Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 09:57   #1
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381

Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa??


Czy macie wśród znajomych, rodziny, przyjaciół osoby, które bez powodu przyjmują niemiły ton głosu?

Mam wśród znajomych co najmniej dwie osoby, które są tego typu. Nic im nie zrobiłaś złego, coś zapytasz a te do Ciebie z ryjem
Każdy już wie jakie te osoby są i każdy wie czego mozna sie po nich spodziewac.. Dodam, że to bardzo dobrzy znajomi.. Są mili itd, a za chwile coś im na dekiel walnie i ni z gruszki ni z pietruszki coś Ci tak odpowiedzą, że robisz karpia i nie wiem o co chodzi

Czy macie takie ewenementy w swoich środowiskach społecznych?
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:29   #2
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Śmieszny wątek To znaczy w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Znam kilka takich osób i trzymam ich na dystans.Nie chcę za bardzo wchodzić z tymi osobami w dyskusję,bo jestem osobą raczej wrażliwą i pewnie ich słowa zapamiętałabym na dłuuugo Ja nie rozumiem takich ludzi... Nie rozumiem ich bezmyślnych fochów i niemiło wypowiadanych słów
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:34   #3
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Śmieszny wątek To znaczy w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Znam kilka takich osób i trzymam ich na dystans.Nie chcę za bardzo wchodzić z tymi osobami w dyskusję,bo jestem osobą raczej wrażliwą i pewnie ich słowa zapamiętałabym na dłuuugo Ja nie rozumiem takich ludzi... Nie rozumiem ich bezmyślnych fochów i niemiło wypowiadanych słów
Ja tez nie.. Ale zdarzylam sie przyzwyczaic ze rozni ludzie sa .. Co ciekawe, o ludziach ktorych mowie- są mili dla nieznajomych, ludzie ktorzy ich poznaja są zaskoczeni jacy są wspaniali itd, a starzy znajomi wiedzą jacy są naprawde i jakie akcje potrafia zrobic..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:38   #4
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Oj znam całą jedną? no max 2 osoby tego pokroju

Albo jest baaaardzo miła, zabójczo się klei, wręcz osacza, a jak ma gorszy dzień, to potrafi tak zrugać człowieka, jak najgorszego wroga.

Unikam i jeszcze raz unikam
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:47   #5
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

no proszę was, i niech mi ktoś powie, że ta użytkowniczka to nie troll pospolity
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:01   #6
Daishi
Raczkowanie
 
Avatar Daishi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 56
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Niestety, też znam parę tego typu osób. Ogólnie dobrzy znajomi, a jak coś nie podpasuje - wielki FOCH. Ja mam akurat to "szczęście", że zdarza mi się je spotykać, gdy mają gorszy dzień. Sama nie wiem, co mam wtedy ze sobą zrobić, w buty się schować, czy co? Nawet po kilku razach takie reakcje potrafią zadziwić.

Ogólnie znam parę typów zabawnych ludzi. Mam znajomą, która dla żartów lubi robić przytyki do naszych wad. Czasem jest to zabawne, bo wiadomo, trzeba mieć dystans do siebie, ale zdarza się jej przesadzać. Ale kiedy ktoś z niej żartuje, od razu się obraża, no bo jakim prawem my możemy ją krytykować?

Jeszcze inna, też w sumie dobra koleżanka, ogólnie jest "normalna", można z nią pogadać, pośmiać się, i te de. Niestety, dziewczyna stwierdziła, że jej największym marzeniem jest zostanie aktorką. W większym gronie przybiera nazbyt przymilny ton głosu, od którego cukier osadza się na zębach, kiedy jest zadowolona, klaszcze w łapki z wielce wymownym "Łiiiii...!" niczym jakaś Hannah Montana, a gdy się zdenerwuje - skacze i... warczy Przyjmowanie póz niczym Paris Hilton na czerwonym dywanie to też u niej norma.
Daishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:01   #7
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no proszę was, i niech mi ktoś powie, że ta użytkowniczka to nie troll pospolity
dokładnie ma dziewczyna pomysły na tematy
przepraszam bardzo , ale gdzie ja w swoim poście obraziłam tę dziewczynę ? ze dostałam ostrzeżęnie ? widze ze ona ma na tym forum jakies wielkie przywileje
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 

Edytowane przez BlueRoses
Czas edycji: 2011-06-20 o 11:17
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 12:00   #8
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

coś mnie ominęło?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no proszę was, i niech mi ktoś powie, że ta użytkowniczka to nie troll pospolity
e tam temat jak temat
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:05   #9
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:35   #10
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Heheh widocznie tak , więc zgłaszam się ja osobiście należe do takich osób ktore potrafią rzucić sie bez powodu bardzo rzadko mi sie to zdarza ale jednak ,staram sie opanowywac gdy juz czaje ze zbliza sie "fala uderzenowa"
I mój ojciec tez taki jest ze strach sie odezwac z czym kolwiek bo nie wiadomo za co sie ochrzan dostanie ,wiec juz wiem po kim to mam
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:54   #11
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Mam jedną znajomą na roku (koleżanką za chiny jej nie nazwę), która syczy na wszystkich dookoła bez powodu.
Nie odzywam się do niej, nie potrzebuję żeby ktoś mnie opieprzał.
Poza tym wiem, że pewnego dnia moje opanowanie może się skończyć i bardzo brzydko bym jej powiedziała. Na razie się powstrzymuję.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 13:07   #12
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Moja siostra i ojciec- w moim domu aż dwie osoby, nie da się wytrzymać...myślę, że ma to jakieś głębsze podłoże psychiczne
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:15   #13
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Ja myślę, ze trochę taka jestem Ogólnie na co dzień potrafię się dogadać niemal z każdym, ale jak mam zły albo jeszcze gorszy nastrój syczę na wszystko W sumie zawsze przepraszam i mówię, że mam dzień okropnosci i najlepiej podchodzic z kijem, ale zdarza mi się, ze staram się opanować a potem wybuchnę...

Chociaż znam chyba ze 2 osoby, które mają tak przez cały czas, każdego dnia i faktycznie cieżko z nimi współpracować w jakikolwiek sposób
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:57   #14
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

brat... trwa to moze 6 lat, momentami jest lepiej, ale ogolnie nie znamy sie co jest uciazliwe mieszkajac w jednym domu
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 15:32   #15
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

koleżanka z pracy strasznie traktuje klientów-wystarczy, że o coś zapytają ponownie, bo nie rozumieją, to z takim nerwem odpowiada, że żal na to patrzeć- tym bardziej, że reszta pracowników do rany przyłóż, a ta wali fochy jak księżniczka
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:01   #16
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
koleżanka z pracy strasznie traktuje klientów-wystarczy, że o coś zapytają ponownie, bo nie rozumieją, to z takim nerwem odpowiada, że żal na to patrzeć- tym bardziej, że reszta pracowników do rany przyłóż, a ta wali fochy jak księżniczka
Ja bym taka z miejsca zwolnila.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:42   #17
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

TAK! Znam kilka takich princess! Niestety nie mogę napisać kto, bo nie jestem na tym forum anonimowa, ale jeśli mnie czytacie, to spuśćcie z tonu, bo cała moja grupa (15 chłopaków i 2 dziewczyny) się z was śmieje
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:28   #18
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Czy macie wśród znajomych, rodziny, przyjaciół osoby, które bez powodu przyjmują niemiły ton głosu?

Mam wśród znajomych co najmniej dwie osoby, które są tego typu. Nic im nie zrobiłaś złego, coś zapytasz a te do Ciebie z ryjem
Każdy już wie jakie te osoby są i każdy wie czego mozna sie po nich spodziewac.. Dodam, że to bardzo dobrzy znajomi.. Są mili itd, a za chwile coś im na dekiel walnie i ni z gruszki ni z pietruszki coś Ci tak odpowiedzą, że robisz karpia i nie wiem o co chodzi

Czy macie takie ewenementy w swoich środowiskach społecznych?
Mam. Niestety to mój tż. Już czasem mam tego dość. Bez powodu właśnie albo wyskakuje z ryjem, albo gdy o coś pytam to nie odzywa się wcale. Podkreślam: bez powodu. Mówi, że to ja za dużo gadam, za dużo zadaje pytań...w takich momentach nie tylko mi przykro ale poważnie zastanawiam się dokąd zmierza nasz związek. Kiedyś był inny a teraz go nie poznaję
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:10   #19
Magdalenja
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 351
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Przyznaję się bez bicia, że ja taka jestem. Mam czasem takie dni, że po prostu wszystko mnie denerwuje. Wolę wtedy trzymać się z dala od ludzi, bo nie ręczę za swoje słowa. Dodam że z natury jestem człowiek spokojny i ludzie mnie lubią ;D
Magdalenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 19:11   #20
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Mam. Niestety to mój tż. Już czasem mam tego dość. Bez powodu właśnie albo wyskakuje z ryjem, albo gdy o coś pytam to nie odzywa się wcale. Podkreślam: bez powodu. Mówi, że to ja za dużo gadam, za dużo zadaje pytań...w takich momentach nie tylko mi przykro ale poważnie zastanawiam się dokąd zmierza nasz związek. Kiedyś był inny a teraz go nie poznaję
A jesteś z nim, bo...?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:21   #21
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A jesteś z nim, bo...?
...bo go kocha
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:51   #22
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
...bo go kocha
No właśnie. Bo ogólnie to jest fajny, troskliwy, itepe itede. Ale od jakiegoś czasu doszła jeszcze ta jego opryskliwość. Niby problemów nie ma żadnych...Nie wiem ocb :/
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:57   #23
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
koleżanka z pracy strasznie traktuje klientów-wystarczy, że o coś zapytają ponownie, bo nie rozumieją, to z takim nerwem odpowiada, że żal na to patrzeć- tym bardziej, że reszta pracowników do rany przyłóż, a ta wali fochy jak księżniczka
I żaden klient jej nie ochrzanił jeszcze?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:17   #24
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Ja też znam i niestety, taką osobą jest mój ojciec - potrafi być naprawdę nieprzyjemny i ogólnie nie jest z tego powodu lubiany
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:27   #25
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
I żaden klient jej nie ochrzanił jeszcze?
a wybuchają co jakiś czas kłótnie, zwłaszcza jeśli są to starsze osoby, które wymagałyby szczególnego szacunku a nie focha od gówniary, ale ma kolesiówka chody u szefa (które zresztą nielepszy pod tym względem)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:30   #26
natalia157
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 282
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Mój TŻ czasami ma takie straszne fochy z byle powodu, ale przyzwyczaiłam się ;d
natalia157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:50   #27
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Niestety mój ojciec, zupełnie nie wiem, dlaczego, ale zachowuje się, jakby miał nieustający PMS. Z jakiegoś powodu koncentruje się to na mnie.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 00:40   #28
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

ja znam. To ja.
Mam podobno czasami bardzo niemiłą modulację głosu (zwłaszcza jak jestem zdziwiona, albo czegoś nie rozumiem), którą osoby postronne odbierają albo jako krzyczenie na nich, albo "muchy w nosie" - zwłaszcza gdy rozmawiam przez telefon. Mój brat mówił, ze jego kumple bali się dzwonić do nas do domu, bo ja odbierałam telefony i burczałam na nich.
Oczywiście z mojej strony wydawało mi się, że mówię normalnie.
Do teraz mam uraz, jak mam gdzieś dzwonić do kogoś.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 00:55   #29
natalia157
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 282
Dot.: Macie koleżanki, znajomych, kogoś w rodzinie kto bez powodu niemiło sie odzywa

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
ja znam. To ja.
Mam podobno czasami bardzo niemiłą modulację głosu (zwłaszcza jak jestem zdziwiona, albo czegoś nie rozumiem), którą osoby postronne odbierają albo jako krzyczenie na nich, albo "muchy w nosie" - zwłaszcza gdy rozmawiam przez telefon. Mój brat mówił, ze jego kumple bali się dzwonić do nas do domu, bo ja odbierałam telefony i burczałam na nich.
Oczywiście z mojej strony wydawało mi się, że mówię normalnie.
Do teraz mam uraz, jak mam gdzieś dzwonić do kogoś.
ja mam to samo. najgorzej jest z nauczycielami w szkole którzy twierdzą że na nich krzycze jestem obrażona i bóg wie co jeszcze... eh ;]
natalia157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.