Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 20:35   #241
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez martyna1990 Pokaż wiadomość
boję się że po pierwszym rozjaśnianiu wyjdą rudę i będę musiała w takich pochodzić
no. jak dobrze pojdzie to beda rude, jak zle to beda zolte albo zolto-rude. miedzy kolejnymi zabiegami trzeba troche odczekac, choc kto jest niecierpliwy sie do tego niestosuje (m.in ja ale moje wlosy sa znosne)

jesli chcesz miec blond bardzo szybko, za jednym zamachem to odrazu mowie ze tak sie nie da. albo uzyskasz ewentualnie slomiany, zolty blond ze stanem wlosow za ktory nie recze.

najlepszym wyjsciem byloby zrobienie balejazu u fryzjera i stopniowe przejscie na blond przez pasemka. co prawda nie bedziesz miec blondu za 1szą wizytą, tylko po kilku, ale chyba warto poczekać i mieć zdrowe włosy
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:19   #242
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

ja wczoraj schodzilam z moich wlosow b. ciemnobrazowych z czerwonym poblaskiem uzylam rozjasniacza joanny, chyba dobry, bo w dzien rozjasniania kolezanka powiedziala ''ale ty nie masz wcale zniszczonych wlosow!'' po rozjasniaczu moje wlosy byly u nasady w kolorze zoltego brazu, a dalej w odcieniach pomaranczy i miedzi. na to nalozylam londacolor naturals bursztynowy braz i mam teraz wlosy w kolorze rudawego brazu, tej czerwieni juz prawie nie widac. wlosy co prawda nie sa jednolite, mam troche jasniejszych i ciemniejszych pasemek, ale podobaja mi sie zawsze lepsze to niz prawie czarne i do tego czerwona poswiata
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:57   #243
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

a ja mam takie pytanie, od ponad roku rozjaśniam sobie wloski u fryzjera rozjaśniaczem/ moj naturalny to brąz. ( zaczelam od pasemek ale w koncu bylo ich tak duzo ze mam juz teraz cale blond)
bylam ostatnio u fryzjera i chyba pani cos nie wypalilo( nie wiem zlego rozjasniacza uzyla czy co... :/ ), gdyż zamiast białawych odrostow w takim kolorze jak to reszta wlosow, zrobila mi zolte! dokladnie tak zlolte jak żółtko z kurzego jaja!! ;/ oczywiscie jak to zobaczylam to oczy mi wyszly na wierzch, ona chyba zobaczyla moja reakcje, i wziela jakąś tam farbe i mi załozyla na wlosy i powiedziala ze nie będzie tak tych zoltych widac. i co ? teraz mam na glowie jakis fiolet od tej farby, odrosty sa zolte ale mniej, a reszta wlosow bialawa, czyli taka jak byla. zaplacilam i wyszlam. stwierdzilam ze nigdy wiecej juz tam nie pojde. kurde myslalam ze jak sie pojdzie do fryzjera(dobrego/poleconego) i zaplaci sie grubszą kase to mi nie spiepszą, ale sądze ze sama w domu bym sie lepiej zafarbowala. ( wsumie teraz sie w szkole ze mnie smiali czy sama sobie tak glowe zafarbowalam ;p heh )
dawniej na kasztan sie sama farbowalam, ale teraz od kiedy mam blond to odrosty zawsze robie u fryzjera bo s ie boje ze bym mogla cos źle zrobić.
moje pytanie jest więc takie, czy teraz kiedy mam na glowie 3 kolory zolty/ bialy i fiolet, moge sobie kupic jakąś farbę do wlosow i zafarbowac na jednolity kolor?! bo nie mam zamiaru chodzic w tym czymś co mam teraz... jak jest jakas dobra farba to bardzo prosila bym podanie nazwy bardzo dziękuje za odpowiedz
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:55   #244
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Szukałam na forum, ale wciąż nie znalazłam dokładnej odpowiedzi na moje pytania

Przybliżę w skrócie sytuacje: Wczoraj byłam u fryzjerki, przez cały rok wychodziłam z czerni palette na blond - i stało się... dziś na głowie mam taką typowo "blacharską" żółć, podchodzącą pod platynę a 3 października mam być druhenką na ślubie brata. Chciałabym wyglądać NORMALNIE dlatego postanowiłam ok 25 września pofarbować włosy na kolor zbliżony do mojego naturalnego - jasny brąz/brąz. I teraz pytania:

1. Czy jeśli pofarbuje włosy ciemniejszą farbą (dajmy na to - jasny brąz) wyjdą plamy lub kolor będzie nie równy?

2. Czy kolor nie wypłowieje po kilku myciach i nie wróci ta paskudna żółć?

3. Znacie może farby, które były by odpowiednie? I których na pewno się wystrzegać?

4. Czy to się w ogóle uda?

Póki co przez najbliższe 2 tyg. muszę wytrzymać te pełne politowania spojrzenia na ulicy...
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 14:00   #245
Blualaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Farbowanie rozjaśnionych włosów

Od kilku lat farbuję włosy na platynowy blond ale już mam dość ciągłego farbowania odrostów i chce powrócić do naturalnego koloru czyli jasnego brązu. Pomyślałam że najlepiej będzie zafarbować ostatni raz włosy na mój naturalny kolor. Problem w tym że nasłuchałam się że z włosów rozjaśnianych bardzo szybko wypłukuję się kolor więc po pewnym czasie będę miała znów blond włosy i wielkie odrosty. Ponoć taki brąz może nawet w ogóle się na rozjaśnianych włosach nie wyjść. Jak z tym farbowaniem włosów rozjaśnionych na ciemniejszy kolor jest naprawdę?
Blualaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 14:44   #246
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

ja kiedyś miałam blond, zafarbowałam na ciemny brąz i się spłukał. ale za którymś razem załapał i już został
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 19:23   #247
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

W Twoim przypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że mogą wyjść zielone, byłam w podobnej sytuacji swego czasu, a mianowicie miałam b.jasny blond i postanowiłam powrócić do swego naturalnego koloru, więc przestałam robić odrosty na 3 miesiące aż chyba i zrobiłam pasemka ciemno brązowe (oczywiście fryzjerka nie chciała sie tego podjąć, więc sama kupiłam farbę i na moją odpowiedzialność mi zrobiła) kolorem orzech laskowy z Londy Naturals i co prawda wyszły bardzo ciemne, prawie że czarne, ale w żadnym wypadku nie zielone kolor lekko się wypłukał, a co z nim byłoby z nim dalej nie mogę powiedzieć, ponieważ po miesiącu przymierzyłam czekoladową perukę i stwierdziłam, że wracam do blondu więc...no rozjaśniałam później pasemka, z resztą nie chciały się rozjaśnić i widać je trochę do dziś
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć moich makijaży !!!
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 12:09   #248
Blualaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Chyba spróbuję je stopniowo przyciemniać,może się uda Od nagłej zmiany koloru na ciemny się wstrzymam bo zielony byłby baaardzo niewskazany ;]
Blualaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:40   #249
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Może jednak ktoś zna odpowiedzi na moje pytania? Bardzo proszę, ponieważ termin farbowania zbliża się nieuchronnie...

Wybrałam L`oreal Casting Creme Gloss koloru albo blond, albo ciemny bląd

na dole można kliknąć na palete i wyskakują kolorki

Myślicie, że na moim rozjaśnianym dość długo i mocno łebku koloryzacja się powiedzie?

http://www.drogeriaglamour.pl/index....t&prod_id=3442
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:03   #250
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Może jednak ktoś zna odpowiedzi na moje pytania? Bardzo proszę, ponieważ termin farbowania zbliża się nieuchronnie...

Wybrałam L`oreal Casting Creme Gloss koloru albo blond, albo ciemny bląd

na dole można kliknąć na palete i wyskakują kolorki

Myślicie, że na moim rozjaśnianym dość długo i mocno łebku koloryzacja się powiedzie?

http://www.drogeriaglamour.pl/index....t&prod_id=3442
1.dlugo rozjasniane wlosy slabiej utrzymuja barwnik. Zaraz po farbowaniu ciemniejsza farba kolor powinien wyjsc jednolity, jednak po pierwszym myciu moga juz pojawic sie plamy, nierownosci (po castingu tak moze byc zwlaszcza ze to raczej nie jest mocna farba , mi sie calkiem wyplukala jak szampon koloryzujacy-chyba nawet byl opisywany jako krem koloryzujacy). Nie warto natomiast probowac tego zakryc druga farba bo sytuacja sie powtorzy a tylko zaszkodzisz wlosom. Najlepiej powtorzyc koloryzacje po minimum 3 tygodniach. Po kilku farbowaniach trwalosc farbowania sie unormuje, ale pamietaj zeby dbac o wlosy i przede wszystkim je nawilzac i ograniczyc stylizacje.

2.kolor wyplowieje i bardzo mozliwe ze sie wypluka do blondu - zwlaszcza jesli wybierzesz krem koloryzujacy lub szampon, albo jesli dlugo nie bedziesz powtornie farbowac wlosow.

3.wystrzegaj sie palette. Jesli chodzi o trwalosc to sa bardzo trwale ale niech cie to nie skusi bo palette wzera sie we wlos i ciezko pozniej zmienic kolor wlosow. Ja polecam farby loreala.

4.oczywiscie ze sie uda

Wlasciwie to moze lepiej udac sie do fryzjerki na farbowanie?
Aha i mam nadzieje, ze pozniej nie bedziesz wlosow ponownie rozjasniac bo to by bylo glupie i straszne dla twoich wlosow

Jesli jednak zdecydujesz sie sama farbowac wlosy to pofarbuj je dzien przed slubem, zeby kolor byl intensywny i zebys nie musiala ich myc. No ale pewnie boisz sie efektu wiec jak pofarbujesz tego 25 to nie myj wlosow po farbowaniu, tylko poczekaj z 2 dni.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 06:07   #251
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Untouchable dziękuje Ci ślicznie Nie zamierzam już później wracać do blondu, ze względu na kondycje swoich włosów. Chcę powrócić do naturalności, żeby nabrały troszkę siły
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 19:15   #252
aleksandra17-88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Dziewczyny pomocy !!
Mam cieniutkie włosy, wczoraj byłam u fryzjerki zeby je podciac troche, kiedy dziewczyna je zobaczyła stwierdział ze najpierw mi je przefarbuje bo bez tego ich mi nie zetnie, bardzo zalezało mi zeby w koncu sie pozbyc tych dlugich cienkich pasm, dlatego niechetnie ale sie zgodziłam. Myslalam ze mi je zafarbuje na jakis jeden kolor a ta zrobiła mi pasemka rozjasniaczem, przed "metamorfoza" ;] byłam szatynką a teraz mam srake na głowie, dzis rozpoczecie roku akademickiego a ja wstydziłam sie isc w tych włosach na uczelnie i zostałam w domu, kolezanka umowila mnie na jutro do innej sprawdzonej fryzjerki, ale teraz nie wiem co mam zrobic,bo z jedej strony chce wrocic do starego koloru ale nie wiem czy sie da a z drugiej zastanawiam sie czy by ich przypadkiem nie przefarbowac na blond albo cos rudego tylko nie wiem jak zareaguja moje rozjasniane pasmam, kurcze doradzcie cos, bo sama nie wiem co ma zrobic, isc do fryzjerki, kombinowac czy zostawic srake na glowie i poczekac az to gowno zejdzie z wlosów;]
Poradzcie cos prosze..
aleksandra17-88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 19:33   #253
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Question Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Ja mam dylemat. Moje naturalne włosy to ciemny blond/brąz. Od wielu lat rozjaśniam pasemka Kadusem 12% i wychodzi fajny blond prawie platyna ale...
Chciałabym włoski zrobić pierwszy raz na całość i uzyskać nie platynę a taki jasny ale lekko słoneczny taki złotawy odcień...
Chciałam dowiedzieć się jakiej farby użyć po rozjaśnieniu aby taki kolor uzyskać? Z góry dziękuję za odp.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 14:07   #254
muchokot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Mój problem zblizony jest do dylematu Vanessity. Po latach czerni zdecydowałam się wrócić do moich włosów (ciemny blond/jasny brąz) pozwalając im odrosnąć. Gdy włosy odrosły wizyta u fryzjera po wymarzony blond. Fryzjer polecił mi zrobienie pasemek zamiast całkowitego rozjaśniania i skusiłam się. Pasemka mieszają się z miomi włosami dość równomiernie, jest ich dużo a wykonanie jest bardzo dobre. Jednak kolor pasemek nie jest taki jakego oczekiwałam (zbyt jasny, zminy, chyba platyna), poza tym pasemka to byl jednak błąd. Co zrobić aby wszystkie włosy były blond w dodatku w innym odcieniu? lub chociaż zmieić odcień tych pasemek? Czy farbowanie blond farbą w wybranym odcieniu to dobry pomysł, jeśli tak to po jakim czasie i jakie farby polcacie. Dobrze gdyby taka farba zmieniła odcień pasemek a jednocześnie choć minimalnie rozjaśniła moje włosy. Proszę o pomoc!!

Edytowane przez muchokot
Czas edycji: 2009-10-03 o 14:20
muchokot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:12   #255
alcia_06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

witam
mój naturalny kolor to ciemny blond ale bardzo zimny odcień. Kilka razy farbowałam na ciemno i teraz stwierdziłam, że chcę wrócić do swojego naturalnego.Przeszłam dekoloryzację i nałożyłam farbę blond, który mi wyszedł bardzo nierówno dlatego musiałam znowu położyć farbę ale wciąż nie był to efekt jaki chciałam uzyskać, ponieważ odrosty (dość spore) i końcówki włosów wyszły dużo ciemniej niż reszta włosów i postanowiłam położyć jednak ciemniejszy odcień żeby zrównał się z calością i czekać aż włosy odrosną. Tylko mam problem bo slyszałam, że po takich zabiegach a szczególnie na włosach rozjaśnianych farby szybko się spłukują i boję się że mój nowy efekt nie potrwa zbyt długo a wlosy tez juz mają trochę dosyć tyh zabiegów. Więc może powinnam położyć farbę ciemniejszą i taka dłużej będzie się spłukiwała wię efekt również bedzie dłuższy???
alcia_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 00:16   #256
katrina1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Co mam zrobic zeby z blond baleyage wrócic do koloru naturalnego?a mam taki mysi blond???
katrina1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 09:21   #257
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Coś wątek zamiera chyba
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:13   #258
liliene
Raczkowanie
 
Avatar liliene
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 167
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

cześć!
jak farbować odrosty jak miałam blond pasemka? bo jak teraz normalnie zrobię pasemka to te "stare" wyjdą mi jeszcze jaśniejsze a od głowy to będzie mi znać te ciemniejsze ...
liliene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:32   #259
toyoshi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Witam ;] Mam podobny problem. Mój naturalny kolor włosów to średni brąz, ok 7 miesięcy temu robilam sobie pasemka jasny blond. Teraz mam spore odrosty i myślałam nad tym, żeby pomalować całe włosy na blond. Dlatego mam pytanie, czy farbowanie nie zniszczyłoby mi zbytnio włosów, i czy kolor (na włosach z pasemkami) wyszedł by równomierny. Mam jasną karnację i niebieskie oczy, dlatego zastanawiałam się nad piaskowym blondem lub platyną. Co myślicie?
toyoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 14:56   #260
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Mam podobny problem, tzn. po latach robienia b.b. jasnych platynowych pasemek chcę ujednolicić kolor i troszkę przyciemnić, najlepiej do takiego jasno - beżowego kolorku... po przeanalizowaniu wszystkich opinii na tym i jeszcze jednym forum zostały mi do wyboru dwie farby: Loreal Recital Preference Stockholm lub Loreal Recital Preference Hollywood (obie wychodzą o ton ciemniej niż na opakowaniu)... i którąś z nich sobie położę na pewno na łeb w weekend W tym pierwszym przypadku powinien wyjść bardzo jasny piaskowo- perłowy blond a w tym drugim naturalny jasny beżowo - piaskowy blond. Niestety wciąż się waham którą farbę wybrać...
Wiem tylko jedno, i to powtarzają wszyscy (a zwłaszcza specjaliści): na mocno rozjaśnionych włosach popielate, zimne blondy mogą zyskać kolor niebieskawy bądź zielonkawy. Albo, były przypadki że robił się szaro - bury lub o zgrozo, fioletowy!! Tak więc, z popielatymi, zimnymi odcieniami radziłabym uważać... :O
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:28   #261
aSsSsIuLkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Question Rozjasnianie farbowanych wlosów.

Witam !
Z natury jestem szatynka... nigdy ten 'myszowaty' kolor mi sie nie podobal, wiec dokladnie rok temu przefarbowalam sobie wlosy farba do 24myc na ciemnobrazowy - wyszedł prawie czarny. Wszytsko byloby ok, gdyby nie fakt, ze ten ciemny kolor trzyma mi sie prawie do dzis... ale po kolei: po pół roku przefarbowalam wlosy na inny odcien, nastepnie henna(!) farbowalam na 'rudo' - oczywiscie wyszedl mi bardzo ciemny ii widoczny tylko pod swiatlo rudy. Jakies 2 m-ce temu kupilam sobie 'bursztynowy' odcien rowniez do 24myc... teraz tak gdzies do polowy mam ten niby rudy a na drugiej polowie brazowe (pozostalosci z tego czarnego)... nie rzuca sie to strasznie w oczy ale znowu pod swiatlo to widac.
Teraz postanowilam na radykalna zmiane koloru: jasny rudy podchodzacy pod blond. Bylam dzis u 2 fryzjerow i kazdy powiedzial mi to samo: zebym poczekala az kolor sie zmyje, bo boja sie rozjasniac wlosy farbowane henna... Zapomnialam im dokladnie powiedziec jak to bylo ale trudno. Ii stad moje pytanie: czy jednak da sie je rozjasnic bez strasznego niszczenia ii zagrozenia ze moga wyjsc niepozadane reakcje z ta nieszczesna henna sprzed pol roku? Jesli nie to ile mam czekac zeby isc do fryzjera?
aSsSsIuLkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:31   #262
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Rozjasnianie farbowanych wlosów.

Hmm ja bym chyba poczekała jakiś czas, lub zdecydowała sie na dekoloryzację. Jesli to możliwe<bo nie za bardzo wiem czy tak można z tą henną> i wtedy moze je troszke rozjaśnila...?
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:34   #263
aSsSsIuLkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: Rozjasnianie farbowanych wlosów.

no, moze i masz racje, bo nie chce za bardzo z nimi kombinowac zeby nie miec strasznie zniszczonych
aSsSsIuLkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:09   #264
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Rozjasnianie farbowanych wlosów.

włosy farbowane henna bardzo trudno jest rozjaśnić.. kiedys u mnie w salonie próbowałyśmy to zrobic jednej pannie to rozjasniacz na wodzie 12 % nie umial sobie z tym poradzić..
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:09   #265
anetek16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

witam.mój naturalny kolor włosów to mysi blond. rozaśniałam włosy(cieniutkie pasemka) ponad miesiąc temu-pierwszy raz. wczoraj rozjaśniłam w zasadzie całą głowę. wyszedł za jasny-siwy?biały? gdzieniegdzie mam tylko żółte pasemka. czy mogę je jakoś przyciemnić? na blond oczywiście, ale ciemniejszy-jakiś złoty, miodowy albo coś takiego? jaką farbą?
anetek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:15   #266
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Wybierz farbę Loreal jest trochę droższa od innych ale włosy wychodzą jak na obrazku, ewentualnie o ton ciemniejsze. Także będziesz w tanie wybrać idealny kolor dla siebie, a kolor zostanie ujednolicony
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:15   #267
anetek16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Angry Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Wybierz farbę Loreal jest trochę droższa od innych ale włosy wychodzą jak na obrazku, ewentualnie o ton ciemniejsze. Także będziesz w tanie wybrać idealny kolor dla siebie, a kolor zostanie ujednolicony
dziękuję za odp. a jak to jest z odrostami??jak je ukryć potem?? znowu nakladać farbę? bo chciałabym już więcej nie farbować i wrócić do swojego koloru jak najszybciej
anetek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:07   #268
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Mam podobny problem jak większość dziewczyn w tym wątku i wiem, nie powinnam powtarzać pytań,ale jestem wyjątkowym laikiem w kwestiach farbowania i nie chcę sobie czegoś spaprać...
Więc.... Od kilku lat farbuje włosy na bardzo jasny blond (różnymi farbami, różnymi odcieniami). Na końcach są jeszcze jakieś pozostałości trwalej z liceum. Włosy mam do łopatek mniej więcej. Problem jest taki że znudził mi się już ten kolor i chciałabym troche przyciemnić włosy... na np... blond... a nie bardzo jasny blond... no ewentualnie jasny blond... Chodzi o to czy fakt ze włosy są nierówno zniszczne (te na końcach w sumie mialy z 10 kolorów na sobie, a te wyżej tylko 1 albo 2) nie wpłynie na to że kolor chwyci nierówno, albo wogóle nie chwyci,albo się spłucze?

Bardzo proszę jakąś cierpliwą, znającą się na rzeczy wizażankę o odpowiedź...:prosi :
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:01   #269
anetek16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

hmm wczoraj rzuciłam na włosy krem koloryzujący do 28 myć loreal słoneczny miód. Trzymałam 10 min żeby nie popalić włosów. Chwyciło lekko. ociepliło trochę kolor jednak to wciąż nie to czego chcę- za jasny czy po jakimś tyg albo i dłużej mogłabym taką farbę potrzymać dłużej? nie popali włosów???
anetek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:20   #270
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Zielona87 - zmartwię Cie, ale kolor wyjdzie nierówny. Ja mam dosc juz ciaglego rozjaśniania, szczegolnie że taka platyna to ani pasuje młodej dziewczynie ani nic i zdecydowalam sie na ciemne wlosy. Nawet trzecie farbowanie nie dało mi równego efektu.
Zastanów się też jak chcesz przyciemnic te włoski, wiadomo że jak masz ciepły kolor i nalozysz chlodny to zrobi się zielony, jak masz np platyne i nalozysz odcien naturaly np jakis blond to tez bedzie sie wypłukiwal do zielonego. Najlepiej zamieść zdjęcie swoich włosów i coś co chcesz uzyskać, wtedy będzie łatwiej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 15:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.