sklep PRIMARK - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 18:00   #3811
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
to i tak tanio ci wyszlo, jak za 2 osoby... ale zeby miec ten najtanszy lot typu 19zl to musisz szukac zeby zamiast 'regilar fare' pisalo 'no taxes' to wtedy nie doliczy ci tych dodatkowych oplat
aaa i mozesz przejsc na tej stronie jeszcze kolejne dwa kroki zeby zobaczyc wszystkie ceny dokladnie, bo placi sie i tak w osttanim kroku, to nie ma obawy ze ci sie bilet zamowi
Ostatnio pisza tez "special offer" czy jakos tak
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:59   #3812
pysiek1987
Przyczajenie
 
Avatar pysiek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Właśnie i ja taki patent planuję zrobić jutro lub pojutrze - bo aktualne staniki w strojach są jakieś dziwnie małe.


hehehe
ja zawsze tak robie w primarku. jak kupuje bielizne to zawsze majteczki przekładam z rozmiaru mniejszego. ja mam problem zawsze z majtasami bo zawsze sa za duze więc musze w ten sposób kombinowac. heheheh
pysiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:14   #3813
NataliaZBruklinu
Rozeznanie
 
Avatar NataliaZBruklinu
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 653
Dot.: sklep PRIMARK

Cześć dziewczyny.
Szukam sukienki na srebrne wesele rodziców i na komunię siostrzeńca Tżta. Znalazłam na allegro właśnie moim zdaniem ładne sukienki ATMOSPHERE.
Widziała je któraś z Was na żywo? Jak się układają, jak z jakością?
Z góry bardzo Wam dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (49,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (29,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (24,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (22,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (38,8 KB, 74 załadowań)
__________________
"Ludzi można podzielić na dwa rodzaje -
tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją,
i tych którzy są wytworem samych siebie,
którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu.
Oni chodzą po świecie a nie świat po nich."
/E. Stachura/


Edytowane przez NataliaZBruklinu
Czas edycji: 2009-04-09 o 13:19
NataliaZBruklinu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:36   #3814
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez NataliaZBruklinu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Szukam sukienki na srebrne wesele rodziców i na komunię siostrzeńca Tżta. Znalazłam na allegro właśnie moim zdaniem ładne sukienki ATMOSPHERE.
Widziała je któraś z Was na żywo? Jak się układają, jak z jakością?
Z góry bardzo Wam dziękuje za wszystkie odpowiedzi
moja znajoma ma taa 3 fioletowa. bardzo fajny materiał taki lejacy. wyglada bardzo dobrze
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 14:22   #3815
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: sklep PRIMARK

Natalia, 1 i 4 to ta sama sukienka, one już dawno były, potem nawet przeceniono je na 3 lub 5 f. W moim Primarku już nie ma ani jednej sztuki. ŁAdne są,chociaż ktoś tu pisał, że podszewka jest ciasna i nie na osobę z dużym biustem. No i mają z boku wszyste fatalne zamki, połowa sukienek, które wisiały w sklepie, miała te zamki wyrwane lub popsute.
Reszty sukienek nie widziałam.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 14:32   #3816
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez NataliaZBruklinu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Szukam sukienki na srebrne wesele rodziców i na komunię siostrzeńca Tżta. Znalazłam na allegro właśnie moim zdaniem ładne sukienki ATMOSPHERE.
Widziała je któraś z Was na żywo? Jak się układają, jak z jakością?
Z góry bardzo Wam dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Znam dosc dobrze dwie sukienki z tego zestawu:
numer 2
To jest tzw. sukienka 2 w1. Gora jest z cienkiego materialu, takiego wrecz polprzezroczystego. Konieczny pod spód ładny, biały stanik albo jakas delikatna koszulka, bo naprawde sporo przez ten materiał widać! Spódnica jest z o wile grubszego materiału, o ile sie nie myle z tyłu ma rozporek. Sukienka ma pasek, ale jest on dość cienki i w sumie sluzy raczej jako ozdoba. Ogolnie nie jest zla ta sukienka, z tych w typie 2w1 jedna z lepszych jesli chodzi o jakość.
Cena 13 lub 15 funtow, ale juz jej w Primarku chyba nie ma. Widzialam ja miesiac temu na wyrpzedazy po 5 funtow.
numer 4
Ta sukienka wystepuje w kilku kolorach, widzialam bordową, fioletową i zieloną (taka wpadająca w niebieski). Jest dość cienka, bardzo fajnie się układa, taka zwiewna, dziewczęca. Nie jestem pewna, ale chyba ma doszytą pod spodem koszulkę/halkę.
Nie powiem Ci jaka cena , ale dzisiaj na wyprzedazy byla za 5 funtow.

numer 6

To jest stara kolekcja, nigdy nie widzialam jej na zywo, mozna ja spotkac na ebay.

Mysle, ze z tych sukienek najlepsze sa te dwie pierwsze, ktore Ci opisalam. Jesli chcesz wygladac bardziej elegancko, wybierz sukienke 2w1. Jesli wolisz luz, dziewczęcość i zwiewne sukienki bierz to z 4 zdjęcia.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 14:54   #3817
NataliaZBruklinu
Rozeznanie
 
Avatar NataliaZBruklinu
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 653
Dot.: sklep PRIMARK

beaucoup
NiEBiE
Hawa

Strasznie Wam dziękuję dziewczyny! Wasze rady są dla mnie bardzo cenne i pomocne
__________________
"Ludzi można podzielić na dwa rodzaje -
tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją,
i tych którzy są wytworem samych siebie,
którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu.
Oni chodzą po świecie a nie świat po nich."
/E. Stachura/

NataliaZBruklinu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 15:21   #3818
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: sklep PRIMARK

Natalia - nie ma za co, od tego jesteśmy.
Tak, 4, ma pod spodem drugą warstwę na cienkich ramiączkach.
__________________


Edytowane przez NiEBiE
Czas edycji: 2009-04-09 o 15:22
NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 18:02   #3819
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Wink Dot.: sklep PRIMARK

nr 2 jest taka klasyczna, i nawet w miare wykonana, w londynie juz ich nie dostaniesz raczej w primarku, u nas byly nie miesiaqc ale 2-3 wczesnieji to juz przeceniane,,,,
gora jest przezroczysta troszke,,,,ale staniczek ladny cialowy lub bialy i nie zgorszysz dzieci komnijnych

jesli jestes szczuplutka to reszta sukienek tez by przeszla, ale one cienkie i lejace materialy, bawelna itp jesli sa boczki to mozesz wygladac niekorzystnie,,,

pozdr
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 18:16   #3820
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Oto ja w sukience.
Mam za duży biust, by nosić ją bez niczego, stąd ten czarny top pod spodem, ale mi się tak podoba.
No i moja pupa jest rozmiaru 42, weźcie to pod uwagę.
świetnie wyglądasz w tej sukience

Cytat:
Napisane przez NataliaZBruklinu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Szukam sukienki na srebrne wesele rodziców i na komunię siostrzeńca Tżta. Znalazłam na allegro właśnie moim zdaniem ładne sukienki ATMOSPHERE.
Widziała je któraś z Was na żywo? Jak się układają, jak z jakością?
Z góry bardzo Wam dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Mam trzecią sukienkę, kupiłam za 5 f. Na żywo wygląda bardzo fajnie. Sukienka jest na podszewce, ale dziewczyny z większym biustem mogą mieć mały problem. Ja w swojej sukience w roz, 36 wszywałam trójkątną wstawkę w halce, bo spłaszczała mi biust
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 18:17   #3821
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez cytrynowa0panna Pokaż wiadomość
Patrzyłam na tej stronie i wyszedł mi łączny koszt z opłatami i wszystkim za 2 osoby jakieś 500zł, i właśnie nie wiem czy jeśli pisze, że bilet kosztuje 19 zł za osobę to te koszty doliczają?(chodzi mi o te koszty co w załączniku zakreślone są na czerwono) Mógłby mi ktoś napisać jakie ma z tymi biletami doświadczenie? i jeszcze pytanko do Anecka czy do tych 10 zł miałaś jakieś dodatkowe opłaty, te co tutaj zaznaczyłam i jak zamawiałaś bilet telefonicznie czy przez ich stronę? I czy lepiej zamówić bilet telefonicznie czy na stronie u nich. dziękuję ślicznie za pomoc

eh Dziewczyny już mi się w głowie miesza od tego wszystkiego
To co zakreslilas to juz calkowity koszt biletu, czyli podatki jzu w tym sa itd. Jak dasz DALEJ, to jeszcze dojdzie Ci tam ubezpieczenie, pierwszenstwo wejscia na poklad itd.. ale ja zawsze rezygnuje ze wszystkiego
Jak kupowalam bilet to zaplacilam 10zł w dwie strony i wlasnie tam gdzie zaznaczylas na czerwono mialam 5zł i 5zł, dlatego ze u mnie nie bylo w locie napisane :REGULAR FARE tylko NO TAXES, czyli brak podatkow
Po prostu trzeba trafic na promocje. Niedawno byla taka promocja, ze loty za 19zł wlasnie z no taxes, wiec 38zl w dwie strony.

Ja zamawiam bilety tylko przez internet, bo sobie sama przynajmniej sprawdze kiedy, co i jak.. potem sobie drukuje bilet i juz no i odprawialam sie online, bo ja bez bagazu rejestrowanego latałam, wiec tutaj tez nie mialam kosztów.

EDIT:
Moze tez pisac zamiast no taxes - SPECIAL OFFER. W zalaczniku dodaje screena, ktorego przed chwila zrobilam! Znalazlam taki lot za laczna kwote ok 115zł w DWIE strony do Wroclaw - Londyn. oczywiscie dla 1 osoby. Mozna powiedziec ze jest to juz calkowity koszt, jesli nie bierzemy bagazu rejestrowanego, ubezpieczenia, pierwszenstwa wejscia na poklad i placimy kartą za którą nie obtraca nam np. 40zł [juz nie pamietam jaka]

Mozna teraz znalezc tez taki lot ze w obydwie strony zaplacimy tylko 52.26 [np. 7-11 maj.. idealny wypad na łowy Primarkowe...]. Oczywiscie ceny sa rozne w roznych miastach, skad dokad lecimy.. akurat wroclaw londyn to bardzo popularne wiec tanio.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loty.jpg (87,3 KB, 78 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-04-09 o 18:28
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 18:58   #3822
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: sklep PRIMARK

tootsie, dzięki.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 19:04   #3823
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: sklep PRIMARK

Hej dziewczyny Od dawna podpatruję primarkowe ciuszki na all, ale chciałabym w końcu odwiedzić prawdziwego w Londynie.
I mam takie pytanie co do tych tanich lotów. Dzisiaj jest niestety ostatni dzień promocji rezerwacji biletów, tych niby za 52.26 zł. Nie latałam nigdy, więc nie mam pojęcia co i jak
Podczas wyszukiwania lotów jest informacja: Ceny nie zawierają opłat i kosztów opcjonalnych.
Czyli co jeszcze sobie trzeba doliczyć? Bagaż itp? Ile to tak naprawdę wyniesie? Boję się, że kupię bilet, a na lotnisku okaże się, że muszę dopłacać niewiadomo ile. I za płacenie kartą też coś jest pobierane?
Proszę pomóżcie
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 19:29   #3824
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: sklep PRIMARK

ryanair:
pieknie cena wyglada na poczatku: ale jak przejdziesz dalej to mozesz odjac ubezp podrozne lub je zostawic dodane, zaznaczasz czy bierzesz bagaz i dodaja ci cene (ok niecale 30f) i jak zaakceptujesz wszystko i jak klikniesz dalej, to przejdziesz do platnosci , wypelnisz forme, w zaleznosci od rodzaju karty obieraja oplaty (ja place visa-8funtow)
i tyle,,,na koncu ci wyskakuje potwierdzenie, wczesniej jak bedziesz wypelniac form to sprawdz dobrze czy masz poprawny email bo potem ci przyjdzie potwierdzenie na tego maila,,,
bagaz w ryanair to 15 kg

easy jet: podaje na wstepie oplate z juz wliczona walizka 20 kg(wiecej niz ryanair) , gdy przechodzisz dalej w bukowaniu to znow pytaja o ubezp podrozy, mozesz je odjac od biletu i wtedy masz taniej, na bukowanie danym rodzajem karty tez placisz dodatkowo.
zalezy skad lecisz , bo z krakowa easy jet leci na inne lonisko-luton
musisz spr tez lotniska jesli cie interesuje konkretne, zebys nie byla pozniej zaskoczona
pozdr

pozdr
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 19:30   #3825
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Od dawna podpatruję primarkowe ciuszki na all, ale chciałabym w końcu odwiedzić prawdziwego w Londynie.
I mam takie pytanie co do tych tanich lotów. Dzisiaj jest niestety ostatni dzień promocji rezerwacji biletów, tych niby za 52.26 zł. Nie latałam nigdy, więc nie mam pojęcia co i jak
Podczas wyszukiwania lotów jest informacja: Ceny nie zawierają opłat i kosztów opcjonalnych.
Czyli co jeszcze sobie trzeba doliczyć? Bagaż itp? Ile to tak naprawdę wyniesie? Boję się, że kupię bilet, a na lotnisku okaże się, że muszę dopłacać niewiadomo ile. I za płacenie kartą też coś jest pobierane?
Proszę pomóżcie
Jesli chcesz leciec na 2,3 dni to bagaz duzy Ci nie potrzebny, no chyba ze chcesz kupic duuuzo rzeczy i same buty Ja kupilam sporo rzeczy w pazdzierniku i przytargalam to w bagazu podrecznym
Jesli tak pisze, to trzeba doliczyc sobie wlasnie opcjonalne koszty, czyli ubezpieczenie, pierwsz. wejscia na poklad.. ale to tak naprawde nie jest potrzebne. No i w ryanairze nie spotkalam sie jeszcze z tym zeby cos doplacac Tak jak pisalam.. 2 razy kupowalam bilet ze sporym wyprzedzeniem, raz 4 miesiecznym jakos i wlasnie 10zł placilam.. w sumie mialam stracha czy cena dalej aktualan bedzie ale to byl moj 1 lot i nie bylam doswiadczona.. nie mniej nic nie doplacilam
Ja sie wlasnie zastanawiam nad tym lotem w maju, ale mam nieciekawa sytuacje rodzinna i chyba teraz sobie daruje.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:33   #3826
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
To co zakreslilas to juz calkowity koszt biletu, czyli podatki jzu w tym sa itd. Jak dasz DALEJ, to jeszcze dojdzie Ci tam ubezpieczenie, pierwszenstwo wejscia na poklad itd.. ale ja zawsze rezygnuje ze wszystkiego
Jak kupowalam bilet to zaplacilam 10zł w dwie strony i wlasnie tam gdzie zaznaczylas na czerwono mialam 5zł i 5zł, dlatego ze u mnie nie bylo w locie napisane :REGULAR FARE tylko NO TAXES, czyli brak podatkow
Po prostu trzeba trafic na promocje. Niedawno byla taka promocja, ze loty za 19zł wlasnie z no taxes, wiec 38zl w dwie strony.

Ja zamawiam bilety tylko przez internet, bo sobie sama przynajmniej sprawdze kiedy, co i jak.. potem sobie drukuje bilet i juz no i odprawialam sie online, bo ja bez bagazu rejestrowanego latałam, wiec tutaj tez nie mialam kosztów.

EDIT:
Moze tez pisac zamiast no taxes - SPECIAL OFFER. W zalaczniku dodaje screena, ktorego przed chwila zrobilam! Znalazlam taki lot za laczna kwote ok 115zł w DWIE strony do Wroclaw - Londyn. oczywiscie dla 1 osoby. Mozna powiedziec ze jest to juz calkowity koszt, jesli nie bierzemy bagazu rejestrowanego, ubezpieczenia, pierwszenstwa wejscia na poklad i placimy kartą za którą nie obtraca nam np. 40zł [juz nie pamietam jaka]

Mozna teraz znalezc tez taki lot ze w obydwie strony zaplacimy tylko 52.26 [np. 7-11 maj.. idealny wypad na łowy Primarkowe...]. Oczywiscie ceny sa rozne w roznych miastach, skad dokad lecimy.. akurat wroclaw londyn to bardzo popularne wiec tanio.

dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;*

i odnośnie bagażu : to czy jeśli w tą stronę do UK nie chciałabym brać tego 15 kg a wzięłabym podręczny i do tego włożyła drugą torbę na powrót , żeby tam powkładać ciuchy, to jakby to było liczone, odprawiać się online czy nie? Czy na lotnisku dopiero przed powrotnym lotem pokazać, że ma się ten bagaż dodatkowy?
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:50   #3827
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Wink Dot.: sklep PRIMARK

wg moich doswiadczen i wiedzy to masz dwa razy policzony bagaz jesli bukujesz tam i spowrotem,,,,

jesli chcesz w jedna strone leciec beztego bagazu duzego to sobie nie bukuj return ale osobno lot do londynu a osobno lot z londynu,,,,

i wtedy na lot o londynu wpisz tylko podreczny, bez duzego bagazu,,,



Cytat:
Napisane przez cytrynowa0panna Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;*

i odnośnie bagażu : to czy jeśli w tą stronę do UK nie chciałabym brać tego 15 kg a wzięłabym podręczny i do tego włożyła drugą torbę na powrót , żeby tam powkładać ciuchy, to jakby to było liczone, odprawiać się online czy nie? Czy na lotnisku dopiero przed powrotnym lotem pokazać, że ma się ten bagaż dodatkowy?
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:40   #3828
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez cytrynowa0panna Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;*

i odnośnie bagażu : to czy jeśli w tą stronę do UK nie chciałabym brać tego 15 kg a wzięłabym podręczny i do tego włożyła drugą torbę na powrót , żeby tam powkładać ciuchy, to jakby to było liczone, odprawiać się online czy nie? Czy na lotnisku dopiero przed powrotnym lotem pokazać, że ma się ten bagaż dodatkowy?
wczesniej w watku tez jedna wizazanka pisala ze mozna za bagaz ten dodadkowy doplacic na lotniusku przed odlotem ale chyba to bez odprawy online... bo odprawa online zaklada ze nie masz bagazu... jakos z 5 stron wstecz tego watku to chyba bylo
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:43   #3829
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: sklep PRIMARK

z tym bagazem to bo british airways ma tak, ze mozna sie odprawic online i bagaz wrzucic do punktu zrzutu (na gatwick zona D). nie robilam tego bo nie mam drukarki w domu, a zakladam ze pewnie musze sobie wydrukowac jakies potwierdzenie na walizke gdzie ona ma leciec

a tanie linie lotnicze zakladaja ze mozesz online sie odprawic ale jak nie ma glownego bagazu. radze na lotnisku polskim zapytac sie jak to zrobic w dordze powrotnej, czy mozna online z bagazem glownym
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 10:55   #3830
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: sklep PRIMARK

NataliaZBruklinu ja nie polecam tych sukienek ze zdjęc 1,3 i 4. Mierzyłam taka kiedys w Polsce, w takim sklepie typu ciuchland ale z nowymi rzeczami Ta podszewka jest okropna - ze sztucznego materiału, jak z ceraty Do tego bardzo ciasna, mierzylam rozmiar 38, bo tylko taki był a normalnie noszę 34 i ledwo się w nią wsisnęłam Poza tym leżała na mnie też bez rewelacji, ten żabocik wygląda super jak sukienka jest rozłożona na płasko, ale na osobie opada i nie prezentuje sie juz tak ładnie. Noi materiał strasznie delikatny, podatny na zaciągniecia.
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:02   #3831
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: sklep PRIMARK

A nie wiecie ile te butki kosztują? Bo na all to strasznie dużo chcą za nie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1d5c6597.jpg (38,8 KB, 56 załadowań)
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:04   #3832
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

te buty chyba 8 albo 6 f
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:10   #3833
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: sklep PRIMARK

a na allegro stówa.. a są świetne
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:15   #3834
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: sklep PRIMARK

jednej wizażance udało się kupić z 40zł więc trzeba trafić
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:16   #3835
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez NiejakaBeznadziejna Pokaż wiadomość
A nie wiecie ile te butki kosztują? Bo na all to strasznie dużo chcą za nie...
noo na all są bardzo drogie
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:52   #3836
karolkuuu
Zadomowienie
 
Avatar karolkuuu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 583
Dot.: sklep PRIMARK

dziewczyny a jakie ceny rzymianek w primarku? pytałam już, ale nikt nie odpowiedział
__________________
karolkuuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:54   #3837
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez karolkuuu Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie ceny rzymianek w primarku? pytałam już, ale nikt nie odpowiedział
te wyzsze i skorzane 12 f
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:13   #3838
karolkuuu
Zadomowienie
 
Avatar karolkuuu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 583
Dot.: sklep PRIMARK

a takie? http://www.allegro.pl/item597056714_..._8_nowosc.html
__________________
karolkuuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 15:27   #3839
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: sklep PRIMARK

ja odpisalam spr wyzej
12f bo sa skorzane

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez karolkuuu Pokaż wiadomość

te sa duuuuuuuuuuuuzo tansze, chyyba okolo 6-8 f (pewnosci nie mam )ale one sztuczne sa
__________________
Margolcia
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 15:57   #3840
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez iza24 Pokaż wiadomość
Pracuję w Penneys i jak jestem na kasie zawsze sprawdzam rozmiary bikini Generalnie mamy to narzucone z góry, że musimy sprawdzać Ale wiem, że są i tacy co nie sprawdzają, a jak jest duża kolejka to tym bardziej. Pozdrawiam
sa u Ciebie jeszcze te bokserki z zabotem? na all od dawna nie widzialam bialych .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.