Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 10:59   #451
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki znalazlam chwilke na wizaz Troche mi sie przedluza wizyta w PL, ale tylko o 1 dzien-jutro w poludnie planujemy wyjazd. I teraz nieco odbiegajac od tematu, pomozcie mi skompletowac liste ''koniecznie kupic'' na jutrzejszy dzien. Oczywiscie chodzi mi o kosmetyki ktore polecacie, a ktore mozna kupic albo latwiej albo tylko w PL. Zawsze przed wyjazdem mam glowe pelna tego co musze kupic a ostatecznie wszystko mi wywiewa z glowy Tak wiec Dziewczyny czekam na Wasze propozycje specyfikow bez ktorych Wy nie opuszczacie kraju Potrzebuje inspiracji Jutro sobie tutaj wskocze i zrobie liste
a tak w ogole to przesylam buziaki
ja polecam:

Ziaja
- żel oliwkowy do mycia twarzy
- żel do mycia t. Calma HLC, krem biolipidowy i peeling enzymatyczny z tej serii.
- balsam Masło Kakaowe
- tonik nagietkowy
-tonik rumiankowy

Eveline - serum antycellulitowe i na rozstępy - naprawde dzialają

Miraculum - tonik nawilżając y HydraTherapy - naprawde nawilża

Vichy - kulka biala lub zielona - nie wiem czy sa dostepne w UK

Tańszy w PL niż w UK jest świetny tusz Extra Lash Rimmel
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 11:07   #452
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Polyacrylamide - podejtrzewany o dzialanie rakotworcze, kumuluje sie w organizmie. Jak to ktos napisal - czy jest rakotworczy - przekonamy sie tak za 15 lat
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 11:23   #453
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

no hej ja juz w domu....nareszcie. Wlasnie woda sie do wanny nalewa, ale na pierwszym miejscu oczywiscie - sprawdzenie co sie dzieje w sieci

Dziekuje Wam za inspiracje zakupowe przydaly sie. A oto lista co w koncu kupilam:
Eris:
Lirene - zel peelingujacy do mycia twarzy z serii Beauty Care ( fajnie pachnie)
Lirene - maseczka intensywnie nawilzajaca do twarzy Aqua
Lirene - maseczka wygladzajaca i zwezajaca pory (Aaliyah to wlasnie ta glinkowa i tez jest w mojej lazience zawsze )
Lirene - balsam nawilzajacy (wyciag z bambusa,lotosu i lilii wodnej)
Lirene- body anti cellulite - peeling,masaz myjacy ( ten z pomaranczowej serii)

AA-mleczko do demakijazu
Ziaja - krem pod oczy-Kozie mleko,mleczny kompres
Dove - ten taki zwykly krem a'la nivea bazowy kosmetyk mojego TZ
Glicea-krem do rak cytynowy (moim zdaniem the best)
fa-shower cream yoghurt vanilia i miod x2 (zniewolil mnie zapach, choc jestem sceptycznie nastawiona do tych wszystkich Fa, Palmolive i innych)

Schwarzkopf - Gliss Kurperlowa odzywka regeneracyjna
i jeszcze taka druga,rozowa w spreju bez splukiwania ale jest gdzies na dnie torby i nie znalazlam

no i mam jeszcze SVR - Lysanel Activ, bo postanowilam sie mocniej przykwasic, bede uzywac na zmiane z effaclarem i oczywiscie duza dawka nawilzaczy bo juz sie luszcze jak stara ropucha


I oprocz tego mam jeszcze zdobycze w postaci najnowszych numerow: Twoj Styl, Elle, uroda, Glamour,Viva,Joy. Jak przeczytam to przytaszcze na spotkanko i oddam w dobre rece
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 12:55   #454
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Glicea-krem do rak cytynowy (moim zdaniem the best)

no i mam jeszcze SVR - Lysanel Activ, bo postanowilam sie mocniej przykwasic, bede uzywac na zmiane z effaclarem i oczywiscie duza dawka nawilzaczy bo juz sie luszcze jak stara ropucha
No wlasnie zapomnialam o tym kremie do rak. Tez uwazam, ze jest swietny

Uzywalam kiedys Lysanel Active i bylam bardzo zadowolona - cera mi sie wygladzila (walczylam z przebarwieniami po tradziku) i nic a nic mi na buzi nie wyskoczylo Mam nadzieje, ze i tobie Aniu bedzie sluzyl

A w ogole to gratuluje imponujacej kolekcji nowych kosmetykow!


Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
I oprocz tego mam jeszcze zdobycze w postaci najnowszych numerow: Twoj Styl, Elle, uroda, Glamour,Viva,Joy. Jak przeczytam to przytaszcze na spotkanko i oddam w dobre rece
Ojojoj, kolorowe magazyny to moj nalog, obok kosmetykow i perfum...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 14:34   #455
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

wlasnie sie przesmarowalam Lysanelem szczypalo minutke, ale teraz jest ok. Nie jestem tylko pewna czy to dobry pomysl aby stosowac go na przemian z effaclarem. No i oczywiscie nawilzaczami i filtrami zeby nie bylo, ze jestem jakas sado-masochistka

Co do kolorowych czasopism to mam ten sam nalog kupuje, potem zazwyczaj kartkuje i biore nastepne.I glownie skupiam sie na dzialach z uroda w nadzieji, ze zobacze cos co ''musze natychmiast kupic'' A jezeli chodzi o perfumy to bardzo ciekawi mnie nowa Escada. Szukalam na promie, ale nie mieli no i zastanawiam sie nad Amore Amore Cacharel, ale nie jestem pewna czy po jakims czasie nie robi sie zbyt mdlacy codze kolo niego i chodze i ciagle testuje i narazie zero werdyktu

a tak w ogole Aaliyah musze Ci powiedziec, ze trace cierpliwosc do tego peelingu Malki za tlusty i za upierdliwy jezeli chodzi o wydlubywanie go z pudelka a jak juz mam gdziekolwiek jakies podraznienie albo ranke to szczypie jak diabli ,,,wrrrrrrrrrrrrrr
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 15:14   #456
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
wlasnie sie przesmarowalam Lysanelem szczypalo minutke, ale teraz jest ok. Nie jestem tylko pewna czy to dobry pomysl aby stosowac go na przemian z effaclarem. No i oczywiscie nawilzaczami i filtrami zeby nie bylo, ze jestem jakas sado-masochistka
Ja mysle ze calkiem normalna z ciebie Kobieta Taka juz nasz natura: testowac, testowac, testowac w pogoni za gladkim licem. Ja mam to samo, niczym sie nie zrazam

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Co do kolorowych czasopism to mam ten sam nalog kupuje, potem zazwyczaj kartkuje i biore nastepne.I glownie skupiam sie na dzialach z uroda w nadzieji, ze zobacze cos co ''musze natychmiast kupic''
Aniu ty jestes moja bratnia dusza. To wypisz wymaluj JA

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A jezeli chodzi o perfumy to bardzo ciekawi mnie nowa Escada. Szukalam na promie, ale nie mieli no i zastanawiam sie nad Amore Amore Cacharel, ale nie jestem pewna czy po jakims czasie nie robi sie zbyt mdlacy codze kolo niego i chodze i ciagle testuje i narazie zero werdyktu
Jesli juz wspomnialas o Escadzie, to uwielbiam Escada Collection. Bylam niepocieszona kiedy ten zapach wycofali z produkcji. Nota bene, czemu oni zawsze wycofuja najladniejsze zapachy. Na szczescie upolowalam z pol roku temu flakonik wiec mam maly zapasik Innye zapachy Escady jakos do mnie nie trafiaja, a moze za slabo je znam
Z Cacharel to tez mam swojego faworyta - Lou Lou. Amore Amore jest nie moj po prostu, ale musze przyznac, ze zapachy Cacharel sa bardzo orginalne i niepowtarzalne.

Mysle Aniu, ze by ci sie podobal nowy Matthew Williamson - kwiatowo - tropikalny zapach, ale nie za ciezki, bo wiem ze lubisz swieze zapachy. Zalaczam zdjecie z reklama tego zapachu, niuchnij sobie jak bedziesz nastepnym razam na shoppingu

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a tak w ogole Aaliyah musze Ci powiedziec, ze trace cierpliwosc do tego peelingu Malki za tlusty i za upierdliwy jezeli chodzi o wydlubywanie go z pudelka a jak juz mam gdziekolwiek jakies podraznienie albo ranke to szczypie jak diabli ,,,wrrrrrrrrrrrrrr
Ja juz go prawie koncze i fakt troche szczypie w skore
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MWF.jpg (10,5 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2007-02-27 o 15:43
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 17:24   #457
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość

Aniu ty jestes moja bratnia dusza. To wypisz wymaluj JA



o tych perfumach Williamsona pierwsze slysze, ale z Twojego opisu wynika, ze moze byc w moim guscie musze to sprawdzic
Zapachu LouLou tez nie znam,ale sie zapoznam A co do Escady, to mam nadzieje ze ta najnowsza bedzie mniej przeslodzona niz te wszystkie''tropikalne''. Kupilam sobie kiedys Rock in Rio 30ml i owszem uzywam, ale musze miec odpowiedni do tych perfum humor Ta Escada ostatnia, nie pamietam nazwy ale cos z Paradise chyba na pierwsze niuchniecie byla fajna, taka egzotyczna, ale na szczescie ubiegla mnie siostra bo kupila ja pierwsza i kilka testow mnie zniechecilo. Po tych perfumach bylo mi niedobrze
Sa takie perfumy po ktorych boli mnie glowa i mi jakos tak dziwnie. przykladem nr 1 jest ''woman'' Hugo Bossa. Niby mi sie podobaja ale maja cos w sobie co zle na mnie dziala


A tak w ogole Dziewczyny to wprowadzam od dzisiaj w zycie program specjalnej troski o swoje cialo przed wiosna Postanowilam sie nie lenic i codziennie cwiczyc (przynajmniej brzuszki ) dwa razy dziennie wklepywac w siebie ujedrniajacy balsam do ciala ( bo baaaaaaardzo czesto omijam ten zabieg z czystego lenistwa), trzy razy w tygodniu porzadny peeling calego ciala, trzy razy w tygodniu wersja uderzeniowa maski na wlosy. Zero suszarki i zero prostownicy. Zdrowe odzywianie i woda mineralna 2l dziennie zamiennie z zielona herbata. Oczywiscie o twarzy nie wspomne, bo to jasne - kwasy,kwasy i jeszcze raz kwasy-do konca kwietnia. Podsumowujac - biore sie za siebie po zimowym ''zapuszczeniu'' i Was tez namawiam do bardziej zintensyfikowanej pracy nad soba Na wiosne i lato musimy wygladac jak osiemnastki
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 18:02   #458
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
o tych perfumach Williamsona pierwsze slysze, ale z Twojego opisu wynika, ze moze byc w moim guscie musze to sprawdzic
Znalazlam taki ich opis na necie: "Matthew Williamson's eau de parfum spray was inspired by exotic beaches. The scent includes bergamot, lime, a warm sand accord, jasmine, ylang-ylang, magnolia flower oil, and rose.
This fragrance oozes femininity, It has a very sweet burst of citrus and tropical fruits. " W skrocie - ladne

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A tak w ogole Dziewczyny to wprowadzam od dzisiaj w zycie program specjalnej troski o swoje cialo przed wiosna Postanowilam sie nie lenic i codziennie cwiczyc (przynajmniej brzuszki ) dwa razy dziennie wklepywac w siebie ujedrniajacy balsam do ciala ( bo baaaaaaardzo czesto omijam ten zabieg z czystego lenistwa), trzy razy w tygodniu porzadny peeling calego ciala, trzy razy w tygodniu wersja uderzeniowa maski na wlosy. Zero suszarki i zero prostownicy. Zdrowe odzywianie i woda mineralna 2l dziennie zamiennie z zielona herbata. Oczywiscie o twarzy nie wspomne, bo to jasne - kwasy,kwasy i jeszcze raz kwasy-do konca kwietnia. Podsumowujac - biore sie za siebie po zimowym ''zapuszczeniu'' i Was tez namawiam do bardziej zintensyfikowanej pracy nad soba Na wiosne i lato musimy wygladac jak osiemnastki
Moja Duchowa Siostro, toz samo uskuteczniam Tylko "10 years younger" i bede osiemnastka. Badzmy dla siebie wsparciem w chwilach zwatpienia - patrz brzuszki i dzielmy sie doswiadczeniami lazienkowo-pielegnacyjnymi. Calusy
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 18:38   #459
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

co do perfum to najbardziej mnie przekonuje ten akord goracego piasku nie no, musze je niuchnac




Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość


Moja Duchowa Siostro, toz samo uskuteczniam Tylko "10 years younger" i bede osiemnastka. Badzmy dla siebie wsparciem w chwilach zwatpienia - patrz brzuszki i dzielmy sie doswiadczeniami lazienkowo-pielegnacyjnymi. Calusy
Tak jest Siostro obiecuje donosic na bierzaco a takze przyznawac sie do wszelkich przejawow zwatpienia tudziez lenistwa za ktore poddam sie dobrowolnie
Trzeba jeszcze zagnac reszte Dziewczyn do roboty
Jejku...tak fajnie mi sie tu siedzi dzisiaj przy nadrabianiu zaleglosci wizazowych. Zawsze po powrocie robimy sobie offa na calej linii po 20h jazdy sie nalezy
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa Aaliyah zeby byla jasnosc - z tym cwiczeniem to od jutra rzecz jasna?
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 21:56   #460
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
co do perfum to najbardziej mnie przekonuje ten akord goracego piasku nie no, musze je niuchnac
No musisz Koniecznie


Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa Aaliyah zeby byla jasnosc - z tym cwiczeniem to od jutra rzecz jasna?
Rzecz jasna Ale jutro nie ma taryfy ulgowej

aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 09:19   #461
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

no wiec sie melduje w pierwszym dniu ''planu dzialania''
i tak: zrobilam 20 brzuszkow - tylko bez szemrania prosze, na pierwszy raz to i tak wyczyn , po prysznicu z antycellulitowym peelingiem przesmarowalam sie doladnie balsamem. Na buzie effaclar,filtr 40 LRP i Individualist Lancoma z filtrem 20. Mysle, ze przed sloncem jestem zabarykadowana dobrze

A teraz smigam na Ealing do banku i przy okazji musze kupic jakies bOmbelki do wanny. Zastanawiam sie coby przetestowac ta nowa, rozowa serie (Soap&Glory???) z Boot'sa.Kupie z dwa produkty to przy okazji bede mogla wydac pierwsza opinie bede krolikiem doswiadczalnym I koniecznie musze uzupelnic brak olejku sandalowego z BS
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 10:46   #462
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja juz od dawna probuje cos z moim 'nieco' sflaczalym po ciazy cialku zrobic. Tylko jakos mi nie wychodzi.
A cwicze codziennie (no przynajmniej codziennie idziemy na spacer i staram sie chodzic szybkim tempem). Poza tym od czasu do czasu wlaczam sobie plytke z Deanne Berry, albo pilates na nogi (moja znienawidzona czesc ciala ) albo znaleziony na wizazu cllanetics. No ale coz.... jeszcze jest moja druga, ciemna strona - ta slodyczolubna
Ale dobry pomysl z tym meldowaniem sie codziennie Kurcze musze jakos wygladac na ten wyjazd do Polski - chce byc yummy mummy

Polecam z babelkow firme Radox - bardzo je lubie, m. in. za wydajnosc

Odswiezylam sobie karte TBS i zakupilam skrub do ciala - kakaowy, pachnie zabojczo skora po nim nawet, nawet (jest do bardzo suchej skory) Czaje sie na reklamowana przez was serie z Tea Tree, ale nie wszystko na raz

To ja teraz wybywam na spacer
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 11:51   #463
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
no wiec sie melduje w pierwszym dniu ''planu dzialania''
i tak: zrobilam 20 brzuszkow - tylko bez szemrania prosze, na pierwszy raz to i tak wyczyn , po prysznicu z antycellulitowym peelingiem przesmarowalam sie doladnie balsamem. Na buzie effaclar,filtr 40 LRP i Individualist Lancoma z filtrem 20. Mysle, ze przed sloncem jestem zabarykadowana dobrze

A teraz smigam na Ealing do banku i przy okazji musze kupic jakies bOmbelki do wanny. Zastanawiam sie coby przetestowac ta nowa, rozowa serie (Soap&Glory???) z Boot'sa.Kupie z dwa produkty to przy okazji bede mogla wydac pierwsza opinie bede krolikiem doswiadczalnym I koniecznie musze uzupelnic brak olejku sandalowego z BS
Aniu, na pierwszy raz 20 brzuszkow moze byc Moj TZ robi sto codziennie i jeszcze sie podciaga na drazku wiec ja tez sie czuje zmotywowana
Z Soap&Glory to czytalam ostatnio w jakims magazynie, ze maja dobry piling - w takim duzym stojacym pudelku. Sama nie probowalam. Ten olejek to jeden z moich faworytow

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Ja juz od dawna probuje cos z moim 'nieco' sflaczalym po ciazy cialku zrobic. Tylko jakos mi nie wychodzi.
A cwicze codziennie (no przynajmniej codziennie idziemy na spacer i staram sie chodzic szybkim tempem). Poza tym od czasu do czasu wlaczam sobie plytke z Deanne Berry, albo pilates na nogi (moja znienawidzona czesc ciala ) albo znaleziony na wizazu cllanetics. No ale coz.... jeszcze jest moja druga, ciemna strona - ta slodyczolubna
Ale dobry pomysl z tym meldowaniem sie codziennie Kurcze musze jakos wygladac na ten wyjazd do Polski - chce byc yummy mummy

Polecam z babelkow firme Radox - bardzo je lubie, m. in. za wydajnosc

Odswiezylam sobie karte TBS i zakupilam skrub do ciala - kakaowy, pachnie zabojczo skora po nim nawet, nawet (jest do bardzo suchej skory) Czaje sie na reklamowana przez was serie z Tea Tree, ale nie wszystko na raz

To ja teraz wybywam na spacer
Ejva, bedziemy sie wspierac i razem na pewno nam sie uda Ja tez lubie plyny Radox - tanie i bardzo ladne zapachy maja. Matko, ale pada u mnie, dziewczyny chyba zmokniecie. A moze u was sucho

No pora dzialac w kwestii tego nadmiaru cialka
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 12:55   #464
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ejva rozumiem, ze wchodzisz do akcji?

Ja wlasnie wrocilam do domu. Z premedytacja wykupilam czas parkingowy tylko na godzine, zeby nie wciagnac sie w wir chodzenia po sklepach Ale i tak po Bootsie krecilam sie pol godziny. No i kupilam ten plyn do kapieli Soap&Glory - Calm one,Calm All.
Brzmi zachecajaco ; '' with lemon balm, mailow extracts, and moisture-magnetising skin conditioners to smooth you while they soothe you''
Wrazenia po pierwszej kapieli juz wkrotce
Innych produktow nie kupowalam bo peelingi jeszcze mam no i tez przywiozlam z PL, a z lazienki mi sie i tak juz graciarnia kosmetyczna zrobila

A tak w ogole Dziewczyny, obczajcie tego linka ;
http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1044026 moze sobie kupimy po sztuce w celu przedwiosennych cwiczen?

A tak w ogole to pomyslalam sobie jeszcze o jakichs tabletkach typu detox? W tamtym roku bralam przez dwa miesiace, chyba nazywaly sie Bio drain czy cos takiego. Takie szwedzkie w czarnym pudelku z naga pania na opakowaniu Co myslicie? bo ja mysle, ze dobre byloby takie oczyszczenie od srodka
Zorganizujemy zmasowany atak na wszystkich frontach

a co do pogody, to dzisiaj jest zdumiewajaca
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 13:16   #465
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Brzmi zachecajaco ; '' with lemon balm, mailow extracts, and moisture-magnetising skin conditioners to smooth you while they soothe you''
Mmmm


Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A tak w ogole to pomyslalam sobie jeszcze o jakichs tabletkach typu detox? W tamtym roku bralam przez dwa miesiace, chyba nazywaly sie Bio drain czy cos takiego. Takie szwedzkie w czarnym pudelku z naga pania na opakowaniu Co myslicie? bo ja mysle, ze dobre byloby takie oczyszczenie od srodka
Zorganizujemy zmasowany atak na wszystkich frontach
A propos detoxowe produkty w Bootsie w promocji: http://www.boots.com/guidedsearch/ne...&Ntk=all&Nty=1

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a co do pogody, to dzisiaj jest zdumiewajaca
Tak, zmienia sie jak w kalejdoskopie.

Edit: Dziewczynki, co powiecie zebysmy naszymi fitnesowymi osiagnieciami dzielily sie na tym watku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169586. Mamy tam ekspertke od fitnessu - Caramel Babe (nota bene gdzie ona sie podziewa?). Zawsze mozna ja o fitnessowe przepisy na sukces wypytac.
Ale na temat. Wlasnie przez godzine wylewalam pot. Doslownie. Jestem cala mokra. To cala ja - wszystko albo nic, czarne lub biale... Az strach pomyslec co ja bede wyprawiala teraz w lazience... ;-)

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2007-02-28 o 15:30 Powód: Wazne info ;-)
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:05   #466
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a ja wlasnie wrocilam pomarudzilam TZ ze za malo sie ruszamy, wsiedlismy w auto i pomknelismy do Brighton z rolkami w bagazniku Znacie ten dluuuuuuuugi deptak przy plazy? bylo super, zakwasy tez zapowiadaja sie super, jestem skonana, zobaczymy jutro Zeby nie bylo tak calkiem zdrowotnie to zjedlismy dwa wory waty cukrowej tak dla rownowagi. A teraz lece do wanny testowac moje nowe bubble bath

a w ogole to przypomnialo mi sie, ze mam takie dwa sprytne urzadzenia rodem z tv shopu, telezakupy mango i ich magiczne urzadzenia. Jedno takie wygladajace jak kusza do cwiczenia miesni brzucha a drugie takie do kolysania, tez na brzuch raczej i miesnie ramion. Musze jutro przeszperac garaz, ale po przeprowadzce to bardzo watpie ze cos znajde :/

Aaliyah juz wskakuje w watek
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:18   #467
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Wchodze wchodze Na watek Caramel

Tylku tu odpowiem w sprawie kosmetykow detox. Mam ta serie
http://www.boots.com/shop/product_en...=000&imageid=1
dostalam w prezencie (do tego byl jeszcze zel pod prysznic i lotion) i sie kurzy. Jakos nie odpowiada mi konsystencja, nalozone na buzie rozgrzewa troche, a ja mam sklonnosc do naczynek. A zeby nakladac na inne czesci ciala, to jakos to malo wydajne

Rolki - ale super my na razie tylko myslimy z TZ zeby kupic
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 09:53   #468
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a ja wlasnie wrocilam pomarudzilam TZ ze za malo sie ruszamy, wsiedlismy w auto i pomknelismy do Brighton z rolkami w bagazniku Znacie ten dluuuuuuuugi deptak przy plazy? bylo super, zakwasy tez zapowiadaja sie super, jestem skonana, zobaczymy jutro Zeby nie bylo tak calkiem zdrowotnie to zjedlismy dwa wory waty cukrowej tak dla rownowagi. A teraz lece do wanny testowac moje nowe bubble bath
No, fajny ten deptak Tylko ze sie tak po angielsku wyraze - "you have undone the good work by eating the candyfloss" Why Sister?

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a w ogole to przypomnialo mi sie, ze mam takie dwa sprytne urzadzenia rodem z tv shopu, telezakupy mango i ich magiczne urzadzenia. Jedno takie wygladajace jak kusza do cwiczenia miesni brzucha a drugie takie do kolysania, tez na brzuch raczej i miesnie ramion. Musze jutro przeszperac garaz, ale po przeprowadzce to bardzo watpie ze cos znajde :/

Aaliyah juz wskakuje w watek
Ja mam mniej magiczne urzadzenia - mate do cwiczen, hantle i stos DVD z fitnessem No i do tego koniecznie glosna i szybka muzyka Dzis w watku fitnessowym sie pochwale co robilam

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Wchodze wchodze Na watek Caramel

Tylku tu odpowiem w sprawie kosmetykow detox. Mam ta serie
http://www.boots.com/shop/product_en...=000&imageid=1
dostalam w prezencie (do tego byl jeszcze zel pod prysznic i lotion) i sie kurzy. Jakos nie odpowiada mi konsystencja, nalozone na buzie rozgrzewa troche, a ja mam sklonnosc do naczynek. A zeby nakladac na inne czesci ciala, to jakos to malo wydajne

Rolki - ale super my na razie tylko myslimy z TZ zeby kupic
Wyjde na jakas kosmetykowa maniaczke (hm, juz chyba za pozno, dawno sie wydalo ) ale tez mialam ta serie - piling wlasnie, zel pod prysznic, sol do kapieli, maske blotna rozgrzewajaca, bath mud float (w skrocie glutki blotne do wanny ) i balsam do ciala. Ja lubie jak cos rozgrzewa Wlasnie do cialka piling uzywalam. Zapach blotny taki, ale efekt psychologiczny byl - czulam sie zdetoxowana totalnie

Rolki to fajna sprawa - takie lyzwy tylko przez caly rok, ale gdzie na nich jezdzic, poza Brighton oczywiscie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 11:33   #469
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny! prosze o pomoc! mam okazje kupic taniej kosmetyki Clinique <w USA> i bardzo potrzebuje Waszej porady - mam skore mieszana, na policzkach bardziej sucha no i oczywiscie strefa T...cos na oczyszczanie, nawilzanie i cos przeciw starzeniu, albo chociaz cos zeby ladnie po nocy wygladac prosze pomozcie
do tego chce kupic ich fluid, balanced?
i moze tonik, mleczko nawilzajace, mydelko do mycia? moze skin renewer?

heeeeeelp
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 11:42   #470
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No, fajny ten deptak Tylko ze sie tak po angielsku wyraze - "you have undone the good work by eating the candyfloss" Why Sister?
ja z angielskim to nie tak perfect jak Ty, ale kurde ze niby co sugerujesz? ze zniszczylam ta wata cala dobra robote? Nie no nie badz taka ostra Aaliyah! zamiast pochwalic za dobre poczatki to odrazu rozga
A cukrowej wacie oprzec sie nie potrafie....marze nawet o takiej maszynce do waty....

Ja z ranca z racji malych zakwasow uskutecznilam tylko kapiel i wzorowo wklepalam antycellulit, ujedrniajacy na biust, dekold i szyje. Na buzke bez zmian A poza tym samopoczucie fatalne, jeden wybuch niekontrolowanej zlosci na TZ ( bez powodu, ale ciiiiiiii ) z powodu zblizajacych sie wielkimi krokami'' trudnych babskich dni''
ten detox a szczegolnie to bloto brzmi bardzo detoxykujaco Od samego czytania mozna sie oczyscic

A na rolkach mozna sobie bardzo fajnie pojezdzic w Hyde Parku
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 12:10   #471
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Afro lepiej trafic nie moglas hihihihihihihi ze tak sie nieskromnie wyraze

Jeszcze niedawno bylam wielka entuzjastka marki Clinique. Teraz wole uzywac innych kosmetykow, takich ktore bardziej ingeruja w to co sie dzieje na mojej buzi. Ale znam kilka bardzo dobrych i skutecznych kosmetykow Clinique ktore bede polecac do konca zycia kazdemu
No i tak....pierwsza top trojka w ktora MUSISZ!!! sie zaopatrzyc posiadajac taka cere jak piszesz, to:
Turnaround Concentrate
Turnaround 15-minute facial mask
Repairwear intensive night lotion - lekki kremik dla cery mieszanej i tlustej

Pierwszy kremik ma dzialanie lekko kwasowe.Posiada substancje zluszczajace i pobudza komorki skory do odnowy. Maseczka wspomaga dzialanie kremu, a efekty po jej uzyciu sa naprawde spektakularne. To jedyna maska jaka znam ktorej efekty widac na wlasne oczy zaraz po uzyciu. Bardzo wydajna. No i ostatni kremik - repairwear. To cos czego szukasz, zeby buzka po nocy wygladala fajnie. Ten krem to dla mnie KWC. Rano sie budzisz i z zadowoleniem mozesz spojrzec w lustro No i jest to kremik 25+ czyli taki zapobiegawczy na zmarszczki itp zreszta zobacz sobie recenzje...ja tylko moge podpisac sie pod nimi. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4917

A tak poza tym to na miejscu czwartym lokuje tonik nr2. Mysle, ze nr 3 jest zdecydowanie za mocny, czworki nie uzywalam, ale moge sobie wyobrazic Polecam jeszcze kostke myjaca i to bardziej polecam niz to mydelko w plynie ktore ukazalo sie jakis czas temu.
Co do podkladow, to ja uzywalam tylko superbalanced makeup. I moja ocena: taki sobie sredni, nie odbiega jakoscia od podkladow loreala,rimmel itp... I stoi sobie na szafce lazienkowej bo jestem teraz zauroczona individualist Lancoma Jedynie kolory ma fajne. Ja mam cream chamois 04, taki naturalny kolorek, idealnie komponuje sie ze skora.
Hmmm.....co by tu jeszcze.
O! moze cienie....mam taka jedna paletke i to najlepsze cienie jakie mialam w zyciu. Clinique ma takie ''gole'', naturalne kolorki.
jezeli chodzi o tusze do rzes, to jak dla mnie zadna rewelka.Tutaj tez polecam Lancome

Aaaaaaaaaa i jeszcze kup koniecznie peeling - 7days !! fajny, nie za ostry, wydajny. Zapach zadny, ale to nie o zapach chodzi

Z listy anty, czyli niech Cie reka Boska broni:

z serii pore minimizer - ten taki wredno-wypalajacy rozgrzewajacy peeling. nie kupuj za zadne skarby. I sheer matteness t-zone, shine control. Nie robi tego co powinien. Szkoda sobie w pory ladowac kolejna warstwe

Jezeli chodzi o wyslawiony DDML albo DDMG to w sumie kiedys jak moja nieswiadomosc byla duza to bylam zadowolona, teraz jak juz poznalam wiecej kosmetykow to stwierdzam,z e ten krem to taki pic na wode. Szkoda na niego tyle kasy na ile sobie go cenia. Wolalabym krem z serii Kozie Mleko z Ziaji

to chyba tyle jak sobie cos przypomne albo jak masz jakies pytania to wal smialo
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 12:18   #472
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
dziewczyny! prosze o pomoc! mam okazje kupic taniej kosmetyki Clinique <w USA> i bardzo potrzebuje Waszej porady
heeeeeelp
AniaWila jest niekwestionowanym ekspertem d/s Clinique Ja to tylko znam ich kolorowke (na razie )

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ja z angielskim to nie tak perfect jak Ty, ale kurde ze niby co sugerujesz? ze zniszczylam ta wata cala dobra robote? Nie no nie badz taka ostra Aaliyah! zamiast pochwalic za dobre poczatki to odrazu rozga
A cukrowej wacie oprzec sie nie potrafie....marze nawet o takiej maszynce do waty....
No dobrze juz dobrze. Na pewno wiecej kalorii wczoraj wyjezdzilas niz bylo w tej wacie


Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Ja z ranca z racji malych zakwasow uskutecznilam tylko kapiel i wzorowo wklepalam antycellulit, ujedrniajacy na biust, dekold i szyje. Na buzke bez zmian A poza tym samopoczucie fatalne, jeden wybuch niekontrolowanej zlosci na TZ ( bez powodu, ale ciiiiiiii ) z powodu zblizajacych sie wielkimi krokami'' trudnych babskich dni''
ten detox a szczegolnie to bloto brzmi bardzo detoxykujaco Od samego czytania mozna sie oczyscic

A na rolkach mozna sobie bardzo fajnie pojezdzic w Hyde Parku
No jeszcze dzis masz czas na cwiczenia. Moze wieczorem z TZtem ... znaczy tak jak wczoraj Spoko Siostro, te modele tak maja (mam na mysli wybuchy ) No w blocie czulam sie jak prosiaczek, ale za to po wyjsciu z wanny - bogini
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 12:21   #473
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Afro lepiej trafic nie moglas hihihihihihihi ze tak sie nieskromnie wyraze
No wlasnie to samo napisalam A ja wlasnie nosialam sie z zamiarem zakupu DDMG, mowisz, ze to nic nie warte?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 12:35   #474
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No wlasnie to samo napisalam A ja wlasnie nosialam sie z zamiarem zakupu DDMG, mowisz, ze to nic nie warte?
widzisz BABO! ja tu Ci tluke do glowy od dawna o repairwear a Ty sie nosisz z zamiarem zakupu DDMG!!!!!!!!!


Nie no naprawde, zareczam Ci, ze znasz duzo kremow nawilzajacych lepszych od tego, To takie pitu pitu okraszone dobra reklama no i jeszcze ta nazwa Dramatically different nie daj sie zwiesc. Szkoda kasy, bo ten krem tylko sobie jest i nic wiecej. Naprawde lepiej zainwestowac w repairwear na dzien a juz niekwestionowanym wyborem bylby ten lotion na noc. Ale jak ja to mowie kazda buzka inna, wiec kategorycznie nie twierdze ze Ci sie nie spodoba. najwyzej jak juz musisz to kup sobie probke - rady udzielil Twoj niekwestionowany expert d/s Clinique hehehehe
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 12:56   #475
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
widzisz BABO! ja tu Ci tluke do glowy od dawna o repairwear a Ty sie nosisz z zamiarem zakupu DDMG!!!!!!!!!
Nie bij juz W takim razie zastosuje sie do rad Eksperta!

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
rady udzielil Twoj niekwestionowany expert d/s Clinique hehehehe
Dokladnie tak
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 20:39   #476
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny ALARM! potrzebuje botoxu bez jaj, na serio! Siedzialam sobie dzisiaj kolo TZ w aucie, zapuscilam moj hit miesiaca, piosenke - Latino ( Koculka tez przykatowalam tym moim hitem), patrze sobie w lusterko prawe, sloneczko sie tak niesprzyjajaco odbilo i mnie wmurowalo. Patrze i co widze??? od nochala w gore leca mi dwie zmarchy! i nawet nie musze sie marszczyc zeby bylo je widac, kreseczki dyskretnie maluja sie same. Widzialam juz wczesniej, najczesciej rano po przebudzeniu te dwie wredne zmarchy, ale potem sie jakos prostowaly. A teraz pod swiatlem widze, ze dyskretnie bo dyskretnie ale widac Bezsprzecznie, bezapelacyjnie i bez gadki potrzebuje jadu kielbasianego!!! Ile to kurde w PL kosztuje? kupie skarbonke, nakleje naklejke - fundusze na jad kielbasiany i bede zbierac....Jak sie ostrzykne to mi miesnie deba stana i nie bede marszczyc w tym cala moja nadzieja
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 09:44   #477
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Dziewczyny ALARM! potrzebuje botoxu
Nie potrzebujesz Lepiej najpierw zainwestowac w dobry krem przeciwzmarszczkowy. Ja tez poszukuje. Dziewczyny, jakies sugestie?

aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 10:04   #478
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Nie potrzebujesz Lepiej najpierw zainwestowac w dobry krem przeciwzmarszczkowy. Ja tez poszukuje. Dziewczyny, jakies sugestie?

O WSZYSCY PRZENAJSWIETSI! nie wierzylam, ze kiedys do tego dojdzie!!!

kurcze co za zycie....czlowiek nie moze miec np: 10lat spokoju i perfekcyjnej cery, gladziutkiej, sliczniutkiej, takiej z photoshopu lub corela
A ostatnio czytalam nawet artykul o botoxie, ze ostrzykuja sie wlasnie juz dziewczyny od 25roku zycia. Jednym slowem - ostrzykniety miesien zamiera na pol roku i nie ma szans sie marszczyc. I analogicznie - zmarchy nie maja szans sie ksztaltowac. Kurcze, sama nie wiem....wiem tylko, ze mam tendencje do robienia takiej mino ktora idealnie rzezbi te dwie wstegi od nosa. I mam to po mamie, tyle, ze ona ma jedna posrodku
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 10:18   #479
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
kurcze co za zycie....czlowiek nie moze miec np: 10lat spokoju i perfekcyjnej cery, gladziutkiej, sliczniutkiej, takiej z photoshopu lub corela
Takie zycie. Najpierw walka z tradzikiem a potem ze zmarszczkami, nastepnie z obwisajaca skora i przebarwieniami... Ale my dzis optymistycznie nastawione do swiata jestesmy A ja dodatkowo jeszcze stanelam rano na wadze i nie moglam uwierzyc... i stanelam jeszcze raz i jeszcze raz... No i na diete
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 10:36   #480
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja to nawet jeszcze nie wstalam tak fatalnie sie czuje, tak mnie brzuch boli, ze nawet TZ sie zlitowal i mi jedzenie do lozka nosi Aaliyah ja bym chetnie przejela ta Twoja nadwyzke w wadze
Wlasnie zabukowalam sobie lot na 10marca do PL .15 wracam, wiec na spotkanko sie wybieram to pouzalamy sie nad soba razem
I teraz mam nowy klopot. Nie kosmetyczny ale ubraniowy. Zrobilam wczoraj porzadek w szafie i musze uzupelnic garderobe, mam kolejny problem z gatunku babskich: nie mam sie w co ubrac same problemy!

albo to trudnodniowa depresja, albo mi sie juz miesza w glowie, albo jestem typowa baba
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.