Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 12:44   #181
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez paula78
czyli lepiej dac "byle co" niz wlasciwa rodzine.

i tutaj wychodzi to co powinno robic państwo,sądy pomagac rodzinei niz ja rozbijac,przyspieszac adopcji,wykonujac je od razu domu rdzinnego do domu adopcyjnego.

domy dziecka sa przepelnione nie dlatego iz nikt nie chce adoptowac tych dzieci ale dlatego ze maja nieuregulowana sytuacje prawna,rodzice zostawiaja ,obiecuja ze beda przychodzic a potem znikaja i co z takim dziecikiem?

powinni rodzice złozyc pisemne oswiadczenie iz jesli niepojawia sie w ciagu kolejnych 2 miesiecy dziecko oddaje sie do adopcji a oni zostaja pozbawieni praw rodzicielskich,trudno.
rozumiem, że traktujesz homoseksualistów jak "byle co"? w takim razie uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:03   #182
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez the magus
rozumiem, że traktujesz homoseksualistów jak "byle co"? w takim razie uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
jako rodziców dla adoptowanego dziecka ,tak.
jesli maja wlasne nikt im tego nie zabroni.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:07   #183
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Nadin
Kiedy czytam Towją wypowiedz widzę, że Ty również nie czytałaś podanych przezemnie pozycji
Więc na jakiej podstawie moje wypowiedzi nazywasz bzdurami?
na przyklad na podstawie artykulu, do ktorego link podalas, juz wszystko o tymze artykule napisalam wczesniej.
nikt nie zabrania Ci miec wlasnego zdania, chodzi nam tylko o to, bys poparla swe wypowiedzi jakimis rzetelnymi zrodlami, gdzie sa opisane eksperymenty lacznie z metodologia i innymi elementami naukowej pracy...
ja ksiazek nie czytalam, ale z tego co Marylin pisze czesc z nich jest w podobnym tonie.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:16   #184
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Nadin
Myślę, że ocenianie takie jest nie na miejscu
Widzę edycję - "Kiedy czytam Towją wypowiedz widzę, że Ty również nie czytałaś podanych przezemnie pozycji
Więc na jakiej podstawie moje wypowiedzi nazywasz bzdurami?
Prożba zamim coś ocenisz to poszkukaj i przeczytaj to nie boli a może skożystasz
Acha nie przypominam sobie abym gdziekolwiek użyła stwierdzenia bzdury
Pozdrawiam i życzę miłej lektury " - (pisownia oryginału)

Nie czytałam Nadin, nie jestem też socjologiem ani psychologiem. Pisząc o bzdurach chodziło mi np o "konsensusy" i odwracanie kota ogonem, gdy dziewczyny zaczęły z Tobą dyskutować.
Wiem, że czytanie nie boli Skorzystam, oczywiście, choć raczej nie ciągnie mnie do ultrakatolickich lektur.
Nie czepiam się Twojej opinii, każdy ma do niej prawo - a jedynie tego, że dla poparcia swoich teorii przytaczasz niezbyt rzetelne źródła, używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz, a gdy ktoś wyciąga Twoje błędy - nie przyznajesz się do nich, tylko odwracasz kota ogonem
Tylko tyle, w ten sposób nie da się dyskutować więc EOT
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:28   #185
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ja ksiazek nie czytalam, ale z tego co Marylin pisze czesc z nich jest w podobnym tonie.
Może inaczej...
Książkę "Od nałogu do miłości" ( z nieco innym podtytułem jednak, Jak wyzwolić się od uzależnienia od seksu...) czytałam jakieś 2 lata temu. Myślałam, że będzie dobrym źródłem informacji do pracy semestralnej na temat uzależnień. Fakt, autor przytaczał wyniki badań, fragmenty opowieści ( w tym na przykład, chyba na 3 już stronie, opis matki, która znajduje swojego syna wiszącego nago w łazience z paskiem na szyi - biedak próbował zwiększyć doznania w trakcie zabawy z samym sobą i przesadził co rozśmieszyło wszystkich, z wykładowcą włącznie...choc faktycznie tragiczne dla matki).
Carnes przytoczył typologię zaburzeń, wskazał na mozliwe ich źródła...I ksiazka była wartosciowa do momentu, kiedy autor wyraźnie wskazywał, że wyleczenie się z uzaleznienia od sexu może nastąpic tylko dzięki zawierzeniu Bogu, modlitwie itd...I stąd moje argumenty, że źródło nie do końca jest naukowe.
Co do ksiazki Tyszkowej...przerabia się jej fragmenty na psychologii, pedagogice, socjologii tez. Ale nie oszukujmy się, to są poglady z lat 70tych i 80...Jesli cokolwiek pisano na temat homoseksualizmu to raczej w kategoriach hipotez. A nauka przyniosła nam odpowiedzi na niektóre pytania związane z tym zagadnieniem. M. in. na to, czy orientacja seksualna jest wyuczona, dziedziczona, czy jest zaburzeniem psychicznym, chorobą czy tez może winne są zaburzenia w pracy mózgu płodu, na które nikt nie ma wpływu.

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2006-01-13 o 16:04
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 15:41   #186
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Nadin
Chyba jasne również jest, że matka kobieta się rózni fizycznie, ale i psychicznie od mężczyzny, myślę, więc, że to ma znaczenie jeśli chodzi o wychowanie prawidłowe wychowanie dziecka
nie uwazam,ze gej moze zastapic dziecku matke,ale nie zapominajmy,ze geje psychicznie sa bardziej podobni do kobiet niz do mezczyzn(przynajmniej z moich obserwacji znajomych homoseksualistow tak wynika)
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 15:54   #187
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez noana
nie uwazam,ze gej moze zastapic dziecku matke,ale nie zapominajmy,ze geje psychicznie sa bardziej podobni do kobiet niz do mezczyzn(przynajmniej z moich obserwacji znajomych homoseksualistow tak wynika)
kolejny stereotyp i mit, bez sensu formulowac takie stwierdzenia na podstawie "krewnych i znajomych krolika".
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 16:41   #188
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
kolejny stereotyp i mit, bez sensu formulowac takie stwierdzenia na podstawie "krewnych i znajomych krolika".
chodzilo mi o to,ze geje nie maja typowej psychiki mezczyzny.
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 16:52   #189
Boska Augusta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: edit
Wiadomości: 12
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Nadin, przestań się wreszcie lansować na tym wątku, bo Twoje poglądy znają już wszyscy, podobnie jak kolosalne błędy ortograficzne, o których nie wspomnę, bo jest to zabronione regulaminem, wyraźnie rzucający się w oczy brak zrozumienia postów innych osób oraz znaczenia poszczególnych słów.

To nie jest wątek do walki z poglądami innych, ale do wymieniania argumentów, których od dłuższego czasu brak.

Zachowywanie godne małego psiaka, który koniecznie chce obsikać człowiekowi nogawkę spodni albo ugryźć w łydkę powoduje albo politowanie, albo kopniaka w d...

Zastanawia mnie edytowanie Twoich postów - zacierasz za sobą ślady?

Przepraszam moderatorów za te uwagi i obiecuję poprawę
Boska Augusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 17:04   #190
Solmyr
Przyczajenie
 
Avatar Solmyr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 25
GG do Solmyr
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Boska Augusta
Nadin, przestań się wreszcie lansować na tym wątku, bo Twoje poglądy znają już wszyscy, podobnie jak kolosalne błędy ortograficzne, o których nie wspomnę, bo jest to zabronione regulaminem, wyraźnie rzucający się w oczy brak zrozumienia postów innych osób oraz znaczenia poszczególnych słów.

To nie jest wątek do walki z poglądami innych, ale do wymieniania argumentów, których od dłuższego czasu brak.

Zachowywanie godne małego psiaka, który koniecznie chce obsikać człowiekowi nogawkę spodni albo ugryźć go w łydkę powoduje albo politowanie, albo kopniaka w d...

Przepraszam moderatorów za te uwagi i obiecuję poprawę
Widzę, że zamiast rozmowy o adopcji jest tu debata o Nadin i jej poglądach,
a ja uważam Nadin, że masz rację.
A ty powinnaś przeprosić też i Nadin i parę innych osób także, bo ona nie obraża innych, czego nie można powiedzieć o was.
Solmyr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 17:12   #191
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Solmyr
Widzę, że zamiast rozmowy o adopcji jest tu debata o Nadin i jej poglądach,
a ja uważam Nadin, że masz rację.
A ty powinnaś przeprosić też i Nadin i parę innych osób także, bo ona nie obraża innych, czego nie można powiedzieć o was.
Tu nie chodziło o poglądy Nadin, które chyba wszyscy jak najbardziej szanujemy (jak i Twoje i reszty użytkowników), a o sposób argumentacji. Ostatnie posty są wyedytowane, wcześniej miały dużo bardziej nieprzyjemny wydźwięk i nie były zbyt miłe. Zdanie w stylu "poczytaj, to nie boli" nie jest wg mnie kulturalne
Augusta napisała dość dobitnie, no i wypomniała błędy (ma rację, ale nie wolno - sama czasem cierpię z tego powodu ), ale Nadin nie pisała ostatnich postów w zbyt sympatyczny sposób.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 18:00   #192
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Faktycznie Nadin nie popisała sie przykładami literatury i pomimo tego iz ja rowniez jestem przeciw musze przyznac racje(w kwestii argumentów ksiazkowych) Złosnicy ,Marylin.

Argumentacja ksiązkowa Nadin równa sie zeru ,pomijam błedy(odczucia podobne jak u Złosnicy-az mnie wątroba skręca kiedy osoba pracujac z dziecmi,studentka pedagogiki wali takie orty,jednoczesnie zakładajac wątek(dosc wyrwany z kosmosu) o odmóżdzeniu dyslektyków).

Nie pomoge w argumentacji ksiazkowej na ten temat bo jej nie znam ,pisze to co czuje.

niemniej pozdrawiam wszytskich
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:17   #193
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez noana
chodzilo mi o to,ze geje nie maja typowej psychiki mezczyzny.
alez ja zrozumialam o co Ci chodzilo niemniej jednak mowie o tym, ze ciezko wydawac takie osady w oparciu o kilka znajomosci, bez zapoznania sie z fachowa literatura.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:20   #194
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

paula- temat nadin o odmozdzeniu dyskektykow byl jej "taktowna" odpowiedzia na moja PW do niej.
sprostowanie w owym watku, choc szczerze to cisnienie mi sie podnioslo.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:20   #195
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez paula78
Faktycznie Nadin nie popisała sie przykładami literatury i pomimo tego iz ja rowniez jestem przeciw musze przyznac racje(w kwestii argumentów ksiazkowych) Złosnicy ,Marylin.

Argumentacja ksiązkowa Nadin równa sie zeru ,pomijam błedy(odczucia podobne jak u Złosnicy-az mnie wątroba skręca kiedy osoba pracujac z dziecmi,studentka pedagogiki wali takie orty,jednoczesnie zakładajac wątek(dosc wyrwany z kosmosu) o odmóżdzeniu dyslektyków).

Nie pomoge w argumentacji ksiazkowej na ten temat bo jej nie znam ,pisze to co czuje.

niemniej pozdrawiam wszytskich
paula, gratuluje trzezwego spojrzenia na cala dyskuje
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:21   #196
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Augusta, bez jadowitości proszę! Nadin vel Solmyr, mogłabyś się zdecydować na jeden nick? Sądziłam, że w wieku, w którym się studiuje nauki społeczne, człowiek wyrasta już z wymyślonych przyjaciół.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:39   #197
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez pixie7
Nadin vel Solmyr, mogłabyś się zdecydować na jeden nick? Sądziłam, że w wieku, w którym się studiuje nauki społeczne, człowiek wyrasta już z wymyślonych przyjaciół.
Solmyr to Nadin TŻ
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:03   #198
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
paula, gratuluje trzezwego spojrzenia na cala dyskuje
trzeżwego ?ja juz po 2 drinku jestem okazja? "welcome weekend"
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:08   #199
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez misioczat
Ale trudny temat.. Jesli mialabym jednym slowem okreslic swoje stanowisko w kwestii adoptowania dzieci przez pary homoseksualne, to bylabym na NIE.
Ale! Z jednego, jedynego powodu. Z powodu potwornej nietolerancji otoczenia. Domyslam sie, ze w wiekszosci srodowisk "takie" dziecko byloby zaszczutym dziwadlem z przyczepiona metka "pedal" i nie mialoby zycia w szkole i na podworku.
I jest to dla mnie jedyny argument na NIE. Niestety, tak silny, ze az przewazajacy.
A teraz wyobrazmy sobie, ze ten argument nie istnieje. Oto samotne, "niczyje", bujajace sie w przod i w tyl dziecko siedzi i tepo patrzy sie w sciane smutnego Domu Dziecka. Tuli sie do kazdej osoby, ktora znajdzie sie w poblizu, z nadzieja patrzy na kazdego, kto moze stac sie potencjalnym rodzicem. I oto przychodzi para homoseksualna. Sa ze soba od kilku lat, kochaja sie, szanuja i maja srodki na utrzymanie dziecka. Chca obdarzyc go miloscia i zapewnic dobra przyszlosc.. Sa to dojrzale, zrownowazone, odpowiedzialne osoby, czyli spelniajace wszelkie wymagania, by zostac rodzicem (tyle, ze homo).
Ogladalam jakis czas temu Rozmowy w toku, poswiecone wlasnie temu tematowi. W programie pojawily sie argumenty takie, jak tutaj: co bedzie, jak dziecko zobaczy dwoch tatusiow uprawiajacych seks. Psycholog odpowiedziala: "A jaka roznica miedzy sypialnia homo a hetero? Jedna i druga powinny byc absolutnie niedostepne dla dziecka" - oczywiscie w czasie uprawiania seksu, a nie w ogole Dalej padl argument, ze dziecko wychowywane przez pare homo moze "przejac styl zycia" od rodzicow. Dlaczego mamy przyjac, ze rodzice homo beda uczyc / zachecac / wszczepiac cos dziecku? Normalnie myslacy rodzic, czy to homo czy hetero nie bedzie w zaden sposob ingerowal w seksualnosc dziecka tym bardziej, ze ona po prostu jest jaka jest i dziecko obcujac z para homo moze sie jedynie nauczyc tolerancji i akceptacji dla drugiego czlowieka, a nie stac sie homo. Ktos tu juz to napisal, a ja powtorze (rowniez za psychologiem): skad w takim razie wziely sie osoby homoseksualne, skoro wyszly z rodzin hetero?
W swiecie idealnym (czyt. spoleczenstwie tolerancyjnym) zdecydowanie wolalabym byc wychowywana przez dwoch kochajacych mnie gejow niz przez dom dziecka. A w rozgrzanej sypialni rodzicow nie chcialabym sie znalezc bez wzgledu na to, ze czy to sypialnia homo czy hetero brrrrr
Przepraszam, ale sposób prowadzenia dyskusji przez Nadin jest hm.. mocno dyskusyjny - jak same zresztą zauważyłyście. Nie lepiej przestać tracić czas oraz energię i wdać się w dyskusję z Misioczatką?(dobrze odmieniam?) - do której postu nikt się nie odniósł, a to bardzo przemyślany wywód.
Wydaje mi się, że kwestię adopcji dzieci przez pary homoseksualne można rozpatrywać na 3 poziomach:
1 - odczucia własne - mało wiarygodne, czasem mogą zawieść. MNie się kiedyś wydawało, że tolerancja tolerancją, ale widok dwóch gejów, którzy siedzą lekko objęci i od czasu do czasu cmokają się z miłością w oczach (bez podtekstow erotycznych! ot zakochana para, pogłaszcze) mnie odrzuci, bo to jednak przeciwne mej heteroseksualnej naturze - o dziwo, było mi miło na nich patrzeć, jak każdą szczęśliwą zakochaną parę.
Pod ten punkt podpada podejście religijne, ale - prosze wybaczyć - antyklerykalizuję się w tempie wprost przeciwnym do klerykalizacji rządu i z poglądami zasłyszanymi z ambony polemizować nie zamierzam, bo to, że niezgodnie z naturą żyjący w celibacie człowiek mówi, że miłość pomiędzy dwójką ludzi płci tej samej jest grzechem, nie stanowi dla mnie argumentu będącego produktem używania umysłu. Poza tym nie żyjemy w państwie wyznaniowym - katolicy mogą mieć swoje zdanie, ateiści swoje i nie powinni ich sobei nawzajem narzucać. Zatem argumenty religijne nie są wyczerpujące w dyskusji, jeśli toczą ją osoby religii nie wyznające.
2 - podejście pragmatyczne - sytuacja tu i teraz w tym najlepszym z możliwych światów. Myślę, że znakomitym przykładem rozumowania na tej płaszczyźnie jest misioczatowy post.
3 - orientacja a geny/wychowanie. - Tu można rozmawiać tylko i wyłącznie opierając się na konkretnych badaniach czy relacjach osób wychowujących się w nie idealnej heteroseksualnej rodzinie. Teoretyzowanie w tej kwestii wydaje mi się mało produktywne i niemożliwe do rozstrzygnięcia.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 20:34   #200
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Totalne bzdry.
__________________


Edytowane przez Nadin
Czas edycji: 2018-03-18 o 15:31
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:43   #201
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Nadin
Totalne bzdry, Więc jeśli możecie piać o mnie takie rzeczy to proszę o bana i przepraszam tu prę osób wybaczcie, ale nie lubię jak osoby niewyczone i pomioty piszą o mnie głupoty
paula78, awia, Złośnica81, Boska Augusta i8 inne piszące bzdury i podające ******łowate przykłady panienki i nauczcie się poprawnie stawiać przecinki
wow Nadin , ale dałaś czadu, nie ma co..... aż mnie ruszyło

Myślę, ze dalsza dyskusja nie ma sensu. To już nawet nie można nazwać dyskusją , a raczej kłótnią kto ma rację.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:51   #202
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Nadin
Totalne bzdry, Więc jeśli możecie piać o mnie takie rzeczy to proszę o bana i przepraszam tu prę osób wybaczcie, ale nie lubię jak osoby niewyczone i pomioty piszą o mnie głupoty
paula78, awia, Złośnica81, Boska Augusta i8 inne piszące bzdury i podające ******łowate przykłady panienki i nauczcie się poprawnie stawiać przecinki
przepraszam - co to są "osoby niewyczone i pomioty"? To pierwsze to zapewne osoby niewyuczone czy raczej niedouczone? Ale pomioty? Te diabelskie?
Poprawić przecinki w Twoim poście? - służę pomocą
Uważaj proszę, argumenty ad personam skutkują, jak chyba wiesz, banem.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:35   #203
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Czytam tę ostatnią część wątku z przerażeniem. Skąd u Was tyle jadu. To ma być rozmowa? dyskusja? Jedziecie po ortografii, wyzywacie się od pomiotów itp...
Zaczyna mnie to poważnie wkurzać. Ostatnio nic innego nie robię na forum tylko proszę o dystans i większą kulturę wypowiedzi. Mam tego już powoli dość.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:43   #204
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Czytam tę ostatnią część wątku z przerażeniem. Skąd u Was tyle jadu. To ma być rozmowa? dyskusja? Jedziecie po ortografii, wyzywacie się od pomiotów itp...
Zaczyna mnie to poważnie wkurzać. Ostatnio nic innego nie robię na forum tylko proszę o dystans i większą kulturę wypowiedzi. Mam tego już powoli dość.
przepraszam, lecz jeśli masz mnie na myśli, to wskazuję tylko na to, że błędy składniowe i semantyczne utrudniają zrozumienie tekstu.
A co do mojej oferty poprawienia przecinków, co z kolei podpada pod interpunkcję, to była to odpowiedź na słowa Nadin z postu nr 200.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:50   #205
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Nadin
Totalne bzdry, Więc jeśli możecie piać o mnie takie rzeczy to proszę o bana i przepraszam tu prę osób wybaczcie, ale nie lubię jak osoby niewyczone i pomioty piszą o mnie głupoty
paula78, awia, Złośnica81, Boska Augusta i8 inne piszące bzdury i podające ******łowate przykłady panienki i nauczcie się poprawnie stawiać przecinki

Nadin ,nie ma sie co wsciekac ,spójrz na siebie z boku i zobacz ,że pomimo iz jestesmy po tej samej stronie w tej dyskusji ,argumentów w postaci literatury nie potrafisz przytoczyć.

Jeśli ich nie znasz ,nie masz ,nie umiesz szukac albo nie chce cie sie to pisz to co ty czujesz i jakie jest twoje zdanie ale nie baw sie w pedagogiczno-socjologiczne gierki bo kiepsko ci to wychodzi pomimo iz studiujesz cos z tej dziedziny.


Błędy robisz ,sama napisałas ,że masz dysleksje ,pracujesz z dziecmi ,jestes mamą wiec moze przykład sprawdzania w slowniku przydalby sie?
wątek o odmózdzaniu byl hmm dziwny i o niczym.

Nie napisze ostrzej bo ta "dyskusja" nie jest tego warta.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:55   #206
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Magdalenkooo

Krótko mówiąc jestem na TAK. Jednak patrząc na nasz świat, nietolerancję i wynikające z tego trudności, które uderzyły by najmocniej w dziecko, musze stwierdzić, że NIE.
ideologicznie-tak, praktycznie-nie

To, ze taki jest "model" rodziny, który równiez niezawsze się sprawdza, ale do którego jestesmy przyzwyczajeni nie wyklucza faktu, ze inny model byłby zły dla samego dziecka ( pomijając "szkodliwe" tutaj otoczenie..bo to ono wszystko opóźnia, każdy postęp i zmianę i to własnie od otoczenia dziecko dostawałbo by najboleśniejsze "baty").



Nikt nie miał okazji sprawdzić tego na tle historycznym, statystycznym więc wszystkie argumenty są wynikiem badan i analiz pojedyńczych przypadków, które moga być słuszne ale nie muszą ( jak kazda hipoteza), bo tylko czas jest w stanie dać tu konkretną a nie spekulacyjną odpowiedź.

Jestem też daleka od stwierdzenia, ze byłby to eksperyment. Eksperyment to coś sztucznego, a to wypływa z potrzeb ludzi, z ich natury mimo, ze od zawsze jest tłamszona i spotyka się ze sprzeciwem, to coraz częsciej docieka swoich praw w tym zakresie, co bardzo mnie cieszy.
Bo to, ze to natura to już chyba nikt nie ma wątpliwości, każdy pediatra nawet potwierdzi, ze to sprawa genów obecna w ludziach od początku ich istnienia, lecz skutecznie tłamszona jak wszelkie inne "odmienności" - czyli coś wbrew przyjętym normom.

Dlatego wrócę do początku swojej wypowiedzi i powtórzę, ze jestem na TAK i nie miałabym nic przeciwko oddaniu dziecka w ręce dobrych ludzi, którzy mają na względzie jego dobro. Płeć nie miała by dla mnie znaczenia.

.. bo dla mnie nie to się w ludziach liczy i nie dzięki temu, ze moja mama jest takiej płci a tata takiej jestem taka jaka jestem, tylko dlatego, ze chcieli dla mnie dobrze i są dobrymi ludzmi. Może niech każdy z nas sobie w duchu odpowie, czy dla niego samego płeć rodziców jest taka ważna...
bo ja nie wierzę w płeć jako wyznacznik dobra czy zła, mądrości czy głupoty...dla mnie mądrość i dobro są ważne przy wychowaniu dziecka nie płeć i czynniki z niej wynikające. Jest zbiór cech przypisywanych mężczyznom i kobietom...ale w to juz tez dawno nie wierzę.
Nie za płec jestem Im wdzięczna, ale widze, ze ta ma tu większe znaczenie "wychowawcze".

Pozdrawiam!

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-01-13 o 22:42
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:59   #207
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Nadin
Totalne bzdry, Więc jeśli możecie piać o mnie takie rzeczy to proszę o bana i przepraszam tu prę osób wybaczcie, ale nie lubię jak osoby niewyczone i pomioty piszą o mnie głupoty
paula78, awia, Złośnica81, Boska Augusta i8 inne piszące bzdury i podające ******łowate przykłady panienki i nauczcie się poprawnie stawiać przecinki
Nadin, jeśli ktoś tu łamie regulamin, to jesteś to Ty. Żadna z dziewczyn nie wysuwała wcześniej argumentów ad personam, dyskusja toczyła się z Twoimi poglądami. Proszę na dzisiaj dać sobie spokój, odetchnąć, policzyć do stu i zagłębić się w świecie realnym, dla odmiany od wirtualnego. To ustrzeże Cię przed napisaniem tych paru słów za dużo.

Pozdrawiam.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 22:01   #208
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Solmyr to Nadin TŻ
Jeśli tak jest, zwracam honor. Nie miałam jednak podstaw, by sądzić że to dwie różne osoby, skoro korzystają z tego samego komputera oraz tego samego adresu mailowego.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 22:11   #209
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Boska Augusta
Nadin, przestań się wreszcie lansować na tym wątku, bo Twoje poglądy znają już wszyscy, podobnie jak kolosalne błędy ortograficzne, o których nie wspomnę, bo jest to zabronione regulaminem, wyraźnie rzucający się w oczy brak zrozumienia postów innych osób oraz znaczenia poszczególnych słów.

To nie jest wątek do walki z poglądami innych, ale do wymieniania argumentów, których od dłuższego czasu brak.

Zachowywanie godne małego psiaka, który koniecznie chce obsikać człowiekowi nogawkę spodni albo ugryźć w łydkę powoduje albo politowanie, albo kopniaka w d...

Zastanawia mnie edytowanie Twoich postów - zacierasz za sobą ślady?

Przepraszam moderatorów za te uwagi i obiecuję poprawę
Mimo to wspomniałaś - upomnienie w profilu.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 22:17   #210
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Nadin
Totalne bzdry, Więc jeśli możecie piać o mnie takie rzeczy to proszę o bana i przepraszam tu prę osób wybaczcie, ale nie lubię jak osoby niewyczone i pomioty piszą o mnie głupoty
paula78, awia, Złośnica81, Boska Augusta i8 inne piszące bzdury i podające ******łowate przykłady panienki i nauczcie się poprawnie stawiać przecinki
Nadin - za tę wypowiedź masz pierwsze upomnienie, następne rozpoczną serię banów.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.