Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 18:18   #1411
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Oki tylko zanim to postanowisz to wyhoduj taką podstawę w spranym blondzie jak miałaś przed tym 2 farbowaniem na rudo. Powinno być wtedy ok
Wiem, wiem póki co dużo wolniej się spiera
Cytat:
Napisane przez jakisnick Pokaż wiadomość
Imp, od razu lepiej!
Dzięki!
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:20   #1412
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Oczywiście będę też dokarmiać włosy, olejować itd jak dawniej i po prostu częściej oczyszczać. Jeszcze 5 lat temu serio miałam ok 60% więcej włosów niż teraz, albo i więcej. Potem przerzuciłam się na CG i inne cuda i tak to wygląda. Dodam, że mam strasznie suche i zniszczone włosy, w dodatku farbowane na blondy i mam nawet takie miejsca ekstremalnie wysuszone,że jakąkolwiek farbę bym położyła to łapie mi na siny kolor (Czyli nie łapie wcale).
Iwonko, nie przesadzasz aby troszkę? Pamiętam, że wracasz co jakiś czas na wątek, następuje poprawa w stanie włosów, później znikasz na dłuższy czas i od nowa. To chyba nie cg i inne cuda sprawiają gorszy wygląd Twoich włosów, ale coś innego

Imperfecto, nowa fryzura znacznie bardziej mi się podoba. Mimo, że wyglądasz zwyczajnie jak inne kręconowłose (cokolwiek to miało znaczyć było niegrzeczne).
Za swoje wszelkie niepowodzenia życiowe/włosowe obwiniasz innych. Hej, a gdzie Ty w tym wszystkim jesteś? (napisałaś to zresztą wprost). Ciężko się to czyta. Twierdzisz, że taki Twój urok?Hmmm...

Wszystkie włosy mi się podobają, zwłaszcza, że jest ich tak dużo na każdej stronie.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:25   #1413
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Imperfecto, nowa fryzura znacznie bardziej mi się podoba. Mimo, że wyglądasz zwyczajnie jak inne kręconowłose (cokolwiek to miało znaczyć było niegrzeczne).
Za swoje wszelkie niepowodzenia życiowe/włosowe obwiniasz innych. Hej, a gdzie Ty w tym wszystkim jesteś? (napisałaś to zresztą wprost). Ciężko się to czyta. Twierdzisz, że taki Twój urok?Hmmm...
Nie miałam nic złego na myśli pisząc pogrubione nie chciałam nikomu umniejszyć, miałam na myśli to, że moje włosy się czymś wyróżniały kiedy było ich więcej, wyróżniały się tą objętością a teraz są przeciętne pisałam już kiedyś, że nad sobą pracuję, nad poczuciem własnej wartości. Ciężko mi idzie, ale nie siedzę i nie marudzę tylko, ale coś z tym robię. Jestem na etapie przejściowym, więc po prostu póki co trzeba mnie znosić, a jeśli kogoś bardzo męczę to jest opcja ignorowania i broń Boże nie piszę tego z ironią czy złośliwie, po prostu wiem, że są osoby, które potrafią zdenerwować i mam świadomość tego, że i ja mogę do nich należeć
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:47   #1414
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Nie miałam nic złego na myśli pisząc pogrubione nie chciałam nikomu umniejszyć, miałam na myśli to, że moje włosy się czymś wyróżniały kiedy było ich więcej, wyróżniały się tą objętością a teraz są przeciętne
- Moja droga, brniesz... wyjaśnienie słów o byciu jak każda inna kręconowłosa pogrubionymi wyżej słowami... Gdybym poświęcała więcej czasu Twoim postom, jak inne dziewczyny, które Ci radzą, głaszczą, chwalą, itp., to poczułabym się w tym momencie na ich miejscu urażona. Twoje zachwyty nad włosami innych dziewczyn brzmią w tym kontekście dość nieszczerze - przeciętność wszak nie zachwyca.

Męczyłam się z łupieżem, męczyłam, a trzeba było skalp potraktować octem jabłkowym Już po pierwszym razie zadziałało i nic nie swędzi Nawet brata do octu przekonałam...
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:49   #1415
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Moja droga, brniesz... wyjaśnienie słów o byciu jak każda inna kręconowłosa pogrubionymi wyżej słowami... Gdybym poświęcała więcej czasu Twoim postom, jak inne dziewczyny, które Ci radzą, głaszczą, chwalą, itp., to poczułabym się w tym momencie na ich miejscu urażona. Twoje zachwyty nad włosami innych dziewczyn brzmią w tym kontekście dość nieszczerze - przeciętność wszak nie zachwyca.
Też zależy co dla kogo jest przeciętnością
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:50   #1416
Seviwren
Raczkowanie
 
Avatar Seviwren
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 41
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Imperfecta a mi się twoje włosy bardzo podobają. Wyglądają tak lekko i ładnie się układają. Także nie narzekaj

Przekonałam koleżankę do cg. Zajęło mi to kilka miesięcy ale udało się. To mój osobisty sukces
__________________
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje...

Walczę o siebie
Seviwren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:52   #1417
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Seviwren Pokaż wiadomość
Imperfecta a mi się twoje włosy bardzo podobają. Wyglądają tak lekko i ładnie się układają. Także nie narzekaj
Dziękuję bardzo do przodu się przekonałam w sumie, gorzej z tyłem na szczęście na tył nie muszę patrzeć
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 19:01   #1418
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy



Postanowilam w koncu pokazac swoje bo duzo gadam i komentuje Wasze wlosy a wiekszosc z Was pewnie nie pamieta jak wygladaja moje raczej ich nie fotografuje, dzis zrobilak chyba z milion zdjec i tylko na tych dwoch wygladaja podobnie do siebie, na tym z lampa oczywiscie lepiej, ale nie sa az tak suche na jakie wygladaja na tym drugim zdj
Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wizazanka5000
Czas edycji: 2014-05-28 o 19:04
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:02   #1419
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

O jakie długie i jak ładnie błyszczą na pierwszym zdjęciu
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:05   #1420
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Iwonsia: dawaj ten przepis na blond, pociągnę nim farbowańce bez odrostu

Cytat:
Wrzucam jeszcze swoje, po kilku godzinach od mycia skręt nieruszony
Koniec spamu moją facjatą
Naprawdę lubię twoje włosy, ale widząc ich kolor, mam ochotę wylać na nie wiadro farby :P Naprawdę strasznie to nie współgra dla mnie z twoim typem urody W 100% zgadzam się z Iwonsią, że blond byłby dużooo lepszy A już błagam na kolanach o wyrzucenie tej szminki, jak upieramy się przy takim kolorze włosów

Wizażanka:
masz śliczny kolor! I skręt niemal identyczny jak mój, kiedy są długie

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-05-28 o 19:07
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:06   #1421
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
Męczyłam się z łupieżem, męczyłam, a trzeba było skalp potraktować octem jabłkowym Już po pierwszym razie zadziałało i nic nie swędzi Nawet brata do octu przekonałam...
Czyli to co poleciłam sprawdziło się, super muszę spróbować kiedyś płukania octem jabłkowym koniecznie i przy okazji na skórę głowy zdrowo działa jednak domowe sposoby czasem są niezawodne.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 19:07   #1422
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Naprawdę lubię twoje włosy, ale widząc ich kolor, mam ochotę wylać na nie wiadro farby :P Naprawdę strasznie to nie współgra dla mnie z twoim typem urody W 100% zgadzam się z Iwonsią, że blond byłby dużooo lepszy A już błagam na kolanach o wyrzucenie tej szminki, jak upieramy się przy takim kolorze włosów
A mi się właśnie bardzo podobają rude w czerwonych szminkach ale może dziwna jestem
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:09   #1423
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
A mi się właśnie bardzo podobają rude w czerwonych szminkach ale może dziwna jestem
Albo ja mam zboczenie zawodowe, bo na co dzień pracuje na kolorach, robiąc grafiki :P Może kwestia indywidualnego gustu, ale strasznie mi się to nie klei Aczkolwiek wiesz, ja nie złośliwie, tylko taka już jestem, że jak coś mi nie gra to mowie Za to uwielbiam rudości z pomarańcza na ustach.

Właściwie jedyne takie połączenie, które lubię to jak i rudy zgaszony i szminka mocno przygaszona: https://polki.pl/we-dwoje/files/Imag...we_dwoje_6.jpg

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-05-28 o 19:12
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:11   #1424
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Mis świetne włosy!
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:11   #1425
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Albo ja mam zboczenie zawodowe, bo na co dzień pracuje na kolorach, robiąc grafiki :P Może kwestia indywidualnego gustu, ale strasznie mi się to nie klei Aczkolwiek wiesz, ja nie złośliwie, tylko takam już jest, że jak coś mi nie gra to mówie
No to chyba kwestia gustu, bo mi się bardzo podobają rude włosy z intensywną czerwoną szminką nawet sobie swego czasu specjalnie taką intensywną sprawiłam w oczekiwaniu na rudość
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:11   #1426
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Iwonsia: dawaj ten przepis na blond, pociągnę nim farbowańce bez odrostu



Naprawdę lubię twoje włosy, ale widząc ich kolor, mam ochotę wylać na nie wiadro farby :P Naprawdę strasznie to nie współgra dla mnie z twoim typem urody W 100% zgadzam się z Iwonsią, że blond byłby dużooo lepszy A już błagam na kolanach o wyrzucenie tej szminki, jak upieramy się przy takim kolorze włosów

Wizażanka:
masz śliczny kolor! I skręt niemal identyczny jak mój, kiedy są długie
O skrecie to tu mowic ciezko, lekka fala tylko a kolor na gorze jakies 10 cm moje, a reszta farbowana na kolor zblizony do mojego, ale farbowane z 10 miesiecy temu wlasciwie to sie zlewa i nie widac odroatu

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:13   #1427
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
O skrecie to tu mowic ciezko, lekka fala tylko a kolor na gorze jakies 10 cm moje, a reszta farbowana na kolor zblizony do mojego, ale farbowane z 10 miesiecy temu wlasciwie to sie zlewa i nie widac odroatu

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Minimalnie widać przejście, ale tylko jak człowiek o nim wie i szuka Świetnie dobrany
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:14   #1428
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Wrzucam swoje, tak samo niefotogeniczne jak ich pancia
Są naprawdę ładne!
Też nie potrafię zrobić swoim dobrego zdjęcia, zwłaszcza sama. A o swej facjacie to nie wspomnę, na każdym zdjęciu jestem gremlinem.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość


Postanowilam w koncu pokazac swoje bo duzo gadam i komentuje Wasze wlosy a wiekszosc z Was pewnie nie pamieta jak wygladaja moje raczej ich nie fotografuje, dzis zrobilak chyba z milion zdjec i tylko na tych dwoch wygladaja podobnie do siebie, na tym z lampa oczywiscie lepiej, ale nie sa az tak suche na jakie wygladaja na tym drugim zdj
Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Faktycznie nie pamiętałam Twoich skarbów. Jakie długie! I bardzo ładne fale, nie obraziłabym się za takie

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
A mi się właśnie bardzo podobają rude w czerwonych szminkach ale może dziwna jestem
Szczerze mówiąc to mnie też nie bardzo leży to połączenie rude włosy - ciemnobrązowe brwi - czerwona szminka, ale to może ja nie jestem przekonana do takiej ilości krzykliwych kolorów na raz, jak tam kto lubi
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!



Edytowane przez bijum
Czas edycji: 2014-05-28 o 19:15
bijum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:16   #1429
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to mnie też nie bardzo leży to połączenie rude włosy - ciemnobrązowe brwi - czerwona szminka, ale to może ja nie jestem przekonana do takiej ilości krzykliwych kolorów na raz, jak tam kto lubi
Tak jak mówię, to chyba kwestia gustu i tego kto się z czym jak czuje
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 19:17   #1430
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Też zależy co dla kogo jest przeciętnością
- Brniesz dalej . Przez kilka stron dawałaś popis swojemu niezadowoleniu z dołączenia do "tych przeciętnych"... Marudzenie to jedno, a napisanie/powiedzenie paru słów za dużo to drugie i z urokiem ma niewiele wspólnego. Milczenie jest złotem.

Wizazanka5000, przeurocze falki
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:19   #1431
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Brniesz dalej . Przez kilka stron dawałaś popis swojemu niezadowoleniu z dołączenia do "tych przeciętnych"... Marudzenie to jedno, a napisanie/powiedzenie paru słów za dużo to drugie i z urokiem ma niewiele wspólnego. Milczenie jest złotem.
Ale nie wymieniłam, które to dla mnie te przeciętne szkoda, że nie widziałaś jak pisałam, że chciałabym mieć włosy jak któraś tam i któraś dziewczyna może i jest złotem, ale jeśli ktoś do mnie mówi to odpowiadam
I też napisałam już, że jeśli komuś nie pasuje to co piszę i jak piszę to jest opcja ignorowania

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2014-05-28 o 19:21
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:25   #1432
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Są naprawdę ładne!
Też nie potrafię zrobić swoim dobrego zdjęcia, zwłaszcza sama. A o swej facjacie to nie wspomnę, na każdym zdjęciu jestem gremlinem.



Faktycznie nie pamiętałam Twoich skarbów. Jakie długie! I bardzo ładne fale, nie obraziłabym się za takie



Szczerze mówiąc to mnie też nie bardzo leży to połączenie rude włosy - ciemnobrązowe brwi - czerwona szminka, ale to może ja nie jestem przekonana do takiej ilości krzykliwych kolorów na raz, jak tam kto lubi






Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Brniesz dalej . Przez kilka stron dawałaś popis swojemu niezadowoleniu z dołączenia do "tych przeciętnych"... Marudzenie to jedno, a napisanie/powiedzenie paru słów za dużo to drugie i z urokiem ma niewiele wspólnego. Milczenie jest złotem.

Wizazanka5000, przeurocze falki
Dzieki dziewczyny, wrzucilabym tez z przodu zebyscie mi doradzily jak zrobic przedzialek, zeby bylo ich mniej wiecej po rowno, ale mam tylko tel do dyspozycji i nie mam jak zamazac twarzy ale nastepnym razem wrzuce

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:34   #1433
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Imp: http://1.bp.blogspot.com/-LToMm0TFoT...lg/s1600/7.JPG to jest dla mnie kolor stworzony dosłownie dla ciebie, wygląda obłędnie :O Jaką farbą go osiągnęłaś? Szukam takiego od lat!
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:36   #1434
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Imp: http://1.bp.blogspot.com/-LToMm0TFoT...lg/s1600/7.JPG to jest dla mnie kolor stworzony dosłownie dla ciebie, wygląda obłędnie :O
Pisałam już dzisiaj, że chcę do takiego wrócić tylko jeszcze z miesiąc dwa pochodzę w rudym.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:37   #1435
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Imp: http://1.bp.blogspot.com/-LToMm0TFoT...lg/s1600/7.JPG to jest dla mnie kolor stworzony dosłownie dla ciebie, wygląda obłędnie :O Jaką farbą go osiągnęłaś? Szukam takiego od lat!
Faktycznie!
mogę się kiedyś zgłosić jak będę potrzebowała pomocy w znalezieniu koloru?
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!


bijum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:38   #1436
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

A co do farby to nie pamiętam, jakiś popielaty blond bodajże, kładziony na bardzo żółty blond
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:39   #1437
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

w koncu moje dzisiejsze... zwyczajne dosc + niezlapany skret, to zdjecie z rozowymi ustami to wyprost i nalesnik po 2 godzinach na dworze masakra mi sie zrobila przy dzisiejszej pogodzie, jutro bede reanimowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4954.jpg (57,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4972.jpg (52,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4942.jpg (64,9 KB, 29 załadowań)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:45   #1438
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
w koncu moje dzisiejsze... zwyczajne dosc + niezlapany skret, to zdjecie z rozowymi ustami to wyprost i nalesnik po 2 godzinach na dworze masakra mi sie zrobila przy dzisiejszej pogodzie, jutro bede reanimowac
Ależ Ty jesteś prześliczna! Do twarzy Ci z takimi falkami, uroczo wyglądają. Nawet takie trochę naleśnikowate, jak to ujęłaś, strasznie mi się podobają!
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!


bijum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:47   #1439
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
w koncu moje dzisiejsze... zwyczajne dosc + niezlapany skret, to zdjecie z rozowymi ustami to wyprost i nalesnik po 2 godzinach na dworze masakra mi sie zrobila przy dzisiejszej pogodzie, jutro bede reanimowac
Wyprost i nalesnik? super, ja mam wiekszy nalesnik od razu po myciu i stylizowaniu

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:48   #1440
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
w koncu moje dzisiejsze... zwyczajne dosc + niezlapany skret, to zdjecie z rozowymi ustami to wyprost i nalesnik po 2 godzinach na dworze masakra mi sie zrobila przy dzisiejszej pogodzie, jutro bede reanimowac
Jak to jest wyprost to ja nie żyję świetne są!
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.