Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 16:31   #1
snoopy1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 15

Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre


Cześć dziewczyny!

Czy któraś z Was próbowała nowych farb Loreal z serii Preference - Brunetes Ombre? Pojawiły się niedawno w Rossmannie - kilka kolorków, głównie ciemniejsze...
Bardzooo kusi mnie ciemny blond, ale boję się że wyjdzie zbyt ciemny... Czy któraś może się podzielić swoimi spostrzeżeniami co do tej farby? Może któraś już jej używała?
snoopy1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 17:22   #2
Gracusia
Przyczajenie
 
Avatar Gracusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Cześć,
Ja używałam jasnego brązu z tej serii i uwaga - wyszedł taki sam jak na opakowaniu! Spodziewałam się, że przyciemni mi trochę włosy, a tu kropka w kropkę złapało tak jak na opakowaniu. Włosy po tej farbie jednak nie były w jakoś wyjątkowo gładkie, błyszczące. Może to kwestia słabej kondycji moich włosów. Jednak jeśli chodzi o ten jasny brąz to wychodzi taki sam jak na opakowaniu - czy inne tak wyjdą, to nie daję sobie ręki uciąć
Teraz z kolei zakupiłam sublime mousse od castinga, bo ten recital preference z nowej kolekcji brązów nie wywołał u mnie zachwytu. Szukam szczęścia wśród innych farb, a i tak pewnie skończy się na starym castingu do 28 myć.
Gracusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 20:50   #3
snoopy1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 15
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Dzięki za odpowiedź
tak to już jest... jak patrzę na mój odrost, to tęsknię za moimi kiedyś zbyt zwykłymi blond włosami i co kupię farbę, która ma mi pomóc do powrotu do naturalnego koloru, to po miesiącu włosy robią się żółte...
Ale skoro piszesz, że te wychodzą jak na opakowaniu, to może...
snoopy1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 13:11   #4
4asik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Ja też się skusiłam i kupiłam Loreal Preference E Bruges - jasny brąz, jutro farbuję zobaczymy co wyjdzie.
4asik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 13:36   #5
Gracusia
Przyczajenie
 
Avatar Gracusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Poza tym kolor wychodzi bardzo naturalnie, wiele osób myśli że nie farbowałam nigdy włosów, a one przeszły już tyle zabiegów, łącznie z farbowaniem, że głowa mała Jeśli chcecie, wrzucę Wam później zdjęcia jak wygląda kolor po 2 miesiącach od farbowania (bo mniej więcej tyle czasu już minęło od tamtego czasu).
Gracusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 13:49   #6
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

macie jakies foty tego jasnego brazu ?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:28   #7
majunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Wypróbowałam ciemny blond, wyszedł b.naturalny, praktycznie jak na opakowaniu... Ale efekt nie trwał długo. Po ok. tygodniu kolor się zmył i został złotawy, dużo jaśniejszy blond. Fakt, że myję włosy codziennie, ale 7 myć to chyba słaba trwałość farby... Wypróbuje jeszcze jasny brąz, może wytrzyma dłużej? Także co do koloru - wyszedł super, ale co do trwałości...b.słaba.
__________________
I change shapes just to hide in this place, but I'm still, I'm still an animal.
Nobody knows it but me when I slip, yeah I slip, I'm still an animal.
majunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 13:02   #8
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

dziewczyny jesli macie fotki jak Wam wyszedł ten jasny brąz E Bruges to bardzo proszę o zdjęcia przymierzam się do tego koloru, bo ciemny blond H Ombrie z tej samej serii rozjaśnił mi włosy zamiast przyciemnić
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 15:33   #9
maderolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

mam ten sam problem, zawsze używałam castinga ciemny blond ale nie pokrywał siwych, dlatego kupiLam preferance ciemny blond ale wyszedł dużo jaśniejszy
maderolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:23   #10
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

dziewczyny zlitujcie się i dajcie fotkę po Bruges boję się, że znów efekt nie wyjdzie taki jak oczekiwany, a włosy to mi już w końcu wypadną z nadmiaru chemii
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 16:22   #11
patriszka
Raczkowanie
 
Avatar patriszka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 46
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Właśnie kupiłam ten jasny brąz, ale jeszcze poczekam z nakładaniem Może ktoś podzieli się wcześniej efektem?
patriszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 08:35   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Cytat:
Napisane przez majunia Pokaż wiadomość
Wypróbowałam ciemny blond, wyszedł b.naturalny, praktycznie jak na opakowaniu... Ale efekt nie trwał długo. Po ok. tygodniu kolor się zmył i został złotawy, dużo jaśniejszy blond. Fakt, że myję włosy codziennie, ale 7 myć to chyba słaba trwałość farby... Wypróbuje jeszcze jasny brąz, może wytrzyma dłużej? Także co do koloru - wyszedł super, ale co do trwałości...b.słaba.
Mam to samo, kolor piękny, jedyna farba która wychodzi jak na pudełku, ach och pełnia szczęścia, kolor naturalny, śliiiiiiiiiiczny...i po tygodniu ludzie mnie pytają czy rozjaśniałam włosy Robi się ze mnie złota blondynka, wft w ogóle Ale kolor mi się bardzo podoba i nie znalazłam pasującego odpowiednika, więc będę na razie nią farbować

Jasnego brązu się nieco boję że wyjdzie za ciemny, zwłaszcza nakładany na złoty blondzik
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:08   #13
patriszka
Raczkowanie
 
Avatar patriszka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 46
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Dziewczyny robiłam Jasny brąz. Zdjęć niestety nie mam. Kolor wcale nie wychodzi ciemny ( przynamiej na moich włosach), raczej neutralny niż chłodny czy ciepły. Nakładałam na kolor lekko rudawy, na pewno go trochę zneuutralizował. Ogolnie okay, pewnie sięgnę po ten odcien raz jeszcze

Edytowane przez patriszka
Czas edycji: 2011-10-07 o 17:10
patriszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 19:31   #14
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

ja używałam tej farbki, Recital Preference Ciemny Blond H Ombrie i jestem zachwycona kolor wyszedł prawie taki sam jak na opakowaniu, nie żaden ciemny brąz itd jak to czasem bywa. Wiem, że póki , co zostanę przy tej farbce. Niestety dość szybko się wymywa, ale to tylko i wyłącznie wina tego ,że wcześniej miałam rozjaśniane włosy rozjaśniaczem na taki średni blond i w tym przypadku wymywanie jest rzeczą normalną. Myślę, że na włosach nierozjaśnianych kolor będzie się długo wymywał. Jedyne, co mnei martwi to wydajność, 1 pudełko na włosy średniej gęstości i długości to trochę za mało
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 07:46   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Cytat:
Napisane przez patriszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiłam Jasny brąz. Zdjęć niestety nie mam. Kolor wcale nie wychodzi ciemny ( przynamiej na moich włosach), raczej neutralny niż chłodny czy ciepły. Nakładałam na kolor lekko rudawy, na pewno go trochę zneuutralizował. Ogolnie okay, pewnie sięgnę po ten odcien raz jeszcze
Ja przeszłam z farbowania ciemnym blondem na jasny brąz właśnie, wymywa się podobnie jak poprzednia, ale spłukiwanie do bardzo ciemnego blondu jestem w stanie znieść, do złotego blondu nie bardzo mogłam

Na razie nie znalazłam farby, która dawałaby równie naturalny efekt, więc przy niej zostaję.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 18:12   #16
neya88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa farba Loreal Preference Recitale - Brunetes Ombre

Ja też błagam o zdjęcia po ciemnym blondzie
neya88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.