Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 17:56   #4021
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

no niestety, nabiłyśmy kieszonkę katarzyny i jej męża, zamówiłyśmy 18 zestawów po 210 każdy.. oby tylko były dobre..

ps. dziewczyny i co? wysyłamy list do producenta encanto? Ja mogę pomóc pisać "in inglisz", muszę tylko pięknie uśmiechnąć się do siostry (była nauczycielką ang.)
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:00   #4022
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
no niestety, nabiłyśmy kieszonkę katarzyny i jej męża, zamówiłyśmy 18 zestawów po 210 każdy.. oby tylko były dobre..

ps. dziewczyny i co? wysyłamy list do producenta encanto? Ja mogę pomóc pisać "in inglisz", muszę tylko pięknie uśmiechnąć się do siostry (była nauczycielką ang.)
jestem za
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:09   #4023
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny z mojego bardzo dużego zamówienia ... ja jeszcze za keratynę nie zapłaciłam wiec w każdej chwili możemy sie wycofać ...

Dopiero przeczytałam co tu się dzisiaj działo i teraz sama nie wiem co roić Fakt że została nam zaproponowana cena 205zł za zestaw + przesyłka gratis... to naprawde nie jest duzo ... bo na ebayu przy 46$ za zestaw + przesyłka wyszło by podobnie
__________________




Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:11   #4024
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

No wlasnie jak tak spojrzec to jednak Wam sie oplaca, fakt, ze zostalo to niezle rozegrane ale...

Co do mojego pytania czy ktos by mi pomogl wybrac?
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:12   #4025
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jednak prostuje swoją wypowiedź ... przy tym kursie $ to jest to bardzo niekorzystna oferta... a jak by poszukać innego sprzedawcy na ebayu??

Szacunkowa cena za zestaw z e-baya:
46$ zestaw + 7,50$ przesyłka (przy zamówieniu 6 zestawów) = 53,50$
53,50$ * 3,10zł (kurs dolara) = 166zł


to duzo mniej niż proponowane 205zł
__________________





Edytowane przez Eary Grel
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:15
Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:23   #4026
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

albo uprosić tego brazilian keratin (czy jak on się tam nazywa), że jednak wolimy zamawiać od niego, bo jest sprawdzony i tańszy, itd..

zastanawiam się ile oni zarabiają na takim jednym zestawie, skoro mogą bez żadnego "ale" zejść z 230 na 205 moja ciekawość nie zna granic..

Eary, sama nie wiem co zrobić. Niech większość zadecyduje.. Można poszukać innego sprzedawcy, czemu nie?
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:26   #4027
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Eary, ale w zasadzie na tych aukcjach gość nie ma napisane, że nie wysyła do Polski - jest cały świat jak ktoś kupi i zapłaci to przecież musi wysłać


chyba, że się poza ebayem umawiałaś z nim a tak normalnie kupić można
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 18:28   #4028
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Eary Grel Pokaż wiadomość
Jednak prostuje swoją wypowiedź ... przy tym kursie $ to jest to bardzo niekorzystna oferta... a jak by poszukać innego sprzedawcy na ebayu??

Szacunkowa cena za zestaw z e-baya:
46$ zestaw + 7,50$ przesyłka (przy zamówieniu 6 zestawów) = 53,50$
53,50$ * 3,10zł (kurs dolara) = 166zł


to duzo mniej niż proponowane 205zł
jeżeli ma być aż tyle taniej to pewnie, że poszukać innego sprzedawcy
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:29   #4029
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja umawiałam się z nim poza ebayem dlatego miałyśmy zestaw za 46$ a nie 48$ ale 48$ tez się bardzo opłaca niż 205zł
__________________




Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:30   #4030
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Eary Grel Pokaż wiadomość
Ja umawiałam się z nim poza ebayem dlatego miałyśmy zestaw za 46$ a nie 48$ ale 48$ tez się bardzo opłaca niż 205zł
no tak, ale to on wyśle do PL jak kupię na Ebay czy nie?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:30   #4031
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

no właśnie.. zresztą, wysyła to do UK.. dziwne, że tam nie ma dystrybutora.. może któraś chętna?
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 18:31   #4032
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
no właśnie.. zresztą, wysyła to do UK.. dziwne, że tam nie ma dystrybutora.. może któraś chętna?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:33   #4033
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dobra zdecydowałam ze kupię z ebaya .. nie ma napisane na stronie że nie wysyła do polski wiec nie powinien wycofać się ze sprzedaży Zobaczymy

tylko czemu on nie ma tych zestawów w kup teraz
__________________





Edytowane przez Eary Grel
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:38
Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:44   #4034
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Przykra sprawa... mogła napisać że jest dystrybutorką....
Myślę, że bez problemu wyśle encanto do Polski. Ja swoje zawsze zamawiam z ameryki
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:50   #4035
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wizażanki, uwierzmy że będzie wszystko dobrze bo wiele myśli ma większą moc sprawczą niż jedna. podejrzewam że powód naszego problemu czyli niemożności kupna na ebayu przez dystrybucję w polsce niedługo zniknie bo państwo dystrybutorzy niedługo upadną z powodu bojkotu wizażanek. policzmy, jeśli zestaw kosztuje około 166zł a u nich 240, to daje 74zl zarobku na każdym zestawie, a nie wiemy czy jako dystrybutorzy nie mają taniej. 18 zestawów czyli tyle ile wynosi obecne zamówienie to natychmiastowy zarobek 1332zł! Nie znam się na kwestiach prawnych ale zapewne trzeba od tego zapłacić podatek itp, a nie spodziewam się żeby tak się działo. Jeżeli zostanie dystrybutorem jest takie proste to ja bardzo chętnie zostanę i będę sprzedawać encanto po normalnych cenach. Ja rozumiem że każdy chce zarobić, ale niech robi to uczciwie a nie parszywą kryptoreklamą, po zawyżonych cenach i jeszcze udając świętoszka. Jestem zbulwersowana. A moje włosy wyglądają jak idź stąd i nie wracaj.

chamstwo w czystej postaci.
__________________
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:01   #4036
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale ja sie nie bulwersuje - załapałam się na zamówienie zbiorowe ze stanów
można sprzedawać, czemu nie, tylko, że za reklamę się płaci poza tym nie namawia do zakupu u jaysona czy do "napisania do dystrybutora żeby wystawił aukcje" ale ok, już sie nie wtrącam, nie mój interes
No tak, z tą reklamą to prawda ,
ale nim się o tym dowiedziano dziewczynom nie pasowało, że tylko tam można co nie jest chyba prawnie zabronione?

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
oczywiście, tu nie chodzi o ten ich biznes - niech robią co chcą.

mmm3m, chodzi tylko i wyłącznie o zachowanie Kaśki, która namawiała nas do zakupów u j4ysona, sugerowała pytania, prośby o wystawienie aukcji, podsuwała nam te aukcje,oceniała, że cena atrakcyjna, że pewne źródło, oburzała się, gdy ktoś napisał, że zabieg nie wyszedł (wiesz... traciłaby klientów)... chodzi tylko i wyłącznie o kłamstwa, manipulowanie nami i reklamę, którą sobie robiła od początku miała w tym co robiła cel i interes...
Czyli Encanto jest do dyyyy? Bo wiecie, ona tutaj byłą jedną z moich mentorek...a teraz wiadomo, że to dla kasy robiła.....

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
no niestety, nabiłyśmy kieszonkę katarzyny i jej męża, zamówiłyśmy 18 zestawów po 210 każdy.. oby tylko były dobre..

ps. dziewczyny i co? wysyłamy list do producenta encanto? Ja mogę pomóc pisać "in inglisz", muszę tylko pięknie uśmiechnąć się do siostry (była nauczycielką ang.)
piszmy, pisZMy, jeśli ma to pomóc to działajmy, ja też chciałam cisnąć z ebaya bo często po wyliczeniach taniej mi wychodziło niż z all
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:14   #4037
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Eary Grel Pokaż wiadomość
Jednak prostuje swoją wypowiedź ... przy tym kursie $ to jest to bardzo niekorzystna oferta... a jak by poszukać innego sprzedawcy na ebayu??

Szacunkowa cena za zestaw z e-baya:
46$ zestaw + 7,50$ przesyłka (przy zamówieniu 6 zestawów) = 53,50$
53,50$ * 3,10zł (kurs dolara) = 166zł


to duzo mniej niż proponowane 205zł
Eary-ja u Ciebie zamawiałam, jestem w 1 zamowieniu.
Nie nabijajmy Katarzynie kasy, poszukajmy lepszego źródła
poza tym, szczerze mówiąc.. nie jestem teraz pewna jakości ich encanto i boje się, czy czegoś nie dolewają po prostu straciłam całe zaufanie
także lepiej chyba poczekać troszke dłużej, ale zamówić ze sprawdzonego źródła, nie karmiąc minipulatorki
moze znajdziemy cos po lepszej cenie
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:19   #4038
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a CZY JEST KTOS TUTAJ KTO ZAMAWIAL OD TEJ KATARZYNY Z TEJ STRONY INTERNETOWEJ ALBO Z ALLEGRO? czy dotsalyscie rachunek albo fakture? jesli nie to moim zdaniem mozna smialo do faceta z ebaya pisac ze to jakas lipa i sie boja osoby tam kupowac ze kreca klamia a na ich stronie nawet niema opcji zeby cos kupic tylko trzeba sie umawiac slownie poza strona.I ze ona sprzedaje tylko nam te zestawy i tak wiec albo znajdziemy sobie kogos innego z innego zrodla albo dalej bedzie nam sprzedawal a oninie beda robic u niego zmaowieniem bo nie beda mieli na nie zbytu .Proste tylko ze j atego ladnie po angielsku nie napisze:PMysle ze facet wysle nam wtedy tak jak wczesniej
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:27   #4039
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
a CZY JEST KTOS TUTAJ KTO ZAMAWIAL OD TEJ KATARZYNY Z TEJ STRONY INTERNETOWEJ ALBO Z ALLEGRO? czy dotsalyscie rachunek albo fakture? jesli nie to moim zdaniem mozna smialo do faceta z ebaya pisac ze to jakas lipa i sie boja osoby tam kupowac ze kreca klamia a na ich stronie nawet niema opcji zeby cos kupic tylko trzeba sie umawiac slownie poza strona.I ze ona sprzedaje tylko nam te zestawy i tak wiec albo znajdziemy sobie kogos innego z innego zrodla albo dalej bedzie nam sprzedawal a oninie beda robic u niego zmaowieniem bo nie beda mieli na nie zbytu .Proste tylko ze j atego ladnie po angielsku nie napisze:PMysle ze facet wysle nam wtedy tak jak wczesniej
Niestety ja kupowałam Poszukam później jakiegoś rachunku, ale wątpie żebym trzymała go - jeśli był w ogóle.
Ale jestem zła
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 19:33   #4040
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

czesterka - a wszytsko było ok z tym zestawem?

ps. może najpierw napisać to po polsku, a potem będziemy zajmować się angielskim.. chyba każdej z nas zależy na czasie, prawda..?

ps.2. Ja po cichu również uważam, że nie należy ich wzbogacać.. gdyby Katarzyna grała fair to by napisała na forum, że została dystrybutorką i dzięki temu może zamawiać dla nas taniej czy też szybcie - przecież zazwyczaj jest to spore zamówienie na kilkanaście zestawówj.. Przecież wszystkie organizatorki które zamawiają keratynę (lub cokolwiek innego), poświęcają swój czas na wszystkie formalności i żadnych korzyści z tego nie mają.. Ot tak - zwykła życzliwość.

Gdyby tak zrobiła, nie miałabym nic przeciwko ich biznesom.. Jednak - najpierw zrobić dobre wrażenie, a potem to wykorzystać to delikatne przegięcie..

Jestem monotematyczna i piszę chaotycznie, ale dziecię wali mnie zabawkowym młotkiem w głowę co chwila

Edytowane przez efelineczka
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:35
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:40   #4041
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
czesterka - a wszytsko było ok z tym zestawem?

ps. może najpierw napisać to po polsku, a potem będziemy zajmować się angielskim.. chyba każdej z nas zależy na czasie, prawda..?

ps.2. Ja po cichu również uważam, że nie należy ich wzbogacać.. gdyby Katarzyna grała fair to by napisała na forum, że została dystrybutorką i dzięki temu może zamawiać dla nas taniej czy też szybcie - przecież zazwyczaj jest to spore zamówienie na kilkanaście zestawówj.. Przecież wszystkie organizatorki które zamawiają keratynę (lub cokolwiek innego), poświęcają swój czas na wszystkie formalności i żadnych korzyści z tego nie mają.. Ot tak - zwykła życzliwość.

Gdyby tak zrobiła, nie miałabym nic przeciwko ich biznesom.. Jednak - najpierw zrobić dobre wrażenie, a potem to wykorzystać to delikatne przegięcie..

Jestem monotematyczna i piszę chaotycznie, ale dziecię wali mnie zabawkowym młotkiem w głowę co chwila
Tak, zestaw OK
Teraz sprawdziłam te kopertę w której zestaw był - na naklejce pocztowej gdzie wpisuje się odbiorcę i nadawcę to ten nadawca nie jest wpisany - paczkę odebrał mój brat i się dziwił, że tak ktoś wysłał A wysyłka była bezpłatna...
Paragonu nie znalazłam, ale nie wiem czy był
efelineczka - pozdrów łobuzów

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:41
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:52   #4042
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jestem monotematyczna i piszę chaotycznie, ale dziecię wali mnie zabawkowym młotkiem w głowę co chwila
o boze skad ja to znam witaj w klubie maltretowanych matek
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:03   #4043
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a witaj witaj

ps. czesterka - jest tylko jeden na razie, za to łobuzuje za dwóch.. Dzisiaj znowu walka, aby poszedł spać przed 22..

a żeby nie było, że offtopuję, to napiszę, że już nie mogę doczekać się tego encanto, bo moje włosy wołają o pomoc.. kudły jak siano, bo schodziłam z czerni to b. jasnego blondu.. Sama nie wiem dlaczego, miałam po ciąży takie piękne włosy, długie, zdrowe.. a teraz puch, który nie opiera się nawet brylantynie w wosku i nie da się zrobić przylizu (tylko górną partię włosów mam spaloną.. poszłam do nieznanej mi fryzjerki i robiła mi baleyage na wodzie 12% ) liczę tylko na keratynę, a jak nie wyjdzie to czeka mnie ostre cięcie...
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:17   #4044
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
a CZY JEST KTOS TUTAJ KTO ZAMAWIAL OD TEJ KATARZYNY Z TEJ STRONY INTERNETOWEJ ALBO Z ALLEGRO? czy dotsalyscie rachunek albo fakture? jesli nie to moim zdaniem mozna smialo do faceta z ebaya pisac ze to jakas lipa i sie boja osoby tam kupowac ze kreca klamia a na ich stronie nawet niema opcji zeby cos kupic tylko trzeba sie umawiac slownie poza strona.I ze ona sprzedaje tylko nam te zestawy i tak wiec albo znajdziemy sobie kogos innego z innego zrodla albo dalej bedzie nam sprzedawal a oninie beda robic u niego zmaowieniem bo nie beda mieli na nie zbytu .Proste tylko ze j atego ladnie po angielsku nie napisze:PMysle ze facet wysle nam wtedy tak jak wczesniej
ja też zamawiałam od nich z allegro, zestaw chyba był ok nie wiem na pewno bo nie mam porównania z innym ale butelki były zabezpieczone, chyba nie otwierane chociaż ta folia po pierwszym otwarciu bez problemu przykleiła się tak samo;]

zapłaciłam 245zł przesyłka niby była gratis ale w wiadomości już po kliknięciu "kup teraz" było wyraźnie napisane że 240zł + 12 zł (albo 8 zł) za przesyłkę.
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:48   #4045
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ok, moje drogie Wizażanki - chyba już wszystko zostało powiedziane.
Katarzyna21 otrzymała ban za uprawianie szeptanego marketingu i nieopłaconą reklamę.
Jak już zostało napisane - wszelkie dane potwierdzają tezę, że jest bezpośrednio powiązana z kontem Allegro, na którym sprzedawano zestawy keratynowe.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:51   #4046
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Sprzedaja/sprzedali mnóstwo rzeczy - hurtowo : bluzy w ilosci 13 sztuk na jednej aukcji itd- to podlega opodatkowaniu jak nic. To jest ewidentnie sprzedaz prowadzona hurtowo. Encanto- to również powinno byc wszystko sprzedawane przez firmę. Na ich stronie "o mnie" jest tak pięknie napisane "pracujemy od godziny 10-18" od razu Klient mysli- firma. Ale danych jakoś brak . Cos czuje ze urzad skrabowy dostanie zgłoszenie. Sama ilość komentarzy z miesiaca mowi sama za siebie (100 ).

Nieładnie, oj nieadnie . Ale kłamstow ma krotkie nogi, Wizazanki góra. Wiadome- mogą robic co chca, sprzedawac co chca itd, ale w taki sposob?? ,ze odcinaja dostep do źródla? ŻAŁOSNE!!!!!

Nie zastanawia Was to, ze na stronie encato sa wymienieni, ale nie ma tam danych firmy tylko nick allegro?? W/g mnie encanto powinno sie postarac i zweryfikowac sprzedawce , podajac jego wszystkie dane, lacznie z Nipem, regonem i adresem na stronie głownej
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:54 Powód: dopisek
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:55   #4047
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Moze ja zajrze jak t troche przycichnie. Moze wtedy mi doradzicie, narazie zycze udanych i szybkich zakupow
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 21:05   #4048
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Moze ja zajrze jak t troche przycichnie. Moze wtedy mi doradzicie, narazie zycze udanych i szybkich zakupow
Ale my uzywamy Encanto , a Ty pokazałas jakies inne keratyny , wiec raczej zadna z nas nie wie- stąd brak odpowiedzi
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 21:09   #4049
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

kycia1 dziekuje bardzo za odpowiedz
Wiec nie pozostaje mi nic innego jak zostac krolikiem doswiadczalnym :P

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

http://desc.shop.ebay.co.uk/i.html?L...arr%3D1&_rdc=2
Czyli Wy stosujecie to! Znalazlam
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 21:12   #4050
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
kycia1 dziekuje bardzo za odpowiedz
Wiec nie pozostaje mi nic innego jak zostac krolikiem doswiadczalnym :P

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

http://desc.shop.ebay.co.uk/i.html?L...arr%3D1&_rdc=2
Czyli Wy stosujecie to! Znalazlam
Dokładnie tak
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.