Najlepszy portal randkowy to... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 14:25   #1
Yubi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74

Najlepszy portal randkowy to...


Hej!
Jakie według Was jest najlepsze miejsce do znalezienia kogoś w sieci?
Jakieś dobre, złe doświadczenia?
Dzięki!
Yubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 15:16   #2
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez Yubi Pokaż wiadomość
Hej!
Jakie według Was jest najlepsze miejsce do znalezienia kogoś w sieci?
Jakieś dobre, złe doświadczenia?
Dzięki!
Miałam konto na badoo jedynie. Mam trochę mieszane uczucia. Dużo trafiło się zboczeńców, którzy ciągle nawijali o seksie, proponowali układy albo zadawali zboczone pytania. Tym panom z góry dziękowałam. Znaleźli się też tacy, którzy narzekali na swoje życie. Jacy to oni biedni i pokrzywdzeni przez los, że tylko sznur im został i do lasu. Rozmowa z nimi to była męka. Z czasem też przestałam odpisywać, bo nie miałam sił do tych rozmów. Ale znalazła się jedna perełka wśród tych zboczeńców i marud. Poznałam tam akurat bardzo fajnego chłopaka. Rozmowy z nim wspominam najlepiej. Pełne żartu i humoru, bez żadnych podtekstów.
Jak chcesz spróbuj i przekonaj się sama Konto zawsze można usunąć, jakby Ci się nie spodobało.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 15:53   #3
truskawe_czka
Raczkowanie
 
Avatar truskawe_czka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 323
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Do tej pory miałam konto na sympatii i twoo.
Więcej pacanow można "spotkać " na twoo, więc polecam oklepana sympatię.
__________________

" Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć."
truskawe_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 15:56   #4
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Miałam konto na badoo jedynie. Mam trochę mieszane uczucia. Dużo trafiło się zboczeńców, którzy ciągle nawijali o seksie, proponowali układy albo zadawali zboczone pytania. Tym panom z góry dziękowałam. Znaleźli się też tacy, którzy narzekali na swoje życie. Jacy to oni biedni i pokrzywdzeni przez los, że tylko sznur im został i do lasu. Rozmowa z nimi to była męka. Z czasem też przestałam odpisywać, bo nie miałam sił do tych rozmów. Ale znalazła się jedna perełka wśród tych zboczeńców i marud. Poznałam tam akurat bardzo fajnego chłopaka. Rozmowy z nim wspominam najlepiej. Pełne żartu i humoru, bez żadnych podtekstów.
Jak chcesz spróbuj i przekonaj się sama Konto zawsze można usunąć, jakby Ci się nie spodobało.
Niezłe przeżycia
Zgadzam się z pogrubionym- najlepiej przekonać się samodzielnie. Dwie moje koleżanki mają konto na Sympatii i mają zupełnie różne opinie. Z tym, że mieszkają w różnych województwach, więc siłą rzeczy trafiły na innych ludzi.
Jeśli miałabym coś zasugerować, to unikaj portali, w których płatność polega na wykupieniu abonamentu, który samodzielnie się przedłuża, gdy z niego nie zrezygnujemy. Słyszałam w radiu, że różnie bywa.
Powodzenia
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 16:17   #5
Paulinka181994
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka181994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Hemel Hempstead
Wiadomości: 160
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Ja miałam konto na fotce. Tam poznałam swojego tż praktycznie po niecałym miesiącu użytkowania. Każdy się zresztą dziwi, że tam się poznaliśmy.
A pisały do mnie przeróżne osoby.
Parę razy nawet dostałam wiadomości od dziewczyn.
Warto spróbować a zboczone wiadomości olewać.
Paulinka181994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:09   #6
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Miałam konto na sympatii i badoo, bardziej mi pasowało to pierwsze, jakoś lepiej się rozmawiało, profile bardziej pozwalają ocenić rozmówcę. Najlepiej sprawdzić samej, założyć konta i zobaczyć, gdzie będzie Ci lepiej.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:30   #7
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Ja miałam na bado duzo zboczencow do mnie pisali i lesbijek. Na sympati tez mialam
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 17:43   #8
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Ja jestem zadowolona z Badoo, tacy sami ludzie się trafiają jak w życiu - większość to desperaci, a jak jakiś przystojniak się trafi, to nie tracąc czasu pyta o układ bez zobowiązań. Standardowo życzę powodzenia. Fajny jest też Tinder, ale w Polsce mało popularny i są tam tylko zdjęcia, rzadko jakieś informacje i brakuje nawet wzrostu, a na to zwracam uwagę w drugiej kolejności - już się nie raz przejechałam, bo koleś mi się podobał na zdjęciu i o wzroście nawet nie pomyślałam. Teraz od razu pytam.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:53   #9
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

zaadoptujfaceta Poznałam tam świetnego faceta
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:55   #10
Dyniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
GG do Dyniowa
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

randkowa.com tam poznałam swojego TŻta, jesteśmy razem od ponad roku
Dyniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 19:03   #11
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Najlepszy portal randkowy to...

Tinder! Przerabiałam chyba juz wszystkie portale randkowe, ale na tinderze poznałam swojego TZ. Chociaż faktycznie nie ma tam mowy o wzroście i tez sie "przejechalam", bo mój TZ niziutki jest ale to nic nie szkodzi i tak jest wspaniały!
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 17:58   #12
bukowskaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Ja początkowo do portali randkowym byłam nastawiona bardzo sceptycznie, nie sądziłam, że można znaleźć tam faceta, z którym można stworzyć prawdziwy związek. Najpierw byłam zarejestrowana na sympatia.pl, wprawdzie poznałam tam kilku całkiem fajnych gości, ale po spotkaniu nie byłam już taka zachwycona Teraz randkuję na randki24.pl dużym plusem portalu jest to, że nachalne osoby od razu są blokowane, a moderacja profili jest ręczna. Póki co byłam na 3 randkach, udanych randkach co będzie dalej nie wiem zobaczymy. Która z Was znalazła miłość w sieci? proszę się pochwalić

Edytowane przez bukowskaa
Czas edycji: 2015-05-30 o 23:26
bukowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 19:56   #13
olaodkota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
Tinder! Przerabiałam chyba juz wszystkie portale randkowe, ale na tinderze poznałam swojego TZ. Chociaż faktycznie nie ma tam mowy o wzroście i tez sie "przejechalam", bo mój TZ niziutki jest ale to nic nie szkodzi i tak jest wspaniały!
Też bym poleciła Tinder to sporo tam ludzi a przy tym jest nastawiony na dosyć szybkie przyniesienie znajomości do reala.
Z drugiej jednak strony - po co się ograniczać? Najlepiej założyć konta na kilku portalach, ja mam właśnie na Tinder + 1 stronie. Potrzebujesz tylko 1 faceta, wiec wg. mnie logowanie sie na większej ilości stron = zwiększone szanse. Kojarze wiele twarzy z Tinder wlasnie z tego drugiego portalu. Duzo osob tak robi.
olaodkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:23   #14
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez olaodkota Pokaż wiadomość
Też bym poleciła Tinder to sporo tam ludzi a przy tym jest nastawiony na dosyć szybkie przyniesienie znajomości do reala.
Z drugiej jednak strony - po co się ograniczać? Najlepiej założyć konta na kilku portalach, ja mam właśnie na Tinder + 1 stronie. Potrzebujesz tylko 1 faceta, wiec wg. mnie logowanie sie na większej ilości stron = zwiększone szanse. Kojarze wiele twarzy z Tinder wlasnie z tego drugiego portalu. Duzo osob tak robi.

Ja juz wróciłam na Tindera (sama w to nie wierze, ze mój zwiazek tak szybko sie rozwalil) i musze przyznać ze tu jest najwiecej sensownych kolesi. I tez zawsze mam konto na 2 serwisach, w tym wypadku badoo (ale jakos mi sie to nie podoba).
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:35   #15
guinevere82
Raczkowanie
 
Avatar guinevere82
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
Ja juz wróciłam na Tindera (sama w to nie wierze, ze mój zwiazek tak szybko sie rozwalil) i musze przyznać ze tu jest najwiecej sensownych kolesi. I tez zawsze mam konto na 2 serwisach, w tym wypadku badoo (ale jakos mi sie to nie podoba).
Tak to jest z niziutkimi facetami, szkoda zachodu.
guinevere82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 13:14   #16
olaodkota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
Ja juz wróciłam na Tindera (sama w to nie wierze, ze mój zwiazek tak szybko sie rozwalil) i musze przyznać ze tu jest najwiecej sensownych kolesi. I tez zawsze mam konto na 2 serwisach, w tym wypadku badoo (ale jakos mi sie to nie podoba).
Było minęło! Głowa do góry, nie ten to inny. Grunt to się nie poddawać.
olaodkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 14:11   #17
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Tak jest! Teraz liczę sie tylko ja! super dziewczyny, dzieki!
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 23:31   #18
Yubi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

No wlasnie mam konto na sympatii od paru ladnych lat i nawet nigdy do spotkania nie doszlo z nikim. Sami starzy lub tzw. Bez zobowiazan pisza albo mi pisza zd jestem desperatka. Nie wiem, co robie nid tak. Na Tinderze nie wymienilam nigdy wiecej niz 2 czy 3 wiadomosci. Nie wiemdlaczego nigdy nie udalo mi sie umowic....
Yubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 23:57   #19
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Hmm dziwne... Ja sie non stop umawiam jesli tylko nie jestem w związku.
Moze pytasz o jakies dziwne rzeczy (dzieci, małżeństwo)? Albo wybierasz mało facetów?
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 08:54   #20
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez Yubi Pokaż wiadomość
No wlasnie mam konto na sympatii od paru ladnych lat i nawet nigdy do spotkania nie doszlo z nikim. Sami starzy lub tzw. Bez zobowiazan pisza albo mi pisza zd jestem desperatka. Nie wiem, co robie nid tak. Na Tinderze nie wymienilam nigdy wiecej niz 2 czy 3 wiadomosci. Nie wiemdlaczego nigdy nie udalo mi sie umowic....
Bardzo dziwne. Napisz coś więcej, bo rzeczywiście musisz robić coś nie tak. To prawda, najwięcej jest takich typów jak opisujesz na portalach randkowych, trzeba zrobić przesiew, ale i tak się wielu kandydatów znajdzie. Nie wiem jak jest na Sympatii, spróbuj Badoo, nie zaszkodzi.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 09:41   #21
Flower28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Ja miałam na sympatii i odradzam. Ludzie strasznie "ściemniają", a mężczyźni bardzo zaniżają sobie wiek, więc radzę uważać. Koleżanka ma tam konto ponad rok, ale nie poznała nikogo na stałe. Wydaje mi się, że lepiej jednak poznawać ludzi na żywo, przez znajomych ,albo np zapisać się na jakąś "szybką randkę".
Flower28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 10:09   #22
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Każdy portal rządzi się swoimi prawami ale wiele osób szuka tam tylko partnera na sex, potem trzeba odrzucić osoby z zaburzeniami, depresją, księcia, księżniczkę,itp, i na koniec powiedzmy zostaje 10% z czego odpowie jedna na 10, lub w wersji kobiecej to napisze do nas, wiec pesymistycznie jest to 1 osoba na 100 która nadawała by się na związek akurat dla nas bo każdy ma inne wymagania
Wystarczy poświęcić trochę czasu na to i każdy znajdzie swoją połówkę, i nie ma co czatowac miesiącami tylko jak osoba nam pasuje to po max tygodniu spotkanie by nie marnować czasu.
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 10:22   #23
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez Flower28 Pokaż wiadomość
Ja miałam na sympatii i odradzam. Ludzie strasznie "ściemniają", a mężczyźni bardzo zaniżają sobie wiek, więc radzę uważać.
wszędzie to robią
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 10:58   #24
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
wszędzie to robią
W dodatku panowie strasznie zawyżają swój wzrost. Wszystkie kobiety, które znam się na to skarżyły, więc coś musi być na rzeczy.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 11:12   #25
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
W dodatku panowie strasznie zawyżają swój wzrost. Wszystkie kobiety, które znam się na to skarżyły, więc coś musi być na rzeczy.
O to to W ogóle ludzie sobie zawsze dodają wzrostu także w realnym życiu, tak ok. 5 cm. Ostatnio się na jednego uwzięłam i zmierzyłam, ze 180 na Badoo zrobiło się zawyżone 177 Odejmowanie lat to też reguła, też się nacięłam. I standardowe "...ale w ogóle nie wyglądam na swój wiek" pisane przez starszych panów. Na szczęście Badoo nie przepuszcza przez filtr osób spoza naszego przedziału wiekowego (chyba, że skłamią).
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 08:18   #26
Yubi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
Hmm dziwne... Ja sie non stop umawiam jesli tylko nie jestem w związku.
Moze pytasz o jakies dziwne rzeczy (dzieci, małżeństwo)? Albo wybierasz mało facetów?
Oczywiście, że nie. Zawsze staram się gadać o zainteresowaniach i tym podobnych rzeczach.
Raz już umówiłam się z kolesiem, ale nie przyszedł (2 razy...). No to sobie podarowałam
Niestety mam taki problem, że bardzo nie lubię przejmować inicjatywy i nie umiem tego robić. A faceci niestety rzadko piszą sami (chyba, że są po 40-stce :P)

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Flower28 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że lepiej jednak poznawać ludzi na żywo, przez znajomych .
Dzięki za oczywistą radę Pewnie, że lepiej. Tylko niestety obracam się w mocno sfeminizowanym środowisku, gdzie dodatkowo jest dużo gejów. I nacinam się non stop.
Yubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 18:44   #27
olaodkota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez Yubi Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie. Zawsze staram się gadać o zainteresowaniach i tym podobnych rzeczach.
Raz już umówiłam się z kolesiem, ale nie przyszedł (2 razy...). No to sobie podarowałam
Niestety mam taki problem, że bardzo nie lubię przejmować inicjatywy i nie umiem tego robić. A faceci niestety rzadko piszą sami (chyba, że są po 40-stce :P)

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



Dzięki za oczywistą radę Pewnie, że lepiej. Tylko niestety obracam się w mocno sfeminizowanym środowisku, gdzie dodatkowo jest dużo gejów. I nacinam się non stop.
Wybacz że to zasugeruję ale być może powodem są zdjęcia jakie dodałaś?
Pierwsze zdjęcie to powinno być zdjęcie twarzy - najlepiej uśmiechniętej, drugie cała sylwetka. Może zdjęcia są słabej jakości, na tle jakieś meblościanki, mało co widać twarz?
olaodkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:22   #28
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
zaadoptujfaceta Poznałam tam świetnego faceta
moja przyjaciółka również.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 21:58   #29
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Najlepszy portal randkowy to...

Cytat:
Napisane przez Yubi Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie. Zawsze staram się gadać o zainteresowaniach i tym podobnych rzeczach.
Raz już umówiłam się z kolesiem, ale nie przyszedł (2 razy...). No to sobie podarowałam
Niestety mam taki problem, że bardzo nie lubię przejmować inicjatywy i nie umiem tego robić. A faceci niestety rzadko piszą sami (chyba, że są po 40-stce :P)

No to zacznij pisac sama.
To znaczy zagadaj i jak odpisze to gadaj, ale inicjatywę zostaw w jego rękach. Chociaż to ja zwykle prosze o numer telefonu, bo nie chce mi sie wchodzić na te serwisy, wole wymieniać wiadomości na whatsaap'ie.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 20:26   #30
bloodylev
Raczkowanie
 
Avatar bloodylev
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepszy portal randkowy to...

Kiedyś miałam fazę to wiele tych portali przejrzałam, jednak najłatwiej umowić się na Badoo i Sympatii (gdzie z resztą poznałam pana z którym się spotykam obecnie), dużo dobrego słyszałam o przeznaczeni, ale tam trzeba wierzyć w Boga, bo sami tacy do mnie pisali i pytali o spowiedz i czy był u mnie ksiądz po kolędzie, a jak się umowiłam z jednym to nie przyszedł cóż jeszcze, wedwoje? coś takiego jest.

Kategorycznie nie polecam eDarling, bo oni tam tylko ciągną kase, z resztą przeznaczeni też drodzy. Na Sympatii radzę posiedzieć trochę bez abonamentu bo często i tak panowie podają mejle, a badoo.... no cóż, zanim się pozna kogoś normalngo to trzeba się przekopać przez milion zboczeńców, ale po drodze można się mocno pośmiać

Co do Sympatii jeszcze to portal OK, ale po pewnym czasie już nie ma z kim gadać, bo ciągle te same twarze, a ja z dużego miasta jestem, więc jak ktoś z małego to już w ogóle nie ma co liczyć na księcia z bajki

Edytowane przez bloodylev
Czas edycji: 2015-06-03 o 20:28
bloodylev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-13 00:31:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.