Scent Bar LII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-25, 08:11   #1801
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
co do formatu to sie nie zastanawiałam,problem jest taki ze mam mało scian i wiele sie na nich nie zmiesci juz

a odeur ma 60x80 cm
a tę prezentację mozna bedzie gdzies zobaczyc? strasznie jestem ciekawa
Pewnie, że będzie można - na blogu na pewno, prawdopodobnie na YT. Musi być gotowa na 14go kwietnia.
Czyli Black musiałby być mniejszy?
Bo w nocy wymyśliłam cały obraz.
Nie spałam niestety do 4, a ponieważ czekam na ważne wiadomości, to już spać nie mogę, kurczę. Mam straszne sińce pod oczami - bo tak mam od powrotu z Kołobrzegu - jedna noc przespana, jedna nie.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:23   #1802
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Fitam!

Macham z nad zmęczenia, usypiania na stojąco, ale za to zdrowa (w wykurowaną nerka ).

I zaraz idę nadrabiać ostatnie 10 dni niebytu.

RED: Mam szafki w kuchni w kolorze waniliowym. Piekarnik i płyta kuchenna w podobnym (choc zwie sie to antyczna biel vel kosc słoniowa), blaty kuchenne mam ciemnobrązowe z bardzo delikatnym tonem wiśniowym.
Przy jasnej ścianie (Sunlight Beckers) kuchnia sie zlewała z tłem.
Obecnie w obszarze kuchni mam ciemna ścianę (Beckers Hot Chocolate) i wygląda to lepiej. Jak wróce do domu to poszukam fotek i pokarze jak to wygląda (ale ostrzegam ja jestem bezguściem i może mnie sie tylko tak wydawać).

Odnośnie dida. To trzymam kciuki by sie didka dostała.
Moja sie niedostała (i chodzi prywatnie do przedszkola). Miałam za mało punktów bo: nie byliśmy pod opieka MOPS-u, nie wychowywałam jej samotnie, za dobre mieliśmy zarobki .
A zwłaszcza nie dostała sie dlatego ze: nie dostała dyrektorka w łapę i dziecko by przebywało w przedszkolu dłużej niz 5h.


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Szatą - obie się nie załapałyśmy na punkty - wcześniejsze były za pochodzenie - następne za samotne rodzicielstwo
skądś to znam
(nie jestem samotna matką, i nie pochodzę z patologicznego środowiska )

Justynko: Trzymam kciuki
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:42   #1803
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
siorka właśnie kuchnię i salon stylizowała na ''stare'' i piecyk ma identyko prawie jak ten co u Ciebie,zlew też beżowy, blaty czarny marmur z tym że do tego nad piecykiem i blatami poszła cegła ,taka jak w saloonie w załączniku(nie mam foto kuchni) , wygląda to booosko.
Cegła Ale mam chyba za małą kuchnię na takie zdecydowane wzory więc pozostanę przy zwykłej glazurze.
Cyknij kiedyś fotkę jej kuchni

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
RED: Mam szafki w kuchni w kolorze waniliowym. Piekarnik i płyta kuchenna w podobnym (choc zwie sie to antyczna biel vel kosc słoniowa), blaty kuchenne mam ciemnobrązowe z bardzo delikatnym tonem wiśniowym.
Przy jasnej ścianie (Sunlight Beckers) kuchnia sie zlewała z tłem.
Obecnie w obszarze kuchni mam ciemna ścianę (Beckers Hot Chocolate) i wygląda to lepiej. Jak wróce do domu to poszukam fotek i pokarze jak to wygląda (ale ostrzegam ja jestem bezguściem i może mnie sie tylko tak wydawać).

Odnośnie dida. To trzymam kciuki by sie didka dostała.
Moja sie niedostała (i chodzi prywatnie do przedszkola). Miałam za mało punktów bo: nie byliśmy pod opieka MOPS-u, nie wychowywałam jej samotnie, za dobre mieliśmy zarobki .
A zwłaszcza nie dostała sie dlatego ze: nie dostała dyrektorka w łapę i dziecko by przebywało w przedszkolu dłużej niz 5h.
1. o, chętnie zobaczę jakieś zdjęcia ku inspiracji. Wygooglałam sobie Twoje farby, moja jest pośrednia, magnoliowa.
2. to państwowe też biorą w łapę? Chyba taniej wyjdzie dać niż płacić za prywatne?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 10:04   #1804
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O taaak Ale to się nie opłaca.


Rejcz, for ju drobne kuchenne zestawienie obrazkowe. Fronty będą mniej więcej jak na obrazku (nie umiem uchwycić koloru, ten wzór w każdym razie), identyczny blat a'la stare drewno, uchwyty takie o czarne, do tego piekarnik ecru z mosiężnymi bajerami (ale kicz ), beżowy zlew, beżowa płyta gazowa również z mosiądzem.
Poza tym mamy w kuchni czarny metalowy stolik w stylu prostej metaloplastyki, chcę zawiesić stary ciemnobrązowy barometr i okrągły starodawny zegar w mosiężnej ramce.
Można krytykować to jeszcze coś zmienię
Nad kafelkami debatuję. Mamy gładkie śledziowe ściany + podłogę z terakoty w beżowo-śledziowym kolorze. Kawowe kafle bym ewentualnie pyknęła ale boję się przegiąć z kolorystyką więc póki co skłaniam się ku tym w górnym prawnym rogu.

A teraz lete spać.
Taki rustical - wszystko pasi tylko jak jasne fronty to lepiej wyglądają na ciemniejszym tle. Ale jak piszesz masz czas Ja się dobrze czuję w takich wnętrzach
Kafle można walnąć w romby tzn ułożyć w caro to miałam na myśli

Sama żałuję, że nie zrobiliśmy cegieł - nasze marzenie od zawsze, ale jak padło na ciemną kuchnię to już cegły musiały stać sie nieaktualne. I żałuję że nie mamy kafli na ścianie w caro. A pomieszczenie jest tak ciemne, kąt jadalny zwłąszcza, że musimy swiecić lampę nad stołem o 15stej. Jasnej kuchni, w sensie mebli, nie chcieliśmy, lubię w takich posiedzieć u kogoś, ale my bardzo brudzimy i nie lubimy myć szafek . Jasne zatem mam ściany, blaty i podłogi.

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
To nie ja, to Polly :-D
Kurde wiem, jak to się stało Zaraz spróbuję edytować

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Fitam!

Macham z nad zmęczenia, usypiania na stojąco, ale za to zdrowa (w wykurowaną nerka ).
to najważniejsze - nerki to poważna rzecz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-03-25 o 10:15
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 11:27   #1805
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
u mnie naprzeciwnie - mam zbyt dużo pustych ścian i nie stac mnie na takie formaty ryczę pod niemal każdym postem bloga Ju że mogę sobie pomarzyć. Ale serio tak jest, szukamy od 2 lat obrazu, i ja już wiem, że go nie znajdziemy, że on musi powstać. Ale niestety format nas zabija. Dlatego nie wchodzę nawet w dyskusje o koncepcji

Na całe szczęście dla mnie to co mi sie w Justyny obrazach podoba najbardziej - fiolety, mrok, "negatywy" nie pasuje i tak do pokoju z pustą ścianą, niby egzotycznego ala Indiana Jones z meblami w kolorze koniaku W przeciwnym wypadku zbierałabym na obraz

ja na szczescie mam urzadzobe wspolczesnie,ale neutralnuie bez zaciecia na jakos konkretny mocno przestrzegany styl, tak ze mi sie wydaje ze mi sie cała twórczoś ju akurat pasuje .

gorzej jest ze mną samą bo ja musze poczuc ze cos do mnie przemowiło, no chwyciło mnie za serce i nie chce odejść


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Pewnie, że będzie można - na blogu na pewno, prawdopodobnie na YT. Musi być gotowa na 14go kwietnia.
Czyli Black musiałby być mniejszy?
Bo w nocy wymyśliłam cały obraz.
Nie spałam niestety do 4, a ponieważ czekam na ważne wiadomości, to już spać nie mogę, kurczę. Mam straszne sińce pod oczami - bo tak mam od powrotu z Kołobrzegu - jedna noc przespana, jedna nie.
co do formatu to nie wiem , bo w obecnej koncepcji mam tylko jedną sciane pustą, no i jeden mały bedzie tam dziwnie wygladał , w sumie jeden duzy tez . nie wiem...nie potrafie podjąc dezyzji na dzien dzisiejszy .

a obraz wraz z rysynkami od Ciebie wpasowały sie idalnie w koncepcje obrazową wymysloną 3 lata temu- w sensie miejsce, ilosć i format


a jak obmysliłas blacka? napisz cos .

pozatym ja sie nie moge na 100 proc zdeklarowac ze kupie, bo jestem bez kasy i nie wiem ile ta sytuacja potrwa (wiesz jak moj ostatni zakup wyglądał ),


ale z drugiej strony kjestem spontaniczna jak mi sie cos spodoba to biore


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Taki rustical - wszystko pasi tylko jak jasne fronty to lepiej wyglądają na ciemniejszym tle. Ale jak piszesz masz czas Ja się dobrze czuję w takich wnętrzach
Kafle można walnąć w romby tzn ułożyć w caro to miałam na myśli







nie buagam

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

red-a nie ciągło cie zeby sobie chaupke po azjatycku urządzić?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 11:51   #1806
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
red-a nie ciągło cie zeby sobie chaupke po azjatycku urządzić?
Niet, jakoś tego nie widzę przy próbie dostosowania do europejskich standardów i ilości posiadanych gratów. Wydaje mi się, że w takim stylu wszystko powinno być skitrane w szafach a na widoku tylko żurawie i lampy ryżowe No i dalej - stolik da się fajnie dopasować ale kanapa i łóżko już mi nie leżą stylistycznie, na matach przeca nie będę spać ani siedzieć Wyszedłby pseudo nowoczesny kicz z wachlarzem na ścianie.
Za to podoba mi się styl kolonialny ale za drogie to to.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:06   #1807
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Dobry
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 12:42   #1808
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ja na szczescie mam urzadzobe wspolczesnie,ale neutralnuie bez zaciecia na jakos konkretny mocno przestrzegany styl, tak ze mi sie wydaje ze mi sie cała twórczoś ju akurat pasuje .

gorzej jest ze mną samą bo ja musze poczuc ze cos do mnie przemowiło, no chwyciło mnie za serce i nie chce odejść




nie buagam
1. rozumiem to masz komfort
2. mnie właśnie już kilka chwyciło tak że mi bebechy wyrwało i puakać się chce, że nie mogę zamówić. Ju bardzo wpasowuje się w moje gusta, ma unikatowy styl, nie widziałam nigdzie czegoś podobnego.
3. no ale kiedy caro jest właśnie rustykalne, tudzież prowansalskie, tudzież hamerykańsko-mansionowe (W secesyjnych kamienicach NY i innych metropolii tak bogacze majo) pasuej po prostu do danej koncepcji
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Niet, jakoś tego nie widzę przy próbie dostosowania do europejskich standardów i ilości posiadanych gratów. Wydaje mi się, że w takim stylu wszystko powinno być skitrane w szafach a na widoku tylko żurawie i lampy ryżowe No i dalej - stolik da się fajnie dopasować ale kanapa i łóżko już mi nie leżą stylistycznie, na matach przeca nie będę spać ani siedzieć Wyszedłby pseudo nowoczesny kicz z wachlarzem na ścianie.
Za to podoba mi się styl kolonialny ale za drogie to to.


My też robiliśmy nie tylko na miarę portfela, czyli zbieranina mebli na przestrzeni 6 lat - i tak uważam za wyczyn to ze daliśmy radę dopasować rzeczy sprzed 6, 5, 4 lat do czegoś z tamtego roku etc. Ale głównie na miarę konstrukcji tak jak Red piszesz. U nas takie a nie inne okna, taka a nie inna architektura lat 70tych. Groteskowo wyglądałaby próba symulawania np loftu na takich przestrzeniach z przeokropnymi białymi plastikowymi oknami Ech, może salooon kiedyś, w przyszłości, jak go zajmiemy przez zasiedzenie. Wtedy osobiście wyburzę okna Już go od dwóch lat projektuję w głowie.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-03-25 o 12:52
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:51   #1809
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LII

Więc tak :
Black CgG
Kolorystyka - szary (różne odcienie) i czarny
W skrócie - bardzo już bliskie abstrakcji jakby pnie drzew, proste, czarne jak najgłębszą, aksamitną czernią, zza nich sączy się szare, miękkie światło, jak przez kalkę techniczną i po prawej u góry fragment bardzo jasnoszarego koła, jakby słońce? Księżyc?
Na pierwszym planie cieniusieńkie, jak źdźbła, łukowate białe linie.
Całość sprawia wrażenie kadru z filmu niemego niemieckich ekspresjonistów - niedopowiedzenie, surrealizm, tajemniczość

Bierzesz?

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Rejcz pisze:
"2. mnie właśnie już kilka chwyciło tak że mi bebechy wyrwało i puakać się chce, że nie mogę zamówić. Ju bardzo wpasowuje się w moje gusta, ma unikatowy styl, nie widziałam nigdzie czegoś podobnego."

Możesz, możesz, tylko powinnam pojechać do Kat. i zobaczyć miejsce - albo zdjęcia przynajmniej
Wszystko jest do ustalenia.

A wiecie, że barowa jeszcze Mucha w Zupie się nie sprzedała? Nie rozumię tego
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:02   #1810
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
"2. mnie właśnie już kilka chwyciło tak że mi bebechy wyrwało i puakać się chce, że nie mogę zamówić. Ju bardzo wpasowuje się w moje gusta, ma unikatowy styl, nie widziałam nigdzie czegoś podobnego."

Możesz, możesz, tylko powinnam pojechać do Kat. i zobaczyć miejsce - albo zdjęcia przynajmniej
Wszystko jest do ustalenia.

A wiecie, że barowa jeszcze Mucha w Zupie się nie sprzedała? Nie rozumię tego
Zdjęcia wrzucę, żeby nie być gołosłowną, ale wierz mi, naprawdę nie mamy co ustalać póki co Mielismy tam powiesić cokolwiek, ale stwierdziłam, że . Nie o to chodzi. Niech mnie ta pusta ściana mobilizuje.

Tak szczerze, to doszłam do wniosku, że jeśli kiedyś by nas było ewentulanie stać wreszcie na Twój obraz, to będziesz już tak sławna, że znów nas nie będzie stać To zakamuflowany komplement

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-03-25 o 13:07
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:25   #1811
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Tak szczerze, to doszłam do wniosku, że jeśli kiedyś by nas było ewentulanie stać wreszcie na Twój obraz, to będziesz już tak sławna, że znów nas nie będzie stać To zakamuflowany komplement
Nie masz racji - chyba że pieniądze daje Wam tylko opieka społeczna. 90 proc zleceń mam stąd, a 3 duże duftarty kupiła na raty pielęgniarka - to chyba dobra demonstracja dostępności

Ja uważam, ze jeszcze nie widziałaś naprawdę obrazu dla siebie - ale zobaczysz
Kiedyś
Zanim będę sławna
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 14:53   #1812
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. o, chętnie zobaczę jakieś zdjęcia ku inspiracji. Wygooglałam sobie Twoje farby, moja jest pośrednia, magnoliowa.
2. to państwowe też biorą w łapę? Chyba taniej wyjdzie dać niż płacić za prywatne?
1. Wiec pewnie bedzie wygladac OK.
2. Zwłaszcza państwowe
No wiesz jest różnica pomiędzy 280 (jak oddawałam młoda to tyle było), a 1200 z kawałkiem (bo tyle kosztuje prywatny - dotacja od gminy 450 co daje min 850 miesięcznie bez żadnych dodatkowych zajęć).


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
(...)
Kiedyś
Zanim będę sławna

Skromnaś i masz na dodatekpoczucie humoru
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 15:29   #1813
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LII

Co se będę żałować
Szczerze powiem, że chcę rozpropagować Duftart, a sławna mogę nie być - ale wtedy droga
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 15:32   #1814
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Szatą - obie się nie załapałyśmy na punkty - wcześniejsze były za pochodzenie - następne za samotne rodzicielstwo
I to chyba nie jest kąplement bo ostatnio pisałaś że się staro poczułas

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
towar niezgodny z umową/opisem, zdecydowanie na komentarz negatywny
Ale drugi komentarz i od razu neg a i nie jestem pewna jak dobrze mierzy się wkładkę.
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

Kiedy ja jak się wkurzę albo mam okres to chatę chcę remontowaćuwielbi am sprzatać acz nie zawsze
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Jeżu, jeżu, jaki mam ☠☠☠☠☠☠☠nik w mieszkaniu... Jak w czasie hamsinu się czuję, wszędzie pył...
Ja też tak będę mieć bo jednak pion kanalizacji niedługo będą robić

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Macham z nad zmęczenia, usypiania na stojąco, ale za to zdrowa (w wykurowaną nerka ).

super pozytyw
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry
Nie mogę się nadziwić jaka Ty ostatnio rozgadana jesteś
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2014-03-25 o 16:02
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 16:10   #1815
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Ale drugi komentarz i od razu neg a i nie jestem pewna jak dobrze mierzy się wkładkę.



Nie mogę się nadziwić jaka Ty ostatnio rozgadana jesteś
1. No to tymbardziej powinien się postarać rozwiążąć sprawe pozytywnie dla Ciebie sprzedawca. Znaczy odpowiedzieć na @, azać Ci odesłać i oddać kasę plus kasę za przesyłkę zwrotną.
Może spróbuj przez telefon, bo oze sierotka nie umie poczty obsługiwać jakims cudem...Wkladkę się mierzy w środku, może być chyba ok 0,5 mm luzu ( z tym luzem to nie jestem pewna ), ale na pewno w środku


2. No nie
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 16:47   #1816
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Joł snad pomidorowej z dużą dozą czosnku

Nie mam oka więc dziś nie odpisuję
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 16:58   #1817
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar LII

Wpadam machnąć, (hi) pamiętacie mnie jeszcze ktoś ?


I przelecieć Was wpadłam , żeby się dowiedzieć co słychać trochę u Was , no i przypadkowo się natkłam...
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
(...)


No wiesz, Skrb nie przesyła mi specyfikacji ad jej dwóch Panienek, więc być może wejdziesz za Nią w kolejkę
(...)
o ho ho.... i już mnie Ju sprzedała , tzn moją niesolidność. , ale nadrobiłąm już chyba co?, z grubsza?


Co do reszty , wszystko wiem i jak mówiłam trzymam kciuki

No i idę przelatywać dalej
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 17:47   #1818
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Pewnie, że będzie można - na blogu na pewno, prawdopodobnie na YT. Musi być gotowa na 14go kwietnia.
nie moge się doczekać
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1. No to tymbardziej powinien się postarać rozwiążąć sprawe pozytywnie dla Ciebie sprzedawca. Znaczy odpowiedzieć na @, azać Ci odesłać i oddać kasę plus kasę za przesyłkę zwrotną.
Może spróbuj przez telefon, bo oze sierotka nie umie poczty obsługiwać jakims cudem...Wkladkę się mierzy w środku, może być chyba ok 0,5 mm luzu ( z tym luzem to nie jestem pewna ), ale na pewno w środku

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Wpadam machnąć, (hi) pamiętacie mnie jeszcze ktoś ?



dopiero wtorek a ja już jestem zaspana i nie do życia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:16   #1819
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1. No to tymbardziej powinien się postarać rozwiążąć sprawe pozytywnie dla Ciebie sprzedawca. Znaczy odpowiedzieć na @, azać Ci odesłać i oddać kasę plus kasę za przesyłkę zwrotną.
Może spróbuj przez telefon, bo oze sierotka nie umie poczty obsługiwać jakims cudem...Wkladkę się mierzy w środku, może być chyba ok 0,5 mm luzu ( z tym luzem to nie jestem pewna ), ale na pewno w środku


2. No nie
Zmierzyłam wkładkę, w aukcji napisali 21,3cm, ja mierzyłam i takie mocno wepchnięte w czubek jest 21cm ale nie wyobrażam sobie tam palce zmieścić. Chyba oleję i nie dam zadnego. TŻ twierdzi że dobrze napisali a ja że chyba nie
A nr tel nie ma
Wow, ile napisałaś? czyli jednak umiesz obsługiwac klawiaturę:cojes t:

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Wpadam machnąć, (hi) pamiętacie mnie jeszcze ktoś ?
Czekaj, czekaj, coś mi świtaten machający ogon już dzieś widziałam:cojes t:

__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 18:46   #1820
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Skrbitko


A tak wyglądało nasze weekendowe granie
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...64082975_n.jpg
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:50   #1821
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Skrbitko


A tak wyglądało nasze weekendowe granie
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...64082975_n.jpg
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:53   #1822
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A tak wyglądało nasze weekendowe granie
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...64082975_n.jpg
Chyba chlanie ale przy kolumnie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:59   #1823
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Chyba chlanie ale przy kolumnie
no dobra, źle zdjęcie podpisałam, powinnam raczej napisać "efekty naszego weekendowego grania"
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 18:59   #1824
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
o ho ho.... i już mnie Ju sprzedała , tzn moją niesolidność. , ale nadrobiłąm już chyba co?, z grubsza?
Z nawiązką! Więc Mursz, możesz spać
więc uroczyście oznajmniam, że zaczynam dwa Skarbiątka
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2014-03-25 o 19:04
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:00   #1825
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
no dobra, źle zdjęcie podpisałam, powinnam raczej napisać "efekty naszego weekendowego grania"
No nie wiem, na jedno by wyszło grunt że było miło
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:14   #1826
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość




dopiero wtorek a ja już jestem zaspana i nie do życia


to chyba na niemogąca wejść wiosna mam to samo, rano nogi proszę resztę żeby wykoptowała się z łóżka , w ciągu dnia mózg zmusza nogi żeby się poruszały, tylko nam mózgiem nic ani nikt nie panuje

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Czekaj, czekaj, coś mi świtaten machający ogon już dzieś widziałam:cojes t:



Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Skrbitko

kopę lat

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Z nawiązką! Więc Mursz, możesz spać
więc uroczyście oznajmniam, że zaczynam dwa Skarbiątka
no tak, możesz spać Mursz, lub pójść na Jogę

będę pięęęękna
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:17   #1827
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

snad cherbaty róża z wanilią
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Och, dziękuję Wam wszystkim za kciukasy! na razie - szkoła wybrana, jutro składamy papiery
Z zusu mam pierwsze sprawdzenie okresów składkowych - przez nich, jest ok, ale czekam na te najważniejsze z Trójmiasta. Modlę się, żeby nie naliczyli odsetek - bo jak jeszcze W. mieszkał tam, to coś bąkali o kilkunastu tysiącach że musi zapłacić
No i ubezpieczyłam całą rodzinę

Jutro dzień drugi - prawdopodobnie dwie rzeczy się rozstrzygną. Listonosz kiedyś doprowadzi mnie do zawału - pomyśleć, że kiedyś nasłuchiwałam turkotu jego kółek, bo to oznaczało flakonik
czymam dalej

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czy on jakoś przeciwbakteryjnie działa? w jakiej formie?
zaparzon we formie cherbatki działa na zaziębienie zwłaszcza z imbirem miodem i cytryną , oraz leczy wszelki kaszel
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Z Maroka można bardzo dużo ładnych rzeczy przywieźć, bo oni tam bardzo chronią tradycję rękodzieła (m.in przez nakładanie bardzo wysokiego cła na podróby z Chin, żeby nie opłacało się ich sprowadzać) No więc jakby ktoś kasy miał górę i miejsca w walizce to można by przywieźć tego w trzy i trochę no ale my wydaliśmy większość kasy na wycieczki więc kupiliśmy tylko drewnianą kobrę jakieś przyprawy i po marokańskim winie dla rodziców jednych i drugich
Nie przywiozłam sobie żadnego arganowego kosmetyku, nad czym ubolewam, ale nie mogłam sie zdecydować co chcę więc ostatecznie nic nie kupiłam
poka poka
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Na razie to jak orka na ugorze - tzn zlecenia są, nie mogę narzekać - co do duftartu - będzie Eden i Womanity! zamówione zostały.

W rekomendacjach do Ministerstwa mam instytucję za granicą, która napisała, że ma zamiar ze mną długofalowo współpracować przez zorganizowanie wystawy, warsztaów itp - ale termin wystawy wiąże się z podpisanie umowy i tego jeszcze nie ma. Mam się szykować na wiosnę 2015, ale wiecie, póki nie mam pewnego terminu, to się nie podpalam.

A co do Panienek - widzę już Mursz jako piękną sylwetkę na torcie w swiatełkach ze świeczek, jak na scenie
1.womanity
2.czymam
3.oł jesssss
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
2. nienawidzę jej! Jeszcze napisz, że ma 170 cm i 45 kg
167/max w porywach 50-51
Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
że też żadna tam serc nie widzi no
czy serca to też podroby ?
no jak nie jak pisałam serduszko i zażółcona von trupka
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Kiedy ja jak się wkurzę albo mam okres to chatę chcę remontowaćuwielbiam sprzatać acz nie zawsze

nienawidzę sprzątania

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Wpadam machnąć, (hi) pamiętacie mnie jeszcze ktoś ?
hi
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


A tak wyglądało nasze weekendowe granie
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...64082975_n.jpg
aaaa ,no to wszystko jasne - graliście na butelkach , wydało się
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:36   #1828
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Skarbek


Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Zmierzyłam wkładkę, w aukcji napisali 21,3cm, ja mierzyłam i takie mocno wepchnięte w czubek jest 21cm ale nie wyobrażam sobie tam palce zmieścić. Chyba oleję i nie dam zadnego. TŻ twierdzi że dobrze napisali a ja że chyba nie
A nr tel nie ma
Wow, ile napisałaś? czyli jednak umiesz obsługiwac klawiaturę:cojes t:
:

1. No, czyli powinni napisać że jest ok 20,5 albo max 21 i by było dobrze. Ja uważam,ze napisali źle, bo jednak te 3 ml to jest sporo

A za późno zalożyć spor na All? Ja tak kiedyś o właśnie wkladkę się sporowałam z jakąś firmą i w końcu kazali odeslać. Tylko u mnie wkładke bardzo zaniżyli i dostałam buty o półtora rozmiaru za duże. Jak na zwykłe @ nie odpisuja, to na allegrowego raczej odpowiedzą. A jak nie, to wystaw negatwa z czystym sumieniem.


2. E tam...palec mi się omsknął ;-)
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad cherbaty róża z wanilią
:

Jaka to? Dobra ?


Ja ostatnio piję tylko wierzbownicę ( wstręciarstwo), pokrzywę, skrzyp i czasem zieloną jak się zmieści...nie mam gdzie cherbaty upchnąć, bo mi sie płyny nie mieszczą....

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2014-03-25 o 19:37
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 20:51   #1829
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Redd zastanawiam sie jak w jednym czlowieku moze sie miescic polaczeniemgustu ciuchowego i wnetrzarskiego w takim zwstaiweniu jak u ciebie
prawda?

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale drugi komentarz i od razu neg a i nie jestem pewna jak dobrze mierzy się wkładkę.
nie ma znaczenia, który komentarz;
wkładkę mierzy się wewnątrz, jeśli nie można jej wyjąć

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Zmierzyłam wkładkę, w aukcji napisali 21,3cm, ja mierzyłam i takie mocno wepchnięte w czubek jest 21cm ale nie wyobrażam sobie tam palce zmieścić.
czyli informacja z aukcji jest nieprawdziwa i wypada poprosic o mozliwosc zwrotu

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A za późno zalożyć spor na All? Ja tak kiedyś o właśnie wkladkę się sporowałam z jakąś firmą i w końcu kazali odeslać. Tylko u mnie wkładke bardzo zaniżyli i dostałam buty o półtora rozmiaru za duże. Jak na zwykłe @ nie odpisuja, to na allegrowego raczej odpowiedzą. A jak nie, to wystaw negatwa z czystym sumieniem.
własnie
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 21:15   #1830
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Jaka to? Dobra ?


Ja ostatnio piję tylko wierzbownicę ( wstręciarstwo), pokrzywę, skrzyp i czasem zieloną jak się zmieści...nie mam gdzie cherbaty upchnąć, bo mi sie płyny nie mieszczą....
dilmah?

a na co wierzbownica?

ja dziś piję to, pychaaa
a od jutra idę na dietę jaglaną, więc zaraz będzie pożegnalny porter...


co pomaga na egzemę na łokciach i kolanach?
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.