugą? Nie jestem sobkiem, chciałabym aby główne urządzonko było wspólne - czy to jest problem, czy może rzeczywiście trzeba pomysleć o własnym ''trzonie'', tylko dla siebie, i tym samym - ''niepojedynczym'' zakupie ?
Spokojnie możesz zakupić do spółki z TŻ, ja swojej używam razem z siostrą, nie stanowi to najmniejszego problemu. No, chyba że gdzieś któraś wyjeżdża - wtedy umowa jest taka, że szczotka zostaje w domu.
Cytat:
Napisane przez Aeterna
- i pytam za Natką - na jak długo (ok) starcza taka końcówka do tej gębomyjki?
Tyle ile normalna szczoteczka - czyli wymiana co max 2-3 miesiące.
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 12:08   #32
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Dzięki bardzo.
.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 19:18   #33
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez karola:)
Mycie koron niczym sie nie rozni od mycia zebow naturalnych. "Naciaganie" dziasel, czyli szczotkowanie metoda roll, jest polecane do codziennego mycia, niewazne czy masz korony czy nie.
Nie slyszalam zeby odrywalo sie dziasla od zebow przy zakladaniu koron, a nawet jesli dojdzie do lekkiego uszkodzenia dziasel, to jesli sa zdrowe, to szybciutko sie goja.
nie zgodzę się. w takim razie dlaczego lekarze odradzają? dostałam konkretne wskazówki od lekarza jak mam myć koronki. a dziąsła są o wiele bardziej wrażliwe po zabiegu zakładania koronek.
ja miałam zakładane koronki, więc dokładnie wiem jak to wygląda. są odrywane. przecież muszą wsadzić tam ząb, na który dopiero ma narosnąć dziąsło.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 19:23   #34
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez Aeterna

- i pytam za Natką - na jak długo (ok) starcza taka końcówka do tej gębomyjki?

na ok 2 m-ce. tak jak zwyczajna szczotka.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 19:44   #35
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

również myślę nad taką szczoteczką
mam pytanie: otóż prawdopodobnie w tym roku będę miała zakładany stały aparat na zęby.czy taką szczoteczką można myć kły uzbrojone w aparacik?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 19:59   #36
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez wersta
nie zgodzę się. w takim razie dlaczego lekarze odradzają? dostałam konkretne wskazówki od lekarza jak mam myć koronki
Nie uogólniajmy. Dostałaś wskazówki od lekarza, ok, ale to nie znaczy, że wszyscy jak jeden odradzają szczotki elektryczne przy koronach.
Generalnie jest tak, że nieumiejętne posługiwanie się jakąkolwiek szczoteczką przynosi szkody, nie tylko dziąsłom ale i zębom. Prawidłowe używanie ręcznej szczoteczki jest rzadko spotykane, ludzie zazwyczaj szorują zęby jakby pastowali buty. A elektryczną wyrządzają sobie o wiele mniej szkody, bo po prostu przykłada się ją do zębów i tyle, raczej się jej pod dziąsła na siłę nie wpycha i ich nie "odrywa".
Cytat:
Napisane przez wersta
a dziąsła są o wiele bardziej wrażliwe po zabiegu zakładania koronek.
ja miałam zakładane koronki, więc dokładnie wiem jak to wygląda. są odrywane. przecież muszą wsadzić tam ząb, na który dopiero ma narosnąć dziąsło.
Pomiędzy zębem a dziąsłem jest przestrzeń, taka szczelina, dziąsło łączy się z nim trochę poniżej swojego brzegu. Nie ma potrzeby nic odrywać, ani też nic nie musi narastać na ząb, bo jest dość miejsca dla założenia korony.
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 10:11   #37
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Ja kupilam sobie ostatnio szczoteczke elektryczna w drogerii z colgate za 24 zł i jestem z niej zadowolona jak narazie i mam do was pytanie bo to moja pierwsza szczoteczka elektryczna i nie wiem czy mozna wymieniac koncowki jak to poznac ? chociaz mysle ze pewnie nie ze wzgledu ze nie byla droga
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 07:03   #38
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Podnoszę temat i pytam
Czy wie ktoś jak nazywa się ten nowy model szczoteczki Brauna, która dosyć czesto jest reklamowana i kosztuje 79zł? Proszę o pomoc
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:12   #39
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez mikuszka
Podnoszę temat i pytam
Czy wie ktoś jak nazywa się ten nowy model szczoteczki Brauna, która dosyć czesto jest reklamowana i kosztuje 79zł? Proszę o pomoc
hej, z tego co pamietam, to nazywa sie VITALITY.
pozdrawiam.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:16   #40
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

noooo właśnie...skleroze chyba mam
dziękuje slicznie
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:22   #41
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez mikuszka
noooo właśnie...skleroze chyba mam
dziękuje slicznie
nie ma za co.
poszperalam przed chwila i znalazlam opis do vitality:
http://www.oral-b.com/pl/products/pr...r&pid=vitality
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 07:24   #42
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

planuje ją kupić Mam nadzieje, ze odnajde ją w jakimś hipermarkecie...hmmm chociaż nie wiem czy nie lepiej wybrać się do jakiegoś media marktu i tym podobne. Gdzie Wy kupiłyście swoje szczoteczki?

ach i jeszcze pyanie. W Twoim linku są przedstawione 3 rodzaje tych szczoteczek...więc która jest za 79zł? acha rożnica jest tylko w końcówkach, więc wszystkie kosztują 79zł (mam nadzieję)
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:42   #43
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez mikuszka
planuje ją kupić Mam nadzieje, ze odnajde ją w jakimś hipermarkecie...hmmm chociaż nie wiem czy nie lepiej wybrać się do jakiegoś media marktu i tym podobne. Gdzie Wy kupiłyście swoje szczoteczki?
jesli o mnie chodzi, to mam jedna, ktora ma juz pare ladnych latek - kupiona w sklepie agd - rtv za czasow, kiedy media markt nie swiecila jeszcze triumfow w polsce. dosc prosty model w porownaniu z tymi, ktore teraz oferuja.
druga szczoteczke kupilam w usa - model professional care, wiec tamta poszla w odstawke.

Cytat:
Napisane przez mikuszka
ach i jeszcze pyanie. W Twoim linku są przedstawione 3 rodzaje tych szczoteczek...więc która jest za 79zł? acha rożnica jest tylko w końcówkach, więc wszystkie kosztują 79zł (mam nadzieję)
nie ma pojecia jak jest z tymi cenami, az tak sie nie zaglebialam w temat. proponuje przejsc sie do sklepu.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 20:48   #44
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Kupiłam szczoteczkę Brauna Vitality i po pierwszym myciu leciała mi z dziąseł krew (mój brat również umył i również zauważył ślady krwi<oczywiście mył inną końcówka>). Szczerze mówiąc wystraszyłam się troche, że w niedługim czasie mogę nabawić się paradontozy
Czy to normalne, że przy 1 użyciu tak reagują dziąsła? Nie grodzi mi parodontoza i odłonięte szyjki zebów?
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:48   #45
adri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 13
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Czy czesto rozładowywujecie szczoteczke do końca? czy wyłączacie z gniazdka wtyczke bo ja już sama nie wiem co sie dzieje z moimi szczoteczkami. pierwszą miłam rok i nagle przestała działac W marcu kupiłam drugą używałam ją codziennie i było wszystko ok a tu wczoraj wracam po 5 dniach a szczotka nie działa nikt jej na pewno nie ruszał. Co sie mogło stać? Obie były brauna
adri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 19:08   #46
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

w instrukcji obsługi, zalecają aby raz na 6 miesięcy całkowicie rozładować.
a tak to kłaść zawsze na ładowarkę.
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 20:34   #47
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Tez mam taka szcoteczke jest bardzo wygodna i czysci zeby dokladnie.Nie wyobrazam sobie uzywac normalnej szczoteczki teraz.
ja uzywam szczoteczki elektrycznej od około tygodnia i tak samo nie wyobrazam sobie bez niej zycia mam taką końcówkę która dodatkowo wybiela zęby, ma taka gumeczkę po środku i powiem wam ze naprawdę działa
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 20:37   #48
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez mikuszka Pokaż wiadomość
Kupiłam szczoteczkę Brauna Vitality i po pierwszym myciu leciała mi z dziąseł krew (mój brat również umył i również zauważył ślady krwi<oczywiście mył inną końcówka>). Szczerze mówiąc wystraszyłam się troche, że w niedługim czasie mogę nabawić się paradontozy
Czy to normalne, że przy 1 użyciu tak reagują dziąsła? Nie grodzi mi parodontoza i odłonięte szyjki zebów?
czasem sie tak zdarza zerknij do instrukcji tam powinnaś miec to napisane
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 11:46   #49
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Witam
Odkopuje watek, bo mam pytania.
Przymierzam sie do kupna szczoteczki elektrycznej (docelowo podwojny zestaw ze szczoteczka i irygatorem ale to jeszcze nie w tej chwili) i zastanawiam sie miedzy Oral-B Vitality Pro White, Oral-B Vitality Precision Clean, a Oral-B AdvancePower 900.
Teraz pytanie - czy do szczoteczek Vitality rzeczywiscie dopasuje rozne koncowki? Przykladowo - czy kupujac Pro White oprocz koncowki ProBright bede mogla zalozyc rowniez koncowke FlexiSoft?
Drugie pytanie, czy szczoteczki Vitality maja sygnal dzwiekowy po 2 minutach czy nie? (w sieci sa sprzeczne dane).
Dla "wizualizacji" dodaje zdjecia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Vitality Pro White.jpg (22,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vitality Precision Clean.jpg (9,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AdvancePower 900.jpg (10,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ProBright.jpg (5,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FlexiSoft.jpg (40,6 KB, 40 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 13:10   #50
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Teraz pytanie - czy do szczoteczek Vitality rzeczywiscie dopasuje rozne koncowki? Przykladowo - czy kupujac Pro White oprocz koncowki ProBright bede mogla zalozyc rowniez koncowke FlexiSoft?.
tak. wszytskie koncowski oral b pasuja do wszytskich szczoteczek tej firmy.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Drugie pytanie, czy szczoteczki Vitality maja sygnal dzwiekowy po 2 minutach czy nie? (w sieci sa sprzeczne dane).
tutaj nie pomoge, bo mam inne modele. proponuje zapytac sprzedawce.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:51   #51
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Od dawna chciałam kupić elektryczna ale jakos nie wyszło...teraz mam aparat kosmetyczny i zastanawiam się czy nadaje się na uzytkownika takowej szczoteczkimoze ma ktos aparat i uzywa szczoty?jak tak to moze polecicie jakąś?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 13:54   #52
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Jestem użytkowniczką szczoteczki vitality. Wcześniej miałam zwykła brauna ale chyba jakąś professional. Zapłaciłam za nią 108 zł. Była zdecydowanie lepsza niż vitality. Vitality ma mniejszą moc niż poprzednia. Teraz w planach mam zakup brauna ale w zestawie z irygatorem. Używałam u kuzynki z moją końcówką i po prostu super!!!!!
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 16:18   #53
pasazerka
Raczkowanie
 
Avatar pasazerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez malwoj Pokaż wiadomość
Od dawna chciałam kupić elektryczna ale jakos nie wyszło...teraz mam aparat kosmetyczny i zastanawiam się czy nadaje się na uzytkownika takowej szczoteczkimoze ma ktos aparat i uzywa szczoty?jak tak to moze polecicie jakąś?
Ja przez cały okres noszenia aparatu na ząbkach używałam elektrycznej szczoteczki i nie miałam żadnych problemów są nawet takie specjalne końcówki oral b do czyszczenia aparatów
pasazerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:11   #54
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Vitality nie ma sygnału dżwiękowego, i potwierdzam słowa jednej z forumowiczek, jest słabsza niż droższe wersje szczoteczek Brauna, warto nieco dołożyć i kupić lepszą. Wiem bo mam jakąś oral-b od chyba 4 lat ( ma sygnał wibracyjny, tzn po 2 min. trzykrotnie przerywa pracę), nie wiem ile kosztowała, ale pewnie jakieś 150-200 zł, a potem ktoś mi dał nowiutką Vitality i po pierwszym użyciu stoi i się kurzy
pozdrawiam
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:09   #55
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Ja również chce sobie kupić szczoteczkę elektryczną. Długo na nią choruję, ale od 2,5 roku nosze aparat, więc nie potrzebowałam jej. Za niedługo sciągnę aparat () i dlatego zaczęłam sie rozglądac za szczoteczką. Jaka polecacie?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 14:48   #56
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witam
Odkopuje watek, bo mam pytania.
Przymierzam sie do kupna szczoteczki elektrycznej (docelowo podwojny zestaw ze szczoteczka i irygatorem ale to jeszcze nie w tej chwili) i zastanawiam sie miedzy Oral-B Vitality Pro White, Oral-B Vitality Precision Clean, a Oral-B AdvancePower 900.
Teraz pytanie - czy do szczoteczek Vitality rzeczywiscie dopasuje rozne koncowki? Przykladowo - czy kupujac Pro White oprocz koncowki ProBright bede mogla zalozyc rowniez koncowke FlexiSoft?
Drugie pytanie, czy szczoteczki Vitality maja sygnal dzwiekowy po 2 minutach czy nie? (w sieci sa sprzeczne dane).
Dla "wizualizacji" dodaje zdjecia.
ja mam szczoteczke te pierwsza z lewej, pasowaly mi obie koncowki, ktorych zdjecia zamiescilas.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:03   #57
Innka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Hej, mam szczoteczke vitality brauna i uzwalam jej 3 miesiece, a potem zrobilam sobie krotką przerwę do kupienia wkładów. I odkąd wlozylam te nowe dzieje się coś dziwnego - czuć metaliczny posmak, a piana lecaca ze szczoteczki jest szara. Ktos wie moze czemu tak sie dzieje, coś się wylało?
Innka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:14   #58
noemi74
Raczkowanie
 
Avatar noemi74
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 231
Smile Dot.: Szczoteczka Elektryczna

nic nie powinno się wylać !! nie ma prawa.
może coś z końcówkami prędzej - może trefne??

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

I mnie też naszła ochota na kupno szczoteczki elektrycznej.

Chciałabym kupić sobie taką szczoteczkę w Rossmannie
Oral B, CrossAction, Power, Whitening na baterię.

Proszę Was o opinie i rady. Czy warto kupić tą szczoteczkę??
__________________
Nigdy nie decyduj w złości i nie obiecuj w szczęściu..
noemi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 20:20   #59
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Odkopuję stary wątek, ponieważ ma pytanie do osób, które osobiście wypróbowały taką najprostszą szczoteczkę Brauna na baterie (zdaje się że oral-b advanced power 400) i którąś z tych bardziej skomplikowanych i droższych.

Czy zauważyłyście różnicę w czyszczeniu ząbków? Faktycznie warto zainwestować więcej czy te wszystkie dodatkowe funkcje to tylko bajerki, które na wpływają na jakość czyszczenia i zdrowie zębów?

Pomożecie?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 18:19   #60
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Szczoteczka Elektryczna

Ktoś z Was ma szczoteczkę Braun Oral b Vitality? Wiecie może czym się różnią te rodzaje Precision Clean, Pro White i Daul Clean?
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 09:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.