Bukiety ślubne - cz. II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 08:52   #331
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

tulipanki naprawdę śliczne, tylko podobno w cieple szybko rozkwitają a myślę że nie planujesz zimnego dnia ślubu- każda z nas zamawia słońce- szczególnie w sierpniu

choć tulipanki naprawdę rewelacja
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:16   #332
innga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Question Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Kobitki, mam pytanie, czy wiecie co to za kwiaty? bardzo mi sie podobaja i mysle o wiazance z ktorychs z nich. Czy beda osiagalne w lipcu i czy sa w intensywniejszych barwach? z gory dziekuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (39,7 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (25,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004_primary1.jpg (15,8 KB, 107 załadowań)
innga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:37   #333
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez innga Pokaż wiadomość
Kobitki, mam pytanie, czy wiecie co to za kwiaty? bardzo mi sie podobaja i mysle o wiazance z ktorychs z nich. Czy beda osiagalne w lipcu i czy sa w intensywniejszych barwach? z gory dziekuje za pomoc

A te dwa pierwsze bukiety to nie piwonie czasem
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:54   #334
Lentayowa
Przyczajenie
 
Avatar Lentayowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Bukiety ślubne cz. II

Tak tak wybrałyśmy. Ale wcześniej zakochałam się w bukietach z frezji i w kwiaciarni w Kraku na hucie kobitka powiedziała że w sierpniu mogę zapomnieć o frezjach i bardzo mi proponowała "chińskie" róże chyba o te chodzilo te bez kolcy. Wcześniej zanim napisałam na forum rozglądałam sie i dopytywałam. A bukiet będę robić w świętokrzyskim bo tam będzie ślub. Pozdrawiam

Tak tak te dwa pierwsze to na pewno piwonie!!!!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-04-27 o 11:45 Powód: post pod postem
Lentayowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:00   #335
innga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez dorotka08 Pokaż wiadomość
A te dwa pierwsze bukiety to nie piwonie czasem
ano wlasnie nie wiem, wygladalo mi to troche na piwonie ale nie jestem przekonana...

myslicie za tak? cos mi kolory nie pasuja..

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-04-27 o 11:44 Powód: post pod postem
innga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:05   #336
Lentayowa
Przyczajenie
 
Avatar Lentayowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez innga Pokaż wiadomość
myslicie za tak? cos mi kolory nie pasuja..
Co do bukietów to dla upewnienia się spytaj ewaline ona zawsze trafnie doradzi. A do czego mają pasować bo nie napisałaś do czego i do jakiego koloru???
Lentayowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:09   #337
innga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez Lentayowa Pokaż wiadomość
Co do bukietów to dla upewnienia się spytaj ewaline ona zawsze trafnie doradzi. A do czego mają pasować bo nie napisałaś do czego i do jakiego koloru???
nie, mialam na mysli to, ze piwonie znam tylko w kolorze rozowo-fioletowym myslicie ze pasuja do sukni smietankowo-ecru? wiecie .. ja tu przyczajona na razie jestem..jak mam spytac ewaline?
innga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 11:15   #338
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Dziewczyny ja już chyba mam faworytów:
1. tulipany (jeśli tylko będą dostępne na koniec maja) - kolor fiolet, bukiet w kształcie takim jak przesłała monai ( a tak na marginesie monai to mi się podoba pierwszy czyli tulipany i ostatni).
2. jesli okarze się, ze tulipanow nie ma to chyba beda frezje (jesli macie bukiety z frezji w kolorze fioletu to wklejcie prosze)
3. ostatecznie cantedeski (fiolet)

Ewelana mam do ciebie pytanie. Moja florystka zaproponowala przedłuzany bukiet (berło, czyli tu gdzie ma łodygi wydłużenie,a le do tulipanów to zupełnie nie pasuje), czy ty się z tym zgadzasz?
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:16   #339
innga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

a sprawe poruszalam w watku Moja sukienka i co dalej? Pomóżcie wybrać dodatki Co myslicie o tym?
innga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:30   #340
sascurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
witajcie to ja też poproszę o radę w sprawie bukiet do mojej sukni. Myślałam o czerwonych kwiatach, ale teraz ewentualnie ciemny/brudny róż.
W sumie zastanawiam się nad różami i tulipanami - tulipany to mój faworyt (ten bukiet w załączniku mnie urzeka - tylko bez tych kryształków) ale nie wiem jak to jest z ich wytrzymałością ślub będzie w sierpniu. Mam 167cm wzrostu/rozmiar 36/38 planuję rude włosy
jeżeli ślub masz w sierpniu to o tulipany będzie cięzko. zazwyczaj kończą się w okolicach maja.
poza tym do rudych włosów polecałabym raczej inną kolorystykę niż róż - najlepiej pomarańczowy, może też być czerwony, żółty, albo ich mieszanka.
sascurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:46   #341
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez innga Pokaż wiadomość
a sprawe poruszalam w watku Moja sukienka i co dalej? Pomóżcie wybrać dodatki Co myslicie o tym?
żeby było łatwiej:

Moja sukienka i co dalej? Pomóżcie wybrać dodatki<- klik
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 13:53   #342
innga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Dziekuje Taverney
innga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 15:02   #343
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Dzięki wielkie za podpowiedzi no już zrezygnowałam z tulipanów ;( ten bukiet który załączyłam jest dla mnie idealny, kolory - to bardziej zastanawiam się nad jakimś czerwonym, karmazynowym, lub pomarańczem właśnie... hmmm jeżeli frezji też ma nie być to chyba postawię na tradycyjne czerwone róże przynajmniej mój TŻ się ucieszy ^^ taki tradycjonalista wiecie
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 15:10   #344
Lentayowa
Przyczajenie
 
Avatar Lentayowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez innga Pokaż wiadomość
nie, mialam na mysli to, ze piwonie znam tylko w kolorze rozowo-fioletowym myslicie ze pasuja do sukni smietankowo-ecru? wiecie .. ja tu przyczajona na razie jestem..jak mam spytac ewaline?
Poprostu napisz do niej albo na jej jakiejś odpowiedzi albo napisz że to pytanie jest do niej. Pozdrawiam.
Lentayowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:41   #345
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez ninkaa1 Pokaż wiadomość
Witam i mam nadzieję na wasze wsparcie.

Ślub mam 14 czerwca czyli już niebawem jestem niewielkiego wzrostu około 152 cm obecnie rozmiar 38 (nie należę do osób szczupłych), włosy ciemne-czerń fioletu będą ‘prawie’ rozpuszczone i lekko pofalowane (wklejam przykładowe zdjęcie). Welon długi wysoko wpięty. Buty bardzo wysokie około 10 cm. Sukienka w kolorze szampana (tak go nazwała Pani krawcowa), troszkę inna niż na zdjęciu bo ma dekolt w kształcie serca, a zamiast koronki (na dole sukienki) będzie lekko plisowany zwiewny tiulowy materiał.
Do całości wymyśliłam sobie bukiecik kremowo-jasno różowy np. róże kremowe i jasno różowe bądź róże + frezje (przede wszystkim dlatego że zakochałam się w takiej kolorystyce kwiatów). Myślałam też o jednym kwiatku we włosach (takim samym jak w bukiecie) ale nie wiem czy to nie będzie za dużo? Oto przykłady na które się natknęłam:

Nie jestem jednak pewna czy taka kolorystyka kwiatów pasuje do całości? i jaki kształt bukietu?
Proszę więc o poradę
Szczególnie Ciebie Ewaleno!

Zapomniała bym jeszcze jedno pytanko czy możecie polecić/doradzić mi jakieś sezonowe kwiaty na czerwiec do wystroju sali?
Polecam 3 - uważaj na wielkość - szczególnie przy "calineczkowym" wzroście ważne są proporcje. Kolorystyka też dobra szczególnie przy czarnych włosach.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:26   #346
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez innga Pokaż wiadomość
Kobitki, mam pytanie, czy wiecie co to za kwiaty? bardzo mi sie podobaja i mysle o wiazance z ktorychs z nich. Czy beda osiagalne w lipcu i czy sa w intensywniejszych barwach? z gory dziekuje za pomoc
te ostatnie to różowe jaskry- znalazłam ten sam bukiet gdzieś i od razu zapisałam sobie nazwę bo też spodobał mi się ogromnie- sama z siebie nie jestem taka zdolna

ale mi niestety nie będzie pasował do sukienki ale i tak jest super
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:52   #347
bridal25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

dziewczyny poradźcie jaki bukiet będzie pasował do mojej sukienki kalie mi przestały się podobać więc w grę wchodzą inne kwiaty dostępne w czerwcu . dodam, że mam 165 cm wzrostu, mam brązowe włosy z jasnymi pasemkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kristi_m1_b.jpg (58,2 KB, 99 załadowań)
bridal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 07:00   #348
sascurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

pięknie by pasował leciutki bukiecik z pachnącego groszku przewiazany ładną wstążką. w czercu jest go bardzo dużo i w różnych kolorach od bieli,różu, po fiolet. suknia jest bardzo delikatna więc bukiet powinien być w tym samym stylu
sascurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:37   #349
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Nie wiem jakie kolorki będą pasować ale do takich proporcji i kolorówj jak na tym zdjęciu pasowały by mi takie bukiety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amp_redb_1.jpg (47,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W055.jpg (22,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003_primary.jpg (22,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004_primary1.jpg (15,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 461.jpg (79,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 990.jpg (43,0 KB, 9 załadowań)
monai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 10:43   #350
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już chyba mam faworytów:
1. tulipany (jeśli tylko będą dostępne na koniec maja) - kolor fiolet, bukiet w kształcie takim jak przesłała monai ( a tak na marginesie monai to mi się podoba pierwszy czyli tulipany i ostatni).
2. jesli okarze się, ze tulipanow nie ma to chyba beda frezje (jesli macie bukiety z frezji w kolorze fioletu to wklejcie prosze)
3. ostatecznie cantedeski (fiolet)

Ewelana mam do ciebie pytanie. Moja florystka zaproponowała przedłużany bukiet (berło, czyli tu gdzie ma łodygi wydłużenie,a le do tulipanów to zupełnie nie pasuje), czy ty się z tym zgadzasz?
Jeśli nie będzie widać łodyg tulipanów to można zrobić miotełkę z niedźwiedziej trawy. Upchanie tulipanów w jakimś rożku wydaje mi sie mało efektowne.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:47   #351
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez sascurka Pokaż wiadomość
pięknie by pasował leciutki bukiecik z pachnącego groszku przewiazany ładną wstążką. w czercu jest go bardzo dużo i w różnych kolorach od bieli,różu, po fiolet. suknia jest bardzo delikatna więc bukiet powinien być w tym samym stylu
Zgadzam się - jeśli nie groszek to kwiaty o małych "łebkach"w okrągłym roztrzepanym bukieciku.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 11:22   #352
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

ewalena możesz rzucić okiem na post 298...
będzę bardzo wdzięczna
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 13:21   #353
inssspiracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Witam dziewczyny
mój ślub za równe 2 miesiące (28 czerwiec), i do tej pory nie mogę sie zdecydować na konkretny bukiet... . Suknia będzie biała, z długim trenem, 3.5 m mgiełką. Moj wzrost to 168cm, obcas 6cm. PM ma 180cm wzrostu. Jestem blondynką o raczej oliwkowej karnacji, do dnia ślubu pewnie jeszcze nieco ja przyciemnię. Czego jestem pewna to to, że bukiet ma byc różowo-biały. Zachwycaja mnie bladorózowe peonie, bądź połączenie białych i różowych róż. Suknia wg mnie jest strojna, więc w bukiecie chcę odnaleźć umiar.
Acha, myslę tez nad kwiatem we włosach, ale nie chcę przedobrzyć POMOCY Dziewczyny, bo czas mnie zaczyna ponaglać!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biala madeira!.jpg (74,5 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg index.jpeg (106,9 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg rozowiutkie .jpeg (106,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blada roza z butonierka.JPG (40,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasno rozowe peonie.jpg (35,4 KB, 120 załadowań)
inssspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 13:33   #354
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Ja już mam wybrany bukiet, nie szaleje, zwykły bukiet z róż Slub 12 lipca tego roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet.JPG (28,4 KB, 105 załadowań)
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 13:36   #355
agy82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Dziwczyny to i ja prosze o pomoc
Slub biorę w połowie września, to moja sukienka :
http://www.danart.com.pl/index.php?p...ry_id=&shift=1

jestem blondynką, ale nie bardzo jasną, wzrost 164, rozmiar s więc do wysokich i postawnych osób raczej sie nie zaliczam
welon będę miała długi, wymyśliłam sobie to co już tutaj przepatrzyłam albo lilie białe albo jakiś inny kolor, albo kalie, ale jak macie jakieś inne pomysły to prosze o pomoc!! Najbardziej podobają mi się lilie tylko mam 3 pytania co do tego kiwatka:
1. czy jest we wrzesniu i w miarę cenowo dostepny
2. jaki kolor dla mnie?
3. jeżeli chcę mieć 1 lilię we włosach, bo chce mieć nisko upięty kok, to czy mi ten kwaitek nie padnie zbyt szybko?
jak mogę go zabezpieczyć przed padnięciem?
z góry dziękuję za rady
agy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 13:39   #356
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez kubuku86 Pokaż wiadomość
no cudowne te wasze bukieciki
napatrzeć się nie mogę... rewelacja...
aż za dużo propozycji nie da się wygrać najpiękniejszego
A mogę też prosić o pomoc????
Szczególnie Ewaleno, o Tobie myślę bo już sporo trafnych propozycji podałaś ale i chętnie poczytam pozostałe propozycje
A więc mam jasną karnację, niebieskie oczy, ciemny blond pół długie włosy-upięte będą prawdopodobnie w "arystyczny nieład" większa część upięta ale raczej dość naturalnie. jestem szczupła i wysoka170 cm- wzrostem równa z TŻ
Sukienka będzie ecreu garnitur raczej czekoladowy(ale nie za ciemny) choć jeszcze nie jest kupiony
podaje moją propozycję na dzień dzisiejszy raczej frezje
tylko nie wiem jak z kolorem zrobić...
a Załącznik 1449762

Załącznik 1449763

Załącznik 1449768sukienka jest dość wytworna i elegancka dokładnie taka jak na zdj
z lekkim trenem, raczej bez welonu
Piękna klasyczna suknia -wybrała bym buk.1 frezje.Bukiety któr są na zdjęciach można wykonać w dowolnej kolorystyce.

Cytat:
Napisane przez inssspiracja Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
mój ślub za równe 2 miesiące (28 czerwiec), i do tej pory nie mogę sie zdecydować na konkretny bukiet... . Suknia będzie biała, z długim trenem, 3.5 m mgiełką. Moj wzrost to 168cm, obcas 6cm. PM ma 180cm wzrostu. Jestem blondynką o raczej oliwkowej karnacji, do dnia ślubu pewnie jeszcze nieco ja przyciemnię. Czego jestem pewna to to, że bukiet ma byc różowo-biały. Zachwycaja mnie bladorózowe peonie, bądź połączenie białych i różowych róż. Suknia wg mnie jest strojna, więc w bukiecie chcę odnaleźć umiar.
Acha, myslę tez nad kwiatem we włosach, ale nie chcę przedobrzyć POMOCY Dziewczyny, bo czas mnie zaczyna ponaglać!!!
Masz nie bywałą okazję mieć w bukiecie peonie - będzie cudnie i bardzo modnie te kwiaty są w tym roku nr 1 - niestety dość krótko są na rynku. Bukiet biały przechodzący do bardzo ciemnego różu prawie po bordo będzie wspaniały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (26,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1316b.jpg (39,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Billede%252046.jpg (50,1 KB, 132 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-04-28 o 20:34 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 13:51   #357
sascurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez inssspiracja Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
mój ślub za równe 2 miesiące (28 czerwiec), i do tej pory nie mogę sie zdecydować na konkretny bukiet... . Suknia będzie biała, z długim trenem, 3.5 m mgiełką. Moj wzrost to 168cm, obcas 6cm. PM ma 180cm wzrostu. Jestem blondynką o raczej oliwkowej karnacji, do dnia ślubu pewnie jeszcze nieco ja przyciemnię. Czego jestem pewna to to, że bukiet ma byc różowo-biały. Zachwycaja mnie bladorózowe peonie, bądź połączenie białych i różowych róż. Suknia wg mnie jest strojna, więc w bukiecie chcę odnaleźć umiar.
Acha, myslę tez nad kwiatem we włosach, ale nie chcę przedobrzyć POMOCY Dziewczyny, bo czas mnie zaczyna ponaglać!!!
ładnie komponuja sie peonie. mają takie postrzępione płatki, co trochę przypomina mi dół sukni. a dla blondynek róż pasuje jak najbardziej nie można tylko przesadzić z wielkością bukietu bo peonie są duże.
sascurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 13:52   #358
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez agy82 Pokaż wiadomość
Dziwczyny to i ja prosze o pomoc
Slub biorę w połowie września, to moja sukienka :
http://www.danart.com.pl/index.php?p...ry_id=&shift=1

jestem blondynką, ale nie bardzo jasną, wzrost 164, rozmiar s więc do wysokich i postawnych osób raczej sie nie zaliczam
welon będę miała długi, wymyśliłam sobie to co już tutaj przepatrzyłam albo lilie białe albo jakiś inny kolor, albo kalie, ale jak macie jakieś inne pomysły to prosze o pomoc!! Najbardziej podobają mi się lilie tylko mam 3 pytania co do tego kiwatka:
1. czy jest we wrzesniu i w miarę cenowo dostepny
2. jaki kolor dla mnie?
3. jeżeli chcę mieć 1 lilię we włosach, bo chce mieć nisko upięty kok, to czy mi ten kwaitek nie padnie zbyt szybko?
jak mogę go zabezpieczyć przed padnięciem?
z góry dziękuję za rady
! dostępna i nie droga
2.szaleństwa w kolorach już nie będzie ja polecam białą lub biało-różową
3.nie padnie - florysta zna techniki zabezpieczenia (kwiaciarnia także)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 14:11   #359
inssspiracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Red face Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Bukiet biały przechodzący do bardzo ciemnego różu prawie po bordo będzie wspaniały.
baaardzo się cieszę, że znalazłam poparcie z 'peoniowym' bukietem

Acha, ślub pod koniec czerwca - mam nadzieję, że na dorodne piwonie sie jeszcze zalapie...

sascurka, nad wielkością bukietu juz rozwazalam- ma byc zgrabny, czyli nie za duży

zastanawiam się tylko nad tym, czy lepszym rozwiązaniem jest wiązanka z samych peonii, czy tez peonie + roze? No i co do kolorystyki- biały + blady róż, czy tez intensywny?

no i co z kwiatkiem we włosach?
inssspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 14:43   #360
innga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Masz nie bywałą okazję mieć w bukiecie peonie - będzie cudnie i bardzo modnie te kwiaty są w tym roku nr 1 - niestety dość krótko są na rynku. Bukiet biały przechodzący do bardzo ciemnego różu prawie po bordo będzie wspaniały.
czyli 26 lipca nie masz szans juz ich dostac?
Ewaleno, bardzo prosze, zerknij na moj post, gdybys mogla doradzic w sprawie kwiatow-rodzaj, kolor, kształt..
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=249395
innga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.