Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 19:18   #4471
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez klion78 Pokaż wiadomość
Witam!!!
Pojawiłam się na waszym forum na chwileczkę w zeszłym tygodniu kiedy okazało się że najprawdopodobniej i ja zostanę PM 2009. Wtedy miałam tylko lekki zarys tego jak ma to wszystko wyglądać. Do dziś trochę się to wszystko już skrystalizowało. o ile wiele rzeczy już sobie w głowie poukładałam, organizacja jednej sprawy nie daje mi spokoju. Jak zorganizować poczęstunek w pracy. Zarówno ja jak i mój tż mamy po 50-80 współpracowników. Nie chcę robić żadnej "nasiadówy" lecz poczęstować ciastem każdego w biurze. Nie wiem jednak jakim, czy każdemu przygotowac paczkę z ciastem (straciłabym na to chyba majątek) czy może coś bardziej oryginalnego.
Proszę doradźcie jak Wy to robicie
no to wspaniale !
witaj z nami

my po kawalku ciasta
dla takich dobrych moze jakas flaszke

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
hey dziewczyny
czasem tu zaglądam, ale wy się w takim tempie rozwijacie, ze nie nadąrzam czytać
własnie tak się zastanawiam, kto kupuje zaproszenia, ja jako Panna Młoda wszystkie??
nie orientuje się z tym,
mam slub w sierpniu, macie mzoe juz suknie zamowione?? bo ja narazie mam dylemat miedzy dwoma, ale co tydzien mysle ze ta jedna jednak nie ta druga i tak na zmiane
mam nadzieje ze niebawem jakos to wkoncu rozwiaze.

a jak u was przygotowania?
oj z suknia to pospiesz sie
witaj

Cytat:
Napisane przez toyotka1 Pokaż wiadomość
No,bardzo ładne. Też się zastanawiam nad tą drugą. Zobaczę w której mi będzie lepiej.
sliczne

Cytat:
Napisane przez jassmanka Pokaż wiadomość
No to jeszcze ja 26.09.2009r.
hej

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Witam PM2009! Składam podanie o przyjęcie do zacnego grona Mój wielki dzień 30.05.2009r. Podczytuję Was czasami i najwyższy czas się dołączyć
witaj z nami

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
hej mam nowe zaproszenia zaraz zrobię zdjęcia tamtych i tych nowych . W nowych zaproszeniach musimy wpisywac sami wszystko ale co tam sa sliczne
Załącznik 2050157
Załącznik 2050159][ATTACH]2050160[/ATTACH
]ATTACH]2050158[/ATTACH]
Załącznik 2050161
no no kieliszki super
i zaproszenia piekne
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:19   #4472
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
U mnie dzis 150 dni do slubu

My od piatku przechodzimy na "wyzszy" poziom w tanczeniu. Podstawowy kurs za nami, przed nami rozszerzony. Ale juz w lutym nasz instruktor podszkolil nas deko do kursu rozszerzonego. Oj, bedzie sie dzialo.
my teraz robimy 1 stopien . jak skonczymy to chyba 2 zrobimy a blizej slubu chcemy wziac kilka lekcji indywidualnych bo mojemu TZ Bozia nie dala talentu do tanca
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:01   #4473
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Mam w domu płytkę "dzieci wiedzą lepiej"
Posłuchajcie co mówią o ślubie
http://www.youtube.com/watch?v=Q_pkb-xMz24
Zresztą posłuchajcie tez innych. Dzieciaki są świetne.

"Ja Ciebie nie zapuszczę, bo ty jesteś piękna"
haha uwielbiam to

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki,
dzisiaj wreszcie miałam ostatni dzień praktyki, wyzysk na maxa:/

Chciałam się Wam pochwalić naszymi zaproszeniami, które sami ostatnio zrobiliśmy. Na razie tylko 2 sztuki, bo jak pisałam ostatnio nasza drukarka nie wciągała papieru, więc wydrukowałam na próbę w punkcie ksero. Drugą stronę ze zdjęciem wydrukowaliśmy już na swojej. No i trochę papier delikatnie się pobrudził, ale tak rażące to nie jest.

Dostałam zdjęcia moich kolczyków - pani robiła mi na zamówienie i jestem zawiedziona, bo nie zrobiłam takich jakie chciałam i teraz co ja mam jej napisać? Gdyby były tańsze to może bym je kupiła, ale są za 90zł i jeszcze nie takie jak chciałam. Nie wiem czy mam poprosić, żeby jeszcze zmieniła coś czy zrezygnować. Tak mi głupio, bo robiła je specjalnie dla mnie. Ta pani jeszcze mi robi bransoletkę, co do której raczej nie będę taka wybredna, ale cholerka te kolczyki... chciałam żeby na całej długości były kryształki, wysłałam nawet zdjęcie mniej więcej tego co chcę i wyszły takie... jak dla mnie to ten stelaż jest nieładny, taki kanciasty i on zajmuje połowę kolczyka, a kolczyki z biglami mają długość 10cm. Co myślicie?
no no kochana i kolczyki i zaproszenia boskie !


Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
ja też bym zabiła, to jest niesmaczne!
o masakra
ta zabawa jest okropna






Dziewczyny czy ktoras z was zna firme dobra jakas i nie droga ktora buduje domy drewniane z bali?
moga byc szkieletowe


chodzi nam o stan surowy zamkniety mozliwe ze jak w miare z cena ok to pod klucz !

16 marca mamy przetarg o ziemie !
3majcie kciuki

12 arów




do tego odchudzam sie
i schudlam juz 3,5 kg

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Malwika Pokaż wiadomość
Slub mamy mysle ze troche nietypowo bo w piatek....07.08.2009....w hotelu Szablewski...w Dymaczewie....

Aktualnie zastanawiam sie nad fasonem sukienki....szukam fryzjera i kosmetyczki.....generalni e brakuje mi czasu zeby pobiegac po sklepach i poprzymierzac sukienki....ale z drugiej strony znajome opowiadaly ze wiekszosc sukienek ktore sa w sklepach jest szyta na 164-170cm....a ja mam 158cm....
no to super
witaj

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Dziewczynki bylamna sali - niestety nie bylo dzis wesela - ale porobila fotki.
W sali obok naszej weselnej - bedzie jakis jubileusz slubny wiec tam zorbilam fotke wystrojowi.
zalaczam tez wozek na tort
nooo sala boska ! pieknie naszykowane

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam suknie, niestaty wklejam tylko na manekinie. Zreszta na mnie nie ma co pokazywac. A Tz własnie dzwonil i mi kategorycznie zabronil pokazac na sobie zdjecie, wiec jestem rozdarta i płakac mi sie chce

kochana mi wyslij prosze !!
boska jest !

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość

http://www.allegro.pl/item557110775_...ner_38_40.html
strippi a ta PM podobna do Ciebie
no troszku podobna
dla mnie tylko po wlosach :P

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

faktycznie podobna, ale nasza strippi ładniejsza, ma łagodniejsze rysy twarzy
w ogóle ładne włosy ma ta PM
hehe dzieki kochana

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość



Strippi Pasja rewelacyjna, ależ ona się porusza, jak gracja
dziekuje kochana

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
Ja tylko na chwile ,bo padnieta jestem dzis razem 600 km przejechane w dwie strony do Dublina
zdecydowalismy sie na takie zaproszenia i te drugie jako zawiadomienia:
cudowne sa !

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Ja 5 spotkań, 3 grupowe i 2 indywidualne.
my mamy 8 spotkan...
pozniej 3 w poradni
2 spowiedzi
i 1 jakies spotkanie w 1 niedziele miesiaca z nabozenstwem

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
znalazłam kiedyś w necie taką tabelkę odnośnie kształtów bukietów i sukni, może się komuś przyda
hmmm jakies takie dzziwne

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość

dietke zaraz wysylam

ja tez moglabym prosic
cierp1enie@wp.pl

ja sie odchudzam
schudlam 3,5 kg...w 7 dni
ale na poczatku to woda schodzi wiec na razie na to nie patrze

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
Pięknie Kochana ona jest super, naprawdę można się w niej zakochać
dzieki kochana

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

Mówicie o teściowych... Moja jest w porządku, choć czasami ciut ciut mogłaby nie wtykać nosa . Ale nie narzekam...
no to tak jak u mnie

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Oto nasze obrączki (tylko na zdjęciu białe złoto wyszło bardzo ciemne, w rzeczywistości jest jasniejsze; być może ten pasek białego złota będzie ciut węższy):
piekne kochana !

Cytat:
Napisane przez jupik Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, ja znowu tylko na chwilkę, ale muszę się pochwalić- dostałam dziś moje zawiadomienia zamawiałam na allegro, więc czytając o Waszych perypetiach zaczęłam się już martwić, że nie przychodzą (czekałam od zamówienia 9 dni aż doszły), ale na szczęście są i są śliczne
wzór taki jak na pierwszej fotce ale kolory jak na drugiej i wstążka jest srebrzystobiała ze złotym brzegiem- pasuję idealnie do papieru i druku!
Fotki swoich zawiadomień wkleję pewnie w sobotę, jak w końcu znajdę czas żeby popstrykać ,wtedy buciki też wkleję i obrączki, które odbieramy jutro albo w środę (zależy jak z czasem będziemy stali bo ostatnio ciagle nam go brakuje
Co do bucików to któraś z Was pytała czy są wygodne- wydaje mi się że są, aż się zdziwiłam, że tak miękko się układają i w ogóle, chyba specjalnie te ślubne tak robią. W środku jest mięciutka skórka, nic się nie wrzyna i w ogóle- słodkie są

Edit: aha, na moich zawiadomieniach imiona są tą ozdobną czcionką jak na drugiej fotce, dużo delikatniej to wygląda
sliczne sa!

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość


Kochane a ja dzisiaj zrobilam dokladna liste gosci z mojej strony i TZeta .... i ...................... 230 osob jest !! normalnie szok
sporo
huczne wesele bedzie


Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Na szybko wrzucam mnie w sukni, niestety tata zle zdjęcie zrobił, nie widać zupełnie dołu sukni, no ale coś tam jest. Suknia oczywiście była za duża, musiałam stać sztywno i na wdechu, żeby mi nie spadła
Będę mieć do niej zupełnie inny welon, koronkowe bolerko i szelkę na szyje

no kochana wygladasz w niej bosko !
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:06   #4474
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

trzymam kciuki

a co to za dietka
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:10   #4475
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Nam też się podobają takei stalowe z połyskiem. Jeszcze nie chodzilismy za garniturami, nei wiem czy w ogóle znajdziemy coś co nam się podoba, chcemy coś takiego dopasowanego, z krótką marynarką. Wczoraj znalazłam cudeńko na allegro za 400zł, no ale przecież nie kupimy kota w worku:/


Ten kupiliśmy http://www.allegro.pl/item519356495_...proszenia.html
śliczny ten garnitur

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
śliczne

a ja dodaję butki, które mi się podobają, muszę poszukac podobnych, nie wiem może na all

bardzo mi sie podobaja takie buciki, niestety moge pomarzyć tylko o takich w październiku

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
Witajcie wszystkie przyszłe żonki!!!!
Oj dawno mnie nie było, ale miałam taki kociokwik w pracy że szok!
Na szczęście jutro wyjeżdzamy na weekend w Tatry Nie mogę się doczekać Zagrożenie lawinowe spada. Pójdziemy na szlak.

Wczoraj kupiliśmy obrączki Byłam w szoku że tak szybko podjęliśmy jednogłośna decyzję Zdjęcie bardzo podobnych obrączek poniżej. Polecam salon Aren w Warszawie. OLBRZYMI wybór, ale niestety nie mają strony w necie.

A poza tym to wszystkim bardzo dziękuję za radę dotyczącą naprawy moich zaproszeń. Udało się!!!! Kupiliśmy brokat w kleju i zaproszenia udało się naprawić. Jutro może wkleję zdjęcia, bo zaproszenia zostały u Tz. Wogóle nie widać plam po kleju. Dziękuję Wam bardzo kochane:h appy:
śliczne obrączki od razu je dostaliście do ręki?Na mój rozmiar trzeba czekać ale od razu będą grawerowane w środku ile zapłaciliście?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:27   #4476
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość

edit
zapomniałabym, byliśmy dziś w końcu u księdza, niestety nasza godzina wymarzona byla juz zajęta ( tzn 16), no więc zapisaliśmy się na 15, no cóż szybciej żonką zostanę
Pleban mówił, że mamy się odezwac na 3 m-ce przed ślubem i przynieść metryki chrztu, bierzmowania, dowód oraz nauki przedmałżeńskie. O poradni nic nie mówił, być może nie będzie wymagał, oby...
my tez mamy na 15:00



Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
a to nasze obrączki.Nie wiem czy widać ale połowa jest z białego a druga połowa z normalnego złota
bardzo ladne

Cytat:
Napisane przez kotekMamrotek Pokaż wiadomość
dziewczyny ignorujecie mnie wciąż
nawet nikt sie ze mną nie przywita....:-((((((((
ja Cie widze
hej

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Tż obiecał, że nie będzie wchodził na wizaż to pokażę Wam swoją suknię. Przy ciemnych włosach i karnacji wygląda o niebo lepiej
sliczna
musisz miec super figurke

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
trzymam kciuki

a co to za dietka
dietka mż
mniej żreć haha

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam dziewczynki za komplementy dotyczące mnie i mojej sukni Ciesze się, że Wam sie podoba. Jednak szeleczkę będę chciała doszyc, ponieważ mierzyłam podobną suknię z szelką i efekt był świetny, a wygoda bez porównań. Moja szelka ma być z delikatną koronką, podobną do tej na sukni, więc będzie dodatkowo zdobić.
A jak mi się nie spodoba to zawsze będę mogła ją odpiać.
Suknia uszyta jest z tafty i pólprzeźroczystego materiały, ale co to dokładnie to szczerze mówiąc nie wiem
super !!!

i fryzurki boskie

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
No i jeszcze te
generalnie kolorystyka kremowa, bądź róz z kremem
piekne bukiety

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
No to dobrze myslałam ze to eustoma. Tez mi sie bardzo podoba, taka ni to roza nito gozdzik
Ja Ci pokaze bukiecik ktory mi sie kiedys spodoval, tez roze i eustama tam chyba jest i w takich pastelowych kolorkach.
no te bukiety tez sliczne zwlaszcza 1

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość


a co do kwasu foliowego, to ja chyba tez sie zastanowie nad jego braniem, mimo iz narazie nie planujemy dzidziusia

patrzcie co znalazlam
tztowi sie podoba, moze takie cos zrobimy rodzicom
Wodzirej: Czy ślubujecie nie zaglądać do garnków synowej ?
Rodzice : <śmiech> ŚLUBUJEMY


Wodzirej: Czy ślubujecie co tydzień przyjmować Wasze dzieci na obiadkach niedzielnych składających się z conajmniej dwóch dań i deseru?
Rodzice : <śmiech> ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie udawać, że nie widzicie pajęczyn, stosów brudnych garów i walających się ubrań w mieszkanku Waszych dzieci?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie każdorazowo dawać pokaźną wałówkę pysznego jedzonka kiedy tylko poproszą o to Wasze dzieci?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie nie wisieć na telefonie za kazdym razem, kiedy tylko okaże się, że pies sasiada zaszczekał inaczej niż zwyke?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie z promiennym uśmiechem dostarczać zięciowi piwo w nieograniczonych ilościach?
Rodzice : <śmiech> ŚLUBUJEMY
chyba kupie kwas foliowy

w jakich cenach jest?



a to zarabiste
moze u siebie bedziemy mieli

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość

A weselne zasady znacie?

( u jednej znajomej byly na weselu takie ruloniki z papieru zrobione i tam wypisane te zasady i kazdy gosc zabieral sobie to na pamietke. Kazdy gosc mial to przy talerzu)

1. Wesele rozpoczyna się z momentem założenia sim-lockaP a kończy...? nie kończy się, oferta przedłużona bezterminowoP.

2. Kto pojawi się na weselu w złym nastroju będzie skutecznie rozweselany. Dla osób, które nie znajdują żadnego powodu do śmiechu wisi lustro w łazience

3. Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione.

4. Nie toleruje się pustych kieliszków, dlatego będą one od razu napełniane.

5. Nie należy jednak więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami”.

6. Osoby niezadowolone ze swoich miejsc przy stole będą miały następnego dnia całą salę do dyspozycji.

7. Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku.

8. Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana i będzie go można odebrać.

9. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut, a unika się w ten sposób kłopotów.

10. Natomiast paniom stanowczo zabrania się przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu.

11. Jeśli alkohol wyleje się na odzież, prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.

12. Zabrania się rzucania kwiatów w kierunku młodej pary, jeśli znajdują się one nadal w wazonie.

13. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian.

14. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali, oznacza to, że zabawa dobiegła końca.

Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu.
podobne znam
ale sa super

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
oglądaliśmy wczoraj obrączki, wiemy jedno-maja być jednokolorowe, z żółtego złota....przymierzyliśmy chyba ze 100 wzorów i żadne, słownie ŻADNE nam się nie podobały ja nie wiem, co z nami jest nie tak...że TŻtowi się nic nie podoba to jeszcze zrozumieć mogę, bo on zawsze każe mi wybierać ale że ja nie znalazlam nic dla siebie? ściągnęłam ze stronki salonu, w którym będziemy przetapiać obrączki, te wzory, nad którymi się zastanawiamy, bo są w miarę znośne... i co? i chyba się wścieknę na swoje grube paluchy, ze na nich nic ładnie nie wygląda a wy które radzicie?
4 mamy podobne
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:32   #4477
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

śliczne obrączki od razu je dostaliście do ręki?Na mój rozmiar trzeba czekać ale od razu będą grawerowane w środku ile zapłaciliście?
Czekamy na nie około miesiąca. Pani powiedziała że będą pewnie wcześniej. Kosztowały około 1400 zł. "Około" dlatego, że dopiero jak je zrobią to będzie dokładnie wiadomo ile trzeba zapłacić. Napewno nie więcej. A w środku mamy grawerkę: " I ślubuję Ci...18.07.2009
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 20:38   #4478
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
Czekamy na nie około miesiąca. Pani powiedziała że będą pewnie wcześniej. Kosztowały około 1400 zł. "Około" dlatego, że dopiero jak je zrobią to będzie dokładnie wiadomo ile trzeba zapłacić. Napewno nie więcej. A w środku mamy grawerkę: " I ślubuję Ci...18.07.2009

U mnie około 1100 maja wyjśc, tak jak u Ciebie, ale ta cena nie będzie bardzo rózna od podanej, bo mierzyła mojego Tz obraczke i z mojego rozmiaru chyba 10, a ja bede mieć 9-tke
My wygrawerowane bedziemy miec nasze imiona i date sluu, tradycyjnie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:56   #4479
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
U mnie około 1100 maja wyjśc, tak jak u Ciebie, ale ta cena nie będzie bardzo rózna od podanej, bo mierzyła mojego Tz obraczke i z mojego rozmiaru chyba 10, a ja bede mieć 9-tke
My wygrawerowane bedziemy miec nasze imiona i date sluu, tradycyjnie
Czyli chyba cena podobna-bo ja mam wielkie paluchy i noszę 14 a mój Tz chyba 20?
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:59   #4480
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

cześć strippi dawno cię nie było świetne zdjęcia na nk

wogóle to witam koleżanki. No ja już umówiłam się na wiązankę pani powiedziała że nie będzie problemu zrobienia go z kali bądź kantadesek, mój bukiet, starszej i butonierki będą mnie kosztować jakieś 250 zł to nie dużo w porównaniu z kwiacarnami, w sobotę po obrączki i rozwozić zaproszenia , zrobiłam sobie pazurki dzisiaj umówiłam się na makijaż i na pazurki i zabiegi na buźce przed ślubem i depilacja woskiem. kurde tylko ten fryzjer. No i załatwiam dokumenty do urzędu i do kościoła, musiałam napisać podanie do urzędu gdzie urodził się TŻ żeby przysłali mu akt urodzenia , no i jeszcze muszę jechać po akt chrztu bo okazało się że nie byłam chrzczona tam gdzie się urodziłam. zresztą TŻ też.
Po za tym nadrobiłam was i podcztuje tylko jakoś nie mam ostatnio czasu pisać ale jestem z wami cały czas
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:18   #4481
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
My wygrawerowane bedziemy miec nasze imiona i date sluu, tradycyjnie
to tak jak my

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
cześć strippi dawno cię nie było świetne zdjęcia na nk
no bardzo dawno mnie nie bylo

mialam 130 stron do nadrobienia
jestem na 120 juz

dziekuje
no zdjecia nowe dzisiaj dodalam
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 21:23   #4482
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość


ja wlasnie wrocilam z badania sluchu na audiogramie
nie wiem czy wam pisalam, ze niedoslysze na prawe ucho...
lekarz powiedzial, ze jest zle, konsultowal to z z innym laryngologiem jeszcze i stwierdzili, ze to niedosluch odbiorczy i ze tego nie mozna naprawic...
nie ma nic zatkane, nic takiego nie widac..
mam nadzieję, że badania będą ok, trzymaj się cieplutko


Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość



tkanina lniana? no to na mojej też powinno się udać, bo chcę podobny papier zamówić
ja drukowałam na papierze o fakturze lnu na atramentówce i wyszło bardzo ładnie
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:57   #4483
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
h
Dziewczyny czy ktoras z was zna firme dobra jakas i nie droga ktora buduje domy drewniane z bali?
moga byc szkieletowe


chodzi nam o stan surowy zamkniety mozliwe ze jak w miare z cena ok to pod klucz !

16 marca mamy przetarg o ziemie !
3majcie kciuki

12 arów
16 marca w moje urodzinki Niestety nie znam żadnej firmy, też kiedyś myśleliśmy o budowie domku z bali, ale po dokładnym wgłębieniu się w temat i po tym jak osoba znająca sie na budowie, odradziła nam to już nie chcemy. To trochę ryzykowne, takie domy mają małą gwarancje, tylko na ok 30 lat, a później trzeba ponownie tak jakby podreperować jego konstrukcję (brakuje mi słowa...) My właśnie się zastanawiamy nad TBSami, bo przedwczoraj byliśmy w banku zrobić symulację kredytu, to głowa nas zabolała. Raty kosmiczne, w ogóle idea kretytu mnie przeraża, że trzeba oddać więcej niż się wzięło. Po zapłaceniu rat nie mielibyśmy za dużo kasy na życie, a jak utrzymać później dzieci.


Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

chyba kupie kwas foliowy

w jakich cenach jest?
Ja też ostatnio kupiłam Zależy ile chcesz sztuk w opakowaniu. Im więcej, tym taniej zapłacisz. np. za 30 szt-5zl a za 250szt-20zl.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:11   #4484
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Nam też się podobają takei stalowe z połyskiem. Jeszcze nie chodzilismy za garniturami, nei wiem czy w ogóle znajdziemy coś co nam się podoba, chcemy coś takiego dopasowanego, z krótką marynarką. Wczoraj znalazłam cudeńko na allegro za 400zł, no ale przecież nie kupimy kota w worku:/
no ten gajerek to taki typowy swiecacy jest i tz wygladal w nim zbyt swiecaco, swiecil sie jak psu jajca hehe:P
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:12   #4485
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
16 marca w moje urodzinki Niestety nie znam żadnej firmy, też kiedyś myśleliśmy o budowie domku z bali, ale po dokładnym wgłębieniu się w temat i po tym jak osoba znająca sie na budowie, odradziła nam to już nie chcemy. To trochę ryzykowne, takie domy mają małą gwarancje, tylko na ok 30 lat, a później trzeba ponownie tak jakby podreperować jego konstrukcję (brakuje mi słowa...) My właśnie się zastanawiamy nad TBSami, bo przedwczoraj byliśmy w banku zrobić symulację kredytu, to głowa nas zabolała. Raty kosmiczne, w ogóle idea kretytu mnie przeraża, że trzeba oddać więcej niż się wzięło. Po zapłaceniu rat nie mielibyśmy za dużo kasy na życie, a jak utrzymać później dzieci.



Ja też ostatnio kupiłam Zależy ile chcesz sztuk w opakowaniu. Im więcej, tym taniej zapłacisz. np. za 30 szt-5zl a za 250szt-20zl.
no my mamy jeszcze kredyt z kopalni oprocentowanie tylko 1 %

no a wiele osob mi mowi ze domy w gorach sa juz ponad 200 lat i ich nikt nie impregnuje

wlasnie my chcielismy jakis gorali do budowy

kosztem to wychodzi o wiele mniej niz murowany

a my chcemy staz zamkniety
bo wykonczymy sobie sami
rodzice nam pomoga w wekonczeniu
i kolega co ma firme..


ooo tu jutro ide kupic sobie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:38   #4486
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że badania będą ok, trzymaj się cieplutko

dziekuje kochana
w przyszlym tygodniu mam wizyte u neurologa i w srode probe kaloryczna
a jutro jade zapisac sie do okulisty na badanie dna oka i do szpitala na CT komputerowe Glowy
troche mi sie to odwlecze w czasie, ale nie chcialam zostac 7 dni w szpitalu
mozliwe tez, ze mnie skieruja do dr Skarżyńskiego do Warszawy, moze mnie wcisna na liste, poza tym, nie chce nosic aparatu.. ja slysze, ale jak ktos obok mnie z prawej strony usiadzie, i szepce, tu g**** slysze
gorsza sprawa bedzie w kosciele...
a jak nie bede slyszec ksiedza
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:39   #4487
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

hej
moze was dzisiaj ponadrabiam..na razie jestem cala w nerwach moj tz wyjechal 2 godz do pl..i teraz powinien byc gdzies kolo portu w Dover i czekam czy naszego Franka przepuszcza ale chyba cos jest nie tak bo zbyt dlugo sie nie odzywa a juz powinien byc po odprawie starsznie sie martwie wogole o cala podroz
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:42   #4488
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

aguś87 a nie odp mi na posta przedtem czy to Ci sie stało tak nagle, czy od zawsze miałaś problem ze słuchem?

mi kiedys często zatykało w uszach, właściwie jak byłam nastolatką non stop miałam zatkane. Kiedyś byłam na wakacjach w Paryzu i poszlam na basen. I wtedy zatkało mi poraz kolejny w uchu, aż w końcu ciotka zapisała mnie do kliniki i poszlam z nią do laryngologa, którym był chińczyk ale tak mi wyczyscił uszy wtedy, że szok, a ból był niemiłosierny ale jak narazie od tamtej pory mam spokój, a było to jakieś 9 lat temu. Powiedział mi, że nastepnym razem mam przyjść za 20 lat czyli jeszcze jakieś 11 mi zostało do wizyty
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:59   #4489
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
no a wiele osob mi mowi ze domy w gorach sa juz ponad 200 lat i ich nikt nie impregnuje
oj, impreguja, impregnuja. nawet co roku. Kobiety przed Wielkanoca wychodza na dwor z wiadrem wody, szczotka ryzowa i szarym mydlem i caly dom od zewnatrz szoruja.

Nie zartuje.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 23:20   #4490
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

help
nie znam się na obcasach, a potrzebuję czegoś małego, choć podobno i takie mogą być niewygodne
suknię odkupiłam, więc dobieram buta do sukni (tutaj też mam wątpliwość dokąd ma ona sięgać a nie będę z suknią po sklepach chodzić )
to modele z niskim obcasem, które znalazłam, każdy występuje w różnych wersjach materiałowych, pokazuje te wersje, które są na stronie www
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000104.jpg (19,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0001393.jpg (18,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0002630.jpg (19,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0002632.jpg (17,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0003230.jpg (28,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0003895.jpg (24,2 KB, 8 załadowań)
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 23:22   #4491
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

i dalej :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0004269.jpg (18,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0004577.jpg (22,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0004585.jpg (29,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0004634.jpg (25,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0006442.jpg (33,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0006532.jpg (28,4 KB, 10 załadowań)
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 23:24   #4492
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

które z tych pokazanych byłyby wygodne :conf used:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0008147.jpg (49,9 KB, 11 załadowań)
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 02:03   #4493
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
to twoje naturalne loczki? cudne ale ja się nei zamienię, bo ja niestety mam siano na głowie i jedyne co mi sie marzy to proste włosy..... mam nadzieję, że fryzjerka sobie poradzi z moją szopą
Tak naturalne
ehh to tak jak i u ciebie ...
mam nadzieje ze fryzjerka sobie poradzi z moimi ...

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Jak ja Wam zazdroszczę, że na ślub i wesele możecie założyć buty na niskim obcasie Ja muszę mieć wysokie bo mam 163 cm wzrostu a mój TŻ 196 i nawet później jakbym chciała mieć niższe na przebranie to sukienka pewnie okaże się za długa
wooow niezly obcas
ja to bym sobie chyba nogi polamala

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Jak zwykle jestem niezauwazalna ale i tak sie pochwale:

wlasnie sie dowiedzialam, ze moja byla szefowa z USA przyjezdza na nasz slub ale nam niespodzianke zrobila SUUUUUPER SIE CIESZYMY!!! a tz nie chcial mi uwierzyc
super wiadomosc

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
tak i nie ona ma ok 60 lat i byla moja szefowa w USA! bardzo nam w zyciu pomogla, to ona nas sciagnela na prawie 2 lata do USA, pomagala w formalnosciach, zagwarantowala housing i wszytsko, dzieki niej zobaczylam najpiekniejszy kraj pod sloncem, poznalismy swietnych ludzi, i byly to bez watpienia 2 najpiekniejsze lata mojego zycia tam tz mi sie oswiadczyl w Wielkim Kanionie my zaprosilismy wszystkich znajomych, ale tylko ona poki co potwierdzila przyjazd-nie spodziewalismy sie, ze przeleci pol swiata na nasze wesele
o prosze .. nie wiedzialam ze bylas w stanach
gdzie dokladnie ? ... opowiadaj

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Ja tłukę kieliszki i rzucam welonem tylko dla gości, mnie to do szczęścia nie potrzebne. Można powiedzieć, że robię to na pokaz. W sukni się nie pokazuję, żeby zrobić na TŻcie w ten dzień jak największe wrażenie.
Opłatkiem łamię, bo jest to taki symbol (nie ma to nic wspólnego z zabobonami), wodą w Smigusa nie polewam.
Między tradycją a zwyczajem jest baaardzo duża różnica.
" Ja tłukę kieliszki i rzucam welonem tylko dla gości, mnie to do szczęścia nie potrzebne " jesli ja bym miala takie nastawienie to bym wogole nie robila tego , bo niby po co ?

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
u mnie w Gliwicach rzuca sie welonem, PM ściąga zębami podwiązkę, , tłucze kieliszki, dzień przed weselem trzaska szkło przed domem PM, i dużo innych zabawnych rzeczy które dzieją sie na weselichu. A to czy młodzi wierzą w Boga to jest indywidualna osobista sprawa... tak uważam
dokladnie zgadzam sie z tym co napisalas

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
moja mama będzie miała ciemny strój.
a mamy państwa młodych powinny być w jasnych ubraniach.
na slubie siostry mojego TZeta .... mama miala ciemne ubranie ....

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiliśmy obrączki Byłam w szoku że tak szybko podjęliśmy jednogłośna decyzję Zdjęcie bardzo podobnych obrączek poniżej. Polecam salon Aren w Warszawie. OLBRZYMI wybór, ale niestety nie mają strony w necie.

A poza tym to wszystkim bardzo dziękuję za radę dotyczącą naprawy moich zaproszeń. Udało się!!!! Kupiliśmy brokat w kleju i zaproszenia udało się naprawić. Jutro może wkleję zdjęcia, bo zaproszenia zostały u Tz. Wogóle nie widać plam po kleju. Dziękuję Wam bardzo kochane:h appy:
slicznie obraczki
i ciesze sie ze zaproszenia udalo sie naprawic
jak by nie bylo co dwie glowy to nie jedna

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A my za godzinkę mamy lekcję tańca
a ja wlasnie rozgladam sie za jakas dobra szkola tanca dla mnie i TZeta









.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-03-05 o 04:21
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 06:46   #4494
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Nam też się podobają takei stalowe z połyskiem. Jeszcze nie chodzilismy za garniturami, nei wiem czy w ogóle znajdziemy coś co nam się podoba, chcemy coś takiego dopasowanego, z krótką marynarką. Wczoraj znalazłam cudeńko na allegro za 400zł, no ale przecież nie kupimy kota w worku:/
my kupiliśmy właśnie taki podobny, tylko o delikatniejszej fakturze-jest prawie gładki a nie prążkowany, no i ma kamizelkę z takiego samego materiału taki garnitur a la Hubcio Urbański
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:27   #4495
mysia7a
Raczkowanie
 
Avatar mysia7a
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 138
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Mój tż też na początku wypatrzył sobie taki garniturek na allegro. Mnie tam za bardzo się nie podobały, wolałam czarny, ale on stwierdził, że czarny już ma w szafie teraz chce coś innego..
Ostatnio wybraliśmy się do Maximusa i tam właśnie był ten sam ciemno stalowy z połyskiem garnitur, jednak stwierdził, że chce jeszcze jaśniejszy, no i wybrał. Nie dość, że był na przecenie, bo ostatnie rozmiary tego koloru zostały, to trafiliśmy na właścicielkę, która jeszcze nam obniżyła i kupiliśmy go za 350 zł. Do tego dostaliśmy jeszcze wizytówkę i Pani powiedziała, że jeszcze będziemy chcieli kamizelkę i koszulę, to dzwonić i na pwno jakaś zniżka na te rzeczy też się znajdzie. A w sumie, to przypadkiem trafiliśmy na ten garnitur, bo szukaliśmy czegoś innego
Tylko nie mamy pomysłu co do koszuli... myśleliśmy nad tym musznikiem i kamizelka biała, ale on jest blondyn, wiec za jasno by wyglądał. Mama wpadła natomiast na pomysł z czarną muchą.. ale mnie się on nie podoba. Może Wy macie jakieś pomysły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010102.jpg (21,6 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez mysia7a
Czas edycji: 2009-03-05 o 07:43
mysia7a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:31   #4496
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

cześć
Idę dzisiaj sobie kupić jakieś butki na wiosnę bo w kozakach to mi już za ciepło , aha no i podobno w jakimś sklepie są tanie obrączki musze tam dzisiaj pójść żeby się nie okzało że pojedziemy 80 km po obrączki a w naszym mieście możemy kupić jeszcze taniej. Także idę buszować po sklepach.
No i pooglądam dzisiaj biżu bo już chyba mam koncepcję jak to ma wyglądac. Buciki za dwa tygodnie będę oglądać bo mają być nowe modele, znalazłam jedne które maja 9 cm obcas z tym że babka miała na sklepie czarne a białe mają być własnie za dwa tygodnie, fajne z czubkiem
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:38   #4497
myszeczka102
Raczkowanie
 
Avatar myszeczka102
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 62
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez mysia7a Pokaż wiadomość
Mój tż też na początku wypatrzył sobie taki garniturek i u tego samego dostawcy. Mnie tam za bardzo się nie podobały, wolałam czarny, ale on stwierdził, że czarny już ma w szafie teraz chce coś innego..
Ostatnio wybraliśmy się do Maximusa i tam właśnie był ten sam ciemno stalowy garnitur, jednak stwierdził, że chce jeszcze jaśniejszy, no i wybrał. Tylko nie mamy pomysłu co do koszuli... myśleliśmy nad tym musznikiem i kamizelka biała, ale on jest blondyn, wiec za jasno by wyglądał. Mama wpadła natomiast na pomysł z czarną muchą.. ale mnie się on nie podoba. Może Wy macie jakieś pomysły?
a gdzie można znaleźc Maximusa?
myszeczka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:42   #4498
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was zna firme dobra jakas i nie droga ktora buduje domy drewniane z bali?
moga byc szkieletowe


chodzi nam o stan surowy zamkniety mozliwe ze jak w miare z cena ok to pod klucz !

16 marca mamy przetarg o ziemie !
3majcie kciuki

12 arów
moj szwagier pracuje w takiej firmie buduja domi drewniane szkieletowe, buduja do stanu surowego a cena zalezy od wielkosci domku, ale nie wiem ile to kosztuje wiem tylko ile by kosztowalo wybudowanie dla mnie i tz starsznie mis ie marzy taki domek, musimy tylko podzielic dzialke( ja z siorka) i po wesel chcemy wylac fundameny a;e ciekawe co z tego wyjdzie
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 08:03   #4499
mysia7a
Raczkowanie
 
Avatar mysia7a
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 138
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez myszeczka102 Pokaż wiadomość
a gdzie można znaleźc Maximusa?

Maximus jest położony w bliskim sąsiedztwie Warszawy w Nadarzynie. Wpisz w google Maximus Nadarzyn. Są tak cztery wielkie hale.. Można znaleźć coś dla siebie. A ceny są, według mnie przystępne.
mysia7a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 08:33   #4500
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Zabcia - bylam w USA z Tz najpierw na 4 m-ce na W&T, po czym wrocilismy do PL i szefowa zaczela nam zalatwiac Internshipa na 18 m-cy, na tyle tez pojechalismy i wrocilismy. W PL jestem ponad roku. Przez ten caly czas ona nam kombinowala zebysmy mogli jeszcze przyjechac na H2B, zalatwila nam prawnika itp, ale teraz ten kryzys i USA ma zaostrzyc kwestie wizowe, by chronic swoj rynek pracy i swoich obywateli, wiec odpuscilismy poki co ale wszyscy wierzymy ze tam jeszcze wrocimy, bo powiem ci szczerze, ze chyba tam znalezlismy sowje miejsce na ziemii a tak wogole to dokladnie chodzi o NH, White Mountain Valley, Conway
Cytat:
Napisane przez mysia7a Pokaż wiadomość
Mój tż też na początku wypatrzył sobie taki garniturek na allegro. Mnie tam za bardzo się nie podobały, wolałam czarny, ale on stwierdził, że czarny już ma w szafie teraz chce coś innego..
Ostatnio wybraliśmy się do Maximusa i tam właśnie był ten sam ciemno stalowy z połyskiem garnitur, jednak stwierdził, że chce jeszcze jaśniejszy, no i wybrał. Nie dość, że był na przecenie, bo ostatnie rozmiary tego koloru zostały, to trafiliśmy na właścicielkę, która jeszcze nam obniżyła i kupiliśmy go za 350 zł. Do tego dostaliśmy jeszcze wizytówkę i Pani powiedziała, że jeszcze będziemy chcieli kamizelkę i koszulę, to dzwonić i na pwno jakaś zniżka na te rzeczy też się znajdzie. A w sumie, to przypadkiem trafiliśmy na ten garnitur, bo szukaliśmy czegoś innego
Tylko nie mamy pomysłu co do koszuli... myśleliśmy nad tym musznikiem i kamizelka biała, ale on jest blondyn, wiec za jasno by wyglądał. Mama wpadła natomiast na pomysł z czarną muchą.. ale mnie się on nie podoba. Może Wy macie jakieś pomysły?
mnie sie mucha jakos tu nie widzi
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.