Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 2010 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 08:21   #1651
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość

Gosbaj za 4 miesiace, my swietujemy razem z Wami, bo my tez z 2-giego lutego, takze
To tez wielkie to nasze dzieciaczki rownolatki i jeszcze chyba BubiGirl coreczka tez z 2 lutego

Krzys wlasnie zasnal, dostal jedzonko troszke poszalal w lozeczku i spi

Ja tez jeszcze zadnego pudelka nie dostalam, Ale moze to faktycznie po 4 miesiacu dopiero wysylaja wiec poczekam bo niedlugo powinny przyjsc.

Wiecie co, moja przyjaciolka jest teraz w ciazy i jest w 20tc i wyobrazcie sobie ze wogole brzucha jej nie widac jeszcze i ona nadal wchodzi w swoje spodnie rozmiar 36 szok normalnie. Ja w 20 tc kupilam pierwsze ciazowe spodnie.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:31   #1652
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
madzikUK wody nie lubi niestety, zimna ciepła bez różnicy ona mi się "zepsuła" w szpitalu gdzie piła tą zwykła expresową herbatę z cukrem.
Najlepszego dla Natalki

Właśnie przyjechał kurier z kojcem

herbate z cukrem? szok. no to faktycznie masz teraz problem


Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość

Wiecie co, moja przyjaciolka jest teraz w ciazy i jest w 20tc i wyobrazcie sobie ze wogole brzucha jej nie widac jeszcze i ona nadal wchodzi w swoje spodnie rozmiar 36 szok normalnie. Ja w 20 tc kupilam pierwsze ciazowe spodnie.
szczesciara, ale moze pod koniec ciazy szybko sie roztyje

obudzil sie moj monster
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:38   #1653
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Ogladacie DDTVN wlansie mowia o salowej ktora w zlobku darla sie na dzieci. Masakra jak by tak moje dziecko traktowala to ja bym jej dala I jak tu spokojnie oddac dziecko do zlobka...dobrze ze ja nei musze tego rozwazac.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:40   #1654
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Dzień dobry spędziliśmy kilka dni u babci już jestem i nie wiem jak Was nadrobię....
Buziaki i dla Maluszków
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:41   #1655
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość



szczesciara, ale moze pod koniec ciazy szybko sie roztyje

obudzil sie moj monster
heheh

A moj dopiero usnal i obstawiam ze do ok 12 powinen spac. ok 13 dam mu jedzonko i pojdziemy na zakupki male i damy sie tacie dobrze wyspac po nocce.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:43   #1656
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Bardotka nawet marudzi jak typowy facet:P

Gosbaj są takie szczęściary,też taką jedną znam...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:55   #1657
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

bardotka soczek mozna spokojnie podgrzac, ja tak robie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 09:00   #1658
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Dzień dobry spędziliśmy kilka dni u babci już jestem i nie wiem jak Was nadrobię....
Buziaki i dla Maluszków
pewnie odpoczelas troche, nadrabianiem sie nie martw, nikt nie jest w stanie nadrobic.heh

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
heheh

A moj dopiero usnal i obstawiam ze do ok 12 powinen spac. ok 13 dam mu jedzonko i pojdziemy na zakupki male i damy sie tacie dobrze wyspac po nocce.
ale masz fajnie, ze taki spioch., moja w ciagu dnia to max 45 min spi.

dziewczyny, ma ktoras? http://www.allegro.pl/item1055028144...iner_nowa.html
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:02   #1659
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Hej,

czy Wasze maluszki też tak zaciągaja powietrze i wydaja przy tym taki dźwięk jakby czegos się przestraszyły? Czy to jest ten bezdech u niemowlaków czy co? Pytałam o to pediatrę i powiedziała, że to normalne zachowanie, ale mi jakoś to spokoju nie daje. Ola zazwyczaj tak robi rano po przebudzeniu i czasem w nocy gdy już śpi...
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:06   #1660
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
bardotka soczek mozna spokojnie podgrzac, ja tak robie
Ja tez soczki podgrzewam bo moj wszystkim co zimne to gardzi

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość


ale masz fajnie, ze taki spioch., moja w ciagu dnia to max 45 min spi.

dziewczyny, ma ktoras? http://www.allegro.pl/item1055028144...iner_nowa.html
To taki spioszek z niego. On spi przewaznie w ciagu dnia 3 razy po ok 2h. A potem o 22 idzie spac i spi do 6-7rano - w tym raz je ale to na polspiocha. Wiec nie jest zle

A co do maty to niestety nie mam takiej ale wydaje sie byc calkiem fajna i interesujaca. Dobrze ze ma rozne opcje w zaleznosci od wieku maluszka.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:07   #1661
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Hej,

czy Wasze maluszki też tak zaciągaja powietrze i wydaja przy tym taki dźwięk jakby czegos się przestraszyły? Czy to jest ten bezdech u niemowlaków czy co? Pytałam o to pediatrę i powiedziała, że to normalne zachowanie, ale mi jakoś to spokoju nie daje. Ola zazwyczaj tak robi rano po przebudzeniu i czasem w nocy gdy już śpi...
heh no ja to jestem obcykana w tym temacie tak to jest bezdech ale naturalny i nie ma się co przejmować jakbyś miała monitor oddechu to wtedy napewno by sie włączyl dzieci tak maja i juz
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 09:16   #1662
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
heh no ja to jestem obcykana w tym temacie tak to jest bezdech ale naturalny i nie ma się co przejmować jakbyś miała monitor oddechu to wtedy napewno by sie włączyl dzieci tak maja i juz
Dzięki za info... a kiedy to mija?
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:17   #1663
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Patka ja zawsze pacę z opcją Płacę a Allegro. To bardzo wygodne jest i bezpieczne.
Bo od razu przekierowuje mnie na moje konto w banku i tam wszystkie dane mam od razu wpisane wiec tylko klikam ok, kod i już.
A ta kasa nie idzie bezpośrednio na konto sprzedawcy tylko na konto Allegro którzy dopiero przekazują kasę sprzedawcy (sprzedawca od razu dostaje informację że ty przelałaś dla niego kasę, żeby wysyłał towar).

Ma to też taką zaletę, że w przypadku jakiegoś problemu ze sprzedawcą, np. jeśli nie przyśle Ci towaru to masz potwierdzenie w Allegro że mu zapłaciłaś i Allegro zwraca Ci kasę. Gdyby takie coś miało miejsce bez Płace z Allegro to jakiś nierzetelny sprzedawca mógłby Ci kasy nie zwrócić, więc uważam że warto z tej opcji korzystać.
Oooo, no to świetna sprawa z tym! Następnym razem zapłacę przez to.


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
A trzeba cos poustawiać czy poprostu mogę z miejsca sobie w to wejść wypełnić, wpisać kod i koniec? Nigdy nie płaciłam na allegro z neta...zawsze na poczte z druczkiem a teraz mi się mega nie chce...
Latasz na pocztę?? A nie masz konta internetowego?


Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak karmicie mlekiem modyfikowanym to dzieciaczki zawsze po tyle samo zjadają czy różnie? Bo Mały jadł już po 150 ml a dzisiaj do południa wypił 150 potem 100 a wieczorem 110 i nie chciał więcej. Nie wiem czy to wpływ szczepienia czy po prostu on tak będzie wcinał ile mu się będzie podobało

a pani dr jeszcze nam powiedziała że w ramach jednego posiłku możemy zupkę podawać jarzynową (oczywiście stopniowo coraz więcej warzywek)
Nasza je różnie. Raz zje tylko 60 a innym razem 150.


Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Ale z niego podrywacz

Nie wiecie czy jakaś firma robi słoiczki z dynią ale bez ziemniaka?

Edit: Znalazłam z Bobovity jabłka i łagodną dynię... Ale szukam dalej...
No ja mam tylko właśnie to jabłko z dynią...


Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Pysiu, bo Paulina jest uczulona na ziemniaki...
Szukam dyni bez ziemniaków.
Oprócz Jabłek i łagodnej dyni z ziemniakami Bobovity znalazłam jeszcze Bobofruta 100% sok jabłko, marchewka z dynią...

A jeśli chodzi o zupki i obiadki, to ziemniaków nie ma tylko w:
- Bobovita warzywa z kurczakiem i jabłkowym puree;
- Hipp krem z marchwi i ryżu z cielęciną...

No masakra...
Co ja jej mam dawać tak żeby nie było ziemniaków i innych silnie alergizujących rzeczy typu seler, pomidory...

Przeglądnęłam Bobovitę, Bobofruta i Hippa, został mi Gerberek...

Do Gerberków dodają za to mleko w proszku...

Znalazłam jeszcze z Gerbera brokuły, bukiet jarzynek z indykiem i jarzynki z jagnięciną...
Ale to wszystko pod warunkiem, że pomyślnie przejdziemy próbę z kleikiem kukurydzianym, bo w składzie często jest kukurydza...
No wybór mamy nie za bogaty...
No to masz lipę z tym uczuleniem...
A to nawet nie wiedziałam, że najpierw trzeba dac kleik kukurydziany a potem słoiczki ze składnikiem kukurydzy.


Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
znalazłam fajna sukienke do tego są bolerka dziargane, ale tż twierdzi ze chyba za zwykła jak na chrzest
wstawiam zdjecie...
Śliczna sukienka. Tylko ja bym dała pod spód bodziaka białego albo jasnoróżowego Nie w moim guście sa te wielkie olbrzymie sukienki, wolę coś takiego co zresztą mozna też jeszcze założyć a tamto to na raz i dowidzenia.


Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Hej mamuski,
dzis stwierdzilam, ze dodam malej kaszki na noc, i co? po mleku budzi sie 24-24.30, 4-5. a jak dodalam kaszki to sie cipolina obudzila o 24, 3. z tym ze o 3 nie chciala jesc. pozniej o 4 slysze ze sobie jeczy, no to nakarmilam, o 5 znowu sobie steka, ale nie poszlam, i tak budzi sie co godzine i przysypia.
A może budziła się tak często bo kaszka jej na brzuszku zbytnio siedziała? Może trzeba najpierw wypróbować na dzień, zobaczyć jak dziecko reaguje a dopiero na noc? Bo tak właśnie mogła zareagować.


Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
kurde ja wypłeniałma ankiety w szpitalu a nic nie dostałam po jakim czasie dostałyscie pierwsze pudełko?
Ja też nie nie dostałam. Nawet jestem zarejestrowana na stronie Hippa i też nic.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:54   #1664
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

mój maluszek nauczył się już ładnie brać zabawki do łapek, wkładać do buzi i nawet przekładać z rączki do rączki!wiem,że może dla waszych maluszków to umiejętność dawno opanowana, ale ten rehabilitant od vojty zwrócił uwagę na to,że mu grzechotki nie chciał wziąć do ręki, więc dlatego go uważnie pod tym względem obserwuje....vojty oczywiście nie ćwiczymy, czasami zrobię mu te kołyski bobatha...ale widzę,że maluch się rozwinął dobrze-obie strony używa po równo...a dzisiaj zaczął się przewracać na bok z plecówi tak się wygina żeby zrobić przewrót na brzuszek..ale jeszcze musi poćwiczyć
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:55   #1665
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Uffff, naczytałam się Was
Kancia śliczna fryzurka uwielbiam krótkie włosy!

Aldii za Lu - ściskam cieplutko!

Pysia dzięki za pamięć

Mój Bartuś zjada na noc moje mleko z kleikiem ryżowym łyżeczką - śpi od 20.00 do 1.00. Raz przespał całą noc - od 22..30 do 5.00 - ale więcej juz sie to nie powtórzyło.... Pierwszy sen jest zawsze najdłuższy a potem co 3h jedzonko....
Daję mu słoiczki - jadł marchewkę dwa razy - nic mu nie było, poza czerwonymi kupami , jabłuszko, ra zpił soczek - ale to raczej między posiłkami, raz dziennie. No i robie próby glutenowe - nic nie zauważyłam niepokojącego. Znowu muszę zpróbować kaszke z mlekiem modyfikowanym, zobaczę czy znowu będzie miał czerwone plamki na buzi.... nadal nie wiem co to jest, ale raczej jednak mleko zawarte w kaszce Nestle. Kupiłam kaszkę Bebilon - spróbujemy.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
mój maluszek nauczył się już ładnie brać zabawki do łapek, wkładać do buzi i nawet przekładać z rączki do rączki!wiem,że może dla waszych maluszków to umiejętność dawno opanowana, ale ten rehabilitant od vojty zwrócił uwagę na to,że mu grzechotki nie chciał wziąć do ręki, więc dlatego go uważnie pod tym względem obserwuje....vojty oczywiście nie ćwiczymy, czasami zrobię mu te kołyski bobatha...ale widzę,że maluch się rozwinął dobrze-obie strony używa po równo...a dzisiaj zaczął się przewracać na bok z plecówi tak się wygina żeby zrobić przewrót na brzuszek..ale jeszcze musi poćwiczyć
Cieszę sie wszytsko będzie dobrze
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:56   #1666
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Taka pogoda, że nic się nie chce Nawet przy kompie nie chce mi się siedzieć.
Nadrobiłam Was, ale mało co pamiętam
Idę się położyć, bo mały śpi, więc wykorzystam to

Kancia ja dostałam na razie jedną paczkę, z Hippa, w ten poniedziałek.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:03   #1667
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

ooo to jest nadzieja

lila dziękuje

patinka no to super, mój nie łapie zabawek tylko w nie naparza, natomiast obraca sie na boki juz od ponad miesiąca takze nie ma co się martwić.
własnie przed chwilą w DDTVN było takie zagadanienie, o diagnozach na wyrost bardzo mądre słowa tam padły. Obserwuj swojego skarba i najlepiej bedziesz widziec czy trzeba sie martwić czy nie. Ja mam neurologa w poniedziałek ale juz dziś wiem, ze niewazne co powie to i tak nie bedziemy cwiczyc na razie. Tomek jest pogodny rozwija sie w swoim tempie. Robi niektóre rzeczy wczesniej, niektóre pozniej.

własnie wsunał poł słoika jabłuszka jak dziś mogłam nagrac filmik to nie gugał i sie nie smiał ale mysle, ze to dlatego, ze juz znał smak pojutrze bedzie marchewka to zobaczymy
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:16   #1668
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

agape moja tez tak oddycha,czasami mnie to zastanawiało,nawet wczoraj wspominałam do tż bo akurat weszłam a ona tak...jakby oddech z westchnięciem przerywany,hmmm ale wytłumaczyłam.
bardotka na all jest tylko sukienka
http://www.allegro.pl/item1045040072...ozmiar_74.html


ja pudełko z hippa dostałam już chyba z 2miesiące temu,2gie sie odbiera w rossmanie,dostałam też z nestle i chyba z bebiko czeka na mnie na poczcie.
widze że sukienusia sie podobała wambolerka nie pokaże bo nie ma na all,ale widziałam w coccodrillo.
ale pogoda!!leje od rana!!
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:24   #1669
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Kojec już rozłożyłam Patrysi się podoba, mamusi też bo to Made in Poland, jest duży materacyk też ok, zakup udany

u mnie też pada, oszaleje w tym domu
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 10:26   #1670
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Filka extra sukieneczka no i przyda sie tez na pozniej.

A to krzys wczoraj na kanapie. Na 1 zdjeciu wyglada jakby jakis horror ogladal i taki byl przejety
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:26   #1671
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Kancia ja dostałam jak mały miał 3 miesiące i tam był kupon na następne pudełko w Rossmmanie. Ostatnio przyszło też z nestle.

Gosbaj mine faktycznie ma nie teges

Patka mam ale jakoś bałam się z tego skorzystać:F

Co do tej babki w żłobku- nigdy nie ma pewności na kogo się trafi... Dlatego najlepiej mieć jednak mame czy teściową i spokojną głowę...

Mój potfór jest marudny. Usypiałam go z pół godziny i co? Leżey właśnie w leżaczku przed tv, bo nie miałam jak zjeść sobie... Do tego pies przed nim lata i ma zabawki a ja szanse nie paść z głodu:P
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-06-02 o 10:28
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:27   #1672
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Bardotka jak mozesz to daj linka do tego materacyka i kojca. Bo tez chcemy Krzysiowi kupic.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:35   #1673
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Piotruś płakał mi w leżaczku jak jadłam krokiety z tescobo on też by chciał... z jednej strony sępił mnie pies z drugiej dziecko.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:41   #1674
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
A może budziła się tak często bo kaszka jej na brzuszku zbytnio siedziała? Może trzeba najpierw wypróbować na dzień, zobaczyć jak dziecko reaguje a dopiero na noc? Bo tak właśnie mogła zareagować.
no moze byc i taka opcja.

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
mój maluszek nauczył się już ładnie brać zabawki do łapek, wkładać do buzi i nawet przekładać z rączki do rączki!wiem,że może dla waszych maluszków to umiejętność dawno opanowana, ale ten rehabilitant od vojty zwrócił uwagę na to,że mu grzechotki nie chciał wziąć do ręki, więc dlatego go uważnie pod tym względem obserwuje....vojty oczywiście nie ćwiczymy, czasami zrobię mu te kołyski bobatha...ale widzę,że maluch się rozwinął dobrze-obie strony używa po równo...a dzisiaj zaczął się przewracać na bok z plecówi tak się wygina żeby zrobić przewrót na brzuszek..ale jeszcze musi poćwiczyć


Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
Filka extra sukieneczka no i przyda sie tez na pozniej.

A to krzys wczoraj na kanapie. Na 1 zdjeciu wyglada jakby jakis horror ogladal i taki byl przejety
i nawet flaszeczke ma do picia

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Piotruś płakał mi w leżaczku jak jadłam krokiety z tescobo on też by chciał... z jednej strony sępił mnie pies z drugiej dziecko.
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:42   #1675
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

madzik a moja Adzia chyba poszła we mnie bo lubi leżakować z mamusia w łózkumi to pasi bo jakbym miała wstac ok 6 na nogi to bym padła chyba,co ja bym robiła o tej godzja raczej do spiochów należe,więc leżakujemy do ok 7 ,cycuś i zasypiamy do np 9,30 tak jak dziś
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:50   #1676
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Piotruś płakał mi w leżaczku jak jadłam krokiety z tescobo on też by chciał... z jednej strony sępił mnie pies z drugiej dziecko.

hehe to stresujacy posilek musial byc

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
madzik a moja Adzia chyba poszła we mnie bo lubi leżakować z mamusia w łózkumi to pasi bo jakbym miała wstac ok 6 na nogi to bym padła chyba,co ja bym robiła o tej godzja raczej do spiochów należe,więc leżakujemy do ok 7 ,cycuś i zasypiamy do np 9,30 tak jak dziś
my tez lezakujemy rano. Krzys wstaje zawsze ok 6:30. biore go wtedy do nas do lozka i jeszcze godzinke lezakujemy. On sobie gaworzy a ja dosypiam i troszke go zabawiam. Ok 7:30 wstajemy ja juz jem sniadanko i pije kawke pobawie sie z synkiem i ok 9 on idzie spac tak jak dzis i wstaje ok 12
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:53   #1677
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Jednak nie poszłam spać, bo Adaś się obudził :/
Poprasowałam troche i teraz sobie gugamy

A takie zdjęcie udało nam się mu zrobić - ja rozśmieszałam, a TZ robił zdjęcie.
__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2010-06-02 o 11:00
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:23   #1678
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
madzik a moja Adzia chyba poszła we mnie bo lubi leżakować z mamusia w łózkumi to pasi bo jakbym miała wstac ok 6 na nogi to bym padła chyba,co ja bym robiła o tej godzja raczej do spiochów należe,więc leżakujemy do ok 7 ,cycuś i zasypiamy do np 9,30 tak jak dziś
a ja jakos jak wstane o 9 albo 10 to mam wrazenie, ze juz pol dnia zmarnowalam. ja lubie rano wstawac, jak wszyscy sobie spia, a ja popijam moja kawke i na necie buszuje

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A takie zdjęcie udało nam się mu zrobić - ja rozśmieszałam, a TZ robił zdjęcie.
jakich kumpli ma fajnych
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:33   #1679
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Pędzicie jak burza

Ale dziś pogoda , strasznie dziś parno

bardotka a ten kojec to duży bardzo jest? też myślę o kojcu ale boję się że to taka klatka będzie :/

filka super ta sukienka!

Ja nie dostałam żadnych słoiczków, u mnie w szpitalu nic się nie wypełniało... Chyba że mnie to ominęło, ale leżałam tam 10 dni więc nie sądzę..
Bubbi ty też rodziłaś na Madalińskiego - wypełniałaś coś???

azzis super fotka!
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:34   #1680
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
Bardotka jak mozesz to daj linka do tego materacyka i kojca. Bo tez chcemy Krzysiowi kupic.
http://allegro.pl/item1050543403_koj..._wys_grat.html


ten sam sprzedawca ma też materacyki do nich
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.