dermacol - kto uzywa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 01:49   #1
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249

dermacol - kto uzywa?


proszę o wypowiedzi osób które używają dermacolu. mam straszny dylemat :/ . opiszcie ogólnie jak na was działa (czy nie zatyka porów itp). oraz jakich odcieni używacie (dobrze by było jakbyście wkleiły fotki z dermacolem na pyszczku ) chciałam bardzo wypróbować na sobie ale nie mogę znaleść w sklepach w moim mieście więc być może zamówie przez allegro. mam karnację średnią - latem ciemną ale nie mam pojęcia czy ciepłą czy zimną. (ogólnie lepiej mi w chłodnych kolorach więc prawdopodobnie chłodna ale znów mam wrażenie że jest z drobną domieszką żółtego więc zupełnie nie wiem :P) powiedzcie jakich odcieni wy używacie + krótki opis koloru waszej cery. będę bardzo wdzięczna
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:35   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Cool Dot.: dermacol - kto uzywa?

Mam jasna karnacje,slonca latem unikam wiec odcien niewiele sie zmienia;kiedy siegalam po Dermacol to jedynie stosowalam go jako korektor -mialam odcien 213(mimo wszystko za jasny i dobry do rozjasniania)oraz 217(calkiem w sam raz,chociaz na palecie kolorow wyglada bardzo ciemno).Wydaje mi sie,ze dla Ciebie 217 byloby optymalne ale....to tez zalezy od tego jak bedzie sie stapiac z cera.
Dermacol mnie nie zapychal ale uzywalam go sporadycznie i ewidentnie kiedy potrzebowalam dobrego krycia.
Zanim nalozysz go to polecam ogrzanie w palcach,lepiej sie rozprowadza i nie uwidacznia wtedy porow.

Polecam Ci przejrzenie KWC,na pewno bedzie pomocne

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2595
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:49   #3
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: dermacol - kto uzywa?

uzywalam dosc regularnie ze trzy lata temu,ale jak dla mnie jest za ciezki, ma jednak zalete idealnie kryje kazde niedoskonalosci,do dzis mam tubke, bo jak mi jakas niespodzianka na buzi wyskoczy to dobrze go miec pod reka.
Co do odcienia to pamietam ze zawsze bylo troszke trudno mi dobrac, albo za ciemny sie wydawal albo za jasny
Obecnie przezucilam sie na cos lzejszego-przy dermacolu mialam zawsze wrazenie maski - ale to moja opinia,kazda cera jest inna ,acha strasznie brudzil ubrania
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 23:22   #4
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: dermacol - kto uzywa?

KWC juz przeczytałam od deski do deski
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...uiyngfwun.html
taki mam kolor cery - typ kolorystyczny : prowdopodobnie lato/zima (patrzcie raczej na kolor skóry na rękach - podkład jest raczej źle dobrany :/)
z tego co wiem 217 to odcień ciepły. jest zółtawy czy może brzoskwiniowy lub pomarańczowy?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 00:32   #5
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Cytat:
Napisane przez o000agus
KWC juz przeczytałam od deski do deski
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...uiyngfwun.html
taki mam kolor cery - typ kolorystyczny : prowdopodobnie lato/zima (patrzcie raczej na kolor skóry na rękach - podkład jest raczej źle dobrany :/)
z tego co wiem 217 to odcień ciepły. jest zółtawy czy może brzoskwiniowy lub pomarańczowy?
217 jest cieplym odcieniem ale wg mnie wpada on w beżo z delikatnym odcieniem różu,nie widze w tej tonacji nic żołtego,brzoskwiniowego lub pomarańczowegoi nadal wydaje mi sie,ze bedzie w sam raz dla Ciebie.

A tak z czystej ciekawosci powiedz mi czemu uparlas sie akurat na Dermacol?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 05:17   #6
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: dermacol - kto uzywa?

bo nie stac mnie na najdroższe podkłady i korektory a mam co poukrywać ogólnie chodzi o wykożystanie dermacolu jako korektora (inne tak jakoś maziają ale nie zakrywają, a w KWC wyczytałam, że dermacol kryje nieziemsko dobrze ) w związku z tym chciałabym spóbować, ale nie chce kupić koloru który będzie do niczego
dzięki za podpowiedź - teraz chyba pobiegnę po sklepach poszukać jakiś próbek - może jeszcze na jakiś sklepik trafię, gdzie są
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 07:15   #7
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Jak skończę swój podkład, to też przymierzam się do kupna dermacolu, ale wyłącznie jako korektora w awaryjnych sytuacjach. Wybiorę kolor 213, bo czytałam sporo opinii, że pasuje najbardziej do cery o "normalnym" kolorze w naszym klimacie; ani specjalnie jasnej, ani ciemnej. Też jestem chłodnym typem i Tobie też polecałabym 213.
217 wg mojej wiedzy jest bardzo jasny.

Zresztą pooglądaj sobie, załączam fotkę

PS. Istotne jest to, że po nałożeniu podkład rozjaśnia się optycznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dermacol odcienie.jpg (14,4 KB, 355 załadowań)
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 06:13   #8
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Witajcie!! Ja używam dermacolu od niedawna i szczerze powiedziawszy mam z nim problemy. Owszem wspaniale matuje, ale bardzo źle sie rozprowadza a do tego widać każdą zmarchę mimiczną jak również w sferze T lekko łuszczącą się skórkę, którą muszę codziennie ścierać peelingiem, ale to i tak nic nie daje. Próbowałam nawet z kremem dla uzyskania lepszego efektu nic. Co zrobić, żeby go idealnie rozprowadzić??
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 07:21   #9
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: dermacol - kto uzywa?

kupiłam odcień 213 i jest troszkę zbyt różowy. Który z odcieni jest mniej więcej tak samo ciemny jak 213 ale ma mniej różu?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:41   #10
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Teraz czytajac Wasze odpowiedzi i porownujac z paleta,ktora zalaczyla Kamilak widze,ze....mam zle oznaczone,tzn odwotnie.....
Przepraszam za zamieszanie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:45   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: dermacol - kto uzywa?

ja mam ochotę na 212 i 213 lub 217, sama nie wiem który z tych dwóch
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 10:00   #12
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Ja mam bardzo jasną cerę i wydaje mi się od zawsze żółciutka, więc nie miałam problemu z wyborem - 217. Odróżnia się trochę na twarzy przed rozsmarowaniem, bo wszystkie odcienie są lekko nienaturalne, a przecież podkłady te dają bardzo mocny kolor - nie są ani trochę transparente, więc trudno, żeby było inaczej. Ja jestem zadowolona, po dokładnym rozsmarowaniu jest prawie niewidoczny. Niestety pięknie zatyka pory, ale nie wyobrażam sobie jak miałby tego nie robić. Zresztą ja już wolę mieć zatkane pory, niż takie dziury na twarzy
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 10:09   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Cytat:
Napisane przez margitta
Ja mam bardzo jasną cerę i wydaje mi się od zawsze żółciutka, więc nie miałam problemu z wyborem - 217. Odróżnia się trochę na twarzy przed rozsmarowaniem, bo wszystkie odcienie są lekko nienaturalne, a przecież podkłady te dają bardzo mocny kolor - nie są ani trochę transparente, więc trudno, żeby było inaczej. Ja jestem zadowolona, po dokładnym rozsmarowaniu jest prawie niewidoczny. Niestety pięknie zatyka pory, ale nie wyobrażam sobie jak miałby tego nie robić. Zresztą ja już wolę mieć zatkane pory, niż takie dziury na twarzy
ja czasami jestem lekko różowa , czasami moja cera wpada w taki żółtawy jasny odcień i nie wiem jakie wybrać odcienie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 11:50   #14
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Aga, widziałam wiele Twoich zdjęć, i w Twoim przypadku obstawiam 213, albo o numer jaśniejszy. Mam prawie identyczny odcień skóry, i 213 pasuje idealnie.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 12:07   #15
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Witam Jestem posiadaczka dermacolu nr.215 i od razu mowie,ze kolorek jest nie dla mnie Jest za jasny,jednak zupelnie mi to nie przeszkadza, poniewaz mieszam go z innym podkladem, ktory jest z kolei za ciemny (nie ma to jak potrafic dobrac sobie odpowiedni kolor podkladu ) W takim połączeniu, dermacol sprawuje sie super, kryje małe przebarwienia, wyrownuje koloryt, jednak (moim zdaniem) nie nadaje sie do samodzielnego stosowania. Sprobowalam raz i od razu go zmylam, jest bardzo widoczny, tworzy maske na twarzy-i nie sadze by byla to tylko "wina" nieodpowiedniego koloru, jednak w połączeniu z innym podkladem w proporcji 50:50 jest naprawde super. Kolorek 215 jest jasniutki, taki blado-bezowy, kremowy,a ja mam cere srednia, bardziej oliwkowa-moze ktos poleci mi odpowiedni dla mnie kolorek . Wklejam zdjecie reki pomazanej dermacolem. Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0459.JPG (74,6 KB, 225 załadowań)
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 12:24   #16
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: dermacol - kto uzywa?

ooo!! to by było coś dla mnie może chciałabyś się pozbyć? a jeśli nie to chyba znów pobiegnę do sklepu
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 12:26   #17
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: dermacol - kto uzywa?

a jak wygląda coś też ciepłego ale ciemniejszego niż 215?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 12:31   #18
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Cytat:
Napisane przez o000agus
ooo!! to by było coś dla mnie może chciałabyś się pozbyć? a jeśli nie to chyba znów pobiegnę do sklepu
no raczej juz go nie sprzedam, zuzylam juz 1/3 tubki,a poza tym w poloczeniu z tym ciemnym podkladem daje odpowiedni do mojej cery kolor Życze udenego zakupu. Mam prosbe-zapytaj,jak mozesz, pani w sklepie, ktory bedzie troszke ciemniejszy,ale nie w rozowym odcieniu, raczej w bezu.ja kupowalam na allegro, bo niestety nie znalazlam u mnie dermacolu w sklepie i nie mam sie kogo poradzic Dziekuje
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 12:55   #19
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: dermacol - kto uzywa?

kobitka z mojego sklepu nie ma niestety testerków i sama nie używa dermacolu - zamawia bo ma stałe klientki na określone kolory (na szczęście na wszystkie ) więc jedyne co może zrobić to pokazac mi karteczkę z paletą. (u niej ta numeracja jest w tysiącach zapisana - np 1117 ale to to samo, tylko inne oznaczenie). ma troszkę inną paletkę niż ta która krąży po necie (kolory sa bardziej zbliżone do rzeczywistych) więc spróbuję Ci doradzic . być może jutro się tam przejdę. jeśli możesz to pokaż mi swoją fotkę (może wydrukuję i pokaże tej pani bo ona się orientuje jakie klientki jakie kolory biora i na takiej podstawie dobiera kolory)
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 14:41   #20
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Dziewczyny a moze mi powiecie, który numerek to jest taki odcień żółtawy?
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 15:07   #21
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Z tego, co wiem, to 211 jest różowawy (b. jasny) , 217 żółtawy (b. jasny), a 213 beżowy (normalny).
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 15:28   #22
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Cytat:
Napisane przez kamilak
Z tego, co wiem, to 211 jest różowawy (b. jasny) , 217 żółtawy (b. jasny), a 213 beżowy (normalny).
Ja mam 211 i wcale nie jest rózowaty, na pierwszy rzut oka tak sie zdaje Gdy po raz pierwszy otworzyłam tubke przeraziłam się, poniewaz imitował ciemny kolor(jak dla mnie) ale po rozprowadzeniu jest bardz, bardzo jasny i o to chodzi a co do tej maski to masz racje, chyba tez kupie sobie inny podkład i będe mieszac. Pozdrowionka
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:26   #23
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Cytat:
Napisane przez o000agus
kobitka z mojego sklepu nie ma niestety testerków i sama nie używa dermacolu - zamawia bo ma stałe klientki na określone kolory (na szczęście na wszystkie ) więc jedyne co może zrobić to pokazac mi karteczkę z paletą. (u niej ta numeracja jest w tysiącach zapisana - np 1117 ale to to samo, tylko inne oznaczenie). ma troszkę inną paletkę niż ta która krąży po necie (kolory sa bardziej zbliżone do rzeczywistych) więc spróbuję Ci doradzic . być może jutro się tam przejdę. jeśli możesz to pokaż mi swoją fotkę (może wydrukuję i pokaże tej pani bo ona się orientuje jakie klientki jakie kolory biora i na takiej podstawie dobiera kolory)
Ok, dziekuje Ci bardzo.Moglabys podac mi Twojego maila, to wysle fotke?
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 18:01   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Cytat:
Napisane przez malaika7
Aga, widziałam wiele Twoich zdjęć, i w Twoim przypadku obstawiam 213, albo o numer jaśniejszy. Mam prawie identyczny odcień skóry, i 213 pasuje idealnie.
dziękuję
Ktoś już wspomniał że 213 jest różowe-bardzo? Bo ja raczej chcę tego odcienia uniknąć, korektor chcę raczej chłodno beżowy...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:13   #25
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: dermacol - kto uzywa?

udało mi się dorwać 217 (czyli w 2 oznaczeniu 1117) jest raczej żółciutki i moim zdaniem wcale nie jasny teraz poluje na 215 - ponoć pojawi się za 2 miesiące - tak rzadko mają dostawy ;( (ale i tak chciałam go na lato...). dzisiaj w sklepie był facet który nie miał pojęcia o czym do niego rozmawiam więc nei pytałąm. następnym razem może trafie na kobitkę)

moj mail to o000 @ go2 . pl (posklejaj w całość)

dla mnie 213 jest zbyt różowy ale ja jestem mocno żółta
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 09:21   #26
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Odcień 213:

"gruba" plama na policzku i na dłoni i już roztarta na policzku (ciemne zdjęcie, ale chyba widać porównanie z "resztą" skóry)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 213.jpg (11,8 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plama dermacolu.jpg (11,9 KB, 225 załadowań)
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 10:57   #27
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: dermacol - kto uzywa?

Cytat:
Napisane przez malaika7
Odcień 213:

"gruba" plama na policzku i na dłoni i już roztarta na policzku (ciemne zdjęcie, ale chyba widać porównanie z "resztą" skóry)
aniele
Wygląda fajnie, chyba wezmę sobie 212 i 213
dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:36   #28
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: dermacol - kto uzywa?

malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:48   #29
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: dermacol - kto uzywa?

ja jestem bardzo balda i mam 212 kupione na chybił trafił na esentii.pl i dobrze trafiłam.uzywam jako korektora bo na podkład za ciezkie.ale kryje b.dobrze.i jaki wyyydajny.chyba na cale zycie mi straczy.buzka
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:51   #30
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: dermacol - kto uzywa?

http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...15998b64f6f0e3

tu są opisane numery. według tego opisu dobierałam kolor. i udało się

mam dosyć jasną cerę i używam 217 (213 był zbyt różowy). ja jednak mieszam go z diorskin (1/3 dermacolu i 2/3 tego drugiego), na zimę to dla mnie najlepsze rozwiązanie. w lato ukrywam nim różne paskudztwa-punktowo.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.