Jestem z żonatym mężczyzną ... - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-09, 13:32   #601
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Unhappy Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Witam Was wszystkie! Przeczytałam cały wątek i muszę przyznać że jestem wstrząśnięta. Okropna sytuacja dla wszystkich - i tych którzy uwikłali się w nią na własne życzenie, jak i tych, którzy zostali jakoś wciągnięci
Baardzo się cieszę ze trafiłam na ten wątek, bo niewiele brakowało a sama wciągnęłabym sie w podobną historię-od jakiegoś roku podrywa mnie żonaty facet. widujemy się dośc czesto w pracy. Lubie go i to bardzo (strasznie haryzmatyczny i przyciągajacy). Wie jak uwieść kobietę.
Ale po przeczytaniu waszych postów widze w jakie bagno można wdepnąć i że z takimi nie ma zartów
Bądzcie twarde dziewczyny! trzymam za Was kciuki no i za siebie tez
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 21:16   #602
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

najważniejsze to zdanie sobie z tego sprawy jak najwcześniej co może spowodować taka sytuacja buziaki dla wszystkich
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 11:55   #603
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Moni888 widzę że po tym jak się dziewczyny zlinczowały zniknęłaś z tego wątku. Napisz jak sie to skończyło i czy się w ogóle skończyło bo wciągnęła mnie ta Twoja historia
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:26   #604
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

skonczylo sie tak ze nie tylko dziewczyny mnei zlinczowaly ale tez moja siostra ! dostalam ogromnego kopniaka a mimo wszystko myslalam/mysle o nim! dzis okolo 9 napisalam mu ze to koniec nic nie odpisal tylko jakies 10 minut temu przyjechal...rzucil sie na mnie juz w drzwiach i gdyby nie to ze rodzice wczesniej wrocili z pracy to pewnie wyladowalibysmy w lozku co ja wyprawiam z jednej strony chce to zakonczyc boje sie ze jego zona sie dowie(opowiadal mi ze jest bardzo zazdrosna) ze zniszcze im zycie a z drugiej go pragne! jestem glupia malolata!nie potrafie uczyc sie na innych bledach tylko dalej brne w to bagno!
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:31   #605
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

no i pewnie bedziesz brnela dalej bo jesli w gre wchodzi takie pozadanie do drugiej osoby,przyjdzie ci tylko czekac az mu sie znudzisz a bog raczy wiedziec kiedy to bedzie
oby tylko ta zona nie spuscila ci manta jak sie dowie i nie zniszczyla zycia
warto tez czasem wyobrazic sobie ze kiedys tez bedzie sie zona
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 15:10   #606
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez bess
no i pewnie bedziesz brnela dalej bo jesli w gre wchodzi takie pozadanie do drugiej osoby,przyjdzie ci tylko czekac az mu sie znudzisz a bog raczy wiedziec kiedy to bedzie
oby tylko ta zona nie spuscila ci manta jak sie dowie i nie zniszczyla zycia
warto tez czasem wyobrazic sobie ze kiedys tez bedzie sie zona
Oj warto-i wtedy brac nogi za pas poki sie czyjegos zycia nie rozwali na kawalki i pomyslec"nie rob komus czego bym nie chciala dla siebie"
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 16:18   #607
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez moni888
skonczylo sie tak ze nie tylko dziewczyny mnei zlinczowaly ale tez moja siostra ! dostalam ogromnego kopniaka a mimo wszystko myslalam/mysle o nim! dzis okolo 9 napisalam mu ze to koniec nic nie odpisal tylko jakies 10 minut temu przyjechal...rzucil sie na mnie juz w drzwiach i gdyby nie to ze rodzice wczesniej wrocili z pracy to pewnie wyladowalibysmy w lozku co ja wyprawiam z jednej strony chce to zakonczyc boje sie ze jego zona sie dowie(opowiadal mi ze jest bardzo zazdrosna) ze zniszcze im zycie a z drugiej go pragne! jestem glupia malolata!nie potrafie uczyc sie na innych bledach tylko dalej brne w to bagno!
nie jest dobrze najgorsze, że mimo iż jesteś swiadoma tego, że to beznadziejna i (z reguły) z góry skazana na porażkę sprawa nie potrafisz z nim skończyć. Ale z drugiej strony jak w grę wchodzi taaka namiętność to jak tu zachować zimną krew
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 16:26   #608
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez kasiakkk
Ale z drugiej strony jak w grę wchodzi taaka namiętność to jak tu zachować zimną krew
Uczucia uczuciami ale jak sie ma wpojone pewne zasady to mozna i zimna krew zachowac i szacunek do siebie (swoj i innych).
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 16:40   #609
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

ale po co????

odbierac komus ojca i meża mało jest facetow na swiecie? nie wyobrazam sobie czegos takiego, marnowac komus zycie zeby zaspokoic swoje potrzyby seksualne
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 16:45   #610
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez nekome
Uczucia uczuciami ale jak sie ma wpojone pewne zasady to mozna i zimna krew zachowac i szacunek do siebie (swoj i innych).
co racja to racja
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:34   #611
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

naprawde nie wiem dlaczego nie potrafie o nim zapomniec/skonczyc to! zawsze jak spotykalam sie z jakimis facetami bylo mi latwiej ich zostawic! a teraz....jest starszy o 15lat ma zone a mnie mimo tego do niego ciagnie przeciez taki facet powinnien wogole dla mnie nei istniec! co z tego ze zdaje sobie sprawe ze robie zle jak nie potrafie tego przerwac
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 17:43   #612
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez moni888
naprawde nie wiem dlaczego nie potrafie o nim zapomniec/skonczyc to! zawsze jak spotykalam sie z jakimis facetami bylo mi latwiej ich zostawic! a teraz....jest starszy o 15lat ma zone a mnie mimo tego do niego ciagnie przeciez taki facet powinnien wogole dla mnie nei istniec! co z tego ze zdaje sobie sprawe ze robie zle jak nie potrafie tego przerwac
sproboj o nim zapomniec napewno dasz rade pomysl o tym jak ty bys sie poczula na miejscu tamtej kobiety!!!
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 18:16   #613
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez JOANNA16
sproboj o nim zapomniec napewno dasz rade pomysl o tym jak ty bys sie poczula na miejscu tamtej kobiety!!!
ZAPOMNIEĆ... nie potrafie, mimo iz chcialabym, to takie trudne czasem zaluje ze zaczelam pracowac dla danone ze on byl moim szefem a ja zamiast go traktowac ja szefa traktowalam jak przyjaciela z ktorym mozna o wszystkim pogadac myslalam ze jest cudownym samotnym facetem i zaczelam go kokietowac, mysle sobie ze lepiej byloby go nie poznac a nastepnie chcialabym byc tam gdzie on!
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 18:24   #614
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez moni888
ZAPOMNIEĆ... nie potrafie
A moim zdaniem nie chcesz.

Pozegnaj sie z nim , powiedz ze nie chcesz utrzymywac zadnego kontaktu bo to jest dla Ciebie zbyt ciezkie i zle sie czujesz z cala sytuacja.Wykasuj jego numer z telefonu, adres mailowy, zabron do siebie dzwonic i pisac. Zajmij sie czyms konkretnym co wymaga zaangazowania - np. zglos sie jako wolontariuszka do pracy w schronisku. Popros kolezanke by Cie wspierala w odchodzeniu od tej chorej "milosci", bys moga sie jej wyplakac jak bedziesz miala straszna chec nawiazac z nim kontakt.
I ciesz sie ze nie jestes jego zona i nie bedziesz musiala przezywac tego co ona gdy dowie sie ze maz zdradza(l) ja z jakas malolata - a na 99% sie dowie, zawsze znajda sie 'zyczliwi' ktorzy odkryja co was ze soba laczylo i jej powiedza - wspolczujac lub cieszac sie z jej nieszczescia.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 18:26   #615
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez moni888
ZAPOMNIEĆ... nie potrafie, mimo iz chcialabym, to takie trudne czasem zaluje ze zaczelam pracowac dla danone ze on byl moim szefem a ja zamiast go traktowac ja szefa traktowalam jak przyjaciela z ktorym mozna o wszystkim pogadac myslalam ze jest cudownym samotnym facetem i zaczelam go kokietowac, mysle sobie ze lepiej byloby go nie poznac a nastepnie chcialabym byc tam gdzie on!
potrafisz muszisz tylko chciec, wiem ze ciezko jak sie z kims bylo tyl czasu i przezyło wiele wspaniałych chwil ale dasz rade jestesmy z toba PROBUJ bo to chora miłosc ktora tak naprawde nie ma przyszłosci

juz widze jak sie poczuje jego zona jak sie dowie szok ...
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 13:42   #616
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez bess
masz nerwy na takie przepychanki to brnij w to ale z obserwacji wiem ze baaaaaaaaardzo sporadycznie zwiazki z zonatymi koncza sie happy endem dla kochanki.zreszta nie chcialabym takiego uzywanego faceta, ktory oszukuje swoja obecna zone.skoro zrobil to jej ,ktora kiedys kochal czemu nie mialby tego zrobic pozniej swojej kochance ktora niekoniecznie kocha?Tez moze mu sie znudzic kiedys tak jak teraz znudzila sie zona.
bardzo mądrze napisane... szkoda tylko ze mimo ze bohaterka tego watku wie o tym to nie uczy sie na własnych błędach...
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 14:41   #617
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

moni888 przeczytałam cały wątek i szczerze mówiąc nie wiem co powiedziec..nie chcę Cie potępiac itp. ale pomyśl jakbyś czuła się będąc na miejscu jego żony? Ja byłam w takiej sytuacji,to znaczy nie w takiej samej,ale podobnej.Różnicą było to,że zdradzał mnie nie mąż a narzeczony...o zdradzie dowiedziałam się,jak zostawił mnie dla innej...dowiedziałam się od przyjaciół,oni wiedzieli od dawna,nie chcieli mi jednak tego mówic...czekali aż on to zrobi...ale nie zrobił,odszedł bez słowa...bolało strasznie...nikt mnie jeszcze tak nie zawiódł,nie zranił...mocno to przeżyłam,schudłam 10 kg. ,nie miałam ochoty na spotkania,w ogóle przestałam ufac komukolwiek...już sobie z tym poradziłam,choc jestem ostrożniejsza...nie ufam już nikomu tak do końca...moni888 pomyśl więc jak przeżyje to jego żona,kiedy rozpadnie się ich małżeństwo...
Niedawno również zaczął podrywac mnie żonaty facet,ale ja wiem jak bardzo boli zdrada,więc (mimo silnej pokusy) nie uległam mu...
Życzę powodzenia i wytrwałości,jeśli postanowisz zakończyc ten "związek"
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:22   #618
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Witajcie dziewczyny !!!!! Długo mnie nie było i to z różnych względów ale widze ze watek nadal wzbudza zainteresowanie.
Moze kilka istotnych słow o tym co sie działo u mnie. Trzymam sie dziewczyny bardzo uparcie swojej decyzji. Mój były partner, kochanek (nazwijcie to jak chcecie)przeszedł wiele etapów. Jak zdecydowałam sie odejśc, cierpliwie to zaakceptował, oferował czysta przyjaźń.... utopia
Później było błaganie, złość pretensja, była wreszcie decyzja o jego rozwodzie.............
Za późno!!!! Gdyby zdecydował sie kilka miesiecy wcześniej byłabym sie zgodziła ale teraz nauczyłam sie żyć bez niego... i to NIE PRAWDA ze nie mozna opóścic mężczyzny którego sie kocha. MOŻNA ale trzeba miec silną motywacje.
Mineło prawie osiem miesięcy jestem spokojniejsza, rozpacz zamieniłam na prace ale i przyszła pora na życie towarzyskie i odrobine radości z życia. Rozumiem teraz o czym mówiłaś ROZ-ter -KA ale musiałam do tego dorosnąć
Teraz nawiązałam nowe przyjaźnie i przyznam sie szczerze że w tych nowych znajomościach jest mężczyzna który zrobił na mnie duze wrażenie i co najważniejsze jest kawalerem
Jestem teraz dumna z siebie że to skończyłam, nie napawa mnie dumą to w czym tkwiłam.
Pragne normalnego życia i prawdziwego partnerstwa i tak mysle że nie chciałabym aby takie babsko jak ja zrujnowała mój związek................
dziewczyny bardzo wam dziekuje za kazdą wypowiedz ta pocieszająca jak i to ostrą................. Przejżałam na oczy
Kja, sweet- buźka serdeczna !!!!!!!!!!!!!!!!
I pamietajcie Egoista mówimy NIE
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:24   #619
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Witaj amethys!!!! Jak Ja sie ciesze, że u Ciebie wszystko w porządku i wszystko sie ułożyło!!Nalezy Ci sie.Nawet nie wiesz jak Twój post Mnie ucieszył....Mam nadzieje, że bedzie jeszcze lepiej tzn TEN, który zrobił na Tobie wrażenie i co najwazniejsze jest KAWALEREM nie okaze sie tylko zwykłym....Zycze szczęscia, wiedziałam, że nadejdą jeszcze te lepsze dni.Gratuluje i ściskam Cie mocno.Mam nadzieje, że sie jeszcze odezwiesz.Buziaki
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 22:08   #620
Ideth
Raczkowanie
 
Avatar Ideth
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
GG do Ideth
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Przeczytałam większość postów, kilka stron ominęłam.. Cieszę się bardzo, że amethys się udało gratuluję siły i motywacji tak jak to powiedziałaś sądzę, że bardzo dobrze zrobiłaś odrzucając go poraz drugi pomimo jego decyzji o rozwodzie..
do wszystkich linczujących w tym wątku: nigdy nie ma jednej prawdy, jest kilka prawd... ehh, przypomina mi się książka "Granica" Nałkowskiej.. warto przeczytać.. ciekawe wnioski..

Powodzenia amethys, moni888 (dasz radę )
__________________
studentka PW

"So if man is five and the devil is six than that must make me seven,
This honkey's gone to heaven,
But if I go to hell then I hope I burn well"
("Fire Water Burn" The Bloodhound Gang)
Ideth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 07:29   #621
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez amethys
I pamietajcie Egoista mówimy NIE
No to jako autorka tego zdania,powiem, że nic bardziej nie mogło mnie ucieszyć, niż Twoja wypowiedź . Szczęścia ,szczęścia i fantastycznego życia u boku Twojego mężczyzny!!!
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 08:48   #622
kja
Raczkowanie
 
Avatar kja
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 176
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Amenthys ciesze się ogromnie że Twoje życie zaczeło się układać po Twojej myśli i że zagościło w nim szczęście.Ja też kogoś poznałam i bardzo bym chciała utrzymać tą znajomość,choć dzielą nas kilometry myśle że może coś z tego będzie,bardzo bym chciała.Amenthys dałyśmy rade Uwierzyli w nas ludzie,uwierzyliśmy im słową i w końcu uwierzyłyśmy same sobie...i jesteśmy
__________________
...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami.
kja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:15   #623
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

witam, ja calego watku nie przeczytalam tylko kilka postow. troche mnie to zaciekawilo bo sama obecnie tkwie w podobnej sytuacji. na wyjezdzie wakacyjno-pracowniczym nad morzem poznalam pewnego faceta.byl kierowca moim i moich znajomych. na poczatku nie zwracal mojej uwagi bo mam juz kogos na kim mi bardzo zalezy.ale bardzo szybko skumplowalismy sie, doslownie w przeciagu kilku dni wspolnie imprezujac w czasie wolnym od pracy.jestem dziewczynom ktora zwraca uwage plci meskiej ale myslalam ze jak facet jest zonaty to tak nie bedzie. a tu niespodzianka. nasza znajomosc zaczela sie zaciesniac. ja zpoznalam jego zone zanim to sie wszytsko zaczelo dziac. on wie ze mam kogos. niestety oboje w pelni swiadomi wszystkiego brniemy w te znajomosc dalej.on opowiedal mi duzo o swoim malzenstawie i o sobie, nie jest szczesliwy.po powrocie z wyjazdu nadal utrzymujemy ze soba kontakt. doszlo miedzy nami do zblizenia ale nie byl to sex. zachowujemy sie jak kumple ale to sie dziala w czasie wyjazdu "wisi" nad nami. on nie czuje wyrzutow z tego powodu, splywa to po nim, ja mam tak samo. dziwna sytuacja. czuje sie jak jego towarzyszka na zla pore, jak odskocznia od zlego.

dodam ze strasznie szkoda mi jego zony, wobec niej czuje sie bardziej niewporzadku niz wobec swojego TZ. zdaje sobie sprawe ze to co czynimy innym czesto do nas wraca. jesli ja kiedys bede w takiej sytuacji to tylko i wylacznie ze sama krece teraz na siebie bata:/
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:42   #624
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez amethys
Witajcie dziewczyny !!!!! Długo mnie nie było i to z różnych względów ale widze ze watek nadal wzbudza zainteresowanie.
Moze kilka istotnych słow o tym co sie działo u mnie. Trzymam sie dziewczyny bardzo uparcie swojej decyzji. Mój były partner, kochanek (nazwijcie to jak chcecie)przeszedł wiele etapów. Jak zdecydowałam sie odejśc, cierpliwie to zaakceptował, oferował czysta przyjaźń.... utopia
Później było błaganie, złość pretensja, była wreszcie decyzja o jego rozwodzie.............
Za późno!!!! Gdyby zdecydował sie kilka miesiecy wcześniej byłabym sie zgodziła ale teraz nauczyłam sie żyć bez niego... i to NIE PRAWDA ze nie mozna opóścic mężczyzny którego sie kocha. MOŻNA ale trzeba miec silną motywacje.
Mineło prawie osiem miesięcy jestem spokojniejsza, rozpacz zamieniłam na prace ale i przyszła pora na życie towarzyskie i odrobine radości z życia. Rozumiem teraz o czym mówiłaś ROZ-ter -KA ale musiałam do tego dorosnąć
Teraz nawiązałam nowe przyjaźnie i przyznam sie szczerze że w tych nowych znajomościach jest mężczyzna który zrobił na mnie duze wrażenie i co najważniejsze jest kawalerem
Jestem teraz dumna z siebie że to skończyłam, nie napawa mnie dumą to w czym tkwiłam.
Pragne normalnego życia i prawdziwego partnerstwa i tak mysle że nie chciałabym aby takie babsko jak ja zrujnowała mój związek................
dziewczyny bardzo wam dziekuje za kazdą wypowiedz ta pocieszająca jak i to ostrą................. Przejżałam na oczy
Kja, sweet- buźka serdeczna !!!!!!!!!!!!!!!!
I pamietajcie Egoista mówimy NIE

Bardzo się cieszę, amethys!

W tym i w podobnym wątku padło wiele ostrych słów, bolesnych, wiele też było słów współczucia, pocieszeń.
Pewnie i jedne i drugie były ważne i potrzebne - ważne, że przejżałaś na oczy i wiesz już, że potrafisz i możesz być szczęśliwa bez tego mężczyzny, że zasługujesz na "pełnowymiarowy" związek.

Może też ten wątek będzie nauczką, inspiracją dla dziewczyn w podobnej do Twojej sprzed kilku miesięcy, sytuacji.

Życzę Ci szczęścia i miłości.
Możesz być z siebie dumna - każdy ma prawo do błędów, ale nie każdy się na nich uczy - Ty tak.

kja
- to wszystko również do Ciebie :cmok
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:31   #625
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Buziaki także dla Ciebie Kija.Mam nadzieje, że Twoja znajomość z tym Kimś przetrwa - nawet na odległośc!!Smarcoola już tak to jest, że w zyciu spotykają nas różne rzeczy których nie potrafimy wyjaśnić.piszesz, że nie chcesz byc dla Niego odskocznią.Sama wiesz najlepiej jak sie wobec Ciebie zachowuje, powinnas z Nim szczerze porozmawiac i powiedziec jak sie z tym wszystkim czujesz.Buziaki i pozdrawiam
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/

Edytowane przez Sweet_21
Czas edycji: 2006-08-24 o 18:52
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:48   #626
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez smarcoola
witam, ja calego watku nie przeczytalam tylko kilka postow. troche mnie to zaciekawilo bo sama obecnie tkwie w podobnej sytuacji. na wyjezdzie wakacyjno-pracowniczym nad morzem poznalam pewnego faceta.byl kierowca moim i moich znajomych. na poczatku nie zwracal mojej uwagi bo mam juz kogos na kim mi bardzo zalezy.ale bardzo szybko skumplowalismy sie, doslownie w przeciagu kilku dni wspolnie imprezujac w czasie wolnym od pracy.jestem dziewczynom ktora zwraca uwage plci meskiej ale myslalam ze jak facet jest zonaty to tak nie bedzie. a tu niespodzianka. nasza znajomosc zaczela sie zaciesniac. ja zpoznalam jego zone zanim to sie wszytsko zaczelo dziac. on wie ze mam kogos. niestety oboje w pelni swiadomi wszystkiego brniemy w te znajomosc dalej.on opowiedal mi duzo o swoim malzenstawie i o sobie, nie jest szczesliwy.po powrocie z wyjazdu nadal utrzymujemy ze soba kontakt. doszlo miedzy nami do zblizenia ale nie byl to sex. zachowujemy sie jak kumple ale to sie dziala w czasie wyjazdu "wisi" nad nami. on nie czuje wyrzutow z tego powodu, splywa to po nim, ja mam tak samo. dziwna sytuacja. czuje sie jak jego towarzyszka na zla pore, jak odskocznia od zlego.

dodam ze strasznie szkoda mi jego zony, wobec niej czuje sie bardziej niewporzadku niz wobec swojego TZ. zdaje sobie sprawe ze to co czynimy innym czesto do nas wraca. jesli ja kiedys bede w takiej sytuacji to tylko i wylacznie ze sama krece teraz na siebie bata:/
Powiem Ci tylko jedno
Łudzisz sie ze jest z ci z tym dobrze..... że po nim spływa ....ze odpowiada cie taki układ.... Zakochasz sie... albo juz kochasz tylko nie chcesz sie do tego przyznać
I zapragniesz więcej i więcej i bedzie boleć i boleć. Zycze ci jasnych sytuacji w zyciu ...Twój mężczyzna i Twoja rodzina... Nie wnikam czy on sie rozwiedzie czy nie....... Dłużej tak nie dasz rady.... Zadbaj Ty o siebie bo jak Ty nie zadbasz nie zrobie tego nikt

aga xy Pamietam że to Twoje słowa i uwierz mi do końca zycia tych słów nie zapomne... są dla mnie jak mantra....DZIEKUJE CI po tysiąckroć!!!!!
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:52   #627
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez Sweet_21
Witaj amethys!!!! Jak Ja sie ciesze, że u Ciebie wszystko w porządku i wszystko sie ułożyło!!Nalezy Ci sie.Nawet nie wiesz jak Twój post Mnie ucieszył....Mam nadzieje, że bedzie jeszcze lepiej tzn TEN, który zrobił na Tobie wrażenie i co najwazniejsze jest KAWALEREM nie okaze sie tylko zwykłym....Zycze szczęscia, wiedziałam, że nadejdą jeszcze te lepsze dni.Gratuluje i ściskam Cie mocno.Mam nadzieje, że sie jeszcze odezwiesz.Buziaki
sweet 21 Dziekuje!!!!
To było Trudne kilka miesiecy ale warto było.... to dzięki Tobie i wam dziewczyny.
Wiem teraz że warto zawalczyc o siebie.
Buziaczki. Pozdrawiam serdecznie i zycze dużo słońca i samych dobrych decyzji w zyciu!!
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 23:50   #628
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez amethys
Powiem Ci tylko jedno
Łudzisz sie ze jest z ci z tym dobrze..... że po nim spływa ....ze odpowiada cie taki układ.... Zakochasz sie... albo juz kochasz tylko nie chcesz sie do tego przyznać
I zapragniesz więcej i więcej i bedzie boleć i boleć. Zycze ci jasnych sytuacji w zyciu ...Twój mężczyzna i Twoja rodzina... Nie wnikam czy on sie rozwiedzie czy nie....... Dłużej tak nie dasz rady.... Zadbaj Ty o siebie bo jak Ty nie zadbasz nie zrobie tego nikt
zaczelo sie u nas od kumplowania sie.on jest nieszczesliwy w swoim malzenstwie. spedzamy czas razem- imprezujemy, smiejemy sie, dyskutujemy o roznych rzeczach, czasem przytualmy i basta. moze to glupie ale ciesze sie ze moge mu ulzyc w tym wszytskim jednym przytulasem.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 23:53   #629
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez Sweet_21
.piszesz, że nie chcesz byc dla Niego odskocznią.Sama wiesz najlepiej jak sie wobec Ciebie zachowuje, powinnas z Nim szczerze porozmawiac i powiedziec jak sie z tym wszystkim czujesz.Buziaki i pozdrawiam
ale ja nic takiego nie napisalam. miedzy nami nic powazniejszego nie ma. szkoda mi go ze wzgledu na jego sytuacje z zona i jak juz wyzej pisalam ze ciesze sie iz moge mu usciskiem ulzyc. lubie go jako czlowieka. on nic ode mnie nie oczekuje ponad to co ja sama mu daje.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 23:56   #630
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez smarcoola
zaczelo sie u nas od kumplowania sie.on jest nieszczesliwy w swoim malzenstwie. spedzamy czas razem- imprezujemy, smiejemy sie, dyskutujemy o roznych rzeczach, czasem przytualmy i basta. moze to glupie ale ciesze sie ze moge mu ulzyc w tym wszytskim jednym przytulasem.
Heh ... a później będąc już żoną, jakiegoś fajnego faceta będziesz się zastanawiała czy jemu ktoś w ten sposób nie próbuje ulżyć - jak ktoś popełnił ten błąd, że związał się z "żonatym, bądź już komuś narzeczonym, to sam później ma spatrzone spojrzenie na świat i staje się podejrzliwy.

Ja tam wole wierzyć, że jeśli ja będe w porządku - to mi się to opłaci (może i naiwne i głupie, ale skuteczne).

Pozatym po co pakować się w coś co i tak już z góry jest skazane na klęskę. Skazywać się na cierpienie, wyrzuty sumienia, ludzkie pomówienia itp. Masz dopiero 20 lat - zastanów się nad tym czy warto sobie sorki za wyrażenie "srać w papiery".
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-27 14:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.