Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 15:38   #961
justyna-22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Unhappy Mam czarne wlosy

Mam czarne włosy, a chciałabym mieć brązowe, słyszłam że są teraz takie farby które pokrywają ciemne włosy tak że nie trzeba ich odbarwiać. Gdzie je można kupić i czy są skuteczne?
justyna-22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 15:46   #962
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Mam czarne wlosy

to ciekawe,ja o takich frabach nie slyszalam ale czy one nie bylyby szkodliwe dla wlosow? bo mialam dlugo czarne wlosy i praktycznie nie sposob je rozjasnic bez drastycznych metod.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 15:57   #963
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Mam czarne wlosy

Justynko może poprostu podejdz do fryzjerki i zapytaj mysle ze ona ci najlepiej doradzi fryzjerki mają całą masę farb i farbeczek
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 16:14   #964
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Mam czarne wlosy

L'oreal ma taką serię. Te farby powinny być wszędzie dostępne, chociaż opakowanie nie różni się zbytnio od tych tradycyjnych.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 16:26   #965
sandersiq
Rozeznanie
 
Avatar sandersiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 639
Dot.: Mam czarne wlosy

Cytat:
Napisane przez izanna Pokaż wiadomość
L'oreal ma taką serię. Te farby powinny być wszędzie dostępne, chociaż opakowanie nie różni się zbytnio od tych tradycyjnych.
Nie wiem czy o tej samej serii myślimy, bo ja właśnie farbowałam sobie włosy farbą z L'oreal'a, była ona do przechodzenia z włosów ciemnych na jaśniejsze odcienie, brązy jasne,średnie, itp. I przynajmniej w moim przypadku się kompletnie nie spr. Naturalny kolor moich włosów to taki ciemny brąz i chciałam troche rozjaśnic na taki średni brąz, efekt był taki,że lekko rozjaśnił mi się czubek włosów a reszta bez zmian, ogolnie nie zabardzo polecam taką opcje Ale każdemu co innego służy, ja troche się rozczarowałam bo moje włosy zawsze były podatne na wszelkiego radzaju farbowania
__________________

{Nobody said it was easy. No one ever said it would be so hard}

{BABKI3 - BLOG O MODZIE, URODZIE, KUCHNI I KULTURZE}
sandersiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 17:26   #966
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Mam czarne wlosy

L'oreal ma takie farby w serii Feria i Schwarzkopf w Brilliance.
Ale one sa tylko dla naturalnie ciemnych wlosow, nie dla farbowanych
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 07:30   #967
matriksia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 94
Dot.: Mam czarne wlosy

Wiesh co na Twoim miejscu nie farbowałabym włosow ponownie bo to zniszczy Ci jeszcze bardziej włosy a sama wiesh ze czarna farba niszczy włosy moge Ci jednak doradzic naturalny sposob, który mi fryzjerka doradziła gdy miałam czarne włosy a nie chciałam ich miec ..... otóz kazała mi myc włosy szamponami rumiankowymi one są do włosów blond dlatego ciemne kolory rozjasniają spokojnie po jakims czasie stosowania z czarnych robią sie brązowe co jeszcze wiesh wszystkie szampony 2in1 ale nie do włosow farbowanych one tez spierają kolor i osobiscie Ci tę metode radze bo owszem trzeba czakac jakis miesiac póltorej czestego mycia na efekt ale opłaca sie bo nie niszczysz włosów a i przy okazji je odżywiasz włosy sie rozjąsnią i będą o wiele wiele mocniejsze pozdrawiam )
matriksia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 08:32   #968
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Dot.: Mam czarne wlosy

ostatnio uzylam wlasnie tej farby z loreala, dokladnie "feria" i na moje farbowane na ciemny braz wlosy, nie zadzialalo w ogole, a odrosty w moim naturanym kolorze troche jasniejszym brazowym staly sie ejszcze jasniejsze...ja tez nie mam poejcia jak zejsc z ciemniejszego brazu do ajsniejszego, w moim wypadku dekoloryzacja nei wchdozi w gre, bo wlosy to by mi chyba wypadly, fryzjerka poweidziala ze bez dekoloryzacji sie nie obeszloby, bo farba farby nie rozjasni, pozostaje jeszcze opcja jakiegos takiego balejazu wykonywanego stopniowo z coraz to ajsniejszych odcieni brazu, ale ta opcja nie pasuje mi za bardzo, jakby ktos mial jeszcze jakies propozycje, to prosze o wiecej pomyslow
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 09:29   #969
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

madzialenaKRk: jesli lubisz krytykowac innych to polecam inne miejsce niz to forum, a jesli juz to robisz to naucz sie w bardziej kulturalny sposob,o ile takowy potrafisz.
Kazdy ma swoj sposob na problem ktorego dotyczy ten temat i ma prawo to tutaj napisac,o swoich wlasnych doswiadczeniach,nikt nie jest mna i nie musi miec tak samo,ale tez nikt nie jest toba i nie kazdy musi wydawac tyle kasy i dawac zarobic fryzjerom,a wlosy rozjasnialam juz mnostwo razy i znam sie na tym troche i wiem ze fryzjer nie zawsze jest konieczny oraz wydawanie mnostwa pieniedzy. A opowiadanie glupot,radze ci,lepiej zachowaj dla siebie A jesli juz,to naucz sie robic to w bardziej kultutalny sposob.......damnnn
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 09:59   #970
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

smile jeśli to była dla ciebie niekulturalna wypowiedź to gratuluję... w każdym razie może nie będę wchodzić z toba w dyskusje bo z tego co piszesz to wydaje mi sie ze właśnie wcale a wcale nie znasz sie na rozjaśnianiu włosów, tak może i robisz to sama w domu i jeśli dla ciebie efekt sztucznego koloru jest ok to... ok ja nie bawie sie w experymenty żeby nie miec chełmu na głowie ale naturalne i zdrowe włosy a jeśli twierdzisz że koleżanka zrobi lepiej pasemka od fryzjera to już wogóle.. nie wiem gdzie chodziłaś ale w normalnych salonach fryzjerzy się przykładają bo zależy im na pozyskiwaniu stałych klientów i na wyrabianiu sobie renomy w każdym razie nie wciskaj dziewczynie textów typu: po co iść do fryzjera- zrób sama bedzie super śmieszna jesteś i tyle kończe temat
pzdr
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 10:34   #971
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

W eksperymenty fryzjerskie moze bawic sie kazdy, kto posiada pewna wiedze na tym polu; nie musze byc i nie jestem fryzjerka, aby wiedziec, ze wole przeprowadzic sama na sobie zabieg dekoloryzacji - niz oddac sie w rece fryzjera, ktory nie wie, jak reaguja moje wlosy - potem czyta sie watki, ze zamiast blondu ktos ma popalone albo pomaranczowe wlosy.

MadzialenaKrk - jesli uwazasz, ze Twoje wypowidzi sa obiektywne, kulturalne i nie sa zlosliwe- gratuluje! Wydawaloby sie, ze dyskusje na forum polegaja na wymianie opinii- i bez wzgledu na to, jak sie one miedzy soba roznia- ich autorzy powinni unikac niepotrzebnego emocjonowania sie i starac sie budowac mila atmosfere...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 11:13   #972
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Mam czarne wlosy

Nie miałam na myśli Ferii. Jest seria L'oreal Preference oznaczona symbolem UE ultrarozjaśnianie, jest to parę kolorów z tej serii o właściwościach rozjaśniających, bez uprzedniej dekoloryzacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg UE 3.Ultrarozjasniajacy Popielaty Kasztan.JPG (10,0 KB, 39 załadowań)
izanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 11:51   #973
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Mam czarne wlosy

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
to ciekawe,ja o takich frabach nie slyszalam ale czy one nie bylyby szkodliwe dla wlosow? bo mialam dlugo czarne wlosy i praktycznie nie sposob je rozjasnic bez drastycznych metod.
cos nie za bardzo wierze aby takie farby cos daly, z od wczoraj mam wlosy koloru sredni braz a w piatek mialam czarne. stwierdzilam ze nawet 12% rozjasniacz ich nie ruszy wiec kupilam dekoloryzator, po tym zabiegu mialam wlosy slicznie kasztanowe, w sumie nie byly tak bardzo zniszczone jak sie obawialam, lekko przesuszone, w koncu to drastyczny zabieg, wczoraj nalozylam farbe ciemny popielaty blond, wyszedl brazik ale troche cieply, mozna sie bylo tego spodziewac, uzywalam plukanki matowo szarej i jestem zadowolona, tylko te ktore mecza sie od wielu miesiecy przez czarne wlosy sa w stanie zrozumiec moja ulge nie zrobilam wlosom krzywdy tak jak opowiadaly inne wizazanki, bo byly one w dobrej kondycji, przez 2 miesiace nie uzywalam suszarki ani prostownicy, po zabiegach maseczka kallos i mysle ze po paru dniach zupelnie dojda do siebie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 12:14   #974
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

u mnie szampony przeciwlupiezowe i fakt nie farbowania wlosow przez pol roku sprawily ze czarny, niesamowicie sztuczny zamienil sie w w maare wygladajacy naturalnie ciemny braz. wiecej nie da sie sprac bez dekoloryzacji, zafundowalam ją sobie w piatek w domowych warunkach, wczoraj farbowanie i teraz jestem srednia szatynka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 12:31   #975
ewcia_k_88
Raczkowanie
 
Avatar ewcia_k_88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 102
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

też mam czarne włoski i z chęcią bym zrobiła u fryzjera dekoloryzację, ale mam takie wątpliwości.... pod spodem mioałam kiedyś włosy rozjaśniane i rózne inne kolory i boje sie co mi wyjdzie po dekoloryzacji....
ewcia_k_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 12:37   #976
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

Cytat:
Napisane przez ewcia_k_88 Pokaż wiadomość
też mam czarne włoski i z chęcią bym zrobiła u fryzjera dekoloryzację, ale mam takie wątpliwości.... pod spodem mioałam kiedyś włosy rozjaśniane i rózne inne kolory i boje sie co mi wyjdzie po dekoloryzacji....
najlepiej pojdz do fryzjera i zapytaj co o tym sądzi przed jakimkolwiek zabiegiem radzilabym podkurowac dobrze wlosy, zeby sie nie pokruszyly, bo co z tego ze nie beda juz obrzydliwie czarne skoro beda wygaldaly jak wata?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 12:50   #977
ewcia_k_88
Raczkowanie
 
Avatar ewcia_k_88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 102
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

masz rację, ale pomyślałam że moze tutaj też ktoś mi odpowie jak to jest z tą dekoloryacją...
ewcia_k_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 12:57   #978
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1126308901

oto fotka moich wloskow: z natury prawie czarnych, farbowanych na brąz ciemny a nastepnie rozjasnianych w domu przez znajomą fryzjerke rozjasniaczem.(pozniej juz wynjamowalam kolezanke)
Aha i jeszcze jedna rzecz, nie wiem czy to prawda ale ja to zauwazylam: jesli dochodzilam do blondu kilka razy nakladajac rozjasniacz to duzo bardziej niszczyly mi sie wlosy niz nalozenie go raz "a dobrze" .....ale to tylko moje doswiadeczenia.
Oczywiscie wiemy ze najlpeij wogole nie uzyac rozjasniaczy
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:04   #979
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Smile_smile- napisz proszę ile czasu odczekałaś po farbowaniu - zanim nałożyłaś rozjaśniacz i cóż to był za specyfik ?
dziękuję
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 13:08   #980
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

mysle ze ok 2-3 miesiecy,a rozjasniacz: jakis ze sklepu fryzjerskiego,nie pamietam,joanna czy cos,a w kazdym badz razie to taki zwykly,niebieski;D aha tak naprawde wszystkie rozjasniacze to jest to samo,kwestia tylko intensywnosci (proporcji skladnikow,% wody utlenionej itp). Czy fryzjerski,czy domowy,ma te same skladniki......
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:10   #981
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Tyle razy było pisane na ten temat Dobrze poradziła ci ta fryzjerka,że nie wyjdą bardzo jasne pasemka Z czarnych trzeba schodzić stopniowo np. poprzez pasemka Na początku wyjdą takie złociste....potem będą coraz jaśniejsze
Jeżeli juz radykalnie coś chcemy zmienić to do tego służy dekoloryzator ale nie ma cudów...nie wyjdzie nigdy jasny blond
Pomysł z szamponetkami wydaje mi się beznadziejny.....Będzie ci cieżko ufarbować potem na jasne, bo szamponetki owszem zmywają się, ale wnikają we włosy i zostawiają dziwny kolor.....Nie prościej poczekać aż sie trochę zmyje i zrobić kilka pasemek, stopniowo dochodząc do jaśniejszego koloru?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:10   #982
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2006-12-03 o 13:11 Powód: pomyłka;) dwa razy to samo:D
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:14   #983
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

zgadza sie- 12% utleniacz to chyba najsilniejsza moc rozjasniania
Smile_smile- jestes anomalią fryzjerską ja mogę nie farbować włosów 6 miesięcy i tak na głowie, po dekoloryzajci wyjdzie mi pomarańcz
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:20   #984
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

była kiedyś taka seria farb z dekoloryzatorem. Moja kuzynka użyła tylko tego dekoloryzatora na włosy zafarbowane całkiem inną farbą i jej pomogło. Dokłądnie nie pamietam jak bardzo, bo było to ze dwa lata temu...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:23   #985
roladish
Raczkowanie
 
Avatar roladish
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 110
GG do roladish
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Dzieki Angelika ale nie potrzebuje twojej opinii czy ci sie podoba czy nie :P wazne ze mi sie podoba.
roladish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:24   #986
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Wink Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Szamponetki używam od około 14 roku życia i zawsze uzywałam brązów różnego typu!Przez ten czas fryzjerki zrobiły ze mnie blondyneczke ze zdarzenia!:d wygladałam ślicznie,ale cos mi odbilo i zorbilam sie na czarno, odrosty sa zbyt widoczne,zbyt mocno widac mój blond naturalny!a szamponetka zrobilam i wyszlo super,calkiem inaczej wygladam i sie czuje a blond za pare miesiecy niech wlosy dojdą do siebie buziaki*:
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:26   #987
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
zgadza sie- 12% utleniacz to chyba najsilniejsza moc rozjasniania
Smile_smile- jestes anomalią fryzjerską ja mogę nie farbować włosów 6 miesięcy i tak na głowie, po dekoloryzajci wyjdzie mi pomarańcz
hmmm....moze to dlatego ze zawsze uzywalam farb bez odcieni czerwonych.... same brązy ciemne ,czarny itd.......nigdy rudy,a jesli juz to dawno temu...........najlpeij sprawdzac na pasemku a nie myslec co nam wyjdzie pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 11:22   #988
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

Kolor możesz osłabić stosując odżywki-maski, takie, które trzyma się dlugo na włosach. Przed nakładaniem włosy najlepiej płukać ciepłą wodą, aby łuski (nie wiem czy dobrze to nazywam) włosa się odchylily, odżywka wnika wtedy głębiej i trochę tego barwnika przy spłukiwaniu (także ciepłą wodą) zabierze (na koniec chłodną aby łuski się zamknęły). Nie jest to super metoda, ale przy szamponie przeciwłupieżowym i masce wlosy bardzo mi pojaśniały (fakt, że nie miałam koloru czarnego).
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 17:27   #989
czarna611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
GG do czarna611
Unhappy Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

czesc.mam ogromny problem. chcialabym wrocic do swojego poprzedniego koloru (ciemny braz) ale nwi eim jak . planuje uzyc dekorolyzatora ale nie wiem czy jest wystarczajaco dobry. mam wlosy czarne... co zrobic zeby wrocic do ciemnego brazu ...uzyc dekoloryzatora i odrazu zafarbowac na swoj naturalny kolor? blagam pomozcie ... chcialam dodac ze mam arczej zdrowe włosy , grube i dlugie tazke raczej nie bedzie widac zbytniego zniszczenie...prosze o odpowiedz
czarna611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 17:42   #990
czarna611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
GG do czarna611
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Lovisa ....a wiesz czy odfarbuje sobie wlosy z czarnego na ciemny brąz?? odpisz prosze
czarna611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.