Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy cz. II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 23:56   #991
cambria04
Rozeznanie
 
Avatar cambria04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 627
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Witam wszystkie pijaczki drożdży, ja również dołączam do tego zacnego grona Już 4 kubki za mna...
cambria04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:01   #992
babegrrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
GG do babegrrrl
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ojoj, dawno tutaj nie pisałam... Niestety, nie byłam wierna drożdżom formy pitnej i przerzuciłam się na tabletki. Nie jest tak źle, zmieniłam teraz firmę i widzę efekty . Zastanawiam się, czy picie drożdży i jednoczesne zażywanie ich w tabletkach nie będzie przesadą, ale mnie bardzo zależy na dobrych i szybkich efektach . Za dwa tygodnie dam znać, czy są lepsze efekty, czy nie widać różnicy. Pozdrawiam pijaczki i trzymam za Was kciuki .
__________________
Oh, sweet baby.
babegrrrl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:41   #993
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez babegrrrl Pokaż wiadomość
Ojoj, dawno tutaj nie pisałam... Niestety, nie byłam wierna drożdżom formy pitnej i przerzuciłam się na tabletki. Nie jest tak źle, zmieniłam teraz firmę i widzę efekty . Zastanawiam się, czy picie drożdży i jednoczesne zażywanie ich w tabletkach nie będzie przesadą, ale mnie bardzo zależy na dobrych i szybkich efektach . Za dwa tygodnie dam znać, czy są lepsze efekty, czy nie widać różnicy. Pozdrawiam pijaczki i trzymam za Was kciuki .
Nie bedzie zadna przesada, bedzie po prostu bez sensu, bo nadmiar witamin z grupy B i tak wydalisz wraz z moczem
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:13   #994
babegrrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
GG do babegrrrl
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie bedzie zadna przesada, bedzie po prostu bez sensu, bo nadmiar witamin z grupy B i tak wydalisz wraz z moczem
To naprawdę bezsensu...Zapomniałam o tym. Pociesza mnie w takim razie fakt, że w tych drożdżach co jem, są jeszcze inne witaminy .
__________________
Oh, sweet baby.
babegrrrl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:46   #995
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez babegrrrl Pokaż wiadomość
To naprawdę bezsensu...Zapomniałam o tym. Pociesza mnie w takim razie fakt, że w tych drożdżach co jem, są jeszcze inne witaminy .
Zarówno w tych drożdżach co pijesz, jak i w drożdżach w pastylkach są inne witaminy. Moim zdaniem nie można popadać w przesadę, efektów nie przyspieszysz, a możesz sobie zaszkodzić.

PS. Podobno tabletki są z drożdży piwnych, które mają więcej cennych składników niż piekarskie. Zastanawiam się czy się nie przestawić, ale chyba jednak pozostanę przy świeżych
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:13   #996
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja bardzo lubię pić drożdże, nawet mi smakują.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 17:31   #997
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ja też piję świeże, niestety ostatnio nieregularnie, bo mam taki natłok zajęć, że zapominam muszę się poprawić!
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 18:49   #998
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Witam wszystkie pijaczki Chciałabym do was dołączyć, bo uwielbiam drożdże na "surowo" i zawsze wyżeram przy okazji pieczenia, i łudzę się że cudowna miksturka będzie smakowała jakoś podobnie
Ach, i obowiązkowe pytanie nowicjuszki Od ok tygodnia piję pokrzywę i właśnie dowiedziałam się, że wypłukuje ona witaminy z grupy B, które trzeba "uzupełniać" witaminami w tabletkach. Ale jeśli zacznę pić drożdże, to już nie będzie konieczne, prawda? Przepraszam jeśli po raz setny powtarzam to samo pytanie
__________________
1. Zapuszczam i dbam o włosy
2. Piję drożdże i pokrzywę
3. Biegam
4. Noszę druty

...I dam radę!
Albo nie...
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 23:23   #999
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez dulcynea01 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie pijaczki
Witaj

Cytat:
Napisane przez dulcynea01 Pokaż wiadomość
Ach, i obowiązkowe pytanie nowicjuszki Od ok tygodnia piję pokrzywę i właśnie dowiedziałam się, że wypłukuje ona witaminy z grupy B, które trzeba "uzupełniać" witaminami w tabletkach. Ale jeśli zacznę pić drożdże, to już nie będzie konieczne, prawda? Przepraszam jeśli po raz setny powtarzam to samo pytanie
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=396
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=77

Moim zdaniem drożdże wystarczą

Siedzę sobie właśnie z kubeczkiem drożdży i nie mogę ich zmęczyć :/ Zawsze piłam Drożdże Babuni i było ok, a teraz mam jedną kostkę Drożdży Domowych i one są ohydne Już sam zapach wywołuje u mnie mdłości. Że też drożdże drożdżom nierówne
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 00:43   #1000
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

O, dziękuję bardzo
To od jutra zaczynam, oby nie skończyło się na słomianym zapale, jak to na ogół ze mną
__________________
1. Zapuszczam i dbam o włosy
2. Piję drożdże i pokrzywę
3. Biegam
4. Noszę druty

...I dam radę!
Albo nie...
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 01:51   #1001
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

czesc jestem nowa tu u Was
do tej pory nie raz podjadalam sobie drozdze robiąc odzywki do wloskow i... bardzo mi smakują takie surowe, prosto z paczuszki hihi serio az sie dziwie ze Wam nie. ale wyczytalam ze trzeba je zabic przed zjedzeniem znaczy zalac wrzątkiem. i ze dają efekty zdrówkowe tez jakos nie wiedzialam w sumie. ale teraz bede w takim razie zalewac i pic! super dziewczyny dzieki dzieki
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 13:06   #1002
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
do tej pory nie raz podjadalam sobie drozdze robiąc odzywki do wloskow i... bardzo mi smakują takie surowe, prosto z paczuszki hihi serio az sie dziwie ze Wam nie.
Co dla kogo, mi surowe smakują strasznie. Jestem już po dwóch porcyjkach rozpuszczonych, piję z mlekiem, i mówię ci, pycha Zwłaszcza jeśli lubisz surowe
__________________
1. Zapuszczam i dbam o włosy
2. Piję drożdże i pokrzywę
3. Biegam
4. Noszę druty

...I dam radę!
Albo nie...
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 13:14   #1003
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Hello!
Mam pytanie - jakie proporcje stosujecie - tj. ile drożdży i ile wody/mleka na jedną porcję?
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:46   #1004
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Hello!
Mam pytanie - jakie proporcje stosujecie - tj. ile drożdży i ile wody/mleka na jedną porcję?
Dołączam się do pytania.
Czy drożdże można mrozić?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:14   #1005
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ja zalewam wrzątkiem 1/4 i dodaje mleka
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:20   #1006
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja już jestem po kubeczku drożdży
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:24   #1007
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja tez 1/4 kostki i zalewam do pol szklanki, ale juz nic nie dodaje Niedlugo beda trzy miesiace jak pije i musze przestac.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:20   #1008
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Dziś spróbowałam po raz pierwszy. I powiem jedno. STRRRRASZNE SĄ!!!!!
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 22:10   #1009
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

e tam, nie taki diabeł straszny... gorsze rzeczy się w życiu piło fakt - nie jest to jakiś rarytas, ale nie ma tragedii.. hm.. jak Ci tak strassznie nie pasują drożdże w formie pitnej, to może w tabletkach spróbuj?
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 06:32   #1010
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
e tam, nie taki diabeł straszny... gorsze rzeczy się w życiu piło fakt - nie jest to jakiś rarytas, ale nie ma tragedii.. hm.. jak Ci tak strassznie nie pasują drożdże w formie pitnej, to może w tabletkach spróbuj?
Jakoś wytrzymam. Nie zamierzam się poddać absolutnie. Codziennie 1 szklaneczka. Będę czekać na efekty z utęsknieniem.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:10   #1011
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

a ja Ci powiem, że prowadzę taki, a nie inny tryb życia i nie do końca jestem systematyczna. tzn często wyjeżdżam i nie ma czasu na drożdże. chyba przerzucę się na wersję w tabletkach zawsze to łatwiej będzie dziabnąć tabletkę niż kombinować z rozpuszczeniem drożdży, bo nie zawsze jest gdzie
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 11:39   #1012
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

A mi ktos w domu schowal moje drozdze w tabletkach i zalamka :| Nie chca sie przyznac :|

A teraz ze mam wakcje to chcialam je polykac troche (cera mi sie po nich strasznie psuje, ale pozniej jest oki)
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 07:28   #1013
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
a ja Ci powiem, że prowadzę taki, a nie inny tryb życia i nie do końca jestem systematyczna. tzn często wyjeżdżam i nie ma czasu na drożdże. chyba przerzucę się na wersję w tabletkach zawsze to łatwiej będzie dziabnąć tabletkę niż kombinować z rozpuszczeniem drożdży, bo nie zawsze jest gdzie
Na pewno w tabletkach wygodniej, ale ja już jakieś biorę i boję się żeby nie przedawkować, bo zazwyczaj zawsze jakieś witaminki są dorzucone do składnika zasadniczego. To co mogę staram się w naturalny sposób uzupełnić.

Dziś wypiłam już i jakoś mi po nich niedobrze i brzuch mnie pobolewa. Też tak macie czasem? Może nie powinno się pić na głodny żołądek.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-07-15 o 08:48
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:57   #1014
Inka2206
Przyczajenie
 
Avatar Inka2206
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Witajcie,jestem tu nowa,ale przebrnełam przez kilka stron tematu i przyłączę się do waszej grupy. Moje włosy wołają pomocy i liczę na drożdżowe efekty. Właśnie wlewam w siebie pierwszy kubek. Pozdrawiam wszystkie drożdżomaniaczki
Inka2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 12:19   #1015
MintCherry
Raczkowanie
 
Avatar MintCherry
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ok. Krakowa ;]
Wiadomości: 105
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Mam zamiar dołączyć do was, ale mam wczesniej pare pytań.

Czy jak będę piła 1/3 kostki drożdży zalanych 250 ml wrzątku [kubek po prostu ] raz dziennie będą efekty? Po jakim czasie mogę się ich spodziewać? Kiedy to pijecie?

I pytanie najwazniejsze: czy jest tu ktoś na diecie i moze się wypowiedziec na temat wpływu drożdzy na odchudzanie? Chodzi mi tylko o to czy nie przeszkadzają.

Moje włosy sa cienkie i sianowate, muszę cos z tym zrobić.
__________________
fuck yea.
MintCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 12:30   #1016
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez MintCherry Pokaż wiadomość
Mam zamiar dołączyć do was, ale mam wczesniej pare pytań.

Czy jak będę piła 1/3 kostki drożdży zalanych 250 ml wrzątku [kubek po prostu ] raz dziennie będą efekty? Po jakim czasie mogę się ich spodziewać? Kiedy to pijecie?

I pytanie najwazniejsze: czy jest tu ktoś na diecie i moze się wypowiedziec na temat wpływu drożdzy na odchudzanie? Chodzi mi tylko o to czy nie przeszkadzają.

Moje włosy sa cienkie i sianowate, muszę cos z tym zrobić.
Na wszystkie twoje pytania znajdziesz odpowiedzi w wątku, więc czytać!
No ale dobra. Dawka, która chcesz stosować jest jak najbardziej okej. Ja piję nawet mniej. Co do efektów to jest naprawdę różnie, ale nastawiałabym się na co najmniej miesiąc picia. Pora picia zależy od Ciebie.
Co do odchudzania to drożdże raczej nie tuczą. Mogą zwiększać apetyt, ale same w sobie nie są zbyt kaloryczne.
A włosy nawilżaj od zewnątrz, bo same drożdże Ci ich nie nawilżą. Przeczytaj to: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
Może Ci się przyda
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 13:21   #1017
Inka2206
Przyczajenie
 
Avatar Inka2206
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

MintCherry myślę że drożdże nie będą miały wpływu na dietę,a napewno nie niegatywnego. Pozatym w wątku pojawiły się głosy że dzięki zawartości chromu zmniejszają apetyt.
Inka2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 17:26   #1018
MintCherry
Raczkowanie
 
Avatar MintCherry
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ok. Krakowa ;]
Wiadomości: 105
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

aeronauta i Inka2206

wielkie dzięki

I przepraszam, za to, że nie szukałam postanawiam się poprawić!
zawsze wiedziałam, że na Wizażu to najlepsze forum jest.
__________________
fuck yea.

Edytowane przez MintCherry
Czas edycji: 2009-07-15 o 17:28
MintCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 15:46   #1019
Kashmira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cześć dziewczyny minął miesiąc jak zaczełam pić drożdze...Obiecałam że napiszę jak zadziałają.Otóż włosy przestały mi wypadać, może jakaś garstka przy umyciu tak do 10 włosów.Czasami w ciagu dnia zdarza się wypaść do 3 Ale to nie wszystko, cera mi się poprawiła, wszystkie krosty zniknęły, a na dodatek naprawdę pomaga w schudnięciu.Jem więcej ze względu na dietę bo prawie doprowadziłam się do anemi, ale wagę teraz utrzymuję tą samą.Ważę 47, 5kg. Co do włosów to pisałam że raz na tydzień robię maseczkę z nafty kosmetycznej anna razem z żółtkiem. Wcieram i po 15 minutach myję szamponem z czarnej rzepy i łopianu, ładny zapach i szybko zmywa.I widzę także jak nowe włosy mi rosną.Nafta pobudziła,a dzięki drożdzom także szybciej zaczęły.Dziewczyny głowa do góry, mi naprawdę nic nie pomagało, po każdej wizycie dermatologa wyciągałam około 200 -300 włosów.Wpadłam w stres myślałam że będe nosić perukę..Ale to mi pomogło poważnie..Tylko dziewczyny trzeba cierpliwości i nie przerywajcie, bo nic nie da.Nie słuchajcie tych głupot że drożdze szkodzą.Ja już tyle piję i moi znajomi i jakoś nikomu nie zaszkodziło.Trzymam za Was kciuki...Napiszę znów za miesiąc i podzielę się z Wami znowu.Jeśli ma ktoś pytania , to pisaćTo naprawdę działa
Kashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:42   #1020
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Kashmira Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny minął miesiąc jak zaczełam pić drożdze...Obiecałam że napiszę jak zadziałają.Otóż włosy przestały mi wypadać, może jakaś garstka przy umyciu tak do 10 włosów.Czasami w ciagu dnia zdarza się wypaść do 3 Ale to nie wszystko, cera mi się poprawiła, wszystkie krosty zniknęły, a na dodatek naprawdę pomaga w schudnięciu.Jem więcej ze względu na dietę bo prawie doprowadziłam się do anemi, ale wagę teraz utrzymuję tą samą.Ważę 47, 5kg. Co do włosów to pisałam że raz na tydzień robię maseczkę z nafty kosmetycznej anna razem z żółtkiem. Wcieram i po 15 minutach myję szamponem z czarnej rzepy i łopianu, ładny zapach i szybko zmywa.I widzę także jak nowe włosy mi rosną.Nafta pobudziła,a dzięki drożdzom także szybciej zaczęły.Dziewczyny głowa do góry, mi naprawdę nic nie pomagało, po każdej wizycie dermatologa wyciągałam około 200 -300 włosów.Wpadłam w stres myślałam że będe nosić perukę..Ale to mi pomogło poważnie..Tylko dziewczyny trzeba cierpliwości i nie przerywajcie, bo nic nie da.Nie słuchajcie tych głupot że drożdze szkodzą.Ja już tyle piję i moi znajomi i jakoś nikomu nie zaszkodziło.Trzymam za Was kciuki...Napiszę znów za miesiąc i podzielę się z Wami znowu.Jeśli ma ktoś pytania , to pisaćTo naprawdę działa

Miło czytać takie pokrzepiające wiadomości. Wielkie dzięki za zachętę.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.