Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-04, 16:07   #3481
yuiren
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Kolejna do porady ;P
Od niepamiêtnych czasów noszê tak± "fryzurê", która ju¿ jaki¶ czas temu mi siê znudzi³a. Denerwuje mnie ci±g³e w tej chwili zaczesywanie ich rêk± do ty³u, bo d³uga grzywka spada mi na twarz i przeszkadza. Zwi±zaæ w kucyk je ciê¿ko, gdy¿ mam odstaj±ce uszy, i nie wygl±da to za ciekawie Poza tym mam pod³u¿n± , w±sk± twarz, która w tej chwili wydaje siê jeszcze wê¿sza. Oprócz tego mam problem z "przylizanymi" w³osami u nasady i chcia³abym je jako¶ podnie¶æ. Prostujê niestety, wiêc s± dosyæ podniszczone. 1 zdjêcie sprzed trzech miesiêcy, 2 z dzisiaj. Jakie¶ propozycje? :p Z góry dziêki.
yuiren jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-04, 17:04   #3482
perlesang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez perlesang Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Bardzo proszê o pomoc. Chcê zmieniæ fryzurkê. Mam ciemne w³osy do pasa, w³osy s± podatne na krêcenie, s± do¶æ gêste. Nie chcia³abym ich mocno skracaæ, mo¿e trochê pocieniowaæ. Nie wiem jaki mam kszta³t twarzy, wiêc nie bardzo wiem jaka fryzurka mi pasuje. Oto fotki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0d21f52cb.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...23bfda28f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...077934e7c.html
pomo¿e mi kto¶?
perlesang jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:05   #3483
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Jak u³o¿yæ tak± fryzurê ?

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Poka¿ wiadomo¶æ
Niby proste,ale mêczê siê i mêczê i co¶ mi nie wychodzi . Mam tak± d³ugo¶æ i równie gêste w³osy. Czym modelowaæ ? Prostownic± Na okr±g³± szczotkê
Bêdê wdziêczna za jak±¶ radê

Za³±cznik 3510580
Da sie na okragla szczotke, ale osobiscie wole na walkie rzepowe (bo jest mniej pracy, hehe). Tu mam filmik na tem temat.






---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez elye Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanko:
jak u³o¿yæ tak± fryzurê?:
http://www.ladygaladriel.com/images/galadriel.jpg
sa rozne sposoby, najlatwiej to za pomoca lokowki. tu mam filmik gdzie pokazuje technike (mozesz od razu przewinac na druga polowe), z tym ze do tych fal z Twojego zdjecia nalezaloby uzyc lokowki o duzo mniejszej srednicy

musze przyznac ze troche to potrwa, ale efekt bedzie bardzo ladny!
wlosow nie nalezy rozczesywac, a kazde pasemko spryskiwac lakierem przed kreceniem lokowka

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kle0patra Poka¿ wiadomo¶æ
Jak bym mog³a upi±c w³osy krok po kroku by uzyskac tak± fryzure?

Jaka spinka, lakier by³a by najlepsza?


http://img684.imageshack.us/img684/1080/44756852.jpg

http://img547.imageshack.us/img547/9770/13048357.jpg
szkoda ze nie widac co jest z tylu, bo gora jest wyraznie nataripowana, a z tylu nie wiadomo co sie dzieje...
__________________
Moje fryzury - krok po kroku - zobacz je teraz na... http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
loveangelmusicbaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 18:53   #3484
avantikaa
Raczkowanie
 
Avatar avantikaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

pomocy. w³osy d³ugie, cienkie, bez ¿ycia . my¶lê coraz powa¿niej nad grzywka a'la zmuda-trzebiatowska , problem w tym, ze mam niskie czo³o, okr±g³a twarz. proponujecie co¶?
__________________

avantikaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 08:30   #3485
paulina1250
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 11
fryzura Rihanny

jak zrobic taka fryzure?
paulina1250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:24   #3486
madzia62432zz
Przyczajenie
 
Avatar madzia62432zz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 14
Red face Czy to jest dobry pomys³?

Witam.
Od kilku lat mam d³ugie, wycieniowane w³osy z grzywk± lekko na boku i w tej fryzurze jest mi do twarzy jednak zupe³nie mi siê ju¿ znudzi³a i chcia³abym zmieniæ j± na fryzurê Rihanny. Czy bêdzie mi pasowa³a? (Pomijam fakt, ¿e nie mam pojêcia jaki fryzjer w Szczecinie zrobi mi dok³adnie tak± fryzurê ze zdjêcia wiêc przy okazji je¶li kto¶ wie proszê pisaæ)

Ja (sorry ¿e takie zdjêcie ale innego nie mia³am ) :


A TO FRYZURA JAK¡ BYM CHCIA£A:

madzia62432zz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 07:18   #3487
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: Czy to jest dobry pomys³?

bêdzie Ci bardzo ³adnie, wyszczupli Ci buziê i wyci±gnie rysy, poza tym widaæ ze jestes buntowniczk± Musisz tylko zapu¶ciæ grzywke do koñca nosa, bo Rihana ma j± d³uga i na bok.

a fryzjera po prostu prosisz o krótk± fryzurkê z ty³u i boków, z d³ugimi w³osami na szczycie przechodzacymi w grzywke na bok. mocno wycieniowana. dobrze bedzie, jak pokaesz zdjêcie i upewnisz siê, ze fryzjer zrozumia³.
__________________
W³osy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-08 o 07:19
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 13:44   #3488
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 183
Dot.: Czy to jest dobry pomys³?

ta fryzurka Rihanny jest ¶wietna, te¿ my¶lê ze bêdzie Ci pasowa³a ale muszis zmieæ du¿o szczê¶cia ¿eby trafiæ na kogo¶ kto umie j± zrobiæ...powodzenia
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:09   #3489
malenka93
Przyczajenie
 
Avatar malenka93
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 4
Proste, cienkie i dugie.

Moje wlosy s± proste, d³ugi, ale do¶æ cienkie. Nie wiem za bardzo jak je u³o¿yæ, chcia³abym aby wydawa³y siê gêstsze i co najwa¿niejsze nie przylega³y do skóry. Mo¿e mam u¿ywaæ piankê, nie chce te¿ tapirowaæ.
malenka93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:31   #3490
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 839
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Rihana ma tu akurat perukê, ale wystarczy w³osy nawin±æ na wa³ki, nie rozczesywaæ, spi±æ z ty³u wsuwkami ( niby niedbale, ale starannie) a z przodu wyci±gn±æ loczek.
Ninlil jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:57   #3491
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Proste, cienkie i dugie.

mocno wycieniuj, po umyciu piankê na objêto¶æ i susz g³ow± w dó³ a¿ bêd± ca³kiem suche, ja do tego u¿ywam szamponu na objeto¶æ z pantene i tak po oko³o miesi±cu u¿ywania sama nie poznajê swoich w³osów

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-11-08 o 16:58
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 19:01   #3492
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Nie ma peruki tylko ma przed³u¿one w³osy. Czyta³em wywiad z jej stylistk± i wypowiada³a sie ¿e u¿y³y one ludzkich w³osów uprzednio ufarbowanych na czerwono a nastêpnie zosta³y w³ose wplecione. Jakim sposobem w³asnie mam dylemat bo jak do takich krótkich doczepiæ ale skoro jej fryzjerka to potwierdza Mo¿e jakies mikro zgrzewy ale mówi³a ¿e wplecione. Loki na piankê i lekki tapir. Tak jak powy¿ej wsuwkami spi±æ , na³o¿yæ opaskê i spryskaæ lakierem delikatnie.
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:58   #3493
avantikaa
Raczkowanie
 
Avatar avantikaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

powiem Ci, ze ja uzywalam mase szamponow i pianek na objetosc az wrocilam do zwyklego, ziolowego szamponu-ze szkrzypu-dlaczego? strasznie mi wlosy zaczely wypadac...
__________________

avantikaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:18   #3494
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Damian17 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma peruki tylko ma przed³u¿one w³osy. Czyta³em wywiad z jej stylistk± i wypowiada³a sie ¿e u¿y³y one ludzkich w³osów uprzednio ufarbowanych na czerwono a nastêpnie zosta³y w³ose wplecione. Jakim sposobem w³asnie mam dylemat bo jak do takich krótkich doczepiæ ale skoro jej fryzjerka to potwierdza Mo¿e jakies mikro zgrzewy ale mówi³a ¿e wplecione. Loki na piankê i lekki tapir. Tak jak powy¿ej wsuwkami spi±æ , na³o¿yæ opaskê i spryskaæ lakierem delikatnie.
Tutaj gdzie ja teraz mieszkam (we Francji), prawie wszystkie murzynki maja wlosy doczepiane w bardzo interesujacy sposob (ktory nadaje sie raczej tylko dla murzynek) - najpiew wszystkie wlosy co one maja (a moga byc nawet bardzo bardzo krotkie) zostaja zaplecione w takiego francuza o szerokosci 1cm ktory spiralnie (wielokrotnie) obraca sie wokol calej glowy. Potem fryzjerka bierze taka tasme z wlosami do doczepienia (jest bardzo bardzo dluga, ponad metr) i za pomoca igly i nici doszywa te tasme z wlosami do francuza, tak samo spiralnie jak idzie francuz, zaczynajac od dolu. Zwykle po objeciu grzywki takie wlosy wygladaja prawie jak naturalne albo jak peruka - zalezy od jakosci tych wlosow. Z tego co wiem, robia to raz na miesiac i kupuja wlosy nie najlepszej jakosci za ok. 20eu...

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina1250 Poka¿ wiadomo¶æ
jak zrobic taka fryzure?
tu sa 2 filmiki youtube na ktorych jest pokazane jak uzyskac podobny efekt, z tym ze koncowki wlosow Rihanny nie sa spiete, no i ma grzywke


__________________
Moje fryzury - krok po kroku - zobacz je teraz na... http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
loveangelmusicbaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 14:14   #3495
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1 344
Dot.: Czy to jest dobry pomys³?

Ja te¿ my¶lê, ze taka fryzurka bêdzie do Ciebie pasowaæ, wiesz my¶lê ¿e jak poka¿esz fryzjerowi zdjêcie to powinien Ciê zrozumieæ, ale ja na twoim miejscu wybra³abym siê raczej do jakiego¶ dobrego fryzjera ze stylistami, którzy przechodz± ró¿ne kursy, a nie do takiego zwyk³ego co najlepiej wychodzi mu farbowanie i trwa³a Jak ju¿ siê zdecydujesz to poka¿ fotki
__________________
19.06.2010 Szczê¶liwa ¿onka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabe³ straszny jak go maluj± obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:52   #3496
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Ale u Rihanny widaæ na zdjêciach ¿e ona ma jakby swoje te w³osyi nie widaæ warkoczów, ³±czeñ wiec to chyba inny sposób jaki¶ .Tym bardziej ¿e gdy mia³a wygolone w³osy to jej irokez tez zmienia³ d³ugo¶ci z dnia na dzieñ a ci±gle by³y tapirowane, lakierowane a ³±czeñ widaæ nie by³o. A o metodzie której mówisz wiem jak wygl±da i tak jak mówisz nadaje sie chyba tylko dla murzynek
Pozdrawiam
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:59   #3497
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 179
Jak z d³ugich w³osów upi±æ krótkie ? Czy s± takie ciêcia ?

W±tek zak³adam pod wp³ywem sesji zdjêciowej, jak± ostatnio mia³am Na zdjêciu po lewej s± moje naturalne w³osy a po prawej - jak zosta³y upiête na krótko.

I moje pytanie : jak to powtórzyæ, bo zapomnia³am spytaæ, jak mi to wiza¿ystka zrobi³a ? ;D Czy która¶ z Was spina³a d³ugie w³osy tak, ¿eby optycznie wygl±da³y na krótkie ?

Pamiêtam kole¿ankê, która mia³a krêcone loki do ramion a jednego dnia przysz³a do szko³y w króciutkich lokach przy samej g³owie. To by³ jeden szok, bo wiêkszy by³ nastêpnego, kiedy przysz³a ponownie z lokami do ramion Tak wiêc widzia³am, ¿e takie cuda sa mo¿liwe

A inne pytanie - czy sa fryzury na pó³d³ugie w³osy, przy których po spiêciu ty³u przód wygl±da, jak krótka fryzurka ?

Co by nie by³o :

wiza¿ : Paulina Popek, www.paulapop.com
zdjêcia : Alina Mirek, fotoalina.net
Shade666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:15   #3498
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Jak z d³ugich w³osów upi±æ krótkie ? Czy s± takie ciêcia ?

wow nie pozna³abym ze jestes jadn± i ta samoa osoba na tych 2 zdjêciach

a to mozesz zrobic tak ¿e robisz gumk± kucyja spuszczasz gumkê trochê ni¿ej i zawijasz kuk do srodka podpinj±c wsowkami

mi to kiedy¶ wysz³o, ale ja mam proste, wiec nie wiem jak by ten efekt wygl±d±³ na twoich falowanych

ale sprobój i wklej prosze zdjêcie jak ci wysz³o, jesli oczywi¶cie zechcesz kozystac z mojego sposobu
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:50   #3499
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Jak z d³ugich w³osów upi±æ krótkie ? Czy s± takie ciêcia ?

No ale niewiele mi to daje, bo mam pocieniowan± grzywkê z przodu i cieniowane w³osy w ogóle. Zostaje mi wiêc z przodu grzywka i pasemka i co z nimi ? Poza tym widaæ ¿e ma siê koka, prawda ? A ta fryzurka z prawej to by³ kucyk wi±zany na samej górze w³osów, który p.Paulina zczesa³a mi do przodu, na twarz. I tyle pamiêtam, nie mam pojêcia, jak oprócz tej grzywki u³o¿y³a mi w³osy, ¿eby by³y takie krótkie z boku
Shade666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 21:58   #3500
Emef_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Jak z d³ugich w³osów upi±æ krótkie ? Czy s± takie ciêcia ?

Mam w³osy do po³owy pleców a skracam je przed ramiona. Robiê to tak, ¿e dzielê poziomo w³osy na po³owê, górê zwi±zuje ¿eby nie przeszkadza³a, doln± czê¶æ w³osów wi±¿ê i przypinam wsuwkami tak aby nie odstawa³a, rozpuszczam górn± czê¶æ w³osów i potem modeluje ;D
Jest to mo¿liwe dziêki temu, ¿e mam pocieniowane w³osy.
Chêtnie poznam inne metody ;D
__________________

Emef_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:45   #3501
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Jak z d³ugich w³osów upi±æ krótkie ? Czy s± takie ciêcia ?

A to jest ciekawa metoda, zw³aszcza ¿e te¿ mam cieniowane Spróbujê sobie i napiszê czy wysz³o
Shade666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:14   #3502
ewciamisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 4
jaka fryzura

hej. wydaje mi siê ze mam okr±g³a buzie, w³osy do ramion taki troche zapuszczony juz bob. jaka fryzura by mi pasowa³a i czy faktycznie mam okr±g³a czy owalna twarz? dzieki z gory za rady.dolaczam moje zdjecia i pare fryzurek ktore mi sie podobaja, myslalm troche o irokezie mocno wystrzepionych. co wy na to?

Edytowane przez ewciamisia
Czas edycji: 2010-11-10 o 11:18
ewciamisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:12   #3503
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 2 655
Dot.: jaka fryzura

Irokez odpada<bleee> Bedzie Ci brzydko w nim, poniewaz masz okragla buzke.. Ja bym proponowala ostatnia fryzure.. jest piekna
__________________
zapuszczam w³osy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam siê!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:04   #3504
ewciamisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jaka fryzura

Albo cos takiego. ta perwsza to ewentualnie ale z dluzszym spodem i tylem.
ewciamisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:45   #3505
SummerVisions
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1
Smile Krótka fryzurka, krêcone w³osy - propozycje obciêcia

Hej dziewczyny Wybieram sie jutro do fryzjera poniewa¿ postanowilam znacznie skrocic moje krecone wloski, ktore siegaja teraz za ³opatki. Chcia³abm bardzej zrównaæ d³ugo¶æ moich w³osów gdy¿ s± wg mnie za bardzo wystopniowane po ostatniej wizycie u fryzjera. Mam tylko problem z wyborem odpowiedniej fryzurki, w grê nie wchodz± bardzo krótkie obciêcia - górna granica to obciêcie do linii brody. Jak je jednak obci±æ ¿eby siê ³adnie uk³ada³y? Bardzo proszê o pomoc!
SummerVisions jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 08:43   #3506
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Jak z d³ugich w³osów upi±æ krótkie ? Czy s± takie ciêcia ?

Cytat:
Napisane przez Shade666 Poka¿ wiadomo¶æ
No ale niewiele mi to daje, bo mam pocieniowan± grzywkê z przodu i cieniowane w³osy w ogóle. Zostaje mi wiêc z przodu grzywka i pasemka i co z nimi ? Poza tym widaæ ¿e ma siê koka, prawda ? A ta fryzurka z prawej to by³ kucyk wi±zany na samej górze w³osów, który p.Paulina zczesa³a mi do przodu, na twarz. I tyle pamiêtam, nie mam pojêcia, jak oprócz tej grzywki u³o¿y³a mi w³osy, ¿eby by³y takie krótkie z boku


u mnie nie by³o widac ¿adnego koka, ani trochê
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:46   #3507
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

No ok, ale to co Ty poda³a¶ to jest po prostu upiêcie d³ugich w³osów z ty³u w kok. I widaæ, ¿e to s± d³ugie w³osy upiête z ty³u gumk± w niski kok To ¿e ten kok jest spiêty do ¶rodka i nie widaæ gumki nie rozwi±zuje sprawy. A co z w³osami z przodu ? Mnie chodzi o fryzurê, gdzie upiêcie d³ugich w³osów daje wra¿enie posiadania krótkich. Nie chodzi mi o normalne upiêcie d³ugich w³osów. Tutaj jedna u¿ytkowniczka ju¿ mi poda³a fajny patent, porównaj opisy, mo¿e w ten sposób

Edytowane przez Shade666
Czas edycji: 2010-11-11 o 10:47
Shade666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:35   #3508
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

to nie jest zaden kok, ja wiem to lepiej bo to widzia³am

i nie chce siê k³ucic bo jak nie chcesz to z tego i tak nie skorzystrasz a ja do niczego nie namawiam, tylko sprostowywuje, w³osy z przodu wygl±da³y jak bo to by³a krótka fryzurka, jak bêde mia³a czas zrobic to wstawiê zdjêcia, ¿by¶ zobaczy³a, ze nie chodzi mi o kok.


mo¿e poszukaj filmiki na yt, pewnie tam cos bêdzie


mozlwie ze sie poprosty nie zrozumia³ysmy i mialam na my¶li to co tamta urzytkowniczka
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2010-11-11 o 11:37
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 13:34   #3509
martucha16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Czeee¶æ, chcia³abym co¶ zmieniæ w swojej fryzurce, tylko nie bardzo wiem jaka by pasowa³a do mojej twarzy. Porad¼cie

P.S. zdjêcie, które tu wstawi³am nie chce siê wy¶wietlaæ, wiêc doda³am dwie fotki w albumie na profilu

Edytowane przez martucha16
Czas edycji: 2010-11-11 o 13:40
martucha16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:43   #3510
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Ja te¿ my¶lê, ¿e siê gdzie¶ nie zrozumia³y¶my Pewnie wystarczy³oby zdjêcie, ale nie bêdê Ci kazaæ zdjêcia robiæ ;D
Shade666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.