Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 13:17   #361
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Poobserwuję kolejne noce i jeśli faktycznie coś jest nie tak, to pewnie drętwienie się powtórzy. Wizytę u lekarza mam umówioną na piątek.

Do tego czasu zdążę jeszcze sprawdzić to pieczenie. Kupimy żel i przetestujemy z nim. U mnie to pieczenie nie jest odczuwalne przy siusianiu. Specjalnie poszłam do łazienki po stosunku (akurat miałam potrzebę) i nic mnie nie piekło. Byłam lekko zdziwiona. Poza tym bólem przy stosunku nic mi nie dolega i dlatego utwierdza mnie to w przekonaniu, że coś z tym wejściem do pochwy jest nie tak, albo tym nawilżeniem...

Mam jutro rozmowę w sprawie praktyki, może się uda! Odezwali się po półtora miesiącu.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:17   #362
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

sama nie wiem juz co mam myslec caly dzien chodze i mysle pomozcie jakos wczoraj uprawialam seks z moim tż ale zawsze ribimy to z gumka dla mojej pewnosci ze bedzie oki - konfort psychiczy . Az wczoraj poszło wszytsko bez gumki a tabletki biore juz ponad rok , ale pierwszy raz zaistniała taka sytuacja , ze musze polegac na samych tabletkach , I teraz sie boje, ze jednak nie beda sukteczne Caly czas mysle , ze moze cos nie tak bylo z braniem itd , ale zawsze staram sie brac o stalej porze wieczorem czasem 2 godziny w ta lub tamta , sama nie wiem jak myslicie mam sie czego bac?
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:20   #363
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

jak tam dziewczynki?? mnie dzis takie spani ogarnelo zeeee odlecialam ;/;/ przez ta pogode bo ni to cieplo ni deszcz..... najadlam sie teraz arbuza;p;p mam nadzieje ze nie zaszkodzi mi !! xD
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 16:33   #364
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

schizy to mi się zaczną, bo niedługo tabletki odstawiam.pfff... już się boję
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 16:35   #365
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

stookrotka1991 niczym się nie martw. Jeśli bierzesz regularnie tabletki to bez obaw. Są skuteczne!

pfkanna ani mi nie mów. Ta pogoda psuje wszystko. Nie wiadomo co ze sobą zrobić. Podobno cały tydzień się tak zapowiada. Chyba zrobię sobie paznokcie u stóp.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
schizy to mi się zaczną, bo niedługo tabletki odstawiam.pfff... już się boję

Z jakiego powodu odstawiasz tabletki? o jeżeli mogę zapytać
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:04   #366
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Stookrotka- NIE BOJ SIE NIC.. wszystko bedzie dobrze.... tabletki sa- nie ma dzidzi
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 11:23   #367
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Kolejny beznadziejny dzien;/ ma sie na deszcz;/ tak parno jessst ;/a ja wkurzona chodze i taka spiaca ze to jest masakra;/;/ a jak u was kobietki?
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 11:25   #368
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Jaki tu spokój. Gdzie się podziewają wszystkie sekstusy ?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Dzień dobry u mnie tak samo. Obiad już zrobiony, a pogody nie ma. Przez to szał mnie ogarnia!
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 12:05   #369
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Mam do was jeszcze pytanko w zeszla sobote byłam na imprezie i potem mnie zemdliło i niestety Tabletke bralam gdzies koło 17 a ta sytuacja nastapila kolo 22 . Wiec kolejna wziełam normalnie jak zawsze . A do stosunku doszło w niedziele za tydzien wiec teoretycznie pwoinno juz byc oki bez dodatkowego zabezpieczenia? I czy tabletki mozna brac np wieczorem nie konkretnie o tej samej godzinie tylko np raz o 22 a raz o 24 ? Bo teraz znowu kolejne mysli mi przychodza do glowy .
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 12:44   #370
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Skoro brałaś tabletkę o 17 to zdażyła się wchłonąć do 21 bo jak nie wiesz to 4h trwa takie wchłanianie Jeśli kochałaś się tydzień po tej całej akcji to spokojnie nic się nie stało. Jesteś i byłaś cały czas zabezpieczona. To o której chcesz brać tabletki to już Twoja indywidualna sprawa czy rano czy wieczorem nie ma różnicy. Ważne jest żebyś brała tabletki o tych samych porach. Godzinka czy dwie nie robią dużej różnicy pamiętaj tylko, że nie możesz się spóźnić 12h z połknięciem.
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 12:48   #371
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez pfkanna Pokaż wiadomość
Kolejny beznadziejny dzien;/ ma sie na deszcz;/ tak parno jessst ;/a ja wkurzona chodze i taka spiaca ze to jest masakra;/;/ a jak u was kobietki?
u mnie takowy był wczoraj. Dziś swieci słonko i jest nawet przyjemnie, a ja spokojnie czekam na krwawienie. Boli mnie juz brzuch i plamię, czyli powinno za kilka godzin być
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 14:01   #372
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Kupiłam sobie żel intymny nawilżający Feminium, ciekawe jak się sprawdzi, używała która?

Ps. wiecie może czy ten syrop http://www.e-apteka24.com/ambrosol-s...l-p-24218.html wpływa na tabletki ?
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:15   #373
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
u mnie takowy był wczoraj. Dziś swieci słonko i jest nawet przyjemnie, a ja spokojnie czekam na krwawienie. Boli mnie juz brzuch i plamię, czyli powinno za kilka godzin być
ah to krwawienie dawniej nie lubilam a teraz tylko czekam na to


Vanique- ja mialam polecam ;p;p xD

Kobietki mam pytanie bo zaczynam szalec... no wiec: lekarz zmienil mi tabletki z Naraya na Jasminelle.... one sklad maja taki sam... wiec zaczelam brac nie w pierwszy dzien krwawienia tylko w 7 dniu przerwy bo chce sobie o jeden dzien przyspieszyc krwawienie gdyż w sierpniu jedziemy z TŻ do włoch... no i kurcze dziwnie sie ostatnio czuje... non stop jestem ospala;/;/ glowa mnie boli .... nie wiem czy mam powody do schiz,,,, biore je regularnie... a nie ukruwam ze z TŻ mielismy akcje słodkie nawet podczas przerwy .... mam sie czym martwic??
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:41   #374
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Miałam kilka do wyboru ale chciałam tubkę na "zaklepywanie" a nie zakręcanie ;D Ale dobrze wiedzieć że jest parę do wyboru ]:->

Ospałość może być spowodowana pogodą
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 17:35   #375
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

pfkanna Nie masz powodów do obaw. Być może niskie ciśnienie powoduje u Ciebie tą ospałość, a tym bardziej bóle głowy, napewno nie są to objawy ciąży.
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 18:58   #376
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Może to tabletki, mimo iż mają ten sam skład...? Sama zmiana może mieć też wpływ.

Ja dzisiaj kupiłam żel Durexa niebieski. Jutro będziemy testować, oby się nam udało. Aha, dzisiaj drugi poranek obudziłam się bez drętwienia. Może to było chwilowe? Porozmawiam jutro z lekarką rodzinną o tym, a tak czy siak do ginekologa w piątek idę.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:19   #377
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

mi mdlosci przeszly juz lepiej sie czuje po yasminelle, ale powiem wam dziewczyny ze spuchly mi piersi i nie jest to akurat u mnie powod do radosci wrecz mnie to doprowadza do łez bo i tak mam spore piersi a teraz takie mam pelne d przy mojej raczej szczuplej sylowetce wyglada to nieciekawie ja nie wiem, praktycznie chyba po kazdych tabletkach piersi powiekszaja sie o jeden rozmiar oczywiscie tz jest zachwycony a mnie lzy zaraz zaczna zalewac
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:43   #378
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Hmm to dziwne, że lekarz zmienił z Narayi na Yasminelle, naraya jest chyba tańsza ?

Co do żelików, to teraz też poluję na feminium, bo niebieski durex już mi się przeterminował Ale byłam z niego bardzo zadowolona.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 21:08   #379
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez pfkanna Pokaż wiadomość
ah to krwawienie dawniej nie lubilam a teraz tylko czekam na to


Vanique- ja mialam polecam ;p;p xD

Kobietki mam pytanie bo zaczynam szalec... no wiec: lekarz zmienil mi tabletki z Naraya na Jasminelle.... one sklad maja taki sam... wiec zaczelam brac nie w pierwszy dzien krwawienia tylko w 7 dniu przerwy bo chce sobie o jeden dzien przyspieszyc krwawienie gdyż w sierpniu jedziemy z TŻ do włoch... no i kurcze dziwnie sie ostatnio czuje... non stop jestem ospala;/;/ glowa mnie boli .... nie wiem czy mam powody do schiz,,,, biore je regularnie... a nie ukruwam ze z TŻ mielismy akcje słodkie nawet podczas przerwy .... mam sie czym martwic??

organizm przyzwyczaja sie do nowych tabletek nie musisz sie martwic.

Swoja droga ja po yasminelle non-stop bym spala (a bralam ją rok!) tak na mnie dzialaly ze w polowie dnia chcialo mi sie spac
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 22:10   #380
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Dobrze wiedzieć. Ja nie wiem czy mi lekarz nie zmieni, bo moja cera jak była, tak się zastała. Nie jest taka ładna jak przy 2 opakowaniu. No a trzeci miesiąc już kończę... :/

czuczenka, współczuję. Ja noszę D, ale mam parę staników E i w sumie nie widzę różnicy... Pewnie kwestia wyprofilowania. W paru D biust mi potrafi uciekać jak się pochylę.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 22:23   #381
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Hmm to dziwne, że lekarz zmienił z Narayi na Yasminelle, naraya jest chyba tańsza ?

Co do żelików, to teraz też poluję na feminium, bo niebieski durex już mi się przeterminował Ale byłam z niego bardzo zadowolona.
Polecam ;D Tzn. Polecam Feminium jak dla mnie b. fajny, nareszcie nic nie piecze, nic się nie klei itd. Z tym że ja wzięłam ten największy 60ml bo miał zakrętkę "zaklepywaną" a nie zakręcaną. Bo jak sobie pomyślałam że w gorącej sytuacji będzie trzeba go odkręcić a potem zakręcić to to mnie trochę rozśmieszyło ;D po za tym jest w nim kwas mlekowy.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Też noszę D. Jak ja się cieszyłam jak po diecie mieściłam się w C ale po tabletkach wróciłam do D ;/ Mój TŻ jest zadowolony, wręcz się śmieje że to jego dobroczynny masaż ;P

Edytowane przez Vanique
Czas edycji: 2011-07-19 o 22:22
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 23:16   #382
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Vanique Pokaż wiadomość
Polecam ;D Tzn. Polecam Feminium jak dla mnie b. fajny, nareszcie nic nie piecze, nic się nie klei itd. Z tym że ja wzięłam ten największy 60ml bo miał zakrętkę "zaklepywaną" a nie zakręcaną. Bo jak sobie pomyślałam że w gorącej sytuacji będzie trzeba go odkręcić a potem zakręcić to to mnie trochę rozśmieszyło ;D po za tym jest w nim kwas mlekowy.
Właśnie w tym fajny jest durex, ma dziubek z dozownikiem, naciskany
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 05:40   #383
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Hmm to dziwne, że lekarz zmienił z Narayi na Yasminelle, naraya jest chyba tańsza ?

Co do żelików, to teraz też poluję na feminium, bo niebieski durex już mi się przeterminował Ale byłam z niego bardzo zadowolona.
po Narai bolala mnie glowa w 3 tyg brania tabletek... i mowil ze te Jasminelle sa troszku slabsze.... ale jak czytam to sa takie same

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
organizm przyzwyczaja sie do nowych tabletek nie musisz sie martwic.

Swoja droga ja po yasminelle non-stop bym spala (a bralam ją rok!) tak na mnie dzialaly ze w polowie dnia chcialo mi sie spac
ehhh mam nadzieje że jest tak jak mowisz bo nie chce mi sie schiozowac!;p wole spac spokojnie;pp

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
organizm przyzwyczaja sie do nowych tabletek nie musisz sie martwic.

Swoja droga ja po yasminelle non-stop bym spala (a bralam ją rok!) tak na mnie dzialaly ze w polowie dnia chcialo mi sie spac
ehhh mam nadzieje że jest tak jak mowisz bo nie chce mi sie schiozowac!;p wole spac spokojnie;pp
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:31   #384
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Właśnie w tym fajny jest durex, ma dziubek z dozownikiem, naciskany

Wiem , mamy owocowy durex ale on mnie w środku piecze ;/ a ta zakrętka na zaklepywanie wcale nie jest zła
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 09:21   #385
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

No ja dzisiaj testuję, nie mogę się doczekać efektów.

Ech, obudziłam się w nocy z jedną ręką prawie zdrętwiałą (mrowiło mnie okrutnie), a druga była chyba jak z waty, nie pamiętam, bo zaraz potem zasnęłam. :-/ Leżałam na boku. Zanotowałam w głowie jednak, że coś było znowu nie tak. A już myślałam, że to minęło, dwa dni spokoju!

Jaka fatalna dziś u mnie pogoda... Wieje, leje, zimno... Wczoraj było istne lato, cieplutko, słonecznie. Nad morzem pogoda non stop jest w kratkę. Człowiek nie wie nawet jak się ubrać, bo rano pada, a po południu upał i na odwrót. Albo tak jak dziś - raz ciepło, raz zimno. Co za lato...
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:50   #386
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Vanique Pokaż wiadomość
Wiem , mamy owocowy durex ale on mnie w środku piecze ;/ a ta zakrętka na zaklepywanie wcale nie jest zła
też mam! truskawę ale ma tak intensywny zapach i smak, że nie odważyłam się jej użyć w środku, bo mam uczulenie na prawie wszystko
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:05   #387
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Też mam właśnie truskawkę ! Może są lepsze żele, jak na razie ja z tego swjego Feminium jestem zadowolona, ba nawet bardzo ;p. Chociaż jak byłam w aptece to pani mi tego trochę pokazała i nie wykluczone że spróbuje inne
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:07   #388
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

My też teraz mamy Feminium i jest chyba nawet lepszy od niebieskiego Durexa co do owocowych to racja mają bardzo intensywny zapach, że mnie aż mdli od tego i czuję sie jakbym miała się dżemem wysmarować więc te serie raczej odpadają.
Wracając do tabletek dziewczyny to ja już biorę 6 opakowanie Sylvie20 a zauważyłam ostatnio, że po wzięciu tabletki zaczyna mi się robić słabo. Akurat wczoraj zaś tak nie miałam więc też nie wiem od czego to zależy bo we wcześniejszych opakowaniach w ogóle nie miałam takiego odczucia.
Co do pogody no coments.
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:09   #389
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Gdybym połączyła opakowania to jak wygląda ochrona?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:27   #390
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Jest zachowana.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.