Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-17, 18:19   #1201
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

nawet nie pomyslala bym o piciu w ciazy
to jak Agatko myslisz taka szamponetka to chyba nie tragedia jak zrobie co?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:22   #1202
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
nawet nie pomyslala bym o piciu w ciazy
to jak Agatko myslisz taka szamponetka to chyba nie tragedia jak zrobie co?
mysle,ze ciemny br±z doskonale sobie poradziale wes pod uwage to,¿e szybko siê to zmywa a rudo¶ci po paru myciach na pewno bêd± prze¶witywaæ.Wiec jezeli chcesz dobrze wygladac na sylwestra pofarbuj dzien wczesniej,albo w ten sam dzienwtedy raczej nie bêdzie ryzyka,¿e rudy bêdzie widaæ

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

mimo,¿e osobi¶cie siê nie znamy,pewna by³am,¿e m±dra z Ciebie kobitka i,¿e do g³owy Ci nie przyjdzie piæ w sylwestraa wszechwiedz±ca Marry88 napisa³a o Tobie takie rzeczy jakby uwa¿a³a,¿e zna Cie od lat i wie,jaka jestes i co bêdziesz robiæ...¶miac mi siê chce z tego
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:39   #1203
Marry88
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

oj Ivoncia masz 20 lat a ju¿ mega doros³a siê czujesz a wy dziewczyny nie piszcie mi ze jej nie znam bo mam tak samo do powiedzenia co wy! bo wystarczy poczytac co ona wypisuje za brednie! po 1. nie rozumiem tego ze cale wlosy masz czarne a odroty robisz sobie na rudo i nie wiem na co liczysz ze reszta tez ci na rudo chwyci? tak wiem wiem zaraz powiesz ze nie na rudo tylko ciemna czekolada itp ale fakt jest faktem wyglada to jak bys miala rude odrosty....... kolejna sprawa co do tej ci±¿y to chyba masz slabego lekarza jesli pozwala ci w ci±¿y farbowaæ wlosy z reszta lekarz jak lekarz ale ze twój chlopak ojciec dziecka albo np twoja mama maj± to w nosie to troche dziwne.. potem bedziesz plakala jak ci siê chory dzieciak urodzi bedziesz miala do Boga ¿al ..twoje ¿ycie rób co chcesz jak dla mnie to mo¿esz farbowaæ w³osy nawet 5 razy dziennie, tylko kilka dni temu farbowalas i co juz ci siê nie podoba tak? bo rude wyszlo a na co liczy³a¶ no ja siê pytam na co? pofarbuj odrost na czarno i nastêpny raz dopiero za 3 miesi±ce a jak bedziesz miala odroty to natapiruj albo zaczesz tak zeby nie bylo widac a nie 3 razy na miesiac farbujesz.
Marry88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:51   #1204
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Agatko mi tez sie chce naprawde
ja nigdy nie bylam taka dziewczyna ktora pije , nawet na imprezach nie pilam , od czasu do czasu jakis drink od swieta i na tym sie konczylo moje ,,pijanstwo "'
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:53   #1205
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

a co to ju¿ jak sie jest w ci±¿y to nie mo¿na na sylwka i¶æ?? pff

ci±¿a to nie kalectwo..
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:55   #1206
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!
Przychodzê do Was po radê, bo to w koñcu w±tek od br±zowow³osego farbowania. Moja historia w³osowa jest d³uga, jak chcecie wiedzieæ wiêcej, to napisa³am o tym dzisiaj na blogu, bo mam dylemat - tu jest ca³a historia http://siulka.blogspot.com/2011/12/w...at-siulki.html
Ale pokrótce - aktualnie mam w³osy blond:
Za³±cznik 4394991
Niestety wpadaj± w karmelowo-¿ó³te tony, a warstwy w³osów u do³u g³owy nadal wykazuj± przeb³yski rudo¶ci, któr± niestety kiedy¶ potraktowa³am swoj± g³owê. Próbowa³am z tym walczyæ ju¿ wieloma sposobami, efekty marne, ewentualnie lekko b³êkitna po¶wiata na co niektórych pasemkach, ale z³oto-rudo¶æ zosta³a... w zwi±zku z tym postanowi³am (jestem na 90% przekonana), ¿e chcê wróciæ do ciemnych w³osów, które kiedy¶ mia³am i wygl±da³am tak:
Za³±cznik 4394992
marzy mi siê kolor mniej wiêcej taki:
Za³±cznik 4394993
i tu moje pytanie - po pierwsze - czy farbowaæ siê z powrotem na ciemno czy nie? Nie jestem zadowolona z tego blondu do koñca, chocia¿ wygl±dam ca³kiem ³adnie i podobno m³odziej, ale odcieñ to nadal nie to, a bojê siê, ¿e kolejnymi zabiegami jeszcze bardziej je zniszczê a ju¿ s± naprawdê w op³akanym stanie . Z drugiej strony jednak trochê mi szkoda tego d³ugiego czasu - oko³o roku, jaki po¶wiêci³am na doj¶cie do blondu...
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno bêdzie mi siê kolor wyp³ukiwa³ do rudo¶ci? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariujê jak zobacze co¶ rudego na moich w³osach znowu, bo uciekam od tego koloru ju¿ ponad rok...
Proszê Was o radê
Siulka, bez dwóch zdañ br±z bardzo ³adny kolor mia³a¶ na tym zdjêciu w czapce - pamiêtasz, czym wtedy farbowa³a¶?
mo¿e warto by³oby wróciæ do tej samej farby bo by³o naprawdê super
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:16   #1207
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 688
GG do siulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Siulka, bez dwóch zdañ br±z bardzo ³adny kolor mia³a¶ na tym zdjêciu w czapce - pamiêtasz, czym wtedy farbowa³a¶?
mo¿e warto by³oby wróciæ do tej samej farby bo by³o naprawdê super
dziêkujê na 90% to by³o Schwarzkopf Brillance - kolor 880

665-741-large.jpg

na pierwszy raz chcê pój¶æ do fryzjerki, ¿eby mi po³o¿y³a na te moje wybarwione kud³y jak±¶ dobr± farbê, ¿eby mieæ dobry podk³ad do w³asnych kombinacji pó¼niejszych - bo nie u¶miecha mi siê co pó³tora miesi±ca je¼dziæ na zwyk³e ciemne odrosty do fryzjerki - bêdê sama robiæ, ale muszê mieæ dobr± "podk³adkê" wiêc idê na pierwszy ogieñ do fryzjerki potem bêdê dobieraæ farbê pod to co uzyskamy mniej wiêcej

chcia³am spróbowaæ tej nowej farby z Palette o owocowym zapachu - widzia³y¶cie? ale chyba siê nie zdecydujê, bo czyta³am na blogach, ¿e to bubel
siulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 19:32   #1208
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 3 299
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!
Przychodzê do Was po radê, bo to w koñcu w±tek od br±zowow³osego farbowania. Moja historia w³osowa jest d³uga, jak chcecie wiedzieæ wiêcej, to napisa³am o tym dzisiaj na blogu, bo mam dylemat - tu jest ca³a historia http://siulka.blogspot.com/2011/12/w...at-siulki.html
Ale pokrótce - aktualnie mam w³osy blond:
Za³±cznik 4394991
Niestety wpadaj± w karmelowo-¿ó³te tony, a warstwy w³osów u do³u g³owy nadal wykazuj± przeb³yski rudo¶ci, któr± niestety kiedy¶ potraktowa³am swoj± g³owê. Próbowa³am z tym walczyæ ju¿ wieloma sposobami, efekty marne, ewentualnie lekko b³êkitna po¶wiata na co niektórych pasemkach, ale z³oto-rudo¶æ zosta³a... w zwi±zku z tym postanowi³am (jestem na 90% przekonana), ¿e chcê wróciæ do ciemnych w³osów, które kiedy¶ mia³am i wygl±da³am tak:
Za³±cznik 4394992
marzy mi siê kolor mniej wiêcej taki:
Za³±cznik 4394993
i tu moje pytanie - po pierwsze - czy farbowaæ siê z powrotem na ciemno czy nie? Nie jestem zadowolona z tego blondu do koñca, chocia¿ wygl±dam ca³kiem ³adnie i podobno m³odziej, ale odcieñ to nadal nie to, a bojê siê, ¿e kolejnymi zabiegami jeszcze bardziej je zniszczê a ju¿ s± naprawdê w op³akanym stanie . Z drugiej strony jednak trochê mi szkoda tego d³ugiego czasu - oko³o roku, jaki po¶wiêci³am na doj¶cie do blondu...
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno bêdzie mi siê kolor wyp³ukiwa³ do rudo¶ci? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariujê jak zobacze co¶ rudego na moich w³osach znowu, bo uciekam od tego koloru ju¿ ponad rok...
Proszê Was o radê
Jak dosz³a¶ do blondu,rozja¶nia³a¶,¶ci±g a³a¶ kolor?
Mam teraz ciemny br±z,chcia³bym jak najmniej inwazyjnie je rozja¶niæ do jasnego br±zu,w tym mój dylemat bo podobno bez tych zabiegów siê nie obejdzie.
P.S. Jaki kolor masz naturalny?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:41   #1209
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 688
GG do siulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dosz³a¶ do blondu,rozja¶nia³a¶,¶ci±g a³a¶ kolor?
Mam teraz ciemny br±z,chcia³bym jak najmniej inwazyjnie je rozja¶niæ do jasnego br±zu,w tym mój dylemat bo podobno bez tych zabiegów siê nie obejdzie.
P.S. Jaki kolor masz naturalny?

Mój naturalny kolor to taki ¶redni br±z - myszowaty ciemny blond, po nim zdecydowa³am siê na ciemne, które kocha³am, ale mój durny mózg wymy¶li³ sobie rude, które po pewnym nieudanym farbowaniu odrostów sta³y siê ober¿ynowo-wi¶niowe (a feeeee!!! ) i od tych ober¿ynowych schodzi³am do blondu poprzez kilkukrotn± dekoloryzacjê, ró¿nej ma¶ci ¶ci±gacze koloru i rozja¶niacze, trwa³o to ponad rok - mia³o byæ delikatnie, a tak czy siak moje w³osy s± teraz zeschniête na wiór i w najgorszej kondycji ever - tak wiêc - nie polecam... Bez tych zabiegów siê nie obejdzie, ale to jest strasznie inwazyjne dla w³osów niestety
siulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 20:00   #1210
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 3 299
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
Mój naturalny kolor to taki ¶redni br±z - myszowaty ciemny blond, po nim zdecydowa³am siê na ciemne, które kocha³am, ale mój durny mózg wymy¶li³ sobie rude, które po pewnym nieudanym farbowaniu odrostów sta³y siê ober¿ynowo-wi¶niowe (a feeeee!!! ) i od tych ober¿ynowych schodzi³am do blondu poprzez kilkukrotn± dekoloryzacjê, ró¿nej ma¶ci ¶ci±gacze koloru i rozja¶niacze, trwa³o to ponad rok - mia³o byæ delikatnie, a tak czy siak moje w³osy s± teraz zeschniête na wiór i w najgorszej kondycji ever - tak wiêc - nie polecam... Bez tych zabiegów siê nie obejdzie, ale to jest strasznie inwazyjne dla w³osów niestety
Czyli dane jest mi na razie pozostaæ przy ciemnych
Patrz±c na zdjêcia,które wklei³a¶ wydaje mi siê ¿e ³adniej Ci w br±zie,naturalnie i z charakterem.
Ten kolor tez jest ³atwiejszy w utrzymaniu ni¿ blond,nie widaæ a¿ tak przesuszonych w³osków.
Ostateczna decyzja nale¿y do Ciebie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-17, 23:33   #1211
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a jakiego koloru masz odrost,a jaki kolor reszty w³osów? wiesz one nie wychodza rude chodzi o to,¿e w ¶wietle mia³y lekko rudy/z³otawy po³ysk.

Po tym jasny br±zie wellatonu który ju¿ siê lekko wyp³uka³ mam z³otawo-br±zowe odrosty a reszta prawie czarna... Najgorzej jest z koñcami bo s± najciemniejsze ogólnie tragedii nie ma ale widaæ jednak ró¿nicê. Z reszt± jak spróbujê to siê dowiem wolê nie martwic siê ju¿ na zapas bo za du¿o kombinuje potem


Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
siedzia³am u fryzjerki 4 godziny
jestem zadowolona, oto efekt
kolorek ¶wietny! i pasuje Ci bardzo


Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Iwonko ciemny na pewno pokryje i nie denerwuj siê tym co ona napisa³a szkoda s³ów a tym bardziej nerwów na takiego osoby, bêdziesz na pewno ¶wietn± mam± a to ostatnie zdanie jakie napisa³a to poni¿ej krytyki hehe jak z Ciebie dziecko?Ty masz 21 lat...w ogóle sk±d wie,¿e Ty bêdziesz pi³a na sylwka hehe
Dok³adnie! nie ma co siê przejmowaæ i denerwowaæ przez osoby które tak naprawdê nic o Tobie nie wiedz±...
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 08:57   #1212
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Siuniaaa jasny br±z Ci prawie czarny wyszed³? to chyba ja Ci doradza³am...przepraszam, myslalam,¿e wyjdzie Ci tak ja mi ciemno br±zowo a co do naturalnego br±zu mysle,ze pokryje odrosty na pewno,ale w ¶wietle mo¿e siê to rudawo mienic jezeli Ci to nie przeszkadza to farbuj,bo ciemny br±z Ci na pewno czarny wyjdzie,skoro jasny br±z masz prawie czarny.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 09:00   #1213
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Siuniaaa uzywa³a¶ farb Garniera z serii 100% color?maj± tam taki odcieñ który wychodzi ciemno br±zowo ale bardzo naturalnie do tego s± bardzo trwa³e(przynajmniej na moich w³osach) szatyn opalizuj±cy,i g³eboki szatyn.Jest jeszcze odcien ciemny szatyn,i machoniowy szatyn ale pierwszy wychodzi czarno a drugi ma rudawy po³ysk.Wszystkimi szatynami farbowa³am i na prawdê to przepiêkne kolory,bardzo naturalnie wygl±daja.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-512-Jasny-szatyn-opalizujacy-28068-big.jpg (21,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-401-gleboki-szatyn-28063-big.jpg (21,5 KB, 11 za³adowañ)

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-12-18 o 09:02
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 09:02   #1214
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Siuniaaa jasny br±z Ci prawie czarny wyszed³? to chyba ja Ci doradza³am...przepraszam, myslalam,¿e wyjdzie Ci tak ja mi ciemno br±zowo a co do naturalnego br±zu mysle,ze pokryje odrosty na pewno,ale w ¶wietle mo¿e siê to rudawo mienic jezeli Ci to nie przeszkadza to farbuj,bo ciemny br±z Ci na pewno czarny wyjdzie,skoro jasny br±z masz prawie czarny.
Góra jest jasno br±zowa a reszta dalej czarna tak¿e z³apa³o tylko odrosty. W sumie dobrze ¿e nie bra³am ciemniejszej z wellatonu przynajmniej teraz mogê zakryæ te odrosty na ciemniejszy br±z a gdyby z³apa³o na czarno by³ by problem tym bardziej ¿e to farba...
No w³a¶nie tego siê obawiam trochê ¿e w ¶wietle bêd± rudawe, jakby siê tak przyjrzeæ to teraz te¿ leciutko podchodz± na rudawe dlatego zaczesuje w³osy do góry Mam nadziejê ¿e jako¶ wyjdzie a w ostateczno¶ci wezmê ten ciemny br±z. Dam znaæ jak wysz³o bo na przysz³y tydz farbujê
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 10:42   #1215
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Marry psychofan ale sie usmialam, nie moge z tego czlowieka ginekolog, fryzjer i jasnowidz w jednym.
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:26   #1216
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Marry psychofan ale sie usmialam, nie moge z tego czlowieka ginekolog, fryzjer i jasnowidz w jednym.
masz racjê
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 13:03   #1217
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
a gdzie to znajdê? w Rossmannie bêd±? albo w hipermarketach? bo nie zwraca³am uwagi nigdy... kolor wychodzi taki jak na zdjeciu
wiesz co ja mariona kupi³am w takim ma³ym sklepiku z kosmetykami
w drogeriach nie widzialam ja u¿ywa³am orzechowego br±zu. Mi wyszzed³ o wiele ³adniejszy ni¿ na opakowaniu hehehe
teraz przed ¶wietami te¿ bêdê robi³a tym orzechowym br±zem teraz mi pewnie wyjdzie ciemniej, bo mam ciemniejszy podk³ad ale zobaczymy


Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
patrzy³am sobie dzisiaj farbki z L;oreala i moj± uwagê zwróci³ bezowy jasny br±z, tylko, ¿e na farbie pisa³o ultrarozja¶niaj±ca do ciemnych w³osów, czyli jakbym po³o¿y³a na mój jasny br±z celem od¶wie¿enia kolory to by mi bardziej rozja¶ni³ czy co??

a próbowa³a która¶ z was odcienia Virginie??

chcia³abym znale¼æ taki jasny br±z który od razu po farbowaniu jest jasny a nie ciemny i potem siê spiera, help

1.jasny be¿owy br±z
2.virginie
hmmm.... w takim raie jak chcesz od razzu jasny braz to beda za ciemne te odcienie ( takie moje zdanie)

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

wiecie co nie mogê siê napatrzeæ na farby Koleston. Piêkne sa te kolory a ta czekolada orzechowa jest po prostu

chyba siê skuszê po nowym roku

a powiedzcie mi jaka jest zale¿no¶æ miêdy aktywatorem a farb±... je¶li u¿ywa siê 6% to wyjdzie ciemniej??? a je¶li np. 9% to ja¶niej??? bo nie wiem...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-12-18 o 13:58
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 15:04   #1218
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Siuniaaa uzywa³a¶ farb Garniera z serii 100% color?maj± tam taki odcieñ który wychodzi ciemno br±zowo ale bardzo naturalnie do tego s± bardzo trwa³e(przynajmniej na moich w³osach) szatyn opalizuj±cy,i g³eboki szatyn.Jest jeszcze odcien ciemny szatyn,i machoniowy szatyn ale pierwszy wychodzi czarno a drugi ma rudawy po³ysk.Wszystkimi szatynami farbowa³am i na prawdê to przepiêkne kolory,bardzo naturalnie wygl±daja.

Widze ¿e z br±zów mia³a¶ sporo farb Z Garniera u¿ywa³am color naturals ciemny br±z oraz color&shine g³êboka czerñ. 100% color nie u¿ywa³am, g³êboki szatyn wygl±da piêknie na opakowaniu a który by³ by najlepszy do pokrycia odrostów i wygl±da³ jak naturalny ciemny br±z? Dziêujê za pomoc przynajmniej wiem czym robiæ jak cos nie wyjdzie
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:13   #1219
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Widze ¿e z br±zów mia³a¶ sporo farb Z Garniera u¿ywa³am color naturals ciemny br±z oraz color&shine g³êboka czerñ. 100% color nie u¿ywa³am, g³êboki szatyn wygl±da piêknie na opakowaniu a który by³ by najlepszy do pokrycia odrostów i wygl±da³ jak naturalny ciemny br±z? Dziêujê za pomoc przynajmniej wiem czym robiæ jak cos nie wyjdzie
na pewno g³eboki wyjdzie ciemniej,wiesz co ja w drugiej czêsci tego w±tku wkleja³am zdjêcia po wszytskich szatynach.Poszukaj sobie,albo ja wkleje ponownie jak znajde,ale juz je chyba usunelam z kompa.Postaram sie znalezcna pewno g³eboki szatyn jest ciemniejszy,ale mysle,ze oba te kolory poradzily by sobie z Twoimi odrostami,ale jezeli konce masz czarne to opalizujacy moze byc za jasny.Nie myslalas moze o lekkiej kapieli rozjasniajacej na te czarne koncowki zeby wyrownac kolor?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 17:38   #1220
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Metaxa, cudownie wygl±dasz!
Widzisz, mia³y¶my z dziewczynami racjê, ¿e to idealny kolor dla Ciebie
dziêki dziewczyny

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
kochanie a jak mowicie jak przed sylwestrem kupie sobie szamponetke ta do 6 myc czy ilus np z Joanny zeby przyciemnic ten rudy odrot zeby sie tak nie rzucal w oczy to cos sie stanie ? chyba nie co ?
bo to bardzo delikatne prawda?
nie wydaje mi siê ¿eby siê co¶ sta³o czekoladowy br±z jest ³adny

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez siulka Poka¿ wiadomo¶æ
je¿eli chodzi o schodzenie z rudego do blondu to robi³am to ca³y czas pod okiem fryzjerki, ale moje w³osy po prostu za Chiny Ludowe nie chc± pu¶ciæ tego czerwonego pigmentu i ju¿.... i ja ju¿ nie mam si³y do nich - a nie chcê ich znowu odbarwiaæ, bo równie dobrze mogê je wtedy ¶ci±æ, bo zostanie z nich jeden suchy wiór...
co do br±zu - jestem przekonana - du¿o osób mi mówi, ¿e w ciemnych du¿o lepiej mi jest i ja te¿ siê lepiej w nich czujê, no i przede wszystkim s± du¿o wygodniejsze w utrzymaniu - nie muszê chodziæ na odrost do fryzjerki tylko robiê sama, wiêc te¿ bardziej ekonomicznie... ale oczywi¶cie na pierwsze farbowanie - z blondu na ciemne, teraz pójdê do fryzjerki - ju¿ siê umówi³am, ¿eby nie stchórzyæ bo chodzi za mn± ten ciemny kolor ju¿ bardzo d³ugo... w ciemnych czu³am siê najlepiej i b³êdem by³o szukanie dziury w ca³ym i zmiany... no ale kobieta zmienn± jest prawda ? tylko siê bojê tego wyp³ukiwania, ale w takim razie za rad± pójdê i bêdê walczyæ szamponetkami
w takim razie je¶li jeste¶ zdecydowana na stówê to nie pozostaje nic innego jak oddanie siê w rêce eksperta

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Marry88 Poka¿ wiadomo¶æ
oj Ivoncia masz 20 lat a ju¿ mega doros³a siê czujesz a wy dziewczyny nie piszcie mi ze jej nie znam bo mam tak samo do powiedzenia co wy! bo wystarczy poczytac co ona wypisuje za brednie! po 1. nie rozumiem tego ze cale wlosy masz czarne a odroty robisz sobie na rudo i nie wiem na co liczysz ze reszta tez ci na rudo chwyci? tak wiem wiem zaraz powiesz ze nie na rudo tylko ciemna czekolada itp ale fakt jest faktem wyglada to jak bys miala rude odrosty....... kolejna sprawa co do tej ci±¿y to chyba masz slabego lekarza jesli pozwala ci w ci±¿y farbowaæ wlosy z reszta lekarz jak lekarz ale ze twój chlopak ojciec dziecka albo np twoja mama maj± to w nosie to troche dziwne.. potem bedziesz plakala jak ci siê chory dzieciak urodzi bedziesz miala do Boga ¿al ..twoje ¿ycie rób co chcesz jak dla mnie to mo¿esz farbowaæ w³osy nawet 5 razy dziennie, tylko kilka dni temu farbowalas i co juz ci siê nie podoba tak? bo rude wyszlo a na co liczy³a¶ no ja siê pytam na co? pofarbuj odrost na czarno i nastêpny raz dopiero za 3 miesi±ce a jak bedziesz miala odroty to natapiruj albo zaczesz tak zeby nie bylo widac a nie 3 razy na miesiac farbujesz.
skoro piszesz, ze to jej ¿ycie i mo¿e robiæ co chce to po co siê wcinasz ??

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dosz³a¶ do blondu,rozja¶nia³a¶,¶ci±g a³a¶ kolor?
Mam teraz ciemny br±z,chcia³bym jak najmniej inwazyjnie je rozja¶niæ do jasnego br±zu,w tym mój dylemat bo podobno bez tych zabiegów siê nie obejdzie.
P.S. Jaki kolor masz naturalny?
bez ¶ci±gania koloru siê nie obêdzie
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:40   #1221
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz co ja mariona kupi³am w takim ma³ym sklepiku z kosmetykami
w drogeriach nie widzialam ja u¿ywa³am orzechowego br±zu. Mi wyszzed³ o wiele ³adniejszy ni¿ na opakowaniu hehehe
teraz przed ¶wietami te¿ bêdê robi³a tym orzechowym br±zem teraz mi pewnie wyjdzie ciemniej, bo mam ciemniejszy podk³ad ale zobaczymy



hmmm.... w takim raie jak chcesz od razzu jasny braz to beda za ciemne te odcienie ( takie moje zdanie)

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

wiecie co nie mogê siê napatrzeæ na farby Koleston. Piêkne sa te kolory a ta czekolada orzechowa jest po prostu

chyba siê skuszê po nowym roku

a powiedzcie mi jaka jest zale¿no¶æ miêdy aktywatorem a farb±... je¶li u¿ywa siê 6% to wyjdzie ciemniej??? a je¶li np. 9% to ja¶niej??? bo nie wiem...
9 stosuje siê do bardzo ciemnych/czarnych w³osów, a w³osy s± bardziej rude ;P (z tego co s³ysza³am). Profesjonalne farby miesza siê zazwyczaj z 3-6% wod±
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:41   #1222
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz co ja mariona kupi³am w takim ma³ym sklepiku z kosmetykami
w drogeriach nie widzialam ja u¿ywa³am orzechowego br±zu. Mi wyszzed³ o wiele ³adniejszy ni¿ na opakowaniu hehehe
teraz przed ¶wietami te¿ bêdê robi³a tym orzechowym br±zem teraz mi pewnie wyjdzie ciemniej, bo mam ciemniejszy podk³ad ale zobaczymy



hmmm.... w takim raie jak chcesz od razzu jasny braz to beda za ciemne te odcienie ( takie moje zdanie)

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

wiecie co nie mogê siê napatrzeæ na farby Koleston. Piêkne sa te kolory a ta czekolada orzechowa jest po prostu

chyba siê skuszê po nowym roku

a powiedzcie mi jaka jest zale¿no¶æ miêdy aktywatorem a farb±... je¶li u¿ywa siê 6% to wyjdzie ciemniej??? a je¶li np. 9% to ja¶niej??? bo nie wiem...
jak u¿yjesz 9% wyjdzie jasniej
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:46   #1223
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
jak u¿yjesz 9% wyjdzie jasniej
Czy ja wiem czy ja¶niej... Wydaje mi siê, ¿e intensywniej ewentualnie, a farba mocniej we¿re siê we w³osy=bardziej je zniszczy
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:55   #1224
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja wiem czy ja¶niej... Wydaje mi siê, ¿e intensywniej ewentualnie, a farba mocniej we¿re siê we w³osy=bardziej je zniszczy
No nie wiem, nie bêdê siê spieraæ
wiem tyle, ze gdy chcia³am uzyskaæ ja¶niejszy odcieñ na w³osach (tak o 1-2 tony), oczywi¶cie u fryzjera to zawsze sz³a w ruch woda 9%
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:37   #1225
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja wiem czy ja¶niej... Wydaje mi siê, ¿e intensywniej ewentualnie, a farba mocniej we¿re siê we w³osy=bardziej je zniszczy
no w³a¶nie te¿ tak my¶lê... jednak chyba 6% to najlepsza i najbezpieczniejsza
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:40   #1226
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

No 6 jest stosowana w wiêkszo¶ci farb, a wszystkie wiemy, ¿e i w takim stê¿eniu trochê wysusza w³osy. W joannie naturii s± stosowane 9 i 12 i to z czasem jest zabójstwo dla w³osów
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:31   #1227
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
No 6 jest stosowana w wiêkszo¶ci farb, a wszystkie wiemy, ¿e i w takim stê¿eniu trochê wysusza w³osy. W joannie naturii s± stosowane 9 i 12 i to z czasem jest zabójstwo dla w³osów
kompletnie nie zna³am siê na tych wodach,ale po tym co napisa³a¶ przynajmniej wiem,czemu po jednorazowym u¿yciu trwa³ej Joanny mia³am siano na w³osach i wypada³y...ju¿ jej nie u¿yje
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:50   #1228
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

nudzi mi siê, tragedia... nie chcê ju¿ chorowaæ...

jeszcze, co do komputera :/ zmienili¶my czê¶æ, która niby by³a przyczyn± tego, ¿e siê nie w³±cza no i nie pomog³o... uhhhh nawet z now± czê¶ci± lipa, wiêc znowu jestem na ³asce swojego brata... a ¿e dzi¶ zabiera laptopa to lipa znowu...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-12-19 o 10:54
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:56   #1229
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
nudzi mi siê, tragedia... nie chcê ju¿ chorowaæ...

jeszcze, co do komputera :/ zmienili¶my czê¶æ, która niby by³a przyczyn± tego, ¿e siê nie w³±cza no i nie pomog³o... uhhhh nawet z now± czê¶ci± lipa, wiêc znowu jestem na ³asce swojego brata... a ¿e dzi¶ zabiera laptopa to lipa znowu...
a co wymieni³a¶??
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:17   #1230
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a co wymieni³a¶??
p³ytê g³ówn±.
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.