Nasze Życie w Ameryce ... cz. II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-31, 05:27   #241
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maddy_ Pokaż wiadomość
W Tarnowie jeszcze nie bylam poza ciotka to nie mam tam teraz nikogo. Moj ojciec mieszka w Debicy, ja sama zatrzymalam sie z mezem w Krakowie w mieszkaniu siostry z ktorego nie korzysta. Dzisiaj planujemy wlasnie pojechac do T.
Zostalam wyslana na "przymusowy" urlop i ten czas postanowilam spedzic w PL, w koncu po 4 latach. Wracam do Stanow pod koniec stycznia
Moj maz jest ze Szkocji. Tam tez sie przeprowadzamy we wrzesniu. Z jednej strony bedzie mi Stanow troche brakowac bo chwile tu jednak spedzilam i najblizsza rodzine tez tam mam, oprocz ojca. Ale z drugiej strony Szkocja jest blizej domku a to zawsze jakis plus.
Brakowalo mi Polski strasznie
Krakow tez piekne miasto
O kurcze to ladne wakacje masz jak do konca stycznia zostajesz w Polsce zazdroszcze !! Widze ze czekaja Cie duze zmiany A mozna wiedziec dlaczego przeprowadzacie sie do Szkocji? Nie podoba Wam sie w stanach?

Cytat:
Napisane przez tintin90 Pokaż wiadomość
A tak na uboczu, znacie jakieś sposoby na efektywną naukę angielskiego? Jak Wy się uczyłyście?

Przepradzam,że tutaj się pytam, wiem ,że to wątek nie o tym,ale może poradzicie mi coś ciekawego.

Pozdrawiam
Po pierwsze nie masz za co przepraszac bo piszemy tutaj o wszystkim A jesli chodzi o nauke angielskiego to ja sie nauczylam w szkole chodzilam do Hisgh School przez 3 lata no i non stop filmy po angielsku napewno tez pomogly

podobno to jest dobry sposob na nauka , chociaz nigdy nie probowalam

http://www.rosettastone.com/ny10qb?p...FUlN4AodJDWZow

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
zaaaabcia, udanej zabawy Sylwestrowej! Menu wyglada pysznie! Masz jakis sprawdzony przepis na lasagne? Bo ja szukam, probuje i jeszcze nie znalazlam tego jedynego

Dziewczyny, szczesliwego Nowego 2011 Roku zycze!!! Jak zwykle spelnienia marzen, zdrowia i zeby wredne tesciowe zrobily sie mile, a te co sa mile takimi pozostaly
Pozdrawiam
dziekuje slicznie
no wlasnie nie mam robilam ostatnio lasagnie z przepisu na opakowaniu z makaronu i wyszla pysznie przynajmniej mi smakowala no i rodzince i znajomym

Dziekuje za zyczenia

a wlasnie jak lubicie bielizne z Victori Secret to maja olbzymie znizki na necie

Kochane ja Wam rowniez zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Aby wszystkie wasze plany oraz marzenia sie spelnily! Ale najwazniejsze aby zdrowie dopisalo a reszta jakos sie juz ulozy No i duzo Milosci oczywiscie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 11:35   #242
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Dziękuję Wam za wszystkie rady, na pewno skorzystam

No i życzę Wam wszystkiego najlepszego na Nowy Rok, dużo zdrówka, szcześcia, miłości, spełnienia marzeń!
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 21:18   #243
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hey dziewczeta,

dzieki za zyczonka i ja rowniez zycze Szczesliwego Nowego Roku oby byl lepszy od tego starego.

Sciskam, pozdrawiam

Witam nowe dziewczyny
dobrze, ze watek nam sie rozwija.

Pozdrawiam
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 21:55   #244
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hallo
Dziewczyny,
strasznie was przepraszam za tak dluga zniewage i milczenie, zlozylo sie na to wiele wydarzen o ktorych moze kiedys napisze...
Pewnie juz jestem tutaj zapomniana, ale dla tych co pamietaja
chcialam pozyczyc samych szczesliwych dni w Nowym Roku 2011.

ramonik
__________________
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 22:02   #245
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Sczesliwego Nowego Roku

Ja chora-spedzam sylwka w domu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 22:10   #246
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

czesc dziewczyny
Lecialam LOT -em za druga walizke zaplacilam 210zl mozna miec 1 walizke do 23kg. Ja mialam 2 ale po 26kg w podrecznym moglam miec 6kg ale mialam 10kg liczylam na to ze podrecznego niebeda wazyc i nie zrobili tego do tego torba z laptopem i torebka damska, duzo bardzo duzo mialam ze soba. Za dotatkowe kg tez mnie nieskasowali. Lecialam katowice - warszawa - chicago- OK. Kupilam fajnki i martini na duty free. Iwyobrazcie sobie ze w chicago zabrali mi to wino, koles powiedzial ze nie moge go miec. Dobra na zdrowie.
Loty opoznione, moj zaledwie 1godzine, ale w samym chicago mialam 5h czekania na przesiadke. Na celnym przejsciu gdzie jest cala kontrol byl mlody polak, pierwszy raz widzialam tam polaka troche sobie pogadalismy i bez problemu z usmiechem powiedzial " czesc milego pobytu".
2 dni ruszac sie nie umialam, tak mnie bolaly ramiona i plecy. w samym samolocie siedzialam przez 10h z zakatarzona chora amerykanka ktora smarkala kichala i kaszlala przez caly czas, nie zslaniajac ust ani nosa. Tylko myslalam jak mnie zarazi to sie wsciekne. Ale na szczescie jestem zdrowa i ok
Na sywka idziemy do znajomych i o polnocy na miasto w centrum sa kkoncerty i fajerwerki, wiec tak o 23:00 wyjedziemy w centrum zobaczyc co sie tam ciekawego dzieje

Szczesliwego Nowego Roku kochani


Edytowane przez valencja
Czas edycji: 2010-12-31 o 22:13
valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 22:36   #247
Maddy_
Przyczajenie
 
Avatar Maddy_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Charleston, SC
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Krakow tez piekne miasto
O kurcze to ladne wakacje masz jak do konca stycznia zostajesz w Polsce zazdroszcze !! Widze ze czekaja Cie duze zmiany A mozna wiedziec dlaczego przeprowadzacie sie do Szkocji? Nie podoba Wam sie w stanach?
Byly wspolnik mojego tescia zalozyl nowa firme i zaproponowal mojemu TZ bardzo dobra posade, nie ukrywam ze troche sie cieszymy, maz wraca do domu a ja bede blizej PL w Szkocji czeka na nas dom, wiec jedno z glowy, ja chyba dojade w grudniu, bo chcialabym zakonczyc juz studia w Stanach.

Zycze wszystkim dziewczynom szczesliwego nowego roku, przepelnionego miloscia, szczesciem, zapalem do zycia! Oby spelnialy sie wasze marzenia a zycie nie odmawialo posluszenstwa!
__________________
"(...) i przekonaj, że tak ma być,
że od głosów tych wciąż drży powietrze,
że odeszli po to, by żyć,
i tym razem będą żyć wiecznie..."


Łukasz 14.11.1991 - 13.07.2005
Małgosia 30.06.1990 - 03.11.2008



Dukam sobie; duk, duk, duk
82-75,9-65



Edytowane przez Maddy_
Czas edycji: 2010-12-31 o 22:38
Maddy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 03:39   #248
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez ramonik Pokaż wiadomość
Hallo
Dziewczyny,
strasznie was przepraszam za tak dluga zniewage i milczenie, zlozylo sie na to wiele wydarzen o ktorych moze kiedys napisze...
Pewnie juz jestem tutaj zapomniana, ale dla tych co pamietaja
chcialam pozyczyc samych szczesliwych dni w Nowym Roku 2011.

ramonik
witaj
ja o Tobie pamietam
opowiadaj co tam u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Sczesliwego Nowego Roku

Ja chora-spedzam sylwka w domu
wracaj szybko do zdrowia

Cytat:
Napisane przez valencja Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
Lecialam LOT -em za druga walizke zaplacilam 210zl mozna miec 1 walizke do 23kg. Ja mialam 2 ale po 26kg w podrecznym moglam miec 6kg ale mialam 10kg liczylam na to ze podrecznego niebeda wazyc i nie zrobili tego do tego torba z laptopem i torebka damska, duzo bardzo duzo mialam ze soba. Za dotatkowe kg tez mnie nieskasowali. Lecialam katowice - warszawa - chicago- OK. Kupilam fajnki i martini na duty free. Iwyobrazcie sobie ze w chicago zabrali mi to wino, koles powiedzial ze nie moge go miec. Dobra na zdrowie.
Loty opoznione, moj zaledwie 1godzine, ale w samym chicago mialam 5h czekania na przesiadke. Na celnym przejsciu gdzie jest cala kontrol byl mlody polak, pierwszy raz widzialam tam polaka troche sobie pogadalismy i bez problemu z usmiechem powiedzial " czesc milego pobytu".
2 dni ruszac sie nie umialam, tak mnie bolaly ramiona i plecy. w samym samolocie siedzialam przez 10h z zakatarzona chora amerykanka ktora smarkala kichala i kaszlala przez caly czas, nie zslaniajac ust ani nosa. Tylko myslalam jak mnie zarazi to sie wsciekne. Ale na szczescie jestem zdrowa i ok
Na sywka idziemy do znajomych i o polnocy na miasto w centrum sa kkoncerty i fajerwerki, wiec tak o 23:00 wyjedziemy w centrum zobaczyc co sie tam ciekawego dzieje

Szczesliwego Nowego Roku kochani

o to mialas niezle przygody
ale najwazniejsze ze juz jestes u kochanego
jak tam wogole opowiadaj!!

Cytat:
Napisane przez Maddy_ Pokaż wiadomość
Byly wspolnik mojego tescia zalozyl nowa firme i zaproponowal mojemu TZ bardzo dobra posade, nie ukrywam ze troche sie cieszymy, maz wraca do domu a ja bede blizej PL w Szkocji czeka na nas dom, wiec jedno z glowy, ja chyba dojade w grudniu, bo chcialabym zakonczyc juz studia w Stanach.
!
o to faktycznie warto sprobowac
kto nie ryzykuje to nie zyska


A ja witam juz w Nowym Roku
Zabawa sylwestrowa udala sie jak najbardziej goscie bawili do 5 a w sobote byla powtorka z rozrywki

Jak tam jakie postanowienia macie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 04:33   #249
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

ramonik ja o Tobie pamietam i zawsze jak wchodze na wizaz to mysle kiedy napiszesz. Ciesze sie, ze w koncu to zrobilas

Pisz co tam u Ciebie? Kope lat

Elfiku wracaj szybko do zdrowia

valencja witam w Ameryce LOT - later or tomorrow. Nigdy juz wiecej czyms tym nie polece, choc TZ mowil mi , ze maja miec nowe samoloty. Moze


zabciu ciesze sie, ze imprezka sie udala.

Moja geez, do dzis mam kaca Nigdy wiecej takie mam postanowienie na NR

Maddy_ powodzenia Troche Ci zazdroszcze bo mieszkanie w Szkocji to zawsze bylo moje marzenie. Lubie takie klimaty i moze to dziwne , ale lubie tez deszcz.

Pozdrawiam w Nowym Roku
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 04:51   #250
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
zabciu ciesze sie, ze imprezka sie udala.

Moja geez, do dzis mam kaca Nigdy wiecej takie mam postanowienie na NR


Pozdrawiam w Nowym Roku
Hehehe powaznie do teraz Cie kac trzyma? to musialas ladnie zaszalec ojj ja tez zawsze mowie ze nigdy wiec mnie kacor meczy
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:22   #251
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Hehehe powaznie do teraz Cie kac trzyma? to musialas ladnie zaszalec ojj ja tez zawsze mowie ze nigdy wiec mnie kacor meczy
Ja juz naprawde nie moge pic. Nie wiem moze jedno dwa piwa.
W sumie to ja duzo nie wypilam tyle, ze mocne bylo. Imprezy z goralami sie zawsze zle koncza, oni maja ten swoj specyfik cytrynowka, miodowka geez. Potem jakis koles za mna lazil i tak mnie czestowal az padlam.

No i wiadomo potem jakies glupoty sie gada i nie mozna nad niczym panowac. Dobrze ze TZ nie pil tyle bo jechal.

Gdzie sie podzialy wszystkie dziewczyny? Zabciu czy tylko my juz tu zostalysmy
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 21:45   #252
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja juz naprawde nie moge pic. Nie wiem moze jedno dwa piwa.
W sumie to ja duzo nie wypilam tyle, ze mocne bylo. Imprezy z goralami sie zawsze zle koncza, oni maja ten swoj specyfik cytrynowka, miodowka geez. Potem jakis koles za mna lazil i tak mnie czestowal az padlam.

No i wiadomo potem jakies glupoty sie gada i nie mozna nad niczym panowac. Dobrze ze TZ nie pil tyle bo jechal.

Gdzie sie podzialy wszystkie dziewczyny? Zabciu czy tylko my juz tu zostalysmy
ooo tak picie z goralami to nie jest dobry pomysl
no ale najwazniejsze ze sie dobrze bawilas

No wlasnie gdzie one sa?
cos nasz watek zaczyna umierac
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 11:13   #253
Bloou
Rozeznanie
 
Avatar Bloou
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 558
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Dziewczyny, a czy któraś z Was przeżyła już swoje pierwsze tornado w USA? Rzeczywiście jest ich tak dużo tam?

Buźka
__________________

Nobody
, not even the rain, has such small hands
- Cummings


JESTEM ZA WPROWADZENIEM WIĘKSZYCH KAR DLA OSÓB, KTÓRE ZNĘCAJĄ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI.

Bloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:13   #254
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Bloou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was przeżyła już swoje pierwsze tornado w USA? Rzeczywiście jest ich tak dużo tam?

Buźka
Ja mieszkam w NY wiec tytaj raczej tornad nie ma
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:39   #255
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Bloou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was przeżyła już swoje pierwsze tornado w USA? Rzeczywiście jest ich tak dużo tam?

Buźka
Ja mieszkam w Chicago i w tamtym roku w wakacje mialo byc cos takiego. Balam sie strasznie, policja ludzi zbierala z ulicy i rozwozila do sklepow, domow etc.

Ja wtedy bylam w pracy i widzialam wszystko. Niebo zrobilo sie zielone to pierwszy znak, a pozniej nagle nastala noc doslownie z dnia zrobila sie ciemna noc i zaczal taki wiatr wiac straszny. Bylo widac jak drzewa sie uginaja az do ziemi, z potem zaczal lac scinajacy deszcz.

To bylo straszne

No i byly cale lato straszne burze i wichory, ze przed domem mojej kuzynki wyrwalo drzewo i spadlo na sasiada auto.
Wisku bylo duzo

zabciu u was w NY tez byla ta straszna burza, z wichora co wyrywala drzewa i zabila te kobiete w aucie. Co ona i jej maz akurat skads tam wrocili z innego stanu . Dokladnie nie pamietam, ale czytalam o tym w Dzienniku Zwiazkowym bylo na pierwszej stronie.


Pozdrawiam
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2011-01-06 o 19:40
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:45   #256
longnight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hej dziewczyny, wszystkiego naj... w Nowym Roku Mam do Was pytanie za 2 tyg lecimy z mezem do Polski. Ostatnio bylam 2 lata temu i cos mi w glowie swita ,ze potrzebne jest mu ubezpieczenie zdrowotne? Czy to jest obowiazkowe, bo chyba o ile pamiec mnie nie myli pytal go o to celnik na lotnisku w Polsce. Z gory dzieki za odpowiedz
longnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 23:34   #257
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez longnight Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wszystkiego naj... w Nowym Roku Mam do Was pytanie za 2 tyg lecimy z mezem do Polski. Ostatnio bylam 2 lata temu i cos mi w glowie swita ,ze potrzebne jest mu ubezpieczenie zdrowotne? Czy to jest obowiazkowe, bo chyba o ile pamiec mnie nie myli pytal go o to celnik na lotnisku w Polsce. Z gory dzieki za odpowiedz
Hej,

dziekuje w wzajemnie

Wiesz nie wiem jak ja lecialam rok temu to sie mnie o nic takiego nie pytali.
Moze reszta dziewczyn cos bedzie wiedziala wiecej.

Pozdrawiam
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 01:03   #258
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość

zabciu u was w NY tez byla ta straszna burza, z wichora co wyrywala drzewa i zabila te kobiete w aucie. Co ona i jej maz akurat skads tam wrocili z innego stanu . Dokladnie nie pamietam, ale czytalam o tym w Dzienniku Zwiazkowym bylo na pierwszej stronie.


Pozdrawiam
no cos tam bylo
ale to bardziej burza byla wichura niz tornado

Cytat:
Napisane przez longnight Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wszystkiego naj... w Nowym Roku Mam do Was pytanie za 2 tyg lecimy z mezem do Polski. Ostatnio bylam 2 lata temu i cos mi w glowie swita ,ze potrzebne jest mu ubezpieczenie zdrowotne? Czy to jest obowiazkowe, bo chyba o ile pamiec mnie nie myli pytal go o to celnik na lotnisku w Polsce. Z gory dzieki za odpowiedz

hmmm pierwszy raz slysze o ubezieczeniu
a na dlugo lecicie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:44   #259
Bloou
Rozeznanie
 
Avatar Bloou
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 558
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w NY wiec tytaj raczej tornad nie ma
A to spokojnie, to dobrze!

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Chicago i w tamtym roku w wakacje mialo byc cos takiego. Balam sie strasznie, policja ludzi zbierala z ulicy i rozwozila do sklepow, domow etc.

Ja wtedy bylam w pracy i widzialam wszystko. Niebo zrobilo sie zielone to pierwszy znak, a pozniej nagle nastala noc doslownie z dnia zrobila sie ciemna noc i zaczal taki wiatr wiac straszny. Bylo widac jak drzewa sie uginaja az do ziemi, z potem zaczal lac scinajacy deszcz.

To bylo straszne

No i byly cale lato straszne burze i wichory, ze przed domem mojej kuzynki wyrwalo drzewo i spadlo na sasiada auto.
Wisku bylo duzo

zabciu u was w NY tez byla ta straszna burza, z wichora co wyrywala drzewa i zabila te kobiete w aucie. Co ona i jej maz akurat skads tam wrocili z innego stanu . Dokladnie nie pamietam, ale czytalam o tym w Dzienniku Zwiazkowym bylo na pierwszej stronie.


Pozdrawiam
Jej, to rzeczywiście straszne musi byc... Ja to się boję tornad. A jeszcze przedwczoraj "Twistera" oglądałam, to już w ogóle.. Dlatego nie chcę się wyprowadzac do Ameryki, hehe
__________________

Nobody
, not even the rain, has such small hands
- Cummings


JESTEM ZA WPROWADZENIEM WIĘKSZYCH KAR DLA OSÓB, KTÓRE ZNĘCAJĄ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI.

Bloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 02:01   #260
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Bloou Pokaż wiadomość

Jej, to rzeczywiście straszne musi byc... Ja to się boję tornad. A jeszcze przedwczoraj "Twistera" oglądałam, to już w ogóle.. Dlatego nie chcę się wyprowadzac do Ameryki, hehe
eee to jedyny powod?


A tu znowu pustki gdzie sie wszystkie dziewczyny podzialy?

My jutro organizujemy final Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy mam nadzieje ze bedzie duuuzo ludzi i pobijemy rekord z zeszlego roku
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 07:20   #261
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

zabciu Ja sie uczylam i jakos nie bylo czasu juz na wizaz. Geez jest ciezko kompletnie nie moge jakos tego poskladac do calosci wszystkiego.
Z jednego dzialu jest latwo dwa trzy, ale wszystko jest juz ciezko cala ksiazke wkuc na pamiec.

Jakos ostatnio sie zle czuje w dodatku cos mi w uszach szumi, nie wiem chyba zmeczona jestem

TZ mnie wkurza bo nie pomaga w domu. Umawia sie z ludzmi, a mi nic nie mowi tyle, ze sie umowil jak ktos ma przyjsc za 15min. albo, ze on musi jechac bo sie umowil.
Geez te chlopy czasami naprawde jak dzieci sa. Tyle, ze dzieci sa male to im sie wybacza i kocha , a tych chlopow to tylko i patrzec czy rowno puchnie

Orkiestra SP fajnie. Ja zawsze robie przelew.

Moja kuzynka pracowala w radiu to wtedy sie jakos wiecej dzialo teraz nie chce mi sie nigdzie wychodzic w ten dzien.

Milej organizacji super, ze to robisz.

Bloou wiesz co u nas w Chic sa raczej czesciej takie wichury i duze storms , ale na zachodnich przedmiesciach tam sa takie otwarte pola i tam byly nawet dosc ostre tornada.

Nie ma sie co bac Ameryka procz tornad ma jeszcze wiele plusow i naprawde pieknych miejsc. Wiem cos o tym bo zwiedzilam ja prawie cala. Sa takie stany gdzie tornada nie zobaczysz nigdy w zyciu. Wystarczy, ze bedziesz omijac takie stany jak Oklahoma, Kansas, Nebraska, ktore slyna z tornad.

Pozdrawiam
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 10:08   #262
Bloou
Rozeznanie
 
Avatar Bloou
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 558
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Zabcia, nie, nie tylko, ale zwłaszcza A poza tym, ja już mam wymarzone miejsce na emigrację, a Amerykę może jedynie zwiedzę i na pewno nie te stany, które napisała Samantha A przynajmniej nie na wiosnę! Hehe.
__________________

Nobody
, not even the rain, has such small hands
- Cummings


JESTEM ZA WPROWADZENIEM WIĘKSZYCH KAR DLA OSÓB, KTÓRE ZNĘCAJĄ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI.

Bloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 01:25   #263
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Jakos ostatnio sie zle czuje w dodatku cos mi w uszach szumi, nie wiem chyba zmeczona jestem

TZ mnie wkurza bo nie pomaga w domu. Umawia sie z ludzmi, a mi nic nie mowi tyle, ze sie umowil jak ktos ma przyjsc za 15min. albo, ze on musi jechac bo sie umowil.
Geez te chlopy czasami naprawde jak dzieci sa. Tyle, ze dzieci sa male to im sie wybacza i kocha , a tych chlopow to tylko i patrzec czy rowno puchnie

Orkiestra SP fajnie. Ja zawsze robie przelew.

Moja kuzynka pracowala w radiu to wtedy sie jakos wiecej dzialo teraz nie chce mi sie nigdzie wychodzic w ten dzien.

Milej organizacji super, ze to robisz.
Potrzebujesz odpoczynku

A facetem sie nie przejmuj , oni juz tak maja niestety

A my juz po finale
Bylo bardzo fajnie mielismy pelno rzeczy na licytacje
Wsumie zebralismy 3,672$ mniej niz rok temu no ale w takiej sytuacji kazdy dolar sie liczy
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2011-01-11 o 03:19
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 23:47   #264
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

witam kochane
Troche mnie nie bylo, latanie za szkola, za sukienka itd.
Oklahoma to stan tornad wiem cos na ten temat bo bylo ich tu kilka, gdy bylam tutaj. Chyba najwiecej ubezpieczen w Oklahoma sprzedaja na domy itd.
No i pierwsza sprzeczka z tz. Moj tz lazi zamna jak pies. Od kiedy tutaj jestem moj tz lazi zamna z kuchni do pokoju do lazienki ja na tapczan on na tapczan. I tak w kolo. ok pierwszy dzien rozumiem ale to juz prawie 2 tyg. nie strzymalam i wkoncu powiedzialam dosyc! I wiecie co on sie obrazil "bo on teskil i chce zemna byc jak najwiecej czasu a ja nie doceniam tego." Masakra ludzie ja musze oddychac to juz chyba obsesja jakas. Narazie mam spokoj
Samantha -moze jakis grafik obowiazkow w pracach domowych.
zaaaabcia- jak remont troche mnie tutaj nie bylo wiec nie wiem jak daleko jestes.
pozdrowionka

Edytowane przez valencja
Czas edycji: 2011-01-11 o 23:49
valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 04:45   #265
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez valencja Pokaż wiadomość
witam kochane
Troche mnie nie bylo, latanie za szkola, za sukienka itd.
Oklahoma to stan tornad wiem cos na ten temat bo bylo ich tu kilka, gdy bylam tutaj. Chyba najwiecej ubezpieczen w Oklahoma sprzedaja na domy itd.
No i pierwsza sprzeczka z tz. Moj tz lazi zamna jak pies. Od kiedy tutaj jestem moj tz lazi zamna z kuchni do pokoju do lazienki ja na tapczan on na tapczan. I tak w kolo. ok pierwszy dzien rozumiem ale to juz prawie 2 tyg. nie strzymalam i wkoncu powiedzialam dosyc! I wiecie co on sie obrazil "bo on teskil i chce zemna byc jak najwiecej czasu a ja nie doceniam tego." Masakra ludzie ja musze oddychac to juz chyba obsesja jakas. Narazie mam spokoj
Samantha -moze jakis grafik obowiazkow w pracach domowych.
zaaaabcia- jak remont troche mnie tutaj nie bylo wiec nie wiem jak daleko jestes.
pozdrowionka
Hehehe to mowisz ze TZet sie do Ciebie przylepil No wsumie bo takiej przerwie sie nie dziwie .. ale z drugiej strony domyslam sie ze moze to byc bardzo meczace ...

remont juz prawie skonczony jutro Mezul ma wolne ( ma byc u nas burza sniegowa wsumie juz sypie ) takze wymalujemy sciany w lazience na gorze ja umyje plytki i bedzie skonczona no i zostanie nam tylko wymalowac mala lazienke na dole

i jak co zalatwilas ze szkola?
wybralas juz sukienke?
no i ogolnie jak Ci sie podoba w stanach?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 22:35   #266
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Witajcie
Zastanawiam sie jakim cudem nie znalazlam tego watku wczesniej
Moze gdybym wiedziala to latwiej by mi bylo przetrwac pierwsze tygodnie tutaj
Jestem tu od czerwca i ciagle nie moge sie odnalezc w tym swiecie
moze z Wami bedzie razniej
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 00:48   #267
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Witajcie
Zastanawiam sie jakim cudem nie znalazlam tego watku wczesniej
Moze gdybym wiedziala to latwiej by mi bylo przetrwac pierwsze tygodnie tutaj
Jestem tu od czerwca i ciagle nie moge sie odnalezc w tym swiecie
moze z Wami bedzie razniej
Witaj
Fajnie ze wkoncu nas znalazlas
opowiedz cos wiecej o sobie , pracujesz , uczysz sie?
widze ze mieszkac w CT to niedaleko mnie

Pozdrawiam!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 01:10   #268
longnight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Lecimy na miesiac i juz sie dow o co chodzi z tym ubezpieczeniem. To dla mego meza on jest z tad , podobno polscy celnicy maja prawo zapytac o nie i jak sie nie ma, to moga nie wpuscic do Polski. Tak mi kolega pow, nie wiem czy to prawda ale dzis kupujemy to ubezp. Pozdrawiam Was.
longnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 01:17   #269
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez longnight Pokaż wiadomość
Lecimy na miesiac i juz sie dow o co chodzi z tym ubezpieczeniem. To dla mego meza on jest z tad , podobno polscy celnicy maja prawo zapytac o nie i jak sie nie ma, to moga nie wpuscic do Polski. Tak mi kolega pow, nie wiem czy to prawda ale dzis kupujemy to ubezp. Pozdrawiam Was.
A kiedy lecicie?
Naprawde jestem zdziwiona z tym ubezpieczeniem .. ja tez latalam ostatnio na amerykanskim paszporcie ( bo polski mam nie wazny ) i nikt sie mnie nie pytal nigdy o ubezpieczenie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 00:02   #270
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

zaaaabcia- widze ze remont skonczony to teraz troche odpoczynku wam sie przyda;-)
Teraz ide English as a Second Language, potem egzamin tofel i sie zobaczy co dalej. Mgr mam wiec albo zrobie inne studia ktore mi sie przydaja albo jakies kursy. Narazie zrobie jedno a potem bede myslec co dalej
Jak wiecie narazie pracowac nie moge i to mnie najbardziej dobija
Znalazlam dwie suknie ktore mi sie podobaja San Patrick "Capricho" albo "Eresma" oczywiscie moj jest za ta poprzednia princeska hehehe.
Obie przymiezalam obie sa piekne, jestem bardziej za Eresma.Oczywiscie bez welonu kwiat we wlosach. Nie umiem sciagnac zdjecia. Ale jak byscie chcialy zobaczyc podaje link:
http://www.sanpatrick.com/vestidos-n...eccion-beauty/

Kolekcja Beauty; suknia 6 i 40 na w/w.
Zaaaabcia -uwielbiam bielizne victoria secret w sumie od pewnego czasu tylko tam kupuje bielizne majtki leza super koronka nie uwiera w sumie to nie czujesz ze masz bielizne, biustonosze dopasowane idealnie. A mam tez super pizame jest miekka i bardzo przyjemna nie zmienila sie po praniu. Pink bluzy jesli lubisz taki styl sa ekstra nie rozsciagaja sie popraniu rownie miekkie i przyjemne uwielbiam je.

Samantha7- co u ciebie?
longnight- moj tz latal do mnie i pierwsze slychy o ubezpieczeniu nigdy go niemial i nigdy go nie pytano o nie
Buziaki
valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 13:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.