Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 15:29   #1981
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

kasiorek termin niezłe

kurde ogarnąć się nie mogę z wizzazem szukam jakiegoś fajnego wątku o madzie na wiosnę 2011 i nie mogę znaleźć
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:36   #1982
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość
My już po ortopedzie. Wszystko w porządku, prawidłowo chodzi. Następna kontrola na bilansie, chyba, że coś Nas zaniepokoi.
i za jazde samochodem
Wcale nie jest tak zle jak pisalas
Troche poczekacie na szczepienie...

A takie jablka czesto w piekarniku robie na podwieczorek

Miczka nie mam pojecia, ale napewno cos takiego jest

Kamyk najwazniejsze, ze Paulinie wygodnie
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:49   #1983
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Lila u nas nie ma czego obcinac
Karola
Filka kiedy idziesz z tym wynikiem do lekarza ?
Kasiorek
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:52   #1984
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

obudziłam się nie ma jak przespać cały dzień ale poczułam żarełko i pobiegłam do WC teraz to przejsciowe ale w ciąży to miałam tak przez prawie 3 mc teraz sobie przypomniałam, jaki to był stan błogosławiony dla mnie

Patka spala dzis tylko 40 min cały dzień na dworze, padnie o 19 a ja kolejna noc na kanapie...

Kamykchciałam Ci zaproponować żeby tż łapał ale już sobie wyobraziłam jaki byłby zadowolony, że musi siuski łapać hehe mój napewno by sie ucieszyłpozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia

Miczka Ja stosowałam krem Atoperal polecam bardzo u nas 100 razy lepszy niz Emolium i do tego wapno 2x3,5 ml, znów ma ładną skórkę niezła teściowa taki ma full wypas wózek i co ma się marnować hehe. Biedna posiedzisz sobie troszkę w pracy

youyou kurcze nie za dobrze, nie ma bata musisz leżeć oo maly na spacerze a ty chate ogarniasz nie ma to jak baba my chyba mamy to w genach dla brzuszka

Karola ja zainwestowałam w parowar całe 15 zł bo nie mam miejsca na te wszytskie sprzety kupiłam coś takiego
http://allegro.pl/wklad-parownik-do-...521093094.html i bardzo polecam. Ja dla małej gotuję tylko na parze, warzywka i mięsko wrzucam i to tyle mojej pracy a Patka je zdrowo



Co do Makro to podpisując zgodę na kartę zgadzamy się także, na regulamin. Dzieci nie wpuszcza się tam ze względów bezpieczeństwa, to nie jest przecież market jak np. Tesco tam powinni się zaopatrywać przedsiębiorcy jeżdżą wózki widłowe itp. takie biegajace dziecko to zagrożenie chwila nieuwagi i tragedia gotowa dlatego ja ten zakaz rozumie i popieram. I nie ma , że dziecko jest na rękach jest zakaz na dzieci i kropka bo ile mamusiek wniosłob dziecko na rekach a pozniej postawiło bo "fajnie udało się obejść zakaz" U nas w dziecmi można przyjsc w niedziele, wtedy nie jeżdżą wózki widłowe i bardziej sie uwaza
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:57   #1985
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
obudziłam się nie ma jak przespać cały dzień ale poczułam żarełko i pobiegłam do WC teraz to przejsciowe ale w ciąży to miałam tak przez prawie 3 mc teraz sobie przypomniałam, jaki to był stan błogosławiony dla mnie

Karola ja zainwestowałam w parowar całe 15 zł bo nie mam miejsca na te wszytskie sprzety kupiłam coś takiego
http://allegro.pl/wklad-parownik-do-...521093094.html i bardzo polecam. Ja dla małej gotuję tylko na parze, warzywka i mięsko wrzucam i to tyle mojej pracy a Patka je zdrowo



moja mama ma taki sam wkład i tez bardzo chwali
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 16:18   #1986
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Adzia się wyszalała na spacerku,byłysmy też przymierzyć maclarena i cały czas myśle,troche klekocze na boki ale chyba tak ma byćogladałam jeszcze nurse tylko tej budki nie ma,no i silver cross mnie zainteresował ale to w necie,aldii Ty chyba masz?jak sie sprawuje?mi sie POP SPORT podoba
ech znów te wózki

mam wynik rtg zatok
zacienienie lewej zatoki szczękowej z poziomem płynu
pozostałe powietrze prawidłowo

jutro chcę iść do dr
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 16:44   #1987
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

bardotka dzięki a można tą maść bez konsulatacji z lakarzem i wapno( tobie lakarz zlecił?) pewnie raczej nie więc zadzwonię do ciotki się zorientuje. Co do makro w wózku Patryś by siedział ale jak to dla bezpieczeństwa to ok zgadzam się że to najważniejsze. Tez powiedziała że w ndz można ale już się nie wybieram Tesciowa działa mi na uzębienie pod tym względem ale nie da się z nią dogadać na szczęście tż po 15 go wziął na spacerek chyba w nowej furce

Filka koniecznie skonsultuj z lekarzem! trzymam kciuki
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 18:26   #1988
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej kobitki!

Ale mialam dzis zalatany dzien, odebralam paszport Szymka, potem do siostry pojechalam, potem jeszcze na zakupy. Kupilam sobie kiecke na lato
Wkurzylam sie, bo musze jutro jeszcze raz jechac do dentysty. Wczoraj bylam, wypelniala mi kanal, ale niezalozyla mi plomby, tylko zrobila rtg i dzis mi pisze smsa, ze jeszcze trzeba uzupelnic kanal A wieczorem znowu ide zrobic testy alergologiczne...

Poscilam wczoraj totka i dzis dopiero sprawdzilam. Mialam czworeczke i wygralam 128 zl


Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy już swoim maluchom obcinałyście włosy?
Tak, grzyweczke i z tylu troszke w styzcniu

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
teściowa mnie wkur... tak to mówiła że jak wózek kupimy to bedzie chodzić na spacer a dziś znowu swoje że ja rece bolą że się boi do windy wsiąść

Madzia okk mam na uwadze zobacze jak bede pracować i dam ci znak
No to co, dziecko sie bedzioe kisic w domu
Ok, nie ma sprawy
A czapeczke kupilam ostatnio w 5-10-15 granatowo, zielona z krokodylkiem

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Poznań Tylko termiin trzeba wybrać My jedziemy najprawdopodobniej na koncert Bryana Adamsa ale nie pamietam jaki to był termin.
Z tego co patrzylam to 12.06. Nawet nie wiedzialam, ze jest...
Ja wlasnie pisalam o 11 i 12.06

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
mam wynik rtg zatok
zacienienie lewej zatoki szczękowej z poziomem płynu
pozostałe powietrze prawidłowo
Idz koniecznie!
Ja tez jutro ide do laryngolog, bo mi cos od 2 tyg bola zatoki kolo oczu i testy zrobic.

you kochana uwazaj na siebie

ula super zjezdzalnia

Kamyk ale fajna Paulinka-chlopczyk
__________________
Szymuś 10.01.2010

Edytowane przez Madziulka83
Czas edycji: 2011-03-23 o 18:27
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:49   #1989
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Gosbaj jajkoSebus móglby jesc w kazdej postacizreszta ja tez taka jajeczna i maz takze
U nas ryba nie bardzo wchodzi, ale zjechoc nie ze smakiem
no wlasnie ja tez sie dziwie, pluje jajecznica, jajkiem na twardo tez.

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Widze, że Wasze maluchy to też ranne ptaszki - mój Bartuś zawsze tak wstaje - 5.30 - 6.00. Ale pociesze Was - od niedzieli będą spać dłużej

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Dziewczyny, czy Wy już swoim maluchom obcinałyście włosy?
Krzys zawsze wstaje miedzy 6-7

a wlosy juz obcinalismy bo mu do oczu wchodzily i wogole jak czapke zdjelam to sterzcaly kazdy w inna strone. obcinalam troche maszynka a troche nozyczkami

YouYou prosze sie oszczedzac, choc wiem ze to nielatwe i tez pewnie bym nie lezala.ale pomysl sobie ze to dla dzidziusia jeszcze tylko troche do lipca.

u nas pogoda super wiec duzo czasu spedzamy na dworze. do poludnia maly idzie na spacer z babcia a po poludniu z nami jeszcze raz. szaleje na placu zabaw, biega za dziecmi super, nie moge sie doczekac az bedzie lato i bedzie mogl normalnie siedziec na piasku, bo narazie piasek jeszcze mokry i zimy wiec nei chce zeby siedzial na nim.

no i spi tylko raz od 12-14 a wieczorem o 20 pada w 3 sekundy

musze zaraz zrobic zupke na jutro dla szkraba
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:55   #1990
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

spacer , fryzjer , kawa u koleżanki a pózniej druga u mamy - padam na twarz




Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Co do Makro to podpisując zgodę na kartę zgadzamy się także, na regulamin. Dzieci nie wpuszcza się tam ze względów bezpieczeństwa, to nie jest przecież market jak np. Tesco tam powinni się zaopatrywać przedsiębiorcy jeżdżą wózki widłowe itp. takie biegajace dziecko to zagrożenie chwila nieuwagi i tragedia gotowa dlatego ja ten zakaz rozumie i popieram. I nie ma , że dziecko jest na rękach jest zakaz na dzieci i kropka bo ile mamusiek wniosłob dziecko na rekach a pozniej postawiło bo "fajnie udało się obejść zakaz" U nas w dziecmi można przyjsc w niedziele, wtedy nie jeżdżą wózki widłowe i bardziej sie uwaza
a ja myślałam , że poniżej (chyba )140cm nie można wejść
Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
mam wynik rtg zatok
zacienienie lewej zatoki szczękowej z poziomem płynu
pozostałe powietrze prawidłowo

jutro chcę iść do dr
oj ...lepiej skonsultuj to z lekarzem
Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość
Poscilam wczoraj totka i dzis dopiero sprawdzilam. Mialam czworeczke i wygralam 128 zl

ja jeszczcze w życiu nic nie wygrałam a czasami puszczę sobie ...
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:01   #1991
fleurdelacour
Rozeznanie
 
Avatar fleurdelacour
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 617
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Hej mamuśki...

Ja się zastrzelę...
Niech już ten czas zmienią...

Nastawiłam dzisiaj budzik na 5.50, żeby zaskoczyć Paulinę jak jeszcze śpi i te siuśki do badania zebrać... I wielka doopa... Bo ona mnie obudziła przed budzikiem o 5.48... Oczywiście od razu nalała w pieluchę... Zaczynam się już stresować...
kamyku, ja wymyslilam sposob, ktory niby nie jest do konca zgodny, z "regulaminem" pobierania moczu, ale jak Liw byla mlodsza i miala te swoje problemy z nerka, przy kazdym podejrzeniu infekcji ukladu moczowego musialam pobierac siusiu, i nie mialam czasu na ceregiele kilkudniowe . woreczek odpadal, bo miala wieczne biegunki od antybiotyku i mega odparzenia, klej od woreczka jeszcze to podraznial. jak bylysmy w szpitalu to dostala cos na ksztalt podpaski, ktorą calą zabrali do analizy. ja pozniej sie wycwanilam i wkladalam jej wate pod pieluszke tetrowa, a pozniej wyciskalam do pojemniczka. innego sposobu nie bylo. wiec, jak jestes w desperacji, tomoze sprobuj

Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość
Co do parowara to my mamy i baaardzo sobie chwalę. Po pierwsze nieźle się chudnie, a jedzenie dobre. Po drugie robi się samo. Wkładam mięso lub rybę, na góre warzywa i ziemniaki i mam pełen obiad. A dodatkowo rarytasem są u Nas jak przyjdą znajomi lub na śniadanie sobie robię jabłka z parowaru, obcina się tak na kapelusik, wydrąża gniazdo nasienne i wsypuje jedną łyżkę cukru i trochę cynamonu, do parowara na 15 min - PYCHA
Ja mam taki http://allegro.pl/parowar-zelmer-37z...508930817.html zakupiła ten sam moja siostra, koleżanka i moja mama bo każdym smakowało jedzonko z niego
mnie sie marzy parowar, jednak nie ma na niego miejsca w kuchni. ale chyba jednak kupimy, tylko, ze ja bym chciala szklany, a te co ogladamy to z plastiku.

co do obcinania wlosow, to ja na razie wycinam tylko koltuny. chcielismy, zeby miala szybciutko dlugie wloski bez grzywki. teraz Liwia chodzi w takim mini kucyku, i nareszcie juz ma za soba okres sciagania gumek i ladowania do buzi.
fleurdelacour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 20:28   #1992
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Madziulka szczesciara
My czekamy na paszport, powinien byc juz w przyszlym tyg

Ula jak po frzyjerze?Co robiłas?

Gosbaj Sebus tez spi tylko raz, od 13 do 16.00, pada ok 20.00, ale dzis pzrechodzi samego siebie2 długe spacery i chyba powietrze mu zaszkodziłobo nie mysli o spaniu, rzuca sie i skacze w lozeczku
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:35   #1993
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
musialabym ubrac jej Adasiowe butki, bo nie kupilam jej nawet wlasnych skoro nawet skarpet nie toleruje. Ale moze faktycznie zapomni na spacerze Moze jej wezme do wozka i ubiore juz na dworze...

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

filka- a Ty sie inhalujesz?
Ale Cie dopada. Duzo zdrowka zycze!
Myślę, że z tym ubieraniem dopiero na dworze to jest dobry pomysł bo będzie latwiej odwrócić jej uwagę od tego, że ma coś na nóżkach a może uda się wyrobić pozytywne skojarzenia buty = chodzę na dworze Spróbować napewno nie zawadzi.

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Ja się chyba zapłaczę...
W końcu Paulina dostała Dicoflor 30...
Problemy z zatwardzeniem się nasilają... Kiedyś pomagały śliwki, teraz nie dają rady... Kaszki je pełnoziarniste lub zdrowy brzuszek ze śliwką... Pije soczku z wodą plus mleko tylko 600 - 650 ml dziennie, ale więcej jej się nie wciśnie... Dzisiaj był czopek, bo pierwszy raz płakała... Choć nie wiadomo czy z koopki, czy dlatego, że ją dla ułatwienia chcięliśmy na nocnik posadzić... Problem jest z obiadkami, bo mało warzyw je...
Kamyczku współczuję Ci no i Paulince rzecz jasna... Ależ się musicie namęczyć. Wiesz co ja nie wiem czy to jest akurat dobry pomysl i czy Paulinka nie jest uczulona, ale w Turcji kupują świeże brzoskwinie (swoja droga cholera wie gdzie teraz znaleźć) gotują je i robią taką jakby leguminę (potem to wszystko w blender) i takie coś zjeść. Mnie pomoglo jak mnie ''przytkało'' na zmianę klimatu nie moglam się wypróżnić.

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
hello kochane

Filka dużo zdrówka jak się wykuryjesz może zacznij brać jakieś witaminki mój tata też często chorował i codziennie brał wit c i super się poprawiało nie choruje

Paula przecież nie jest daleko wy macie jakieś 170 km my 150. To jest niewiele dalej niż do kielc jedziecie ok 2,15 godzin jazdy chyba w takim razie przy kraku zostaniemy Madziulce nie pasuje może być 2 wekend maja????????????
Mnie pasuje 2 weekend maja, ale potem już nie bo chyba polecimy do Turcji.

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
No to chyba wyprobujemy te Dady.
A jak piszecie, że teraz są nowe, lepsze Dady to jakie to są? Co by nie walnąć się i wziąć jednak te stare co może mają jeszcze na stanie.
Może któraś z was wrzucić zdjęcia opakowania rozmiar 4??

Ja kupowałam Huggisy jak Pampery były w wysokiej cenie. Sztywniejsze, ale dobre są bo przynajmniej kupa nie wychodzi na plecy jak w Pampersach
Taaaaaa nam tez Huggies nie odpowiadaja w ogóle. Siuśki i kupy wylatywaly bokami i bylo ciągle pranie, już klęłam na czym świat stoi...

Powiem Wam jednak, ze pampki i pampki sobie nierówne, tak samo Huggies, bo w turcji mają pampki które cudnie pachną jak się je wyciąga z paczki no i Huggies miałam w Turcji i bylo super bo nic nie wylatywało, tak, że jak widać w każdym kraju inaczej...

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Patka nie ma potrzeby wklejania zdjęć- nowe dady mają ładniejsze opakowani i takie pampersowe troche- 4ki są zielone i mają małpki na opakowaniu. Dodatkowo jest napis comfort & soft bodajże. Nie miałam problemu z wybraniem nowych. Nawet z boku prześwitują pampersy i małpkowe wzorki. My używamy 5tek niebieskich.

Nam z huggisów nawet siuśki wylatywały- i nie lubiłam ich sztywności.
No dokladnie tak jak u nas własnie... A tych DADY to w ogóle nie znam... Muszę zasięgnąc rady wujka google i zobaczyć jak toto wygląda.

Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość
miczka no mi pasuje pierwszy (30.04 i 01.05) i drugi weekend maja (07-08.05) i Krakow

Szymek przeszedl dalszy etap i bylismy dzis na sesji zdjeciowej. Pisalam wam o tym.

Widze, ze addicted tylko zauwazyla pytanie. Co ze spotkaniem??? CZerwiec i Poznan, Lodz??? CZy gzdie indziej i kiedyindziej???
Pasuje!! Brawo dla Szymka!!! Do nas się odezwala jakaś agencja filmów fabularnych i innych z Wawy na temat Olka. Kiedyś tam też wyslałam fotki do paru banków twarzy. Chcą się umówić na jakieś interview i niby zeby portfolio zrobić tylko, że z naszej kieszeni ma to być placone no i nie wiem co tu teraz zrobić. Niby jak się chce by dziecko coś osiągnęlo to trzeba zainwestować czas i pieniądze... No zobaczymy..

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Paulinka udaje chłopaka
Super!!!

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Kamyk po co ty z ym kubeczkiem latasz.
Dla takich maluchów to są woreczki, naklejasz i po krzyku może trochę z nim postać i nasiusia. Ado kubeczka to możesz nie złapać
Nawet mozesz nakleić i pieluche ubrać

Coś się dziwngo ze mną dzieje chyba sie strułam....
Oj współczuję, kuruj się!!!
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:59   #1994
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Dziękuję za opinie nt. parowaru. Wiem, że są teraz takie co się wkłada miska w miskę jak się chce schować, żeby tyle miejsca nie zajmował. Ten wkład też jest fajny. Muszę coś wyszukać na all i kupić. Ostatnio kupiłam robota Zelmera i teraz żyć bez niego nie potrafię. A kiedyś myślałam, że do niczego mi nie potrzeby . A to człek głupi był i zacofany...

kasiorek - no jeszcze książka nie doszła A chyba w piątek wysłali. Muszę wyhaczyć gdzieś mojego listonosza... Czyżby zapomniał awizo zostawić.

Adamowi zaczyna wychodzić chyba czwórka po lewej stronie, w każdym bądź razie ten duży.... W związku z powyższym zakupiłam spódniczkę. Bom pierwsza zauważyła.

Wczoraj zmarła koleżanka mojej siostry. 31 lat. Zlekceważyła kiedyś guzka w piersi. Potem to już mastektomia. A na końcu przerzuty na wątrobę i kości. Osierociła dwóch synków 6 i 8 lat. Straszne ...
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:01   #1995
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Wczoraj zmarła koleżanka mojej siostry. 31 lat. Zlekceważyła kiedyś guzka w piersi. Potem to już mastektomia. A na końcu przerzuty na wątrobę i kości. Osierociła dwóch synków 6 i 8 lat. Straszne ...
starszne
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:17   #1996
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Blonde - a jakie dania na grillu elektrycznym robisz? Bo ja to z letka ograniczona jestem i zazwyczaj karkówkę... Pragnę odmiany
A teraz pokaże Wam Kochane moją córcię jak była dokładnie w wieku Adasia. No nie wiem, ale mi ona jakoś "doroślej" wygląda od mojego Łysego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT4401.jpg (90,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT4395.jpg (109,4 KB, 39 załadowań)
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:23   #1997
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

karola okropnea ostatnio w twoim mieście zgineło dziecko w wypadku1,5roku miało.aż mi siępłakać chciało jak usłyszałam.
spódniczke powiadasz a na all?pokaż
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:28   #1998
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Blonde - a jakie dania na grillu elektrycznym robisz? Bo ja to z letka ograniczona jestem i zazwyczaj karkówkę... Pragnę odmiany
A teraz pokaże Wam Kochane moją córcię jak była dokładnie w wieku Adasia. No nie wiem, ale mi ona jakoś "doroślej" wygląda od mojego Łysego
2 zdjecie rozbraja
Włosków ma duzo wiecej,ale czy doroslejsza

Karola najczesciej robie piersi z kurczaka, czesto kieszonki z pieczarkami, rybe, schab, karkówke , szaszłyki, hamburgery, bekon...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:44   #1999
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

karola piekne zdjecia ten usmiech, mój mały tez ma włosów 3 w porywach do 4.U nas pogoda super to bez czapki chodzi już-może wreszcie rzuci mu sie jakas bujna fryzura...
madziulka za wygrana
kasiorek ortopedai spanie w autku
bardotka zdrówka
filkanapisz co powiedział lekarz
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 22:06   #2000
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Oglądałam YCD i teraz siedzę na necie zamiast zabrać się za robotę

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Kamykchciałam Ci zaproponować żeby tż łapał ale już sobie wyobraziłam jaki byłby zadowolony, że musi siuski łapać hehe mój napewno by sie ucieszyłpozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia
Wiesz co, nawet nie chce mi się go o to prosić... Poza tym jak się nie uda zanim nie wyjdę do pracy, to już nie ma co zbierać, bo nie dałoby rady odwieźć do labka...

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
mam wynik rtg zatok
zacienienie lewej zatoki szczękowej z poziomem płynu
pozostałe powietrze prawidłowo
jutro chcę iść do dr
Koniecznie do dr...

Cytat:
Napisane przez fleurdelacour Pokaż wiadomość
kamyku, ja wymyslilam sposob, ktory niby nie jest do konca zgodny, z "regulaminem" pobierania moczu, ale jak Liw byla mlodsza i miala te swoje problemy z nerka, przy kazdym podejrzeniu infekcji ukladu moczowego musialam pobierac siusiu, i nie mialam czasu na ceregiele kilkudniowe . woreczek odpadal, bo miala wieczne biegunki od antybiotyku i mega odparzenia, klej od woreczka jeszcze to podraznial. jak bylysmy w szpitalu to dostala cos na ksztalt podpaski, ktorą calą zabrali do analizy. ja pozniej sie wycwanilam i wkladalam jej wate pod pieluszke tetrowa, a pozniej wyciskalam do pojemniczka. innego sposobu nie bylo. wiec, jak jestes w desperacji, tomoze sprobuj
A to nie zaburzy wyniku?

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Wczoraj zmarła koleżanka mojej siostry. 31 lat. Zlekceważyła kiedyś guzka w piersi. Potem to już mastektomia. A na końcu przerzuty na wątrobę i kości. Osierociła dwóch synków 6 i 8 lat. Straszne ...
:-(

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
A teraz pokaże Wam Kochane moją córcię jak była dokładnie w wieku Adasia. No nie wiem, ale mi ona jakoś "doroślej" wygląda od mojego Łysego
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:15   #2001
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

karola jaki piękny szczery uśmiech faktycznie wygląda "doroślej" ale to pewnie własnie wkestia ilości włosków. Adi w wieku Tomka miał juz podcinane włosy a Tomek ma ich kępkę

co do koleżanki siostry to straszne, sama miałam takie wizje jak mi wykryli to ☠☠☠☠☠☠☠☠, najgorsze to strach o dzieci bo o sobie to się nawet nie mysli...

blonde no własnie miałam pytac o dania z grilla ale karola mnie uprzedziła
ja własnie kupuję sobie takowego
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:53   #2002
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Ten uśmiech Mai na zdjęciu zawsze poprawiał mi humor i sama nie mogłam się nie uśmiechnąć.

Adaś wdał się w mamunię - ja jak miałam roczek byłam łysa jak kolano. Mama ciągle wiązała mi chusteczki, zakładała kapelusiki, żeby tej mojej glacy nie było widać Ale za to teraz jakie mam bujne owłosienie

filka - spódniczkę kupiłam u znajomej w sklepie. Nawet ją dziś założyłam... Fajna, taka i do biura i na spacer...
Straszny był ten wypadek, to niedaleko mnie i sama często tamtędy jeżdżę. Oglądałam zapis z kamery przemysłowej. Straszne. Te samochody były tak zmiażdżone, że trudno markę odgadnąć. Na tym filmie widać z daleka jak ta ciężarówa gna i wbija te samochody pod inną ciężarówkę. Tragedia. Taka malutka dziewczynka, prawie w wieku naszych...
tajga - ja też czekam na te włoski Wiosną wszystko kwitnie, może i włoski "wykwitną"
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:59   #2003
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kochane, pisłam Wam jakis czas temu, że mój Bartek ma pryszcze na buzi - ma je już z dwa miesiące: Alantany, Bepantheny nic nie dają. Pediatra zapisała Chlorchinaldin w maści, dermatolog to widział i stwierdził, że to stan zapalny i zapisał Pimafucort. Niby trochę zeszło ale pojawia się czasem znowu. Nie mam pojęcia, co robić. Czy to kwestia diety? Mleko je cały czas to smao, obiadki gootuje teściowa z warzyw, mięska, raczej to samo co zawsze. Może jedynie owoce? Ale też zawsze jadł i nic nie było.
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:39   #2004
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej mamuśki...
Zastosowałam dzisiaj sposób fleur i oddałam do analizy to co się złapało... Kręcili nosem, że mało... Pewnie trochę analizę zaburzy sposób pobrania, ale przynajmniej część wyniku powinna być prawdziwa...
Jestem wykończona, bo znowu dzisiaj wstałam o 5.50 i znowu nie udało się w tradycyjny sposób...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:57   #2005
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

kamyk co Ty chcesz w tym moczu badac? moim zdaniem takie pobranie moze zaburzyć wynik przejrzystosci (czasem to jest wazne). Bo niejako go odcedziłas przez watę.
Najlepiej jak sie wypowie ktoś z labu Ingrid

dodatkowo mogą wyjsc bakterie, ktorych tam np nie ma
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:22   #2006
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

FLEUR, KAMYK taki mocz zdecydowanie nie nadaje się do badań tylko do wylania To bardzo nieuczciwe zanosić taki mocz do badania, bo laborant nieświadomie wydaje i podbija fałszywy i błędny wynik Potem jeżeli porówna się taki wynik z kolejnymi to lekarz powie, że laboratorium się pomyliło
To tak jakby pielęgniarka dolała wody do probówki z krwią bo jej się za mało pobrało

KAMYK na twoim miejscu nawet bym nie oglądała tego wyniku tylko do kosza. Przecież na badanie ogólne możesz jej podstawić kubeczek do nocnika
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:43   #2007
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość

Wczoraj zmarła koleżanka mojej siostry. 31 lat. Zlekceważyła kiedyś guzka w piersi. Potem to już mastektomia. A na końcu przerzuty na wątrobę i kości. Osierociła dwóch synków 6 i 8 lat. Straszne ...
smutne ...strasznie

Jak przystojniakowi rzuciły się włoski
Super fakt powazniej wygląda dla Adasia

Kancia Grill a masz jakiś specjalny model na oku :?


Lila nie pomogęz tymi pryszczami
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2011-03-24 o 09:48
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:15   #2008
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
KAMYK na twoim miejscu nawet bym nie oglądała tego wyniku tylko do kosza. Przecież na badanie ogólne możesz jej podstawić kubeczek do nocnika
Ja już 2 tyg. usiłuję pobrać jej mocz do analizy na jakikolwiek sposób Paulina nie załatwia się na nocnik (a jak sie ją posadzi to jest mega histeria), bez pieluchy jak jest to się za chiny nie wysika, więc czekanie z kubkiem nie ma sensu (próbowałąm już milion razy), a wszystkie próby z woreczkiem się nie udały, bo się wylało bokiem...
Ja oczywiście się nie poddaję i zakupiłam nowy zapas woreczków...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:20   #2009
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hej mamusie

Karola słodka jest tragedia straszna

Filka napisz co u lekarza

Lila hmm Patryczkowi też czasem coś wyskoczy ale nast dnia już nie ma za to uczulenie dalej na tapecie


Madzik Castilla to wstępnie 2 wekend maja chyba bede mieć wolne bo długi w pracy

dzwoniłam wczoraj do ciotki i jak zwykle mnie chyba zignorowała
powiedziała- że ja jestem alergikiem moja mama astmatykiem i Patryk nie będzie miał nieskazitelnej buźki że sterydy w maści by pomogły zaraz by zeszło ale po co nie ma sensu tak robić !!! żebym se dała spokój już nawet miałam wam dziś zdjęcie wstawić sama nie wiem doradźcie też coś

Bardotka a ta maść jest na receptę??? bo tego wapna bez jej zgody nie bedę dawać. Wkurzona zła i bezradna jestem. Też ma już to uczulenie ze 2 miesiące jak nie wiecej i nie wiem czy to pokarmówka może na jakieś chemikali. Ma tylko na jednym praktycznie policzusiu Pomóżcie bo sama nie wiem
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:23   #2010
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

witam ja tylko na moment
piszę ze swojego starego ledwo żyjącego 11 letniego kompa
wszystko ostatnio przeciwko mnie
w niedziele w lapku popsulo mi sie cos z matryca (tam gdzie powinien byc czarny kolor wyswietla czerwony) ale wszystko dzialalo.
We wtorek komputer wylaczylam i juz sie nie wlaczyl
Mialam zgrana prace na pendrive ale bez ostatniej strony ktora napisalam w niedziele.. I oczywiscie nie mam calej reszty wszystkiego.. Tylko mam zgrane ta prace niecala i ksiazki do pracy.
Dzisiaj zaanioslam go do naprawy ma facet dzwonic niedlugoczt da sie naprawic i ma mi zgrac wszystko z dysku na plyty.
Ciekawe ile to wszystko wyniesie..
Matryca na pewno jest droga to pewnie odpuszcze naprawe byle by dzialal..
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.