jak na egzamin? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-07, 08:24   #1
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Question

jak na egzamin?


Ja wiem,ze wielu z Was moje pytanie moze wydac sie glupie,ale ja naprawde mam w zwiazku z tym maly dylemat. Zawsze zylam w przeswiadczeniu,ze na egzamin wstepny na uczelnie(w moim przypadku uw) trzeba ubrac sie elegancko,tj chlopcy marynarka,krawat itp,dziewczeta jakas spodnica,buty na obcasie(wiecie o co mi chodzi),a niedawno kolezanka stwierdzila,ze jestem jakas "zacofana",bo kiedy ona byla(jakies 2-3 tyg temu) na egzaminie na politechnike warszawska,to wiekszosc osob wygladala normalnie,tzn jeansy i jakas koszulka Co o tym sadzicie?(bo na pewno wiele z Was zna sie lepiej niz ja )
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 08:28   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak na egzamin?

Ja pewnie nie znam się lepiej, bo też się waham... Ale wydaje mi sie, że epiej isć w czymś w czym czuje sie dobrze niż wbijać się w eleganckie ciuchy... W końcu strój nie będzie miał tu zadnego wpływu na wyniki (co innego ustne )
Wiec mówisz, że większość ubiera sie "normalnie"? Dla mnie to dooobrze
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 08:41   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: jak na egzamin?

Może pomocne będzie to co napisano w na stronie Instytutu Orientalistyki w Poznaniu.

SZANOWNI PAŃSTWO


Na koniec procesu przygotowawczego do postępowania rekrutacyjnego chcielibyśmy służyć małą poradą w naszym wspólnym interesie W trakcie rozmów kwalifikacyjnych przypuszczalnie będzie ciepło, jeśli nie gorąco, a nasze pomieszczenia są niewielkie. Zachęcamy, żeby ubiór był na tyle lekki i przewiewny na ile to możliwe. Nie wymagamy marynarek, krawatów, kamizelek ani garsonek. Stres lepiej przeżywać ubranym stosownie do pogody a schludność w zupełności wystarczy, żeby sprostać 'powadze' chwili.


__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 08:43   #4
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: jak na egzamin?

To może coś pośrodku? Ubierz się w coś wygodnego a zarazem eleganckiego i ładnego, np. czarne spodnie, wygodna bluzka (może byc nawet na ramiączkach jak bedzie gorąco) a na to marynarka, powodzenia życzę a gdzie zdajesz??
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 08:45   #5
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: jak na egzamin?

Na koniec procesu przygotowawczego do postępowania rekrutacyjnego chcielibyśmy służyć małą poradą w naszym wspólnym interesie W trakcie rozmów kwalifikacyjnych przypuszczalnie będzie ciepło, jeśli nie gorąco, a nasze pomieszczenia są niewielkie. Zachęcamy, żeby ubiór był na tyle lekki i przewiewny na ile to możliwe. Nie wymagamy marynarek, krawatów, kamizelek ani garsonek. Stres lepiej przeżywać ubranym stosownie do pogody a schludność w zupełności wystarczy, żeby sprostać 'powadze' chwili.
O widzisz



Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 09:15   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak na egzamin?

Cytat:
Napisane przez Neni1984
To może coś pośrodku? Ubierz się w coś wygodnego a zarazem eleganckiego i ładnego, np. czarne spodnie, wygodna bluzka (może byc nawet na ramiączkach jak bedzie gorąco) a na to marynarka, powodzenia życzę a gdzie zdajesz??
Nie zmuszą mnie do czarnych spodni w środku lata, chocby sie waliło i paliło Cóż, schludność... Zawsze mam problemy z definiowaniem tego słowa Myslę, że stanie na bałej spódnicy i jakiejs bluzce do niej

Nie wiem czy pytanie było do mnie, ale zdaję na UW (i W oznacza Warszawski ) głównie na filologie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 09:17   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak na egzamin?

A tak przy okazji zapytam - nie wiecie czy uczelnie robią wielkie problemy z odbieraniem juz złożonych dokumentów? Bo dostałam sie na SGGW, dokumenty muszę złożyć do soboty. A na uniwerku dowiem sie czy sie dostałam dopiero po 20 lipca. I gdybym sie dostała, to wolałabym iść tam...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 09:22   #8
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: jak na egzamin?

DZiewczyny z nieba mi spadłyście.W ten weekend mam właśnie rozmowe kwalifikcyjną i miałam ogromny dylemat jak się ubrać.Normlany ubiór to jest to co mi odpowiada
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 09:31   #9
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: jak na egzamin?

Dziekuje bardzo za pomoc Chyba zdecyduje sie na jakas lekka spodnice(jasna,oczywiscie dlugosci za kolano ) bluzke i lekkie buty,to bedzie wyposrodkowane chyba
Ja zdaje na Uniwerek Warszawski na ekonomie(bo nie wiem do kogo bylo pytanie )
Co do wybierania dokumentow,jesli sie dostane na UW(chociaz szczerze mowiac watpie w to ),bede musiala wybrac swiadectwo z innej uczelni..Moze trzeba bedzie "powalczyc" o to
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 09:36   #10
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: jak na egzamin?

ja na egzamin na akademię medyczną poszłam na galowo-a tam większość ubrana prawie tak jak ja po domu sobie chodzę.
Nawet podczas sesji jeden chłopka przyszedł na egzamin w swoim zestawie "do wszystkiego"- ma jedne spodnie, jeden sweter- i na każda okazję dobry
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 09:49   #11
maluchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Wink Dot.: jak na egzamin?

Cytat:
Napisane przez AguSsSia
DZiewczyny z nieba mi spadłyście.W ten weekend mam właśnie rozmowe kwalifikcyjną i miałam ogromny dylemat jak się ubrać.Normlany ubiór to jest to co mi odpowiada

AguSsSia, nie chce sie wtracac, ale.. )
Z tymi rozmowami kwalifikacyjnymi to roznie jest, osobiscie sama nigdy w tak owej nie uczestnicyzlam,ale tłukli to z nami w szkole na przedsiebiorczosci.Sa pewne wymogi co do stroju.Mile widziany jest schludny stroj,spodnica za kolano lepiej w kolorach stonowanych,bluzka nie odslaniajac ramion,obojetnia jaka to praca.Wiecej sie nie rozpisuje, bo az tak wielkiego pojecia to na ten temat nie mam )no ale powodzenia!
maluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 09:55   #12
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: jak na egzamin?

Ja zdawalam 3 lata tamu egz wstepne, ale wtedy nie bylo mowy o jakichs jeansach czy zwyklej koszulce, po prostu kazdy dobrze wiedzial ze taki egz to cos szczegolnego, proba rozpoczecia nowego etapu w zyciu, a nie jakis zwykly sprawdzian w szkole sredniej.
Nie powiem, kazdy wolal ubrac sie 2 lipca w cos super zwiewnego, ale wlasnie ten 'galowy' stroj wprawial w taki nastroj donioslosci chwili.
Nie wiem, moze teraz wy juz nie przywiazujecie takiej wagi do ubran, ale czasem po prostu wymaga tego chwila.

Aha i jeszcze jedna sprawa. Egz na pewno bedzie przeprowadzany przez profesorow z danej uczelni. Wiec niech sie nikt nie zdziwi jesli bedzie miec problemy juz w progu, bo profesorowie jednak maja swoje zasady (przynajmniej na niektorych uczelniach).

Sami zobaczycie jak bedziecie miec letnia sesje egzaminacyjna, trzeba bedzie miec na sobie cos eleganckiego

Pozdrawiam i zycze z calego serducha powodzenia na studiach!!!!!!!
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 11:00   #13
Offca_A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Poznań / Szczecin
Wiadomości: 49
GG do Offca_A
Dot.: jak na egzamin?

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Ja zdawalam 3 lata tamu egz wstepne, ale wtedy nie bylo mowy o jakichs jeansach czy zwyklej koszulce, po prostu kazdy dobrze wiedzial ze taki egz to cos szczegolnego, proba rozpoczecia nowego etapu w zyciu, a nie jakis zwykly sprawdzian w szkole sredniej.
Nie powiem, kazdy wolal ubrac sie 2 lipca w cos super zwiewnego, ale wlasnie ten 'galowy' stroj wprawial w taki nastroj donioslosci chwili.
Nie wiem, moze teraz wy juz nie przywiazujecie takiej wagi do ubran, ale czasem po prostu wymaga tego chwila.

Aha i jeszcze jedna sprawa. Egz na pewno bedzie przeprowadzany przez profesorow z danej uczelni. Wiec niech sie nikt nie zdziwi jesli bedzie miec problemy juz w progu, bo profesorowie jednak maja swoje zasady (przynajmniej na niektorych uczelniach).

Sami zobaczycie jak bedziecie miec letnia sesje egzaminacyjna, trzeba bedzie miec na sobie cos eleganckiego

Pozdrawiam i zycze z calego serducha powodzenia na studiach!!!!!!!
Popieram jak najbardziej Gusie! Gdy zdawalam wstepne 2 lata temu, zdecydowana większość przyszłych studnetów była na galowo, mimo, że był to początek czerwca i było ciepło.
Uważam, że można się ubrać nieco luźniej, ale mimo wszystko elegancko. No chyba, że władze uczelni wyraźnie napisały że preferują strój codzienny (tak miałam na jednym egzaminie, już na uczelni).
A profesorowi - często ludzie straszej daty i ze sztywnymi zasadami - lepiej będą patrzeć na elegancki strój niż jeasny...
Pozdrawiam i powodzenia!
Offca_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 12:01   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: jak na egzamin?

Biorąc pod uwagę fakt,że w naszym roczniku rozmowy kwalifikacyjne w większości przypadków będą znacząco wpływać na to czy dostaniemy się na studia myślę,że nie dostanie się na wymarzony kierunek z powodu własnej głupoty przy wyborze stroju byłoby naszą wielką porażką Ja mam zamiar założyć czarne spodnie i białą bluzkę,pod spód biały topik Ja w takim stroju nie czuję się skrępowana i jednocześnie wyglądam elegancko.


BTW-podobny temat był na modzie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:00   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak na egzamin?

Cytat:
Napisane przez natii4
Biorąc pod uwagę fakt,że w naszym roczniku rozmowy kwalifikacyjne w większości przypadków będą znacząco wpływać na to czy dostaniemy się na studia myślę,że nie dostanie się na wymarzony kierunek z powodu własnej głupoty przy wyborze stroju byłoby naszą wielką porażką Ja mam zamiar założyć czarne spodnie i białą bluzkę,pod spód biały topik Ja w takim stroju nie czuję się skrępowana i jednocześnie wyglądam elegancko.


BTW-podobny temat był na modzie
Natii - ale to rozmowy, oko w oko z egzaminatorem A ja mam pisemne akurat

Myślicie, ze biała spódnica po połowy łydki może byc? I co do niej? Pewnie nie może być odsłoniętych ramion?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:11   #16
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: jak na egzamin?

Oj bardzo odradzam odsłonięte ramiona, ja sobie w tamtym roku tak pozwoliłam na egzaminie, żar lał się z nieba, a pech chciał, że brakło mi 1 punkta do zaliczenia i musiałam iść do Pani Dr ehh. Miałam w brudnopisie to, czego chciała, koledze przepisała 2 punkty, a mi nie
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:23   #17
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: jak na egzamin?

Ja na kazdym egzaminie obserwuję przewagę osób ubranych elegancko, faceci w garniakach, laski jakaś spódnica+ żakiet, itp. Na swoje pisemne egzaminy poszłam w dźinsach, białej marynarce, pod to niebieski top, na nogach białe balerinki. Na ustne pójdę ubrana podobnie, ale dżinsy zmnienię na beżowe spodnie 'w kancik'. Człowiek przez całe życie chodzi ubrany jak chce, więc w ten jeden dzień może sie poświęcić.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 09:22   #18
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: jak na egzamin?

Maluchna to jasne,że na rozmowe kwalifikacyjną nie pójde w dzinsach i bawełnianej koszulce(ale i tak kochana dziękuje za zwrócenie uwagi). Moim faworytem na ten dzień jest biała spódnica za kolano,ładna bluzeczka(nieodsłaniająca ramion) i odpowiednie buty

A wam dziewczyny życze powodzenia
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 10:48   #19
maluchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: jak na egzamin?

AguSsSia, my Tobie takze zyczymy powodzenia!
A stroj mysle,ze w sam raz sobie zaprojektowalas
Cmok!
maluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 11:00   #20
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: jak na egzamin?

Ja na pisemne egzaminy wstępne zawsze ubierałam się normalnie, w końcu nie skojarzą mojej pracy z moim wyglądem , natomiast na ustne nie wyobrażam sobie pójść w dżinsach i jakiejś zwykłej blusce. Jednak bezpieczniej ubrać się elegancko.
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 11:04   #21
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Cool Dot.: jak na egzamin?

tez bylam wczoraj na egzaminie(rozmowie kwalifikacyjnej)na uczelniei przezylam szok.ja ubrałam czarne spodnie na kant, białą bluzkę i żakiet,a do tego wysokie bucie,a inne laski...hmm..kilka ubranych jak ja a kilka w zwyczajnyc ciuchach,jedna laska w glanach, inna w granatowych powycieranych dzinsach.jeszcze inna w czerwonej bluzce housa...przegięły moim zdaniem...

Edytowane przez iza_
Czas edycji: 2005-07-08 o 11:06 Powód: wkradł się błąd
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:28   #22
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: jak na egzamin?

A ja wlasnie wracam i tez przezylam szok. Jako jedna z niewilu bylam normalnie ubrana... Wszystkie biale bluzki i czarny dol.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:47   #23
agni83
Przyczajenie
 
Avatar agni83
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 24
Dot.: jak na egzamin?

miłe panie, a ja chcę powiedzieć, że dużo zależy od kierunku, na który się zdaje. ja studiuję Animację Społ. - Kult. i na egzaminy pisemne przyszłam w czarnej długiej spódnicy, czarnej bluzce i glanach, i... poza paroma wyjątkami, wyróżniałam się ELEGANCKIM ubiorem!! serio!
na drugi dzień - na ustne! - założyłam czerwoną sukienkę i było super [nawet dostałam wyższą ocenę niż z części pisemnej, hihi]

wniosek: to zależy od kierunku. no.
__________________
... a w sercu ciągle maj!
agni83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 19:15   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: jak na egzamin?

Wiadomo,że jak ktoś np zdaje na ASP i przyjdzie pod krawatem to będzie dziwnie wyglądał Ale wydaje mi się,że lepiej wyglądać schludnie,elegancko niż byle jak.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 09:27   #25
agni83
Przyczajenie
 
Avatar agni83
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 24
Dot.: jak na egzamin?

oczywiście.

aha - zapomniałam napisać, że to już 3 lata temu takie "luźne czasy" były
__________________
... a w sercu ciągle maj!
agni83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 10:05   #26
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: jak na egzamin?

Luźne czasy to były juz 6 lat temu. Byłam ubrana zupelnie normalnie na egzaminie wstepnym. Wygodnie i tyle. Byl to jednak egzamin pisemny - w tym przypadku ubior nie ma najmniejszego znaczenia. Na ustny na pewno założyłabym cos stosowniejszego.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 10:52   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: jak na egzamin?

Cytat:
Napisane przez lexie
A tak przy okazji zapytam - nie wiecie czy uczelnie robią wielkie problemy z odbieraniem juz złożonych dokumentów? Bo dostałam sie na SGGW, dokumenty muszę złożyć do soboty. A na uniwerku dowiem sie czy sie dostałam dopiero po 20 lipca. I gdybym sie dostała, to wolałabym iść tam...
Na co się dostałaś na SGGW? Ja je właśnie kończę
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 11:48   #28
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: jak na egzamin?

Od jakiegos czasu nie ma wymogu zeby na egzaminy pisemne przychodzic na galowo.
Wyobrazcie sobie,ze macie niewygodne buty,ktore np wrzynaja sie w nogi etc i macie napisac najwzaniejszy egzamin w takich warunkach-jak tu sie skupic przez np 2 godziny?

Ja na poczatku przychodzilam ubrana w spodnie od garnituru i marynarke,natomiast pozniej w jeansy i jakas koszulke,zeby bylo mi wygodnie.Nikt na to nie zwraca uwagi na pisemnym egzaminie.To WAM ma byc wygodnie.
Natomiast na rozmowe kwalifikacyjna i egzaminy ustne powinno sie ubierac elegancko, schludnie i jak napisala Pralinka stosownie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 12:02   #29
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: jak na egzamin?

Cytat:
Napisane przez Estella
Nikt na to nie zwraca uwagi na pisemnym egzaminie.To WAM ma byc wygodnie.
Natomiast na rozmowe kwalifikacyjna i egzaminy ustne powinno sie ubierac elegancko, schludnie i jak napisala Pralinka stosownie
Zgadzam sie calkowicie z Twoimi slowami.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 12:57   #30
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: jak na egzamin?

Dokładnie Na egzaminy, jeśli są pisemne można przyjść dowolnie ubranym (oczywiście bez przesady), a jeśli to egzamin ustny to lepiej ubrać się ładnie i elegancko. W sumie u mnie na wydziale panują luźne stosunki (artyści) i nawet na egzaminy ustne przychodzimy bez strojenia się. Ale to chyba dlatego ze u nas tak prawdę mówiac nie zwraca sie na to uwagi. Ale na wstępnych i na chemię i na muzykę byłam ubrana w prostą bluzkę, ładną spódnicę i buty na małym obcasie. Dlatego że były rozmowy kwalifikacyjne. Wygląd niestety bardzo często ma wpływ na ocenę. Do tego ładny uśmiech i powinno być OK
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.