Wasze sny - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 02:59   #901
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Wasze sny

Moj dzisiejszy sen ... po prostu pobił wszystko.

Otóż sniło mi się przez dobre 3 godziny (od 0:00 do 3 z hakiem poki sie nie obudzilam) że... robie śniadanie
Dla siebie i znajomych. Stercze w kuchni i przyrządzam jajecznice, kanapki, napoje... Masakra!
Z tego wszystkiego az zglodnialam i jak sie teraz obudzilam to pierwsze co to kierunek:kuchnia

Dziwny sen.. ale mysle ze moze miec zwiazek z tym ze wczoraj w nocy kumpel pisal mi smsy czy moze wpasc na poniedzialkowe sniadanie ...
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:20   #902
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Wasze sny

Dziewczyny, a mi się co jakiś czas śni, że jadę windą, która nagle zaczyna spadać, ktoś wie co taki sen może oznaczać?

Mi się zazwyczaj nic nie śni, a jak juz mi się śnią to takie głupoty, że masakra
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:24   #903
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Wasze sny

Dziś mi się śniło, że w moim mieście otworzyli ogroooomny H&M . I ja spędziłam tam cały dzień, co najdziwniejsze były tam albumy z moimi zdjęciami z przedszkola , a jakaś kobieta pokazywała mi zdjęcie jej zaginionego 4letniego wnuka albo syna.
Kiedy się obudziłam myślałam, że na prawdę otworzyli h&ma .

Chyba czas na zakupy?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:49   #904
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Wasze sny

Mi się dzisiaj śniło,że byłam świadkiem utonięcia dziecka Najpierw widziałam chłopca stojącego w wodzie i mówiłam do niego,aby nie wchodził dalej,no ale potem to już widziałam jak się topił i wystawała ręka z wody,wołałam ludzi aby pomogli ale nic z tego.Potem obserwowałam w oknie,jak policja była i że to niby było dziecko mojej sąsiadki.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:55   #905
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Wasze sny

A mi się śniło, że goniłam motyla po łące bardzo intrygujący sen, nieprawdaż?
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 11:01   #906
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wasze sny

No mnie się dziś w nocy śniło,że rbiłam sobie porządny make up
Coraz więcej i więcej tapety nakładałam Takiej ilości to ja nigdy na twarzy nie miałam, a gdybym nałożyła to moja skóra by chyba się udusiła
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 13:09   #907
narimono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108
Dot.: Wasze sny

Hahaha Moje sny to jakaś jedna, wielka, genetyczna pomyłka xD. Miałam tylko 2 miłe, fajne sny <3. W jednym zakochał się we mnie francuski siatkarz, atakujący Antonin Rouzier <3 i kiedy miało dojść do pocałunku usłyszałam: "Paulina, wstawaj bo się spóźnisz do szkoły !" ;/ Łeee A w drugim trafiło mi się w 1 paczce Laysów aż z 10 pokemonów (ahahaha, tak to był sen ; śnił mi się z 5 lat temu). Pozostałe sny to głównie takie, że jestem listonoszem (?) i ściga mnie seryjny morderca albo że nie mogę trafić do swojego domu lub że jestem w lesie, wychodzę z niego i nagle widze zamiast swojego osiedla wille i sąsiadów w basenie, po czym znajduje się w szmatlandzie i jestem (UWAGA!) na szpilkach ! ;O

Masakra.
__________________


narimono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 14:25   #908
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Wasze sny

Mi się dzisiaj śniło,że na palcu miałam złoty zaręczynowy pierścionek.I specjalnie reką machałam przed kimś.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 14:44   #909
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: Wasze sny

ja mam bardzo kolorowe sny
-dzisiaj snilo mi sie ze bylam wampirzyca (to czesty motyw moich snow) i chcieli mnie zlapac, wiec latajac uciekalam przed nimi zabijajac ich pistoletem ktory strzelal rysikami do olowka
-inny sen, bylam w reality show, najpierw bylam z meksykanczykami pozniej z czarnymi....naszym jedynym pozywienien bylo to co zlapalismy w morzu- czyli owoce morza - jakies paskudne slimaki itd bleeeee w snie prawie plakalam i stwierdzilam trudno najwyzej moja mama mnie zabije, zawiedzie sie na mnie ale ja tak dluzej nie moge
-Najczesciej snia mi sie jakies akcje z pracy, ostatni sen zwiazany z praca: chodzilo o retusz zdjecia, kobieta przychodzi i pyta mnie czy da sie wyretuszowac, wymazac jakies drobne siniaczki na jej ciele, ja jej na to: spokojnie prosze Pani, my bijemy tak zeby nic nie bylo widac" Albo po raz tysieczny powtarzam ile cos tam kosztuje, albo trace cierpliwosc i krzycze, bluzgam klienta
-Czasem bywa ze przysni mi sie zdrada - to sprawdzalam i akurat jest to dobry znak
-z 2-3 razy snilo mi sie ze jestem na miescie az tu nagle okazuje sie ze jestem w samym reczniku!!! zero ubrania, a do domu spory kawalek...gorzej ze pozniej recznik znika i nie mam na sobie juz nic

- wazne !! 3 sny sprawdzily mi sie niemal co do slowa, zgadzaly sie nawet imiona osob ktorych wczesniej nie mialam okazji poznac !!!

lubie moje sny chociaz sa pokrecone jak nie wiem co aleee poranek bez analizowania snu bylby szary ;p
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 15:17   #910
AnuSka__
Raczkowanie
 
Avatar AnuSka__
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sosnowiec xD
Wiadomości: 90
Dot.: Wasze sny

o mamo . ! mnie sie dzisiaj snily wypadajace zeby ; O jak zajrzalam do sennika to az sie boje ; OO
__________________
.
Jeśli jedno cześć..
`może__zmienić sie w rozmowe
roZmowa w Doty.K
Dotyk w pieszczote.;*
to czy Moge powiedzieć
Ci `cześĆ.?
AnuSka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 15:26   #911
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wasze sny

moje sny czasem wyprzedzaja zdarzenia czasem sa ich odbiciem...

Mam dziwny okres w zyciu, czasami by sen zrozumiec, symbol siegam do slownika... czasami sama je rozumiem.

Ostatnio sni mi sie woda, morze... od kilku dni tu wzburzone, to pieknie niebieskie...
Woda to taki moj motyw przewodni w snach...

Ostatnio snil mi sie tonacy statek, czasem spadaja samoloty ... znaczy wtedy, ze jest nienajlepiej w moim wnetrzu...

Czasem sie gubie, nie moge dojsc tam gdzie chce...

Mialam tez juz dluzszy czas temu sen, sen sie sprawdzil... balam sie tego a jednoczesnie ..chcialam.
i tak jak we snie byla pewna bariera tak i jest w zyciu.

Sny sa dla mnie bardzo wazne, czasem pozwalaja mi 'zobaczyc' cos, czego widziec nie chce, zrozumiec siebie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 16:50   #912
Turquoisee
Raczkowanie
 
Avatar Turquoisee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 145
Dot.: Wasze sny

Ja mam prorocze sny, ale tylko w polowie Tzn. pierwsza czesc snu sie sprawdza, a druga juz nie... Np.:
1) Kiedys mi sie snilo, ze w lazience przepalila sie zarowka (z lewej strony). A potem snilo mi sie ze mama zachorowala na raka. Wstaje rano, ide do lazienki, zapalam swiatlo i lewa zarowka nie dziala :eek!: U mamy wykryto guzy w piersiach. Na szczescie niezlosliwe
2) Sen z przedwczoraj. Mialam zawiesc mame do pracy na 6 rano, czyli jeszcze ciemno za oknem. I sni mi sie, ze wstalam o 5.30, wygladam przez okno, a tam ciemnosc, wszystkie lampy na ulicy nie dzialaly. Zawiozlam mame, i jak wysiadlam z samochodu to ktos mnie napadl, a lampy nie dzialaly bo przecial kable. Mozecie sobie wyobrazic moje przerazenie, jak wyjrzalam przez okno o 5.30 a tam calkowita ciemnosc... Ale jak zwykle tylko pierwsza czesc snu sie sprawdzila
__________________
- W Twoim sercu jest wiele uczuć. Jest miłość, jest żal, smutek, rozczarowanie, jest nadzieja i jej brak.
- Ale które z nich wygra ?
- To, które karmisz.
Turquoisee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 16:59   #913
Nerevar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 15
Arrow Dot.: Wasze sny

No co niektórym z Was, to tylko pozazdrościć Ja zwykle nie miewam snów (albo ich nie pamiętam? nie wiem jak to jest) - jak mi się przyśni coś raz na miesiąc to jest super
Nerevar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:13   #914
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Wasze sny

Oj, ja niestety często zapominam i pamięta jedynie urywaki . A szkoda, lubię swoje sny.

Ale to co mi się pierwsze nasunęło na myśl, to to, jak śniło mi się, że miałam zostać Miss
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 18:03   #915
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Wasze sny

Mi się dzisiaj śniło, że uciekł mi mój pies przez cały dzisiejszy dzień go przytulam bo tak w tym śnie za nim tęskniłam
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 18:38   #916
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Wasze sny

dla mnie sny w zasadzie nie mają znaczenia nie wierze w ich znaczenie. Ale miałam takie: ostatnio śniło mi sie że mam gigantycznego żółtego dżipa i jeżdżę nim po jakiś kanionach, jak byłam mała to śnił mi się okropny potwór który ukradł mi tatę i dziadka a potem ich zjadł. Ten sen pobił wszystkie jakie miałam:
Śniło mi się że jak wypróżniałam się to wylatywały ze mnie kolorowe pastylki a ja myślałam że to owsiki. Do teraz pamiętam to uczucie
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 18:40   #917
Andriotti
Rozeznanie
 
Avatar Andriotti
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 531
Dot.: Wasze sny

koszmar sniło mi się, że mój przyjaciel jakims cudem się kąpał u mnie w łazience, jak tak długo nie wychodził w końcu zaczęłam się denerwować i otworzyłam drzwi, a on leżał w wannie, zakrwawiony byłam pewna, że go ktoś zabił a potem stwierdziłam że moze popełnił samobójstwo. W końcu zadzwoniłam po policję ale nie przyjechali bo cośtam i przyszła do mnie przyjaciółka.

Jak sie w nocy obudziłam stwierdziłam, że już nie chce iść spać o_O
__________________
"Codziennie możemy żyć pełnym życiem. To nasz wybór. Postawa jest wszystkim."

Słoneczne Reggae przygoda na Jamajce,
gdy zamykam oczy,
to czuję się jak w bajce (;
Andriotti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:31   #918
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wasze sny

No mnie się dziś śniło (to było dziwne,bo budziłam się co chwile nad ranem a gdy zasypiałam sen toczył się dalej) że jestem na wakacjach z mojego brata znajomymi, a brata wcale nie było. Dziwny sen, bo te wakacje trwały i trwały i trwały a ja tak często przebywałam w knajpce na plaży że w ogóle okazało się że ja tam pracuję. Wystarczy że rzyjde i sobie posiedze
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:50   #919
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Wasze sny

heheh a mi się przypomniał jeszcze sen, że byłam na zakupach. Wzięłam tyyyleee rzeczy do mierzenia i byłam w trakcie przymierzania i zadzownił budzik Tak bardzo chciałam zobaczyć jak wyglądam w paru ubraniach, że próbowałam śnić dalej i udało się trochę przeciągnęłam sen a jak budzik zadzownił drugi raz (po 15 min) to już niestety musialam wstać do szkoły
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 14:15   #920
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Wasze sny

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
heheh a mi się przypomniał jeszcze sen, że byłam na zakupach. Wzięłam tyyyleee rzeczy do mierzenia i byłam w trakcie przymierzania i zadzownił budzik Tak bardzo chciałam zobaczyć jak wyglądam w paru ubraniach, że próbowałam śnić dalej i udało się trochę przeciągnęłam sen a jak budzik zadzownił drugi raz (po 15 min) to już niestety musialam wstać do szkoły
Mnie też sie śniło coś podobnego tzn. śniło mi się, że byłam przy skoczni w Predacco, ogladałam jak skaczą skoczkowie i przyszła kolej na Adama Małysza,no i wyleciał i gdy był już przy końcu to się obudziłam i się nie dowiedziałam ile uleciał
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 14:53   #921
GraHamka
Raczkowanie
 
Avatar GraHamka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 103
Dot.: Wasze sny

Wczoraj miałam glupi sen,śniło mi się że kumpel był u mnie w chacie i zwymiotował na talerz. Dzisiaj nie miałam żadnego snu.
GraHamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 21:19   #922
apasionata
Przyczajenie
 
Avatar apasionata
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Edinburgh, UK
Wiadomości: 23
GG do apasionata
Dot.: Wasze sny

Cytat:
Napisane przez AnuSka__ Pokaż wiadomość
o mamo . ! mnie sie dzisiaj snily wypadajace zeby ; O jak zajrzalam do sennika to az sie boje ; OO
AnuSka_, mi się kilka razy śniło, że mi zęby wychodzą same z dziąseł, moja mama bardzo zaniepokojona za każdym razem mówiła "niedobrze, niedobrze...", ale nic niedobrego nigdy mi się nie zdarzyło... chociaż ja osobiście snów nie lekceważę, to nie traktowałabym zbyt poważnie i dosłownie takich ogólnych senników
__________________
You can't hurry love, you just have to wait...
apasionata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 13:51   #923
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Wasze sny

Dziewczyny czy macie tak czasem, że sen chodzi za Wami cały dzień? Mi śnił się tej nocy mężczyżna, w którym w tym śnie się zakochałam i na koniec on odszedł, wyjechał, a ja płakałam i z płaczem się obudziłam. Ciągle myślę o tym śnie od rana i... o tym mężczyźnie. Co jest? Jestem w czteroletnim związku. Co prawda obecnie w kryzysie, ale żeby zaraz takie rzeczy Dodam ,że tego faceta nie znam. Ten sen to była cała historia znajomości. Od poznania w pociągu, przez randkowanie i szczęście po odejście. Myślicie, że to może coś mieć wspólnego z moim obecnym związkiem?
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:01   #924
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Wasze sny

babyface,tak miewam tak,że sny chodzą za mną prawie cały dzień tzn rozmyślam.Myśle,że ma to związek z kryzysem w twoim związku.

Mi się dzisiaj śniło,że dostałam kartke walentynkową od eksa,potem że ktoś rzygał full wypas.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:08   #925
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Wasze sny

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
babyface,tak miewam tak,że sny chodzą za mną prawie cały dzień tzn rozmyślam.Myśle,że ma to związek z kryzysem w twoim związku.

Mi się dzisiaj śniło,że dostałam kartke walentynkową od eksa,potem że ktoś rzygał full wypas.
Może czytałaś Pudla o rzygającym Keanu
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 00:28   #926
Angie_88
Raczkowanie
 
Avatar Angie_88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Dot.: Wasze sny

a mi sie śniło ostatni że siedziałam na kominie wielkiego statku(cos jak Titanic...niestety bez Leonardo)
no i statek zaczął tonąć a ja sobie cały czas siedziałam i dyndałam nogami na tym komi nie,dopiero w ostatniej chwili zeskoczyłam do wody i przypomniało mi sie że gdzieś na tym statku była moja walizka z ciuchami i prostownica()no to oczywiscie zaczelam nurkowac i jej szukać...a co
no i ja w koncu wylowilam i poplynelam sobie do brzegu
ehhh...zawsze mam takie sny....jak sie budze to jestem normalnie zmeczona
nie wiem co to moglo oznaczac.....moze zebym przestala prostowac włosy
__________________
We're going to hell anyway...so lets travel firs class
Angie_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 14:44   #927
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Wasze sny

Mi się dziś śniło, że siedzę w moim pokoju i jest chłopak podobny do mojego kolegi z klasy i jakaś dziewczyna. I ja nagle trzymałam w ręce jakiegoś węża, za głowę, żeby mnie nie ugryzł, bo się bardzo wywyrał. Ale ten chłopak mnie wziął do łazienki i zaczął napuszczać wanny do wody, żeby go utopić. I ja tego węża tam wrzuciłam i wyszłam.
Potem on wrócił, powiedział, że się już bydlaka pozbył, poszliśmy razem do tej łazienki i go przytuliłam <lol2>
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:06   #928
Baudolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 370
Dot.: Wasze sny

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie tak czasem, że sen chodzi za Wami cały dzień? Mi śnił się tej nocy mężczyżna, w którym w tym śnie się zakochałam i na koniec on odszedł, wyjechał, a ja płakałam i z płaczem się obudziłam. Ciągle myślę o tym śnie od rana i... o tym mężczyźnie. Co jest? Jestem w czteroletnim związku. Co prawda obecnie w kryzysie, ale żeby zaraz takie rzeczy Dodam ,że tego faceta nie znam. Ten sen to była cała historia znajomości. Od poznania w pociągu, przez randkowanie i szczęście po odejście. Myślicie, że to może coś mieć wspólnego z moim obecnym związkiem?
też tak miałam. 2 razy coś takiego mi się śniło. Tylko, że koniec był inny - nie było odejścia a po prostu się obudziłam. I nie mogłam w to uwierzyc ze sie obudzilam. Bo w tym snie to jakby conajmniej kilka tygodni minelo. I pokochalam tego kogos a tu nagle sekunda i go nie ma. I tez caly dzien za mna to chodzilo. A to dlatego ze we snie przezywamy przynajmniej 2 razy mocniej. I strach i szczescie. Nie łaczylabym tego tak odrazu z kłopotami w związku. Ot wizja tego czego pragnie każdy czlowiek - bliskosci.
__________________

"An eye for an eye only ends up making the whole world blind"
Mahatma Gandhi
Baudolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:36   #929
kasia3456
Raczkowanie
 
Avatar kasia3456
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
GG do kasia3456
Dot.: Pochwal się swoimi snami :-)

ostatnio ciągle śni mi się mój były, że to my taka szczęśliwa para i wogóle ogłupieje przez te sny hehehe albo ostatnio śnił mi się kolega z klasy, że on mnie poprosił o chodzenie ja się zgodziłam i całowaliśmy się na korytarzu i wycha nas zobaczyła i rodziców wzywała a potem następnego dnia śniło mi się ciąg dalszy i w nim było to że my ciagle razem i że my już to zrobiliśmy... nawet mi sie śniło jak to robiliśmy .... <lol>
__________________
"Y por más que busco darte amor
Nunca te fijaste en mí
Si supieras que puedo morir por ti, por ti"


"Nadie puede pisotear tu libertad
Grita fuerte por si te quieren callar
Nadie puede detenerte
Si tu tienes fe
No te quedes con tu nombre escrito en la pared
En la pared"


Vive tu vida
kasia3456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 19:26   #930
Mierzwinianka
Przyczajenie
 
Avatar Mierzwinianka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraniec Świata gdzie babcie wpadaja
Wiadomości: 21
Dot.: Pochwal się swoimi snami :-)

Śniło mi sie ze bylam chinczykiem z perspektywy postaci w grze komputerowej i uciekalam przed policja, jednakze sen ten mialam juz tydzien temu wiec znalam zakonczenie, dlatego tez wynudzilam sie jak mops eh
__________________
God is a DJ
Life is a dancefloor
Love is a rhytm
You are the music
Mierzwinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 12:01:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.