Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 15:35   #541
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Dlatego z facetami nie gada się o takich rzeczach.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Zapomniałam o meczu. Może po zajrzę do Zarki. W ogóleeeee, byłam na stronie i znów zaczęli szyć spodnie woda w piwnicy
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:36   #542
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie, stwierdzaj dalej że nie. Moją zwróciłam . Jestem z siebie dumna.
Obyś nei załowała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:42   #543
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie, stwierdzaj dalej że nie. Moją zwróciłam . Jestem z siebie dumna.
Stace Ty chciałaś linka do koszuli w kratę?
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...3p2296005.html
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:43   #544
acupof
Raczkowanie
 
Avatar acupof
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 363
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
chciałabym powiedzieć Ci komplement ale obawiam się że będzie miał odwrotny skutek ostatnio mam z tym problem
ja przyjmuję każdy komentarz odnośnie mojego braku uśmiechu z uśmiechem i się nie obrażam
acupof jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:43   #545
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obyś nei załowała


Dla mnie ona trochę przypomina parkę. Bez futra. . Zbyt podobne, by mieć dwie, zbyt mało zastosowań. W tej cenie wolę co innego. Pisać dalej?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:46   #546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość


Dla mnie ona trochę przypomina parkę. Bez futra. . Zbyt podobne, by mieć dwie, zbyt mało zastosowań. W tej cenie wolę co innego. Pisać dalej?
A pewno, why not
Ale nieeee dla mnie parka a podfruwajka to zupełnie co inengo. Przyznam, ze jakżeście wstawiały podfruwajki tutaj, to mnie zupelnie nie ruszła, ale jakzem ją dzisiaj przypadkiem zobaczyła i przymeirzyła, takzem została jakowos oślepiona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:48   #547
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie, stwierdzaj dalej że nie. Moją zwróciłam . Jestem z siebie dumna.
super Anula
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 15:50   #548
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Co? Stwierdziłam że zwyczajnie szkoda życia. Mam wszystko na miejscu. Mam względnie dobre zdrowie, czego więcej chcieć? W życiu liczą się inne rzeczy. Nie ciało, nie szmaty które je zdobią. Mam być do końca życia smutna i użalać się nad sobą bo mam rozstępy, czy dlatego że mam okrąglejsze uda? No proszę Was. Trzeba zdać sobie sprawę jak bardzo jest to płytkie.
Nie uważam że to jest płytkie, kazda kobieta ma gleoboko zakorzenione ptrzebe wygladania dobrze .Chodzi oto żeby nie przeslonilo to innych rzeczy, żeby nie pajacować nie zadreczac siebie i innych swoimi kompleksami ale w miare mozliwosci
Poza tym dobry wyglad ma duzy związek ze zdrwiem- wypadanie wlosów, odkładający sie nadmiernie tluszczyk sa znakiem że coś trzeba zmienić w stylu zycia i nalezy zwracac na to uwage jak na sygnal
Jak ktos narzeka na figure i przez to sie bierze za ćwiczenia to tym lepiej bo "niechcący" bedzie zdrowszy


Cytat:
Napisane przez acupof Pokaż wiadomość
ja również jestem zadowolona ze swojej figury, dzięki zdrowemu odżywianiu zgubiłam kilkanaście zbędnych kg w kilka miesięcy, a przede wszystkim czuje się świetnie i mam mnóstwo energii muszę jeszcze popracować trochę nad systematycznością w ćwiczeniach, ale ogólnie jestem z siebie dumna
i takie podjescie lubie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie należe do osób które kokieteryjnie wymuszają komplementy, mowiac ze za grubo/chudo coś. Jelsi pisze coś w stylu, ze tu za szeroko mi to wyglada u mnie, albo igrubo/chudo to tak własnie się widze i tak myslę, zero kokieterii. Jesli ktoś widzi to inaczej to ok, wolno mu wyrazic swoje zdanie, ale ja nie oczekuje ze zmieni mój punkt widzenia, dowartosciuje mnie komolementami etc.
Nic nie poradze, ze jestem w stosunku do siebie taka krytyczna. Zazwyczaj surowiej ocenia sie samemu.
Ja uważam ze krytycznym trzeba byc , trzeba widziec co jest nie ta zeby móc to zmieniac
Np jak komus sie wydaje ze ma gruba szyje i sie okazuje ze to wole na tarczycy J.w ; wyglad świadczy o zdrowiu.
Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

Jak pochwaliłam się dzisiaj kolegom z pracy mikruskiem i minikuferkiem, to rozpętała się III wojna światowa. Dwóch stwierdziło, że 100 zł za torebkę to nienormalne, bo myśleli, że torebki kosztują maksymalnie 50 zł (te najdroższe). Pozostali stwierdzili, że wiadomo dlaczego powyżsi nie mają dziewczyn/żon. I w efekcie prawie się pobili..
50 zl max ? skad oni sie urwali ?



Miałam napisac o laptopach w poprzednich wątku (czyi wczoraj) ale żeby było przjeryście to w nowym poście Ot taki spory offtop
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:01   #549
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
super Anula

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A pewno, why not
Ale nieeee dla mnie parka a podfruwajka to zupełnie co inengo. Przyznam, ze jakżeście wstawiały podfruwajki tutaj, to mnie zupelnie nie ruszła, ale jakzem ją dzisiaj przypadkiem zobaczyła i przymeirzyła, takzem została jakowos oślepiona
Nie jest to ani sporotwe jakoś, ani eleganckie. Gnieciuch okropny. Brak podszewki. Te guziki błyszczące dla mnie out. Głównie chyba tylko na lato, jako taka narzutka, bo cienizna. Ale mam różne podobne rzeczy i nie noszę.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:04   #550
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

QUOTE=anciaahk;49979077]

Nie jest to ani sporotwe jakoś, ani eleganckie. Gnieciuch okropny. Brak podszewki. Te guziki błyszczące dla mnie out. Głównie chyba tylko na lato, jako taka narzutka, bo cienizna. Ale mam różne podobne rzeczy i nie noszę.[/QUOTE]

Mnie sie nie gniecie, a niosłam upchana równo
Nie ma byc elegancki, tylko luzacki
I owszem, na cieple dni i własnie dlatego mi podchodzi, bo nie mam w szafie nci pdoobnego Guzików nie ma, tylko zatrzaski i nie swieca mu sie :P
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:07   #551
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość


Nie jest to ani sporotwe jakoś, ani eleganckie. Gnieciuch okropny. Brak podszewki. Te guziki błyszczące dla mnie out. Głównie chyba tylko na lato, jako taka narzutka, bo cienizna. Ale mam różne podobne rzeczy i nie noszę.
j tez widzialam na zywo w poniedzilek rozm. L i............za darmo bym tego nie chciala...material straszne wykonanie w tej wisialo pelno nitek wole dolozyc do torebki kupie ją bio nie mam czarnej torebki zadnej tak sie wypśtykałam [wanka ]
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 16:09   #552
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Corii wiesz, że mam więcej argumentów dla tej podfruwajki na nie niż dla parki na tak
Na mnie szału nie zrobiła, ale to wszystko kwestia gustu. Od razu przypomina mi się Eleo, jak pisze, że coś jest dobre tylko do zdjęcia
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:10   #553
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Corii wiesz, że mam więcej argumentów dla tej podfruwajki na nie niż dla parki na tak
Na mnie szału nie zrobiła, ale to wszystko kwestia gustu. Od razu przypomina mi się Eleo, jak pisze, że coś jest dobre tylko do zdjęcia
o to to to dlatego chyba puszcze w swiat szary sweter
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:11   #554
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
j tez widzialam na zywo w poniedzilek rozm. L i............za darmo bym tego nie chciala...material straszne wykonanie w tej wisialo pelno nitek wole dolozyc do torebki kupie ją bio nie mam czarnej torebki zadnej tak sie wypśtykałam [wanka ]
Dokładnie. Może nie jest droga, ale w tej cenie wolę albo marynarkę, albo dołożyć i mieć bikerkę, która prezentuje się wg mnie lepiej i ma zdecydowanie więcej zastosowań . To też kwestia jakich ubrań się w szafie potrzebuje, ja podfruwajki nie miałabym zbyt częstoych zastosowań.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:14   #555
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
Co do butów skórzanych.. powiem Wam hit, ostatnio byłam w new look i patzrę a tam botki zamszowe z naturalnej skóry ( całe, nie tylko wierzch) po 35 zł za pare!!!! nie mogłam uwierzyć niestety nie było mojego rozmiaru
Widzialam kilka dni temu w New Look fajna biala koszule za 25zl i bylam w szoku
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:15   #556
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dokładnie. Może nie jest droga, ale w tej cenie wolę albo marynarkę, albo dołożyć i mieć bikerkę, która prezentuje się wg mnie lepiej i ma zdecydowanie więcej zastosowań . To też kwestia jakich ubrań się w szafie potrzebuje, ja podfruwajki nie miałabym zbyt częstoych zastosowań.
Zgadzam się Uważam też, że nie ma sensu kupować pewnych rzeczy tylko dla tego, że są tanie. Oczywiście w pierwszej chwili kusi, ale jak się na trzeźwo przemyśli, wiadomo, co robić.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:16   #557
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dokładnie. Może nie jest droga, ale w tej cenie wolę albo marynarkę, albo dołożyć i mieć bikerkę, która prezentuje się wg mnie lepiej i ma zdecydowanie więcej zastosowań . To też kwestia jakich ubrań się w szafie potrzebuje, ja podfruwajki nie miałabym zbyt częstoych zastosowań.
jestem tego samego zdania....ja rozumiem ze corii chce miec cos luzackiego....ale jak dlaamnie to luzacko mozna i skore zestawic a to ZAWSZE skora a kosztuje tylko stowke wiecej i ma wiecej zastosowan i wiecej outfitow sie z nia stworzy.....

ja mysle ze za jakis czas corii odda te podfruwaje.....troszku już ją znam
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:17   #558
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
super, biotebal tez brałam dosc długo

ja teraz parze pokrzywe i skrzyp razem w jednym wielkim kubku bo mi kolega-fizyk namietnie partający sie ziołami i innymi takimi mi powiedział, że lepiej razem sie wchłaniają i wzmacniaja nawzajem swoje właściwości

lucernę za jego namową piję bo odgrzybia organizm, tylko że ją 1 tydzień można pic i potem pauza
Polecam przynajmniej dobrze smakuje
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:18   #559
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Polecam przynajmniej dobrze smakuje
Gdzie można to kupić? Chociaż pokrzywa dla mnie też smakowo ujdzie.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 16:18   #560
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Odniosłam się do tego:
"1.02 -31.05 zakupom mówię NIE"
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
kurde...zapomniałam


Cytat:
Napisane przez tishka Pokaż wiadomość
jesli niedlugo na allegro pojawi sie ta torba z opisem ZARINEL to chyba padne


Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Dlatego z facetami nie gada się o takich rzeczach.
A niech wiedzą co i jak Bo rzeczywiście nigdy żon nie znajdą.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Zapomniałam o meczu.
Ja oglądam drugim okiem.

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
to masz tu kilka fotek żeby cię zniechęcić
O czarny borze...

Na razie zadowalam się mikruskiem.
Doszedł dzięki kikikaka5.

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Miałam napisac o laptopach w poprzednich wątku (czyi wczoraj) ale żeby było przjeryście to w nowym poście Ot taki spory offtop
Czekam. For me jakiś lekki, mały, do pisania.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:20   #561
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Ośmiele się powrócic do tematu laptopa któreg poszukuja --Olka—i Lady
mogę cytowac bo watek już zamkniety wiec tylko skopiuje w miare

Cytat:
Napisane przez --Olka--
...
Byłabym w takim razie wdzięczna za polecenie czegoś, bo ja zupełnie zielona jestem w temacie:torba.

Lapek ma być do pracy. Poza małą awaryjnością, itp. ma być lekki (do częstego noszenia), ekran raczej mniejszy niż 15". Będę na nim głównie pisać, do netu też chciałabym wejść, ale gry mi żadne nie potrzebne. Fajnie jakby bateria trzymała w miarę.
To tyle
.
Cytat:
Napisane przez LadyI

Polec cos prosze, bo wisi nade mna zakup nowego, a odwlekam to w nieskonczonosc..


podrozuje z laptopem 1-2 razy w miesiacu. Chciałbym żeby był szybki i bezawaryjny
A wiec przenośny lekki szybki ,długo działający na baterii – na pewno na takie pytanie każdy sprzedawca będzie wam polecać ultrabooki
Do zalet nalezy to że są lekkie waża nawet poniżej 2 kg a nawet 1,5 kg, nateriałtrzyma naprawde długo (3,5 do nawet 8 godzin) Wzgledem wygladu takze ładnie sie prezentuja bo są cieniutkie i maja obudowy metalowe wysokiej jakości .
Wady - swoje kosztują, Do tego mniejsza klawiatura , często brak klawiatury numerycznej , to niektórym przeszkadza. Dysk czesto o małej pojemności , zazwyczja brak napędu DVD/Blu Ray

Najbardzije znaczaca roznicą jest mniejszy ekran- to imho największy feler- maly ekran będzie jest mniej wygodny ( 13” to się wydaje niewielka róznica ale faktycznie 15” są o 1/3 większe) .Niektóre maja ekran dotykowy wtedy to jest mnie uciążliwe.
To już same musicie zdecydować co ważniejsze . Nie wiem czy to ma być jedyny komputer czy uzuplenienie dla stacjonarnego ? Jak jedyny to raczje wiekszy ekran, jak uzupęłninie to może być mniejszy .

Ja zdecydowanie preferuje wiekszy ekran dlatego mam 17,4” Wbrew temu co się mowi ze to laptopy stacjonarne – wazy z zasilaczem tyle co niejeden 15” i ma raptem 3 cm wiecej - wiec do przenoszenia i okazjonalnego podróżowania tez się nadaje (ale są takie co waza i 4 kg + zasilacz to tego już bym nie taszcyzła) Jakbym miała codziennie wozić komunikacja miejską lapek to bym wybrala ultrabook – no chyba że bylby tylko do notatek, czytania i sprawdzenia czegos w necie to wtedy nawet nie laptop ale tablet .

O ultrabookach jest teraz głośno ale mi wydaja mi sie troche modą (ładne zgrabne, szybkie dobre parametry) ale troche przereklamowane- daleko im jeszcze do lekkosci tabletu który spełnia znacza cześc ich funkcji a sa mniej wygodne od laptopa .

Co do szybkości – do pisania i internetu to właściwe każdy laptop z ostatnich lat będzie szybki, nie trzeba jakiegoś super procesora .
Pamiec - Dobrze żeby miał min 4 GB RAM
Jak macie duzo plików np. zdjęć, filmów to się przyda pojemny dysk- w ultrabookach są SSD któres są szybkie ale maja niewielka pojemność np. 128 MB – za to laptopy maja po 500 GB - 1 TB to powinno wystarczyc prawie każdemu .Grafika jak nie chcecie grac to kazda obleci
System – Vista jest niepolecana , nowe komputery mja zazwyczja Win 8 albo Win 7 – niektórzy uważają że ten drugi jest lepszy ,mimo że starszy .
Klawiature to najlepiej sporóbowąc samemu i popisac większość teraz ma wyspowączyli taka że klawisze są wycięte w obudowie ale jak ktos woli starego typu to można ja jeszcze spotkac . Niektóre maja podświetlenei to się przydaje jak nie chce się świeic swiatla w nocy
Czas dzialanai na baterii jaksie podrózuje duzo to jest wazne bo nie zawsze się znajdzie gniazdko
Przy podorózy się też przydaja zabezpieczenia antykradzieżowe np. czytnik linii papilarnych technologia Anti-Theft, (umożliwia zdalne zablokowanie komputera )
Jak lubicie oglądać filmy zdjęcia to przyda się wiekszy ekrna oczywiście i wysoka rozdzielczość -taki standard to 1300 px , wysoka to np. 1600x900, 1900x900 chociaz te najnowsze maja ogromne jak np.

Cytat:
podoba mi sie sony vaio czy jak to sie pisze
tak sie pisze tyle ze duzymi lterami ; VAIO - bo to skrót
no ja kiedys wrecz myslałm że oprócz Apple tylko oni robią ładne lapki ale teraz znacznie sie porawilo wzronictwo lapotpów i wiele firm juz robi naprawde ładne laptopy, stylowe obudowe nie jakes tanie plastiki - mozna wybrac ładny lapopt, bardzo óznych firm i to nie kosztem parametrów -nie musisz sie nastawiać się na VAIO czy na konkretna marka bo jest z czego wybierac .A z tego co wiem one sa popularne w UK i USA, chociaz oczywiscia rzadzi tam Mac a jak juz kupuja inny to VAIO

Cytat:
Chciałbym żeby był szybki i bezawaryjny
wprawdzie sama wspominałam o awaryjności i marce ale nie uważam naprawdę to nie jest najwazniesze .Jak pisla Corii- parametry są kluczowe , marka - potem. Ludzie lubią mówic "a ten i ten mi wysiadl beznadziejna marka juz tego nie kupie" a to czasem ich wina, czasem felenry model
Wspomniałam o tym ze HP się psuja ,bazowane m. in na tym http://www.engadget.com/2009/11/17/l...-win-hp-fails/
ASUS, Toschiba, VAIO były najmniej awaryne a , HP najwiecej to fakt -róznica rzedu 10% , dane z przed paru lat poza tym liczne opinie powtarzane na forach - wiec sie nastawiłam. "nie HP" - te ¼ psujących się laptopów to jednak coś wiecej niż przypadek a jest taki wybór że można wykluczyc spokojnie jedna marke – mimo że HP sąpopularne w Polsce . Gateway to samo - duza awaryjnsoci mniej renomowana marka podobnie Packard Bell .
Tu jest ranking polecanych http://pl.brandsrated.com/Laptopy ale brakuje niektórych a inne maja malo głosów. Toschiba, Samsung, Acer, Asus ,Lenovo, VAIO ,Dell to sa bardzo podobne marki pod wzlgedem renomy , nie róznia specjalnie , moim zdaniem nie ma co się skupiać na marce ale sprawdzac dany model jakie skłonnosci do pewnych awarii a wiele uszkodzen laptopów powoduja sami użytkownicy (np przegrzewaja zatykając otwory wentylacyjne albo nie dbajac o czyszczenie ukąłdu chłodzącego)

Ja zakładam ze awaryjność to naprawe duża loteria ,czasem felerne jest mocowanie czasem podzespol czasem wychodzi po paru miesiacach innym razem po latach ale zazwczyaj da sie nparawić/wymieniac a jak jakaś usterka się pojawia ciągle to się wymienia na inny
Ważniejsze są te rzeczy które się odczuwa na co dzien dzien a nei takie które objawa po dwóch latach



co do konkretnych modeli to wchodzicie na storny jakis firm typu

www.komputronik.pl
http://www.mediamarkt.pl/

www.euro.com.pl

wpisujecie kryteria i sie pokazuja modele
chyba że używane no to allegro

jak wam jakis w oko wpadnie jakis to czyjtacie profesjonalne renezje
www.notebookcheck.net
www.notebookcheck.pl

http://www.komputerswiat.pl/

i opinie uzytkowników np
www.ceneo.pl
www.skapiec.pl

a najprosciej to wpisać w google i sie pojawia strony z recenzjami i opiniami

sa tez zestaweienia ,rankingi np najlepsze laptopy do 3000 ,najlepsze ultrabooki .Ale najpierw trzeba wiedziec czego sie szuka

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2015-01-28 o 16:44
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:23   #562
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Gdzie można to kupić? Chociaż pokrzywa dla mnie też smakowo ujdzie.
Kupilam ja chyba w e.leclerc

Ogladacie mecz?

Kurcze zaczela mi sie ta torebka podobac Rozmiar ma dla mnie optymalny
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:24   #563
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dokładnie. Może nie jest droga, ale w tej cenie wolę albo marynarkę, albo dołożyć i mieć bikerkę, która prezentuje się wg mnie lepiej i ma zdecydowanie więcej zastosowań . To też kwestia jakich ubrań się w szafie potrzebuje, ja podfruwajki nie miałabym zbyt częstoych zastosowań.
Kupowanie czegoś tylko dlatego bo jest tanie jest bez sensu - włoży się raz albo wcale i leżakuje w szafie

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania....ja rozumiem ze corii chce miec cos luzackiego....ale jak dlaamnie to luzacko mozna i skore zestawic a to ZAWSZE skora a kosztuje tylko stowke wiecej i ma wiecej zastosowan i wiecej outfitow sie z nia stworzy.....

ja mysle ze za jakis czas corii odda te podfruwaje.....troszku już ją znam
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:29   #564
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ogladacie mecz?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:38   #565
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Kryminalnych oglądam, meczu nie bo mam już za dużo stresów jak na dzisiejszy dzień
Zaraz pójdę na psiowy spacerek to się odstresuję

Edytowane przez 523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Czas edycji: 2015-01-28 o 16:39
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:41   #566
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

ja trening

a propo szmatek, to ja teraz same zwroty robie, zrobiłam katharsis i pod wpływem emołszyn było wiele zakupów których zwyczajnie nie potrzebuje...
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:41   #567
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość

Ogladacie mecz?
juz nie
spadam na silke
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:41   #568
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;49979649]Kryminalnych oglądam, meczu nie bo mam już za dużo stresów jak na dzisiejszy dzień
Zaraz pójdę na psiowy spacerek to się odstresuję [/QUOTE]

U mnie to samo Z tym, że familia obok ogląda i wszystkie emocje się na mnie przenoszą Dobrze, że za niedługo basenior
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:42   #569
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Stace Ty chciałaś linka do koszuli w kratę?
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...3p2296005.html
Nie . Ale dziękuję, fajowa
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:48   #570
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LI

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Ośmiele się powrócic do tematu laptopa któreg poszukuja --Olka—i Lady
mogę cytowac bo watek już zamkniety wiec tylko skopiuje w miare

A wiec przenośny lekki szybki ,długo działający na baterii – na pewno na takie pytanie każdy sprzedawca będzie wam polecać ultrabooki
Do zalet nalezy to że są lekkie waża nawet poniżej 2 kg a nawet 1,5 kg, nateriałtrzyma naprawde długo (3,5 do nawet 8 godzin) Wzgledem wygladu takze ładnie sie prezentuja bo są cieniutkie i maja obudowy metalowe wysokiej jakości .
Wady - swoje kosztują, Do tego mniejsza klawiatura , często brak klawiatury numerycznej , to niektórym przeszkadza. Dysk czesto o małej pojemności , zazwyczja brak napędu DVD/Blu Ray

Najbardzije znaczaca roznicą jest mniejszy ekran- to imho największy feler- maly ekran będzie jest mniej wygodny ( 13” to się wydaje niewielka róznica ale faktycznie 15” są o 1/3 większe) .Niektóre maja ekran dotykowy wtedy to jest mnie uciążliwe.
To już same musicie zdecydować co ważniejsze . Nie wiem czy to ma być jedyny komputer czy uzuplenienie dla stacjonarnego ? Jak jedyny to raczje wiekszy ekran, jak uzupęłninie to może być mniejszy .

Ja zdecydowanie preferuje wiekszy ekran dlatego mam 17,4” Wbrew temu co się mowi ze to laptopy stacjonarne – wazy z zasilaczem tyle co niejeden 15” i ma raptem 3 cm wiecej - wiec do przenoszenia i okazjonalnego podróżowania tez się nadaje (ale są takie co waza i 4 kg + zasilacz to tego już bym nie taszcyzła) Jakbym miała codziennie wozić komunikacja miejską lapek to bym wybrala ultrabook – no chyba że bylby tylko do notatek, czytania i sprawdzenia czegos w necie to wtedy nawet nie laptop ale tablet .

O ultrabookach jest teraz głośno ale mi wydaja mi sie troche modą (ładne zgrabne, szybkie dobre parametry) ale troche przereklamowane- daleko im jeszcze do lekkosci tabletu który spełnia znacza cześc ich funkcji a sa mniej wygodne od laptopa .

Co do szybkości – do pisania i internetu to właściwe każdy laptop z ostatnich lat będzie szybki, nie trzeba jakiegoś super procesora .
Pamiec - Dobrze żeby miał min 4 GB RAM
Jak macie duzo plików np. zdjęć, filmów to się przyda pojemny dysk- w ultrabookach są SSD któres są szybkie ale maja niewielka pojemność np. 128 MB – za to laptopy maja po 500 GB - 1 TB to powinno wystarczyc prawie każdemu .Grafika jak nie chcecie grac to kazda obleci
System – Vista jest niepolecana , nowe komputery mja zazwyczja Win 8 albo Win 7 – niektórzy uważają że ten drugi jest lepszy ,mimo że starszy .
Klawiature to najlepiej sporóbowąc samemu i popisac większość teraz ma wyspowączyli taka że klawisze są wycięte w obudowie ale jak ktos woli starego typu to można ja jeszcze spotkac . Niektóre maja podświetlenei to się przydaje jak nie chce się świeic swiatla w nocy
Czas dzialanai na baterii jaksie podrózuje duzo to jest wazne bo nie zawsze się znajdzie gniazdko
Przy podorózy się też przydaja zabezpieczenia antykradzieżowe np. czytnik linii papilarnych technologia Anti-Theft, (umożliwia zdalne zablokowanie komputera )
Jak lubicie oglądać filmy zdjęcia to przyda się wiekszy ekrna oczywiście i wysoka rozdzielczość -taki standard to 1300 px , wysoka to np. 1600x900, 1900x900 chociaz te najnowsze maja ogromne jak np.

tak sie pisze tyle ze duzymi lterami ; VAIO - bo to skrót
no ja kiedys wrecz myslałm że oprócz Apple tylko oni robią ładne lapki ale teraz znacznie sie porawilo wzronictwo lapotpów i wiele firm juz robi naprawde ładne laptopy, stylowe obudowe nie jakes tanie plastiki - mozna wybrac ładny lapopt, bardzo óznych firm i to nie kosztem parametrów -nie musisz sie nastawiać się na VAIO czy na konkretna marka bo jest z czego wybierac .A z tego co wiem one sa popularne w UK i USA, chociaz oczywiscia rzadzi tam Mac a jak juz kupuja inny to VAIO

wprawdzie sama wspominałam o awaryjności i marce ale nie uważam naprawdę to nie jest najwazniesze .Jak pisla Corii- parametry są kluczowe , marka - potem. Ludzie lubią mówic "a ten i ten mi wysiadl beznadziejna marka juz tego nie kupie" a to czasem ich wina, czasem felenry model
Wspomniałam o tym ze HP się psuja ,bazowane m. in na tym http://www.engadget.com/2009/11/17/l...-win-hp-fails/
ASUS, Toschiba, VAIO były najmniej awaryne a , HP najwiecej to fakt -róznica rzedu 10% , dane z przed paru lat poza tym liczne opinie powtarzane na forach - wiec sie nastawiłam. "nie HP" - te ¼ psujących się laptopów to jednak coś wiecej niż przypadek a jest taki wybór że można wykluczyc spokojnie jedna marke – mimo że HP sąpopularne w Polsce . Gateway to samo - duza awaryjnsoci mniej renomowana marka podobnie Packard Bell .
Tu jest ranking polecanych http://pl.brandsrated.com/Laptopy ale brakuje niektórych a inne maja malo głosów. Toschiba, Samsung, Acer, Asus ,Lenovo, VAIO ,Dell to sa bardzo podobne marki pod wzlgedem renomy , nie róznia specjalnie , moim zdaniem nie ma co się skupiać na marce ale sprawdzac dany model jakie skłonnosci do pewnych awarii a wiele uszkodzen laptopów powoduja sami użytkownicy (np przegrzewaja zatykając otwory wentylacyjne albo nie dbajac o czyszczenie ukąłdu chłodzącego)

Ja zakładam ze awaryjność to naprawe duża loteria ,czasem felerne jest mocowanie czasem podzespol czasem wychodzi po paru miesiacach innym razem po latach ale zazwczyaj da sie nparawić/wymieniac a jak jakaś usterka się pojawia ciągle to się wymienia na inny
Ważniejsze są te rzeczy które się odczuwa na co dzien dzien a nei takie które objawa po dwóch latach



co do konkretnych modeli to wchodzicie na storny jakis firm typu

www.komputronik.pl
http://www.mediamarkt.pl/

www.euro.com.pl

wpisujecie kryteria i sie pokazuja modele
chyba że używane no to allegro

jak wam jakis w oko wpadnie jakis to czyjtacie profesjonalne renezje
www.notebookcheck.net
www.notebookcheck.pl

http://www.komputerswiat.pl/

i opinie uzytkowników np
www.ceneo.pl
www.skapiec.pl

a najprosciej to wpisać w google i sie pojawia strony z recenzjami i opiniami

sa tez zestaweienia ,rankingi np najlepsze laptopy do 3000 ,najlepsze ultrabooki .Ale najpierw trzeba wiedziec czego sie szuka
hej, widzę, że masz dużą wiedzę, właśnie wczoraj kupiłam sobie laptop (ASUS) choć chciałam VAIO, ale Sony zaprzestało produkcji, więc potem mógłby być problem z ewent. gwarancją itp... (choć niby jest serwis do 2015 r?) i zastanawiam się czy go dodatkowo ubezpieczyć. bp dowiedziałam się o takiej opcji przy zakupie ? Myślisz, ze warto wydać 600 stówek na ubezpieczenie na awarię/kradzież/zalanie itp na dwa lata? Słyszałam, że nawet jak uszkodzisz laptop z Twojej winy dają Ci nowy.. no ale w sumie nie mam zamiaru sobie specjalnie niszczyć laptopu Ktos może kupował taki pakiet dodatkowy ochronny?
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-08 22:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.