Sponsoring .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 13:15   #1
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee

Sponsoring ....


Oglądałam wczoraj na jakimś kanale program o dziewczynach które "dorabiają" sobie bogatymi sponsorami. Może i nie było by w tym nic dziwnego ale te dziewczyny miały po kilkanaście lat i spotykały się z facetami grubo starszymi od siebie. Najgorsze w tym wszystkim było chyba to ze one nie zdawały sobie sprawy z tego co robia - a niektóre były nawet dumne z tego że mają "starszych chłopaków". Nie wiem czy to podciągnąć pod prostytucję czy pod pedofilię - ale ja byłam tym zszokowana. Zastanawiam się gdzie są rodzice tych dziewczyn? czy oni niczego nie widzą? nie dziwi ich że ich córka ma nowe kosmetyki drogie ubrania a skąd ma na to wszystko pieniądze??
Być może ja jestem już w podeszłym wieku i pewnych rzeczy nie jestem w stanie pojąć ale coś takiego nie mieści mi się w głowie - jak można być tak bezmyślnym i bez wyobrazni?? Sypiać z jakimś facetem żeby mieć nowy ciuch kosmetyk czy telefon?? Boże czy te dziewczyny nie zdają sobie sprawy z tego że ci faceci je wykorzystują w perfidny sposób?? Jak można sypiać z 12 czy 13-letnią dziewczynką?? Przecież to jeszcze dziecko!! Ja nie wyobrażam sobie sypiać z 15-letnim chłopcem - przecież to jest jakieś chore!!! I podejście tych dziewczyn że się nie zabezpieczają bo to tak jabky jeść cukierka przez papierek a żeby brać tabletki trzeba iść z mamą do lekarza. W sumie to chyba już przestałam się dziwić że dzieci mają dzieci - z takim podejściem do sprawy. Wogóle całe to zjawisko jest dla mnie jakieś chore.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:18   #2
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Sponsoring ....

A ja sporo popieram.
Nie w tak młodym wieku, nie podejście do antykoncepcji.

Ale - rozumiem, że ktoś się ''ustawia'' - seksem.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:19   #3
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Sponsoring ....

Jeżeli te dziewczynki maja faktycznie 12-13 lat to jest to straszne i jest to pedofilia.Jakos w dzisiejszych czasach panuje jak dla mnie lekka rozwiązłośc w sprawach seksu-stał on się po prostu towarem za który się płaci nie patrząc na konsekwencje.Ale jeżeli takie rzeczy robią dziewczyny 20letnie albo starsze kobiety- ja nie mam nic do tego.W końcu one są dorosłe i same decyduja o tym co robią.Jest to na pewno pewna forma prostytucji.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:23   #4
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Sponsoring ....

ja nie mam na myśli tych starszych dziewczyn bo one są dorosłe i wiedzą co robią ale zaczynać w tym wieku - sorry ale włos na karku mi się jeży co bedzie pózniej jak bedą miały po dwadzieścia parę lat??
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:25   #5
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Sponsoring ....

Jak będa miały dwadziscia pare lat to częśc z nich pójdzie po rozum do głowy a część zostanie "w zawodzie".Bo po co pracować jak można miec wszystko lekko
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:27   #6
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Sponsoring ....

Nie wiem czemu 13stki tak postępują. To jest dla mnie - patogologia.
Widocznie (media? tv?) zaostrzają apetyty - bo jak ja miałam 13 lat - to nie miałam marzeń aby się odpicować, iść w miasto - i mieć na nową szminkę za 150 zł.

A teraz młodzi tacy dumni, że jak najwcześniej biorą się do seksu.
To ''wstyd'' być ostatnią dziewicą na osiedlu czy w klasie.

Ale widzisz - podaż i popyt - wzajemnie zależne. One to robią - bo (między innymi) ktoś chce to z nimi robić - a one chcą mieć kasę.
I wszyscy są zadowoleni, czyż nie...

Popatrz na Tajlandię - tam trzynastolatka - to już stręczycielka, nie tylko prostytutka.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:28   #7
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Sponsoring ....

Oglądałam, nawet zastanawiałam się czy nie założyc wątku. Te dziewczyny określa się mianem "szlaufów", tak jak w tym programie (a propos - dokładnie nadawali go wczoraj na Polsacie, tytuł : bodajże "Szlaufy-nastoletnie prostytutki").
Po obejrzeniu tego, tylko stwierdziłam do siostry, "dobrze, że chociaż robią to za telefon, a nie za batona"...
Bo na prawdę nie ma słów. Te dzieci nie postrzegają tego, co robią za prostytucję. Nie wiem co robią ich rodzice, ale na Boga, nie można wszystkiego zwalać na brak opieki, zainteresowania i czułości! Jest wielu wybitnych dziś ludzi, którzy się wybili z takiego przeklętego kręgu, a też byli porzuceni, zaniedbani, bez perspektyw.
Najbardziej mnie drażniła ta ich pewność siebie, co to nie one, no pewnie, wszystkie im zazdrościmy dziewczyny, nie??
Nie wiem co nimi powoduje, rozumiem, chęć posiadania czegoś, np. telefonu, bądź tylko chęć przejechania się samochodem (sic!), nie wiem czy wiedzą co to jest godność, poczucie honoru, jakieś poczucie wobec siebie, swojego ciała, itd. Chyba muszą się mieć za nic, choć z drugiej strony wyglądały na niezwykle dumne i zadowolone ze swojego stylu życia...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 13:28   #8
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez kuki9
Jak będa miały dwadziscia pare lat to częśc z nich pójdzie po rozum do głowy a część zostanie "w zawodzie".Bo po co pracować jak można miec wszystko lekko
Czemu uważasz, że to lekka metoda pozyskiwania celów i dóbr?

Gdyby to było takie lekko - to dużo więcej z nas - dorobiłoby sobie do pensji lub tygodniówki - w ten mało wyrafinowany sposób.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:32   #9
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Sponsoring ....

moja przyjaciolka myslala o tym pare lat temu, nie przez chec 'ustawienia sie', posiadania chlopaka grzyba, czy fajnego sexu.miala i ma bulimie chciala sie w ten sposob dowartosciowac.czesc sie pewnie zdziwi jak mozna sie w ten sposob dowartosciowac, juz predzej ponizyc.ale nie zapominajmy ze to co dla mnie jest ponizeniem albo czyms nie do przyjecia to dla innej osoby bedzie powodem do dumy.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:33   #10
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Sponsoring ....

Lekko-bo seks w pewnych wypadkach jest na pewno lżejszym zajęciem niż normalna praca.Chociaż moralnie watpliwe jest takie dorabianie dlatego niektóre z nas tego nie robią
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:34   #11
sagefighter
Raczkowanie
 
Avatar sagefighter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: Sponsoring ....

Tez uwazam, ze jest to pedofilia najgorszego gatunku polaczona z dziecieca prostytucja. Az dziw bierze nad brakiem zainteresowania ze strony rodzicow....Zastanawia mnie fakt z jakich domow one (te dziewczynki 0 pochodza. Mi sie wydaje, ze z patologicznych, gdzie nie ma prawidlowego modelu rodziny, ktory ma pewne dysfunkcje.I objawia sie to wlasnie checia bycia "dorosla" a co sie z tym wiaze rowniez z seksem. uwazam, ze tutaj zawinila rodzina, gdyz to ona ksztaltuje w duzej mierze swiatopoglad i zachowanie. Druga mysl, ktora mi sie nasunela jest taka, ze dziewczynki z tych domow nie maja nalezytej uwagi, ale sa to domy zadbane...Niestety rodzice poswiecaja wiecej czasu pracy lub zyciu towarzyskiemu niz dzieciom. Pozniej pojawiaja sie sytuacje, ze dzieci maja dzieci....No a pedofilom w to graj... Boze, jaki ten swiat jest porabany.....Mozna popasc w depresje....
sagefighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 13:35   #12
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez smarcoola
moja przyjaciolka myslala o tym pare lat temu, nie przez chec 'ustawienia sie', posiadania chlopaka grzyba, czy fajnego sexu.miala i ma bulimie chciala sie w ten sposob dowartosciowac.czesc sie pewnie zdziwi jak mozna sie w ten sposob dowartosciowac, juz predzej ponizyc.ale nie zapominajmy ze to co dla mnie jest ponizeniem albo czyms nie do przyjecia to dla innej osoby bedzie powodem do dumy.
Coś w tym jest i dlatego napisałam, że z jednej strony wydaje się, że same siebie mają za nic, a z drugiej strony są pewne siebie i zadowolone, dumne. To dziwne, ale wydaje się, że jest tak jak mówisz, jest tu jakieś dziwne rozdwojenie...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:41   #13
sagefighter
Raczkowanie
 
Avatar sagefighter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez cheer
Coś w tym jest i dlatego napisałam, że z jednej strony wydaje się, że same siebie mają za nic, a z drugiej strony są pewne siebie i zadowolone, dumne. To dziwne, ale wydaje się, że jest tak jak mówisz, jest tu jakieś dziwne rozdwojenie...
Trudno mi zorientowac sie o co w tym wszystkim chodzi....Te dzieciaki maja problem z wlasna tozsamoscia i tyle. Sa dziecmi a chcialyby byc doroslymi,zachowuja sie jak dorosle. Tak jak wczesniej wspomnialam: rodzina dysfunkcyjna, media, problemy z odnalezieniem sie w rzeczywistosci, nasze realia, slaby psychicznie osobnik bez uksztaltowanego prawidlowego systemu wartosci i mamy ZONK- czyli nastoletnie prostytutki....
sagefighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:42   #14
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Sponsoring ....

Dziwie sie dlaczego tak dziewczyny postepuja.
Może z braku pieniędzy...pochodzą z biednych rodzin
Ale to i tak ich nie tłumaczy.
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:43   #15
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Sponsoring ....


Oglądałam ten program i też byłam zszokowana - młode dziewczyny prostytuują się i nie widzą w tym nic złego, a wręcz czują się przez to doroślejsze, lepsze od koleżanek, ważniejsze, docenione.
Mniejsza o to, za co się sprzedają, chociaż to jest dopiero śmieszne: pytanie "klienta" - dlaczego zdecydowałaś sie ze mną spotkać?, odpowiedź: a widzisz ten telefon - tu pokazuje komórkę niby jakieś dziadostwo - przecież z tego sie nawet sms nie da wysłać.

Czy to były dziewczyny z rodzin z "marginesu", czy z tzw. "normalnych" domów? Skąd takie wzorce? Totalna demoralizacja?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:46   #16
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Sponsoring ....

ok chcą być dorosłe - ale przecież kasa ani wiek w którym nie są już dziewicami nie świadczy o dorosłości.

Poza tym bardziej mnie chyba przeraziło i zdziwiło to że one nie widzą w tym nic zdrożnego bo przecież facet nie płaci im do ręki po seksie ale kupuje im różne rzeczy - sorry ale to chyba na jedno wychodzi.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:47   #17
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Sponsoring ....

juz kiedys tam czytalam artykul na ten temat .

Wyglada to tak, ze faktycznie facet utrzymuje dziewczyne.
Daje je pieniadze na co tylko chce.Ale tez w ten sposob dba o nia.
Oplaca jej kursy jesykowe.Ogolnie dba o jej edukacje.
Oczywiscie rodzice o niczym nie wiedza a i dziewczyny nic nie mowia.
Haczyk tkwi w tym ze w zamian za dobra materialne oczekuja o nich seksu.

Jezeli chodzi o male dziewczynki- 12, 13 lat... to powiem szczerze ze jest to oburzajace!!!.Wina w tym wypadku lezy po stronie tych facetow.No bo przeciez dziecko nie wie dokladnie co robi.
Natomiast jezeli chodzi o dorosle kobiety, to jest to ich swiadomy wybor.
Sama nie wiem co myslec
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:50   #18
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez Belcia

Jezeli chodzi o male dziewczynki- 12, 13 lat... to powiem szczerze ze jest to oburzajace!!!.Wina w tym wypadku lezy po stronie tych facetow.No bo przeciez dziecko nie wie dokladnie co robi.
Przepraszam za dosłowność - wie jak robić, ale nie wie co robi???...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:51   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez Moniquee
ok chcą być dorosłe - ale przecież kasa ani wiek w którym nie są już dziewicami nie świadczy o dorosłości.

Poza tym bardziej mnie chyba przeraziło i zdziwiło to że one nie widzą w tym nic zdrożnego bo przecież facet nie płaci im do ręki po seksie ale kupuje im różne rzeczy - sorry ale to chyba na jedno wychodzi.

To jest głupi stereotyp,że prostytucja jest wtedy kiedy dostaje się pieniądze,bo prostytucja z definicji-jest to sprzedaż usług seksualnych za pieniądze lub innego rodzaju zapłaty.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 14:00   #20
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez cheer
Przepraszam za dosłowność - wie jak robić, ale nie wie co robi???...
Cheer chodzi mi o to ze dorosly facet wie jak wyglada dziewczynka 13- letnia.W zwiazku z tym wie tez ze nie to nie jest raczej kobita dajmy na to 20 letnia.A mimo wszystko wiaze sie z nia.W dzisiejszych czasach sytuacja nie do pomyslenia.
no a 13- latka nie wie jeszcze czy dobrze robi czy zle.
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:03   #21
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez Moniquee
ok chcą być dorosłe - ale przecież kasa ani wiek w którym nie są już dziewicami nie świadczy o dorosłości
To Ty o tym wiesz. Nastolatka z fajką pod blokiem - wygląda jak szczyl z papierosem - a przekonana jest, że jest Panią Świata.
Cytat:
Napisane przez cheer
wie jak, nie wie co...
''Dziecko'' to dziecko.
Nauczysz je wierszyka na galowy występ - ono będzie chciało Cię uszczęśliwić, wystąpić, zadeklamować - wyznaczy sobie jakieś cele - ale - to nie to samo co dorosła osoba biorąca udział w konkursie recytatorskim.

Dzieci myślą, że coś wiedzą.
Dzieciom się wydaje, że wiedzą.

Nikt mi nie wmówi, że 13-stolatki (co nie znaczy, że nie mają własnej inteligencji) - wiedzą o życiu tyle - co np. 23 latki (itd, żyjące w podobnym/takim samym środowisku).

Że 13 lat = się jakikolwiek rozsądek.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:04   #22
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Sponsoring ....

12 i 13 latki?? Przeciez gros takich dziewczynek jeszcze nie ma dobrze wyksztalconego, kobiecego ciala. Dla mnie to czysta pedofilia. Z reszta tych mezczyzn moim zdaniem bez problemu mozna posadzic o gwalt na nieletnim bo tak naprawde tak jak juz ktos tu napisal, te dziewczynki nie zdaja sobie sprawy z tego co robia.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:10   #23
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez elly2
12 i 13 latki?? Przeciez gros takich dziewczynek jeszcze nie ma dobrze wyksztalconego, kobiecego ciala. Dla mnie to czysta pedofilia. Z reszta tych mezczyzn moim zdaniem bez problemu mozna posadzic o gwalt na nieletnim bo tak naprawde tak jak juz ktos tu napisal, te dziewczynki nie zdaja sobie sprawy z tego co robia.


no nie wiem czy nie wiedzą bo one raczej wydają się być z tego dumne ze zainteresował się nimi starszy facet - tylko gdzie tu powód do dumy??

a pozatym gdyby nie wiedziały co robią to nie kryły by się z tym przed np rodzicami bo nie widziałyby w tym nic złego - skoro jednak rodzicom raczej się o tym nie chwalą - to śmiem przypuszczać że dokładnie sobie zdają sprawę z tego że to co robią nie jest dobre.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:19   #24
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Sponsoring ....

Ze te dziewczyny to mlode i glupie i 10 zlotych czy nowa komorka robi na nich wrazenie to sie nie dziwie... Ale Cifaceci co na takie cos lecą.. to chyba zaburzeni o zaciągach pedofili.
Chociaz przypuszczam ze nie jedna 14stolatka ktora ma juz kobiece ksztalty robi mocneijszy makijaz i nagina sie na 17stolatkie.. wiekszosc z tych facetow pewnie nie wie z jakimi dziecmi mają do czynienia.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:22   #25
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Czemu uważasz, że to lekka metoda pozyskiwania celów i dóbr?

Gdyby to było takie lekko - to dużo więcej z nas - dorobiłoby sobie do pensji lub tygodniówki - w ten mało wyrafinowany sposób.
przemyślałas to , co napisałas? mam nadzieje, że nie napisałaś tego poważnie bo jak tak to ja sie czuje obrażona. Na pewno nie tylko mnie nie jest obca tak cecha jak moralność..... mam nadzieje
wracając do programu to tez go oglądałam. Wiedziłam, że istnieje takie zjawisko jak " nieletnia prostytucja" nie pomyślałabym, że to aż na taką skale i z taka łatwościa Bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Nie mam pojęcia czy m tłumaczyć taki sposób zarobkowania. Nie, własciwie to sie nie da tego wytłumaczyć.............. ..........
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:30   #26
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Sponsoring ....

Hmmm...
Winne są media, winne jest otoczenie, rodzina. To jest patologia jesli 13-latka sprzedaje sie za nowe buty, ale patologią jest bardziej to ze rodzice/ opiekunowie tego nie widzą.
Można sie oburzać, chyba nawet trzeba bo to jedyny sposób walki z tego typu 'instytucją'. Bo mozna coś wiecej zrobić ? Chyba nie.
No i przede wszystkim zajrzeć do 'swojego ogródka' Ja jeszcze go nie mam, ale strach pomyślec...
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:35   #27
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Sponsoring ....

Ja czytałam ostatnio w internecie o sponsoringu. Z tym, że tam była mowa o studentkach, które w ten sposób się utrzymują. Studia kosztują, mieszkanie też, rodzina nie może pomóc i na stypendium też nie można liczyć...
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:36   #28
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez Belcia
Cheer chodzi mi o to ze dorosly facet wie jak wyglada dziewczynka 13- letnia.W zwiazku z tym wie tez ze nie to nie jest raczej kobita dajmy na to 20 letnia.A mimo wszystko wiaze sie z nia.W dzisiejszych czasach sytuacja nie do pomyslenia.
no a 13- latka nie wie jeszcze czy dobrze robi czy zle.
Cytat:
Napisane przez Aeterna
''Dziecko'' to dziecko.
Nauczysz je wierszyka na galowy występ - ono będzie chciało Cię uszczęśliwić, wystąpić, zadeklamować - wyznaczy sobie jakieś cele - ale - to nie to samo co dorosła osoba biorąca udział w konkursie recytatorskim.

Dzieci myślą, że coś wiedzą.
Dzieciom się wydaje, że wiedzą.

Nikt mi nie wmówi, że 13-stolatki (co nie znaczy, że nie mają własnej inteligencji) - wiedzą o życiu tyle - co np. 23 latki (itd, żyjące w podobnym/takim samym środowisku).

Że 13 lat = się jakikolwiek rozsądek.
Rozumiem, że taki macie na to pogląd i szanuję to, ale ja nadal uważam, że one wiedzą co robią. Kiedy ja miałam 15 lat, to prawie nic nie wiedziałam o seksie, nie interesowało mnie to, a kiedy się dowiedziałam co i jak, to byłam przerażona. One nie są - dlaczego? - bo wiedzą doskonale co i jak. A czy się zastanawiają czy to jest dobre czy złe, to już osobny temat. One twierdzą, że wszystko jest ok, to nie prostytucja i ogolnie są zadowolone. I ta, jak piszę, głównie się wypowiadały 15-letnie dziewczyny, im już nie można odmówić rozumu.

A poza tym...że faceci są winni...a co ich to obchodzi? Choc oczywiście jest faktem, że za seks z nieletnią grożą sankcje karne.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:42   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez cheer
Rozumiem, że taki macie na to pogląd i szanuję to, ale ja nadal uważam, że one wiedzą co robią. Kiedy ja miałam 15 lat, to prawie nic nie wiedziałam o seksie, nie interesowało mnie to, a kiedy się dowiedziałam co i jak, to byłam przerażona. One nie są - dlaczego? - bo wiedzą doskonale co i jak. A czy się zastanawiają czy to jest dobre czy złe, to już osobny temat. One twierdzą, że wszystko jest ok, to nie prostytucja i ogolnie są zadowolone. I ta, jak piszę, głównie się wypowiadały 15-letnie dziewczyny, im już nie można odmówić rozumu.

A poza tym...że faceci są winni...a co ich to obchodzi? Choc oczywiście jest faktem, że za seks z nieletnią grożą sankcje karne.

Mogę się pod tym podpisać. I nie zgadzam się ze zwalaniem wszystkiego na patologię
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:43   #30
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Sponsoring ....

Cytat:
Napisane przez cheer
Rozumiem, że taki macie na to pogląd i szanuję to, ale ja nadal uważam, że one wiedzą co robią. Kiedy ja miałam 15 lat, to prawie nic nie wiedziałam o seksie, nie interesowało mnie to, a kiedy się dowiedziałam co i jak, to byłam przerażona. One nie są - dlaczego? - bo wiedzą doskonale co i jak. A czy się zastanawiają czy to jest dobre czy złe, to już osobny temat. One twierdzą, że wszystko jest ok, to nie prostytucja i ogolnie są zadowolone. I ta, jak piszę, głównie się wypowiadały 15-letnie dziewczyny, im już nie można odmówić rozumu.
Też uważam, że wiedzą. Zresztą, co w tym nie wiadomego jak sie idzie z facetem do łóżka?! to jest moralność na zasadzie " to nie mydło, więc sie nie wymydli".Mogą tylko nie traktowac tego jak prostytucje tylko barter
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.