farby "LONDA" - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 09:58   #361
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: farby "LONDA"

jak sprawdzacie jakie steżenie ma woda?
Iwonsia, nie boisz sie ze ten 89 jasny odcien nie złapie Ci na odrostach? nie probowalas 18? ja wlasnie zastanawiam sie nad 18 nastepnym razem.

Edytowane przez anulka262
Czas edycji: 2011-11-15 o 09:59
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:42   #362
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: farby "LONDA"

no mi właśnie z tego co pamiętam ten 89 "nie bujnął" nawet odrostów. Z tym, że ja go połozyłam jakieś 10 godz po lorealu recitalu 8.1. Nie zrobił nic . Stężenie wody napisane jest na tym przeźroczystym pojemniczku z wodą od spodu. Taki niby kod i tam w tym
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:12   #363
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
18 - ma wodę 9 %
89 - ma wodę 9%
17 - ?
Tylko jak wychodzą w realu? Robiłam tym 89, ale nie mam porównania ponieważ włosy były ciemne, więc wówczas nic nie chwyciło, nawet nie "spopieliło" teraz mam jasne więc się tak zastanawiam jak jest w realu. wiadomo, nazwa producenta to tylko nazwa handlowa. Te są normalne ale np. jakiś piękny mroźny czy diamentowy, lodowy, paryski albo warszawa
a może chcesz farbnąć londą color naturals - perłowym blondem? ja nią farbowałam i kilka innych wizażanek, niektórym wychodziło naprawdę popielato
mam kilka fotek w albumie po tej farbie, oprócz 3 pierwszych to wszystko londa
Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
jak sprawdzacie jakie steżenie ma woda?
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Stężenie wody napisane jest na tym przeźroczystym pojemniczku z wodą od spodu. Taki niby kod i tam w tym
ta, dokładnie albo od razu pod naklejką na buteleczce z wodą jest wydrukowane
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 14:11   #364
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: farby "LONDA"

Ale śliczne
Tylko jest mały problem, raczej nie bardzo moge zejśc do takiego poziomu jasności, a dwa to i nie chcę. Moje włosy to szatyn. no teraz to lekki rudzik, ale moga być, chciałam taką mysią polską blondynę. Po drugie mam oliwkową karnację, jestem dość śniada strasznie głupio w takim wyglądam kolorze, normalnie solara. Wiem, bo kiedyśtam zachciało mi się odbarwiać alfaparfem i wyszły mi takie prawie białe po 2 razach po 1, 5godz w odstępie 2 godz. Zawsze nosiłam baleyage, ale teraz mam kruciutkie zaledwie 5cm i podgolone boki, to odpada, normalnie jak w czapce, albo ryża baba z rynku - tak wyglądałabym z tymi plamkami - kwadracikami no i czas i kosmiczna cena. Już odrost po całości chyba zdecydowanie lepiej wygląda niż balejaż zrastany (tez to przerobiłam). farbę to sobie sama mogę położyć raz na 3 tyg nawet (teraz to 3 x tydzień) a tak to mam całą sobotę w salonie

Powiedziano mi że naturals są słabsze w działaniu i na takich ciemnych nie wychodża i szybko sie do rudego wypukują:confus ed:

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-11-15 o 14:13
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 14:23   #365
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ale śliczne
Tylko jest mały problem, raczej nie bardzo moge zejśc do takiego poziomu jasności, a dwa to i nie chcę. Moje włosy to szatyn. no teraz to lekki rudzik, ale moga być, chciałam taką mysią polską blondynę. Po drugie mam oliwkową karnację, jestem dość śniada strasznie głupio w takim wyglądam kolorze, normalnie solara. Wiem, bo kiedyśtam zachciało mi się odbarwiać alfaparfem i wyszły mi takie prawie białe po 2 razach po 1, 5godz w odstępie 2 godz. Zawsze nosiłam baleyage, ale teraz mam kruciutkie zaledwie 5cm i podgolone boki, to odpada, normalnie jak w czapce, albo ryża baba z rynku - tak wyglądałabym z tymi plamkami - kwadracikami no i czas i kosmiczna cena. Już odrost po całości chyba zdecydowanie lepiej wygląda niż balejaż zrastany (tez to przerobiłam). farbę to sobie sama mogę położyć raz na 3 tyg nawet (teraz to 3 x tydzień) a tak to mam całą sobotę w salonie

Powiedziano mi że naturals są słabsze w działaniu i na takich ciemnych nie wychodża i szybko sie do rudego wypukują:confus ed:
nie wypowiem się, bo farbowałam tylko naturalsem, ale fakt - nieco rudzieją przy odroście po około 3 tygodniach, dlatego też ją zmieniłam na wellaton, z nim nic takiego się nie dzieje.

Jeśli nie chcesz takich jasnych to właściwie nie wiem co polecić, możesz zajrzeć na nasz wątek "włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy" czy jakoś tak
tylko musiałabyś wstawić zdjęcie swoich włosków i najlepiej zdjęcie z kolorem o jaki Ci chodzi
przejrzyj pierwszą stronę, zajrzyj też na bloga Blond Bunny
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 12:28   #366
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
jak sprawdzacie jakie steżenie ma woda?
Iwonsia, nie boisz sie ze ten 89 jasny odcien nie złapie Ci na odrostach? nie probowalas 18? ja wlasnie zastanawiam sie nad 18 nastepnym razem.
Hej wiesz co, myślę, że spokojnie złapie skoro 17 tak dobrze sobie z nimi poradziła i nie rudzieją nawet. A ten 89 to chyba jaśniejszy. Mi teraz zależy na lekkim rozjaśnieniu a nie na popielu jak wcześniej pisałam a sądzę, że 18 będzie podobna do 17 tyle że bardziej popielata.
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 12:54   #367
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

jeżeli wam rudzieją to polecam Joanne fioletowy szampon . trzymam 20 minut na włosach. Myć codziennie aż się wypłucze odcień a potem co jakiś czas.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 13:24   #368
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: farby "LONDA"

ja uzywam srebrnej płukanki
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 14:12   #369
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: farby "LONDA"

Zakupiłam go, ale mam wrażenie, że po nim włosy w naturalnym świetle wyglądają jak przyprószone popiołem i to dosłownie. Są straszzznie matowe, właśnie jakby były posypane czymś.
Też zdecydowanie wolę lepszy jakościowo szampon i profesjonalną płukankę w kropelkach, choćby flor ilum
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:34   #370
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: farby "LONDA"

a co sadzicie o farbie rozjasniajacej wellaton?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 15:12   #371
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o farbie rozjasniajacej wellaton?
używam i jestem baaaaaardzo zadowolona
używałam Londy przez 2 lata, ale moje dwa ostatnie farbowania były właśnie wellatonem i ani myślę (póki co) wracać do Londy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 16:42   #372
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
używam i jestem baaaaaardzo zadowolona
używałam Londy przez 2 lata, ale moje dwa ostatnie farbowania były właśnie wellatonem i ani myślę (póki co) wracać do Londy
Hej a robiłaś jakimś innym niż ten mega jasny? Osobiście wolę trochę ciemniejsze blondy na poziomie 9. Testowałaś może takie z poziomu 9-10? Ogólnie jaki masz odrost swój? ja mam ciemny popielaty blond. Myślisz, że Wellaton lepiej rozjaśnia niż Londa ?
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 17:10   #373
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hej a robiłaś jakimś innym niż ten mega jasny? Osobiście wolę trochę ciemniejsze blondy na poziomie 9. Testowałaś może takie z poziomu 9-10? Ogólnie jaki masz odrost swój? ja mam ciemny popielaty blond. Myślisz, że Wellaton lepiej rozjaśnia niż Londa ?
to zależy od wody rozjaśniającej i Twojego koloru włosów.
Ja mam taki kolor naturalny.
Nie testowałam żadnych innych wellatonów - to mój pierwszy.
Rozjaśniło mi inaczej niż Londa ale równie dobrze, jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ONI_PO_2.jpg (39,9 KB, 136 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 18:25   #374
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to zależy od wody rozjaśniającej i Twojego koloru włosów.
Ja mam taki kolor naturalny.
Nie testowałam żadnych innych wellatonów - to mój pierwszy.
Rozjaśniło mi inaczej niż Londa ale równie dobrze, jestem zadowolona
no to ja mam niestety ciemniejszy chyba. Nawiasem mówić bardzo ładny masz swój naturalny no nic póki co pozostanę przy Londzie, bo mam dość eksperymentowania w moim życiu z farbami;P
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 12:34   #375
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: farby "LONDA"

Londy używa pół mojej rodziny, ja sama przez lata używałam brązów, kasztanów, mahonia. Obecnie wróciłam do blondu , również z Londy, ale też innych firm.
Długi czas farbowałam 18 Londy - Świetlany Blond, również z tej nowszej szaty graficznej i było bardzo popielato. Oczywiście przez jakiś czas i na szczęście nie bardzo jasno, nie platynowo-biało.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 12:44   #376
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Witam Was, nie wiem w sumie co mnie podkusiło, widać ulegam łatwo manipulacji ale dziś stojąc w Rosmannie nie mogłam się zdecydować jaką farbę wziąć. Akurat nie było tej Londy 89:| Zauważyłam, że na półce najbardziej rozchodzi się jednak nr 18. Cały prawie rządek był wykupiony. Ostatecznie przewędrowałam do półki z Wellatonami. Długo się wahałam, ale stwierdziłam że mogę zrobić eksperyment, jak nie wyjdzie wrócę do Londy. Kupiłam Wellaton 9/1 w ostateczności aczkolwiek teraz w sumie boję się siwej poświaty;| Na weekendzie farbowanko, dam znać
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:31   #377
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Hej no i nadszedł weekend. Przyznam się bez bicia, że nie miałam odwagi się pofarbować tym wellatonem ;// Test na pasemku nie wróżył nic dobrego=rudość!!!:/ Dziś kupiłam jednak Londę 89 i zobaczymy)) potem farbowanko także za jakiś czas edit mojego wpisu
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:57   #378
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hej no i nadszedł weekend. Przyznam się bez bicia, że nie miałam odwagi się pofarbować tym wellatonem ;// Test na pasemku nie wróżył nic dobrego=rudość!!!:/ Dziś kupiłam jednak Londę 89 i zobaczymy)) potem farbowanko także za jakiś czas edit mojego wpisu
hehehe odwagi
a długo trzymałaś tego Wellatona? bo mnie się zdarza trzymać farbę nawet godzinę, kiedy nie chce mi się iść zmyć wcześniej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:56   #379
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehehe odwagi
a długo trzymałaś tego Wellatona? bo mnie się zdarza trzymać farbę nawet godzinę, kiedy nie chce mi się iść zmyć wcześniej
Trzymałam tyle co było zalecane.

Mogę na świeżo powiedzieć, że kolor jest popielaty, ale nie uważam, żeby to była platyna. Właśnie taka platyno-srebrna,ale jak to u londy lekko przygaszona- nie taka rozświetlona. Ogólnie farba nie rozjaśnia włosów do białości. Jest na pewno bardziej popielato i jaśniej od nr 17, ale mam wrażenie, że ten jasny popiel to bardziej wynikł z odświeżenia moich starych pasemek. Na odroście+odroście starszym, gdzie już była od pół roku tylko farba kolor jest troszkę ciemniejszy i bardziej ciepły taki właśnie hmmm z poświatą srebra. Jestem bardzo zadowolona, bo z czystym sumieniem siedziałam sobie z farbą na głowie i nie byłam na specjalnie przerażona co mi wyjdzie jak zwykle jest przy innych farbkach. Doszłam do wniosku, że mam ochotę na coś znów jasnego jak kiedyś odpada rozjaśniacz oczywiście więc pomyślę nad tym 12/9 za miesiąc Oczywiście opis tyczył się koloru Londa Color Blend 89.

ps. o to fotki, sorki za jakoś ale są z telefonu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0559.jpg (48,6 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0560.jpg (55,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0562.jpg (47,9 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2011-11-27 o 13:31
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 11:41   #380
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

londa 12/9 po 4 tyg .. myje od czasu do czasu fioletowym szamponem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0652.jpg (30,8 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0651.jpg (31,1 KB, 149 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 09:45   #381
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: farby "LONDA"

a ja zafarbowalam 18, wczesniej mialam 17 i jestem zadowolona, jest bardziej popielata, jednak stare pasemka wyszly mi lekko siwe ale mysle ze to wypluka sie szybko. Nastepnym razem moze 89 , tylko chyba nie powinno sie farbowac calych włosow tak czesto...
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:51   #382
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: farby "LONDA"

W końcu pofarbowałam włosy tak polecaną Londą Naturals 12/9 perłowy blond.
I wyszło jedno wielkie nic! Zła jestem jak nie wiem co...

Farba nakładana na farbowany blond na poziomie 9, może nawet ciut jaśniejsze, a mam wrażenie, że teraz włosy mam ciemniejsze niż przed farbowaniem!
Widziałam efekty po tej farbie, mój nawet w części ich nie przypomina Farba trzymana na włosach wg zaleceń. Wellaton 12/1 wyszedł dużo jaśniejszy.
Jutro wrzucę fotki ku przestrodze

Czy której z Was pierwotnie kolor wyszedł ciemniejszy i zmył się do jasnego blondu ? Może ten popiel tak przyciemnił włosy?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 11:14   #383
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: farby "LONDA"

I jak tam kolor tootsie?
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:53   #384
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Uwaga...jestem po farbowaniu Londą, ciemny popielaty blond...doznania:/

Cytat:
Napisane przez monalisa91 Pokaż wiadomość
ja kiedyś się farbowałam Londą i kupowałam popielaty ciemny blond- wychodził brąz
Niestety czasami włosy wychodzą ciemniejsze.
Mi się wypłukał Syoss i teraz mam naturalny kolor, w ogóle nie widać mi odrostów, a farbowałam się jakoś 14 listopada.

Włosy po podcięciu, koniec farbowania, kolor naturalny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (125,0 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (79,2 KB, 108 załadowań)
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:39   #385
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

dzisiaj farbowałam mamie londa ciemny blond i wyszedl piekny czekoladowy brązik (o to nam chodzilo wiec pretensji nie mam :P) wloski lsniace, miekkie, bardzo dobrze pokrywa siwe wlosy
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 08:46   #386
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: farby "LONDA"

Dziewczyny, mieszałyście kiedyś farby Londy? Chciałam zmieszać kolor 16 średni blond z 18 świetlany blond, żeby wyszedł taki zimny, naturalny blond. Mój odrost jednak jest bardziej szary niż mój obecny kolor i denerwuje mnie ta lekka różnica.

Chciałabym, aby kolor wyszedł jak u Beyonce, bo widzę, że odrost jest w takim odcieniu - chyba ciemnieją mi włosy z wiekiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londacolor_16.jpg (20,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gqr8CtTJvPc4dVDiyUjS97uk6ONUxfCl_display.jpg (19,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beyonce.jpg (37,2 KB, 106 załadowań)
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 11:31   #387
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: farby "LONDA"

Witam!
Potrzebuję na gwałt dobrych rad odnośnie samodzielnego farbowania. Otóż mam włosy zafarbowane (nieco już brzydko pomarańczowo-żółte - foto niżej) na średni blond, odrosty mam ciemny blond i marzy mi się chłodny odcień jasnego blondu a mam farbę Londa Color Blend 18 Świetlany blond... Zamierzam jej użyć tylko nie wiem jak...
Jak się zabrać do farbowania, czym odrosty, czym resztę, żeby odrosty nie wyszły zupełnie inne od reszty włosów?
Będę dźwięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (83,0 KB, 65 załadowań)
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 17:01   #388
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Witam!
Potrzebuję na gwałt dobrych rad odnośnie samodzielnego farbowania. Otóż mam włosy zafarbowane (nieco już brzydko pomarańczowo-żółte - foto niżej) na średni blond, odrosty mam ciemny blond i marzy mi się chłodny odcień jasnego blondu a mam farbę Londa Color Blend 18 Świetlany blond... Zamierzam jej użyć tylko nie wiem jak...
Jak się zabrać do farbowania, czym odrosty, czym resztę, żeby odrosty nie wyszły zupełnie inne od reszty włosów?
Będę dźwięczna za pomoc
Moim zdaniem masz piękny kolor włosów, bardzo naturalny. No, ale Londa 18 Świetlany Blond jest również bardzo ładna (sama się nią nieraz farbowałam, ale na jaśniejsze od Ciebie włosy, więc kolor penwie wyjdzie Ci ciut inny) i z tego co pamiętam właśnie odcień wpada lekko w chłodny, szary blond. Jeżeli nie masz znaczących odrostów ja bym się nie przejmowała i zaczęła nakładać farbę od nasady po końce, całe włosy po kolei i zostawiła je na 30 minut (czy ile tam producent zaleca w ulotce).
Generalnie nigdy nie czekałam z farbą na odrostach i "nie cudowałam", a kolor wychodził mi jednolity i na odroście i na końcach. Ewentualnie, jeśli bardzo się boisz, że coś wyjdzie nie tak to nałóż farbę najpierw na odrosty na całej głowie, a po 10 minutach nałóż farbę na resztę włosów i mocno ją rozprowadź. Ale jak mówiłam, jeżeli nie masz znaczącego odrostu typu: ciemny brąz na jasnych blond włosach to nie masz się czym martwić i spokojnie możesz od razu farbę nakładać na całe włosy.
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 06:22   #389
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Uwaga...jestem po farbowaniu Londą, ciemny popielaty blond...doznania:/

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Niestety czasami włosy wychodzą ciemniejsze.
Mi się wypłukał Syoss i teraz mam naturalny kolor, w ogóle nie widać mi odrostów, a farbowałam się jakoś 14 listopada.

Włosy po podcięciu, koniec farbowania, kolor naturalny.


Przepiękne włoski i kolor tez

Dziewczyny potrzebuję fotkę po farbowaniu Londa color naturals "miodowy blond" będę wdzięczna jeśli ktoś farbował i wrzuci
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:38   #390
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mieszałyście kiedyś farby Londy? Chciałam zmieszać kolor 16 średni blond z 18 świetlany blond, żeby wyszedł taki zimny, naturalny blond. Mój odrost jednak jest bardziej szary niż mój obecny kolor i denerwuje mnie ta lekka różnica.

Chciałabym, aby kolor wyszedł jak u Beyonce, bo widzę, że odrost jest w takim odcieniu - chyba ciemnieją mi włosy z wiekiem.
Moze zamiast mieszac wybierz odcien 17? podobno ladnie wychodzi w chlodniejszej tonacji i naturalnie.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Witam!
Potrzebuję na gwałt dobrych rad odnośnie samodzielnego farbowania. Otóż mam włosy zafarbowane (nieco już brzydko pomarańczowo-żółte - foto niżej) na średni blond, odrosty mam ciemny blond i marzy mi się chłodny odcień jasnego blondu a mam farbę Londa Color Blend 18 Świetlany blond... Zamierzam jej użyć tylko nie wiem jak...
Jak się zabrać do farbowania, czym odrosty, czym resztę, żeby odrosty nie wyszły zupełnie inne od reszty włosów?
Będę dźwięczna za pomoc
ja mam niemile wspomnienia z 18 londy wyszly mi zolte :| Ale co wlos to inaczej... Na Twoim miejscu farbowalabym na poczatku odrost a pozniej reszte, gdzies po 10 min tak jak zostalo tutaj juz napisane
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 09:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.