Chłopak wyjeżdża za granicę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 19:48   #1
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Unhappy

Chłopak wyjeżdża za granicę


Przepraszam jeśli był podobny wątek, ale ja nie znalazłam takiego.

Mój chłopak na dniach leci do Irlandii na 3mce albo i dłużej. Nie potrafię sobie tego wyobrazić, że będę tu sama. No i obawiam się, że może już nie wrócić i tam ułożyć sobie życie beze mnie

Na pewno któraś z Was ma podobne doświadczenia. Jak sobie z tym radziłyście, jak było po ich powrocie, czy nadal jesteście razem? Czy naprawdę jest tak ciężko to przetrwać?

Jestem pełna obaw...
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 20:08   #2
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Skąd ja to znam Mój też wybył, ale juz jakis czas temu (w polowie lutego) i wlasnie w maju wraca. I tez do Irlandii. Powiem Ci- nie ma sie co zalamywac, wroci na pewno, jak kocha to nie wytrzyma (moj mial wrocic pod koniec czerwca ) no a poza tym moge Cie pocieszyc, ze z teog co mi moj TZ powiedzial ze tam brzydkie dziewczyny sa... heheh...tez mi pocieszenie no ale zawsze :P

Wiem ze to tylko tak sie mowi latwo, sama wiele dni i nocy przeplakam i ogolnie wciaz nie czuje sie dobrze, zle sypiam, ale zyje tym ze juz niedlugo. Dlatego tez sie nie przejmuj, pomysl ze idzie wiosna, bedziesz miala duzo czasu dla siebie, zajmij sie czyms zapisz na aerobik (ja tak zrobilam :P) bedziesz miala czas na swoje hobby i wogole. Grunt to pozytywnie nastawienie i myslenie. Sa lepsze i gorsze dni ale jakos sobei trzeba radzic. poza tym sa telefony itp.

Nie łam sie ebdzie dobrze
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 20:26   #3
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Dziękuje, trochę mnie pocieszyłaś Ja też będę beczeć jak głupia, bo zawsze muszę mieć te głupie myśli i się nimi dołować Cieszę się, że Twój kochany niedługo wraca Też długo byliście osobno. Dziękuje jeszcze raz

Ps. Co do dziewczyn To mnie bardzo pociesza
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:43   #4
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

To i ja się dołączę. Mój kochany J. wyjechał wczoraj, też do Irlandii. Tyle że nie na parę miesięcy, a na rok! Na razie jakoś się trzymam, wczoraj było o wiele gorzej, tym bardziej, że nie zdążyłam się z nim pożegnać tak jak chciałam. No ale w końcu trzeba się wziąść w garść i żyć dalej chwilowo solo. Pocieszam się, że pojechał tam zarobić trochę pieniędzy na nasze wspólne życie i że jakoś ten czas zleci. Teraz kończę studia, czeka mnie mnóstwo egzaminów, więc będę miała czas na naukę. No i tak jak napisała Agrafka, będzie więcej czasu dla samej siebie.

Tak więc głowa do góry, 3 miesiące jakoś zlecą. Wiem co mówię, bo 3,5 mies. rozłąki, kiedy J. wyjechał do Anglii, mam już za sobą. Nie powiem, żeby to był szczęśliwy czas, wręcz przeciwnie - najgorsze wakacje w moim życiu, ale czas szybko płynie i potem jest fajnie.

Nie zapominaj też, że twojemu chłopakowi z pewnością będzie równie ciężko jak tobie. Przecież on będzie tam sam, a ty tutaj masz bliskich i przyjaciół. On potrzebuje wsparcia tak samo jak ty. Nie daj mu odczuć, że jesteś na niego zła, że potępiasz jego decyzję, bo to cię od niego odsunie, a przecież chcesz żeby wrócił do ciebie. A wróci na pewno, jeśli cię kocha.

Co do brzydkich dziewczyn - moj J. też tak gadał jak był w UK, że brzydkie i że obrzydliwie grube. Później byłam tam i na własne oczy się przekonałam, że miał rację. Z Anglii do Irlandii nie jest daleko, więc pewnie to prawda, że tam też są paskudne baby Oj, pocieszjamy się dalej

Pozdrawiam i trzymaj się

EDIT: najważniejsze żebyś nie siedziała bezczynnie w domu!
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:55   #5
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Cytat:
Napisane przez karola:)

Co do brzydkich dziewczyn - moj J. też tak gadał jak był w UK, że brzydkie i że obrzydliwie grube. Później byłam tam i na własne oczy się przekonałam, że miał rację. Z Anglii do Irlandii nie jest daleko, więc pewnie to prawda, że tam też są paskudne baby

Nieprzesadzajmy az tak ,ze w Angli to same paskudy chodza. Mieszkajac tam ladny kawalek czasu, niezgodze sie z Toba. Niewiem gdzie bylas i kogo widzialas,ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze Angielki potrafia byc rownie piekne jak Polki. Szczeze powiem, ze dopiero tam otworzyly mi sie oczy majac przed soba tyle roznych typow urody. A to ze co po niektore sa przy kosci swiadczy o tym, ze niemaja mani odchudzania sie ( co zreszta jest popularne w u nas ) i akceptuja siebie takimi jakie sa.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:56   #6
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Nie możesz pozwolić żeby złe myśli Tobą owładnęły. To nic dobrego nie przyniesie. Pomyśl sobie, że TŻ jedzie TYLKO na 3 miesiące, a nie np. na 1,5 roku. Macie telefony, maile, skype'a... Jeśli Wasza miłość jest silna i prawdziwa (a wierzę, że tak jest) to wytrzymacie tą próbę)

Ja przez ok. rok widywałam się z moim TŻ rzadko, bardzo rzadko. Też miałam takie obawy jak Ty. Dręczyły mnie myśli "Co by było gdyby...", ale w końcu stwierdziłam, że tak się nie da, że przecież mamy siebie i nie ważne czy tutaj czy na drugim końcu świata kochamy się tak samo

Przetrwaliśmy i jesteśmy ze sobą już prawie 2 lata ...

Pozdrawiam cieplutko.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:28   #7
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Thumbs up Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Mi było bardzo trudno, mimo, ze moje kochanie wyjechało tylko na 2 miesiące. Jestem już taką dziewczyna która niestety nie potrafi być w związku na odległość, myślałam o nim codziennie i strasznie tęskniłam, (ale oczywiście jak idiotka nie przyznawałam mu się do tego, zeby sobie nie pomyślał nie wiadomo czego - żeby było śmieszniej byliśmy wtedy już parą od ponad roku). Wtedy najchetniej pisałabym mieile codziennie, i cały czas siędziałabym na GG - ale ograniczałam się z powodów - patrz wyżej. Po miesiącu stwierdziąłam ze to nie ma sensu i chciałam z nim zrywać i to jeszcze przez miela. Na szczęsie on wszystko odkręcił - mówie na szczęcie z perspektywy czasu bo od jego powrotu mija 7 miesiąc i muszę powiedzieć że przeważnie jest dużo lepiej niż było przed jego odlotem. Serio zaczełam doceniać to, że on jest, poprostu. Mój facet mówił mi, że też miał poważne wątpliwości co do tego związku, to przecież normalne - w świecie czekało na niego tyle pokus ale przetrwaliśmy. Bardzo się bałam - przedtem widywaliśmy się codzienie, po kilka godzin, ale przetrwaliśmy.

To ze facet wyjeżdża za granice to nie koniec świata. Może będe brutalna, ale to będzię świetny sprawdziam dla waszych uczuć - jeżeli pozostaniecie razem ( a tak pewnie będzie) to super jeśli nie - cóż jesteś jeszcze młoda całe życie przed tobą, tego kwiatu to pół światu -więc zdążysz pokochać jeszcze nie jednego.

No ja w każdym razie trzymam kciuki, zeby wam się udało. Bądź dobrej myśli, trzy miesiące minie błyskawicznie, wiem, ze teraz i tak mi nie wierzysz, ale pewnego dnia uśiadomisz sobie ze w zasadzie on juz wraca, ze to jeszcze kilka tygodni, dni godzin....
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 22:38   #8
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Dopiero co niedawno sama tez załorzyłam taki watek "GDY ON CHCE WYJECHAC"(link niechce mi sie wklejic) bo mój piekny tez wybiera sie za granice do Londynu pod koniec kwietnia niewiem jak dam sobie rade ale jestem dobrej mysli ty tez bądz
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:44   #9
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Racja w anglii sa i ladne dzieczyny lecz to napewno nei rodwite angielki!...Ja wyjechalam w lutym do angliii zostawialam chloapka...jestem zalamana lecz jakos sie trzymam bo przyjzdzam w maju na 5 dni(tylko) do polski...jesli kocha to poczeka..mysle sobie...i w maju omowimy pewnie co dalej...nie lam sie ja czasem tez mam chwile zalamania...kazdy tak ma...P.S co to znaczy TZ hhe bo nei wiem?
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:46   #10
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Cytat:
Napisane przez szoopcia
Racja w anglii sa i ladne dzieczyny lecz to napewno nei rodwite angielki

Takie to juz zadkosc zwlaszcza w Londynie
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:47   #11
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Nieprzesadzajmy az tak ,ze w Angli to same paskudy chodza. Mieszkajac tam ladny kawalek czasu, niezgodze sie z Toba. Niewiem gdzie bylas i kogo widzialas,ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze Angielki potrafia byc rownie piekne jak Polki. Szczeze powiem, ze dopiero tam otworzyly mi sie oczy majac przed soba tyle roznych typow urody. A to ze co po niektore sa przy kosci swiadczy o tym, ze niemaja mani odchudzania sie ( co zreszta jest popularne w u nas ) i akceptuja siebie takimi jakie sa.
Oczywiście to było uogólnienie, jest sporo pięknych Angielek, ale mieszkałam i pracowałam w UK dostatecznie długo, żeby wyrobić sobie zdanie. Zdecydowana większość dziewczyn nie ma mani odchudzania tylko manię obżerania i są po prostu grube. A niedostatki swojej urody (nie chodzi o tuszę) poprawiają fajnymi strojami i grubą warstwą makijażu.

A tak w ogóle to nie o tym jest wątek. Chodziło mi raczej o pocieszenie Szczepcia i poniekąd samej siebie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
Macie telefony, maile, skype'a...
Właśnie! W dobie dzisiajszej techniki to żaden problem utrzymywać codzienny kontakt. Nie jest to to samo co na żywo, ale pozwala jakoś przetrwać rozłąkę. Nie wyobrażam sobie co by było gdybyśmy byli skazani tylko na listy
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 22:59   #12
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Cytat:
Napisane przez szoopcia
P.S co to znaczy TZ hhe bo nei wiem?
Toważysz Życiowy
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:02   #13
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Ja będę przechodzic przez to niedługo.
Mój TŻ wyjeżdza pod koniec czerwca na 3 miesiące do USA.
Na początku płakałam codziennie.. nie mogłam sobie przetłumaczyc, że On jedzie i mnie tu zaostawia.
Wbiłam sobie do głowy że mnie nie kocha skoro decyduje się na coś takiego.
Jednak rozmowy zmieniły bardzo dużo.
Jasne, że zakręci mi sie czasem łezka w oku jak pomyśle że wakacje będe spędzac sama.
Ale to jak to sie mówi "co Cię nie zabije to Cie wzmocni"
Jesli to przetrwamy to nasza miłośc i związek jeszcze się umocnią.
A w przyszłe wakacje planujemy taki wyjazd razem, wiec postanowiłam nastawić sie na to by cieszyć się z niego, a nie mysleć o rozlące.
Mam zamiar w wakacje zrobić wiele rzeczy, na które nigdy nie miałam czasu, a które mam nadzieje spowoduję że rozłąka nie będzie AŻ tak straszna i 'jakoś' to przetrwam.

Poza tym.. od czego mamy internet
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 13:43   #14
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Dziękuje dziewczynki za słowa otuchy

Ciągle sobie mówie, że przecież czas płynie i to powinno szybko zlecieć. Liczę się z tym, że może on przedłużyć swój pobyt, ale narazie staram się tym nie zamartwiać. Nie chcę płakać, bo będzie mu przykro. Sama nakłaniałam go do tego wyjazdu, bo wiem, że innego wyjścia nie ma... Tylko myślałam, miałam nadzieję, że Nasze wspólne mieszkanie nie zmusi Nas do takiej rozłąki, niestety, jest inaczej...
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 16:00   #15
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

nie martw sie. wszystko sie dobrze ulozy! a przeciez w wakacje zawsze mozesz do niego pojechac... czyz nie?
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 16:06   #16
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

mój chłopak też wyjechał za granice a dokładnie do stanów zjednoczonych już miesiąc temu i wraca we wakacje co prawda dzwoni codziennie i tesknie za nim ale często mam przeczucie że to nie przetrwa i że jak przyjedzie to sie rozpadnie
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 19:06   #17
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Cytat:
Napisane przez mychaaa
mój chłopak też wyjechał za granice a dokładnie do stanów zjednoczonych już miesiąc temu i wraca we wakacje co prawda dzwoni codziennie i tesknie za nim ale często mam przeczucie że to nie przetrwa i że jak przyjedzie to sie rozpadnie
Myślę, że mi te tel i rozmowy przez internet będą bardzo przypominały, że on jest daleko. Nie byliśmy jeszcze poddani takiej próbie, aczkolwiek od początku kiedy jesteś razem (prawie 3 lata) mieliśmy wiele problemów i nie mogliśmy spotykać się zbyt często. Ale tak bardzo przyzwyczaiłam się, że teraz był codziennie, że w tym mieszkaniu będę się czuła strasznie samotna...
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 19:31   #18
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Cytat:
Napisane przez mychaaa
mój chłopak też wyjechał za granice a dokładnie do stanów zjednoczonych już miesiąc temu i wraca we wakacje co prawda dzwoni codziennie i tesknie za nim ale często mam przeczucie że to nie przetrwa i że jak przyjedzie to sie rozpadnie
A ja po naszym pierwszym wyjazdowym razstaniu przekonałam się, że trochę rozłąki nie może nic zepsuć, jeśli sie kocha. Po powrocie było lepiej niż przed wyjazdem
Teraz też wierzę, że będzie podobnie i wy też powinnyście!
Trzymajcie się
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 20:41   #19
AsikL
Rozeznanie
 
Avatar AsikL
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 681
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

hm no nie wiem moze i mam dziwne podejscie ale uwazam,ze zadna kasa nie moze byc wazniejsza od milosci i tej drugiej osoby, dlatego nigdy bym nie wyjechala na tak dlugo a jesli moj facet by pojechal to bylby dowod na to,ze mnie nie kocha, dlatego ja i moj TZ uwazamy,ze jesli wyjedziemy gdzies do pracy to tylko razem
AsikL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 21:03   #20
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Niestety tez pamietam ten czas kiedy TZ wyjechal... w tamtym roku na wymiane studencka do USA -1 czerwca i wrocil ostatniego wrzesnia! dzien w ktorym wyjezal byl straszny ,nie moglam sie powstrzymac od placzu w prawdzie pisal maile ,kartki ,dzwonil! ale ten czas kiedy go nie bylo byl okrutnie bolesny, a jaka bylam zazdrosna!kiedy wrocil i go zobaczylam tez nie moglam powstrzymac lez!ale ze mnie placzek ale jestesmy razem do teraz , tak mysle ze milosc zawsze wygra i przetrwa nawet najgorsze proby....prawdziwa milosc....
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 21:50   #21
bubastis
Raczkowanie
 
Avatar bubastis
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 168
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Ja też to będę przeżywać Ale mój TŻ wyjeżdża na szczęście "tylko" na 1,5 miesiąca. Na początku jak usłyszałam o jego planach, to siedziałam i beczałam, bo zawsze sie rozstawaliśmy najdłużej na tydzień. Ale teraz staram się znajdować dobre strony tego wyjazdu Już sobie robie plany - będę pisać pracę magisterską, jeździć na rowerze, odwiedzę przyjaciółkę w Warszawie itp. Pociesza mnie to, że przez ten czas baaaardzo się za mną stęskni i już wyobrażam sobie te witanie się I to że będzie szczęśliwy jak mnie zobaczy Teraz tak sobie myślę, ale nie wiem co będzie jak dojdzie co do czego Też mnie czasem dopadają jakieś złe myśli, że nie wróci, albo sobie uświadomi że mnie nie potrzebuje Ale musi być dobrze!
bubastis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:39   #22
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Cytat:
Napisane przez AsikL
hm no nie wiem moze i mam dziwne podejscie ale uwazam,ze zadna kasa nie moze byc wazniejsza od milosci i tej drugiej osoby, dlatego nigdy bym nie wyjechala na tak dlugo a jesli moj facet by pojechal to bylby dowod na to,ze mnie nie kocha, dlatego ja i moj TZ uwazamy,ze jesli wyjedziemy gdzies do pracy to tylko razem
Podejście trochę egoistyczne... Mój chłopak musi wyjechać, bo nie ma tutaj za co żyć, a wiecznie nie będzie ciągnął od rodziców. Owszem, miał pracę, ale musiał płacić za mieszkanie, spłacać raty za samochód i nic mu nie zostawało na życie. Nie mogłam patrzeć jak się męczy i nic z tego nie ma. A prawda jest taka, że może i pogoń za kasą nie jest dobra, ale dzięki niej można godnie żyć.

My nie możemy teraz razem wyjechać, ponieważ ja mam studia, ale być może dołącze do niego w wakacje. I coraz bardziej wierzę, że będzie dobrze. Wiem, że on mnie kocha, ja kocham jego i naprawdę tylko coś strasznego mogłoby Nas rozdzielić. Dziękuje wszystkim za miłe słowa, nie jestem z tym sama Buziaczki
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 09:59   #23
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Leci w niedzielę Zasmuciłam się, chociaż wiem, że to nieuchronne. Powiedźcie, że będzie dobrze
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:57   #24
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Będzie dobrze na pewno!
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:13   #25
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Cytat:
Napisane przez karola:)
Będzie dobrze na pewno!
Dziękuje Od rana na mojej twarzy gości uśmiech, bo kochany przyjeżdża do mnie i spędzimy razem czas do niedzieli wieczora
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:46   #26
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Dziewczynki, odezwijcie się. Jak tam Wasze samopoczucie? U mnie nawet dobrze, ale nie najlepiej się czuje. I ciągle ta myśl, że on nie wróci...
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 17:44   #27
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

A u mnie myśli pozytywne, tylko strasznie ciężko wytrzymać samemu... Ech...
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:07   #28
SZATUNIA
Przyczajenie
 
Avatar SZATUNIA
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
GG do SZATUNIA
Unhappy Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Mój TŻ też wyjeżdza... na miesiąc, dwa... I choć to dopiero plany na wakacje, mi już odwala i nie przyjmuję tego do świadomości...
***
Widzę, że forum wygasło... W końcu to już 3 lata... =(

Edytowane przez SZATUNIA
Czas edycji: 2009-01-20 o 22:10
SZATUNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:12   #29
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Moj TZ tez wyjechał, ale nie ma co się załamywać, mamy wizaz
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:43   #30
SZATUNIA
Przyczajenie
 
Avatar SZATUNIA
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
GG do SZATUNIA
Dot.: Chłopak wyjeżdża za granicę

Widzę, że dobry humor nie opuszcza. Też bym tak chciała. Szczerze mówiąc to o tym wyjeździe wolałabym się dowiedzieć dzień przed albo godzinę przed niż żyć z tą świadomością na codzień...
__________________
`a w głowie tylko jedna myśl,
że o sobie nie wiemy nic.
tajemnicą dla Ciebie - ja.
tajemnicą Ty dla mnie,
a w głowie tylko jedna myśl,
że chwilę możemy być,
idealni bo o sobie nic, nie wiemy nic.`
SZATUNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:53:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.