L'oreal Prof Absolut Repair - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 18:55   #301
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Kurcze... wrocilam do Asoluta, bo musze go zuzyc, nie bede takiej kasy do kosza wyrzucac, a nie mam komu oddac i powiem Wam dziewczynki, ze wlosy od razu odczuly roznice, tluste sa , chociaz wczoraj rano glowe mylam, po Age tak nie bylo, juz nie moge sie doczekac az butelka sie skoczy
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 15:41   #302
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Ja ogólnie mam tendencje do przetłuszczania się włosów niestety ...a teraz po Absolut Repair nie czuje różnicy w negatywnym sensie...myje włosy standartowo co 2-gi dzień...ale unikam nakładania maski za czesto, w dodatku na skórę głowy i spłukuję praktycznie zimną wodą...póki co zrobiłam 1 zabieg, ale efekty są widoczne, włosy mieciutkie jak aksamit
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 22:20   #303
miss_kamikaze
Raczkowanie
 
Avatar miss_kamikaze
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 30
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Ja dzisiaj stałam sie posiadaczka szamponu i maski age densiforce. Wyprobuje i napisze jak sie sprawdza na moich włosach
__________________
"Świat jest taki, jakim go widzisz, a sposób postrzegania zależy
wyłącznie od Ciebie."
miss_kamikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:00   #304
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Dziewczyny, jestem posiadaczka szamponu i maski Age Densiforce. kupilam je na Allegro. Uzywalam juz ich kilka razy i jestem zalamana. Wlosy suche, nastroszone a w dotyku jak siano. Czy to jest mozliwe ze kupilam jakies podróbki??
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:11   #305
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem posiadaczka szamponu i maski Age Densiforce. kupilam je na Allegro. Uzywalam juz ich kilka razy i jestem zalamana. Wlosy suche, nastroszone a w dotyku jak siano. Czy to jest mozliwe ze kupilam jakies podróbki??
a u kogo kupowałaś? wydaje mi sie, ze aczej nie podróbki. Moze to jednak seria nie do twoich włosków. Taki efekt czesto zdarza sie jak kosmetyki sa źle dobrane do wlosów....szczegolnie te profesjonalne, ktore jak wiadomo sa silniejsze.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:16   #306
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Witajcie Wizażanki tydzień temu zrobiłam balejaż i moje bezproblemowe prawie włosy teraz są problemem. Rozjaśnione pasma mam przesuszone i sianowate, a reszta jak do tej pory szybko przetłuszczająca się. Zastanawiam się właśnie nad Absolutem ale obawiam się że może za bardzo obciążyć mi włosy. Myję prawie codziennie chyba że mam wolne to czasami zrobię sobie "dzień brudasa". Kupiłam już Reconstructor firmy Keune- odżywka do włosów suchych, porowatych i zniszczonych i jedwab Biosilka. Używam codziennie od poniedziałku i jest lepiej, włosy są bardziej miękkie, błyszczące niż zaraz po balejażu. Chcę je regenerować, odżywiać, nawilżać ale nie chcę znowu przesadzić. Nie wiem czy Absolut nie będzie za "mocny" i czy włosy nie będą jednym tłustym strąkiem a znowu o serii Lumino nie ma za wiele informacji. Co sądzicie o połączeniu Absoluta z włosami pół przesuszonymi a pół tłustymi? Przeczytałam już bardzo wiele wątków o włosach ale teraz mam już totalny mętlik w głowie a na głowie troche siana
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 18:57   #307
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

A ja strasznie tesknie za Age, narazie koncze Absoluta, a wlosu mam po nim jakbym smalcem posmarowala, mam nadzieje, ze buteleczka sie szybko skonczy
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 19:26   #308
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Mariko a jakie masz włosy? Ja się właśnie obawiam Absoluta przez to obciążanie i przetłuszczanie
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 23:59   #309
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

A ja właśnie zamówilam maseczke absolut repair, zobaczymy czy będzie lepsza od kerastase aqua-oleum
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 08:14   #310
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez Asiaczek1985 Pokaż wiadomość
Mariko a jakie masz włosy? Ja się właśnie obawiam Absoluta przez to obciążanie i przetłuszczanie
Może obciążać, gdy jest stosowany za często i w nadmiarze. Jeśli włosy potrzebują regeneracji - będzie naprawdę pomocny. Gdy obawiasz się obciążenia - wypróbuj sam szampon, bez odzywki. Też pomaga i trochę mniej obciąża. Spróbuj go stosować bez odzywki lub z jakąś lekką i powinny być efekty. Możesz go stosować np. co 2 mycie, gdy zacznie być zbyt obciążający. Na początku włosy mogą go po prostu :pić", tak że będziesz czuła nawilżeie i miękkość. Później już włosy nie potrzebują takich ilości, więc trzeba uważać.
Seria lumino nie regenruje, jedynie chyba rozświetla, może nawilża, ale nie stosowałam.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 12:42   #311
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez Asiaczek1985 Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki tydzień temu zrobiłam balejaż i moje bezproblemowe prawie włosy teraz są problemem. Rozjaśnione pasma mam przesuszone i sianowate, a reszta jak do tej pory szybko przetłuszczająca się. Zastanawiam się właśnie nad Absolutem ale obawiam się że może za bardzo obciążyć mi włosy. Myję prawie codziennie chyba że mam wolne to czasami zrobię sobie "dzień brudasa". Kupiłam już Reconstructor firmy Keune- odżywka do włosów suchych, porowatych i zniszczonych i jedwab Biosilka. Używam codziennie od poniedziałku i jest lepiej, włosy są bardziej miękkie, błyszczące niż zaraz po balejażu. Chcę je regenerować, odżywiać, nawilżać ale nie chcę znowu przesadzić. Nie wiem czy Absolut nie będzie za "mocny" i czy włosy nie będą jednym tłustym strąkiem a znowu o serii Lumino nie ma za wiele informacji. Co sądzicie o połączeniu Absoluta z włosami pół przesuszonymi a pół tłustymi? Przeczytałam już bardzo wiele wątków o włosach ale teraz mam już totalny mętlik w głowie a na głowie troche siana
Ja mam włosy właśnie takie jak ty i dla mnie Absolut nie był najlepszym wyjściem. Włosy miałam strasznie przyklapnięte, wręcz przylizane, ale fakt były bardzo dobrze odżywione i nawilżone. Ja ze swojej strony polecam Ci serię wzmacniającą Matrix Biolage. Fajnie odżywia włosy, ale ich nie obciąża.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 13:47   #312
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Ja mam włosy właśnie takie jak ty i dla mnie Absolut nie był najlepszym wyjściem. Włosy miałam strasznie przyklapnięte, wręcz przylizane, ale fakt były bardzo dobrze odżywione i nawilżone. Ja ze swojej strony polecam Ci serię wzmacniającą Matrix Biolage. Fajnie odżywia włosy, ale ich nie obciąża.
Mi akurat biolage obciążał i to strasznie. Żadnego działania, tylko obciążenie, nawet nie byłam w stanie zużyć do końca, porozdawałam. Miałam całą serię, nawet tonik. Próbowałam używać w różnych zestawieniach i kombinacjach - ale nic z tego. Pewnie to zależy od rodzaju włosa, jak sama nie spróbujesz, nie przekonasz się co dla Ciebie jest najlepsze.
Wlosy też miałam rozjaśniane, teraz mają 2-letnią przerwę .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 14:03   #313
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Asiaczek Ja mam dlugie wlosy, blond, wysuszone rozjasnianiem, fryzjerka kazala z poczatku stosowac szampon Absoluta i maske Vitamino i to jest o niebo lepszy zestaw od Absolut maska + szampon, bo oba te produkty obciazaja wlos, a Vitamino nadawal lekkosci.
Mama byla u fryzjera po 2 miechach i kazalam jej znowu kupic Absolut + Vitamino, zreszta gdzies tam wczesniej juz o tym pisalam. Fryzjerka kazala stanowczo zmienic, bo to juz za dlugo stosuje i dala Age szampon + maske + Vitamino mala maseczke.
Uwazam, ze ten ostatni to najlepszy zestaw, bo wlosy sie nie przetluszczaja, sa puszyste i pieknie blyszcza.

Moze przejdz sie do salonu L'Oreala i zapytaj, na pewno Ci cos poleca.

A co do stosowania, to uzywaj obu bardzo malo, bo one sa jak koncentrat, wiec nie trzeba ich duzo nakladac, bo tym psuje sie efekt.
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 18:18   #314
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Dziękuję za odzew i rady ciężki weekend studentki zaocznej, przedterminy ale dzięki temu w sesji zostały mi tylko dwa egzaminy do zdania więc zrobiłam sobie mały prezent za ciężką pracę. Zamówiłam szampon Absoluta 250 ml i maskę 75 ml na Allegro. Spróbuję może akurat pomogą. Włosy chcą pić czuję to więc trzeba się było w końcu zdecydować. Mam nadzieję, że szybko przyjdzie przesyłka...niecierpliwie c jestem
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:26   #315
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

To zycze powodzenia na egzaminach, a jakby Ci sie za bardzo przetluszczaly, zmien maske na Vitamino.
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:02   #316
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Wczoraj zamowiłam szampon, odżywke i maske z absoluta, jak juz przyjdą kosmetyki i przetestuję to zdam wam relacje. Mam nadzieje, ze wkoncu cos mi pomoze, mam włosy spalone postownica, probowalam juz regenerowac na rozne sposoby, jak narazie efekty marne.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:15   #317
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Właśnie umyłam włoski szamponem Silver i nałożyłam maseczkę absolut repair...Zobaczymy za chwilę jakie będą efekty
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:18   #318
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Asiaczek 1985 a może wypróbuj Kerastase cement termiczny...wg mnie bardzo dobry, kolezanka mi go poleciła i powiem, że naprawde świetna sprawa...skończył mi się i tylko ze względu na cenkę nie kupiłam drugi raz bo akurat w tym miesiącu mam budżet ograniczony na kosmetyki do włosów ... a zestaw kosztuje 200zł

Uważam , że Kerstase jest o niebo lepsze od serii Professionel...bardzo lubie też Oleo Relax

Co do Absolut Repair...to ja kupiłam np 2 opakowania po 30ml czyli malusie, bardziej na spróbowanie bo nie wiedziałam czy będzie dobre, ale jestem zadowolna z tym, że nakładam tą maskę raz w tygodniu ze względu na to, ze faktycznie mocno może obciążyć włosy...jak ktoś ma ochote wypróbować to polecam na Allegro MATRIX-EXPERT kupowąłam u nich ostatnio te maleńkie próbki 30ml i zawsze kupuje ampułki do włosków - nigdy nie zdarzyły mi się podróbki...chyba
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:26   #319
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Też mam serię Kerastase Oleo-relax, stosowałam również ampułki i efekty na moich baaardzo zniszczonych włosach były -ale nie takie jakich się spodziewałam. To ciekawe co będzie po absolut repair skoro mówicie, że Kerastase o niebo lepsze


EDIT: No i się okazuje, że jedna maseczka L'oreal daje lepszy efekt niż kąpiel i maseczka z Kerastase Oleo-Relax
Jestem naprawdę zadowolona
__________________

Edytowane przez kuseczka
Czas edycji: 2008-01-21 o 13:59
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 16:13   #320
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

A ja powróciłam własnie do szamponu absolut repair, który na KWC ma bardzo dobre opinie i którego swojego czasu już używałam. Odstawiłam go wtedy, żeby włosom zrobić przerwę po 1,5 litrowym opakowaniu. Wtedy byłam z niego bardzo zadowolona, maseczki nigdy nie miałam, bo myślę, że moje włosy nie potrzebują aż takiej regeneracji, ale może kiedyś się skuszę na małą próbkę by zobaczyć jak działa.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:40   #321
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Maska Age Densiforce smierdzi chemią, i efekt znikomy, przetluszcza włosy jedym słowem na nie !!
Ale zolta maska Absolute Repair jest b. dobra , ładny zapach włosy gładkie i miekie w dotyku Polecam do stosowania nie czesciej jednak niz 2 razy w tygodniu bo troszku obciaza włosy ale coś za coś
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 12:20   #322
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Maska Age Densiforce smierdzi chemią, i efekt znikomy, przetluszcza włosy jedym słowem na nie !!
Ale zolta maska Absolute Repair jest b. dobra , ładny zapach włosy gładkie i miekie w dotyku Polecam do stosowania nie czesciej jednak niz 2 razy w tygodniu bo troszku obciaza włosy ale coś za coś
Zgadzam sie z Eve...malutka, maska Age Densiforce, jest rzadka, pachnie jakos tak dziwnie chemicznie, a moje wlosy wygladaly koszmarnie po jej uzyciu. Teraz uzywam Absoluta (szampon + maska) i mimo obciazenia moje wlosy wygladaja zdrowo
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 15:37   #323
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Dostałam wczoraj szampon i maske AR Dzisiaj umyłam włosy, nałożyłam maske i jest lepiej niż po rekonstruktorze Keune. Wiadomo po jednym użyciu cudów nie będzie, ale po podsuszeniu nie odstają mi tak strasznie te rozjaśniane i są milsze w dotyku. Wizualnie już jest lepiej, są bardziej zdyscyplinowane. Ufff jednak dobrze że zdecydowałam się na Absoluta
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 22:05   #324
HopesAndDreams
Raczkowanie
 
Avatar HopesAndDreams
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dom :P
Wiadomości: 63
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Mam włosy zniszczone od codziennego prostowania przez pare dobrych lat i rozjasniania od prawie 4 (pasemka) po 2 uzyciach widac zmiane wlosy miekkie i puszyste. Oby tak dalej :d Mam caly zestaw (maska szampon i oddzywka) ale maske bede stosowac raz w tyg zeby wlosy sie nie przyzwyczaily. jak narazie jestem bardzo bardzo zadowloona oby efekty były jeszcze lepsze. Przetestowalam wiele kosmetykow i szczerze polecam ta linie. pozdrawiam;*
__________________
Człowiek gdy dorośnie, wtedy cześciej myśli...
HopesAndDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:52   #325
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Włosy przyzwyczajają się do maseczek?? Ja używam po każdym myciu włosów, bo wiem, że jeśli włosy są bardzo zniszczone to potrzebują po prostu takiej regeneracji
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 16:02   #326
jiggy11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 140
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Włosy są tkanką martwą więc nie mają jak się przyzwyczaić
Mogą co najwyżej być przeciążone od nadmiaru silikonów czy innych trudno zmywalnych substancji.
jiggy11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 12:58   #327
HopesAndDreams
Raczkowanie
 
Avatar HopesAndDreams
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dom :P
Wiadomości: 63
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

chodzilo mi o to ze ta maska nie bedzie juz tak cudownie dzialac na wlosy jak bede jej uzywac po kazdym myciu wlosy nie beda juz takie jak po 1 uzyciu a na tym mi zalezy. Wiem to z dosiwadczenia kiedy uzywalam innej maski to po paru razach nie czulam juz tego cudownego dzialania hehe
__________________
Człowiek gdy dorośnie, wtedy cześciej myśli...
HopesAndDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 15:00   #328
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Dzis kupilam sobie po malym opakowaniu szamponu + odzywki + maski, wolalam nie ryzykowac zakupu wielkiej flachy, bo nie wiem czy bede zadowolona. Zanim paczuszka dojdzie powiedzcie mi, czego mniej wiecej moge sie spodziewac.
Mam wlosy troche za ramiona, cienkie i delikatne, udalo im sie przezyc (z trudem) wczesniejsze rozjasnianie, potem farbowanie na braz. Ostatnie farbowanie dobilo je totalnie. Po wieczornym umyciu wlosow rano budze sie ze sterczaca na wszystkie strony kupa siana na glowie. Efekt lamania sie koncowek, ktory pojawil sie tuz po farbowaniu juz minal (myslalam, ze umre ze strachu, przy czesaniu odpadaly mi kilkucentymetrowe kawalki wlosow ), ale wlosy sa po prostu sianowate, suche, bez zycia. Drastycznego ciecia nie chce, w przyszlym tygodniu ide je tylko podciac o jakies 3-4 cm i tak do skutku (najprawdopodobniej przez najblizsze lata ) az odrosna moje wlasne zdrowe wlosy.
Czy Absolut pomoze mi jakos zregenerowac moje klaki? W sumie nie sa tak strasznie zniszczone na calej dlugosci, ale powiedzmy od polowy, zdaje sie, ze na odcinku, ktory pamieta jeszcze rozjasnianie.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 17:48   #329
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Ma któraś z Was porównanie Absoluta z Matrix Biolage nawilżającym? Która seria daje lepsze efekty?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 17:39   #330
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

up
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.