Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 10:44   #4741
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez igness Pokaż wiadomość
no troche mieszkam na odludziu, po prostu nie mam możliwośći teraz wyjść, naprawde..
dlatego pisze tutaj, bo ja już nie myśle racjonalnie, bo sie zwyczajnie przestraszyłam, a zawsze to lepiej jak ktoś trzeci spojrzy na sprawe

A nie lepiej było powstrzymać się przedtem przed tym i owym, żeby się teraz nie denerwować?

Takie są skutki niemyślenia w odpowiednim momencie o rzeczach ważnych. Każda Ci tu teraz może powiedzieć "ciąża? jaka ciaż? nie wymyślaj", ale to zdanie padło już parę razy i najwyraźniej nie za bardzo dociera do Ciebie.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 10:46   #4742
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Strasznie jestem ciekawa ile autorka ma lat Strzelam w przedział 14-16
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:51   #4743
igness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

.

Edytowane przez igness
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:46
igness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:52   #4744
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez igness Pokaż wiadomość
Ogólnie, to takie opoznienia miesiączek często się zdarzają u kobiet? w sensie, że takie opoznienie każda może mieć tak po prostu czasem, bez wiekszej przyczyny?
Tak. Nie chce mi się tłumaczyć powodów bo to temat rzeka - wygooglaj sobie.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:55   #4745
igness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

no każdy mówi ze stres na to wpływa. ale jakoś nie wiem czemu w to nie wierze. bo co to ma do tego? niby ostatnio miałam sporo nerwów, głownie w ostatnim czasie (nie chodzi tylko o ten moj strach o ciaze)
igness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:12   #4746
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez igness Pokaż wiadomość
no każdy mówi ze stres na to wpływa. ale jakoś nie wiem czemu w to nie wierze. bo co to ma do tego? niby ostatnio miałam sporo nerwów, głownie w ostatnim czasie (nie chodzi tylko o ten moj strach o ciaze)
nie mam więcej pytań
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:15   #4747
igness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

.

Edytowane przez igness
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:47
igness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 12:22   #4748
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dzieciaku! Wygooglaj sobie wszystkie możliwe przyczyny przesunięcia okresu! Myślisz że to tylko stres ma na to wpływ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:26   #4749
igness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

,

Edytowane przez igness
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:47
igness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:38   #4750
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez igness Pokaż wiadomość
No powiedzialam, że jak tylko teraz wszystko skończy się dobrze to narazie koniec z takimi sprawami..
niee, dziękuje wam za wszystkie odpowiedzi, ale jak człowiek panikuje to uwierzcie, że nie myśli rozsądnie. zwłaszcza, że ten głupi okres mi się spoźnia nadal

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Hm, a lat własnie nie mam 14-16. Niestety. Wkurza mnie, że zawsze od razu ze wszystkim tak panikuje. Ale automatycznie mam w głowie najgorszy scenariusz. A z tą ciąża to ech, jak spóźnia mi się okres to była pierwsza głowna myśl, ktore nie daje spokoju.

Ogólnie, to takie opoznienia miesiączek często się zdarzają u kobiet? w sensie, że takie opoznienie każda może mieć tak po prostu czasem, bez wiekszej przyczyny?
Wiesz co, mnie kiedyś po powrocie od faceta 2 tygodnie się spóźniał. I szczerze mówiąc, to nawet mi przez myśl nie przeszło że mogę być w ciąży, bo używaliśmy prezerwatyw. Kiedyś też mi się spóźniał jak byłam u niego, chyba 3 dni, i też mi nie wpadło do głowy, że to ciąża.

Nie wiem skąd się u ludzi takie panikarstwo bierze, ale współczuję , bo to musi być strasznie męczące.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:57   #4751
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez igness Pokaż wiadomość
no my nie uprawialiśmy seksu, jeśli wszedł we mnie w tych majtkach to na jakieś kilka milimetrów i wszystko trwało kilkanaście sekund. no i nie było spermy tylko ten płyn, to tez chyba zmniejsza szanse..
nie, nie jestes w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!! pasuje??....
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 12:59   #4752
igness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

.

Edytowane przez igness
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:47
igness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:17   #4753
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Spadaj trollu

dziewczyny poczytajcie wcześniejsze posty, nic się u niej nie zmieniło od zeszłego roku, te same idiotyczne dylematy
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 15:34   #4754
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez igness Pokaż wiadomość
a no jest meczące.. po prostu wiekszosci brak okresu kojarzy sie glownie z ciążą, a jak juz jest chociaz cien ryzyka to robi sie panika
Nie męcz już ludzi tylko leć po test (co dla mnie w tej sytuacji jest wyrzuceniem pieniedzy w szambo) i skończ panikować.
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra


iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 16:16   #4755
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Wszystkie uczepiłyście się, że plemniki nie mogą przejść przez majtki... a żadnej z Was nie zastanowiła techniczna część tego zagadnienia? Jak można włożyć przez majtki penisa do pochwy (nawet na te parę milimetrów)? Bo dla mnie to jakaś abstrakcja Będę wdzięczna jeśli ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe
Cytat:
Napisane przez igness Pokaż wiadomość
no my nie uprawialiśmy seksu, jeśli wszedł we mnie w tych majtkach to na jakieś kilka milimetrów i wszystko trwało kilkanaście sekund. no i nie było spermy tylko ten płyn, to tez chyba zmniejsza szanse..
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 16:17   #4756
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Wszystkie uczepiłyście się, że plemniki nie mogą przejść przez majtki... a żadnej z Was nie zastanowiła techniczna część tego zagadnienia? Jak można włożyć przez majtki penisa do pochwy (nawet na te parę milimetrów)? Bo dla mnie to jakaś abstrakcja Będę wdzięczna jeśli ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe

Tylko 2 słowa: luźne majty
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 16:38   #4757
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
no my nie uprawialiśmy seksu, jeśli wszedł we mnie w tych majtkach to na jakieś kilka milimetrów
i to jeszcze z jaką precyzją co do milimetra.
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra


iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 17:06   #4758
igness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

.

Edytowane przez igness
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:47
igness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 17:07   #4759
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez igness Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wlasnie dlatego ze jestescie takie mądre i obeznane (bez ironi..) napisałam tutaj a nie na jakiejś samosi. I dziękuje za odpowiedzi.

w jaki sposob to było mozliwe? jejku.. no przeciez majtki nie są jakies metalowe, że calkowicie tamują ruchy. chyba jak chłopak ma erekcje, a ma na sobie tylko jakies zwykłe bawełniane majtki to coś będzie odstawać, widać. wiadomo, że nie tak jakby był nago ale jednak. i tym czubkiem ktory wlansie tak odstawal dotykał mnie u wejścia do pochwy, a że czubek był mokry, to były mokre plamy na majtkach i stąd moje obawy. wybaczcie ale nie umiem obrazowo tego opisać.
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2012-05-10 o 11:09
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 17:10   #4760
igness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Wszystkie uczepiłyście się, że plemniki nie mogą przejść przez majtki... a żadnej z Was nie zastanowiła techniczna część tego zagadnienia? Jak można włożyć przez majtki penisa do pochwy (nawet na te parę milimetrów)? Bo dla mnie to jakaś abstrakcja Będę wdzięczna jeśli ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe
jej, wyżej wytłumaczyłam tylko.
igness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 19:02   #4761
zbulwersowany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Zalozylem konto tylko po to, aby napisac tego posta
jestem wrecz zdziwiony, jak niektore z was sie tutaj zachowuja, pokazuja swoja wyzszosc nad innymi, a w wiekszosci kazda z was miala kiedys gorszy dzien...

pisze z mysla o 3. paniach, ktore za cel wziely sobie wrzucanie zmartwionym dziewczyna, ktore pomimo swojej wiedzy, maja jednak watpliwosci, a ktoz ich nie ma? PO CO JEST TO FORUM? aby osoby zaklopotane dowiedzialy sie, iz to i to jest mozliwe badz nie...
a nie do wrzucania komus, ze jest glupi, czy sie zachowuje tak i inaczej...

jedna z was napisala, ze "to jest proste, jak budowa cepa" - a ja smiem watpic, ze nawet tej budowy nie znasz i nie masz pojecia, do czego sluzy

JESTESCIE KOBIETAMI??? bo jakos tego wrazenia nie odnioslem. oczekujecie od facetow zrozumienia swoich poczynan, a nie potraficie zrozumiec obaw innych niewiast? to sie nazywa hipokryzja... CZY CZASEM KOBIETY NIE MAJA TAKICH DNI, ZE WSZYSTKO, ALE TO WSZYSTKO JE MARTWI? czy to musi wam pokazywac jakis gowniarz? czy wy, stare, „doswiadczone w byciu kobieta” istoty nie widzicie tak banalnej sprawy???

ze jesli kobieta nawet wie, ze nic z tego nie moze byc, to czasem i tak czuje wielka niepewnosc... JAKAS NOWOSC? czy to dotyczy tylko ☠☠☠☠☠☠☠ odnosnie makijazu, wygladu czy obsranej torebki!!?

wiekszosc dziewczyn oczekuje tylko zwrotu: "nie ma takiej szansy, spokojnie, nie stresuj sie, bo sama sie tym nakrecasz", ale nie, lepiej je zwyzywac, wysmiac, bo przeciez czlowiekiem jestem i nie mam zadnych lekow ani obaw...

prawdopodobienstwo, ze umrzesz tez istnieje i jesli sie ktos tym przejmie, to nie chce usłyszec: „ale ty jestes glupi”, lecz szuka prostych slow pociechy... jestescie tak slepe, jak wiekszosc z was potrafi poslugiwac sie samochodem...

ach, prw., ze wygrasz w totka to cos ok. 1:14 mln, wiec nie takie male…

plemniki nie maja zebow, racja, ale wskaznik pearla skads sie wzial i nie ma tam 100% skutecznosci... z tego co mi wiadomo, zadna metoda tego nie daje, ale niektore z was twierdza CALKIEM CO INNEGO!
a od kiedy w czasie okresu nie mozna zajsc w ciaze? uczyli mnie tego w podstawowce...
internet jest zrodlem wiedzy - i owszem, ale jakim jest zrodlem glupoty, fikcji, zwyklego olewania czlowieka i szydzenia z niego???

zastanowcie sie nad soba... jestescie wielkimi, ale to wielkimi hipokrytami (jeszcze feministki sie wezma, ze nie ma tu formy zenskiej...) OCZEKUJECIE OD FACETOW ZROZUMIENIA W TAK WIELKICH ☠☠☠☠☠☠☠ACH, A GDY KTOS OBOK POTRZEBUJE TEGO SAMEGO, BO TO OSOBY TEJ SAMEJ PLCI, TO ZACHOWUJECIE SIE JAK SMARKACZE

wielkie dzieki dla kobiet, które naprawde pomagaja innym…

szkoda, ze zawsze sie musi znalezc ktos, kto musi pokazac sie lepszym i madrzejszym od reszty, ktory musi się dowartosciowac… przeczytalem ostatnich 15 stron tego tematu, same wrzuty… chcialbym was widziec z problemami zyciowymi, w chwili zmartwien, chwili upadku, gdy ktos na wasze pytanie odpowie: „ale ty glupia jestes, zachowujesz się jak gowniara”

gowniarz
zbulwersowany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:37   #4762
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Spier* trollu już uzyskałaś multum odpowiedzi, a nadal męczysz temat, który jest absurdalny. Idź się uczyć
z bluzganiem musisz isc pod trzepak na podworku, upomnienie.

---

Panie zbulwersownay-moderator to nie jest machina, ktora 78 h na dobe siedzi na forum i zatwierdza panskie posty na klasniecie!

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:35   #4763
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

zbulwersowany, szczerze nigdy nie mialam obaw ze jestem w ciazy gdy guma byla cala a okres mi sie spoznial, tak samo nie balam sie preejakulatu na palcu, spermy na brzuchu/udach czy ciazy przez majtki... dla mnie logiczne bylo ze zanim zaczelam wspolzyc poszlam do ginekologa ktory powiedzial mi wszystko, wytlumaczy wyjasnil i zrobil badania, ze poszlam do matki porozmawiac z nia na ten temat, ze przestudiowalam informacje dotyczace tematu: jak zachodzi sie w ciaze? itd... Nie chcie ciazy - zabezpieczam sie, chce ciazy to nie uzywam gumy. Inna sprawa pozwolilismy sobie z tż na "zapomnienie sie", liczylam sie z konsekwencjami tego - i mamy synka.

i nie zrozumiem, przepraszam, moze rzeczywiscie jestem ograniczona, inna i glupia czy tepa, ale nie zrozumiem dziewczyn ktore uprawiaja seks nie wiedzac nic na temat antykoncepcji i zachodzenia w ciaze. I z reka na sercu nigdy tak nie panikowalam.
Gdy po pierwszym razie (z guma ktora nie pekla, nie zsunela sie) spoznial mi sie okres, poszlam do mamy, tlumaczac jej wszystko, a ona mnie uspokoila i powiedziala ze czasami okres sie spoznia z roznych powodow - niekoniecznie z powodu ciazy.

jestem za seksem dla dojrzalych osob a nie dla dzieci... no ale swiat czesto jest inny niz moje poglady. Zycie
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love

Edytowane przez justi2511
Czas edycji: 2012-05-10 o 11:36
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:02   #4764
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
Gdy po pierwszym razie (z guma ktora nie pekla, nie zsunela sie) spoznial mi sie okres, poszlam do mamy, tlumaczac jej wszystko, a ona mnie uspokoila i powiedziala ze czasami okres sie spoznia z roznych powodow - niekoniecznie z powodu ciazy.
fajnie mieć mamę, do której można się zwrócić z takimi problemami
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:26   #4765
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
zbulwersowany, szczerze nigdy nie mialam obaw ze jestem w ciazy gdy guma byla cala a okres mi sie spoznial, tak samo nie balam sie preejakulatu na palcu, spermy na brzuchu/udach czy ciazy przez majtki... dla mnie logiczne bylo ze zanim zaczelam wspolzyc poszlam do ginekologa ktory powiedzial mi wszystko, wytlumaczy wyjasnil i zrobil badania, ze poszlam do matki porozmawiac z nia na ten temat, ze przestudiowalam informacje dotyczace tematu: jak zachodzi sie w ciaze? itd...


Poza tym jest jeszcze jedna kwestia, drogi zbulwersowany kolego. Spójrz ile dziewczyn dopytuje się tutaj po kilka razy czy na pewno nie jest w ciąży - pomimo uzyskanych wielu odpowiedzi. Więc nie dziw się, że odpowiadający się denerwują. Zwłaszcza, że żadna z Wizażanek nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie ze 100% pewnością - żeby mieć pewność, trzeba pójść do apteki/przychodni i zrobić test. Sorry, ale mnie też szlag trafia jak jedna z drugą umiera ze strachu, że może być w ciąży, ale zamiast zrobić test, to pyta się po 10 razy na forum.
Przyznaję, że ja sama panikowałam raz bez większego powodu (tzn. nie chodziło o ciążę z palca - po prostu bałam się, że może kiedyś nie zauważyliśmy, że gumka przecieka) - co więc zrobiłam? Poszłam do przychodni i zrobiłam sobie test z krwi; następnego dnia odebrałam wynik i miałam jasną sytuację. Nie było w tym nic skomplikowanego, więc kompletnie nie rozumiem po co niektórzy utrudniają sobie życie. Boisz się, że jesteś w ciąży? To idź zrób test!
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:40   #4766
Sleepy Hollow
Raczkowanie
 
Avatar Sleepy Hollow
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: epj/sb/szy
Wiadomości: 154
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość


Przyznaję, że ja sama panikowałam raz bez większego powodu (tzn. nie chodziło o ciążę z palca - po prostu bałam się, że może kiedyś nie zauważyliśmy, że gumka przecieka) - co więc zrobiłam? Poszłam do przychodni i zrobiłam sobie test z krwi; następnego dnia odebrałam wynik i miałam jasną sytuację. Nie było w tym nic skomplikowanego, więc kompletnie nie rozumiem po co niektórzy utrudniają sobie życie. Boisz się, że jesteś w ciąży? To idź zrób test!
tyle tylko, że trzeba pamiętać, że każda dziewczyna jest inna niektóre nie widzą niczego strasznego w wejściu do apteki i poproszeniu o test, a inne unikają tego jak ognia.. ale potwierdzam, że to nic takiego, na forum nikt nie powie: ,,na pewno nie jesteś w ciąży''..

do pani spanikowanej:
1. plemniki Twojego mężczyzny to nie ninja, Chuck Noriss z nich pewnie żaden, trudno im byłoby się przedostać do jajeczka przez majtki, gdy nie było erekcji
2. test ciążowy zrób, krew zbadaj - po co się katować stresem?
Sleepy Hollow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:56   #4767
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sleepy Hollow Pokaż wiadomość
tyle tylko, że trzeba pamiętać, że każda dziewczyna jest inna niektóre nie widzą niczego strasznego w wejściu do apteki i poproszeniu o test, a inne unikają tego jak ognia.. ale potwierdzam, że to nic takiego, na forum nikt nie powie: ,,na pewno nie jesteś w ciąży''..
Ja w tamtym okresie widziałam coś strasznego w wejściu do jakiegokolwiek sklepu i kupieniu czegokolwiek (za sprawą fobii społecznej) - ale stwierdziłam, że jak przez następne tygodnie miałabym się się bać ciąży, to jednak lepiej postresować się tylko przez chwilę podczas załatwiania tego i zrobić ten test. Dlatego też wybrałam opcję z przychodnią, bo uznałam, że jest to mniej straszne, niż kupowanie testu w aptece. Jakbym wiedziała wtedy, że testy można kupić w każdej drogerii, a nawet w Biedronce, to pewnie poszłabym tam - o nic nie trzeba prosić. Można też wysłać faceta żeby kupił... opcji jest parę, więc lęk przed panią aptekarką jest według mnie bezsensownym tłumaczeniem, kiedy ktoś umiera za strachu, że jest w ciąży
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:12   #4768
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zbulwersowany Pokaż wiadomość
Zalozylem konto tylko po to, aby napisac tego posta
jestem wrecz zdziwiony, jak niektore z was sie tutaj zachowuja, pokazuja swoja wyzszosc nad innymi, a w wiekszosci kazda z was miala kiedys gorszy dzien...

pisze z mysla o 3. paniach, ktore za cel wziely sobie wrzucanie zmartwionym dziewczyna, ktore pomimo swojej wiedzy, maja jednak watpliwosci, a ktoz ich nie ma? PO CO JEST TO FORUM? aby osoby zaklopotane dowiedzialy sie, iz to i to jest mozliwe badz nie...
a nie do wrzucania komus, ze jest glupi, czy sie zachowuje tak i inaczej...

JESTESCIE KOBIETAMI??? bo jakos tego wrazenia nie odnioslem. oczekujecie od facetow zrozumienia swoich poczynan, a nie potraficie zrozumiec obaw innych niewiast? to sie nazywa hipokryzja... CZY CZASEM KOBIETY NIE MAJA TAKICH DNI, ZE WSZYSTKO, ALE TO WSZYSTKO JE MARTWI? czy to musi wam pokazywac jakis gowniarz? czy wy, stare, „doswiadczone w byciu kobieta” istoty nie widzicie tak banalnej sprawy???

ze jesli kobieta nawet wie, ze nic z tego nie moze byc, to czasem i tak czuje wielka niepewnosc... JAKAS NOWOSC? czy to dotyczy tylko ☠☠☠☠☠☠☠ odnosnie makijazu, wygladu czy obsranej torebki!!?

internet jest zrodlem wiedzy - i owszem, ale jakim jest zrodlem glupoty, fikcji, zwyklego olewania czlowieka i szydzenia z niego???


wielkie dzieki dla kobiet, które naprawde pomagaja innym…
Ciężko się to czyta, bo zamiast konstruktywnej krytyki widac tu biadolenie i wylewanie żalu sfrustrowanego i gleboko dotknietego tematem faceta(?).

Czy o dziewczynach, ktore zadaja pytania "ocierałam sie z chłopakiem w majtkach, czy jest mozliwosc zajscia?" "jego sperma zostala na moim brzuchu, czy moge byc w ciazy?" etc. etc. powiesz, ze MAJĄ WIEDZĘ? tak, forum jest po to, aby osoby mające watpliwosci siegnely od kogos rady, ale gdy czyta się takie posty, to co można komuś odpisać? Tak, pewnie wiekszosc z nas uprawiając nawet seks z zabezpieczeniem nie pomyślała racjonalnie, miała gorszy dzien, zadała pytanie (do czego i ja sie przyznaje, nie przez ciąże z palca, ale bałam się, że pękła gumka), ale jesli ktos męczy od kilku dni i opisuje tak durne sytuacje, to ludziom ręce opadają. Podstawowa sprawa- seks nie jest dla dzieci. i jeśli ktoś zadaje takie pytania, to co można odpisać, jak nie to, żeby sie doedukował w kwestii zachodzenia w ciąze, albo żeby lepiej od seksu się powstrzymał?

I tak, dla mnie ktos, kto świadomie decyduje się na współzycie i zadaje pytania, czy możliwe jest zajście przez ocieranie się czy Bóg wie co jeszcze, jest głupi.

Jak Twoim zdaniem ma wyglądac ta "pomoc innym" na Wizażu? Na edukowaniu dziewczyn jak się zachodzi w ciąże? Co to zapłodnienie? Nasienie? Chyba nie tedy droga. Jesli ktoś jest na tyle dorosły, że decyduje się na współzycie, to powinien mieć też na tyle oleju w głowie, żeby samemu dowiedziec sie, jaki jest mechanizm zapłodnienia. A nie po fakcie dodawać niedorzeczne posty na Wizażu.
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra



Edytowane przez iamcookie
Czas edycji: 2012-05-10 o 13:14
iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:20   #4769
Sleepy Hollow
Raczkowanie
 
Avatar Sleepy Hollow
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: epj/sb/szy
Wiadomości: 154
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Jakbym wiedziała wtedy, że testy można kupić w każdej drogerii, a nawet w Biedronce, to pewnie poszłabym tam - o nic nie trzeba prosić.
w Biedronkach są? nie ma sensu się katować kilka dni, trzeba lęki przezwyciężyć, żeby później był spokój
Sleepy Hollow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 18:35   #4770
Latife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Witajcie... mam pewien problem, na wakacjach zapomniałam przyjąć tabletki w 3 tygodniu, (potem połknęłam dwie) niestety nie miałam przy sobie ulotki i zrobiłam normalną przerwę. Stosunek odbyłam i w tygodniu poprzedzającym pominięcie i w pierwszym dniu przerwy. Krwawienie z odstawienia dostałam z opóźnieniem i jest dość skąpe. Czy mimo krwawienia mogę być w ciąży? Nie wiem czy powinnam zaczynać nowe opakowanie a na test jeszcze za wcześnie?
Latife jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.