Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 18:08   #931
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja tam go ze wszystkim łączę, fiolety, złoto, brąz, ostatnio z niebieskim

- uwielbiam go z Twinks i Gleam (to te pod Paradisco właśnie)
- z Fresh Water wygląda nieziemsko
- z Parfait Amour i Beautiful Iris
- z Shimmer Moss


Corii, 15 Smasha jest po 170 zł... podrożało poskudztwo
Jak nadal jesteś chętna, to daj znać
Kolciu, serdecznie dzięki za pdopowiedź co do Paradisco, wielce inspirujące, az mam ochote juz teraz wyprobować

A co co pędzelka, o nie za 170 to nie ma mowy 80 zeta jeszcze przezylabym, no nawet 100, ale 170?!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 18:10   #932
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kolciu, serdecznie dzięki za pdopowiedź co do Paradisco, wielce inspirujące, az mam ochote juz teraz wyprobować

A co co pędzelka, o nie za 170 to nie ma mowy 80 zeta jeszcze przezylabym, no nawet 100, ale 170?!
a to ten? tu jest 108 zl
http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../58554/#DETAIL
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 18:21   #933
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Tak, tak Kochana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 18:22   #934
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kolciu, serdecznie dzięki za pdopowiedź co do Paradisco, wielce inspirujące, az mam ochote juz teraz wyprobować

A co co pędzelka, o nie za 170 to nie ma mowy 80 zeta jeszcze przezylabym, no nawet 100, ale 170?!
Nie ma za co Jak się przyda to super

A za pędzelek płaciłabyś 102 zł 170 to bez zniżki
Ale że ja myślałam, że on 120 bez zniżki, to pytam... bo i tak kurka sporo, ale sama mam kilka ich pędzelków i są booooskie
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-05-12 o 18:40
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 18:33   #935
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Drogie moje, odkrylam dzis wasz watek buszujac w profilu Corii (ktorej jeszcze raz dziekuje za wymiane! przeciagnelas mnie na strone zla fascynacji cieniami M.A.C.). Ja troszke offtopowo moze (mam nadzieje, ze nie!). Poczytalam kilka zasad jak odroznic podrobki od prawdziwych, ale wciaz nie jestem pewna na 100%. Sadzicie, ze oryginal: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ht_1188wt_1139 ?
figg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:23   #936
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przeciez do polski nie ma wysyłki
wszystko sie zgadza,
tylko ja chce zrobic zamowienie przez znajomego w us i dlatego zapytalam czy ktos juz robil zam z ich strony
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 21:28   #937
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny co myślicie o tych magicznych puderkach? Kupiłam dziś honey rose i sama nie wiem. Efekt w sztucznym świetle super - jako rozświetlacz na wieczór boski. No, ale na dzień to chyba za mocny. No i sama nie wiem czy dobrze zrobiłam.
A może któraś z Was chciałaby np. pół opakowania?

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Drogie moje, odkrylam dzis wasz watek buszujac w profilu Corii (ktorej jeszcze raz dziekuje za wymiane! przeciagnelas mnie na strone zla fascynacji cieniami M.A.C.). Ja troszke offtopowo moze (mam nadzieje, ze nie!). Poczytalam kilka zasad jak odroznic podrobki od prawdziwych, ale wciaz nie jestem pewna na 100%. Sadzicie, ze oryginal: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ht_1188wt_1139 ?
Cena na tej aukcji to cena prawie jak z salonu (w salonie 49 zł) to nie lepiej kupić z salonu i mieć pewność?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 22:06   #938
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

od jakiegoś czasu podczytuję co piszecie. Tak mi się spodobało, że poraz drugi uderzyłam do MAC-a. Tym razem wróciłam z pigmentem Naked, cieniem HEPCAT, eyeliner-em srebrnym i zapisałam się na warsztaty organizowane przez MAC-a (może któraś się wybiera 20.05 na godz 15:00) ???

A swoją drogą to fajna ekipa pracuje w MAC-u w Galerii Mokotów, jest tam gość (chyba Adam) poprostu jest genialny! Tylko trzeba bardzo uważać, bo jak on coś poleca to odrazu odczuwa się konieczność zakupu rzeczy, o których On mówi hyhyhyhy...
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 22:12   #939
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z czym go łączysz? Bo do moich brazowych okófff, to na cała powieke odpada, źle to wyglada, wiec szukam alternatywy i chyba tylko do załamania mi pozostaje, zatem póki co używam go jako różu
mnie pani w MACu kiedyś przepięknie wymalowała łącząc Paradisco - z szarością i grafitem w zewnętrznym kąciku i przy rzęsach (chyba knight i print to były, ale mam gdzież zanotowane, jak znajdę w moich papierzyskach, to sprostuję) pięknie podkreślające brązowe oczy i bardzo noszalne na co dzień. Do tego pod brwiami i w kąciku rozświetlone jakimś jasnym cieniem i MSF soft&gentle

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
witam wszystkich
Mam pytanie do was drogie dziewczyny, macie pomysl jaki to moze byc kolor szminki ?
http://4.bp.blogspot.com/-3n5ppezpm6...0/_DSC0164.jpg
co to za blog?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 22:16   #940
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
mnie pani w MACu kiedyś przepięknie wymalowała łącząc Paradisco - z szarością i grafitem w zewnętrznym kąciku i przy rzęsach (chyba knight i print to były, ale mam gdzież zanotowane, jak znajdę w moich papierzyskach, to sprostuję) pięknie podkreślające brązowe oczy i bardzo noszalne na co dzień. Do tego pod brwiami i w kąciku rozświetlone jakimś jasnym cieniem i MSF soft&gentle

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



co to za blog?
Ja nie VeroniczkA, ale wiem http://kayture.blogspot.com/ <- dziewczyna ma fajny styl, czasami bardzo ekskluzywny (lakier do paznokci Chanel Riva, kto odważny niech sprawdzi na ebay)
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 22:51   #941
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
A swoją drogą to fajna ekipa pracuje w MAC-u w Galerii Mokotów, jest tam gość (chyba Adam) poprostu jest genialny! Tylko trzeba bardzo uważać, bo jak on coś poleca to odrazu odczuwa się konieczność zakupu rzeczy, o których On mówi hyhyhyhy...
Skąd ja to znam? .... chyba z autopsji

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
mnie pani w MACu kiedyś przepięknie wymalowała łącząc Paradisco - z szarością i grafitem w zewnętrznym kąciku i przy rzęsach (chyba knight i print to były, ale mam gdzież zanotowane, jak znajdę w moich papierzyskach, to sprostuję) pięknie podkreślające brązowe oczy i bardzo noszalne na co dzień. Do tego pod brwiami i w kąciku rozświetlone jakimś jasnym cieniem i MSF soft&gentle
Kajolku, dziękuję To czekam na nazwy, bo szarości i Paradisco przemawiają do mnie oczami wyobraźni
A zachowała się może jakas zdjęciowa dokumentacja z tego malowania?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 01:07   #942
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

Pochwalem siem wam paskudnie moim zbiorkiem cieni MAC'a tak przy okazji

(
Piękny zbiór, zwłaszcza fiolety i neutrale, teraz tylko muszę rozgryźć, jakie to cienie (chyba, że będziesz tak uprzejma i podasz). Daleko mi jeszcze do Waszych umiejętności rozpoznawania ich na pierwszy rzut oka - jestem pełna podziwu!

Oglądałam dziś Surfowe cienie - i nie moje kolory. A na podstawie Waszych opisów czaiłam się na brąz - ale na mojej bladej skórze przybiera zbyt ciepłe tony - efekt zmęczonych oczu gwarantowany. Za to deliberuję nad biało - złocistą kredką, choć nie wiem, czy na linii wodnej nie da zbyt mocnego efektu, no i czy te drobinki nie będą migrować i podrażniać. W przyszłym tygodniu planuję kolejną wizytę - tym razem już stricte zakupową (choć wciąż nie jestem zdecydowana stuprocentowo na cienie - oprócz chyba obowiązkowego Shroom - zbyt wiele ich mam na liście ) i wówczas zrobię do niej kolejne podejście.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 07:22   #943
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Ja nie VeroniczkA, ale wiem http://kayture.blogspot.com/ <- dziewczyna ma fajny styl, czasami bardzo ekskluzywny (lakier do paznokci Chanel Riva, kto odważny niech sprawdzi na ebay)
heheh rzeczywiscie cena z kosmosu, szczegolnie , ze podobno te lakiery jednego dnia nie wytrzymuja podobny kolor ma rimmel z seri 7 days
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:45   #944
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tych magicznych puderkach? Kupiłam dziś honey rose i sama nie wiem. Efekt w sztucznym świetle super - jako rozświetlacz na wieczór boski. No, ale na dzień to chyba za mocny.
Cena na tej aukcji to cena prawie jak z salonu (w salonie 49 zł) to nie lepiej kupić z salonu i mieć pewność?
Ja miałam nałożony "na dzień" i bardzo mi się podobał efekt.Tylko ja bym go raczej zakwalifikowała jako delikatny rozświetlacz na co dzień

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu podczytuję co piszecie. Tak mi się spodobało, że poraz drugi uderzyłam do MAC-a. Tym razem wróciłam z pigmentem Naked, cieniem HEPCAT, eyeliner-em srebrnym i zapisałam się na warsztaty organizowane przez MAC-a (może któraś się wybiera 20.05 na godz 15:00) ???
Hepcat testowałam ostatnio i bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
mnie pani w MACu kiedyś przepięknie wymalowała łącząc Paradisco - z szarością i grafitem w zewnętrznym kąciku i przy rzęsach (chyba knight i print to były, ale mam gdzież zanotowane, jak znajdę w moich papierzyskach, to sprostuję) pięknie podkreślające brązowe oczy i bardzo noszalne na co dzień. Do tego pod brwiami i w kąciku rozświetlone jakimś jasnym cieniem i MSF soft&gentle
Ja wczoraj miałam Pradisco i Stars and Rockets a do tego Swiss Chocolate.Pięknie wygląda Paradisco z tym ostatnim
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:47   #945
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, WY się orientujecie

Czy zdarzają się w Mac'u promocje że mozna taniej nabyc róż mineralny WARM SOUL czy nie mam na to co liczyc?

stala cena jego to bodajże 95 zł

Prosze o odpowiedz. u mnie w wojewodztwie Maca nie ma-wiec jestem zielona
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:02   #946
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, WY się orientujecie

Czy zdarzają się w Mac'u promocje że mozna taniej nabyc róż mineralny WARM SOUL czy nie mam na to co liczyc?

stala cena jego to bodajże 95 zł

Prosze o odpowiedz. u mnie w wojewodztwie Maca nie ma-wiec jestem zielona
Z tego co wiem, to w polskich salonach MAC nie ma promocji polegających na obniżce cen produktów. W każdym razie ja nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Zdarzają się tylko promocje typu - zakup określonej ilości produktów za kwotę o wskazanej wysokości i losowanie trzeciego, gratisowego produktu (np. kupujesz 3 rzeczy za minimum 150 zł i otrzymujesz gratis jakąś kolejną rzecz, którą sobie wylosujesz z tego, co w ramach promocji salon przygotuje). Zresztą dziewczyny już wielokrotnie o tym pisały.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:58   #947
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Piękny zbiór, zwłaszcza fiolety i neutrale, teraz tylko muszę rozgryźć, jakie to cienie (chyba, że będziesz tak uprzejma i podasz). Daleko mi jeszcze do Waszych umiejętności rozpoznawania ich na pierwszy rzut oka - jestem pełna podziwu!
Oczywiście, ale to po weekendzie, bo dzisiaj wyjeżdżam.
Jak wrócę to wszystkie podpiszę... bo ja sama się mylę który to który

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to w polskich salonach MAC nie ma promocji polegających na obniżce cen produktów. W każdym razie ja nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Zdarzają się tylko promocje typu - zakup określonej ilości produktów za kwotę o wskazanej wysokości i losowanie trzeciego, gratisowego produktu (np. kupujesz 3 rzeczy za minimum 150 zł i otrzymujesz gratis jakąś kolejną rzecz, którą sobie wylosujesz z tego, co w ramach promocji salon przygotuje). Zresztą dziewczyny już wielokrotnie o tym pisały.
Dokładnie, MAC nie robi promocji przecenowych, nawet jakby się kupowało za 5000 zł nie dadzą rabatu Jedynie dla wizażystek są zniżki... ja właśnie walczę o moją Jak tylko ją dostanę to zbankrutuję
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:54   #948
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Cena na tej aukcji to cena prawie jak z salonu (w salonie 49 zł) to nie lepiej kupić z salonu i mieć pewność?
Trzeba miec jeszcze salon u siebie jedyny dostepny dla mnie to ten w Krakowie, ale ostatnio jak jezdze na zajecia w weekendy to mam czas tylko na spanie i to nie bardzo, dlatego szukam alternatywy.
figg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 12:02   #949
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja miałam nałożony "na dzień" i bardzo mi się podobał efekt.Tylko ja bym go raczej zakwalifikowała jako delikatny rozświetlacz na co dzień
no proszę, a czym nakładałaś?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 12:30   #950
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
no proszę, a czym nakładałaś?
Pędzlem duo-fiber
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 16:45   #951
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja miałam nałożony "na dzień" i bardzo mi się podobał efekt.Tylko ja bym go raczej zakwalifikowała jako delikatny rozświetlacz na co dzień
Jest na mojej liście na przyszły miesiąc


Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam Pradisco i Stars and Rockets a do tego Swiss Chocolate.Pięknie wygląda Paradisco z tym ostatnim
Rzeczywiście fajnie Muszę się zainteresować tym Paradisco
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:19   #952
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zaaplikowałam go dziś delikatnie wklepując i spryskałam termalką - normalnie miodzio
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:45   #953
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

byłam w MACu kupiłam Surf USA i Sun Blonde i upewniłam się, że dokonałam dobrego zakupu pozostałych rzeczy z kolekcji.. czekam tylko na paczkę z UK

no i tiniaczku, miałaś rację, Fashion Flower dopiero w lipcu w czerwcu tylko Flighty.. swoją drogą dziwi mnie, że mamy aż taki poślizg w porównaniu ze Stanami.. aż 2 miechy.. nie pamiętam, żeby kiedyś aż taka różnica była.. zwykle to kwestia dni.. max miesiąc..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:47   #954
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kajolku, dziękuję To czekam na nazwy, bo szarości i Paradisco przemawiają do mnie oczami wyobraźni
A zachowała się może jakas zdjęciowa dokumentacja z tego malowania?
pełen zestaw: Shroom, Paradisco, Print, Black Tied i lekko muśnięte pod brwiami Soft&Gentle, którego odrobinę użyła też pani na kościach policzkowych.
Dokumentacji nie mam niestety, bo ... nie wpadłam wtedy na to - teraz będę robić pewnie, bo takie makijaże to chce się odtwarzać
Ale dość dobrze pamiętam - baza - neutralny paint, shroom do rozświetlenia, Paradisco nie na całą powiekę ale tak 2/3, przechodzące w Print przy zewnętrznym kąciku i przyciemnione Black Tied w kaciku i przy rzęsach - na czarną kredkę (też odrobina i nie na całej linii rzęs). Ogólnie cały makijaż był taki na zasadzie "mniej znaczy więcej", ale pani robiła go chyba półtorej godziny - bardziej się w nim skupiła na cerze (to wtedy zakochałam się w Strobe ) i wyglądałam tak, że J.Lo i ten jej słynny "glow" mogły się schować (aha, odrobinką Paradiso też zostały muśnięte policzki)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam Pradisco i Stars and Rockets a do tego Swiss Chocolate.Pięknie wygląda Paradisco z tym ostatnim
Moją siostrę -oczy niebieskie, pomalowali Paradisco w połączeniu z czymś koralowym (bodajże Free to be) i czymś kremowo-złotym (niestety ona już nie pamięta nazw)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Pędzlem duo-fiber
też o nim pomyślałam przy nakładaniu tego pudru na dzień, świetnie się sprawdza w "łagodzeniu" różnych kosmetyków
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:53   #955
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
byłam w MACu kupiłam Surf USA i Sun Blonde i upewniłam się, że dokonałam dobrego zakupu pozostałych rzeczy z kolekcji.. czekam tylko na paczkę z UK

no i tiniaczku, miałaś rację, Fashion Flower dopiero w lipcu w czerwcu tylko Flighty.. swoją drogą dziwi mnie, że mamy aż taki poślizg w porównaniu ze Stanami.. aż 2 miechy.. nie pamiętam, żeby kiedyś aż taka różnica była.. zwykle to kwestia dni.. max miesiąc..
Marti, nie chciałam mieć racji... Też mnie to denerwuje, nie rozumiem ich polityki...

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-05-13 o 18:55
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:02   #956
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

no i tiniaczku, miałaś rację, Fashion Flower dopiero w lipcu w czerwcu tylko Flighty.. swoją drogą dziwi mnie, że mamy aż taki poślizg w porównaniu ze Stanami.. aż 2 miechy.. nie pamiętam, żeby kiedyś aż taka różnica była.. zwykle to kwestia dni.. max miesiąc..
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Marti, nie chciałam mieć racji... Też mnie to denerwuje, nie rozumiem ich polityki...
Dziewczyny szukajcie pozytywnej strony tego opóźnienia.... Przez 2 miesiące można się pożądnie zastanowić, obejrzeć milion swatchy i filmików na YT, a kiedy przyjdzie ten dzień, spokojnie zakupić to co się chce...

palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:32   #957
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w MACu na lotnisku Stansted? Chodzi mi o to czy jest dobrze zaopatrzony (standardowa kolekcja)? Z tego co wyczytałam to ceny są o ok. 10% niższe, niż na stronie, zgadza się?

Z góry dziękuję za odpowiedź
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:58   #958
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w MACu na lotnisku Stansted? Chodzi mi o to czy jest dobrze zaopatrzony (standardowa kolekcja)? Z tego co wyczytałam to ceny są o ok. 10% niższe, niż na stronie, zgadza się?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Jest raczej dobrze zaopatrzony. To co kupowałam zawsze było, nie miałam sytuacji żeby czegoś akurat nie mieli. Natomiast Pani jest średnio miła, ale mam nadzieję, że dla Ciebie będzie miła albo trafisz na inną. I tak, ceny są niższe, np. cienie (w tym czarnym tym, wyleciało mi z głowy jak to się nazywa - "pot"?) kosztują od 9.75 GBP do 10.10GBP, gdzie na stronie kosztują 11.50GBP.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 00:54   #959
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Krakowianki - i jak tam nocne szaleństwa w MAC - u? Pociąg mi przyjechał po północy, więc się nie załapałam niestety.

Kolciag - będę wdzięczna za opisy przeogromnie!

Edytowane przez Vanth
Czas edycji: 2011-05-14 o 00:57
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:28   #960
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
pełen zestaw: Shroom, Paradisco, Print, Black Tied i lekko muśnięte pod brwiami Soft&Gentle, którego odrobinę użyła też pani na kościach policzkowych.
Dokumentacji nie mam niestety, bo ... nie wpadłam wtedy na to - teraz będę robić pewnie, bo takie makijaże to chce się odtwarzać
Ale dość dobrze pamiętam - baza - neutralny paint, shroom do rozświetlenia, Paradisco nie na całą powiekę ale tak 2/3, przechodzące w Print przy zewnętrznym kąciku i przyciemnione Black Tied w kaciku i przy rzęsach - na czarną kredkę (też odrobina i nie na całej linii rzęs). Ogólnie cały makijaż był taki na zasadzie "mniej znaczy więcej", ale pani robiła go chyba półtorej godziny - bardziej się w nim skupiła na cerze (to wtedy zakochałam się w Strobe ) i wyglądałam tak, że J.Lo i ten jej słynny "glow" mogły się schować (aha, odrobinką Paradiso też zostały muśnięte policzki)
Kajolku, dziękuję
Ten opis jest tak przekonywujacy do tego stopnia, ze tak tak chce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.