Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 16:07   #3841
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Blonde problem w tym ze Tz pracuje od 9 do 5 i niestety tylko ja sie zajmuje mala. a tu jeszcze w czwartek szkola
urolopu nie moze wziasc bo juz nie ma i dupa
no szkoda, ale jak wroci z pracy to ty zawsze troche mozesz polezecNo 40stopni to nie przelewki
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 16:44   #3842
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Malinko ona ma niebieskie, tylko na zdjeciach zawsze wychodza takie ciemne - nie wiem dlaczego
Oby tesciowa sie obrazila - bedziecie mieli chwilke spokoju
Castilia filmiki zwlaszcza ten z karmienia
Lila grzechotki i zabawki edukacyjne (pluszowe)
Kamyk
Addicted tez dowiedzialam sie o tej zabawce, dopiero majac Lu.Mam akurat przyjaciolke w Paryzu i przywiozla malej Sophie
Rzeczywiscie prawie nie widac roznicy miedzy nimi
MadzikUK no pewnie tylko tego sie u GP doczekasz,no ale lepiej ze poszlac.Fotki ,zwlaszcza ta 1
Zebcia



Bylam z wynikami malej u pediatry i nie mam niestety dobrych wiesci Tak jak przewidzialam, mala anemia, ale to akurat pikus. Przyczepila sie do tych bialych krwinek i limfocytow Jutro powtorka zelaza (bo jednak bylo za malo krwi i nie zrobily ). I za 2 tyg. powtorna morfologia.Jesli wyniki beda takie jak teraz to skierowanie do Akademii Medycznej na oddzila hematologii
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 16:57   #3843
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

ALDII kochana trzymam kciuki zeby malej LU nic groznego nie bylo
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:05   #3844
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

aldii szkoda kucia Lu, ale jeżeli będą lepsze wyniki to warto. żeby za 2 tygodnie wyniki były lepsze i za czas oczekiwania dla Ciebie
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:13   #3845
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Malinko ona ma niebieskie, tylko na zdjeciach zawsze wychodza takie ciemne - nie wiem dlaczego
Oby tesciowa sie obrazila - bedziecie mieli chwilke spokoju
Castilia filmiki zwlaszcza ten z karmienia
Lila grzechotki i zabawki edukacyjne (pluszowe)
Kamyk
Addicted tez dowiedzialam sie o tej zabawce, dopiero majac Lu.Mam akurat przyjaciolke w Paryzu i przywiozla malej Sophie
Rzeczywiscie prawie nie widac roznicy miedzy nimi
MadzikUK no pewnie tylko tego sie u GP doczekasz,no ale lepiej ze poszlac.Fotki ,zwlaszcza ta 1
Zebcia



Bylam z wynikami malej u pediatry i nie mam niestety dobrych wiesci Tak jak przewidzialam, mala anemia, ale to akurat pikus. Przyczepila sie do tych bialych krwinek i limfocytow Jutro powtorka zelaza (bo jednak bylo za malo krwi i nie zrobily ). I za 2 tyg. powtorna morfologia.Jesli wyniki beda takie jak teraz to skierowanie do Akademii Medycznej na oddzila hematologii
Biedactwo, mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze
Trzymam

Aldii a jakie konkretnie pluszaki edu polecasz?
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:39   #3846
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kurcze wykoncze sie przez ten katar Krzysia synek tak sie meczy jest strasznie rozdrazniony caly czas albo marudzi albo sie drze.masakra.....a ja go molestuje ta Frida bo gluty ma straszne. Prawie wogole nie spi, tylko marudzi. A najgorsze jest to ze jestem sama bo maz poszedl do pracy i wroci dopiero o 3 w nocy. Kupilam mu juz dzisiaj nawet syropek przeciwgoraczkowy w razie jakby w nocy bylo naprawde zle....

Aldii zeby obeszlo sie bez szpitala
Madzik kuruj sie biedna, wygrzej sie i wypoc w nocy.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:52   #3847
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

madzikUK 40stopni to już nie przelewki... Możesz stracić przytomność, wszystko może się stać... Kuruj się i wyleż w łóżku...

aldii
o jakiej zabawce mówicie?
Niedobrze z tymi wynikami :-( Ale na razie się nie martw na zapas, bo Lu to wyczuje...

Muszę coś zakupić do smarowania dziąsełek... Chyba mamy ząbkowanie... Teraz leży sobie grzecznie, ale wcześniej sobie spałą, a nagle zaczęła tak żałośnie płakać, wpychała obie pięści do buzi...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 18:54   #3848
fleurdelacour
Rozeznanie
 
Avatar fleurdelacour
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 617
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

witam po kolejnej dlugiej przerwie. niestetety bylysmy z malutka w szpitalu. wlasciwie w dwoch bo w lokalnym nie potafili nam pomoc i odeslali nas do londynu.
musze wam powiedziec, ze przezylam najtrudniejsze chwile w zyciu. najpierw nikt nie wiedzial, co jej jest. potem nie pozwolili mi jej karmic, potem zabieg w pelnej narkozie.
teraz juz jestesmy w domu, i mamy nadzieje, ze juz bedzie dobrze.
fleurdelacour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 18:59   #3849
malinka118
Rozeznanie
 
Avatar malinka118
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 955
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
Kurcze wykoncze sie przez ten katar Krzysia synek tak sie meczy jest strasznie rozdrazniony caly czas albo marudzi albo sie drze.masakra.....a ja go molestuje ta Frida bo gluty ma straszne. Prawie wogole nie spi, tylko marudzi. A najgorsze jest to ze jestem sama bo maz poszedl do pracy i wroci dopiero o 3 w nocy. Kupilam mu juz dzisiaj nawet syropek przeciwgoraczkowy w razie jakby w nocy bylo naprawde zle....

Aldii zeby obeszlo sie bez szpitala
Madzik kuruj sie biedna, wygrzej sie i wypoc w nocy.
Milenka też to przechodziła. Przez fridę była tak zaflegmiona, żę myślałam, że to oskrzela. Nam pomogło odessanie w przychodni, a potem według zalecenia pediatry katarek do odkurzacza - naprawdę super, frida w życiu tyle nie ściągnęłam i inhalacje z soli fizjologicznej i morskiej. Trochę to kosztuje, ale gdyby nie t to skończyło by się szpitalem.
__________________
Milenka 23 stycznia 2010
Olafek 12 sierpnia 2006
- 7,7 kg
malinka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:09   #3850
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez fleurdelacour Pokaż wiadomość
witam po kolejnej dlugiej przerwie. niestetety bylysmy z malutka w szpitalu. wlasciwie w dwoch bo w lokalnym nie potafili nam pomoc i odeslali nas do londynu.
musze wam powiedziec, ze przezylam najtrudniejsze chwile w zyciu. najpierw nikt nie wiedzial, co jej jest. potem nie pozwolili mi jej karmic, potem zabieg w pelnej narkozie.
teraz juz jestesmy w domu, i mamy nadzieje, ze juz bedzie dobrze.

Dobrze, że już jesteście w domu i oby było już tylko lepiej.
A w ogóle co się stało?
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:16   #3851
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
Kancia oj niech się lepiej tż zastanowi, bo potem to już nie ma odwrotu
no 30% udaje się znów połaczyc nasieniowody ale nie o to chodzi.

My nie chcemy więcej dzieci a z naszych obserwacji wynika, ze jestem płodna jak cholera tabletek nie mogę zbytnio łykac bo siada mi wątroba, gumki to strachowe ze szok zresztą często nam pekają. No mogłabym tą spiralę ale boję się, ze się przesunie czy coś i zajde w kolejną ciąze
przy mojej bliźnie juz byłoby to średnio bezpieczne (słowa gina) no i kolejnej cesarki nie zniosę

tez nie jestem do konca przekonana, Małż jest, jesli się zdecyduje to go poprę

aldi a na co wskazują takie wyniki tzn jakie zaburzenia?
ja tez musze poprosić o skierowanie bo mój lamus taki niespokojny, ze masakra

fleur a co się działo ?
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2010-04-19 o 19:17
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 19:34   #3852
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Dziekuje Wam kochane Narazie nie pozostaje mi nic innego jak czekac te 2 tyg.

Lilus jak na zlosc nie moge nic ciekawego znalezc na allegro.Ale chodzi mi o tego typu zabawki http://allegro.pl/item1002018668_wib..._5_wzorow.html
http://allegro.pl/item997266046_fish...dka_m2602.html
http://allegro.pl/item972905661_chwy...y_love_30.html(w wolnej chwili porobie zdjecia,co ja mam dla LU), nastepnie u nas beda zabawki interaktywne, chodzik pchacz (Lu ma rozowy wozek) i tak dobrniemy do roku


Mamuski,czy ktoras z Was ma moze ten panel pod nozki ? http://www.allegro.pl/item994992759_..._szyb_wys.html
__________________
Lukrecja

Edytowane przez aldii
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:10
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:38   #3853
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Fleurdelacour przykro mi mam nadzieje, że etraz już wszystko dobrze!!!

Aldii kochana a jakie ma te niepokojące wyniki?

Kamyk my też mamy ten problem ale lekarka mówiła, że póki jest w miare lepiej nie dawać żeli na arzie, bo ząbki mogą pierwsze wyjść za X miesięcy a wtedy jest gorzej jak się wyrzynają
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:43   #3854
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Fleurdelacolur najwazniejsze,ze juz po wszystkim
Kancia moja pediatra powiedziala,ze w sumie ona sama nie wie (albo nie chciala mnie martwic) Ale zdecydowanie nie podobaja jej sie te biale krwinki w nadmiarze.Obawiam sie tylko jednego,ale nie bede tego slowa "glosno" wymawiac...
Zebciu za duzo bialych krwinek,slaby hematokryt (to akurat swiadczy o anemii) i rozmaz zly
__________________
Lukrecja

Edytowane przez aldii
Czas edycji: 2010-04-19 o 19:47
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:46   #3855
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez fleurdelacour Pokaż wiadomość
witam po kolejnej dlugiej przerwie. niestetety bylysmy z malutka w szpitalu. wlasciwie w dwoch bo w lokalnym nie potafili nam pomoc i odeslali nas do londynu.
musze wam powiedziec, ze przezylam najtrudniejsze chwile w zyciu. najpierw nikt nie wiedzial, co jej jest. potem nie pozwolili mi jej karmic, potem zabieg w pelnej narkozie.
teraz juz jestesmy w domu, i mamy nadzieje, ze juz bedzie dobrze.
Współczuję przeżyć - na szczęście już po wszystkim

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Aldii
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:46   #3856
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Milenka też to przechodziła. Przez fridę była tak zaflegmiona, żę myślałam, że to oskrzela. Nam pomogło odessanie w przychodni, a potem według zalecenia pediatry katarek do odkurzacza - naprawdę super, frida w życiu tyle nie ściągnęłam i inhalacje z soli fizjologicznej i morskiej. Trochę to kosztuje, ale gdyby nie t to skończyło by się szpitalem.
Zobaczymy, od wczoraj ma ten katar. Teraz udalo mi sie go wreszcie ululac i od 19 spi. No ta frida nie mam sily sciagnac tyle co on tam ma narazie pisikam mu co chwila sola morska albo zakrapiam sola fizjologiczna i smaruje mascia majerankowa. teraz spi i narazie czysto oddycha.zobaczymy jak bedzie w nocy.podloze mu poduszke zeby byl troche wyzej to mu tak nie beda te glutki splywaly do gardla bo jak lezy to widze jak sie meczy jak je przelyka....Nasza pani dr przyjmuje w czwartek wiec jak do tej pory nie przejdzie to pojdziemy.

Tylko zmartwienie mi doszlo przez ten katar, a my mamy w niedziele chrzciny no i wypadaloby zeby synek byl zdrowy i radosny a nie zakatarzony i marudny.....
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:47   #3857
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

hej dziewczyny!
Utknelismy w Polsce przez wulkan.Lot w tamta strone w porzadku,byla mala przygoda z wielka kupa w srodku lotu ale tak ogolnie w porzadku. Co do wnoszenia jedzonka na poklad to maz musial sprobowac mleko i herbatke ale tylko troszke. Z wozkiem doszlismy prawie do wejscia do samolotu, pozniej zlozyli wozek i juz w Gdansku byl po wyjsciu.Przy starcie dawalam malemu herbatke i zasnal, z przewijaniem bylo troche problemu bo w lazience malo miejsca ale dalismy rade.Gorzej z ladowaniem mi pekala glowa a maly troszke marudzil. Teraz czekam az skonczy sie ten pyl , ja wprawdzie nie mam cisnienia na powrot ale maz ma koniec urlopu i prace. I wracac chyba bede sama...Pozdrawiam Was i sciskam z SopotuMy tez juz po chrzcinach, bez mszy mala kameralna 20 minutowa uroczystosc-pozniej obiad z rybnej knajpie.Wstawie zdjecia chyba jak juz wroce do Anglii.
Calusy
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:55   #3858
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

aldii, madzik uk, addicted - śliczne słodziaczki
castilia - no zabójcze te uśmiechy w czasie jedzonka
aldii mam nadzieję i trzymam kciuki żeby za dwa tyg wyniki były już dobre
fleurdelacour - dobrze że już najgorsze minęło, ale jak możesz to powiedz co się stało...?
zebra - o widzisz trafiłaś w sumie z tym wózeczkiem... no nie powiem podoba mi się, że ja go wcześniej nie wyczaiłam... mówisz żeś zadowolona?? i nawet niedrogi hmm pomyślę, ale już mam mętlik w głowie... najbardziej to bym chciała żeby rączka albo siedzisko było przekładane tak żebym mogła póki co mieć na niego oko... ale jak nie będzie dało rady to jakoś przeżyję. No i kasę mogę wydać tak ok.1000 zł.

a i dziękujemy za wszystkie komplementy
Borys już słodko śpi, może znowu będzie spokojna nocka
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:09   #3859
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

fleurdelacour ojej a co sie stało?z ta nereczką cos?biedna
aldii kurcze niedobrze,nie wypowiadaj głośno chociaż wiem że napewno sie bardzo martwisz ale miejmy nadzieje ze bedzie ok.
madzik uważaj na siebie a tz nie może kilka dni zwolnienia?my w angli jak chorowaliśmy to odrazu zwolnionko było ,bo jak ty taką gorączke i masz być z mała to niebezpieczne!!!ja bym sie bala na ręce wziąść.
ingrid zgadzam sie z toba żeby tż-ci spędzali duzo czasu z maluchami,mój bardzo chetnie i w ogole nacieszyć sie Nią nie może, i cały czas sie znią bawi i wygłupia a ona sie smieje nawet bardziej do niego niż do mnie.
gosbaj u nas podobnie jest.
castilla jeju jaki on słodki,mojej sie zdarzy uśmiechnąc przy cysiu ale raz na ruski rok.
brzoskwinka jaki przystojniacha

u nas katarku cd,myślałam ze już lepiej a tu jakby gorzeji jak widzi fride to krzyczy,chyba nici znów ze szczepionki jutrzejszej.
Mała płaczliwa i tylko na ręce,nawet nie mogłam usiąsć bo najlepiej jak sie chodzi.Cycuś co godzinkę najlepiej.coś miałam napisać...hm nie pamietam
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 20:10   #3860
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Brzoskwinia ja zadowolona bardzo jestem i mega wybór kolorów też chciałam z rączką przekładaną ale to co mnie interesowałao nie miało więc sobie darowałam zwłaszcza, że jeszcze chwila i dziecko będzie oglądać chciało co przed nim a nie swoją matkę teraz też widzę go przez tą klapkę w budzie.

Aldii a ile ma tych białych? Dużo za dużo? Pamiętaj, że zdarzają się też pomyłki... u nas wtedy z tym dużo zaniżonym wynikiem płytek krwi zawiódł sprzęt jak się okazało.
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:12
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:15   #3861
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Filka,Brzoskwinia
Gosbaj,Filka oby maluszki szybko pozbyly sie katarkow
Tajgabajga za udany lot i chrzciny.Bede miala jeszcze kilka pytan odnosnie lotu, ale to juz naspokojnie jak wrocisz do UK
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:15   #3862
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
Kurcze wykoncze sie przez ten katar Krzysia synek tak sie meczy jest strasznie rozdrazniony caly czas albo marudzi albo sie drze.masakra.....a ja go molestuje ta Frida bo gluty ma straszne. Prawie wogole nie spi, tylko marudzi. A najgorsze jest to ze jestem sama bo maz poszedl do pracy i wroci dopiero o 3 w nocy. Kupilam mu juz dzisiaj nawet syropek przeciwgoraczkowy w razie jakby w nocy bylo naprawde zle....

Madzik kuruj sie biedna, wygrzej sie i wypoc w nocy.
oj bidulek malutki
Gosbaj chodzi o to, ze ja sie poce w nocy i to bardzo na zmiane z dreszczami. dzis chyba wezme sobie termoforek do lozka,

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
madzikUK 40stopni to już nie przelewki... Możesz stracić przytomność, wszystko może się stać... Kuruj się i wyleż w łóżku...
wiem, wiem. tak sie dzis czulam wlasnie, krecilo mi sie w glowie strasznie. teraz jest mi mega slabo. nogi sie uginaja pode mna. zaraz ide do lozka. najgorsze, ze to nie jest przeziebienie.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
no szkoda, ale jak wroci z pracy to ty zawsze troche mozesz polezecNo 40stopni to nie przelewki


Cytat:
Napisane przez fleurdelacour Pokaż wiadomość
witam po kolejnej dlugiej przerwie. niestetety bylysmy z malutka w szpitalu. wlasciwie w dwoch bo w lokalnym nie potafili nam pomoc i odeslali nas do londynu.
musze wam powiedziec, ze przezylam najtrudniejsze chwile w zyciu. najpierw nikt nie wiedzial, co jej jest. potem nie pozwolili mi jej karmic, potem zabieg w pelnej narkozie.
teraz juz jestesmy w domu, i mamy nadzieje, ze juz bedzie dobrze.
o kurcze, przylacze sie do dziewczyc: a co sie stalo??

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
katarek do odkurzacza -
a jak to wyglada???

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam kochane Narazie nie pozostaje mi nic innego jak czekac te 2 tyg.

Lilus jak na zlosc nie moge nic ciekawego znalezc na allegro.Ale chodzi mi o tego typu zabawki http://allegro.pl/item1002018668_wib..._5_wzorow.html
http://allegro.pl/item997266046_fish...dka_m2602.html
http://allegro.pl/item972905661_chwy...y_love_30.html(w wolnej chwili porobie zdjecia,co ja mam dla LU), nastepnie u nas beda zabawki interaktywne, chodzik pchacz (Lu ma rozowy wozek) i tak dobrniemy do roku


Mamuski,czy ktoras z Was ma moze ten panel pod nozki ? http://www.allegro.pl/item994992759_..._szyb_wys.html
tez musze sie porozgladac za zabawkami. a panelu nie posiadam, ale ciekawy jest
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#

Edytowane przez madzikUK
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:18
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:28   #3863
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Tajgabajga za lot i chrzciny

Fleurdelacour nacierpieliscie sie, trzymam kciuki zeby bylo lepiej

Aldii ciekawy ten panelale go nie mam wiec nie wypowiem sie na ten temat.Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i Lu nie cierpiała
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:33   #3864
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

brzoskwinka wózki Tako mają też przekładana spacerówke przodem i tyłem,ja mam tako i jestem zadowolona.narazie używamy gondoli,myśle ze na lato spacerówka.

wstawiam moja miłośniczke tvno i ciacha już zajada
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:36   #3865
eudaimonia
Rozeznanie
 
Avatar eudaimonia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 571
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Ja zgłaszam się po weekendzie.
Dziś Adaś zaliczył po raz czwarty basen i zanurzył już raz główkę.. tzn tak na sekundę tylko ale jednak;-)) I jeszcze dziś skosztował po raz pierwszy czegoś niemlekowego - dostał łyżeczkę soku z marchwi
__________________
Idę tam, gdzie idę. Nie idę, gdzie nie idę.
Idę tam, gdzie lubię. Nie idę, gdzie nie lubię.
------------------------------------------------
--> Adaś <--jest z nami od 08.01.2010

eudaimonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:37   #3866
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
a teraz z innej beczki
dziewczyny macie już osłonki-roletki do aut przeciwsłoneczne?jakie są najlepsze?nie podobają mi sie zbytnio te takie kolorowe,musze sie rozejrzeć za czymś bo ostatnio musiałam parasol rozłożyc
My jak jechaliśmy do chirurga z paznokietkami Miłoszka kupiliśmy na szybko, takie czarne postaci wilka - czarny materiał, a kontury wilka białe. Ale za 5 zł, to nie ma się co spodziewać rewelacji, bo już nam się trochę popsuły
No i zamówiłam na allegro takie
http://www.allegro.pl/item983856482_...s.html#gallery
Czekam na kuriera, zobaczymy jak będą wyglądały w realu

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
Kocurazab współczuję, mój marudził, ale w dzień


Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Witajcie po weekendzie! My byliśmy w sobotę cały dzień na budowie, ale za to wczoraj nw wycieczce w górach a potem pierwszy raz na basenie
Fajnie

Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać że wszystkie zdjęcia maluszków śliczne
wklejam też mojego brzdąca
Super

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Hej mamuski,
wczoraj mnie nie bylo, bo umieralam ponownie. w nocy standardowo goraczka, trzesiawka bo zimno mi bylo. rano jak wstalam to ze schodow balam sie zejsc, ze wywale sie na paszcze ale nafaszerowalam sie tabsami, przespalam i bylo lepiej. dzis nocka juz lepsza, ale nadal na tabsach, w nocy zjadlam banana i brzuch mnie rozbolal. jak nie urok ......

a teraz z serii sennej : snilo mi sie, ze jechalam sobie samochodem (Porshe ) i szukalam przycisku,zeby zamknac dach, bo srodek zimy byl a ja z odkrytym dachem. no i jade jade, patrze a tu nagle droga mi sie skoczyla i spadlam z meeeeega wysokiej gory. jak spadalam, to wiedzialam, ze za chwile sie zabije i myslalam, ze "musze sie obudzic zanim uderze o ziemie" przebudzilam sie na chwile, bo pamietam te moje kwiaty na tapecie, przysnelam i ciag dalszy snu. wrocilam w formie ducha i bylam spowrotem na gorze tej gory i nagle zdalam sobie sprawe, ze "k***a, moja torebka zostala na dole, teraz musze z buta po nia isc"
Zdrowiej szybciutko
A sen

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Lu - "3" urodzinki i jej nowy nabytek - zyrafka Sophie Vulli
Super
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:44   #3867
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez fleurdelacour Pokaż wiadomość
witam po kolejnej dlugiej przerwie. niestetety bylysmy z malutka w szpitalu. wlasciwie w dwoch bo w lokalnym nie potafili nam pomoc i odeslali nas do londynu.
musze wam powiedziec, ze przezylam najtrudniejsze chwile w zyciu. najpierw nikt nie wiedzial, co jej jest. potem nie pozwolili mi jej karmic, potem zabieg w pelnej narkozie.
teraz juz jestesmy w domu, i mamy nadzieje, ze juz bedzie dobrze.
Mam nadzieję, że teraz już wszystko w porządku...

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Kamyk my też mamy ten problem ale lekarka mówiła, że póki jest w miare lepiej nie dawać żeli na arzie, bo ząbki mogą pierwsze wyjść za X miesięcy a wtedy jest gorzej jak się wyrzynają
Serio? No to się wstrzymam jeszcze... Mamy wizytę u pediatry umówioną na 5 maja, to dopytam...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:54   #3868
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kamyk no tak mi mówiła, bo też chciałam już żel stosować nawet kupiłam- bobodent, a one i tak daja ulgę na chwilę więc po co za wczasu już dziecko tym uraczaćA więc się wstrzymałam i nie jest źle - czasem się rzuca nagle jak Paulinka na swoje lub moje rączki czy przy smoczku w butelce...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:59
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:01   #3869
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Kamyk no tak mi mówiła, bo też chciałam już żel stosować nawet kupiłam- bobodent, a one i tak daja ulgę na chwilę więc po co za wczasu już dziecko tym uraczaćA więc się wstrzymałam i nie jest źle - czasem się rzuca nagle jak Paulinka na swoje lub moje rączki czy przy smoczku w butelce...
Zapisałam sobie nazwę i przy najbliższej wizycie w aptece kupię na wszelki wypadek, ale postaram się jeszcze nie stosować...
Generalnie tak sobie rozmyślam czy te rzucania przy cycu to nie były od ząbków? Poza tym mam ostatnio wrażenie, że mi mała sutki mocniej ściska, czasem dosłownie zaboli... Może tam już coś jest ukryte?
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:11   #3870
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kamyk napewno Mój ma twardsze dziąsełka i widze coś już gdzieniegdzie jakby było pod dziąsełkiem i te białe plamki jak to któraś pisała z dziewczyn - złogi wapnia.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.