maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 17:35   #271
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

Ja tez czytałam na wizazu jak ktoś napisał o tym łysieniu i mnie to przestraszyło.Zresztą jak dolewałam olejek rycynowy do szamponu to włosy mi leciały z głowy na maksa wiec odstawiłam.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 17:49   #272
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

Tu podaje zrodla :

http://uroda.onet.pl/1,144,8,1159950...448,forum.html


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nie+plackowate

dziewczyny a moze to sie objawia po latach?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 19:50   #273
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

weź nie strasz, uwielbiam Wax i na nic innego nie wymienię, przynajmniej w przyszłości.
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:28   #274
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

Czytam te wszystkie wypowiedzi i zamierzałam wypróbować WAX, ale wciąż się wacham Nie chcę tracić nawet tych najsłabszych włosów! Mam się męczyć parę miesięcy z małą ilością włosów na głowie po to, żeby później urosły mi nowe?! Nie wiem anprawdę już co myśleć o tym
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 06:04   #275
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

rumiana: tak dużo ich znowu nie wypadnie żeby było to widać, tylko przy spłukiwaniu wyjdzie więcej włosów niż zwykle ale po kilku myciach , w zależności jaki jest stan Twoich włosów, wszystko wróci do normy i bedziesz bardzo zadowolona, naprawde
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 09:37   #276
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

Cytat:
Napisane przez rumiana
Czytam te wszystkie wypowiedzi i zamierzałam wypróbować WAX, ale wciąż się wacham Nie chcę tracić nawet tych najsłabszych włosów! Mam się męczyć parę miesięcy z małą ilością włosów na głowie po to, żeby później urosły mi nowe?! Nie wiem anprawdę już co myśleć o tym
Tez się wacham nad Waxem.Martwią mnie te moje włosy,nie chce więcej ich stracić.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 10:02   #277
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

eeee tam .pic na wode ja tam gos sppppro stosuje i jakos nie wylysialam tylko mam wiecej wlosow i rosna tam gdzie kiedys nie rosly(uwierzycie ze pojawilo mi sie kilka dodatkowych rzedow wlosow nad czolem??>mam takiego smiesznego loczka teraz)a z tym wypadaniem na poczatku wypadania to jest fakt ale ja bym sie raczej tym specjalnie nie przejmowala bo to wypadaja wlasnie wlosy martwe nie rosnace a tkwiace tylko w skorze glowy.te wlasnie wlosy zostaja wypchniete przez nowe wlosy ktore zostaly pobudzone do wzrostu.poza tym wax jest wlasnie na lysienie tez.to tak jakby kupowac sobie tabletki przeciwbolowe ktorymi tylgo wzmaga sie bol
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 11:08   #278
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

ja powiem tak, co inna głowa to inaczej ja na ten przykład nie moge i nie uzywam waxu,mialam włosy za łopatki moze nie jakies super gestne.. zaczelam uzywac waxa to mi wypadac włosy zaczęly garsciami doslownie az do tego stopnia ze obcielam je na calkiem krociutko zeby nie byly ciezkie i cala kuracja ..teraz juz znowu mam do ramion i na szczescie doszly do siebie za to moje dwie kolezanki sa zachwycone
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 11:12   #279
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Problem z waxem

no własnie-czy wax nie zmienia koloru włosów?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 11:37   #280
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

czy waz w jakikolwiek sposób wpływa na kolor włosów, ich urodę (tzn chodzi mi czy je prostuje, wykreca itp - nie wiem jak to wyjaśnić,ale niektóre odżywki skręcają włosy lub je przylizują)
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 11:48   #281
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

Nie wiem jak jest z łysieniem (u siebie nie zauważyłam), ale na mnie wax absolutnie nie działa. Stosuję go 2x tygodniu wg instrukcji z ciepłym ręcznikiem. U mnie nie ma żadnych efektów po zużyciu 240 gr. opakowania. Czy któraś z was też tak ma, czy jestem wyjątkiem?
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 18:08   #282
WELL
Przyczajenie
 
Avatar WELL
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 12
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

używam wax-u od kilku lat oczywiscie z przerwami używam go mniej wiecej raz na tydzień, mam słabe cienkie i przetłuszczające się niestety włosy , i wax naprawdę pomaga włosy są mocniejsze i jest ich więcej , kiedyś wychodziły mi garściami stąd zakup wax-u , generalnie polecam
WELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 18:38   #283
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

Skoro tak zachęcacie do jego używania to chyba się skuszę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jutro lecę do apteki po pudełeczko WAX'u
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 21:21   #284
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

sluchaj gdyby bie byl dobry by tyle lat sie tak dobrze nie sprzedawal do tego fryzjerki z b.dobrych salonow by go nie polecaly
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 21:59   #285
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

Cytat:
Napisane przez tornado
Nie wiem jak jest z łysieniem (u siebie nie zauważyłam), ale na mnie wax absolutnie nie działa. Stosuję go 2x tygodniu wg instrukcji z ciepłym ręcznikiem. U mnie nie ma żadnych efektów po zużyciu 240 gr. opakowania. Czy któraś z was też tak ma, czy jestem wyjątkiem?
Wyjątkiem na pewno nie jesteś. Są oczywiście Wizażanki, którym nic nie dał (na ten przykład Agabil).
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 23:52   #286
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: WAX a łysienie ? ! ? ! szok ?

Cytat:
Napisane przez Kalex
eeee nie, gdzie to przeczytałaś? wg mnie nie moze powodowac lysienia, poniewaz wax jest przeznaczony dla osob, ktore sa np. po chemioterapii (www.wax.com.pl). Poza tym prawda jest, ze u niektorych osob w poczatkowej fazie stosowania waxu wypadaja wlosy, ale jest to efektem wlasnie tej maski - stare wlosy szybciej wypadaja, bo wax pobudza wzrost nowych
O kurcze dobrze, że to przeczytałam bo mi właśnie po 4 użyciach Waxu strasznie włosy wychodziły, po kąpaniu cała kratka w wannie włosów była. Na jakiś czas nawet odstawiłam bo się wystraszyłam. Ostatnio znowu go używam i już tak nie wyłaziły. Jedno musze stwierdzić, kondycja moich włosów poprawiła się zabójczo, zniknęły suche końcówki. Nie wiem jak z rośnięciem nowych ale mam pełno takich krótkich włosków między długimi tylko, że myślałam, że to efekt ostatniego cieniowania u fryzjera, ale może to Wax tak zadziałał. I włosy jakoś szybciej rosną co widzę po odrostach.
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:30   #287
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Hey!
Mam pytanko. Jestem posiadaczką przetłuszczających się włosów, nigdy ich nie farbowałam, ale używam czasem suszarki i prostownicy.
Czy ta odżywka nie sprawi, że jeszcze bardziej będą sie przetłuszczać??
To mnie najbardziej martwti
ja tez mam bardzo przetłuszczające sie włosy i musze uważać żeby skóry głowy zwykłymi odzywkami nie mazać,ale postanowiłam że wax bede uzywać równiez na skórę głowy (zeby mi sie cebulki wzmocniły).
Postanowiłam że bede wax nakładać w sobotę że w razie nadmiernego przetłuszczania w niedzielę bede mogła od razu umyć.
I wiesz co????
okazało sie że wcale mi sie po waxie włosy bardziej nie przetłuszczają,mimo iz wcieram go w skórę głowy.

jesli chodzi o wax w ogóle,to na jego temat są bardzo skrajne opinie.
Trzeba samemu spróbowac żeby sie przekonać jak na własnych włosach bedzie sie spisywał.

Ja parę lat temu miałam ten dla blondynek i był to dla mnie jeden wielki koszmar:jak pisała jedna z foremek włosy były matowe ,jak guma suche itp.

Ale tak sie naczytałam tych pozytywnych opinii, że postanowiłam dac mu druga szansę,ale tym razem kupiłam w brązowym opakowaniu.

I moje włoski sa po prostu zachwycone!!!
Nie wiem czy tamta wersja mi nie odpowiadała ,czy miałam jakis felerny egzemplarz.

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 16:13   #288
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Question Dot.: henna treatment wax

Prosze WAS o szybką odpowiedz

Mam ciemno-brązowe włosy (farbowane) zaczęłam stosowac Waxxa. Miałam go na włosach 4 razy po świętach ide zrobic balejaż (chciałabym jasny) ale czy po WAXX mozna zrobic balejaz. Zapisałam sie juz do fryzjerki i co teraz

Prosze o pomoc

dzięki
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 07:17   #289
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Mam ciemno-brązowe włosy (farbowane) zaczęłam stosowac Waxxa. Miałam go na włosach 4 razy po świętach ide zrobic balejaż (chciałabym jasny) ale czy po WAXX mozna zrobic balejaz. Zapisałam sie juz do fryzjerki i co teraz
wax to odzywka-nie widze przeciwskazań dla zrobienia balejazu.
Tylko przed samym farbowaniem (dzień,dwa,trzy) lepiej nie używać żadnych silnych odzywek/maseczek, bo mogą troszke utrudnic działanie farby (Jak to zawsze pisza na opakowanich farb).

A sam wax w brązowym opakowaniu(jak to było wielkorotnie wspominane)
NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNEGO WPŁYWU NA KOLOR WŁOSÓW

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 13:07   #290
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Unhappy Dot.: Problem z waxem

witam. ja kupiłam sobie waxa jakies 1,5 miesiaca temu i po ok 2 tygodniach zaczeły strasznie!!! wypadac mi włosy tłumaczyłam to sobie (az do dzis) ze to tak na wiosne ze mam tak co roku itp. ale włosy wypadaja strasznie i moze to faktycznie wina tej oddzywki teraz jestem przerażona gdy poczytałam wasze opinie i chyba odstawie ten specyfik
gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 13:32   #291
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Smile Dot.: henna treatment wax

dzięki za rade POZDRAWIAM
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 13:37   #292
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Problem z waxem

Moim zdaniem nie ma szans, żeby jakakolwiek odżywka spowodowała łysienie, czy nawet wypadanie włosów. Sama stosuję wax od kilku lat i włosom nic złego sie nie dzieje, wręcz przeciwnie, są bardzo ładne.

Pozorne wypadanie może być przyczyną raczej tego, że wax się wmasowuje w skórę, więc wypadnięcie wszelkich martwych włosów zostaje przyspieszone.
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 19:12   #293
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: henna treatment wax

Dziewczyny myślicie, że od używania Waxa z henna mogły mi się trochę włosy rozjaśnić? Zawsze miałam naturalnie bardzo ciemne, prawie czarne, a niedawno zauważyłam i kilka osób zwróciło mi uwagę, że trochę rozjaśniały. Może to mieć coś wspólnego z używaniem Waxa?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 20:00   #294
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Problem z waxem

Cytat:
Napisane przez Dinulka
no własnie-czy wax nie zmienia koloru włosów?
nie wax nie zmienia koloru włosów, bo nie zawiera barwnikow moze jedynie delikatnie zaakcentowac kolor
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 20:03   #295
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Problem z waxem

Cytat:
Napisane przez gusinek
witam. ja kupiłam sobie waxa jakies 1,5 miesiaca temu i po ok 2 tygodniach zaczeły strasznie!!! wypadac mi włosy tłumaczyłam to sobie (az do dzis) ze to tak na wiosne ze mam tak co roku itp. ale włosy wypadaja strasznie i moze to faktycznie wina tej oddzywki teraz jestem przerażona gdy poczytałam wasze opinie i chyba odstawie ten specyfik
nie martw sie ja tez tak mam ale taka wlasnie "uroda" tego wax nieszczesnego, chodzi chyba o to ze te slabe wlosy sa jakoby usuwane, zeby nowe cebulki mogy zaczac rosnac widac to landie po takim "jezyku" na glowie (cala masa krociusienkich wloskow) ktore sie pojawia po jakims czasie wiec nie przejmuj sie i dalej stosuj w koncu to odzywka dla ludzi po chemii wiec trudno, zeby jeszcze powodowała łysienie :PP
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 11:22   #296
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: henna treatment wax

uzylam dzisiaj pierwszy raz waxu i włosy mam takie ... ślizgie jakby sianowate troszke,moze za duzo nawaliłam tego waxu.Mam nadzieje ze nie strace weicej wlosów po nim (((
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 17:04   #297
oollcciiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 46
Talking Henna Treatment Wax - co Wy na to?:)

hej,drogie Wizażanki mam do Was pytanko: czy któraś z Was używała może środka na porost włosów o nazwie Henna Treatment Wax?? słyszałam,że jest naprawdę skuteczny. A Wy?jakie macie z nim doświadczenia? Czy naprawdę widać efekty? ile to kosztuje? będę wdzięczna za odpowiedzi dziękuję z góry i serdecznie pozdrawiam!!! paps!
oollcciiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 17:31   #298
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Henna Treatment Wax - co Wy na to?:)

Były już wątki na ten tamat. M.in. tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75519
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=henna+wax

Tam na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 12:26   #299
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: henna treatment wax

No to jak z tym WAXEM jest w końcu? Nie wzmaga wam wypadania włosów? Ja go na razie odstawiłam, bo mi przy wypadaniu nie pomógł ( a sie przestraszyłam waszych opinii, że jeszcze bardziej wypadają), ale co prawda zaczęły rosnąć nowe (wyglądam co najmniej durnowato z tym lwim puchem na głowie ), ale to i może od łykania suplementów?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 13:26   #300
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: henna treatment wax

zachecona wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat waxu kupiłam go sobie dzisiaj. za opakowanie 240 gr dałam 15.06 zł. umyłam, nałożyłam, odczekałam, a teraz sobie naturalnie schną moje włoski. wiem ze na jakiekolwiek efekty za wczesnie, wiec opinie wystawie za jakies dwa tygodnie, ale juz po pierwszym zastosowaniu widze ze włosy sa fajne gładkie i puszyste

a wogóle to jest mój pierwszy post, witam serdecznie
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.