Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 18:05   #4231
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Haha, nie ma pampersów ;-) dobre... Tak jak dziewczyny piszą, Twój opis nastraja bardzo pozytywnie a córeczka prześliczna!

Haha Twój tytuł jest póki co moim faworytem

;-)

Wydaje mi się, że w takich przypadkach karmi się owszem mlekiem cudzym, ale chyba odciągniętym a nie piersią?
Teraz tak jest, ale moja opowiesc dotyczyla 30lat wstecz. Kobiety rodzily łóżko w łóżko i pomagaly przy karmieniu
Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ja jestem tolerancyjna, ale pod warunkiem, że każdy układa sobie życie po swojemu i nie wchodzi w drogę innym.
Wkurzają mnie wszelkie parady, pielgrzymki itp. bo to zaburza życie. Nie spotkałam się nigdy z czymś takim jak parada heteroseksualnych czy marsz ateistów przez pół Polski do Częstochowy czy innego miasta.
Nie wiem co to było za święto ostatnio, że chodzili i sypali kwiatki po ulicach. Uważam, że mogliby zrobić trzy rundki wokół kościoła, żeby się przejść, w Szczecinie były przez godzinę (!!) zablokowane najbardziej ruchliwe ulice w centrum.
Moze to było Boże Ciało? Tez chodziłam sypać kwiatki
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:09   #4232
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez angelika__2014 Pokaż wiadomość
wielkie gratulacje dla MAMUŚKI I SARY!!!!!

Mamuśka trzymam kciuki za Twoją kruszynkę cały czas!

No wiecie dziewczyny cały ten ból ukryłam "między wierszami"
Co wam będę pisać ... same zobaczycie jak to jest.

Dziękuję za miłe słowa.

Zaraz zabieram się za kąpanie małej. A ten wrzask który będzie się niósł przez Polskę Naszą całą za jakieś 20 min to sprawka mojej córki... Podejrzewam, że dziewczyny w UK i Zaczarowana też usłyszą.

W wodzie jest ok. Najgorsza toaleta przed i ubieranie.... ło matko jedyna.

Oki czekam żeby usłyszeć
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:11   #4233
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
to mogło by być ciekaweale myślę ,że nie bedzie tak źle 3 razy rodziłaś to urodzisz czwarty

Powiedzcie laski, pewnie ten temat był już poruszany dawno temu, ale zapytam najwyżej raz jeszczę- czy kupowałyście laktatory, ja miałam taki zamiar....ale doświadczone mamy poradziły, aby na razie nie kupować, bo moze sie okazać że nie bedzie potrzebny....Niby w wyprawce do szpitala jest wymagany laktator, więc sama nie wiem....
Napiszę Ci z mojego doświadczenia, otóż za 1 razem posłuchałam "doświadczonych" mam i nie kupiłam nawet takiego najzwyklejszego/najtańszego aptecznego, bo "po co na zapas, a jak się nie przyda..." i o ile w szpitalu wogóle nie miałam mleka, tak w dzień wypisu, w domu po powrocie dostałam TAK GIGANTYCZNEGO nawału, że wyłam wręcz z bólu i objechaliśmy z Tż apteki w miastach położonych kilkadziesiąt km od domu byleby coś dostać. Nie dostaliśmy nigdzie, dodam, że to 1 dzień bożego narodzenia był Ostatecznie pomogły okłady z kapusty i .... Tż Inaczej bym chyba w szpitalu wylądowała, bo temp mi zaczęła już rosnąć, a yn nie nadążał jeść Dopiero następnego dnia, jak zmieniły się dyżurujące apteki, to szwagierce w 3 udało się dostać LaktaPlus (taki właśnie najtańszy)
Teraz nie wahałam się i kupiłam, najwyżej będzie leżeć, ale będę spokojniejsza i każdej mamie, która myśli o karmieniu polecam zakup chociażby właśnie takiego zwyklaka za 30 zł, bo w razie W nie ma potem problemu, a i później się może przydać.
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2014-07-25 o 18:19
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:13   #4234
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Angelika niech sobie pokrzyczy, co dziecku żałujesz :-D

Moni ja tez mam laktator. Reczny. Nie zabieram tego do szpitala. Tylko te oslonki na sutki biorę.
A oslonki na smoczki sa raczej w kazdym dzieciowym sklepie. A juz na pewno u rodzyneczek ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:16   #4235
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ja mam ręczny, planuję go użyć od czasu do czasu.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------



Nie, bo nie mam pomyte i powyparzane. Zrobię to jak już wrócę z małym do domu. Podobno położne krzywo patrzą, jak się takiemu młodziakowi dobę po porodzie wpycha smoka.

Ej.. Nie spotkałam się nigdzie w sklepach z czymś takim jak pudełko na smoka, wiecie, żeby wrzucić do torebki i był nadal czysty, ja kupiłam pakowane po dwa i nawet ich nie rozpakowałam, więc nie wiem nawet czy to pudełko jest wielorazowe.
Ja kupiłam jeden na allegro
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:19   #4236
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Mam ręczny z aventu. Kupiłam w bardzo okazyjnej cenie, także jak się nie przyda to niewielka strata.
Położna mi powiedziała, że w sumie jesli będę potrzebowała, oni wypożyczają taki superowy elektryczny, także zobaczymy jak będzie.

Właśnie chyba się muszę wziąć za wyparzenie tego
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:20   #4237
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
A oslonki na smoczki sa raczej w kazdym dzieciowym sklepie. A juz na pewno u rodzyneczek ;-)
Szukałam w smyku, superpharmie i rossmanie przy smoczkach i butlach, w realu na dziecięcym. Może ja źle szukam? Bo nastawiałam się na małe pudełko? Czy to wygląda jakoś inaczej?

Strasznie mnie boli brzuch od jakiejś godziny, cały mnie ciągnie w dół całym ciężarem i czuję jakby mi ból promieniował od kręgosłupa przez biodra dookoła.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 18:25   #4238
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Szukałam w smyku, superpharmie i rossmanie przy smoczkach i butlach, w realu na dziecięcym. Może ja źle szukam? Bo nastawiałam się na małe pudełko? Czy to wygląda jakoś inaczej?

Strasznie mnie boli brzuch od jakiejś godziny, cały mnie ciągnie w dół całym ciężarem i czuję jakby mi ból promieniował od kręgosłupa przez biodra dookoła.
Pojemnik jest wielkości zaciśniętej pięsci, ja mam taki:
Kupiłam właśnie w Tesco, za jakieś 5-6 zł.
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2014-07-25 o 18:28
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:25   #4239
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Szukałam w smyku, superpharmie i rossmanie przy smoczkach i butlach, w realu na dziecięcym. Może ja źle szukam? Bo nastawiałam się na małe pudełko? Czy to wygląda jakoś inaczej?

Strasznie mnie boli brzuch od jakiejś godziny, cały mnie ciągnie w dół całym ciężarem i czuję jakby mi ból promieniował od kręgosłupa przez biodra dookoła.
h4linka a w zestawie nie masz takich nakładek na smoczek? Mi się wydaje, że teraz tak razem sprzedają. Odpakuj te swoje i zobacz.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:27   #4240
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
To kup sobie na początek ręczny, jak dobrze kojarzę to można poniżej 50 zł kupić. Jak się nie przyda to trudno, ale będziesz spokojna że masz.
Ja dostałam od koleżanki używany elektryczny medeli, muszę go jeszcze wyparzyć. A właśnie, nastawione na kp bierzecie do szpitala swoje butelki? I smoczki?
Ja nie zabieram. U nas jest taki terror laktactjny, że nic nie pozwalają. Nawet na te nakładki na sutki patrzą jak na dzieło szatana.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:30   #4241
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja nie zabieram. U nas jest taki terror laktactjny, że nic nie pozwalają. Nawet na te nakładki na sutki patrzą jak na dzieło szatana.
A niech patrzą... lepiej jednak spakować i mieć, niż wyć potem z dzieckiem, bo głodne
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 18:37   #4242
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja nie zabieram. U nas jest taki terror laktactjny, że nic nie pozwalają. Nawet na te nakładki na sutki patrzą jak na dzieło szatana.
Ja zapakowalam do torby nakladki na sutki, butelke i smoczus. Jak jie będzie potrzeby to nawet nie bede wyciagala tego z torby ale w razie czego to będzie. Laktator mam po siostrze, będzie w domu czekal. Wydaje mi się że jestem super spakowana jeśli chodzi o rzeczy dla dziecka ale napewno cos wyjdzie w praniu.

Kapusta na oklady piersi to ma byc schłodzona w lodowceni lekko rozmiazdzona? Tak mi się obilo o uszy... i jeszcze, to bez znaczenia jaka jest ta kapusta? W sensie czy zwykla biała, czy pekinska, czy czerwona?
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:40   #4243
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
h4linka a w zestawie nie masz takich nakładek na smoczek? Mi się wydaje, że teraz tak razem sprzedają. Odpakuj te swoje i zobacz.
Rozpakowałam, nie ma żadnych nakładek, woreczków, nic. A w instrukcji jest napisane, że to pudełko w które były zapakowane nie służy do przechowywania. No to allegro.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Ja zapakowalam do torby nakladki na sutki, butelke i smoczus. Jak jie będzie potrzeby to nawet nie bede wyciagala tego z torby ale w razie czego to będzie. Laktator mam po siostrze, będzie w domu czekal. Wydaje mi się że jestem super spakowana jeśli chodzi o rzeczy dla dziecka ale napewno cos wyjdzie w praniu.

Kapusta na oklady piersi to ma byc schłodzona w lodowceni lekko rozmiazdzona? Tak mi się obilo o uszy... i jeszcze, to bez znaczenia jaka jest ta kapusta? W sensie czy zwykla biała, czy pekinska, czy czerwona?
Zwykła biała ponoć najlepsza.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:42   #4244
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Ja zapakowalam do torby nakladki na sutki, butelke i smoczus. Jak jie będzie potrzeby to nawet nie bede wyciagala tego z torby ale w razie czego to będzie. Laktator mam po siostrze, będzie w domu czekal. Wydaje mi się że jestem super spakowana jeśli chodzi o rzeczy dla dziecka ale napewno cos wyjdzie w praniu.

Kapusta na oklady piersi to ma byc schłodzona w lodowceni lekko rozmiazdzona? Tak mi się obilo o uszy... i jeszcze, to bez znaczenia jaka jest ta kapusta? W sensie czy zwykla biała, czy pekinska, czy czerwona?
Zwykła biała lub czerwona, nie pekińska Lekko obtłuczona, może być schłodzona,a le nie musi. Naprawdę pomaga na opuchnięte nogi też
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2014-07-25 o 18:43
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:45   #4245
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Angelika_2014- słodka ta Twoja córunia
A i opis porodu rzeczywiście optymistyczny ( ale to chyba zasługa Twojego stylu pisania), przeczytałam i jakoś mnie nie przeraził więc jest dobrze

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Malutka dzieki kochana za dobre słowo:-* juz sie troche.ogarnelam hehe;D przede wszystkim jak sobie przypomnialam jak tutaj jechalismy jak strasznie bylam przerazona i tzta z czerwonymi oczami jak mnie wzieli na badanie a on biedny nie wiedzial co sie dzieje... To bylo straszne wiec nie zaluje ze tu przyjechalismy

Z nudow poszlam sie wykapac haha;D wczoraj wieczorem po kapieli jak gadalam z tztem przez telefon na korytarzu to polozna mowila ze caly oddzial mna pachnie hehe;P
Zauwazylam a czasem od niektorych poczulam ze tutaj funcjonuje raczej jakies szybkie.podmywanie tylko i mega tluste wlosy wiec nieciekawie pod tym wzgledem;P

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
o matko, niektóre kobietki to naprawdę o siebie nie dbają
ja się mega źle czuje jak mam np.nieświeże włosy i nawet jak jestem chora w domu, to myję raczej tak jak zawsze. Uważam że zaniedbanie higieny tylko pogarsza samopoczucie, więc jak np.leżymy w szpitalu to lepiej o siebie dbać a nie jak niektóre gwiazdy unikać prysznica

to już sobie wyobrażam jak zapachniłaś cały korytarz
a oni tam nie przyzwyczajeni do takich świeżych zapachów

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki wróciłam właśnie od gina ehh jadę jutro do szpitala. cisnienie mam wysokie, opuchlizna, swedzenie - za dużo tego, skierował mnie na patologie aby porobic badania.. mówił ze jak wyniki beda dobre to jutro mnie wypuszcza, ale żebym wzieła sobie rzeczy bo chyba lepiej mnie poobserwować.. smutno mi bo to tak daleko od domu, nie tak jak mają niektóre z was 10-15 minut będę tam leżała sama a ja byłam w szpitalu tylko raz i nie lubię tam przebywac no ale czego się nie zrobi dla maleństwa. szyjka b. skrócona, mam nadzieje że nie beda mnie chcieli trzymać do czasu aż urodze jeszcze jak tam nie bedzie wifi to bedzie masakra, bede musiała zakupić krzyzowki a teraz lecę Was nadrabiać
Kro0pka dasz radę
dobrze że lekarz zadecydował o szpitalu, bo wydaję mi się, że takie objawy lepiej skontrolować
weź sobie jakieś książki, gazety czy właśnie krzyżówki i jakoś czas zleci...
A jak będzie wifi to masz nas i Wizaż

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość

Moje propozycje tytułu:
"Sierpień leci, sypią się dzieci."
"Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy"
"Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą"
pogrubione- mój faworyt

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
Powiedzcie laski, pewnie ten temat był już poruszany dawno temu, ale zapytam najwyżej raz jeszczę- czy kupowałyście laktatory, ja miałam taki zamiar....ale doświadczone mamy poradziły, aby na razie nie kupować, bo moze sie okazać że nie bedzie potrzebny....Niby w wyprawce do szpitala jest wymagany laktator, więc sama nie wiem....
ja mam od siostry ręczny z aventu. Co do tego czy się przydaję w szpitalu oczywiście słyszałam sprzeczne opinie- bo jakby inaczej Siostra a raczej jej Tż kupował w pośpiechu, jak była w szpitalu, bo w drugiej dobie miała taki nawał pokarmu, że musiała odciągać pokarm. Z kolei koleżanka z pracy opowiadała że kupiła jakiś wypasiony i ....nie użyła ani razu.

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ej.. Nie spotkałam się nigdzie w sklepach z czymś takim jak pudełko na smoka, wiecie, żeby wrzucić do torebki i był nadal czysty, ja kupiłam pakowane po dwa i nawet ich nie rozpakowałam, więc nie wiem nawet czy to pudełko jest wielorazowe.
H4linka ja kupiłam takie pudełeczko w Smyku było właśnie na półce ze smoczkami. Jest z firmy Canpol Babies i wygląda tak:


Koszt coś koło 9 zł.
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:56   #4246
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Angelika_2014- słodka ta Twoja córunia
A i opis porodu rzeczywiście optymistyczny ( ale to chyba zasługa Twojego stylu pisania), przeczytałam i jakoś mnie nie przeraził więc jest dobrze



o matko, niektóre kobietki to naprawdę o siebie nie dbają
ja się mega źle czuje jak mam np.nieświeże włosy i nawet jak jestem chora w domu, to myję raczej tak jak zawsze. Uważam że zaniedbanie higieny tylko pogarsza samopoczucie, więc jak np.leżymy w szpitalu to lepiej o siebie dbać a nie jak niektóre gwiazdy unikać prysznica

to już sobie wyobrażam jak zapachniłaś cały korytarz
a oni tam nie przyzwyczajeni do takich świeżych zapachów



Kro0pka dasz radę
dobrze że lekarz zadecydował o szpitalu, bo wydaję mi się, że takie objawy lepiej skontrolować
weź sobie jakieś książki, gazety czy właśnie krzyżówki i jakoś czas zleci...
A jak będzie wifi to masz nas i Wizaż



pogrubione- mój faworyt



ja mam od siostry ręczny z aventu. Co do tego czy się przydaję w szpitalu oczywiście słyszałam sprzeczne opinie- bo jakby inaczej Siostra a raczej jej Tż kupował w pośpiechu, jak była w szpitalu, bo w drugiej dobie miała taki nawał pokarmu, że musiała odciągać pokarm. Z kolei koleżanka z pracy opowiadała że kupiła jakiś wypasiony i ....nie użyła ani razu.



H4linka ja kupiłam takie pudełeczko w Smyku było właśnie na półce ze smoczkami. Jest z firmy Canpol Babies i wygląda tak:


Koszt coś koło 9 zł.
O to ja właśnie takie kupiłam na allegro, ale tańsze było ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:00   #4247
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Ja też mam to pudełeczko. Tylko, że w gemini kupiłam. Był bardzo tani, wydaje mi się, że ze trzy zł kosztował.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:00   #4248
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
O to ja właśnie takie kupiłam na allegro, ale tańsze było ;-)
Z kosztem przesyłki wyjdzie to samo
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:01   #4249
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

No z ta higiena to masakra, jakies wakacje sobie urzadzaja od kapania czy co;P?
Dzisiaj mama mi przywiozla ksiazki to moze czas.szybko zleci... I niestety po slowach ordynatora teraz wszyscy mowia ze bede do poniedzialku:/ bo w poniedzialek mam miec jakies badanie, cos tylko zrozumialam ze jakis test kogos tam;P nie wiem o co chodzi
Mala rusza sie jak szalona! Dla odmiany na obchodzie teraz byla pani doktor i od razu inaczej sie czuje, chociaz wiem ze musze tutaj byc dluzej... Mila, usmiechnieta, zapytala o ruchy i jak sie czuje, pomacala nawet brzuch czy nie jest twardy:P takie podejscie to ja rozumiem!
To ci lekarze mi psyche skopali:P faceci nie powinni byc ginekologami no bo co oni moga wiedziec o tym jak sie czuje kobieta w ciazy...?


Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 19:02   #4250
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
O to ja właśnie takie kupiłam na allegro, ale tańsze było ;-)
Wiadomo jak to w sklepach stacjonarnych, zawsze trochę zawyżą cenę Ja akurat kupowałam jakieś ubranko dla synka na wyprzedaży i tak mi to pudełeczko wpadło w oko, więc wzięłam.

Dziewczyny a jaki kupiłyście termometr dla swojego malucha? Bo właśnie sobie uzmysłowiłam, że brakuje mi jednak jeszcze kilku rzeczy, a tak byłam ostatnio przekonana że mam temat wyprawki ogarnięty
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:04   #4251
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Z kosztem przesyłki wyjdzie to samo
No pewnie tak, ja robiłam akurat jakieś większe zakupy ;-)

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Wiadomo jak to w sklepach stacjonarnych, zawsze trochę zawyżą cenę Ja akurat kupowałam jakieś ubranko dla synka na wyprzedaży i tak mi to pudełeczko wpadło w oko, więc wzięłam.

Dziewczyny a jaki kupiłyście termometr dla swojego malucha? Bo właśnie sobie uzmysłowiłam, że brakuje mi jednak jeszcze kilku rzeczy, a tak byłam ostatnio przekonana że mam temat wyprawki ogarnięty
Ja już kiedyś wrzuciłam linka, teraz z tel nie odnajdę ale wydaje mi się, że to była firma nova med
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:04   #4252
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Wiadomo jak to w sklepach stacjonarnych, zawsze trochę zawyżą cenę Ja akurat kupowałam jakieś ubranko dla synka na wyprzedaży i tak mi to pudełeczko wpadło w oko, więc wzięłam.

Dziewczyny a jaki kupiłyście termometr dla swojego malucha? Bo właśnie sobie uzmysłowiłam, że brakuje mi jednak jeszcze kilku rzeczy, a tak byłam ostatnio przekonana że mam temat wyprawki ogarnięty
Ja mam ten na podczerwień zbliżeniowy z gemini. Ma dobre opinie i całkiem korzystną cenę, można nim też mierzyć np. temperaturę wody w wanience.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:06   #4253
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja mam ten na podczerwień zbliżeniowy z gemini. Ma dobre opinie i całkiem korzystną cenę, można nim też mierzyć np. temperaturę wody w wanience.
A w Gemini mają tylko jeden? Bo ja też tam kupowałam, ale widziałam że już go nie ma w sprzedaży.

Dziewczyny, robicie sesję noworodkową?
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:08   #4254
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Wiadomo jak to w sklepach stacjonarnych, zawsze trochę zawyżą cenę Ja akurat kupowałam jakieś ubranko dla synka na wyprzedaży i tak mi to pudełeczko wpadło w oko, więc wzięłam.

Dziewczyny a jaki kupiłyście termometr dla swojego malucha? Bo właśnie sobie uzmysłowiłam, że brakuje mi jednak jeszcze kilku rzeczy, a tak byłam ostatnio przekonana że mam temat wyprawki ogarnięty
Elektryczny, bezdotykowy, coś takiego:
Mam też zwykły, elektryczny "pod pachę"
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:08   #4255
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dzięki dziewczyny za rady.... Ja własnie myślałam, ze w razie co to kupię, pod domem mam aptekę 24 na dobę, a że mieszkam niedaleko szpitala to w razie co wyśle tż-a....

a ja dziś postanowiłam sie w końcu spakować do szpitala i stwierdzam z przykrościa że nie mieszczę sie w taki plecak podróżny.... a nie chcę brać jeszcze torby! kurnasame podkłady zajmuja mi masę miejsca i podpaski...7 podkładów i dwa opakowania podpasek i pampersy dla małego, to już pół torby Nie wiem jak niektóre z was pomieściły sie w jednej torbie.
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:14   #4256
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja mam ten na podczerwień zbliżeniowy z gemini. Ma dobre opinie i całkiem korzystną cenę, można nim też mierzyć np. temperaturę wody w wanience.
Kasiu a mogłabyś podać jaką ma dokładnie nazwę lub z jakiej jest firmy? bo właśnie przeglądam gemini i nie umiem znaleźć takiego jak opisujesz
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:15   #4257
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Kasiu a mogłabyś podać jaką ma dokładnie nazwę lub z jakiej jest firmy? bo właśnie przeglądam gemini i nie umiem znaleźć takiego jak opisujesz
Kardioline
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:17   #4258
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Ja termometr mam tez ten bezdotykowy Babyono chyba

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:27   #4259
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Wiadomo jak to w sklepach stacjonarnych, zawsze trochę zawyżą cenę Ja akurat kupowałam jakieś ubranko dla synka na wyprzedaży i tak mi to pudełeczko wpadło w oko, więc wzięłam.

Dziewczyny a jaki kupiłyście termometr dla swojego malucha? Bo właśnie sobie uzmysłowiłam, że brakuje mi jednak jeszcze kilku rzeczy, a tak byłam ostatnio przekonana że mam temat wyprawki ogarnięty
Ja właśnie kupilam bezmyslnie elektryczny pod pache, do ucha itp, ale teraz tonie bardzo sobie wyobrażam jak bede miala ja zmierzyc...

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A w Gemini mają tylko jeden? Bo ja też tam kupowałam, ale widziałam że już go nie ma w sprzedaży.

Dziewczyny, robicie sesję noworodkową?
Ja mialam isc do fotografki ale siostra sprezentowala mi własnoręcznie robione czapki (króliczka, zabke, i myszke mickey) i a la majtaski wiec teraz to bez sensu gdzieś z tym isc. Sami sobie po robimy słodkie fotki. Uwazam że takie zdjęcia to swietna sprawa

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady.... Ja własnie myślałam, ze w razie co to kupię, pod domem mam aptekę 24 na dobę, a że mieszkam niedaleko szpitala to w razie co wyśle tż-a....

a ja dziś postanowiłam sie w końcu spakować do szpitala i stwierdzam z przykrościa że nie mieszczę sie w taki plecak podróżny.... a nie chcę brać jeszcze torby! kurnasame podkłady zajmuja mi masę miejsca i podpaski...7 podkładów i dwa opakowania podpasek i pampersy dla małego, to już pół torby Nie wiem jak niektóre z was pomieściły sie w jednej torbie.
Ja mam rzeczy dzieciowe i takie jak podklady czy podpasy w jednej torbie a takie ogolne moje to sa w drugiej. Chyba nie sposób zapakowac wszystko w jedna torbe
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:30   #4260
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Myślałam że wody mi odeszły a to Krycha się spocila
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.