Biust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-21, 12:24   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

biust


Jestem ciekawa, kiedy zalecane jest rozpoczecie stosowania kremow do biustu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-21, 12:49   #2
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: biust

Myślę,że same będziemy to wiedziały .Jeśli masz ponad 25
lat to ja na Twoim miejscu zaczełabym już działać,a jak
jesteś młodsza to zależy od Ciebie i Twojego biustu [img]icons/icon7.gif[/img]
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-21, 20:36   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: biust

Pielęgnację biustu warto zacząć jak najwcześniej - ja już nawet nastolatkom polecam stosowanie nawilżających preparatów (nie ujędrniające, ale delikatne np. balsamy do pielęgnacji ciała). Woda , którą używamy do mycia ciała jest przeważnie mocno chlorowana a to nie służy skórze , poza tym wiele dziewcząt lubi opalać biust i skóra szybciej wówczas się starzeje - czekam aby Agnieszka Zembrzycka zamieściła mój nowy tekst - właśnie wszystko o pielegnacji biustu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-21, 21:06   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: biust

Nigdy nie opalam biustu, poza tym odkad bylam nastolatka (teraz mam 22 lata) uzywam balsamu do ciala rowniez na piersi. Sa one obecnie w idealnym stanie - gladkie i jedrne. Czy narazie wystarczy wiec w moim przypadku stosowanie balsamu?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-22, 05:18   #5
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: biust

a mogłabyście polecić jakiś dobry krem do biustu?Macie jakieś swoje ulubione?
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-17, 23:20   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
BIUST???

Jakich uzywacie kosmetykow na ta partie ciala ? Jak dotad uzywalam samych balsamow do ciala ,ale jak widze-to nie wystarcza...Nie interesuja mnie takie kosmetyki ,ktore po odstawieniu beda powodowaly ze stan biustu sie pogorszy. Poradzcie cos. pozdrawiam.
Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-18, 13:16   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BIUST???

Tak naprawdę to uważam, że nie ma rewelacyjnych kosmetyków do biustu.Miałam juz różne ale ich dzialanie jest podobne.Do urodzenia dziecka mój biust był naprawde super, a teraz...nie dość, że prawie go nie mam to jeszcze nie jest jędrny.Ćwiczę, uzywam różnych specyfików - a efekty raczej marne.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-18, 14:37   #8
maja281
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 116
Re: BIUST???

Moze to dziwne, ale na problemy z biustem nie ma jak siłownia.
Trzeba tylko poszukać fachowej obsługi.Która podpowie co i jak. Są odpowiednie ćwiczenia, wzmacniające mięśnie tej partii ciała. Efekty są, wiem to po przyjaciółce, urodziła dziecko i biust jej...e szkoda gadać.
A teraz ma całkiem, całkiem. Nie taki oczywiście, jak przed ale poprawił się po ćwiczeniach, znacznie.
Ona jeszcze stosuje prysznic zimno, ciepło. Ponoć dobrze działa na skóre. No i oczywiście jakieś kremy do biustu wcale nie te drogie, tylko zwykłe.
To tyle
m281
maja281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-18, 19:07   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BIUST???

ja chodzę na siłownie, a obsługa jest naprawdę fachowa.Reszte ciała mam naprawdę super (takiego nigdy wcześniej nie miałam) - a biust to niestety porazka-chyba jestem takim typem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 18:27   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BIUST???

podobnie jest ze mna. Zadna silownia ,ani cwiczenia aerobowe nie pomagaja...prysznic chlodny-cieply ...tez przerabialam-bez efektow;[. I.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-23, 07:47   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: BIUST???

Balsam do ciała to dla skóry biustu zdecydowanie za mało. Dobre są preparaty firmy Mustella , możesz też poszukać kosmetyków , które kupić można tylko w gabinetach kosmetycznych - prawie każda firma kosmetyczna proponuje kosmetyki do pielęgnacji biustu.Więcej rad znajdziesz w Kosmetycznym ABC. Polecam też zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych - naprawdę jest duży wybór zabiegów , ale Polki niestety ciągle zbyt mało interesują się pielęgnacją ciała.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-10-23, 16:48   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BIUST???

Dziekuje bardzo za odpowiedz! pozdrawiam. I.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 10:29   #13
ag12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Biust

Dziewczyny ratujcie! Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych skóra całkiem mi zwiotczała, a biust jest wprost tragiczny! Nigdy nie był duży, ale przynajmniej przez te 6 lat brania hormonów był jędrny i elastyczny! Co mam robić? Pomocy!!!
ag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:15   #14
marta1162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 25
Re: Biust

Wydaje mi sie ze powinnas go ujedrnic! moze zacznij cwiczyc miesnie klatki piersiowej, naprzemienny zimny i cieply prysznic tez jest bardzo dobry, no i dobry krem ujedrniający skore biustu, dobry bedzie Zel-krem Norel. Jak jeszcze sobie cos przypomne to dam ci znac! i glowa do gory systematyczna pielegnacja i cwiczenia powinny przyniesc rezultaty!!!!!
marta1162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 13:51   #15
ag12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
Re: Biust

Marta dziękuję Ci serdecznie! Podniosłaś mnie na duchu. Od dziś zaczynam stosować terapię!
Pozdrawiam Cię gorąco!
ag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 14:00   #16
puderniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3
Re: Biust

nie martw sie mam ten sam problem niedawno tez ostawilam piguly i moj biust zaczyna w oczach ginac nie powiem ze jestem zalamana ale szczesliw to ja nie jestem
Mam tylko nadzieje ze nie zniknie...
puderniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 15:22   #17
StefkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 6
Re: Biust

ja moze nie mam tego problemu bo nigdy nie stosowalam pigulek, ale juz profilaktycznie zabezpieczam moj biuscik na przyszlosc!! [img]icons/icon7.gif[/img] ostatnio zakupilam super pianke do pielegnacji biustu z serii Talia Fitness firmy Barwa i jestem z niej zadowolona! jest bardzo delikatna, calkiem wydajna, pieknie pachnie!!!!! i chociaz stosuje ja od niedawna to skora na dekolcie jest gladziutka (wczesniej byly krostki) i delikatnie ujedrniona! a co wazne ta pianka jest naprawde bardzo tania!!! szokk!! tylko 6 zl.
StefkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 17:11   #18
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Biust

a gdzie można dostać tą pianke?bo ja takowej nie widzialam [img]icons/icon9.gif[/img] poza tym,duzo się właśnie mówi o ćwiczeniach klatki piersiowej,ale właściewie jak powinny wyglądać takie ćwiczenia??np.ręce złożone jak do modlitwy i naiskanie z całej siły jedna na druga,tak?ale chyba to jest bardziej pytanie do smoczka...
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 17:25   #19
StefkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 6
Re: Biust

ja ta pianke kupilam w zwyklej drogerii takie w ktorej myslalam ze nic ciekawego nie bedzie! a te cwiczenia to ja tez praktykuje, rece jak do modlitwy i sciskam dlonie na 10 s. i rozluzniam i tak 10 razy, codziennie. Jeszcze wyprostowane przed siebie rece (dlonie w piesci) i robie "nozyce" tez jakies 20 razy codziennie, cwicze tez z hantelkami ale to raczej sa cwieczenia wzmacniajace miesnie rak, ale ja czuje jak mi sie miesnie klatki piersiowej napinaja wiec na pewno nie zaszkodza a moze i wzmocnia! jezeli ktos zna jeszcze jakies cwiczenia to prosze niech poda, bo ich jest duzo a ja niestety znam tylko kilka!!! pozdrawiam wszystkie wizazanki!!!!!
StefkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-13, 17:55   #20
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Biust

dzięki Stefciu [img]icons/1cmok.gif[/img] ale wiesz w takich drogeriach,w których wydaje się czasami na pierwszy rzut oka,że nic ciekawego nie ma,można znaleść nieraz takie perełki,że hoho [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] więc musze pobuszkować tu i tam,bo zaintrygowała mnie ta Twoja pianka [img]icons/icon7.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 18:31   #21
StefkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 6
Re: Biust

Wiem, ja poszlam do drogerii kupic zupelnie co innego i tak z ciekawosci zapytalam sie o jakis delikatny krem do biustu, a mila pani zaproponowala mi ta wlasnie pianke! bardzo ja chwalila i powiedziala ze z tej serii uzywa kremu na cellulitis i podobno jest bardzo dobry!
mam nadzieje ze i ty ja znajdziesz i bedziesz z niej tak samo zadowolona jak ja!! pozdrawiam
StefkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 08:21   #22
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Biust

Allegra z nieba mi spadłaś [img]icons/icon10.gif[/img] w którym sklepie,tym na przeciwko McDonalda?za ile ją kupiłaś?jutro tam się przejde [img]icons/icon7.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 15:25   #23
ewatt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7
Biust

Witam
Poszukuję jakiegoś skutecznego kremu do pielęgnacji biustu, który niestety jest za duży i za ciężki i w związku z tym, nie za piękny, rozstępy też się znajdą.
Podobno w takim przypadku dobre są kremy pzreznaczone dla kobiet w ciąży, ale nie chce mi sie w to wierzyć. W każdym razie potrzebne mi chyba coś super extra ujędrniające.
Dziękuję z góry za wszelkie informacje.
ewatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 15:45   #24
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Biust

Mam ten sam problem.
Jakiś czas temu w wyniku leczenia przytyłam naprawdę sporo i jednocześnie moje piersi urosły z C do E łapiąc po drodze rozstępy.
Wiadomo, że biust o takim rozmiarze raczej sam z siebie nigdy jędrny i sterczący nie jest, więc trzeba o niego dbać.
Preparaty dla kobiet w ciąży są OK, ale zwykle są łagodne (nie wszystkie składniki są wskazane w tym stanie) i raczej zapobiegaja niż leczą.
Przestestowałam już naprawdę sporo specyfików biustowych i niestety doszłam do wniosku, że w tym wypadku nie ma co oszczędzać. Nie da się po prostu - większość tańszych preparatów (mówię o tych do 30-40zł) jest po prostu nieskuteczna przy takich potrzebach biustu i działa raczej pielęgnacyjnie na skórę i na tym koniec.
Polecam żel ujędrniający De Noyle's (około 80zł)- u mnie efekty były widoczne już po niecałym tygodniu - bardzo fajnie napina skórę a poza tym jest bardzo wydajny, więc cena jakby troszkę malała.
Poza tym serum do biustu Intensive Rilastil (niestety, około 100zł i troszkę mniejsza wydajność) oraz Bust' Up Biothermu - również wydajny, ale cena to już prawie 150zł.
Próbowałam też nieco tańszych - Yves Rocher, Avon, oriflame, Eris, Norel, Vichy, Pulanna - żaden się nie sprawdził.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 16:11   #25
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Biust

Mala-czarna, czy moglabys powiedziec cos wiecej o De Noyle's i Intensive Rilastil, poniewaz moja mama szuka czegos skutecznego i tez nie moze znalezc. Tzn czy jest to odstepne w Polsce, czy moze mozna to gdzies zamowic. I ktory z tych kosmetykwo jest lepszy? Czy uzywalas go raz dziennie, czy wiecej..?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 16:20   #26
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Biust

cheetah napisał(a):
> Mala-czarna, czy moglabys powiedziec cos wiecej o De Noyle's i Intensive Rilastil, poniewaz moja mama szuka czegos skutecznego i tez nie moze znalezc. Tzn czy jest to odstepne w Polsce, czy moze mozna to gdzies zamowic. I ktory z tych kosmetykwo jest lepszy? Czy uzywalas go raz dziennie, czy wiecej..?
>
> Cheetah

Obydwa są dostępne na esentii i ja właśnie tam je kupowałam.
Stosowałam jeden raz dziennie a co do efektów - De Noyle's lepiej i szybciej napinał skórę, wiesz - ujędrniał ją, natomiast Rilastil działał później, ale dogłębniej i wpływał raczej na całokształ - likwidował wiotkość skóry, troszkę spłycał rozstępy.

Ideałem byłoby stosowanie Rilastilu na noc a żelu De Noyle's na dzień.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:12   #27
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Red face Biust

Mam pytanko: od jakiego wieku dziewczyna powinna uzywac kremu do pielegnacji biustu? Ma 25 lat i nigdy nie uzywalam takich preparatow i zaczelam sie zastanawiac czy nie powinnam Dodam ze nie jestem posiadaczka duzego biustu,wiec czy wogole warto abym z nich korzystala?
Jakie sa zalety takich preparatow?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:33   #28
noemi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: strumien
Wiadomości: 221
Dot.: Biust

mysle ze to nie jest zalezne od wieku. Ja mam 18 lat i uzywam kremow ujedrniajacych do biustu, ponewaz poprzez odchudzanie biust bardzo mi sie zmniejszyl ,a skora na nim stala sie wiodka. Jesli masz jedrne piersi to nie widze potrzeby uzywania takich kremow,chociaz mozna sprobowac,bo zawsze moga pomoc, a przeciez nie zaszkodza. pozdrawiam cieplutko
noemi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 13:04   #29
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Biust

Ja jestem posiadaczką trzydziestoletnich piersi i nigdy nie używałam preparatów na tę część ciała. Owszem stosuję balsamy, ale ogólnie, na całą powierzchnię ciała łącznie z biustem. Jeśli nie masz problemów z biustem, nie schudłaś gwałtownie, piersi są jędrne - to kto tu mówi, że 'MUSISZ"?.
I tu w lepszej sytuacji są właścicielki małych biuścików.
Preparat jest dla tych piersi, które go potrzebują, z różnych przyczyn.
Nie bierz sobie tak bardzo do serca reklam. Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 19:25   #30
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Biust

z własnego doświadczenia... żaden krem nie zrobi biustowi tak dobrze, jak codzienne "masaże" prysznicem naprzemiennie ciepła-zimna woda, kończąc zawsze zimną dzieki temu biust staje sie bardziej jędrny, przynajmniej wizualnie i dotykalnie
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.