Czy powtarzają Wam się sny? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 19:22   #31
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez rzastin
Mi bardzo często śniło sie, że jeżdżę pociągiem, ale NIGDY nie dojeżdżam do domu, bo wybrałam zły pociąg, albo sen się urywał- tak przez dobry miesiąc i potem znowu kilka razy- bardzo męczące.
K.
Mi też się to śni!!! I mojemu tacie też!!!
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:40   #32
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

No, co to sie dzieje z tymi zebami???... Wielu nam sie one snia - w tym mi - ostatnio czesto. Kurcze, jesli symbolizuja smierc, to sie BOOOJE! Ale z drugiej strony slyszalam, ze jak sie komus opowie sen, to on sie potem nie spelni, czyli opowiadajmy je sobie, opowiadajmy, szczegolnie koszmary, wtedy bedziemy mialy pewnosc, ze sie nie spelnia!

A wracajac do "zebowych snow"... Z kolei mi sie sni na przyklad ze nosze takie sztuczne zeby (te zolte, co do metamorfozy w BABE JAGE wykorzystalam) potem je sciagam a one - te naturalne sa takie oblepione, jakbym cukierki rozgryzla, cukrem jakims zoltym. Probuje ten cukier, lep odczepic i odczepia mi sie razem z moimi zebami... Koszmar! Fuj...
Albo tez mi sie snilo, ze mialam do dziasla taka kulke z larw (jakrobaki z jablka) przyklejona... Jeszcze wieksze FUJ!!!
A moze ktoras z Was wie co to te zeby znacza, oprocz smierci - hmmm, moze nie doslownie smierci, kurcze felek...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:42   #33
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

No, naprawe, sny z zebami w roli glownej sa chyba najbardziej meczace, ohydne, niesmak i strach pozostawiajace...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:28   #34
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Ja wczoraj byłam u takiej znajomej i po powrocie do domu kiedy już usnęłam przyśniła mi się dalsza część wieczoru - łącznie z propozycją przenocowania i zrywaniem się rano do najwcześniejszego tramwaju...
Obudziłam się dziś 4:30 rano przerażona że jeszcze nie wyszłam i nie wróciłam do domu...

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 20:24   #35
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Femme, zeby to oprocz smierci, symbol choroby lub nieszczescia (najczesciej w rodzinie)... Dlatego tak strasznie sie boje moich powtarzajacych sie snow o wypadnietym zebie .
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:32   #36
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Upp podnoszę wątek,bo też męczą mnie sny z wypadającymi zębami
Dzisiaj śniło mi się najpierw,że wypadły mi wszystkie włosy,później że bolał mnie ząb,a na końcu wszystkie wypadły później znowu odrastały.Wstałam szybko i opowiadałam wszystkim mój sen,żeby się nie spełnił,ale mam stracha
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:40   #37
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Mi tylko raz śniły się wypadające (a właściwie kruszące się) zęby i mam nadzieję, że już nigdy nie pojawią się w moich snach. Cieszę się, że wtedy nic przykrego nie spotkało ani mnie ani mojej rodziny .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 12:31   #38
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Jak bylam calkiem mala ,to tak mialam.Zawsze snila mi sie wielka lalka ,wielka poduszka i krzyk mojego ojca, panicznie sie balam we snie.I wiecznie mi sie ,to snilo.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 13:09   #39
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Ja mam wrażenie, że czasem spotykam się z taką jakby kontynuacją snu. Nigdy nie mam takich samych. Ogólnie dziwne uczucie.
wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 13:15   #40
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Jak byłam mała to ciągle na zmianę śniły mi się dwa sny. Jeden, że idę ścieżką tuż obok przepaści, ześlizguję się i spadam, a drugi, że spadam z balkonu. Zawsze budziłam się zanim dotknęłam ziemi.
Te sny to jedno z najgorszych moich wspomnień z przeszłości. Do tej pory boję się, żeby kiedyś się nie powtorzyły.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 13:40   #41
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Snow takich samych nie mam ale czesto powtarzaja mi sie w snach pewne elementy.

Woda - plywam, widze... niby wg sennika woda sie na zle sni a u mnie ro naturalne, lubie wode i czesto o niej snie.

Rekin - od dziecka mam sen z rekinem, ze cos jest w wodzie, ze mnie goni. Ogolnie taki koszmar pojawiajacy sie co jakis czas, nawet kilka dni temu.

telefony komorkowe - znajduje na ulicy, czasem wiele, zbieram i juz planuje co z nimi zrobie i komu dam. jak sie budze to z uczuciem rozczarowania.

Szkola, edukacja - a to jedynka z majcy a to egzamin a to praca licencjacka nie oddana. Wtedy sie budze spanikowana zeby sobie uswiadomic, ze szkola skonczona a i studia tez.
Nigdy nie bylam sumiennym uczniem i to wraca w snach, te stresy.

Zab - mialam kilka razy sen o wypadajacych zebach ale to byl podswiadomy lek bo niedawno zeby zrobilam sobie pieknie ladnie i balam sie, ze mi wypadna

czasem w snie sie gubie, nie ten autobus, nie to miasto nie wiem jak wrocic, nie mam za co, ide we snie i ciagle nie moge dojsc...
czasem ma sie wydrzyc cos waznego a ja nie moge sie wyszykowac, nie trafiam w to miejsce - straszny sen.

Ucieczka i nogi jak z waty, niemy krzyk, czasem kogos bije a moje 'ciosy' nie odnosza pozadanego skutku...

Co jakis czas katastrofa lotnicza, spadajace samolotu eksplodujace, czasem ja tym samolotem lece... najczesciej jednak widze jak on leci i zaczyna spadac lub plonie... okropienstwo.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 13:57   #42
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

A mi się powtarzają sny.Raz śniło mi się, że biegam, uciekam przed kimś, ale co chwila moje nogi odmawiają posłuszeństwa, a ja z rozpaczy płaczę, nie mogę uciec...Ten sen przyśnił mi się znowu wczoraj, ale tym razem, gdy uciekałam, obejrzałam się, kto mnie goni i co się okazało? Gonił mnie boski Jefferson ze "Świata wg Bundych", który w ręku trzynał takie duże serce z napisem "Kocham Wandę" AAAch....I wtedy obudziłam się. A mogło być tak pięknie...
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:16   #43
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez Wandolina Pokaż wiadomość
A mi się powtarzają sny.Raz śniło mi się, że biegam, uciekam przed kimś, ale co chwila moje nogi odmawiają posłuszeństwa, a ja z rozpaczy płaczę, nie mogę uciec...Ten sen przyśnił mi się znowu wczoraj, ale tym razem, gdy uciekałam, obejrzałam się, kto mnie goni i co się okazało? Gonił mnie boski Jefferson ze "Świata wg Bundych", który w ręku trzynał takie duże serce z napisem "Kocham Wandę" AAAch....I wtedy obudziłam się. A mogło być tak pięknie...
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:52   #44
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

notorycznie powtarzają mi się sny... najgorsze gdy sa to koszmary ...
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:02   #45
xxsweetashoneyxx
Przyczajenie
 
Avatar xxsweetashoneyxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...Kraina Gwiazd...
Wiadomości: 13
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Mi się kiedyś śniło że mój dziadek umiera i w następny dzień miałam ten sam sen i za równy tydzień zmarł A słyszałam że powtarzające sny są prorocze i że wcześniej czy później mogą sie spełnić...Też słyszałam o tym że jak zęby w śnie wypadają to ktoś umrze z najbliższych osób...
xxsweetashoneyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:03   #46
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez xxsweetashoneyxx Pokaż wiadomość
A słyszałam że powtarzające sny są prorocze i że wcześniej czy później mogą sie spełnić...Też słyszałam o tym że jak zęby w śnie wypadają to ktoś umrze z najbliższych osób...
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:11   #47
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Mi po śmierci dziadka śniło się, że lekarze go nie odratowali, że leżał pod moim łóżkiem i obok mnie .. 5 dni mi się śnił ..
A jak byłam młodsza to po każdym śnie, tak na zakończenie podchodziłam do okna (oczywiście w śnie) patrzyłam na domy i w oknie jednego domu pokazywało się dziecko i ręka z nieba je chrzciła.. Trwało to chyba z rok. Teraz mi się to nie śni ..
__________________



"Nie umiem cię nie dotykać, nie przysięgnę Bogom

Nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać nawet gdybyś miała kogoś..."

GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:14   #48
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Jeżeli po śmierci śnią się zmarli,tzn że potrzebują naszej modlitwy.A podobno jeżeli śni się śmierć kogoś bliskiego,tzn że będzie długo żył także te fakty trochę sobie zaprzeczają
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:24   #49
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez pixie7 Pokaż wiadomość
Sen o spadaniu ma ponoć silny erotyczny podtekst, u kobiet.
OOOO
Miałam kiedyś sen którego nie zapomnę też bardzo długo..skakałam w nim do basenu na glówkę i z bardzo duzą szybkością spadałam w dół długo,dłuugo...aż obudziłam sie na chwilę,po czym zamknęłam oczy i dalej spadałam Otworzyłam oczy jeszcze raz i było to samo....ale ulga, że to był tylko sen
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 18:25   #50
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Hmm mi sie ostatnio śniło 2 razy że zemdlałam ...;/ dziwny sen.
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:30   #51
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

tak powtarzają mi się "regularnie"
1. co jakiś czas śni mi sie że wypadają mi niektóre zęby ale tak ze korzenie zostają <kurcze tak dziwnie sie wtedy czuje...gr...

2.drugi nie wiem co moze oznaczać bo co jakiś czas tez sie "powtarza" sni mi się ze w naszej skrzynce na listy jest pełno gazet, bransoletek, zegarków, jakichś długopisów,zabawek, jakieś cukiereczki i takich innych dupereli i ja te duperele nie dosć ze swojej skrzynki zabieram pakuje ile sie da to jeszcze od sąsauiadó podkradam <taki dziwny ten sen>

kiedyś mi sie śniło 2 razy ze mój ojciec siedzi w domu w pokoju i do dzrwi puka ktoś ja do wizjera a tam ojciec stoi..i celuje z pistoletu do wizjera brrrrr

a no i jeszcze zdarza sie ze sni mi sie że jestem gdzieś w szkole, i stoje naga albo tylk ow bluzce matko jak ja sie wtedy czuje inni ubrani w kurtki a ja rozebrana...

dawniej mi sie wielokrotnie sniło że popdskakuje lece sobie "taaakie dłuuuge kroki w powietrzu....
albo że ide sobie miedzy swoim blokiem albo gdzie w okolicy a ttu nagle przechodze do domu babci w innym miescie,...
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:44   #52
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość

a no i jeszcze zdarza sie ze sni mi sie że jestem gdzieś w szkole, i stoje naga albo tylk ow bluzce matko jak ja sie wtedy czuje inni ubrani w kurtki a ja rozebrana...
a takie sny miewalam czesto jako mloda dziewczynka...

wyczytalam pozniej gdzies, ze taki sen o nagosci to odbicie prawdziwych uczuc takich jak niepewnosc, zakompleksienie, strach przed osmieszeniem.
I ja wtedy bylam taka zakompleksiona, szara mysz...

pozniej wraz z moja diameralna zmiana sny ustaly...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:24   #53
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jeżeli po śmierci śnią się zmarli,tzn że potrzebują naszej modlitwy.A podobno jeżeli śni się śmierć kogoś bliskiego,tzn że będzie długo żył także te fakty trochę sobie zaprzeczają
A ja słyszałam, że jak się po śmierci ktoś śni, to znaczy, że chce się spotkać
__________________



"Nie umiem cię nie dotykać, nie przysięgnę Bogom

Nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać nawet gdybyś miała kogoś..."

GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:18   #54
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
tak powtarzają mi się "regularnie"
1. co jakiś czas śni mi sie że wypadają mi niektóre zęby ale tak ze korzenie zostają <kurcze tak dziwnie sie wtedy czuje...gr...
Oj , też mi się często śnią wypadające zęby, stoję nad umywalką w łazience i wypluwam kolejne zęby , czasami z krwią i mam właśnie dziwne uczucie w buzi ale nic mnie nie boli. Rano zaraz sprawdzam czy wszystkie zęby są na miejscu.



Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Co jakis czas katastrofa lotnicza, spadajace samolotu eksplodujace, czasem ja tym samolotem lece... najczesciej jednak widze jak on leci i zaczyna spadac lub plonie... okropienstwo.
Samoloty- spadające, płonące, czy nawet ja w samolocie ,który zaraz ma uderzyć w ziemię też często mi się śnią. Prawie zawsze potem w telewizji mówią o katastrofie lotniczej

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że czasem spotykam się z taką jakby kontynuacją snu. Nigdy nie mam takich samych. Ogólnie dziwne uczucie.
No i wreszcie sny-seriale. Często mam kontynuację snu z przed kilku dni lub z ostatniej nocy. Dziwne
__________________
Adopcja Wirtualna
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:26   #55
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Mi się od czasu do czasu powtarzają sny,z pociągami,że labo jade pociągiem albo jestem na PKP u siebie. Mysle,że to uraz po eksie,pkp mi się z nim kojarzy.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:35   #56
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Mi się już od 2 lat powtarza jeden sen, że moja babcia przewraca sie koło kaloryfera i leży-chcę podejść..i nagle sie budzę.Nie lubie tego snu bardzo!
A jak była mała to śniło mi się dość często, że za szafy wychodził wielki goryla z którego złaziły mrówki a ja uciekałam na szafe.. głupie wiem ale jako małe dziewczę zawsze budziłam się przerażona.

A z tymi snami o zębach to ostatnio mi się śniły a dziś mojemu bratu również.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:39   #57
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Jak się zęby śnią,to ponoć na chorobe,a włosy to na płacz.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 16:33   #58
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Mi w dzieciństwie kilka razy śniło się,ze jestem w Krynicy Górskiej,wyjechałam kolejką na górę(Parkową?) i podziwiam krajobraz,później id się przejść i wchodzę do domu kobiety,która ma strasznie dużo kotów-są dosłownie wszędzie-nie wiem skąd mi się to wzięło

Często też mi się śni,że wychodze z domu i widze jak ucieka mi autobus,to wracam się i ide na następny i ten znowu ucieka i tak pare razy aż widze,ze jest już wieczór i nigdzie nie dojechałam...

A długo przed testami gimnazjalnymi a potem przed maturą śniło mi się,że przychodze do szkoły a tu wszyscy elegancko ubrani,jest już egzamin a ja o tym nie wiedziałam...

O albo śni mi się,że wstaje w nocy,podchodze do okna a tam z auta wysiadają zamaskowani mężcyzźni z bronią i ja przypominam sobie,że drzwi nie są zamknięte i ide do nich i nie moge dojść i słysze ,że oni są już na schodach i wtedy się budze...
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:08   #59
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

mi od bardzo małego dziecka śni się często ten sam sen.....wystawa sklepowa bardzo bardzo stara rzeźbiona pięknie w drewnie a na wystawie baletnica stojąca na linie na jednej nodze.....kiedy byłam mała ten sen mnie przerażał nie wiem dlaczego....zawsze budziłam się spłakana i roztrzęsiona......z czasem przestał robić na mnie wrażenie, być może przez to że go nie rozumiem.....może to migawki z poprzedniego wcielenia?
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:12   #60
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: Czy powtarzają Wam się sny?

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
mi od bardzo małego dziecka śni się często ten sam sen.....wystawa sklepowa bardzo bardzo stara rzeźbiona pięknie w drewnie a na wystawie baletnica stojąca na linie na jednej nodze.....kiedy byłam mała ten sen mnie przerażał nie wiem dlaczego....zawsze budziłam się spłakana i roztrzęsiona......z czasem przestał robić na mnie wrażenie, być może przez to że go nie rozumiem.....może to migawki z poprzedniego wcielenia?
ktoś tu tak jak ja wierzy w reinkarnacje
__________________



"Nie umiem cię nie dotykać, nie przysięgnę Bogom

Nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać nawet gdybyś miała kogoś..."

GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.