Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 09:59   #4771
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez nick60 Pokaż wiadomość
Jak szukamywas robiło marsz dla Asi to trąbiliśmy na prawo i lewo już miesiąc wcześniej żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało. Każdy mógł się dołączyć do organizacji.
Ale żeby utajniać wydarzenie...
Właśnie tego nie potrafię pojąć.

Misia z gp zrobiła przypinki i bransoletki. niby fajny pomysł z jakimś znakiem rozpoznawczym, ale mnie one średnio się widzą. Moim zdaniem powinno to być co uniwersalnego, dla kobiet i mężczyzn, a te przypinki z różyczkami za bardzo damskie były. Nie widziałam aby jakiś dziennikarz to sobie przypiął.
Ewentualnie, gdyby jeszcze mężczyźni w garniturach przyszli, to mogło by to udawać mini kwiatka do butonierki, czy cuś.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:09   #4772
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość

Znowu ktoś widział Iwonę Wieczorek w Paryżu. Na stacji metra

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...t%23LokKrajTxt
Ciekawe czy to dziewczyna łudząco podobna do Iwony czy to rzeczywiście Iwona. Bardzo ciekawi mnie co zobaczą funkcjonariusze na monitoringu tego paryskiego McDonald'sa.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:27   #4773
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez 2ystem1645 Pokaż wiadomość
od Wyborczej po Wiadomości Wąchocka pisały o Iwonie z dzieckiem Murzyna.



KONIEC
zdaje raport - niestety w Wachocku jeszcze nie wiedza o Iwonie i murzynku;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:55   #4774
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez nick60 Pokaż wiadomość
Drabineczko nie dziw się takiemu zainteresowaniu, bo to co napisałaś brzmiało intrygująco: "[...]Już wróciłam. To co myślę zachowam dla siebie, bo się boję po prostu odezwać."

Dlaczego się boisz? Ktoś cię zastraszył, czy boisz się forumowych ataków przez swoje przemyślenia...

gazeta.pl: "Krzysztof Rutkowski i mama Iwony Wieczorek w 3. rocznicę jej zaginięcia."
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias..._rocznice.html
Co w tym intrygującego? Boję się, bo nie chcę mieć wiecznych problemów na głowie. Boję się ataków, boję się osób które są "bardzo blisko sprawy" no po prostu nie. Nie wiem po co właściwie ja jeszcze łażę i się odzywam, nie wiem
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:15   #4775
nick60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 401
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Oki drabineczko, myślałem że ktoś Ci groził.
__________________
http://www.szukamywas.pl
nick60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:36   #4776
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez nick60 Pokaż wiadomość
Jak szukamywas robiło marsz dla Asi to trąbiliśmy na prawo i lewo już miesiąc wcześniej żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało. Każdy mógł się dołączyć do organizacji.
Ale żeby utajniać wydarzenie...
to sobie tak utajnili że nikogo oprócz ich samych nie było. Genialne!

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nick60 Pokaż wiadomość
Oki drabineczko, myślałem że ktoś Ci groził.
a daleko do tego?
jak janusz pozwami straszy na lewo i prawo.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:46   #4777
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to sobie tak utajnili że nikogo oprócz ich samych nie było. Genialne!
.
Nieee To był taki tajny EWENT że ich samych też nie było !

Organizował to Janusz, Justyna, Misia i Serce-czytelnik, który miał być rzecznikiem prasowym. Podobno moderator GP - serce czytelnik, jako jedyny z organizatorów przyjechał z Krakowa, ale nikt go nie widział i nikt o nim nie słyszał Utajnił się
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 11:50   #4778
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Proszę się ze mną nie kontaktować i nie zasypywać prywatnymi wiadomościami! I to osoby których nie znam. Naprawdę myślicie że jestem przygłupia? W tym wątku siedzą ludzie z gp, tak samo piszą do mnie na PW osoby z kilkoma postami żebym się wypowiedziała. Proszę dać mi spokój.
Jakby co, ja wiadomości nie słałam To tak tylko dla wiadomości innych czytających by nie myśleli, że jestem taka ciekawska.
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:50   #4779
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ale ja do ciebie pisałam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:53   #4780
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Czytam komentarze pod nowymi artykułami z tym niby paryskim tropem i powiem wam, że jeżeli to jest prowo wymyślone na potrzeby rozgłośnienia ewentu, to matka strzeliła sobie sama w stopę. Jest tak, jak mówiłyście - nikt nie wnika w to, że dziewczyny nie było w europejskiej bazie osób zaginionych, tylko na świeczniku jest małe murzyńskie dziecko i dyskusja o rozwiązłości Polek z Murzynami, jakiś cyrk poprostu
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:58   #4781
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Nieee To był taki tajny EWENT że ich samych też nie było !

Organizował to Janusz, Justyna, Misia i Serce-czytelnik, który miał być rzecznikiem prasowym. Podobno moderator GP - serce czytelnik, jako jedyny z organizatorów przyjechał z Krakowa, ale nikt go nie widział i nikt o nim nie słyszał Utajnił się
sami sobie wystawili odpowiednie świadectwo.
Ale niektórzy i tak będą wierzyć w każde ich słowo.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 12:01   #4782
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Generalnie ja wiele rzeczy bym zmieniła, np postarałabym sie o sponora... Jeśli problemem jest drukowanie ulotek, można zwrócić się do jednego z lokalnych przedsiębiorstw żeby wydrukował ulotki w zamian za darmowe ich roznoszenie - z jednej strony wizerunek zaginionych z drugiej reklama firmy. Dwustronna ulotka, jeśli nie ma pieniędzy to trzeba kombinować....
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:07   #4783
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Generalnie ja wiele rzeczy bym zmieniła, np postarałabym sie o sponora... Jeśli problemem jest drukowanie ulotek, można zwrócić się do jednego z lokalnych przedsiębiorstw żeby wydrukował ulotki w zamian za darmowe ich roznoszenie - z jednej strony wizerunek zaginionych z drugiej reklama firmy. Dwustronna ulotka, jeśli nie ma pieniędzy to trzeba kombinować....
Ależ oni mieli sponsorów, którzy oferowali konkretne kwoty. Niestety nie wiadomo dlaczego nie chcieli ich przyjąć...
No i wyszło tak jak wyszło....
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:11   #4784
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A to, nie widziałam.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:18   #4785
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

szkoda, że przy takiej tragedii najbliżsi taką błazenadę odstawiają... nie dziwię si, że ludzie się wykruszają i mało kogo zaczyna to obchodzić..
mnie już to wszystko poważnie zniesmaczyło...
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:23   #4786
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
A to, nie widziałam.
Tutaj wklejałam, ostatnia wypowiedź:


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4584

Dziewczyna oferowała 2,5 tys. A takich osób było więcej....
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:52   #4787
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ale ja do ciebie pisałam
To przeoczyłam, bo nie dostałam wiadomości o tym evencie. Muszę poszukać
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 15:58   #4788
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wiecie co... w sumie to nie wiem za co tak niektórzy krytykują Rutkowskiego, ale moim zdaniem jest to bardzo dobry detektyw, znający się na tym co robi i mający w tym wieloletnie doświadczenie. Ja mu nic do zarzucenia nie mam. Dzisiaj oglądam sobie cały dzień odcinki serialu dokumentalnego "Detektyw" z nim w roli głównej, który kiedyś leciał na TVN i to jest naprawdę bardzo inteligentny facet. Gdyby w sprawie Iwony był jakiś trop, ślad, cokolwiek - na pewno by coś zdziałał. A tak poza monitoringiem (który zdobył on), nie ma nic. I zakładając, że to Iwona jest widywana w Paryżu i gdyby rodzina ponownie zaangażowała go w tą sprawę i dała mu wolną rękę do działania tam w Paryżu, to myślę, że rozwiązałby tą sprawę. No ale chyba jednak się to nie stanie, bo widzę, że rodzina (a właściwie przyjaciel rodziny i ich główny doradca) delikatnie mówiąc nie przepada za Rutkowskim.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Otwieram "Pudelka", a tam...
http://www.pudelek.pl/artykul/57021/...sopocie_ladna/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 16:20   #4789
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Z całej sprawy najważniejsze jest czy narzeczona Rutkowskiego jest ładna i w co się ubrała, dno

A Iwona wg. pudelka jest mieszkanką Gdyni. Śmiać się czy płakać?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 16:27   #4790
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Z całej sprawy najważniejsze jest czy narzeczona Rutkowskiego jest ładna i w co się ubrała, dno

A Iwona wg. pudelka jest mieszkanką Gdyni. Śmiać się czy płakać?
No "Pudelek" jest akurat tego typu portalem, więc wcale mnie nie dziwi, że akurat to ich zainteresowało.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 16:31   #4791
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ach jednak! Pan Serce - czytelnik zdecydował się jednak wyjść z okopów i dzielnie, nie bacząc na swoje życie udzielił wywiadu TVP :

od 3:40
http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/...-2155/11758134
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2013-07-14 o 16:46
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:27   #4792
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

.... 04:51 w sensie tak?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:58   #4793
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/poszu...wiadomosc.html


Cytat:
W piątek pojawił się kolejny ślad w tej tajemniczej sprawie. Do matki Iwony zadzwoniła kobieta, która także twierdzi, że widziała zaginioną. - Mój numer wzięła z internetu, miała roztrzęsiony głos - mówi w rozmowie z "GW". - Przed chwilą znowu ją widziałam, mówiła, stałam obok niej na stacji metra. To musi być ona! Będę jej szukała. Skoro jest Polką, na pewno uda mi się z nią porozmawiać - relacjonuje rozmowę matka zaginionej.

- Skoro ta pani chce, niech szuka - dodaje. - Staram się spokojnie podchodzić do takich informacji. To mogłaby być moja córka tylko w przypadku, gdyby straciła pamięć i nie wiedziała, gdzie jest jej rodzina i dom. Bo zdrowa Iwona na pewno by się ze mną skontaktowała.

mama Iwony chce nam pokazać, że jej nie zalezy, czy jak?
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:14   #4794
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/poszu...wiadomosc.html





mama Iwony chce nam pokazać, że jej nie zalezy, czy jak?

Wiesz, to nie jest tak że jej nie zależy, ale zapewne jest już sceptycznie nastawiona do takich "rewelacji". Mogę sie tylko domyślać ile ona już takich telefonów odebrała..


Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
.... 04:51 w sensie tak?
Tak
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2013-07-14 o 20:18
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:26   #4795
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

lapida: podejrzewam, że pani Iwona jest przekonana o tym, że jej córka nie zostawiłaby wszystkiego i nie zniknęła bez śladu nie dając znaku życia z własnej woli.

Skoro na największych portalach internetowych jest to taki breaking news, to na pewno policja zajmuje się tymi sygnałami.
Mnie dziwi tylko postawa osób, które widzą zaginioną osobę, mają możliwość nawiązania kontaktu (zaczepienie, krótka rozmowa) i rezygnują z tego. Oczywiście, że najlepiej byłoby pójść za tą osobą i jednocześnie podawać policji jej położenie, ale są różne sytuacje w życiu, każdy ma swoje sprawy. Ale możliwe, że zwykłe zawołanie "Iwona" i obserwacja reakcji tej dziewczyny, mogłyby w jakiś sposób przybliżyć do odpowiedzi na pytanie, czy to ona - pod warunkiem, że nie straciła pamięci oczywiście.
Ktoś może mi zarzucić, że łatwo powiedzieć. Ale rok temu brat mojej koleżanki z roku zaginął, pojawiały się sygnały, że był widziany w mieście, w którym akurat wtedy przebywałam. W autobusie miejskim zauważyłam kogoś łudząco podobnego, więc powiedziałam do tego chłopaka coś na zasadzie "cześć, Ł.?" Niestety okazało się, że to nie był on. Ale i tak na wszelki wypadek zadzwoniłam do jego siostry i powiedziałam, w co jest ubrany, podając jak najwięcej szczegółów. Wysiadłam za nim na przystanku, mimo, że miałam jechać dalej.
Więc czasem te parę minut może uratować czyjeś zdrowie, życie - bo może zaginiony jest zagrożony czymś. Warto się nad tym zastanowić i przełamać, kiedy pojawiają się wątpliwości, czy na pewno zaczepić taką osobę.
Jest też ryzyko, że można spłoszyć w ten sposób tego zaginionego, wtedy trzeba by było za nim zwyczajnie podążyć. Ale nie myli się ten, kto nic nie robi.

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2013-07-14 o 20:29
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:30   #4796
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

anlaya - ja myślę, że te osoby jak widziały "Iwonę" to myślały sobie "skądś kojarzę tę dziewczynę, ale nie wiem skąd" i dopiero po powrocie do domu i poszperaniu w necie zorientowały się, że to może być właśnie ona.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:40   #4797
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Melissa86: Bardzo możliwe, chociaż sytuacja dziwna - wpisała w google: widziałam dziewczynę, która kogoś mi przypomina, kto to jest? i wyskoczyły plakaty z serii Missing: Iwona Wieczorek?
A tak serio, to nawet jeśli rzeczywiście tak było (to, co napisałam wyżej nie jest na poważnie) i od kliknięcia do kliknięcia jakoś trafiła na sprawę Iwony albo jej się przypomniało, to dobrze, że chociaż zadzwoniła do mamy Iwony.
Swoją drogą, nagle po 3 latach w Paryżu Polacy zaczęli widywać kogoś podobnego do Iwony. Oby to się wyjaśniło jak najszybciej i nie było kolejnym fałszywym alarmem.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:49   #4798
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Melissa86: Bardzo możliwe, chociaż sytuacja dziwna - wpisała w google: widziałam dziewczynę, która kogoś mi przypomina, kto to jest? i wyskoczyły plakaty z serii Missing: Iwona Wieczorek?
A tak serio, to nawet jeśli rzeczywiście tak było (to, co napisałam wyżej nie jest na poważnie) i od kliknięcia do kliknięcia jakoś trafiła na sprawę Iwony albo jej się przypomniało, to dobrze, że chociaż zadzwoniła do mamy Iwony.
Swoją drogą, nagle po 3 latach w Paryżu Polacy zaczęli widywać kogoś podobnego do Iwony. Oby to się wyjaśniło jak najszybciej i nie było kolejnym fałszywym alarmem.
Zanim doczytałam Twoje drugie zdanie (z tym, że to nie jest na poważnie), to oczywiście zdążyłam te zdanie wygooglować. hehehe Niestety wyniki wyszukiwania są zupełnie inne.
A tak serio to nie mam pojęcia jakim kluczem kierowały się te osoby, kiedy szukały TEJ dziewczyny w internecie.
Podobno gdańska policja już pojechała po ten monitoring do Paryża, więc zapewne na dniach będzie jakieś oświadczenie w tej sprawie.
W tej sprawie, ale już nawet nie samego monitoringu, a ogólnie tego, co rodzina zarzuciła polskiej policji. Zapewne się do tego ustosunkują z tym wpisem do bazy osób zaginionych. Czy to ich wina i zaniedbanie (przeoczenie), czy system źle działa, czy paryscy policjanci nie umieli go obsłużyć.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2013-07-14 o 20:50
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:55   #4799
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
pojechała po ten monitoring do Paryża, więc zapewne na dniach będzie jakieś oświadczenie w tej sprawie.
Musieli aż jechać zamiast wystąpić z wnioskiem o natychmiastowe zabezpieczenie i przesłanie...Ale dobrze, że robią cokolwiek w tej sprawie.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:59   #4800
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Musieli aż jechać zamiast wystąpić z wnioskiem o natychmiastowe zabezpieczenie i przesłanie...Ale dobrze, że robią cokolwiek w tej sprawie.
Nie znam procedur, więc nie oceniam. Ale tak jak napisałaś - dobrze, że w końcu podjęli jakieś działania.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.