Moja zapachowa siostra :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-29, 19:17   #1
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002

Moja zapachowa siostra :)


Od jakiegoś czasu utożsamiam swój gust zapachowy z wizazanką E oraz z Szumakiem i Beliczkiem. Te samo powonienie,fascynacja.
Naprawde to niesamowite że mozna w tak sympatyczny sposób dzielić się swoimi odkryciami,wymieniać i recenzować skarby i totalne kicze.

Czy Wy też macie podobne odczucia i preferencje zapachowe jak kolezanka z wirtualnego świata na Wizażu??

Pewnie nie wszystkie dościgniemy w fascynacji Smoczyce,Pixie,Hybris,Mad leine czy Koko-nasze perfumiarskie guru zapachowe!!!

P.S.1 Przyznam szczerze że w podskokach gnam na moja poczte po miłą próbkowa przesyłke od Marigi ,E ,Szumaka czy perfekcyjną od Madleine ,Burn-it-up

P.S.2 Mam nadzieje że pozostałych guru zapachowych nie wymienionych w tym watku nie uraziłam ...wybaczcie
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii

Edytowane przez neonka28
Czas edycji: 2005-12-30 o 15:36
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:29   #2
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Neonko, ja wiem, że nikt nie lubi tak bardzo "in love again " jak my Moja mama się nade mną zlitowała i podarowała 1/2 flakonu
Dzięki za miłe słowa
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:31   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Beliczku już Cię nie podpuszczam...jakiego In love?Zielonka czy fiołek czy..
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:46   #4
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Cytat:
Napisane przez neonka28
Beliczku już Cię nie podpuszczam...jakiego In love?Zielonka czy fiołek czy..
Normalnego "in love again" YSL klasycznego. JAk ja lubię ten zapach, a znowu go wycofali
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 20:40   #5
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Cytat:
Napisane przez neonka28
Od jakiegoś czasu utożsamiam swój gust zapachowy z wizazanką E oraz z Szumakiem i Beliczkiem. Te samo powonienie,fascynacja.
Naprawde to niesamowite że mozna w tak sympatyczny sposób dzielić się swoimi odkryciami,wymieniać i recenzować skarby i totalne kicze.

Czy Wy też macie podobne odczucia i preferencje zapachowe jak kolezanka z wirtualnego świata na Wizażu??

Pewnie nie wszystkie dościgniemy w fascynacji Smoczyce,Hybris,Madleine czy Koko-nasze perfumiarskie guru zapachowe!!!

P.S.1 Przyznam szczerze że w podskokach gnam na moja poczte po miłą próbkowa przesyłke od Marigi ,E ,Szumaka czy perfekcyjną od Madleine ,Burn-it-up

P.S.2 Mam nadzieje że pozostałych guru zapachowych nie wymienionych w tym watku nie uraziłam ...wybaczcie
Poczułam się wyróżniona,bardzo dziękuję Neonko.Mam nadzieję,że jeszcze nie raz będziemy miały okazję uskutecznić jakąś próbkową wymianę.Pozdrawiam
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 22:15   #6
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Cytat:
Napisane przez neonka28
Pewnie nie wszystkie dościgniemy w fascynacji Smoczyce,Hybris,Madleine czy Koko-nasze perfumiarskie guru zapachowe!!!
Mała errata, Neonko: proszę na moje miejsce na tej zaszczytnej liście wstawić Pixie - bo ja z moją wiedzą i predyspozycjami, że tak powiem, nosa do pięt jej nie siągam i dużo jeszcze wody w Wiśle upłynie, zanim posiądę choć część jej wiedzy

A co do sióstr? Hmmmm... Właściwie nie wiem, kto ma podobny do mnie gust - chyba "stajnie zapachowe" w największym stopniu pokrywają mi się z E, no i oczywiście Olunia ma chyba wszystko to, co ja, aczkolwiek wiem, że Smoczyca ma inny gust - ona lubi delikatne szypry, mroczne kadzidła, zapachy drzewne - ja smaczne ulepki z przyprawami i owocami w najróżniejszych kombincjach.

A już abstrahując - przeczytawszy tytuł Twojego postu, Neonko, myślałam, że będzie on dedykowany nie tyle osobom o podobnych gustach, ale bliskim, ośmielę się powiedzieć: przyjaciółkom, które zdobyłyśmy dzięki Wizażowi. Ja zdobyłam dwie i jest to najlepsza z rzeczy, jaką internet mógł mi dać Smoczyco, Sitc
Nie mówiąc o całej masie życzliwych osób, których obecność czułam właśnie w ostatnich dniach. Fajnie, że mogę Was tu spotykać
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 22:27   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Kurczę jak zobaczyłam tytuł wątku, to bylam pewna, że chodzi o bratnie dusze, jakie tu na forum poznałysmy! Ja sama żywię taki sentyment do wizażu, bo tu właśnie zawiązały się moje wielkie przyjaźnie, mam tu osoby bardzo bardzo mi bliskie, z którymi znajomość juz dawno wyszła poza niezobowiązujące sieciowe kontakty
Nie mam tu osoby, z którą bym się w stu procentach (prawie) zapachowo pokrywała. Takie osoby generalnie istnieją - to Coralin, której recenzje można na wizażu spotkać, oraz Madllen. Zawsze gdy Coralin rekomendowała jakiś zapach było duże prawdopodobieństwo że mi też się spodoba dzięki niej dokonałam wielu cudnych odkryć!
Tu na wizażu część moich zapachowych gustów pokrywa mi się z Pixie, i część z Hybris (za to z Hybris mamy często wręcz identyczne poglądy na niektóre sprawy... że może to jakaś moja zaginiona bliźniaczka? ). Zapachowo dzielę sporo fascynacji z Elve, która zresztą wielokrotnie mnie inspirowała
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-29, 22:30   #8
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

eee tam, bez przesady, ja to akurat znam przede wszystkim to, co lubię daleko mi do wprawionych nosów.

osobiście wydaje mi się, że mam najbardziej zblizony gust zapachowy do E - no może za wyjątkiem feralnej Asji ( którą kiedys bardzo lubiłam, a teraz nie moge znieść na sobie nawet ociupinki - mdli mnie jakbym przynajmniej w ciązy była reszta fascynacji BARDZO zbieżna, łącznie z męskimi -w końcu tworzymy FanClub Jil Sander for Men

Ja ostatnio zauważyłam, że mam dziwne potrzeby zapachowe mój mąz zresztą tez zauważył, że ostatnimi czasy popadam w prawdziwe skrajności. Kocham zapachy ciężkie, słodkie, ekspansywne, jadalne - a od jakiegoś czasu gromadzę perfumy totalnie przeciwne - zielone, lzejsze, ziołowo-kwiatowe

W święta zachwycałam się Tumulte, dzisiaj nie mogłam go na sobie znieść i poleciałam pod prysznic, by zaraz po wypachnic się szarlotką z Les Belles i dopsikać miejscowo Theoremką

PS. swoją drogą Moja Droga Katarzyno gdybyś miała chęć na jeszcze jedną fiolke EC, to służę pomocą, mam zapas na kilka ładnych lat
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 09:17   #9
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Neonko, ubiegłaś mnie Też myślałam o takim wątku

Mój gust zapachowy niemal idealnie pokrywa się z gustem Madlaine Z małymi wyjątkami (np. Asja, Tygrys czy Sicily) poodbają nam się te same zapachy Po pochlebnej recenzji Mad niemal mogę kupować w ciemno

Baaardzo blisko mi też do gustu Hybris, Geonii, Szumaczka (dzięki niej zresztą moje 2 tegoroczne odkrycia - Asja i Tumulte), Koko, Demonika i wreszcie do Twojego, Neonko Jeśli kogoś pominęłam - bardzo przepraszam!

Niestety moje upodobania często nie pokrywają się z gustem Smoczycy i Pixie (dziewczyny mają zdrowe podejście do sprawy, więc wierzę, że ich nie uraziłam). Za to ogromnie podziwiam je za umiejętność opisu zapachów, podziału na nuty, odkrywania najmniejszych drobiazgów Ja daru tego - niestety - nie posiadam Odbieram zapach "całościowo", jeśli tak mogę się wyrazić

W każdym razie ogromnie się cieszę, że to forum powstało, że odkryłam dzięki Wam mnóstwo moich zapachowych fascynacji, że nie popełniłam wielu błędów kupując w ciemno i wreszcie, ze byłyście tak miłe, że zechciałyście podzielić się swymi skarbami, często zdobytymi z wielkim trudem

Edytowane przez E
Czas edycji: 2005-12-30 o 13:24
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 14:38   #10
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Cytat:
Napisane przez E
...W każdym razie ogromnie się cieszę, że to forum powstało, że odkryłam dzięki Wam...
Tez sie ciesze ze trafilam na to forum
Dosc dlugo juz 'was czytam', ale niedawno sie zalogowalam.
Ostatnio Shalimar za mna chodzi...wiec moze i beliczek ;-)
Lubie jak Smoczyca sie wymadrza :-P
Pozdrawiam...
orioni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:33   #11
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Malo niestety przebywam na wizazu z braku czasu.. ale
zwrocilam uwage ze mam podobne gusta np do Demonik-a
Wątek na pewno wielece przydanty.. Bardzo dobrze wiedziec kto ma podobne preferencje, zawsze mozna na cos ciekawego natknąc się w gąszczu informacji..

Teraz to ciekawa jestem kogo Demonik wytypuje
pewnie bede sie mogla tez pod tym podpisac
__________________
Urtica dioica

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2005-12-30 o 15:53
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 22:56   #12
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

A ja od razu widząc tytuł wątku domyśliłam się o co chodzi.
Najbardziej zbliżony do mojego gust mają Hybris i E . Niech żyją słodkie ulepy, hip hip hurra! Zauważyłam, że podobają nam się w zasadzie te same rzeczy, różni nas tylko Mira Bai, której ja ni w ząb nie trawię.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 09:23   #13
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Cytat:
Napisane przez koko
A ja od razu widząc tytuł wątku domyśliłam się o co chodzi.
Najbardziej zbliżony do mojego gust mają Hybris i E . Niech żyją słodkie ulepy, hip hip hurra! Zauważyłam, że podobają nam się w zasadzie te same rzeczy, różni nas tylko Mira Bai, której ja ni w ząb nie trawię.
No i jeszcze Waćpanna nie lubisz Celine Oriental Summer, za którym ja przepadam A, kontyngent próbek przygotowany, może nawet dzisiaj uda mi się wysłać - bardzom ciekawa, co powiesz na temat Sotto Voce, Venezji, Asji
Ale fakt - upely rullezz
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 09:37   #14
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

A ja trochę nie na temat. Bo perfumiarskiej siostry pewnie jeszcze długo nie będę miała. Za mało znam zapachów, za mało mam wyrobiony gust i wyczulony nos. Ale mam nadzieję, że to się zmieni. Kiedyś w ogóle nie zwracałam uwagi na perfumy. Uważałam je niemal za zbędne. Dlatego też niebardzo rozumiałam po co komuś osobne forum. Teraz już wiem po co. I muszę Wam, Dziewczyny podziękować za otwarcie mnie na perfumy. Dzięki temu mój świat wzbogacił się o dodatkowy wymiar, zyskał pewną głębię. I to dzięki Wam lepiej zrozumiałam moją Mamę, która perfumy uwielbia.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 10:00   #15
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

To i ja się dołączęWydaje mi się, że moje preferencje zapachowe pokrywają się najbardziej z upodobaniami zapachowymi koko , Smoczycy, elve i AniM69 (lubimy kadzidełka )

Szumaczku , dziękuję za pachnące fiolki
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 12:23   #16
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

E, Leeloo - dziękuję pięknie za wyróżnienie . Jest mi bardzo miło .

"Perfumiarską, wizażową siostrą" mogłabym nazwać E, jakżeby inaczej . A skoro Ewie blisko do Madlaine, to pewnie i mnie niedaleko . Moje preferencje zapachowe w dużej mierze pokrywają się też z upodobaniami Smoczycy, tolerujemy chyba podobny poziom i proporcje słodyczy w perfumach, Oli również zawdzięczam odkrycie fascynacji kadzidłem, którego to zamiłowania nie potrafiłam wcześniej nazwać. Podobały mi się zapachy z kadzidlaną nutą, ale nie wiedziałam, że to właśnie ona tak bardzo mnie urzeka .

Dzięki forum perfumiarskiemu poznałam wiele przemiłych osób, które z kolei umożliwiły mi zapoznanie się z zapachami trudno dostępnymi czy też wycofanymi. Jestem Wam wszystkim ogromnie wdzięczna .

Lubię tu zaglądać, a to za sprawą ludzi, którzy się tu udzielają i tworzą niepowtarzalną, magiczną, pachnącą atmosferę .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 14:17   #17
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

A ja chyba nie mam wizażowej siostry:-(
Od tych Wizażanek, które najlepiej znam (czasem nawet osobiście) i kojarzę coś mnie zawsze różni: z E obie lubimy Theoremę, Belle de Minuit, Romę, ale ja nie znoszę np. Mira Bai i Casmiru, które Ewa lubi:-(
Tak samo Hybris: Kasia lubi Angela i Stellę jako i ja, ale też Mahorę, Sotto Voce i Casmir, których ja już bym nie mogła nosić.
Bardzo lubię czytać recencje perfum autorstwa Pixie, które bardzo często, kiedy sama juz poznam dany zapach, okazują się bardzo celne i trafne także w mojej opinii (np. Mira Bai).
A "guru" to oczywiście Smoczyca, której posty bardzo uważnie czytam i zawsze zapamiętuję, na co zwróci uwagę i potem staram się sama to poznać: Ola zwróciła moją uwagę na OI, Pocałuenk Smoka, Scenty, 24 Faubourg, na kadzidła i drzewka w ogóle No i bezinteresownie odlała dla mnie sporo swojego Shalimara w wersji EDP, co bym miała przyjemność (na którego też zresztą zwróciłam uwagę dzięki niej

Fajne jesteście dziołszki
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 00:59   #18
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Wiecie co, dziewczyny, że i ja nie potrafię wskazać nikogo, z kim moje gusta w stu procentach by się pokrywały, myślę że to wręcz niemożliwe jest. Najwięcej zapachowych fascynacji dzielę chyba ze Smoczycą, co nie przestaje mnie zaskakiwać, bo na pierwszy rzut oka powinno nam się podobać zupełnie co innego. Ale wszystkie próbki, które mi podsyła, z miejsca pragnę mieć w pełnym wymiarze. Łączy nas mi.in. Organza Indecence, Le Feu, Hot Couture, Opium Fleur de Shanghai, Un Jardin en Meditarranee, Magie Noire - generalnie wonie drzewne, korzenne, głębokie, nieco niepokojące ale dzieli n.p. słodka Escada Collection (jestem bardzo odosobniona w swojej niechęci do tego zapachu ) i Narciso Rodriguez for Her. Z resztą Oli zawdzięczam zainteresowanie tematem perfum (choć nie wiem, czy "zawdzięczam" to dobre słowo w obliczu żarłoczności nałogu ) i poznanie wielu wspaniałych woni.

Zauważyłam, że wyszukuję recenzje Elve, wiele chwalonych przez nią zapachów spodobało się i mnie (tak było z Eau Torride, Anisią Bellą i Eau d'Eden), obie bardzo lubimy Intrusion O. de La Renty. Dzieli nas np. Envy, Splendor i "słonik" Kenzo, których nie lubię. Elve jawi mi się jako fanka zapachów nie-kwiatowych, często gorzko-wytrawnych, których również jestem wielbicielką (obok niektórych kwiatków, a co! ).

Zawsze z przyjemnością czytam recenzje Dori, nie wiem dlaczego mam przekonanie o wspólnocie naszych zapachowych upodobań, choć tak naprawdę przeważnie się rozmijają.

Natomiast mam zupełnie różne gusta niż osoba, z którą ze smakiem wymieniam maile i próbki, znaczy się Hybris! Oraz E, Szumak, Demonik i cały fanklub ulepów, które mi absolutnie nie podchodzą (ulepy, nie fanklub ) Nie lubię Escady Collection, Oriental Summer, Venezii ani Apparition Ungaro, nie lubię Lolity Lempickiej w żadnej wersji, żadnego z Les Belles oprócz zielonego, nie lubię - o zgrozo - Shalimar'a. No, może czasem coś wpadnie wspólnego, jak Theorema, na przykład (chociaż to nie jest mój wielki hit) lub Le Feu, który obie z Hybris mocno kochamy.

Z sentymentem myślę o Mskładaczku, bo polubiła moje ukochane White Linen Breeze.

Właściwie nie bardzo wiem jakie zapachy preferują Koko i Benita, które też zawsze rzucam się czytać.

Na pewno pominęłam wiele osób, które czytam z wielkim zainteresowaniem, musicie wybaczyć smakoszce wołowych befsztyków.

Joasia, cieszę się bardzo, że lubisz moje recenzje i uważasz je za pożyteczne, to najlepsza nagroda za wysiłek moich zwojów mózgowych, jeśli komuś się to-to przydaje. Hybirsku miła, ja tam wielkiej wiedzy nie mam, tak naprawdę jestem hochsztaplerką, która wącha i opisuje co wywąchała. Poważnie! W życiu bym nie wiedziała jak pachnie ylang-ylang, na przykład, gdybym go metodą eliminacji nie wykryła w perfumach.
Dodam jeszcze, że jako typowa Wodnica, miłująca indywidualizm, nie lubię słowa "guru", ani w odniesieniu do innych, ani do siebie. Co oczywiście nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku czy sympatii.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2006-01-02 o 03:16
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:54   #19
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Cytat:
Napisane przez pixie7
Z sentymentem myślę o Mskładaczku, bo polubiła moje ukochane White Linen Breeze.

Polubilam i to jak! Moja flaszka sie juz powoli konczy.

Cytat:
Napisane przez pixie7
Właściwie nie bardzo wiem jakie zapachy preferują Koko i Benita, które też zawsze rzucam się czytać.
Benita nie lubi WLB
To od niej mam swoja buteleczke

Pixie, my chyba faktycznie mamy bardzo zblizone upodobania zapachowe
Oprocz WLB, Le Feu i HP, laczy nas tez stosunek obojetny do EC, Celine Oriental Summer Do EC podchodzilam pare razy i do tej pory nie zuzylam jeszcze calej probki od Mad. Nie lezy mi zupelnie. Robilam pare podejsc, zeby znalezc 'to cos' co moze sprawiac, ze mozna ja pokochac. Nie znalazlam.
Zbliza nas tez zapachowo Intrusion, urzekl mnie i mam zamiar sprawic sobie EDP na wiosne.
Z Shalimarem, ktorego tak nie lubisz, ja sie oswajam. Odwazylam sie nawet nim pachniec w Sylwestra

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2006-01-02 o 21:21
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 21:18   #20
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: moja perfumiarska ,wizażowa siostra

Beliczek, Nan, Smoczyca
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 18:46   #21
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
kręgi podobieństwa ;)

Mam sporo wolnego czasu i tak sobie przeczytałam wątek o naszych kolekcjach pod katem szukania osób o podobnych gustach zapachowych Przyjęłam takie kryterium: przynajmniej połowa zapachów powinna się pokrywać (tzn. mam je, miałam lub bardzo lubię i chciałabym mieć). I w kręgu osób o najbardziej zbliżonych gustach zapachowych do moich są: Rybkad, Hybris, Bjeata, Geonia, Kokakola, Toccata, Mariqua i Nuitblanche.

Wiem, że sporo z Was też odkryło na forum swoje "siostry zapachowe". Może o nich napiszecie?
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 19:35   #22
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

wydaje mi sie ze moja siostra zapachowa jest Evee, Demonik(to za Agenta ) i Edytka (za 2 kule )! jeszcze przeanalizuje inne wizazanki
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 20:13   #23
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

A ja nie mam kogo wybrać. Bo jedyny facet ktory jakos aktywnie dziala na wizazu to dreamer. Pokrywamy sie w Angel, Opium, Safari i chyba czyms jescze...

CZY WASI MEZOWIE I NARZECZENI NIE MAJA POTRZEBY KORZYSTANIA Z WIZAZU ?????????????????????
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 20:55   #24
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez twister_male
CZY WASI MEZOWIE I NARZECZENI NIE MAJA POTRZEBY KORZYSTANIA Z WIZAZU ?????????????????????
Nie

P.S. Czemu krzyczysz?
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:12   #25
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Edytko - wbrew pozorom mój stan posiadania nie jest kompletnie adekwatny do tego co lubię - muszę się pozbyć:
Guy Laroche - Fidji
Hermes - 24 Faubourg
Cartier - Must...
Co do Safari, czarnej Manii i Le Feu - chcę jeszcze poczekać, potestować - w Le Feu nie czuję magii, jedynie cytrusy i... chyba to coś co określacie jako "mleczne". Mania jest na mnie "kwiecista" i nic więcej Nabycie tych trzech ostatnich wymagało trochę wysiłku, dlatego nie chciałabym, żeby okazało się, że powzięłam zbyt pochopne decyzje
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 08:25   #26
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez kokakola
wydaje mi sie ze moja siostra zapachowa jest Evee, Demonik(to za Agenta ) i Edytka (za 2 kule )! jeszcze przeanalizuje inne wizazanki
Kule, Angel, Innocent, Sun, Mat, Dune, Addict Fraiche, Light Blue, J'adore.
A Messe? Chyba też nie odrzucasz
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 08:31   #27
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche
Edytko - wbrew pozorom mój stan posiadania nie jest kompletnie adekwatny do tego co lubię - muszę się pozbyć:
Guy Laroche - Fidji
Hermes - 24 Faubourg
Cartier - Must...
Co do Safari, czarnej Manii i Le Feu - chcę jeszcze poczekać, potestować - w Le Feu nie czuję magii, jedynie cytrusy i... chyba to coś co określacie jako "mleczne". Mania jest na mnie "kwiecista" i nic więcej Nabycie tych trzech ostatnich wymagało trochę wysiłku, dlatego nie chciałabym, żeby okazało się, że powzięłam zbyt pochopne decyzje
To, co mamy wspólnego w upodobaniach: Theorema, Oriental Summer, Couture, Boudoir, Cristobal, Wish, DV, Cinnabar, Youth Dew,Mania, OI, Extravagance, Shalimar, Le Feu, Safari, Le Roy Soleil, Baby Doll, Yvresse.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 08:34   #28
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Ja lubie przede wszystkim ( chociaz nie tylko ) zapachy ``babciowe``, czyli Estee Lauder Knowing, Givenchy Ysatis, Climat Lancome, Palome Picasso, Sun Moon Stars Lagerfelda, Marine de Bourbon. Nie wiem, czy do ``babciowych`` mozna rowniez zaliczyc 24 Faubourg Hermesa, Rouge tej samej firmy, Eau des Merveilles, Caleche, XS pour Elle Paco Rabanne, Shalimar. To sa dla mnie zapachy ponadczasowe, podobnie jak Cerruti 1881. Zreszta, Ysatis, Knowing, Lagerfeld, PP rowniez.

A teraz marze o Eau des Merveilles Constellation. Wiem, ze Hermes mnie nie zawiedzie. No i czekam na Antilope, zapach starszych pan.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 08:53   #29
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Hvid, jestem bardzo ciekawa, czy zgłosi się ktoś o zbliżonych do Twoich upodobaniach zapachowych. Knowing, Ysatis - testowałam, absolutnie nie moje bajka, podobnie Paloma, SMS i Rouge . Jedynie 24 Faubourg moze kiedys "oswoję", aha, bardzo lubię EDM i jestem ciekawa wersji Constellation.

To świetnie, że możesz nosic te, dla mnie "trudne", zapachy. Na pewno ładnie na Tobie leżą
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 09:02   #30
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Edyta . Tylko ja niestety,mieszkam na pefumowej pustyni. Wielu zapachow nie znam. Na przyklad Serge Lutensa - Sa Majeste la Rose, zamowilam z ciekawosci. Lubie zapachy rozane, wiec wybralam ten zapach na poczatek.
Znam tutejsze aukcje, sa o wiele ubozsze niz allegro. I ceny dwa razy wyzsze.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.